---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2015/2016
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
315 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Estonsko-Bulharsko 26-0 (Q3 předkvalifikace na OH 18)
utkání s nejvyšším počtem branek
Estonsko-Bulharsko 26-0 (Q3 předkvalifikace na OH 18)
zajímavé výsledky
Gruzie na MS divize III:
Gruzie skončila na druhém místě skupiny, kvůli neoprávněnému startu hráčů byla ale později diskvalifikována a všechny její výsledky byly změněny na kontumační porážku 0:5 ve prospěch soupeřů.
Polsko-Rakousko 1-0 (MS divize IA 2017 – před posledními třemi zápasy na MS mělo pět z šesti týmů na turnaji šanci kvalifikovat se na elitní MS, díky výsledkům v předchozí části turnaje i díky tomuto výsledku neměl žádný tým postup jistý, jedině Japonsko vědělo, že sestoupí)
Česko-Rusko 3-0 (MS 2017, zahajovací utkání v Moskvě vyhrál tým Vladimíra Vůjtka)
Česko-Rusko 3-1 (MS 2017 semifinále – cestu Ruska za titulem na domácím turnaji stejně jako na MS 2007 i jako na ZOH 2014 zastavilo v semifinále Finsko)
Finsko-Kanada 0-2 (MS 2017 – Kanada obhajuje titul mistrů světa)
     
1
10.10.2015
Bulharsko
9-1
Gruzie
Sofie, BUL
Q4 utkání o kval. na OH 2018
2
5.11.2015
Švédsko
6-2
Česko
Örnsköldsvik, SWE
Karjala turnaus
3
5.11.2015
Finsko
2-1
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
4
5.11.2015
Mexiko
8-2
Bulharsko
Tallinn, EST
Q3 předkvalifikace na OH 2018
5
5.11.2015
Izrael
1-19
Estonsko
Tallinn, EST
Q3 předkvalifikace na OH 2018
6
5.11.2015
Korea
1-2 pp
Rakousko
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
7
5.11.2015
Polsko
1-2
Slovinsko
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
8
5.11.2015
Dánsko
6-0
Francie
Stavanger, NOR
Euro ice hockey challenge
9
5.11.2015
Maďarsko
0-4
Norsko
Stavanger, NOR
Euro ice hockey challenge
10
5.11.2015
Bělorusko
1-0
Itálie
Liepaja, LAT
Euro ice hockey challenge
11
5.11.2015
Lotyšsko
5-4
Japonsko
Liepaja, LAT
Euro ice hockey challenge
12
6.11.2015
Mexiko
5-0
Izrael
Tallinn, EST
Q3 předkvalifikace na OH 2018
13
6.11.2015
Estonsko
26-0
Bulharsko
Tallinn, EST
Q3 předkvalifikace na OH 2018
14
6.11.2015
Island
4-5 sn
Srbsko
Valdemoro, ESP
Q3 předkvalifikace na OH 2018
15
6.11.2015
Španělsko
10-1
Čína
Valdemoro, ESP
Q3 předkvalifikace na OH 2018
16
6.11.2015
USA
1-0
Slovensko
Augsbourg, GER
Deutschland cup
17
6.11.2015
Německo
2-3
Švýcarsko
Augsbourg, GER
Deutschland cup
18
6.11.2015
Dánsko
2-1 sn
Maďarsko
Stavanger, NOR
Euro ice hockey challenge
19
6.11.2015
Norsko
4-2
Francie
Stavanger, NOR
Euro ice hockey challenge
20
6.11.2015
Itálie
3-0
Japonsko
Liepaja, LAT
Euro ice hockey challenge
21
6.11.2015
Lotyšsko
3-4
Bělorusko
Liepaja, LAT
Euro ice hockey challenge
22
6.11.2015
Rumunsko
0-5
Ukrajina
Galati, ROM
Euro ice hockey challenge
23
7.11.2015
Rusko
6-3
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
24
7.11.2015
Česko
1-2
Finsko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
25
7.11.2015
Srbsko
5-1
Čína
Valdemoro, ESP
Q3 předkvalifikace na OH 2018
26
7.11.2015
Španělsko
5-3
Island
Valdemoro, ESP
Q3 předkvalifikace na OH 2018
27
7.11.2015
Švýcarsko
4-5 pp
USA
Augsbourg, GER
Deutschland cup
28
7.11.2015
Německo
4-2
Slovensko
Augsbourg, GER
Deutschland cup
29
7.11.2015
Slovinsko
5-1
Rakousko
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
30
7.11.2015
Polsko
3-1
Korea
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
31
7.11.2015
Francie
3-1
Maďarsko
Stavanger, NOR
Euro ice hockey challenge
32
7.11.2015
Norsko
4-1
Dánsko
Stavanger, NOR
Euro ice hockey challenge
33
7.11.2015
Japonsko
0-3
Bělorusko
Liepaja, LAT
Euro ice hockey challenge
34
7.11.2015
Lotyšsko
2-1
Itálie
Liepaja, LAT
Euro ice hockey challenge
35
7.11.2015
Nizozemsko
1-3
Ukrajina
Galati, ROM
Euro ice hockey challenge
36
8.11.2015
Rusko
3-4 sn
Česko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
37
8.11.2015
Finsko
2-3
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
38
8.11.2015
Bulharsko
2-5
Izrael
Tallinn, EST
Q3 předkvalifikace na OH 2018
39
8.11.2015
Estonsko
13-3
Mexiko
Tallinn, EST
Q3 předkvalifikace na OH 2018
40
8.11.2015
Čína
3-11
Island
Valdemoro, ESP
Q3 předkvalifikace na OH 2018
41
8.11.2015
Srbsko
5-3
Španělsko
Valdemoro, ESP
Q3 předkvalifikace na OH 2018
42
8.11.2015
Slovensko
4-0
Švýcarsko
Augsbourg, GER
Deutschland cup
43
8.11.2015
USA
2-5
Německo
Augsbourg, GER
Deutschland cup
44
8.11.2015
Slovinsko
4-1
Korea
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
45
8.11.2015
Polsko
2-4
Rakousko
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
46
8.11.2015
Rumunsko
1-2 sn
Nizozemsko
Galati, ROM
Euro ice hockey challenge
47
17.12.2015
Česko
0-3
Finsko
Praha, CZE
Channel One Cup
48
17.12.2015
Rusko
1-4
Švédsko
Moskva, RUS
Channel One Cup
49
17.12.2015
Kazachstán
4-2
Francie
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
50
17.12.2015
Polsko
2-0
Itálie
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
51
18.12.2015
Slovensko
4-1
Bělorusko
Arosa, SUI
Arosa challenge
52
18.12.2015
Švýcarsko
2-1
Norsko
Arosa, SUI
Arosa challenge
53
18.12.2015
Polsko
1-3
Kazachstán
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
54
18.12.2015
Francie
3-2 pp
Itálie
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
55
19.12.2015
Finsko
1-8
Rusko
Moskva, RUS
Channel One Cup
56
19.12.2015
Švédsko
1-3
Česko
Moskva, RUS
Channel One Cup
57
19.12.2015
Norsko
1-5
Bělorusko
Arosa, SUI
Arosa challenge
58
19.12.2015
Švýcarsko
3-2 sn
Slovensko
Arosa, SUI
Arosa challenge
59
19.12.2015
Itálie
5-3
Kazachstán
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
60
19.12.2015
Polsko
3-2
Francie
Katowice, PLN
Euro ice hockey challenge
61
20.12.2015
Rusko
2-4
Česko
Moskva, RUS
Channel One Cup
62
20.12.2015
Finsko
1-2 sn
Švédsko
Moskva, RUS
Channel One Cup
63
10.2.2016
Norsko
5-2
Korea
Rodovre, DEN
přátelské utkání
64
11.2.2016
Česko
3-2 sn
Rusko
Třinec, CZE
Euro hockey games
65
11.2.2016
Švédsko
3-2
Finsko
Örebro, SWE
Euro hockey games
66
11.2.2016
Velká Británie
6-5
Nizozemsko
Cortina d’Ampezzo, ITA
Q2 předkvalifikace na OH 2018
67
11.2.2016
Itálie
8-0
Srbsko
Cortina d’Ampezzo, ITA
Q2 předkvalifikace na OH 2018
68
11.2.2016
Polsko
6-2
Estonsko
Budapešť, HUN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
69
11.2.2016
Maďarsko
4-0
Litva
Budapešť, HUN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
70
11.2.2016
Ukrajina
3-0
Rumunsko
Sapporo, JPN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
71
11.2.2016
Chorvatsko
0-3
Japonsko
Sapporo, JPN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
72
11.2.2016
Slovensko
2-1
Bělorusko
Žilina, SVK
Slovakia cup
73
11.2.2016
Korea
1-3
Norsko
Rodovre, DEN
Euro ice hockey challenge
74
11.2.2016
Rakousko
2-6
Slovinsko
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
75
12.2.2016
Polsko
9-1
Litva
Budapešť, HUN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
76
12.2.2016
Maďarsko
7-1
Estonsko
Budapešť, HUN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
77
12.2.2016
Bělorusko
3-1
Švýcarsko
Žilina, SVK
Slovakia cup
78
12.2.2016
Dánsko
2-0
Korea
Rodovre, DEN
Euro ice hockey challenge
79
12.2.2016
Slovinsko
4-3
Francie
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
80
13.2.2016
Česko
2-4
Rusko
Ostrava, CZE
Euro hockey games
81
13.2.2016
Švédsko
4-2
Finsko
Stockholm, SWE
Euro hockey games
82
13.2.2016
Velká Británie
6-2
Srbsko
Cortina d’Ampezzo, ITA
Q2 předkvalifikace na OH 2018
83
13.2.2016
Nizozemsko
2-4
Itálie
Cortina d’Ampezzo, ITA
Q2 předkvalifikace na OH 2018
84
13.2.2016
Ukrajina
6-0
Chorvatsko
Sapporo, JPN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
85
13.2.2016
Japonsko
7-0
Rumunsko
Sapporo, JPN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
86
13.2.2016
Slovensko
4-0
Švýcarsko
Žilina, SVK
Slovakia cup
87
13.2.2016
Dánsko
1-0
Norsko
Rodovre, DEN
Euro ice hockey challenge
88
13.2.2016
Rakousko
1-4
Francie
Innsbruck, AUT
Euro ice hockey challenge
89
14.2.2016
Srbsko
3-7
Nizozemsko
Cortina d’Ampezzo, ITA
Q2 předkvalifikace na OH 2018
90
14.2.2016
Itálie
6-2
Velká Británie
Cortina d’Ampezzo, ITA
Q2 předkvalifikace na OH 2018
91
14.2.2016
Estonsko
4-1
Litva
Budapešť, HUN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
92
14.2.2016
Maďarsko
0-1 sn
Polsko
Budapešť, HUN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
93
14.2.2016
Rumunsko
1-4
Chorvatsko
Sapporo, JPN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
94
14.2.2016
Japonsko
2-1
Ukrajina
Sapporo, JPN
Q2 předkvalifikace na OH 2018
95
9.3.2016
Katar
1-3
Malajsie
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
96
9.3.2016
Indie
1-11
Kyrgyzstán
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
97
10.3.2016
Macao
7-6 sn
Indie
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
98
10.3.2016
Kyrgyzstán
4-1
Katar
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
99
11.3.2016
Macao
9-5
Katar
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
100
11.3.2016
Kyrgyzstán
6-1
Malajsie
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
101
12.3.2016
Singapur
0-11
Mongolsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
102
12.3.2016
Thajsko
1-6
SA Emiráty
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
103
13.3.2016
Tchaj-wan
8-1
Thajsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
104
13.3.2016
SA Emiráty
5-2
Singapur
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
105
13.3.2016
Malajsie
6-1
Macao
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
106
13.3.2016
Indie
2-5
Katar
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
107
14.3.2016
Malajsie
11-5
Indie
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
108
14.3.2016
Macao
1-8
Kyrgyzstán
Biškek, KYR
Challenge Cup of Asia Div I
109
15.3.2016
Singapur
2-14
Tchaj-wan
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
110
15.3.2016
SA Emiráty
5-1
Mongolsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
111
16.3.2016
Thajsko
7-1
Singapur
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
112
16.3.2016
Mongolsko
2-18
Tchaj-wan
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
113
18.3.2016
Mongolsko
7-3
Thajsko
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
114
18.3.2016
Tchaj-wan
6-1
SA Emiráty
Abú Dhabí, UAE
Challenge Cup of Asia
115
31.3.2016
Lucembursko
2-3
JAR
Istanbul, TUR
MS Divize III
116
31.3.2016
Bosna a Herc.
5-4
Hong Kong
Istanbul, TUR
MS Divize III
117
31.3.2016
Turecko
5-0 kont
(5-4)
Gruzie
Istanbul, TUR
MS Divize III
118
1.4.2017
JAR
9-1
Hong Kong
Istanbul, TUR
MS Divize III
119
1.4.2017
Gruzie
0-5 kont
(8-0)
Bosna a Herc.
Istanbul, TUR
MS Divize III
120
1.4.2017
Turecko
10-2
Lucembursko
Istanbul, TUR
MS Divize III
121
3.4.2017
Lucembursko
7-1
Hong Kong
Istanbul, TUR
MS Divize III
122
3.4.2017
Turecko
8-2
Bosna a Herc.
Istanbul, TUR
MS Divize III
123
3.4.2017
JAR
5-0 kont
(5-6)
Gruzie
Istanbul, TUR
MS Divize III
124
4.4.2017
Hong Kong
1-5
Turecko
Istanbul, TUR
MS Divize III
125
4.4.2017
Gruzie
0-5 kont
(5-0)
Lucembursko
Istanbul, TUR
MS Divize III
126
4.4.2017
Bosna a Herc.
0-10
JAR
Istanbul, TUR
MS Divize III
127
6.4.2017
JAR
2-7
Turecko
Istanbul, TUR
MS Divize III
128
6.4.2017
Hong Kong
5-0 kont
(3-14)
Gruzie
Istanbul, TUR
MS Divize III
129
6.4.2017
Lucembursko
13-0
Bosna a Herc.
Istanbul, TUR
MS Divize III
130
6.4.2016
Česko
7-2
Německo
Ústí nad Labem, CZE
Euro hockey challenge
131
7.4.2016
Finsko
3-2
Slovensko
Pori, FIN
Euro hockey challenge
132
7.4.2016
Švédsko
3-5
Švýcarsko
Oskarshamn, SWE
Euro hockey challenge
133
7.4.2016
Dánsko
4-6
Lotyšsko
Aalborg, DEN
Euro hockey challenge
134
8.4.2016
Bělorusko
2-1 sn
Francie
Grodno, BLR
Euro hockey challenge
135
8.4.2016
Rusko
2-1 pp
Norsko
Petrohrad, RUS
Euro hockey challenge
136
8.4.2016
Česko
2-1
Německo
Ústí nad Labem, CZE
Euro hockey challenge
137
8.4.2016
Finsko
6-1
Slovensko
Turku, FIN
Euro hockey challenge
138
8.4.2016
Švédsko
5-1
Švýcarsko
Ängelholm, SWE
Euro hockey challenge
139
9.4.2016
Belgie
5-4 sn
Island
Jaca, ESP
MS Divize IIA
140
9.4.2016
Srbsko
2-3
Nizozemsko
Jaca, ESP
MS Divize IIA
141
9.4.2016
Čína
0-2
Španělsko
Jaca, ESP
MS Divize IIA
142
9.4.2016
Nový Zéland
6-3
Izrael
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
143
9.4.2016
KLDR
9-3
Bulharsko
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
144
9.4.2016
Mexiko
4-5 pp
Austrálie
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
145
9.4.2016
Dánsko
3-4
Lotyšsko
Odense, DEN
Euro hockey challenge
146
9.4.2016
Bělorusko
8-1
Francie
Grodno, BLR
Euro hockey challenge
147
9.4.2016
Velká Británie
3-4 pp
Polsko
Nottingham, GBR
přátelské utkání
148
10.4.2016
Belgie
4-2
Srbsko
Jaca, ESP
MS Divize IIA
149
10.4.2016
Island
7-4
Čína
Jaca, ESP
MS Divize IIA
150
10.4.2016
Nizozemsko
3-2 pp
Španělsko
Jaca, ESP
MS Divize IIA
151
10.4.2016
Izrael
8-4
KLDR
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
152
10.4.2016
Austrálie
14-0
Bulharsko
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
153
10.4.2016
Nový Zéland
1-2
Mexiko
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
154
10.4.2016
Velká Británie
3-2 pp
Polsko
Coventry, GBR
přátelské utkání
155
10.4.2016
Rusko
4-1
Norsko
Petrohrad, RUS
Euro hockey challenge
156
12.4.2016
Nizozemsko
3-0
Island
Jaca, ESP
MS Divize IIA
157
12.4.2016
Belgie
3-2 pp
Čína
Jaca, ESP
MS Divize IIA
158
12.4.2016
Srbsko
3-4 sn
Španělsko
Jaca, ESP
MS Divize IIA
159
12.4.2016
Austrálie
11-3
Izrael
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
160
12.4.2016
Nový Zéland
4-7
KLDR
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
161
12.4.2016
Mexiko
10-1
Bulharsko
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
162
13.4.2016
Švýcarsko
3-2
Česko
Visp, SUI
Euro hockey challenge
163
14.4.2016
Čína
0-9
Nizozemsko
Jaca, ESP
MS Divize IIA
164
14.4.2016
Island
3-6
Srbsko
Jaca, ESP
MS Divize IIA
165
14.4.2016
Španělsko
4-1
Belgie
Jaca, ESP
MS Divize IIA
166
14.4.2016
Bulharsko
1-14
Nový Zéland
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
167
14.4.2016
KLDR
1-22
Austrálie
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
168
14.4.2016
Izrael
3-9
Mexiko
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
169
14.4.2016
Lotyšsko
1-3
Bělorusko
Riga, LAT
Euro hockey challenge
170
14.4.2016
Slovensko
0-6
Rusko
Košice, SVK
Euro hockey challenge
171
14.4.2016
Polsko
8-2
Litva
Katowice, PLN
přátelské utkání
172
15.4.2016
Srbsko
3-0
Čína
Jaca, ESP
MS Divize IIA
173
15.4.2016
Nizozemsko
6-2
Belgie
Jaca, ESP
MS Divize IIA
174
15.4.2016
Španělsko
5-2
Island
Jaca, ESP
MS Divize IIA
175
15.4.2016
Austrálie
6-2
Nový Zéland
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
176
15.4.2016
Bulharsko
3-5
Izrael
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
177
15.4.2016
Mexiko
5-3
KLDR
C. de Mexico, MEX
MS Divize IIB
178
15.4.2016
Norsko
0-3
Finsko
Sarpsborg, NOR
Euro hockey challenge
179
15.4.2016
Francie
2-5
Dánsko
Amiens, FRA
Euro hockey challenge
180
15.4.2016
Švýcarsko
1-2 pp
Česko
Biel/Bienne, SUI
Euro hockey challenge
181
15.4.2016
Lotyšsko
3-2 sn
Bělorusko
Riga, LAT
Euro hockey challenge
182
15.4.2016
Maďarsko
4-0
Rakousko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
183
16.4.2016
Německo
1-3
Švédsko
Rosenheim, GER
Euro hockey challenge
184
16.4.2016
Slovensko
1-2 sn
Rusko
Poprad, SVK
Euro hockey challenge
185
16.4.2016
Rakousko
1-3
Maďarsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
186
16.4.2016
Slovinsko
4-0
Japonsko
Jesenice, SLO
přátelské utkání
187
16.4.2016
Polsko
3-0
Korea
Katowice, PLN
přátelské utkání
188
17.4.2016
Estonsko
2-7
Litva
Záhřeb, CRO
MS divize IB
189
17.4.2016
Rumunsko
1-6
Ukrajina
Záhřeb, CRO
MS divize IB
190
17.4.2016
Chorvatsko
1-4
Velká Británie
Záhřeb, CRO
MS divize IB
191
17.4.2016
Norsko
1-5
Finsko
Sarpsborg, NOR
Euro hockey challenge
192
17.4.2016
Francie
1-2
Dánsko
Paříž, FRA
Euro hockey challenge
193
17.4.2016
Německo
3-2 sn
Švédsko
Landshut, GER
Euro hockey challenge
194
18.4.2016
Litva
5-1
Rumunsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
195
18.4.2016
Velká Británie
4-3 pp
Estonsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
196
18.4.2016
Ukrajina
4-1
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
197
18.4.2016
Rakousko
3-2
Itálie
Vídeň, AUT
přátelské utkání
198
20.4.2016
Ukrajina
7-1
Estonsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
199
20.4.2016
Velká Británie
8-0
Litva
Záhřeb, CRO
MS divize IB
200
20.4.2016
Rumunsko
5-12
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
201
20.4.2016
Maďarsko
0-3
Slovinsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
202
21.4.2016
Švédsko
4-1
Rusko
Södertälje, SWE
Euro hockey games
203
21.4.2016
Finsko
2-3
Česko
Oulu, FIN
Euro hockey games
204
21.4.2016
Dánsko
0-3
Norsko
Rodovre, DEN
Euro hockey challenge
205
22.4.2016
Velká Británie
6-1
Rumunsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
206
22.4.2016
Litva
2-1
Ukrajina
Záhřeb, CRO
MS divize IB
207
22.4.2016
Chorvatsko
5-3
Estonsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
208
22.4.2016
Bělorusko
1-2 pp
Švýcarsko
Molodečno, BLR
Euro hockey challenge
209
22.4.2016
Lotyšsko
3-4
Německo
Riga, LAT
Euro hockey challenge
210
22.4.2016
Francie
1-4
Slovensko
Megève, FRA
Euro hockey challenge
211
23.4.2016
Japonsko
1-7
Slovinsko
Katowice, PLN
MS divize IA
212
23.4.2016
Itálie
3-1
Polsko
Katowice, PLN
MS divize IA
213
23.4.2016
Korea
2-3 sn
Rakousko
Katowice, PLN
MS divize IA
214
23.4.2016
Ukrajina
2-1
Velká Británie
Záhřeb, CRO
MS divize IB
215
23.4.2016
Estonsko
3-0
Rumunsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
216
23.4.2016
Litva
1-2 sn
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS divize IB
217
23.4.2016
Švédsko
0-4
Rusko
Västerås, SWE
Euro hockey games
218
23.4.2016
Finsko
4-1
Česko
Kuovola, FIN
Euro hockey games
219
23.4.2016
Dánsko
3-4 sn
Norsko
Vojens, DEN
Euro hockey challenge
220
23.4.2016
Bělorusko
3-2
Švýcarsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
221
23.4.2016
Lotyšsko
4-1
Německo
Riga, LAT
Euro hockey challenge
222
24.4.2016
Slovinsko
3-1
Itálie
Katowice, PLN
MS divize IA
223
24.4.2016
Polsko
1-4
Korea
Katowice, PLN
MS divize IA
224
24.4.2016
Rakousko
3-1
Japonsko
Katowice, PLN
MS divize IA
225
24.4.2016
Francie
3-2 sn
Slovensko
Grenoble, FRA
Euro hockey challenge
226
26.4.2016
Korea
3-0
Japonsko
Katowice, PLN
MS divize IA
227
26.4.2016
Rakousko
4-2
Itálie
Katowice, PLN
MS divize IA
228
26.4.2016
Slovinsko
1-4
Polsko
Katowice, PLN
MS divize IA
229
27.4.2016
Japonsko
1-3
Itálie
Katowice, PLN
MS divize IA
230
27.4.2016
Slovinsko
5-1
Korea
Katowice, PLN
MS divize IA
231
27.4.2016
Polsko
1-0
Rakousko
Katowice, PLN
MS divize IA
232
27.4.2016
Česko
2-7
Švédsko
Znojmo, CZE
Euro hockey games
233
28.4.2016
Rusko
1-3
Finsko
Moskva, RUS
Euro hockey games
234
28.4.2016
Slovensko
4-3 pp
Dánsko
Skalica, SVK
Euro hockey challenge
235
29.4.2016
Itálie
2-1
Korea
Katowice, PLN
MS divize IA
236
29.4.2016
Rakousko
1-2
Slovinsko
Katowice, PLN
MS divize IA
237
29.4.2016
Polsko
10-4
Japonsko
Katowice, PLN
MS divize IA
238
29.4.2016
Česko
7-1
Švédsko
Znojmo, CZE
Euro hockey games
239
29.4.2016
Norsko
5-1
Francie
Lorenskog, NOR
Euro hockey challenge
240
29.4.2016
Německo
5-3
Bělorusko
Oberhausen, GER
Euro hockey challenge
241
29.4.2016
Švýcarsko
2-1 pp
Lotyšsko
Genève, FRA
Euro hockey challenge
242
29.4.2016
Maďarsko
2-3
Kazachstán
Budapešť, HUN
Turnaj Tří Maďarsko
243
30.4.2016
Rusko
2-3
Finsko
Moskva, RUS
Euro hockey games
244
30.4.2016
Slovensko
3-1
Dánsko
Skalica, SVK
Euro hockey challenge
245
30.4.2016
Norsko
2-3
Francie
Lorenskog, NOR
Euro hockey challenge
246
30.4.2016
Německo
3-4
Bělorusko
Oberhausen, GER
Euro hockey challenge
247
30.4.2016
Švýcarsko
4-3
Lotyšsko
Neuchâtel, SUI

Euro hockey challenge

248
3.5.2016
Kazachstán
6-3
Francie
Petrohrad, RUS
přátelské utkání
249
3.5.2016
Česko
0-3
Kanada
Praha, CZE
přátelské utkání
250
3.5.2016
Finsko
3-2 pp
USA
Helsinki, FIN
přátelské utkání
251
3.5.2016
Švýcarsko
4-3 pp
Německo
Basilej, SUI
přátelské utkání
252
6.5.2016
Švédsko
2-1 pp
Lotyšsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
253
6.5.2016
Česko
3-0
Rusko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
254
6.5.2016
USA
1-5
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
255
6.5.2016
Finsko
6-2
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
256
7.5.2016
Švýcarsko
2-3 sn
Kazachstán
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
257
7.5.2016
Norsko
0-3
Dánsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
258
7.5.2016
Lotyšsko
3-4 sn
Česko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
259
7.5.2016
Slovensko
4-1
Maďarsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
260
7.5.2016
Francie
3-2 sn
Německo
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
261
7.5.2016
Bělorusko
3-6
USA
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
262
8.5.2016
Kazachstán
4-6
Rusko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
263
8.5.2016
Norsko
4-3 pp
Švýcarsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
264
8.5.2016
Švédsko
5-2
Dánsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
265
8.5.2016
Maďarsko
1-7
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
266
8.5.2016
Finsko
5-1
Německo
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
267
8.5.2016
Francie
1-5
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
268
9.5.2016
Lotyšsko
0-4
Rusko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
269
9.5.2016
Švédsko
2-4
Česko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
270
9.5.2016
Bělorusko
0-8
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
271
9.5.2016
Finsko
3-2
USA
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
272
10.5.2016
Švýcarsko
3-2 pp
Dánsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
273
10.5.2016
Kazachstán
2-4
Norsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
274
10.5.2016
Slovensko
1-5
Německo
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
275
10.5.2016
Maďarsko
2-6
Francie
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
276
11.5.2016
Švýcarsko
5-4
Lotyšsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
277
11.5.2016
Švédsko
7-3
Kazachstán
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
278
11.5.2016
Slovensko
2-4
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
279
11.5.2016
Finsko
3-0
Maďarsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
280
12.5.2016
Česko
7-0
Norsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
281
12.5.2016
Rusko
10-1
Dánsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
282
12.5.2016
USA
4-0
Francie
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
283
12.5.2016
Kanada
5-2
Německo
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
284
13.5.2016
Česko
3-1
Kazachstán
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
285
13.5.2016
Dánsko
3-2 sn
Lotyšsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
286
13.5.2016
USA
5-1
Maďarsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
287
13.5.2016
Německo
5-2
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
288
14.5.2016
Norsko
2-3
Švédsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
289
14.5.2016
Rusko
5-1
Švýcarsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
290
14.5.2016
Kazachstán
1-2
Lotyšsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
291
14.5.2016
Francie
1-3
Finsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
292
14.5.2016
Maďarsko
5-2
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
293
14.5.2016
Kanada
5-0
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
294
15.5.2016
Dánsko
2-1 sn
Česko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
295
15.5.2016
Švýcarsko
2-3 sn
Švédsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
296
15.5.2016
Německo
3-2
USA
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
297
15.5.2016
Slovensko
0-5
Finsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
298
16.5.2016
Rusko
3-0
Norsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
299
16.5.2016
Dánsko
4-1
Kazachstán
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
300
16.5.2016
Kanada
4-0
Francie
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
301
16.5.2016
Německo
4-2
Maďarsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
302
17.5.2016
Česko
5-4
Švýcarsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
303
17.5.2016
Lotyšsko
1-3
Norsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
304
17.5.2016
Rusko
4-1
Švédsko
Moskva, RUS
MS 2016 - skupina
305
17.5.2016
USA
2-3 pp
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
306
17.5.2016
Bělorusko
3-0
Francie
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
307
17.5.2016
Kanada
0-4
Finsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 - skupina
308
19.5.2016
Česko
1-2 sn
USA
Moskva, RUS
MS 2016 – čtvrtfinále
309
19.5.2016
Finsko
5-1
Dánsko
Moskva, RUS
MS 2016 – čtvrtfinále
310
19.5.2016
Rusko
4-1
Německo
Petrohrad, RUS
MS 2016 – čtvrtfinále
311
19.5.2016
Kanada
6-0
Švédsko
Petrohrad, RUS
MS 2016 – čtvrtfinále