---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2003/2004
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
287  (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Island-Arménie 30-0 (MS Divize III)
utkání s nejvyšším počtem branek
Island-Arménie 30-0 (MS Divize III)
zajímavé výsledky
Česko-Rusko 4-7 (Euro hockey tour, zatím (2013) poslední zápas české reprezentace hraný v Ostravě)
Česko-USA 2-3sn (MS 2004, Češi na domácím turnaji podlehli ve čtvrtfinále po bezchybné základní části)
     
 
1
2.9.2003
Česko
2-1
Rusko
Brno, CZE
přátelské utkání
2
4.9.2003
Česko
2-1 sn
Rusko
Pardubice, CZE
Česká Pojišťovna cup
3
4.9.2003
Finsko
3-2
Švédsko
Helsinki, FIN
Česká Pojišťovna cup
4
5.9.2003
Lotyšsko
2-4
Kazachstán
Riga, LAT
Euro hockey challenge
5
5.9.2003
Francie
2-2
Bělorusko
Orge, LAT
Euro hockey challenge
6
5.9.2003
Polsko
4-1
Slovinsko
Claut, ITA
Euro hockey challenge
7
5.9.2003
Itálie
2-4
Maďarsko
Claut, ITA
Euro hockey challenge
8
5.9.2003
Norsko
14-1
Chorvatsko
Zoetermeer, NED
Euro hockey challenge
9
5.9.2003
Nizozemsko
3-5
Dánsko
Zoetermeer, NED
Euro hockey challenge
10
6.9.2003
Švédsko
1-0
Rusko
Pardubice, CZE
Česká Pojišťovna cup
11
6.9.2003
Česko
1-3
Finsko
Pardubice, CZE
Česká Pojišťovna cup
12
6.9.2003
Lotyšsko
5-2
Francie
Riga, LAT
Euro hockey challenge
13
6.9.2003
Bělorusko
2-3
Kazachstán
Orge, LAT
Euro hockey challenge
14
6.9.2003
Slovinsko
5-3
Maďarsko
Claut, ITA
Euro hockey challenge
15
6.9.2003
Itálie
1-2
Polsko
Claut, ITA
Euro hockey challenge
16
6.9.2003
Nizozemsko
5-2
Chorvatsko
Zoetermeer, NED
Euro hockey challenge
17
6.9.2003
Dánsko
2-5
Norsko
Zoetermeer, NED
Euro hockey challenge
18
7.9.2003
Finsko
3-6
Rusko
Pardubice, CZE
Česká Pojišťovna cup
19
7.9.2003
Česko
1-2 sn
Švédsko
Pardubice, CZE
Česká Pojišťovna cup
20
7.9.2003
Lotyšsko
2-3
Bělorusko
Riga, LAT
Euro hockey challenge
21
7.9.2003
Kazachstán
2-4
Francie
Orge, LAT
Euro hockey challenge
22
7.9.2003
Polsko
1-1
Maďarsko
Claut, ITA
Euro hockey challenge
23
7.9.2003
Itálie
3-5
Slovinsko
Claut, ITA
Euro hockey challenge
24
7.9.2003
Dánsko
10-1
Chorvatsko
Zoetermeer, NED
Euro hockey challenge
25
7.9.2003
Nizozemsko
6-4
Norsko
Zoetermeer, NED
Euro hockey challenge
26
4.11.2003
Švýcarsko
1-2
Kanada
Zürich, SUI
přátelské utkání
27
5.11.2003
Německo
2-2
Kanada
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
28
5.11.2003
Slovensko
6-2
Ukrajina
Budapešť, HUN
přátelské utkání
29
6.11.2003
Finsko
3-2
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
30
6.11.2003
Švédsko
1-2 sn
Česko
Nyköping, SWE
Karjala cup
31
6.11.2003
Maďarsko
4-2
Slovensko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
32
6.11.2003
Chorvatsko
2-8
Bělorusko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
33
7.11.2003
Lotyšsko
4-2
Polsko
Odense, DEN
Euro hockey challenge
34
7.11.2003
Dánsko
4-2
Norsko
Odense, DEN
Euro hockey challenge
35
7.11.2003
Rakousko
1-1
Itálie
Briancon, FRA
Euro hockey challenge
36
7.11.2003
Francie
5-2
Slovinsko
Briancon, FRA
Euro hockey challenge
37
7.11.2003
Maďarsko
3-3
Nizozemsko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
38
7.11.2003
Ukrajina
7-0
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
39
7.11.2003
Švýcarsko
5-3
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
40
7.11.2003
Německo
1-2 sn
USA
Hannover, GER
Deutschland cup
41
8.11.2003
Německo
4-1
Švýcarsko
Hannover, GER
Deutschland cup
42
8.11.2003
USA
4-1
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
43
8.11.2003
Rusko
2-0
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
44
8.11.2003
Finsko
5-1
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
45
8.11.2003
Norsko
5-2
Lotyšsko
Odense, DEN
Euro hockey challenge
46
8.11.2003
Dánsko
4-4
Polsko
Odense, DEN
Euro hockey challenge
47
8.11.2003
Rakousko
2-0
Slovinsko
Briancon, FRA
Euro hockey challenge
48
8.11.2003
Francie
3-0
Itálie
Briancon, FRA
Euro hockey challenge
49
8.11.2003
Nizozemsko
0-11
Slovensko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
50
8.11.2003
Bělorusko
4-3
Ukrajina
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
51
9.11.2003
Rusko
2-3 sn
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
52
9.11.2003
Finsko
4-1
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
53
9.11.2003
Německo
1-2
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
54
9.11.2003
USA
1-0
Švýcarsko
Hannover, GER
Deutschland cup
55
9.11.2003
Dánsko
1-0
Lotyšsko
Herlev, DEN
Euro hockey challenge
56
9.11.2003
Norsko
7-1
Polsko
Odense, DEN
Euro hockey challenge
57
9.11.2003
Itálie
4-1
Slovinsko
Briancon, FRA
Euro hockey challenge
58
9.11.2003
Francie
3-0
Rakousko
Briancon, FRA
Euro hockey challenge
59
9.11.2003
Nizozemsko
5-0
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
60
9.11.2003
Slovensko
6-3
Ukrajina
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
61
9.11.2003
Maďarsko
3-6
Bělorusko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
62
16.12.2003
Česko
1-5
Kanada
Pardubice, CZE
přátelské utkání
63
18.12.2003
Česko
2-3 sn
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
64
18.12.2003
Rusko
1-3
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
65
18.12.2003
Bělorusko
3-1
Francie
Krynica, PLN
Euro hockey challenge
66
18.12.2003
Polsko
2-3 pp
Norsko
Krynica, PLN
Euro hockey challenge
67
18.12.2003
Itálie
1-1
Maďarsko
Maribor, SLO
Euro hockey challenge
68
18.12.2003
Slovinsko
5-1
Nizozemsko
Maribor, SLO
Euro hockey challenge
69
18.12.2003
Kanada
4-1
Rakousko
Piešťany, SVK
Piešťanský turnaj
70
18.12.2003
Slovensko
5-2
Švýcarsko
Piešťany, SVK
Piešťanský turnaj
71
18.12.2003
Švýcarsko
1-1
Kanada
Piešťany, SVK
Piešťanský turnaj
72
18.12.2003
Slovensko
2-3
Rakousko
Piešťany, SVK
Piešťanský turnaj
73
19.12.2003
Ukrajina
7-1
Lotyšsko
Kyjev, UKR
Euro hockey challenge
74
19.12.2003
Bělorusko
5-3
Norsko
Krynica, PLN
Euro hockey challenge
75
19.12.2003
Polsko
4-0
Francie
Krynica, PLN
Euro hockey challenge
76
19.12.2003
Nizozemsko
4-5 pp
Maďarsko
Maribor, SLO
Euro hockey challenge
77
19.12.2003
Slovinsko
4-0
Itálie
Maribor, SLO
Euro hockey challenge
78
20.12.2003
Ukrajina
6-2
Dánsko
Kyjev, UKR
Euro hockey challenge
79
20.12.2003
Francie
1-1
Norsko
Krynica, PLN
Euro hockey challenge
80
20.12.2003
Polsko
3-4
Bělorusko
Krynica, PLN
Euro hockey challenge
81
20.12.2003
Itálie
10-1
Nizozemsko
Maribor, SLO
Euro hockey challenge
82
20.12.2003
Maďarsko
2-4
Slovinsko
Maribor, SLO
Euro hockey challenge
83
20.12.2003
Rusko
2-1 sn
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
84
20.12.2003
Finsko
1-5
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
85
20.12.2003
Rakousko
3-3
Švýcarsko
Piešťany, SVK
Piešťanský turnaj
86
20.12.2003
Slovensko
3-4
Kanada
Piešťany, SVK
Piešťanský turnaj
87
21.12.2003
Rusko
3-2 sn
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
88
21.12.2003
Finsko
2-1
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
89
21.12.2003
Lotyšsko
5-4
Dánsko
Kyjev, UKR
Euro hockey challenge
90
3.2.2004
Švédsko
6-3
Dánsko
Malmö, SWE
přátelské utkání
91
3.2.2004
Maďarsko
4-5
Kanada
Székesfehérvár, HUN
přátelské utkání
92
4.2.2004
Německo
0-2
Rakousko
Bad Tölz, GER
přátelské utkání
93
5.2.2004
Finsko
1-2
Česko
Helsinki, FIN
Švédské hokejové hry
94
5.2.2004
Rusko
3-5
Švédsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
95
6.2.2004
Dánsko
3-8
Lotyšsko
Gjovik, NOR
Euro hockey challenge
96
6.2.2004
Norsko
8-1
Francie
Gjovik, NOR
Euro hockey challenge
97
6.2.2004
Slovinsko
4-2
Nizozemsko
Villach, AUT
Euro hockey challenge
98
6.2.2004
Rakousko
2-3 pp
Itálie
Villach, AUT
Euro hockey challenge
99
6.2.2004
Bělorusko
7-1
Polsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
100
6.2.2004
Japonsko
4-4
Kazachstán
Nagano, JPN
Nagano cup
101
6.2.2004
Německo
0-4
Kanada
Basilej, SUI
Suisse cup
102
6.2.2004
Švýcarsko
4-4
Slovensko
Basilej, SUI
Suisse cup
103
7.2.2004
Francie
2-3
Dánsko
Gjovik, NOR
Euro hockey challenge
104
7.2.2004
Norsko
3-2
Lotyšsko
Gjovik, NOR
Euro hockey challenge
105
7.2.2004
Rakousko
4-2
Nizozemsko
Villach, AUT
Euro hockey challenge
106
7.2.2004
Itálie
1-1
Slovinsko
Pontebba, ITA
Euro hockey challenge
107
7.2.2004
Ukrajina
6-0
Polsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
108
7.2.2004
Bělorusko
5-1
Maďarsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
109
7.2.2004
Finsko
1-4
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
110
7.2.2004
Švédsko
4-0
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
111
7.2.2004
Švýcarsko
3-2
Německo
Basilej, SUI
Suisse cup
112
7.2.2004
Kanada
1-2
Slovensko
Basilej, SUI
Suisse cup
113
8.2.2004
Česko
3-2 pp
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
114
8.2.2004
Švédsko
4-0
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
115
8.2.2004
Lotyšsko
0-1
Francie
Gjovik, NOR
Euro hockey challenge
116
8.2.2004
Norsko
7-3
Dánsko
Gjovik, NOR
Euro hockey challenge
117
8.2.2004
Rakousko
2-4
Slovinsko
Villach, AUT
Euro hockey challenge
118
8.2.2004
Itálie
8-0
Nizozemsko
Pontebba, ITA
Euro hockey challenge
119
8.2.2004
Maďarsko
5-5
Polsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
120
8.2.2004
Bělorusko
5-3
Ukrajina
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
121
8.2.2004
Německo
1-1
Slovensko
Basilej, SUI
Suisse cup
122
8.2.2004
Švýcarsko
2-6
Kanada
Basilej, SUI
Suisse cup
123
16.3.2004
Irsko
3-8
Mexiko
Reykjavík, ISL
Divize III
124
16.3.2004
Island
7-5
Turecko
Reykjavík, ISL
Divize III
125
17.3.2004
Arménie
1-15
Irsko
Reykjavík, ISL
Divize III
126
18.3.2004
Mexiko
2-3
Turecko
Reykjavík, ISL
Divize III
127
18.3.2004
Island
30-0
Arménie
Reykjavík, ISL
Divize III
128
19.3.2004
Island
7-1
Irsko
Reykjavík, ISL
Divize III
129
20.3.2004
Irsko
4-7
Turecko
Reykjavík, ISL
Divize III
130
20.3.2004
Mexiko
17-0
Arménie
Reykjavík, ISL
Divize III
131
21.3.2004
Arménie
1-11
Turecko
Reykjavík, ISL
Divize III
132
21.3.2004
Island
2-2
Mexiko
Reykjavík, ISL
Divize III
133
1.4.2004
Slovensko
6-3
Polsko
Poprad, SVK
přátelské utkání
134
1.4.2004
Finsko
2-1
Rusko
Joensuu, FIN
přátelské utkání
135
1.4.2004
Německo
2-2
Švýcarsko
Füssen, GER
přátelské utkání
136
2.4.2004
Slovensko
2-1
Polsko
Poprad, SVK
přátelské utkání
137
3.4.2004
Finsko
2-3 pp
Rusko
Lahti, FIN
přátelské utkání
138
3.4.2004
Německo
3-2
Švýcarsko
Landshut, GER
přátelské utkání
139
5.4.2004
Dánsko
2-3
Norsko
Odense, DEN
přátelské utkání
140
6.4.2004
Dánsko
2-1
Norsko
Kodaň, DEN
přátelské utkání
141
6.4.2004
Švýcarsko
2-3
Švédsko
Zoug, SUI
přátelské utkání
142
6.4.2004
Nizozemsko
10-5
Korea
Tilburg, NED
přátelské utkání
143
7.4.2004
Nizozemsko
8-1
Korea
Tilburg, NED
přátelské utkání
144
7.4.2004
Slovensko
3-1
Německo
Nitra, SVK
přátelské utkání
145
8.4.2004
Slovensko
2-1
Německo
Piešťany, SVK
přátelské utkání
146
8.4.2004
Bělorusko
3-4
Ukrajina
Minsk, BLR
přátelské utkání
147
9.4.2004
Bělorusko
1-2
Ukrajina
Minsk, BLR
přátelské utkání
148
10.4.2004
Rakousko
0-3
Německo
Vídeň, AUT
přátelské utkání
149
10.4.2004
Nizozemsko
4-4
Velká Británie
Oslo, NOR
přátelské utkání
150
12.4.2004
Belgie
0-10
Bělorusko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
151
12.4.2004
Velká Británie
3-5
Maďarsko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
152
12.4.2004
Nizozemsko
0-8
Norsko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
153
12.4.2004
Rumunsko
3-6
Estonsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
154
12.4.2004
Korea
2-10
Slovinsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
155
12.4.2004
Polsko
0-4
Itálie
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
156
12.4.2004
Austrálie
6-5
Čína
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
157
12.4.2004
Lucembursko
0-11
Chorvatsko
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
158
12.4.2004
Španělsko
8-0
Izrael
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
159
12.4.2004
JAR
2-5
Bulharsko
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
160
12.4.2004
KLDR
2-7
Srbsko a Č.Hora
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
161
12.4.2004
Litva
21-2
Nový Zéland
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
162
13.4.2004
Česko
8-0
Francie
Karlovy Vary, CZE
přátelské utkání
163
13.4.2004
Dánsko
0-2
Finsko
Kodaň, DEN
přátelské utkání
164
13.4.2004
Maďarsko
6-4
Belgie
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
165
13.4.2004
Bělorusko
7-2
Nizozemsko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
166
13.4.2004
Norsko
4-4
Velká Británie
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
167
13.4.2004
Estonsko
11-0
Korea
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
168
13.4.2004
Slovinsko
4-0
Itálie
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
169
13.4.2004
Polsko
9-0
Rumunsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
170
13.4.2004
Srbsko a Č.Hora
16-3
JAR
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
171
13.4.2004
Bulharsko
11-3
Nový Zéland
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
172
13.4.2004
Litva
9-0
KLDR
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
173
14.4.2004
Lotyšsko
0-2
Slovensko
Riga, LAT
přátelské utkání
174
14.4.2004
Chorvatsko
8-2
Austrálie
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
175
14.4.2004
Čína
5-0
Izrael
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
176
14.4.2004
Španělsko
16-0
Lucembursko
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
177
15.4.2004
Lotyšsko
3-3
Slovensko
Riga, LAT
přátelské utkání
178
15.4.2004
Švýcarsko
2-1
Dánsko
Fribourg, SUI
přátelské utkání
179
15.4.2004
Německo
2-1
Rakousko
Ravensburg, GER
přátelské utkání
180
15.4.2004
Bělorusko
5-4
Velká Británie
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
181
15.4.2004
Belgie
2-11
Nizozemsko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
182
15.4.2004
Norsko
6-4
Maďarsko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
183
15.4.2004
Slovinsko
8-0
Rumunsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
184
15.4.2004
Korea
1-7
Itálie
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
185
15.4.2004
Polsko
6-6
Estonsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
186
15.4.2004
Chorvatsko
7-0
Izrael
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
187
15.4.2004
Lucembursko
0-22
Austrálie
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
188
15.4.2004
Španělsko
1-6
Čína
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
189
15.4.2004
Nový Zéland
2-7
KLDR
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
190
15.4.2004
Srbsko a Č.Hora
9-2
Bulharsko
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
191
15.4.2004
Litva
16-1
JAR
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
192
16.4.2004
Švédsko
3-1
Finsko
Stockholm, SWE
Euro hockey tour - finále
193
16.4.2004
Rusko
1-5
Česko
Moskva, RUS
Euro hockey tour – o 3.místo
194
16.4.2004
Nizozemsko
4-1
Velká Británie
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
195
16.4.2004
Maďarsko
1-7
Bělorusko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
196
16.4.2004
Norsko
11-1
Belgie
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
197
16.4.2004
Itálie
8-1
Rumunsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
198
16.4.2004
Estonsko
2-7
Slovinsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
199
16.4.2004
Polsko
9-0
Korea
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
200
16.4.2004
Srbsko a Č.Hora
20-2
Nový Zéland
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
201
16.4.2004
KLDR
7-1
JAR
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
202
16.4.2004
Litva
10-1
Bulharsko
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
203
17.4.2004
Švýcarsko
5-2
Dánsko
Winterthur, SUI
přátelské utkání
204
17.4.2004
Německo
3-2
Rakousko
Heilbronn, GER
přátelské utkání
205
17.4.2004
Čína
19-3
Lucembursko
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
206
17.4.2004
Austrálie
6-1
Izrael
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
207
17.4.2004
Španělsko
0-3
Chorvatsko
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
208
18.4.2004
Finsko
4-0
Švédsko
Helsinki, FIN
Euro hockey tour - finále
 
18.4.2004
Finsko
1-0 TB
Švédsko
Helsinki, FIN
EHT Finále tie break
209
18.4.2004
Česko
4-7
Rusko
Ostrava, CZE
Euro hockey tour – o 3.místo
 
18.4.2004
Česko
0-1 TB
Rusko
Ostrava, CZE
EHT o 3.místo, tie break
210
18.4.2004
Velká Británie
6-0
Belgie
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
211
18.4.2004
Maďarsko
4-4
Nizozemsko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
212
18.4.2004
Bělorusko
5-2
Norsko
Oslo, NOR
MS Divize I – skupina A
213
18.4.2004
Rumunsko
5-4
Korea
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
214
18.4.2004
Estonsko
1-7
Itálie
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
215
18.4.2004
Polsko
1-4
Slovinsko
Gdaňsk, PLN
MS Divize I – skupina B
216
18.4.2004
Izrael
2-2
Lucembursko
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
217
18.4.2004
Chorvatsko
3-4
Čína
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
218
18.4.2004
Španělsko
4-4
Austrálie
Jaca, ESP
MS Divize II – skupina A
219
18.4.2004
JAR
2-4
Nový Zéland
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
220
18.4.2004
Bulharsko
1-6
KLDR
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
221
18.4.2004
Litva
14-3
Srbsko a Č.Hora
Elektrenai, LIT
MS Divize II – skupina B
222
19.4.2004
Francie
1-1
Kazachstán
Viry-Chatillon, FRA
přátelské utkání
223
20.4.2004
Francie
3-1
Kazachstán
Asnieres, FRA
přátelské utkání
224
20.4.2004
Maďarsko
2-9
Kanada
Budapešť, HUN
přátelské utkání
225
20.4.2004
Lotyšsko
5-4
Japonsko
Riga, LAT
přátelské utkání
226
21.4.2004
Lotyšsko
4-0
Japonsko
Riga, LAT
přátelské utkání
227
21.4.2004
Slovensko
0-3
Švýcarsko
Trenčín, SVK
přátelské utkání
228
21.4.2004
Německo
0-4
USA
Norimberk, GER
přátelské utkání
229
21.4.2004
Švédsko
2-0
Rusko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
230
21.4.2004
Rakousko
2-2
Dánsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
231
22.4.2004
Česko
8-5
Kanada
Praha, CZE
přátelské utkání
232
24.4.2004
Francie
0-6
Rakousko
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
233
24.4.2004
Slovensko
2-0
Ukrajina
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
234
24.4.2004
Česko
3-1
Lotyšsko
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
235
24.4.2004
Švédsko
5-1
Dánsko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
236
24.4.2004
Německo
4-2
Kazachstán
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
237
24.4.2004
Finsko
4-2
USA
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
238
25.4.2004
Švýcarsko
6-0
Francie
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
239
25.4.2004
Rusko
6-2
Dánsko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
240
25.4.2004
Rakousko
2-2
Kanada
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
241
25.4.2004
Švédsko
5-1
Japonsko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
242
26.4.2004
Německo
1-1
Lotyšsko
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
243
26.4.2004
Finsko
5-1
Ukrajina
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
244
26.4.2004
Česko
7-0
Kazachstán
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
245
26.4.2004
USA
3-3
Slovensko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
246
27.4.2004
Kanada
3-0
Francie
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
247
27.4.2004
Dánsko
4-3
Japonsko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
248
27.4.2004
Kazachstán
1-3
Lotyšsko
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
249
27.4.2004
Švédsko
3-2
Rusko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
250
27.4.2004
Švýcarsko
4-4
Rakousko
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
251
28.4.2004
USA
7-1
Ukrajina
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
252
28.4.2004
Kanada
3-1
Švýcarsko
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
253
28.4.2004
Rusko
6-1
Japonsko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
254
28.4.2004
Česko
5-1
Německo
Praha, CZE
MS 2004 – základní skupina
255
28.4.2004
Slovensko
5-2
Finsko
Ostrava, CZE
MS 2004 – základní skupina
256
30.4.2004
Kanada
2-0
Lotyšsko
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
257
30.4.2004
Švédsko
1-1
Finsko
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
258
30.4.2004
Česko
2-0
Rakousko
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
259
30.4.2004
Slovensko
2-0
Rusko
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
260
30.4.2004
Kazachstán
5-0
Francie
Praha, CZE
MS 2004 – skupina o udržení
261
30.4.2004
Ukrajina
2-2
Japonsko
Ostrava, CZE
MS 2004 – skupina o udržení
262
1.5.2004
Lotyšsko
1-1
Švýcarsko
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
263
1.5.2004
Finsko
6-0
Dánsko
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
264
1.5.2004
Rakousko
1-3
Německo
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
265
1.5.2004
Rusko
2-3
USA
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
266
1.5.2004
Japonsko
3-5
Kazachstán
Praha, CZE
MS 2004 – skupina o udržení
267
2.5.2004
Česko
3-1
Švýcarsko
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
268
2.5.2004
Slovensko
8-0
Dánsko
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
269
2.5.2004
Kanada
6-1
Německo
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
270
2.5.2004
Švédsko
3-1
USA
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
271
2.5.2004
Ukrajina
6-2
Francie
Praha, CZE
MS 2004 – skupina o udržení
272
3.5.2004
Lotyšsko
5-2
Rakousko
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
273
3.5.2004
Finsko
4-0
Rusko
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
274
3.5.2004
Česko
6-2
Kanada
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
275
3.5.2004
Slovensko
0-0
Švédsko
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
276
3.5.2004
Kazachstán
2-2
Ukrajina
Praha, CZE
MS 2004 – skupina o udržení
277
4.5.2004
Německo
0-1
Švýcarsko
Praha, CZE
MS 2004 - osmifinále
278
4.5.2004
USA
8-3
Dánsko
Ostrava, CZE
MS 2004 - osmifinále
279
4.5.2004
Francie
2-2
Japonsko
Praha, CZE
MS 2004 – skupina o udržení
280
5.5.2004
Švédsko
4-1
Lotyšsko
Praha, CZE
MS 2004 - čtvrtfinále
281
5.5.2004
Česko
2-3 sn
USA
Praha, CZE
MS 2004 - čtvrtfinále
282
6.5.2004
Kanada
5-4 pp
Finsko
Praha, CZE
MS 2004 - čtvrtfinále
283
6.5.2004
Slovensko
3-1
Švýcarsko
Praha, CZE
MS 2004 - čtvrtfinále
284
8.5.2004
Slovensko
1-2
Kanada
Praha, CZE
MS 2004 – semifinále
285
8.5.2004
USA
2-3
Švédsko
Praha, CZE
MS 2004 – semifinále
286
9.5.2004
Slovensko
0-1 sn
USA
Praha, CZE
MS 2004 – o bronz
287
9.5.2004
Švédsko
3-5
Kanada
Praha, CZE
MS 2004 - finále
TOPlist