---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2000/2001
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
258 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Rumunsko-Mexiko 19-0 (MS Divize II-skupina B)
utkání s nejvyšším počtem branek
Austrálie-JAR 16-4 (MS Divize II-skupina A)
zajímavé výsledky
Slovinsko – Velká Británie 3-3 (MS Divize I-sk.B.; ve skupině se bodově o první místo obě mužstva díky remíze dělila, mezi elitu postoupilo Slovinsko díky vyššímu celkovému skóre)
Česko-Německo 2-2 (MS 2001 – Německo jako jediný tým dokázalo v utkání s českým mužstvem bodovat)
Česko-Itálie 11-0 (MS 2001 – nejvyšší výhra českého týmu v historii (rok 2014))
USA-Rakousko 0-3 (MS 2001)
Česko-Finsko 3-2pp (Finové ve finále ztratili dvoubrankové vedení a o třetí zlaté medaili českého týmu v řadě rozhodl v prodloužení David Moravec)
     
1
29.8.2000
Česko
6-1
Slovensko
Brno, CZE
přátelské utkání
2
31.8.2000
Francie
4-2
Norsko
Viry-Châtillon, FRA
přátelské utkání
3
31.8.2000
Rusko
3-4 sn
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
4
31.8.2000
Česko
2-3
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
5
1.9.2000
Francie
3-4
Norsko
Rouen, FRA
přátelské utkání
6
2.9.2000
Francie
2-4
Norsko
Caen, FRA
přátelské utkání
7
2.9.2000
Finsko
4-2
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
8
2.9.2000
Česko
1-2
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
9
3.9.2000
Švédsko
3-2 sn
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
10
3.9.2000
Česko
2-1 pp
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
11
4.9.2000
Japonsko
8-0
Korea
Sapporo, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘01
12
5.9.2000
Čína
10-1
Korea
Sapporo, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘01
13
6.9.2000
Japonsko
5-3
Čína
Sapporo, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘01
14
7.11.2000
Švýcarsko
4-6
Kanada
Zürich, SUI
přátelské utkání
15
8.11.2000
Německo
1-4
Kanada
Landshut, GER
přátelské utkání
16
9.11.2000
Švédsko
4-1
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
17
9.11.2000
Finsko
4-3
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
18
10.11.2000
Švýcarsko
2-3
Kanada
Hanover, GER
Deutschland cup
19
10.11.2000
Německo
1-2
Slovensko
Hanover, GER
Deutschland cup
20
10.11.2000
Norsko
2-2
Rakousko
Rodovre, DEN
Rodovre cup
21
10.11.2000
Dánsko
1-1
Ukrajina
Rodovre, DEN
Rodovre cup
22
10.11.2000
Maďarsko
6-2
Nizozemsko
Dunaújváros, HUN
Millenium cup
23
10.11.2000
Slovinsko
2-3
Polsko
Székesfehérvár, HUN
Millenium cup
24
11.11.2000
Polsko
4-3
Nizozemsko
Székesfehérvár, HUN
Millenium cup
25
11.11.2000
Maďarsko
5-3
Slovisnko
Székesfehérvár, HUN
Millenium cup
26
11.11.2000
Francie
2-1 sn
Lotyšsko
Székesfehérvár, HUN
Millenium cup
27
11.11.2000
Dánsko
1-4
Rakousko
Rodovre, DEN
Rodovre cup
28
11.11.2000
Ukrajina
1-6
Norsko
Rodovre, DEN
Rodovre cup
29
11.11.2000
Rusko
0-2
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
30
11.11.2000
Finsko
2-1 pp
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
31
11.11.2000
Slovensko
4-5 pp
Kanada
Hanover, GER
Deutschland cup
32
11.11.2000
Německo
2-4
Švýcarsko
Hanover, GER
Deutschland cup
33
12.11.2000
Dánsko
4-2
Norsko
Rodovre, DEN
Rodovre cup
34
12.11.2000
Rakousko
1-4
Ukrajina
Gentofte, DEN
Rodovre cup
35
12.11.2000
Švýcarsko
4-2
Slovensko
Hanover, GER
Deutschland cup
36
12.11.2000
Německo
2-5
Kanada
Hanover, GER
Deutschland cup
37
12.11.2000
Česko
1-2
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
38
12.11.2000
Finsko
6-1
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
39
12.11.2000
Nizozemsko
2-7
Slovinsko
Székesfehérvár, HUN
Millenium cup
40
12.11.2000
Maďarsko
5-3
Polsko
Székesfehérvár, HUN
Millenium cup
41
13.12.2000
Nizozemsko
5-2
Belgie
Tilburg, NED
přátelské utkání
42
14.12.2000
Švýcarsko
3-0
Norsko
Trenčín, Bratislava, SVK
Tatranský turnaj
43
14.12.2000
Slovensko
1-0
Bělorusko
Trenčín, Bratislava, SVK
Tatranský turnaj
44
15.12.2000
Švýcarsko
1-1
Bělorusko
Trenčín, Bratislava, SVK
Tatranský turnaj
45
15.12.2000
Slovensko
4-1
Norsko
Trenčín, Bratislava, SVK
Tatranský turnaj
46
15.12.2000
Finsko
3-3
Švédsko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
47
16.12.2000
Dánsko
0-3
Francie
Odense, DEN
přátelské utkání
48
16.12.2000
Bělorusko
4-1
Norsko
Trenčín, Bratislava, SVK
Tatranský turnaj
49
16.12.2000
Slovensko
4-3
Švýcarsko
Trenčín, Bratislava, SVK
Tatranský turnaj
50
17.12.2000
Rusko
2-1
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
51
17.12.2000
Česko
4-2
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
52
17.12.2000
Dánsko
1-8
Francie
Rungsted, DEN
přátelské utkání
53
18.12.2000
Švédsko
1-4
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
54
18.12.2000
Rusko
5-4 sn
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
55
20.12.2000
Finsko
2-6
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
56
20.12.2000
Rusko
1-0
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
57
27.12.2000
Francie
7-4
Slovensko
Annecy, FRA
Tournoi du Mont Blanc
58
28.12.2000
Polsko
2-6
Ukrajina
Katowice, PLN
přátelské utkání
59
29.12.2000
Polsko
1-3
Ukrajina
Tychy, PLN
přátelské utkání
60
3.2.2001
Slovinsko
3-2
Rakousko
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
61
4.2.2001
Slovinsko
1-1
Francie
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
62
5.2.2001
Slovinsko
2-0
Francie
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
63
6.2.2001
Rakousko
5-3
Slovensko
Klagenfurt, AUT
přátelské utkání
64
6.2.2001
Česko
1-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
65
6.2.2001
Švédsko
5-1
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
66
7.2.2001
Finsko
3-2 pp
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
67
8.2.2001
Ukrajina
2-2
Bělorusko
Oslo, NOR
Kvalifikace na ZOH 2002
68
8.2.2001
Norsko
4-6
Německo
Oslo, NOR
Kvalifikace na ZOH 2002
69
8.2.2001
Lotyšsko
4-2
Dánsko
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2002
70
8.2.2001
Rakousko
3-3
Francie
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2002
71
8.2.2001
Finsko
6-3
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
72
8.2.2001
Švédsko
2-1
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
73
9.2.2001
Česko
1-3
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
74
9.2.2001
Itálie
3-0
Slovinsko
Alba de Canazei, ITA
přátelské utkání
75
9.2.2001
Švýcarsko
4-2
Slovensko
Lausanne, SUI
přátelské utkání
76
10.2.2001
Bělorusko
1-1
Německo
Oslo, NOR
Kvalifikace na ZOH 2002
77
10.2.2001
Norsko
1-5
Ukrajina
Oslo, NOR
Kvalifikace na ZOH 2002
78
10.2.2001
Lotyšsko
1-1
Francie
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2002
79
10.2.2001
Rakousko
6-2
Dánsko
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2002
80
10.2.2001
Rusko
1-4
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
81
10.2.2001
Švédsko
1-2
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
82
10.2.2001
Itálie
3-2
Slovinsko
Appiano, ITA
přátelské utkání
83
10.2.2001
Nizozemsko
5-5
Litva
Eindhoven, NED
přátelské utkání
84
11.2.2001
Německo
3-1
Ukrajina
Oslo, NOR
Kvalifikace na ZOH 2002
85
11.2.2001
Norsko
3-7
Bělorusko
Oslo, NOR
Kvalifikace na ZOH 2002
86
11.2.2001
Francie
2-1
Dánsko
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2002
87
11.2.2001
Rakousko
3-4
Lotyšsko
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2002
88
11.2.2001
Kanada
6-4
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
89
11.2.2001
Švédsko
2-1
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
90
11.2.2001
Nizozemsko
2-5
Litva
Eindhoven, NED
přátelské utkání
91
11.2.2001
Švýcarsko
3-2
Slovensko
Bern, SUI
přátelské utkání
92
21.3.2001
Nizozemsko
7-2
Belgie
s’Hertogenbosch, NED
přátelské utkání
93
26.3.2001
Belgie
1-5
Izrael
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
94
26.3.2001
Bulharsko
1-5
Jugoslávie
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
95
26.3.2001
Rumunsko
19-0
Mexiko
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
96
27.3.2001
Jugoslávie
4-4
Belgie
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
97
27.3.2001
Izrael
7-1
Mexiko
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
98
27.3.2001
Rumunsko
8-0
Bulharsko
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
99
28.3.2001
Mexiko
3-14
Bulharsko
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
100
28.3.2001
Jugoslávie
1-2
Izrael
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
101
28.3.2001
Rumunsko
6-1
Belgie
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
102
29.3.2001
Maďarsko
9-0
Chorvatsko
Székesfehérvár, HUN
přátelské utkání
103
31.3.2001
Bulharska
5-4
Belgie
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
104
31.3.2001
Rumunsko
7-2
Izrael
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
105
31.3.2001
Jugoslávie
13-0
Mexiko
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
106
1.4.2001
Belgie
13-0
Mexiko
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
107
1.4.2001
Izrael
5-1
Bulharsko
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
108
1.4.2001
Rumunsko
6-1
Jugoslávie
Bukurešť, ROM
MS Divize II – skupina B
109
1.4.2001
Nový Zéland
0-13
Korea
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
110
1.4.2001
Španělsko
13-0
JAR
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
111
1.4.2001
Island
2-6
Austrálie
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
112
2.4.2001
Korea
10-1
JAR
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
113
2.4.2001
Austrálie
13-3
Nový Zéland
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
114
2.4.2001
Španělsko
14-1
Island
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
115
3.4.2001
Slovensko
2-4
Švédsko
Bratislava, SVK
přátelské utkání
116
4.4.2001
Slovinsko
4-2
Maďarsko
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
117
4.4.2001
Finsko
4-1
Francie
Pori, FIN
přátelské utkání
118
4.4.2001
Nový Zéland
6-7
JAR
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
119
4.4.2001
Korea
7-0
Island
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
120
4.4.2001
Španělsko
5-3
Austrálie
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
121
5.4.2001
JAR
5-3
Island
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
122
5.4.2001
Austrálie
2-9
Korea
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
123
5.4.2001
Španělsko
18-1
Nový Zéland
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
124
5.4.2001
Slovensko
2-4
Švédsko
Nitra, SVK
přátelské utkání
125
5.4.2001
Slovinsko
2-2
Maďarsko
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
126
5.4.2001
Finsko
11-1
Francie
Vaasa, FIN
přátelské utkání
127
6.4.2001
Česko
2-4
Švýcarsko
Mladá Boleslav, CZE
přátelské utkání
128
6.4.2001
Dánsko
1-1
Norsko
Odense, DEN
přátelské utkání
129
7.4.2001
Česko
5-3
Švýcarsko
Příbram, CZE
přátelské utkání
130
7.4.2001
Dánsko
5-0
Norsko
Odense, DEN
přátelské utkání
131
7.4.2001
Španělsko
2-3
Korea
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
132
7.4.2001
Austrálie
16-4
JAR
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
133
7.4.2001
Island
5-2
Nový Zéland
Majadahonda,ESP
MS Divize II – skupina A
134
8.4.2001
Dánsko
4-2
Norsko
Aalborg, DEN
přátelské utkání
135
8.4.2001
Slovinsko
2-2
Itálie
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
136
9.4.2001
Slovinsko
1-4
Itálie
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
137
9.4.2001
Lotyšsko
2-2
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
138
10.4.2001
Lotyšsko
5-2
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
139
10.4.2001
Chorvatsko
1-8
Maďarsko
Záhřeb, CRO
přátelské utkání
140
10.4.2001
Česko
3-1
Slovensko
Olomouc, CZE
přátelské utkání
141
11.4.2001
Norsko
0-8
Finsko
Gjovik, NOR
přátelské utkání
142
11.4.2001
Slovensko
8-4
Česko
Martin, SVK
přátelské utkání
143
11.4.2001
Švýcarsko
0-1
Švédsko
Zürich, SUI
přátelské utkání
144
12.4.2001
Francie
1-1
Německo
Albertville, FRA
přátelské utkání
145
12.4.2001
Norsko
0-8
Finsko
Fredrikstad, NOR
přátelské utkání
146
13.4.2001
Francie
6-3
Německo
Grenoble, FRA
přátelské utkání
147
13.4.2001
Švýcarsko
2-6
Švédsko
Lugano, SUI
přátelské utkání
148
13.4.2001
Itálie
4-2
Dánsko
Alba di Canazei, ITA
přátelské utkání
149
14.4.2001
Itálie
2-8
Dánsko
Varèse, ITA
přátelské utkání
150
15.4.2001
Kazachstán
12-1
Čína
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
151
15.4.2001
Velká Británie
6-2
Estonsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
152
15.4.2001
Slovinsko
15-1
Chorvatsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
153
16.4.2001
Maďarsko
3-5
Dánsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
154
16.4.2001
Nizozemsko
0-4
Polsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
155
16.4.2001
Francie
7-1
Litva
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
156
17.4.2001
Maďarsko
0-3
Polsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
157
17.4.2001
Dánsko
8-1
Litva
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
158
17.4.2001
Francie
4-4
Nizozemsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
159
17.4.2001
Estonsko
3-8
Kazachstán
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
160
17.4.2001
Velká Británie
10-1
Chorvatsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
161
17.4.2001
Slovinsko
7-1
Čína
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
162
18.4.2001
Chorvatsko
3-12
Kazachstán
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
163
18.4.2001
Čína
3-2
Estonsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
164
18.4.2001
Slovinsko
3-3
Velká Británie
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
165
18.4.2001
Slovensko
3-0
Lotyšsko
Liptovský Mikuláš, SVK
přátelské utkání
166
18.4.2001
Německo
3-3
Ukrajina
Fribourg, GER
přátelské utkání
167
18.4.2001
Rakousko
1-3
Bělorusko
Linz, AUT
přátelské utkání
168
18.4.2001
Švédsko
2-2
Finsko
Jönköping, SWE
přátelské utkání
169
19.4.2001
Slovensko
2-1
Lotyšsko
Liptovský Mikuláš, CZE
přátelské utkání
170
19.4.2001
Švýcarsko
3-1
Norsko
Herisau, SUI
přátelské utkání
171
19.4.2001
Rakousko
3-4
Bělorusko
Linz, AUT
přátelské utkání
172
19.4.2001
Švédsko
3-1
Finsko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
173
19.4.2001
Litva
2-3
Nizozemsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
174
19.4.2001
Polsko
5-3
Dánsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
175
19.4.2001
Francie
1-3
Maďarsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
176
20.4.2001
Německo
1-3
Ukrajina
Schwenningen, GER
přátelské utkání
177
20.4.2001
Švýcarsko
3-1
Norsko
Kreuzlingen, SUI
přátelské utkání
178
20.4.2001
Velká Británie
12-1
Čína
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
179
20.4.2001
Estonsko
6-6
Chorvatsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
180
20.4.2001
Slovinsko
3-1
Kazachstán
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
181
21.4.2001
Čína
2-6
Chorvatsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
182
21.4.2001
Kazachstán
2-11
Velká Británie
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
183
21.4.2011
Slovinsko
16-0
Estonsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
184
21.4.2001
Finsko
1-3
Švédsko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
185
21.4.2011
Česko
2-2
Rusko
Brno, CZE
přátelské utkání
186
21.4.2011
Nizozemsko
2-8
Maďarsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
187
21.4.2001
Polsko
13-2
Litva
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
188
21.4.2011
Francie
4-0
Dánsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
189
22.4.2001
Maďarsko
5-4
Litva
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
190
22.4.2001
Dánsko
7-1
Nizozemsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
191
22.4.2001
Francie
4-2
Polsko
Grenoble, FRA
MS Divize I – skupina A
192
22.4.2001
Německo
1-3
Itálie
Landshut, GER
přátelské utkání
193
22.4.2001
Česko
2-4
Rusko
Zlín, CZE
přátelské utkání
194
22.4.2001
Rakousko
5-3
Ukrajina
Linz, AUT
přátelské utkání
195
23.4.2001
Finsko
2-5
Kanada
Tampere, FIN
přátelské utkání
196
23.4.2001
Lotyšsko
3-6
Bělorusko
Riga, LAT
přátelské utkání
197
24.4.2001
Lotyšsko
3-1
Bělorusko
Riga, LAT
přátelské utkání
198
24.4.2001
Německo
3-3
Itálie
Norimberk, GER
přátelské utkání
199
24.4.2001
Švédsko
2-0
Kanada
Stockholm, SWE
přátelské utkání
200
24.4.2001
Rakousko
5-5
Ukrajina
Linz, AUT
přátelské utkání
201
25.4.2001
Švýcarsko
6-2
USA
Biel, SUI
přátelské utkání
202
26.4.2001
Švédsko
4-3
Slovensko
Gävle, SWE
přátelské utkání
203
28.4.2001
Švýcarsko
1-3
Německo
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
204
28.4.2001
Česko
5-1
Bělorusko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
205
28.4.2001
Rakousko
1-5
Finsko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
206
28.4.2001
USA
6-3
Ukrajina
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
207
28.4.2001
Norsko
0-5
Kanada
Hannover, GER
MS 2001 – základní skupina
208
28.4.2001
Rusko
7-0
Itálie
Hannover, GER
MS 2001 – základní skupina
209
29.4.2001
Rusko
4-0
Norsko
Hannover, GER
MS 2001 – základní skupina
210
29.4.2001
Lotyšsko
2-5
Švédsko
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
211
29.4.2001
Slovensko
8-4
Japonsko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
212
29.4.2001
Česko
2-2
Německo
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
213
30.4.2001
Švýcarsko
5-2
Bělorusko
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
214
30.4.2001
Slovensko
5-0
Rakousko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
215
30.4.2001
Finsko
8-0
Japonsko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
216
30.4.2001
USA
0-2
Lotyšsko
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
217
30.4.2001
Kanada
3-1
Itálie
Hannover, GER
MS 2001 – základní skupina
218
1.5.2001
Itálie
4-4
Norsko
Hannover, GER
MS 2001 – základní skupina
219
1.5.2001
Švédsko
5-0
Ukrajina
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
220
1.5.2001
Česko
3-1
Švýcarsko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
221
2.5.2001
Německo
0-2
Bělorusko
Hannover, GER
MS 2001 – základní skupina
222
2.5.2001
Japonsko
2-3
Rakousko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
223
2.5.2001
Finsko
5-2
Slovensko
Norimberk, GER
MS 2001 – základní skupina
224
2.5.2001
Ukrajina
4-2
Lotyšsko
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
225
2.5.2001
Švédsko
2-2
USA
Kolín n.R., GER
MS 2001 – základní skupina
226
2.5.2001
Kanada
5-1
Rusko
Hannover, GER
MS 2001 – základní skupina
227
4.5.2001
Kanada
6-2
Švýcarsko
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
228
4.5.2001
Německo
1-3
Itálie
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
229
4.5.2001
Slovensko
3-1
Ukrajina
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
230
4.5.2001
Švédsko
11-0
Rakousko
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
231
4.5.2001
Lotyšsko
2-2
Bělorusko
Norimberk, GER
MS 2001 – o udržení
232
4.5.2001
Norsko
3-3
Japonsko
Norimberk, GER
MS 2001 – o udržení
233
5.5.2001
Bělorusko
3-2
Norsko
Norimberk, GER
MS 2001 – o udržení
234
5.5.2001
Lotyšsko
8-2
Japonsko
Norimberk, GER
MS 2001 – o udržení
235
5.5.2001
Česko
4-3
Rusko
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
236
5.5.2001
Kanada
3-3
Německo
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
237
5.5.2001
Finsko
1-4
USA
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
238
5.5.2001
Švédsko
3-1
Slovensko
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
239
6.5.2001
Rusko
2-1
Švýcarsko
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
240
6.5.2001
Česko
11-0
Itálie
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
241
6.5.2001
USA
0-3
Rakousko
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
242
6.5.2001
Finsko
7-1
Ukrajina
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
243
7.5.2001
Švýcarsko
8-1
Itálie
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
244
7.5.2001
Ukrajina
2-0
Rakousko
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
245
7.5.2001
Bělorusko
4-1
Japonsko
Norimberk, GER
MS 2001 – o udržení
246
7.5.2001
Lotyšsko
3-0
Norsko
Norimberk, GER
MS 2001 – o udržení
247
8.5.2001
Rusko
3-1
Německo
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
248
8.5.2001
Česko
4-2
Kanada
Hannover, GER
MS 2001 - osmifinále
249
8.5.2001
Slovensko
1-3
USA
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
250
8.5.2001
Finsko
5-4
Švédsko
Kolín n.R., GER
MS 2001 - osmifinále
251
10.5.2001
Česko
2-0
Slovensko
Hannover, GER
MS 2001 - čtvrtfinále
252
10.5.2001
Finsko
4-1
Německo
Kolín n.R., GER
MS 2001 - čtvrtfinále
253
10.5.2001
Kanada
3-4 pp
USA
Hannover, GER
MS 2001 - čtvrtfinále
254
10.5.2001
Švédsko
4-3 pp
Rusko
Kolín n.R., GER
MS 2001 - čtvrtfinále
255
12.5.2001
Česko
3-2 sn
Švédsko
Hannover, GER
MS 2001 - semifinále
256
12.5.2001
USA
1-3
Finsko
Hannover, GER
MS 2001 - semifinále
257
13.5.2001
Švédsko
3-2
USA
Hannover, GER
MS 2001 - o bronz
258
13.5.2001
Česko
3-2 pp
Finsko
Hannover, GER
MS 2001 - finále
 
 
TOPlist