---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2013/2014
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
307 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
KLDR-Gruzie 22-1 (MS Divize III)
utkání s nejvyšším počtem branek
KLDR-Gruzie 22-1 (MS Divize III)
zajímavé výsledky
Slovensko-Slovinsko 1-3 (ZOH 2014; Slovinsko poprvé vítězí na ZOH, do předkola s tím získává Rakousko)
Slovinsko-Rakousko 4-0 (ZOH 2014; Slovinsko postupuje do čtvrtfinále své první olympiády, celkově končí sedmé)
KLDR-Gruzie 22-1 (MS Div III; Gruzie hraje první MS v hokeji v historii, v pěti deuelech bez bodu a se skóre 3-78)
Chorvatsko-Velká Británie 4-0 (MS Div IB; Chorvatsko jako outsider skupiny IB získalo 11 bodů, skončilo druhé a jen těsně přišlo o postup do divize IA)
Japonsko-Slovinsko 2-1 (MS Div IA; jasný favorit a olympijský účastník ze Slovinska si cestu na MS 2015 zkomplikoval hned v prvním utkání, kde překvapivě podlehl Japonsku)
Maďarsko-Japonsko 5-4sn (MS Div IA; Japonsko mohlo po 11 letech senzačně postoupit mezi elitní skupinu MS, v rozhodujícím utkání s Maďarskem, kde potřebovali Japonci vyhrát, ale podlehli soupeři v samostatných nájezdech a zůstali těsně za postupovými branami. A to přesto, že ještě 66 vteřin před koncem základní hrací doby Japonci vedli a měli postup na svých hokejkách)
Švédsko-Norsko DNF (Euro hockey challenge, utkání bylo v 9.minutě za stavu 1-0 ukončeno kvůli špatnému ledu)
Francie-Kanada 3-2 sn (Francie na úvod MS porazila Kanadu na nájezdy, později postoupila až do play-off)
Dánsko-Česko 4-3 sn (Dánsko poprvé v historii poráží český hokejový tým)
     
1
29.8.2013
Rusko
2-0
Švédsko
Petrohrad, RUS
České hokejové hry
2
29.8.2013
Finsko
3-1
Česko
Pardubice, CZE
České hokejové hry
3
31.8.2013
Rusko
0-2
Finsko
Pardubice, CZE
České hokejové hry
4
31.8.2013
Česko
0-3
Švédsko
Pardubice, CZE
České hokejové hry
5
1.9.2013
Švédsko
0-5
Finsko
Pardubice, CZE
České hokejové hry
6
1.9.2013
Česko
2-1
Rusko
Pardubice, CZE
České hokejové hry
7
7.11.2013
Švédsko
6-0
Česko
Gävle, SWE
Karjala turnaus
8
7.11.2013
Rusko
3-4
Finsko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
9
7.11.2013
Bělorusko
0-3
Slovinsko
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
10
7.11.2013
Francie
3-1
Rakousko
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
11
8.11.2013
Francie
2-1 sn
Bělorusko
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
12
8.11.2013
Rakousko
2-0
Slovinsko
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
13
8.11.2013
Rumunsko
1-6
Ukrajina
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
14
8.11.2013
Maďarsko
2-1 sn
Polsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
15
9.11.2013
Švédsko
2-5
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
16
9.11.2013
Finsko
3-2
Česko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
17
9.11.2013
Slovinsko
2-5
Francie
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
18
9.11.2013
Rakousko
0-3
Bělorusko
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
19
9.11.2013
Ukrajina
2-5
Polsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
20
9.11.2013
Maďarsko
5-0
Rumunsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
21
9.11.2013
USA
3-4 sn
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
22
9.11.2013
Německo
2-3 sn
Švýcarsko
Mnichov, GER
Deutschland cup
23
10.11.2013
Česko
0-2
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
24
10.11.2013
Finsko
2-3 pp
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
25
10.11.2013
Polsko
6-0
Rumunsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
26
10.11.2013
Ukrajina
1-0
Maďarsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
27
10.11.2013
Německo
2-0
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
28
10.11.2013
Švýcarsko
4-5
USA
Mnichov, GER
Deutschland cup
29
11.11.2013
Slovensko
0-3
Švýcarsko
Mnichov, GER
Deutschland cup
30
11.11.2013
USA
7-4
Německo
Mnichov, GER
Deutschland cup
31
17.12.2013
Německo
3-4 sn
Lotyšsko
Herne, GER
přátelské utkání
32
18.12.2013
Německo
4-0
Lotyšsko
Essen, GER
přátelské utkání
33
19.12.2013
Česko
2-0
Finsko
Praha, CZE
Pohár Prvního programu
34
19.12.2013
Švédsko
2-3
Rusko
Soči, RUS
Pohár Prvního programu
35
20.12.2013
Slovensko
1-2
Bělorusko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
36
20.12.2013
Švýcarsko
4-2
Norsko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
37
21.12.2013
Rusko
2-3
Finsko
Soči, RUS
Pohár Prvního programu
38
21.12.2013
Česko
2-1 sn
Švédsko
Soči, RUS
Pohár Prvního programu
39
21.12.2013
Norsko
2-4
Slovensko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
40
21.12.2013
Švýcarsko
2-3 sn
Bělorusko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
41
22.12.2013
Rusko
1-2
Česko
Soči, RUS
Pohár Prvního programu
42
22.12.2013
Finsko
4-2
Švédsko
Soči, RUS
Pohár Prvního programu
43
4.2.2014
Rakousko
2-3
Dánsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
44
6.2.2014
Německo
2-1
Dánsko
Briancon, FRA
Euro ice hockey challenge
45
6.2.2014
Francie
2-4
Kazachstán
Briancon, FRA
Euro ice hockey challenge
46
6.2.2014
Maďarsko
1-2
Bělorusko
Gdaňsk, PLN
Euro ice hockey challenge
47
6.2.2014
Polsko
2-1
Itálie
Gdaňsk, PLN
Euro ice hockey challenge
48
7.2.2014
Dánsko
3-4
Kazachstán
Briancon, FRA
Euro ice hockey challenge
49
7.2.2014
Francie
0-2
Německo
Briancon, FRA
Euro ice hockey challenge
50
7.2.2014
Bělorusko
1-2
Itálie
Gdaňsk, PLN
Euro ice hockey challenge
51
7.2.2014
Polsko
1-2
Maďarsko
Gdaňsk, PLN
Euro ice hockey challenge
52
8.2.2014
Německo
4-1
Kazachstán
Briancon, FRA
Euro ice hockey challenge
53
8.2.2014
Francie
4-1
Dánsko
Briancon, FRA
Euro ice hockey challenge
54
8.2.2014
Maďarsko
2-4
Itálie
Gdaňsk, PLN
Euro ice hockey challenge
55
8.2.2014
Polsko
4-2
Bělorusko
Gdaňsk, PLN
Euro ice hockey challenge
56
12.2.2014
Česko
2-4
Švédsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
57
12.2.2014
Lotyšsko
0-1
Švýcarsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
58
13.2.2014
Rusko
5-2
Slovinsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
59
13.2.2014
Slovensko
1-7
USA
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
60
13.2.2014
Finsko
8-4
Rakousko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
61
13.2.2014
Kanada
3-1
Norsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
62
14.2.2014
Česko
4-2
Lotyšsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
63
14.2.2014
Švédsko
1-0
Švýcarsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
64
14.2.2014
Kanada
6-0
Rakousko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
65
14.2.2014
Norsko
1-6
Finsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
66
15.2.2014
Slovensko
1-3
Slovinsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
67
15.2.2014
USA
3-2 sn
Rusko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
68
15.2.2014
Švýcarsko
1-0
Česko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
69
15.2.2014
Švédsko
5-3
Lotyšsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
70
16.2.2014
Rusko
1-0 sn
Slovensko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
71
16.2.2014
Slovinsko
1-5
USA
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
72
16.2.2014
Rakousko
3-1
Norsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
73
16.2.2014
Finsko
1-2 pp
Kanada
Soči, RUS
ZOH 2014 – skupiny
74
18.2.2014
Slovinsko
4-0
Rakousko
Soči, RUS
ZOH 2014 – předkolo playoff
75
18.2.2014
Rusko
4-0
Norsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – předkolo playoff
76
18.2.2014
Švýcarsko
1-3
Lotyšsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – předkolo playoff
77
18.2.2014
Česko
5-3
Slovensko
Soči, RUS
ZOH 2014 – předkolo playoff
78
19.2.2014
Švédsko
5-0
Slovinsko
Soči, RUS
ZOH 2014 - čtvrtfinále
79
19.2.2014
Finsko
3-1
Rusko
Soči, RUS
ZOH 2014 - čtvrtfinále
80
19.2.2014
Kanada
2-1
Lotyšsko
Soči, RUS
ZOH 2014 - čtvrtfinále
81
19.2.2014
USA
5-2
Česko
Soči, RUS
ZOH 2014 - čtvrtfinále
82
21.2.2014
Švédsko
2-1
Finsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – semifinále
83
21.2.2014
USA
0-1
Kanada
Soči, RUS
ZOH 2014 – semifinále
84
22.2.2014
USA
0-5
Finsko
Soči, RUS
ZOH 2014 – o bronz
85
23.2.2014
Švédsko
0-3
Kanada
Soči, RUS
ZOH 2014 - finále
86
24.2.2014
Macao
12-0
Indie
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
87
24.2.2014
Kyrgyzstán
6-3
Singapur
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
88
26.2.2014
Singapur
2-1
Macao
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
89
26.2.2014
Indie
2-6
Kyrgyzstán
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
90
27.2.2014
Singapur
6-2
Indie
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
91
27.2.2014
Kyrgyzstán
3-1
Macao
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
92
1.3.2014
Kyrgyzstán
16-2
Indie
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
93
1.3.2014
Singapur
1-2
Macao
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
94
2.3.2014
Singapur
5-3
Indie
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
95
2.3.2014
Kyrgyzstán
4-5
Macao
Biškek, KGZ
Challenge cup of Asia – DIV IA
96
16.3.2014
Hong Kong
1-2
Thajsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
97
16.3.2014
Mongolsko
3-10
Tchaj-wan
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
98
16.3.2014
SAE
5-1
Kuvajt
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
99
17.3.2014
Tchaj-wan
16-1
Kuvajt
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
100
17.3.2014
Hong Kong
2-9
Mongolsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
101
17.3.2014
Thajsko
4-5
SAE
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
102
19.3.2014
Mongolsko
3-1
Kuvajt
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
103
19.3.2014
Tchaj-wan
15-1
Thajsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
104
19.3.2014
Hong Kong
1-5
SAE
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
105
20.3.2014
Thajsko
2-8
Mongolsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
106
20.3.2014
Kuvajt
0-6
Hong Kong
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
107
20.3.2014
SAE
2-5
Tchaj-wan
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
108
22.3.2014
Tchaj-wan
7-1
HHong Kong
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
109
22.3.2014
Kuvajt
2-10
Thajsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
110
22.3.2014
SAE
3-1
Mongolsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
111
5.4.2014
Estonsko
1-3
Litva
Tallinn, EST
přátelské utkání
112
5.4.2014
Nový Zéland
6-3
Turecko
Jaca, ESP
MS Divize IIB
113
5.4.2014
JAR
1-4
Čína
Jaca, ESP
MS Divize IIB
114
5.4.2014
Mexiko
3-5
Španělsko
Jaca, ESP
MS Divize IIB
115
6.4.2014
Estonsko
7-5
Litva
Tallinn, EST
přátelské utkání
116
6.4.2014
Turecko
2-4
JAR
Jaca, ESP
MS Divize IIB
117
6.4.2014
Nový Zéland
0-5
Mexiko
Jaca, ESP
MS Divize IIB
118
6.4.2014
Španělsko
4-0
Čína
Jaca, ESP
MS Divize IIB
119
6.4.2014
Hong Kong
2-1 sn
SAE
Lucemburk, LUX
MS Divize III
120
6.4.2014
KLDR
22-1
Gruzie
Lucemburk, LUX
MS Divize III
121
6.4.2014
Lucembursko
5-8
Bulharsko
Lucemburk, LUX
MS Divize III
122
7.4.2014
Gruzie
0-12
Hong Kong
Lucemburk, LUX
MS Divize III
123
7.4.2014
Bulharsko
11-5
SAE
Lucemburk, LUX
MS Divize III
124
7.4.2014
KLDR
7-3
Lucembursko
Lucemburk, LUX
MS Divize III
125
8.4.2014
Mexiko
7-4
Čína
Jaca, ESP
MS Divize IIB
126
8.4.2014
Nový Zéland
4-2
JAR
Jaca, ESP
MS Divize IIB
127
8.4.2014
Španělsko
8-0
Turecko
Jaca, ESP
MS Divize IIB
128
9.4.2014
Island
1-4
Estonsko
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
129
9.4.2014
Izrael
4-3 pp
Austrálie
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
130
9.4.2014
Belgie
8-3
Srbsko
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
131
9.4.2014
Čína
2-3 pp
Nový Zéland
Jaca, ESP
MS Divize IIB
132
9.4.2014
Turecko
1-5
Mexiko
Jaca, ESP
MS Divize IIB
133
9.4.2014
JAR
0-6
Španělsko
Jaca, ESP
MS Divize IIB
134
9.4.2014
Bulharsko
19-1
Gruzie
Lucemburk, LUX
MS Divize III
135
9.4.2014
KLDR
12-2
Hong Kong
Lucemburk, LUX
MS Divize III
136
9.4.2014
Lucembursko
8-1
SAE
Lucemburk, LUX
MS Divize III
137
9.4.2014
Švýcarsko
1-4
Švédsko
Rapperswil, SUI
Euro hockey challenge
138
9.4.2014
Norsko
2-1
Bělorusko
Lillehammer, NOR
Euro hockey challenge
139
10.4.2014
Rakousko
2-3 pp
Slovinsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
140
10.4.2014
Finsko
5-1
Lotyšsko
Jyväskylä, FIN
Euro hockey challenge
141
10.4.2014
Německo
3-4 sn
Francie
Weiwasser, GER
Euro hockey challenge
142
10.4.2014
Česko
4-0
Dánsko
Děčín, CZE
Euro hockey challenge
143
10.4.2014
Estonsko
5-1
Austrálie
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
144
10.4.2014
Belgie
3-6
Island
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
145
10.4.2014
Srbsko
10-6
Izrael
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
146
11.4.2014
Slovensko
1-3
Rusko
Bratislava, SVK
Euro hockey challenge
147
11.4.2014
Švýcarsko
4-3 sn
Švédsko
Arosa, SUI
Euro hockey challenge
148
11.4.2014
Norsko
3-2
Bělorusko
Lillehammer, NOR
Euro hockey challenge
149
11.4.2014
Finsko
5-1
Lotyšsko
Kuopio, FIN
Euro hockey challenge
150
11.4.2014
Německo
2-0
Francie
Crimmitschau, GER
Euro hockey challenge
151
11.4.2014
Česko
2-0
Dánsko
Děčín, CZE
Euro hockey challenge
152
11.4.2014
Mexiko
3-1
JAR
Jaca, ESP
MS Divize IIB
153
11.4.2014
Čína
4-6
Turecko
Jaca, ESP
MS Divize IIB
154
11.4.2014
Španělsko
6-2
Nový Zéland
Jaca, ESP
MS Divize IIB
155
11.4.2014
SAE
1-12
KLDR
Lucemburk, LUX
MS Divize III
156
11.4.2014
Hong Kong
1-6
Bulharsko
Lucemburk, LUX
MS Divize III
157
11.4.2014
Gruzie
0-19
Lucembursko
Lucemburk, LUX
MS Divize III
158
12.4.2014
Maďarsko
4-5 sn
Rakousko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
159
12.4.2014
Belgie
4-3 pp
Izrael
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
160
12.4.2014
Island
3-2 pp
Austrálie
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
161
12.4.2014
Estonsko
5-2
Srbsko
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
162
12.4.2014
Bulharsko
4-1
KLDR
Lucemburk, LUX
MS Divize III
163
12.4.2014
SAE
6-1
Gruzie
Lucemburk, LUX
MS Divize III
164
12.4.2014
Lucembursko
8-0
Hong Kong
Lucemburk, LUX
MS Divize III
165
13.4.2014
Maďarsko
0-4
Slovinsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
166
13.4.2014
Slovensko
4-3
Rusko
Bratislava, SVK
Euro hockey challenge
167
14.4.2014
Austrálie
7-1
Belgie
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
168
14.4.2014
Izrael
3-16
Estonsko
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
169
14.4.2014
Srbsko
3-4 sn
Island
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
170
15.4.2014
Estonsko
6-1
Belgie
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
171
15.4.2014
Island
4-3 sn
Izrael
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
172
15.4.2014
Austrálie
0-1
Srbsko
Bělehrad, SRB
MS Divize IIA
173
16.4.2014
Švédsko
5-2
Dánsko
Oskarshamn, SWE
Euro hockey challenge
174
16.4.2014
Česko
6-2
Norsko
Havlíčkův Brod, CZE
Euro hockey challenge
175
17.4.2014
Finsko
3-0
Německo
Savonlinna, FIN
Euro hockey challenge
176
17.4.2014
Bělorusko
2-5
Švýcarsko
Grodno, BLR
Euro hockey challenge
177
17.4.2014
Francie
4-2
Slovensko
Gap, FRA
Euro hockey challenge
178
17.4.2014
Česko
5-1
Norsko
Havlíčkův Brod, CZE
Euro hockey challenge
179
18.4.2014
Lotyšsko
2-3
Rusko
Riga, LAT
Euro hockey challenge
180
18.4.2014
Švédsko
6-2
Dánsko
Oskarshamn, SWE
Euro hockey challenge
181
18.4.2014
Finsko
3-2
Německo
Mikkeli, FIN
Euro hockey challenge
182
18.4.2014
Bělorusko
2-1 sn
Švýcarsko
Grodno, BLR
Euro hockey challenge
183
19.4.2014
Francie
1-3
Slovensko
Grenoble, FRA
Euro hockey challenge
184
19.4.2014
Lotyšsko
1-0
Rusko
Riga, LAT
Euro hockey challenge
185
20.4.2014
Ukrajina
2-3 pp
Rakousko
Goyang, KOR
MS Divize IA
186
20.4.2014
Japonsko
2-1
Slovinsko
Goyang, KOR
MS Divize IA
187
20.4.2014
Korea
4-7
Maďarsko
Goyang, KOR
MS Divize IA
188
20.4.2014
Chorvatsko
4-0
Velká Británie
Vilnius, LIT
MS Divize IB
189
20.4.2014
Rumunsko
0-7
Polsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
190
20.4.2014
Litva
4-0
Nizozemsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
191
21.4.2014
Rakousko
4-1
Japonsko
Goyang, KOR
MS Divize IA
192
21.4.2014
Maďarsko
0-3
Ukrajina
Goyang, KOR
MS Divize IA
193
21.4.2014
Slovinsko
4-0
Korea
Goyang, KOR
MS Divize IA
194
21.4.2014
Velká Británie
4-1
Rumunsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
195
21.4.2014
Nizozemsko
0-4
Chorvatsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
196
21.4.2014
Polsko
3-2
Litva
Vilnius, LIT
MS Divize IB
197
23.4.2014
Slovinsko
2-0
Maďarsko
Goyang, KOR
MS Divize IA
198
23.4.2014
Ukrajina
2-3
Japonsko
Goyang, KOR
MS Divize IA
199
23.4.2014
Rakousko
7-4
Korea
Goyang, KOR
MS Divize IA
200
23.4.2014
Polsko
5-1
Nizozemsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
201
23.4.2014
Chorvatsko
4-3 sn
Rumunsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
202
23.4.2014
Velká Británie
1-2
Litva
Vilnius, LIT
MS Divize IB
203
23.4.2014
Švédsko
6-1
Norsko
Östersund, SWE
Euro hockey challenge
204
24.4.2014
Německo
2-4
Rusko
Mnichov, GER
Euro hockey challenge
205
24.4.2014
Slovensko
0-3
Finsko
Košice, SVK
Euro hockey challenge
206
24.4.2014
Dánsko
5-4
Bělorusko
Odense, DEN
Euro hockey challenge
207
24.4.2014
Slovinsko
5-3
Ukrajina
Goyang, KOR
MS Divize IA
208
24.4.2014
Maďarsko
4-5 pp
Rakousko
Goyang, KOR
MS Divize IA
209
24.4.2014
Japonsko
4-2
Korea
Goyang, KOR
MS Divize IA
210
24.4.2014
Polsko
4-1
Chorvatsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
211
24.4.2014
Nizozemsko
3-4
Velká Británie
Vilnius, LIT
MS Divize IB
212
24.4.2014
Rumunsko
2-5
Litva
Vilnius, LIT
MS Divize IB
213
25.4.2014
Lotyšsko
2-1
Francie
Riga, LAT
Euro hockey challenge
214
25.4.2014
Švýcarsko
3-1
Česko
Neuchatel, SUI
Euro hockey challenge
215
25.4.2014
Švédsko
DNF*
Norsko
Sundsvall, NOR
Euro hockey challenge
216
26.4.2014
Německo
3-0
Rusko
Landshut, GER
Euro hockey challenge
217
26.4.2014
Slovensko
2-1
Finsko
Poprad, SVK
Euro hockey challenge
218
26.4.2014
Dánsko
3-4
Bělorusko
Rodovre, DEN
Euro hockey challenge
219
26.4.2014
Lotyšsko
6-3
Francie
Riga, LAT
Euro hockey challenge
220
26.4.2014
Maďarsko
5-4 sn
Japonsko
Goyang, KOR
MS Divize IA
221
26.4.2014
Rakousko
1-3
Slovinsko
Goyang, KOR
MS Divize IA
222
26.4.2014
Korea
2-8
Ukrajina
Goyang, KOR
MS Divize IA
223
26.4.2014
Nizozemsko
9-1
Rumunsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
224
26.4.2014
Velká Británie
4-2
Polsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
225
26.4.2014
Litva
2-3
Chorvatsko
Vilnius, LIT
MS Divize IB
226
27.4.2014
Švýcarsko
1-2
Česko
Basilej, SUI
Euro hockey challenge
227
29.4.2014
Itálie
3-1
Kazachstán
Asiago, ITA
přátelské utkání
228
30.4.2014
Itálie
2-4
Kazachstán
Asiago, ITA
přátelské utkání
229
1.5.2014
Finsko
2-1
Rusko
Helsinki, FIN
Švédské hokejové hry
230
1.5.2014
Česko
3-2
Švédsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
231
1.5.2014
Slovensko
5-3
Lotyšsko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
232
2.5.2014
Lotyšsko
2-0
Norsko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
233
2.5.2014
Německo
2-0
Švýcarsko
Mannheim, GER
přátelské utkání
234
3.5.2014
Rusko
6-0
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
235
3.5.2014
Švédsko
2-3 sn
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
236
3.5.2014
Slovensko
3-2 pp
Norsko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
237
3.5.2014
Bělorusko
5-2
Dánsko
Minsk, BLR
přátelské utkání
238
3.5.2014
Francie
3-1
Kazachstán
Caen, FRA
přátelské utkání
239
4.5.2014
Finsko
2-1 sn
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
240
4.5.2014
Švédsko
2-0
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
241
4.5.2014
Francie
5-3
Kazachstán
Boulogne-Billancourt, FRA
přátelské utkání
242
6.5.2014
Německo
1-3
USA
Norimberk, GER
přátelské utkání
243
6.5.2014
Švýcarsko
0-4
Kanada
Zürich, SUI
přátelské utkání
244
9.5.2014
Francie
3-2 sn
Kanada
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
245
9.5.2014
Slovensko
2-3 pp
Česko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
246
9.5.2014
Švýcarsko
0-5
Rusko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
247
9.5.2014
Bělorusko
1-6
USA
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
248
10.5.2014
Itálie
0-3
Norsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
249
10.5.2014
Švédsko
3-0
Dánsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
250
10.5.2014
Kanada
4-1
Slovensko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
251
10.5.2014
Kazachstán
1-2 sn
Německo
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
252
10.5.2014
Finsko
2-3
Lotyšsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
253
10.5.2014
USA
3-2
Švýcarsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
254
11.5.2014
Francie
1-2
Itálie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
255
11.5.2014
Norsko
4-3
Dánsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
256
11.5.2014
Švédsko
4-3 sn
Česko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
257
11.5.2014
Německo
3-2
Lotyšsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
258
11.5.2014
Bělorusko
4-1
Kazachstán
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
259
11.5.2014
Finsko
2-4
Rusko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
260
12.5.2014
Slovensko
3-5
Francie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
261
12.5.2014
Česko
3-4
Kanada
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
262
12.5.2014
Švýcarsko
3-4
Bělorusko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
263
12.5.2014
Rusko
6-1
USA
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
264
13.5.2014
Itálie
1-4
Dánsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
265
13.5.2014
Norsko
1-2
Švédsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
266
13.5.2014
Německo
0-4
Finsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
267
13.5.2014
Kazachstán
4-5
Lotyšsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
268
14.5.2014
Česko
2-0
Itálie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
269
14.5.2014
Slovensko
5-2
Norsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
270
14.5.2014
Švýcarsko
3-2
Německo
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
271
14.5.2014
Rusko
7-2
Kazachstán
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
272
15.5.2014
Kanada
6-1
Dánsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
273
15.5.2014
Švédsko
2-1
Francie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
274
15.5.2014
USA
5-6
Lotyšsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
275
15.5.2014
Finsko
2-0
Bělorusko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
276
16.5.2014
Kanada
6-1
Itálie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
277
16.5.2014
Švédsko
3-1
Slovensko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
278
16.5.2014
USA
4-3 pp
Kazachstán
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
279
16.5.2014
Finsko
3-2 sn
Švýcarsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
280
17.5.2014
Francie
5-4 sn
Norsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
281
17.5.2014
Dánsko
4-3 sn
Česko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
282
17.5.2014
Slovensko
4-1
Itálie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
283
17.5.2014
Lotyšsko
1-4
Rusko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
284
17.5.2014
Bělorusko
5-2
Německo
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
285
17.5.2014
Švýcarsko
6-2
Kazachstán
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
286
18.5.2014
Kanada
3-2 pp
Švédsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
287
18.5.2014
Česko
1-0
Norsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
288
18.5.2014
USA
3-1
Finsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
289
18.5.2014
Rusko
3-0
Německo
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
290
19.5.2014
Dánsko
2-6
Francie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
291
19.5.2014
Itálie
1-5
Švédsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
292
19.5.2014
Kazachstán
3-4
Finsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
293
19.5.2014
Lotyšsko
1-3
Bělorusko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
294
20.5.2014
Norsko
2-3
Kanada
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
295
20.5.2014
Dánsko
3-4
Slovensko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
296
20.5.2014
Česko
5-4 pp
Francie
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
297
20.5.2014
Německo
4-5
USA
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
298
20.5.2014
Lotyšsko
2-3
Švýcarsko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
299
20.5.2014
Rusko
2-1
Bělorusko
Minsk, BLR
MS 2014 - skupiny
300
22.5.2014
USA
3-4
Česko
Minsk, BLR
MS 2014 - čtvrtfinále
301
22.5.2014
Rusko
3-0
Francie
Minsk, BLR
MS 2014 - čtvrtfinále
302
22.5.2014
Kanada
2-3
Finsko
Minsk, BLR
MS 2014 - čtvrtfinále
303
22.5.2014
Švédsko
3-2
Bělorusko
Minsk, BLR
MS 2014 - čtvrtfinále