---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2005/2006
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
311  (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Rumunsko-Španělsko 16-3 (MS Divize II – skupina A)
utkání s nejvyšším počtem branek
Rumunsko-Španělsko 16-3 (MS Divize II – skupina A)
zajímavé výsledky
Švédsko-Slovensko 0-3 (ZOH 2006, Slovensko vyhrálo všech pět utkání v základní skupině)
Slovensko-Česko 1-3 (čtvrtfinále ZOH 2006; přes triumf ve skupině Slovensko prohrálo v play-off a skončilo)
Rusko-Česko 0-3 (Česká republika získala druhou olympijskou medaili v historii, tentokrát bronzovou)
Česko-Kanada 6-4 (MS 2006, podceňovaný výběr porazil Kanadu, přesto skončil ve skupině až čtvrtý)
Rusko-Česko 3-4pp (čtvrtfinále MS 2006, český tým porazil Rusko a postoupil do bojů o medaile gólem Z.Irgla)
Švédsko-Česko 4-0 (finále MS 2006, Švédsko v jednom roce vyhrálo olympijské hry i mistrovství světa, česká reprezentace získala první stříbrné medaile ve své samostatné historii)
     
1
1.9.2005
Rusko
1-2
Švédsko
Petrohrad, RUS
Česká Pojišťovna cup
2
1.9.2005
Česko
2-1 sn
Finsko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
3
2.9.2005
Francie
1-3
Polsko
Gentofte, DEN
Euro ice hockey challenge
4
2.9.2005
Dánsko
3-2
Norsko
Kastrup, DEN
Euro ice hockey challenge
5
2.9.2005
Itálie
3-1
Slovinsko
Pinzolo, ITA
Euro ice hockey challenge
6
3.9.2005
Finsko
1-4
Rusko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
7
3.9.2005
Česko
3-5
Švédsko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
8
3.9.2005
Dánsko
2-2
Francie
Gentofte, DEN
Euro ice hockey challenge
9
3.9.2005
Polsko
3-5
Norsko
Gentofte, DEN
Euro ice hockey challenge
10
3.9.2005
Slovinsko
2-1
Bělorusko
Pinzolo, ITA
Euro ice hockey challenge
11
4.9.2005
Švédsko
2-0
Finsko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
12
4.9.2005
Česko
1-2
Rusko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
13
4.9.2005
Norsko
2-1
Francie
Gentofte, DEN
Euro ice hockey challenge
14
4.9.2005
Dánsko
1-2
Polsko
Herlev, DEN
Euro ice hockey challenge
15
4.9.2005
Itálie
3-5
Bělorusko
Pinzolo, ITA
Euro ice hockey challenge
16
9.11.2005
Francie
2-3
Rakousko
Turín, ITA
Euro hockey challenge
17
9.11.2005
Itálie
2-1
Slovinsko
Turín, ITA
Euro hockey challenge
18
9.11.2005
Švýcarsko
1-2 pp
Kanada
Zürich, SUI
TUI Nations-Deutschland cup
19
9.11.2005
Německo
7-2
USA
Mannheim, GER
TUI Nations-Deutschland cup
20
10.11.2005
Slovensko
2-4
Švýcarsko
Mannheim, GER
TUI Nations-Deutschland cup
21
10.11.2005
USA
1-4
Kanada
Mannheim, GER
TUI Nations-Deutschland cup
22
10.11.2005
Slovinsko
6-3
Francie
Turín, ITA
Euro hockey challenge
23
10.11.2005
Itálie
3-5
Rakousko
Turín, ITA
Euro hockey challenge
24
10.11.2005
Finsko
3-2 sn
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
25
10.11.2005
Švédsko
6-3
Česko
Jönköping, SWE
Karjala cup
26
11.11.2005
Ukrajina
4-2
Nizozemsko
Ventspils, LAT
Euro hockey challenge
27
11.11.2005
Lotyšsko
4-1
Polsko
Ventspils, LAT
Euro hockey challenge
28
11.11.2005
Bělorusko
4-1
Dánsko
Sarpsborg, NOR
Euro hockey challenge
29
11.11.2005
Slovensko
4-0
Kanada
Hannover, GER
TUI Nations-Deutschland cup
30
11.11.2005
Německo
1-2
Švýcarsko
Hannover, GER
TUI Nations-Deutschland cup
31
11.11.2005
Rumunsko
4-3
Japonsko
Budapešť, HUN
Škoda Kupa
32
12.11.2005
Maďarsko
7-0
Japonsko
Budapešť, HUN
Škoda Kupa
33
12.11.2005
Německo
0-6
Slovensko
Hannover, GER
TUI Nations-Deutschland cup
34
12.11.2005
Švýcarsko
1-4
USA
Hannover, GER
TUI Nations-Deutschland cup
35
12.11.2005
Švédsko
3-2 pp
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
36
12.11.2005
Finsko
2-6
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
37
12.11.2005
Rakousko
4-1
Slovinsko
Turín, ITA
Euro hockey challenge
38
12.11.2005
Itálie
2-1
Francie
Turín, ITA
Euro hockey challenge
39
12.11.2005
Ukrajina
3-2
Polsko
Ventspils, LAT
Euro hockey challenge
40
12.11.2005
Lotyšsko
5-0
Nizozemsko
Ventspils, LAT
Euro hockey challenge
41
12.11.2005
Norsko
2-1
Dánsko
Sarpsborg, NOR
Euro hockey challenge
42
13.11.2005
Česko
3-5
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
43
13.11.2005
Finsko
2-1
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
44
13.11.2005
Německo
1-4
Kanada
Hannover, GER
TUI Nations-Deutschland cup
45
13.11.2005
USA
3-2
Slovensko
Hannover, GER
TUI Nations-Deutschland cup
46
13.11.2005
Polsko
4-3
Nizozemsko
Ventspils, LAT
Euro hockey challenge
47
13.11.2005
Lotyšsko
4-0
Ukrajina
Ventspils, LAT
Euro hockey challenge
48
13.11.2005
Norsko
4-0
Bělorusko
Sarpsborg, NOR
Euro hockey challenge
49
13.11.2005
Maďarsko
9-0
Rumunsko
Budapešť, HUN
Škoda Kupa
50
13.12.2005
Itálie
1-2
Kanada
Turín, ITA
přátelské utkání
51
14.12.2005
Česko
4-1
Finsko
České Budějovice, CZE
přátelské utkání
52
15.12.2005
Česko
2-3 sn
Finsko
Praha, CZE
Rosno cup
53
15.12.2005
Rusko
3-1
Švédsko
Moskva, RUS
Rosno cup
54
15.12.2005
Kanada
2-4
Švýcarsko
Piešťany, SVK
Loto cup
55
15.12.2005
Slovensko
3-4 pp
Lotyšsko
Piešťany, SVK
Loto cup
56
16.12.2005
Lotyšsko
2-4
Kanada
Piešťany, SVK
Loto cup
57
16.12.2005
Slovensko
1-0
Švýcarsko
Piešťany, SVK
Loto cup
58
16.12.2005
Norsko
5-2
Maďarsko
Janow, PLN
Euro hockey challenge
59
16.12.2005
Polsko
8-0
Rumunsko
Janow, PLN
Euro hockey challenge
60
16.12.2005
Estonsko
3-4 pp
Dánsko
Kyjev, UKR
Euro hockey challenge
61
17.12.2005
Švédsko
1-0 pp
Česko
Moskva, RUS
Rosno cup
62
17.12.2005
Rusko
2-0
Finsko
Moskva, RUS
Rosno cup
63
17.12.2005
Polsko
0-3
Norsko
Janow, PLN
Euro hockey challenge
64
17.12.2005
Maďarsko
10-1
Rumunsko
Janow, PLN
Euro hockey challenge
65
17.12.2005
Ukrajina
5-2
Estonsko
Kyjev, UKR
Euro hockey challenge
66
17.12.2005
Francie
4-5
Itálie
Briancon, FRA
Euro hockey challenge
67
17.12.2005
Švýcarsko
4-1
Lotyšsko
Piešťany, SVK
Loto cup
68
17.12.2005
Slovensko
6-4
Kanada
Piešťany, SVK
Loto cup
69
18.12.2005
Finsko
2-1
Švédsko
Moskva, RUS
Rosno cup
70
18.12.2005
Rusko
3-1
Česko
Moskva, RUS
Rosno cup
71
18.12.2005
Polsko
0-3
Norsko
Janow, PLN
Euro hockey challenge
72
18.12.2005
Maďarsko
10-1
Rumunsko
Janow, PLN
Euro hockey challenge
73
18.12.2005
Ukrajina
3-3
Dánsko
Kyjev, UKR
Euro hockey challenge
74
8.2.2006
Švýcarsko
1-2
Rusko
Lausanne, SUI
přátelské utkání
75
8.2.2006
Rakousko
1-0
Německo
Salcburk, AUT
přátelské utkání
76
8.2.2006
Japonsko
4-1
Dánsko
Nagano, JPN
přátelské utkání
77
9.2.2006
Itálie
1-3
Kazachstán
Milán, ITA
přátelské utkání
78
9.2.2006
Švédsko
4-0
Slovensko
Sundsvall, SWE
přátelské utkání
79
10.2.2006
Polsko
2-4
Ukrajina
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
80
10.2.2006
Bělorusko
9-2
Estonsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
81
10.2.2006
Francie
2-3
Norsko
Tilburg, NED
Euro hockey challenge
82
10.2.2006
Nizozemsko
2-2
Litva
Tilburg, NED
Euro hockey challenge
83
10.2.2006
Maďarsko
3-5
Slovinsko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
84
11.2.2006
Ukrajina
6-1
Estonsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
85
11.2.2006
Bělorusko
8-1
Polsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
86
11.2.2006
Francie
4-2
Litva
Tilburg, NED
Euro hockey challenge
87
11.2.2006
Nizozemsko
2-5
Norsko
Tilburg, NED
Euro hockey challenge
88
11.2.2006
Maďarsko
6-3
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
89
11.2.2006
Německo
1-3
Rusko
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
90
12.2.2006
Švýcarsko
1-5
Švédsko
Lugano, SUI
přátelské utkání
91
12.2.2006
Itálie
5-4
Lotyšsko
Aoste, ITA
přátelské utkání
92
12.2.2006
Estonsko
2-5
Polsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
93
12.2.2006
Bělorusko
1-1
Ukrajina
Minsk, BLR
Euro hockey challenge
94
12.2.2006
Norsko
1-3
Litva
Tilburg, NED
Euro hockey challenge
95
12.2.2006
Nizozemsko
4-4
Francie
Tilburg, NED
Euro hockey challenge
96
12.2.2006
Slovinsko
4-1
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Euro hockey challenge
97
15.2.2006
Itálie
2-7
Kanada
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
98
15.2.2006
Švýcarsko
0-5
Finsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
99
15.2.2006
Německo
1-4
Česko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
100
15.2.2006
Kazachstán
2-7
Švédsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
101
15.2.2006
Rusko
3-5
Slovensko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
102
15.2.2006
Lotyšsko
3-3
USA
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
103
16.2.2006
Itálie
0-6
Finsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
104
16.2.2006
Česko
2-3
Švýcarsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
105
16.2.2006
Kanada
5-1
Německo
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
106
16.2.2006
Švédsko
0-5
Rusko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
107
16.2.2006
Slovensko
6-3
Lotyšsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
108
16.2.2006
USA
4-1
Kazachstán
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
109
18.2.2006
Itálie
3-3
Německo
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
110
18.2.2006
Kanada
0-2
Švýcarsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
111
18.2.2006
Česko
2-4
Finsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
112
18.2.2006
Kazachstán
0-1
Rusko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
113
18.2.2006
Švédsko
6-1
Lotyšsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
114
18.2.2006
Slovensko
2-1
USA
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
115
19.2.2006
Německo
2-2
Švýcarsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
116
19.2.2006
Itálie
1-4
Česko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
117
19.2.2006
Finsko
2-0
Kanada
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
118
19.2.2006
Rusko
9-2
Lotyšsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
119
19.2.2006
Slovensko
2-1
Kazachstán
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
120
19.2.2006
USA
1-2
Švédsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
121
20.2.2006
Itálie
3-3
Švýcarsko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
122
20.2.2006
Finsko
2-0
Německo
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
123
20.2.2006
Kanada
3-2
Česko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
124
20.2.2006
Lotyšsko
2-5
Kazachstán
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
125
20.2.2006
Švédsko
0-3
Slovensko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
126
20.2.2006
USA
4-5
Rusko
Turín, ITA
ZOH 2006 – základní skupina
127
22.2.2006
Švýcarsko
2-6
Švédsko
Turín, ITA
ZOH 2006 - čtvrtfinále
128
22.2.2006
Finsko
4-3
USA
Turín, ITA
ZOH 2006 - čtvrtfinále
129
22.2.2006
Rusko
2-0
Kanada
Turín, ITA
ZOH 2006 - čtvrtfinále
130
22.2.2006
Slovensko
1-3
Česko
Turín, ITA
ZOH 2006 - čtvrtfinále
131
24.2.2006
Švédsko
7-3
Česko
Turín, ITA
ZOH 2006 - semifinále
132
24.2.2006
Finsko
4-0
Rusko
Turín, ITA
ZOH 2006 - semifinále
133
25.2.2006
Rusko
0-3
Česko
Turín, ITA
ZOH 2006 – o bronz
134
26.2.2006
Finsko
2-3
Švédsko
Turín, ITA
ZOH 2006 - finále
135
3.4.2006
KLDR
1-5
Austrálie
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
136
3.4.2006
Mexiko
1-4
Čína
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
137
3.4.2006
Nový Zéland
1-8
Korea
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
138
4.4.2006
Čína
14-2
KLDR
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
139
4.4.2006
Korea
15-2
Mexiko
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
140
4.4.2006
Austrálie
6-2
Nový Zéland
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
141
6.4.2006
Austrálie
2-4
Korea
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
142
6.4.2006
Mexiko
0-3
KLDR
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
143
6.4.2006
Čína
5-0
Nový Zéland
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
144
6.4.2006
Maďarsko
2-3
Německo
Székesfehérvár, HUN
přátelské utkání
145
6.4.2006
Norsko
1-5
Švédsko
Oslo, NOR
přátelské utkání
146
7.4.2006
Austrálie
2-4
Mexiko
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
147
7.4.2006
Korea
0-3
Čína
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
148
7.4.2006
KLDR
5-0
Nový Zéland
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
149
8.4.2006
Maďarsko
0-1
Německo
Budapešť, HUN
přátelské utkání
150
9.4.2006
Korea
5-1
KLDR
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
151
9.4.2006
Čína
5-5
Austrálie
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
152
9.4.2006
Nový Zéland
3-4
Mexiko
Auckland, NZL
MS Divize II – skupina B
153
10.4.2006
Rakousko
4-0
Dánsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
154
11.4.2006
Polsko
0-1
Maďarsko
Sanok, PLN
přátelské utkání
155
12.4.2006
Polsko
2-4
Maďarsko
Sanok, PLN
přátelské utkání
156
12.4.2006
Slovensko
3-1
Dánsko
Piešťany, SVK
přátelské utkání
157
13.4.2006
Německo
0-1
Švýcarsko
Straubing, GER
přátelské utkání
158
13.4.2006
Rakousko
1-2
Francie
Vídeň, AUT
přátelské utkání
159
14.4.2006
Slovensko
11-2
Norsko
Piešťany, SVK
přátelské utkání
160
15.4.2006
Rakousko
2-1
Francie
Linz, AUT
přátelské utkání
161
15.4.2006
Německo
0-1
Švýcarsko
Landshut, GER
přátelské utkání
162
15.4.2006
Lotyšsko
2-4
Rusko
Riga, LAT
přátelské utkání
163
16.4.2006
Lotyšsko
0-2
Rusko
Riga, LAT
přátelské utkání
164
18.4.2006
Nizozemsko
5-1
Velká Británie
Tilburg, NED
přátelské utkání
165
18.4.2006
Itálie
1-1
Japonsko
Cavalese, ITA
přátelské utkání
166
18.4.2006
Norsko
2-5
Bělorusko
Oslo, NOR
přátelské utkání
167
18.4.2006
Francie
3-0
Polsko
Caen, FRA
přátelské utkání
168
19.4.2006
Německo
3-4
Rakousko
Iserlohn, GER
přátelské utkání
169
19.4.2006
Norsko
1-3
Bělorusko
Oslo, NOR
přátelské utkání
170
19.4.2006
Francie
2-2
Polsko
Asnières, FRA
přátelské utkání
171
19.4.2006
Finsko
5-0
Dánsko
Jyväsyklä, FIN
přátelské utkání
172
19.4.2006
Maďarsko
4-2
Chorvatsko
Zalaegerszeg, HUN
přátelské utkání
173
19.4.2006
Česko
2-1
Slovensko
Třinec, CZE
přátelské utkání
174
20.4.2006
Slovensko
2-2
Česko
Žilina, SVK
přátelské utkání
175
20.4.2006
Německo
3-0
Rakousko
Essen, GER
přátelské utkání
176
20.4.2006
Nizozemsko
3-2
Velká Británie
Tilburg, NED
přátelské utkání
177
20.4.2006
Itálie
2-4
Japonsko
Trento, ITA
přátelské utkání
178
21.4.2006
Lotyšsko
3-1
Finsko
Riga, LAT
přátelské utkání
179
21.4.2006
Švýcarsko
2-1
Norsko
Herisau, SUI
přátelské utkání
180
22.4.2006
Švýcarsko
6-3
Norsko
Winterthur, SUI
přátelské utkání
181
23.4.2006
Litva
3-3
Nizozemsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
182
23.4.2006
Estonsko
1-3
Polsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
183
23.4.2006
Chorvatsko
0-6
Rakousko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
184
24.4.2006
Izrael
2-11
Německo
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
185
24.4.2006
Velká Británie
3-4
Maďarsko
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
186
24.4.2006
Japonsko
1-4
Francie
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
187
24.4.2006
Bělorusko
3-5
Ukrajina
Mogilev, BLR
přátelské utkání
188
24.4.2006
Polsko
1-2
Litva
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
189
24.4.2006
Nizozemsko
5-1
Chorvatsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
190
24.4.2006
Rakousko
3-1
Estonsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
191
24.4.2006
Arménie
3-8
Turecko
Reykjavík, ISL
MS Divize III
192
24.4.2006
Lucembursko
2-5
Island
Reykjavík, ISL
MS Divize III
193
25.4.2006
Irsko
0-6
Arménie
Reykjavík, ISL
MS Divize III
194
25.4.2006
Itálie
3-4
Norsko
Merano, ITA
přátelské utkání
195
25.4.2006
Německo
4-0
Japonsko
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
196
25.4.2006
Francie
1-0
Velká Británie
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
197
26.4.2006
Maďarsko
8-0
Izrael
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
198
26.4.2006
Bělorusko
3-3
Ukrajina
Gomel, BLR
přátelské utkání
199
26.4.2006
Itálie
2-1
Norsko
Collalbo, ITA
přátelské utkání
200
26.4.2006
Finsko
1-3
Rusko
Helsinki, FIN
Švédské hokejové hry
201
26.4.2006
Švédsko
3-0
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
202
26.4.2006
Rakousko
5-3
Litva
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
203
26.4.2006
Polsko
5-1
Nizozemsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
204
26.4.2006
Estonsko
8-6
Chorvatsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
205
26.4.2006
Turecko
8-2
Lucembursko
Reykjavík, ISL
MS Divize III
206
26.4.2006
Island
8-0
Irsko
Reykjavík, ISL
MS Divize III
207
27.4.2006
Arménie
4-5
Island
Reykjavík, ISL
MS Divize III
208
27.4.2006
Rumunsko
4-2
Belgie
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
209
27.4.2006
Srbsko a Č.Hora
4-1
Španělsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
210
27.4.2006
Bulharsko
14-1
JAR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
211
27.4.2006
Švýcarsko
2-2
Slovensko
Biel, SUI
přátelské utkání
212
27.4.2006
Izrael
1-7
Japonsko
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
213
27.4.2006
Německo
8-0
Velká Británie
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
214
27.4.2006
Francie
3-3
Maďarsko
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
215
28.4.2006
Švýcarsko
4-0
Slovensko
Bâle, SUI
přátelské utkání
216
28.4.2006
Dánsko
3-5
Lotyšsko
Rodovre, DEN
přátelské utkání
217
28.4.2006
Česko
1-5
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
218
28.4.2006
Švédsko
7-6
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
219
28.4.2006
Polsko
7-1
Chorvatsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
220
28.4.2006
Nizozemsko
2-8
Rakousko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
221
28.4.2006
Estonsko
2-7
Litva
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
222
28.4.2006
Lucembursko
6-10
Arménie
Reykjavík, ISL
MS Divize III
223
28.4.2006
Turecko
2-2
Irsko
Reykjavík, ISL
MS Divize III
224
28.4.2006
Belgie
2-2
Srbsko a Č.Hora
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
225
28.4.2006
JAR
3-19
Rumunsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
226
28.4.2006
Španělsko
1-3
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
227
29.4.2006
Irsko
3-1
Lucembursko
Reykjavík, ISL
MS Divize III
228
29.4.2006
Island
9-0
Turecko
Reykjavík, ISL
MS Divize III
229
29.4.2006
Rusko
7-5
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
230
29.4.2006
Švédsko
0-2
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
231
29.4.2006
Rakousko
5-3
Polsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
232
29.4.2006
Litva
9-3
Chorvatsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
233
29.4.2006
Nizozemsko
2-7
Estonsko
Tallinn, EST
MS Divize I – skupina B
234
29.4.2006
Japonsko
4-2
Velká Británie
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
235
29.4.2006
Francie
9-0
Izrael
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
236
29.4.2006
Maďarsko
2-6
Německo
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
237
30.4.2006
Velká Británie
12-0
Izrael
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
238
30.4.2006
Maďarsko
3-6
Japonsko
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
239
30.4.2006
Německo
5-0
Francie
Amiens, FRA
MS Divize I – skupina A
240
30.4.2006
Rumunsko
16-3
Španělsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
241
30.4.2006
JAR
0-7
Belgie
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
242
30.4.2006
Srbsko a Č.Hora
2-4
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
243
1.5.2006
Srbsko a Č.Hora
14-5
JAR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
244
1.5.2006
Belgie
4-0
Španělsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
245
1.5.2006
Bulharsko
0-9
Rumunsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
246
1.5.2006
Švédsko
1-2
Rusko
Stockholm, SWE
Euro hockey tour – o 3.místo
247
1.5.2006
Finsko
3-2
Česko
Stockholm, SWE
Euro hockey tour – finále
248
2.5.2006
Norsko
1-3
Itálie
Oslo, NOR
přátelské utkání
249
2.5.2006
Slovinsko
0-6
USA
Jesenice, SLO
přátelské utkání
250
2.5.2006
Lotyšsko
3-1
Švýcarsko
Riga, LAT
přátelské utkání
251
2.5.2006
Slovensko
4-2
Ukrajina
Nitra, SVK
přátelské utkání
252
2.5.2006
Bělorusko
4-3
Kanada
Minsk, BLR
přátelské utkání
253
2.5.2006
Španělsko
5-3
JAR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
254
2.5.2006
Rumunsko
11-1
Srbsko a Č.Hora
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
255
2.5.2006
Bulharsko
4-4
Belgie
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina A
256
5.5.2006
Finsko
5-3
Slovinsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
257
5.5.2006
Česko
1-1
Lotyšsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
258
5.5.2006
USA
3-1
Norsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
259
5.5.2006
Dánsko
3-5
Kanada
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
260
6.5.2006
Švýcarsko
3-1
Itálie
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
261
6.5.2006
Ukrajina
2-4
Švédsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
262
6.5.2006
Slovensko
1-2
Bělorusko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
263
6.5.2006
Rusko
10-1
Kazachstán
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
264
7.5.2006
Česko
5-4
Slovinsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
265
7.5.2006
Finsko
5-0
Lotyšsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
266
7.5.2006
USA
3-0
Dánsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
267
7.5.2006
Kanada
7-1
Norsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
268
8.5.2006
Švýcarsko
2-1
Ukrajina
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
269
8.5.2006
Švédsko
4-0
Itálie
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
270
8.5.2006
Rusko
3-2
Bělorusko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
271
8.5.2006
Slovensko
6-0
Kazachstán
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
272
9.5.2006
Lotyšsko
5-1
Slovinsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
273
9.5.2006
Česko
3-3
Finsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
274
9.5.2006
Norsko
6-3
Dánsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
275
9.5.2006
Kanada
2-1
USA
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
276
10.5.2006
Ukrajina
4-2
Itálie
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
277
10.5.2006
Švédsko
4-4
Švýcarsko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
278
10.5.2006
Slovensko
3-4
Rusko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
279
10.5.2006
Kazachstán
1-7
Bělorusko
Riga, LAT
MS 2006 – základní skupina
280
11.5.2006
Kanada
11-0
Lotyšsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
281
11.5.2006
Rusko
6-0
Ukrajina
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
282
12.5.2006
Česko
3-1
Norsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
283
12.5.2006
Finsko
4-0
USA
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
284
12.5.2006
Švýcarsko
2-2
Slovensko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
285
12.5.2006
Švédsko
4-1
Bělorusko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
286
12.5.2006
Slovinsko
3-3
Dánsko
Riga, LAT
MS 2006 – skupina o udržení
287
12.5.2006
Itálie
3-2
Kazachstán
Riga, LAT
MS 2006 – skupina o udržení
288
13.5.2006
USA
4-2
Lotyšsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
289
13.5.2006
Bělorusko
9-1
Ukrajina
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
290
13.5.2006
Kazachstán
5-0
Slovinsko
Riga, LAT
MS 2006 – skupina o udržení
291
13.5.2006
Itálie
0-5
Dánsko
Riga, LAT
MS 2006 – skupina o udržení
292
14.5.2006
Norsko
0-3
Finsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
293
14.5.2006
Česko
6-4
Kanada
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
294
14.5.2006
Rusko
6-3
Švýcarsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
295
14.5.2006
Slovensko
5-2
Švédsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
296
15.5.2006
Kanada
4-2
Finsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
297
15.5.2006
Švédsko
3-3
Rusko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
298
15.5.2006
Slovinsko
3-3
Itálie
Riga, LAT
MS 2006 – skupina o udržení
299
15.5.2006
Dánsko
3-2
Kazachstán
Riga, LAT
MS 2006 – skupina o udržení
300
16.5.2006
Česko
1-3
USA
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
301
16.5.2006
Lotyšsko
4-2
Norsko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
302
16.5.2006
Švýcarsko
1-2
Bělorusko
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
303
16.5.2006
Slovensko
8-0
Ukrajina
Riga, LAT
MS 2006 - osmifináe
304
17.5.2006
Švédsko
6-0