---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2010/2011
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
302 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Kazachstán-Taiwan 35-0 (Asijské hry 2011)
utkání s nejvyšším počtem branek
Kazachstán-Taiwan 35-0 (Asijské hry 2011)
zajímavé výsledky
Japonsko bylo omluveno z účasti na MS Divize I (sk.A) – kvůli katastrofě po vlně tsunami v dubnu 2011.
Japonsku byla dohodou zachována příslušnost v první divizi a počet bodů do tabulky IIHF podle výsledků v předchozím v roce.
KLDR se nezúčastnila MS Divize II (sk.A) kvůli finančním potížím a sestoupila do Divize III.
Mongolsko se nezúčastnilo MS Divize III kvůli finančním problémům.
Bahrajn-Kyrgyzstán 10-15 (Asijské hry – dvouciferné skóre obou soupeřů, výjimečný jev)
Itálie-Maďarsko 4-3 pp (MS DIV IA - rozhodující zápas o návrat mezi elitu, Italové se kvalifikovali v prodloužení)
Velká Británie-Ukrajina 5-3 (MS DIV IB – Britové překvapili Ukrajinu na úvod turnaje a zaútočili na první místo)
Kazachstán-Velká Británie 2-1 (MS DIV IB – Kazachstán si výhrou zajistil návrat do elitní skupiny, Británii ze druhého místa scházely pouze dva body)
Německo-Rusko 2-0 (MS 2011 - Němci v úvodu turnaje překvapivě přehráli jednoho z favoritů)
Slovensko-Německo 3-4 (MS 2011 – další skalp nad domácími Němcům zařídil první místo ve skupině)
Francie-Bělorusko 2-1 pp (MS 2011 – Francouzi porazili Bělorusy a poslali východoevropany hrát o udržení)
Norsko-Švédsko 5-4 sn (MS 2011 – Norové poprvé v historii porazili Švédsko, na nájezdy)
Finsko-Slovensko 2-1 (MS 2011 – Slováci na domácím turnaji prohráli čtvrtý zápas z pěti, do play-off nepostoupí)
Švýcarsko-USA 5-3 (MS 2011- Švýcaři poráží USA a posílají je tak do čtvrtfinále s českým týmem)
Česko-USA 4-0 (MS 2011 – jedno z nejlepších českých čtvrtfinále, národní tým vyhrál sedmý zápas v řadě)
Kanada-Rusko 1-2 (MS 2011 – Kanada poprvé na MS prohrává, s Ruskem mimo formu a končí na šampionátu)
Česko-Švédsko 2-5 (MS 2011 – český tým poprvé na MS prohrává, o obhajobu zlata už hrát nebude)
Finsko-Rusko 3-0 (MS 2011 – finskou krasojízdu zahájil nádhernou lakrosovou brankou ze vzduchu Mikael Granlund)
Česko-Rusko 7-4 (MS 2011 – přestřelku o bronzové medaile vyhrává česká reprezentace)
Švédsko-Finsko 1-6 (MS 2011 – Finové podruhé v historii získávají zlaté medaile, po dvou vyrovnaných třetinách rozstříleli Švédsko rozdílem pěti branek v závěrečné části)
     
1
1.9.2010
Polsko
5-1
Francie
Tychy, PLN
přátelské utkání
2
2.9.2010
Polsko
2-3 sn
Francie
Opole, PLN
přátelské utkání
3
9.11.2010
Švýcarsko
2-6
Kanada
Kloten, SUI
přátelské utkání
4
11.11.2010
Česko
3-4
Švédsko
České Budějovice, CZE
Karjala turnaus
5
11.11.2010
Rusko
1-0
Finsko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
6
11.11.2010
Norsko
3-1
Slovinsko
Gomel, BLR
Euro ice hockey challenge
7
11.11.2010
Bělorusko
2-4
Dánsko
Gomel, BLR
Euro ice hockey challenge
8
11.11.2010
Polsko
10-1
Nizozemsko
Sanok, PLN
Euro ice hockey challenge
9
11.11.2010
Rumunsko
2-1
Srbsko
Brašov, ROM
Euro ice hockey challenge
10
11.11.2010
Chorvatsko
6-1
Španělsko
Brašov, ROM
Euro ice hockey challenge
11
12.11.2010
Švýcarsko
2-0
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
12
12.11.2010
Německo
4-3
Kanada
Mnichov, GER
Deutschland cup
13
12.11.2010
Norsko
2-3 sn
Dánsko
Gomel, BLR
Euro ice hockey challenge
14
12.11.2010
Slovinsko
2-8
Bělorusko
Gomel, BLR
Euro ice hockey challenge
15
12.11.2010
Polsko
6-3
Ukrajina
Sanok, PLN
Euro ice hockey challenge
16
12.11.2010
Rumunsko
6-1
Chorvatsko
Brašov, ROM
Euro ice hockey challenge
17
12.11.2010
Španělsko
6-4
Srbsko
Brašov, ROM
Euro ice hockey challenge
18
12.11.2010
Rakousko
4-3
Francie
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
19
12.11.2010
Maďarsko
2-4
Japonsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
20
13.11.2010
Švédsko
3-2
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
21
13.11.2010
Finsko
5-0
Česko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
22
13.11.2010
Slovensko
3-2 pp
Německo
Mnichov, GER
Deutschland cup
23
13.11.2010
Švýcarsko
2-1 pp
Kanada
Mnichov, GER
Deutschland cup
24
13.11.2010
Dánsko
3-2 sn
Slovinsko
Gomel, BLR
Euro ice hockey challenge
25
13.11.2010
Bělorusko
5-2
Norsko
Gomel, BLR
Euro ice hockey challenge
26
13.11.2010
Ukrajina
3-0
Nizozemsko
Sanok, PLN
Euro ice hockey challenge
27
13.11.2010
Srbsko
0-7
Chorvatsko
Brašov, ROM
Euro ice hockey challenge
28
13.11.2010
Rumunsko
4-0
Španělsko
Brašov, ROM
Euro ice hockey challenge
29
13.11.2010
Rakousko
4-0
Japonsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
30
13.11.2010
Francie
2-5
Maďarsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
31
14.11.2010
Česko
1-3
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
32
14.11.2010
Finsko
4-1
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala turnaus
33
14.11.2010
Kanada
3-2 sn
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
34
14.11.2010
Německo
2-1
Švýcarsko
Mnichov, GER
Deutschland cup
35
14.11.2010
Japonsko
2-4
Francie
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
36
14.11.2010
Maďarsko
1-3
Rakousko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
37
14.12.2010
Francie
1-2
Švýcarsko
Grenoble, FRA
přátelské utkání
38
16.12.2010
Finsko
2-3 sn
Česko
Espoo, FIN
Pohár Prvního Programu
39
16.12.2010
Rusko
5-3
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
40
16.12.2010
Norsko
5-2
Rakousko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
41
16.12.2010
Maďarsko
0-2
Slovinsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
42
16.12.2010
Polsko
1-3
Kazachstán
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
43
16.12.2010
Ukrajina
8-0
Rumunsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
44
17.12.2010
Francie
4-2
Itálie
Montpellier, FRA
přátelské utkání
45
17.12.2010
Rakousko
3-2
Maďarsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
46
17.12.2010
Slovinsko
5-2
Norsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
47
17.12.2010
Kazachstán
2-3
Rumunsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
48
17.12.2010
Ukrajina
3-2
Polsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
49
17.12.2010
Slovensko
1-0 pp
Bělorusko
Herisau, SUI
Arosa Challenge
50
17.12.2010
Švýcarsko
3-0
Dánsko
Herisau, SUI
Arosa Challenge
51
18.12.2010
Francie
2-4
Itálie
Marseille, FRA
přátelské utkání
52
18.12.2010
Rusko
3-1
Česko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
53
18.12.2010
Finsko
1-6
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
54
18.12.2010
Norsko
1-2
Maďarsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
55
18.12.2010
Slovinsko
3-0
Rakousko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
56
18.12.2010
Rumunsko
1-3
Polsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
57
18.12.2010
Kazachstán
7-4
Ukrajina
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
58
18.12.2010
Dánsko
3-5
Slovensko
Herisau, SUI
Arosa Challenge
59
18.12.2010
Švýcarsko
3-4
Bělorusko
Herisau, SUI
Arosa Challenge
60
19.12.2010
Rusko
6-2
Finsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
61
19.12.2010
Česko
4-1
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
62
28.1.2011
Thajsko
4-15
Kyrgyzstán
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
63
28.1.2011
Malajsie
25-0
Bahrajn
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
64
28.1.2011
Mongolsko
3-2
Kuvajt
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
65
29.1.2011
Sp.Arab.Emiráty
0-14
Kyrgyzstán
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
66
29.1.2011
Bahrajn
0-29
Thajsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
67
29.1.2011
Kuvajt
7-12
Malajsie
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
68
31.1.2011
Sp.Arab.Emiráty
25-0
Bahrajn
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
69
31.1.2011
Mongolsko
3-13
Kyrgyzstán
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
70
31.1.2011
Thajsko
5-3
Kuvajt
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
71
31.1.2011
Taiwan
0-22
Korea
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
72
31.1.2011
Čína
1-7
Japonsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
73
1.2.2011
Kyrgyzstán
23-2
Malajsie
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
74
1.2.2011
Bahrajn
1-21
Mongolsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
75
1.2.2011
Kuvajt
2-5
Sp.Arab.Emiráty
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
76
1.2.2011
Japonsko
18-0
Taiwan
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
77
1.2.2011
Kazachstán
14-1
Čína
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
78
2.2.2011
Bahrajn
10-15
Kyrgyzstán
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
79
2.2.2011
Sp.Arab.Emiráty
9-1
Mongolsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
80
2.2.2011
Thajsko
16-1
Malajsie
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
81
3.2.2011
Japonsko
6-1
Korea
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
82
3.2.2011
Kazachstán
35-0
Taiwan
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
83
4.2.2011
Kyrgyzstán
15-4
Kuvajt
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
84
4.2.2011
Mongolsko
1-7
Thajsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
85
4.2.2011
Malajsie
1-7
Sp.Arab.Emiráty
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
86
4.2.2011
Čína
10-1
Taiwan
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
87
4.2.2011
Korea
1-9
Kazachstán
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
88
5.2.2011
Kuvajt
23-0
Bahrajn
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
89
5.2.2011
Malajsie
5-6
Mongolsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
90
5.2.2011
Sp.Arab.Emiráty
2-9
Thajsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011 – Divize I
91
5.2.2011
Korea
11-1
Čína
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
92
5.2.2011
Kazachstán
4-1
Japonsko
Astana, KAZ
Asijské hry 2011
93
9.2.2011
Německo
3-1
Bělorusko
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
94
10.2.2011
Rusko
5-3
Finsko
Mytišči, RUS
Švédské hokejové hry
95
10.2.2011
Švédsko
6-1
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
96
10.2.2011
Francie
3-4 sn
Dánsko
Odense, DEN
Energi Danmark cup
97
10.2.2011
Lotyšsko
1-2
Ukrajina
Lorenskog, NOR
Euro ice hockey challenge
98
10.2.2011
Norsko
3-4
Itálie
Lorenskog, NOR
Euro ice hockey challenge
99
11.2.2011
Španělsko
2-7
Rumunsko
Puigcerda, ESP
přátelské utkání
100
11.2.2011
Bělorusko
1-3
Švýcarsko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
101
11.2.2011
Slovensko
4-1
Německo
Bratislava, SVK
Slovakia cup
102
11.2.2011
Lotyšsko
7-1
Itálie
Lorenskog, NOR
Euro ice hockey challenge
103
11.2.2011
Ukrajina
1-0 sn
Norsko
Lorenskog, NOR
Euro ice hockey challenge
104
12.2.2011
Finsko
3-2 pp
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
105
12.2.2011
Švédsko
6-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
106
12.2.2011
Španělsko
2-7
Rumunsko
Puigcerda, ESP
přátelské utkání
107
12.2.2011
Německo
2-4
Bělorusko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
108
12.2.2011
Slovensko
2-0
Švýcarsko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
109
12.2.2011
Itálie
3-1
Ukrajina
Lorenskog, NOR
Euro ice hockey challenge
110
12.2.2011
Norsko
4-5
Lotyšsko
Lorenskog, NOR
Euro ice hockey challenge
111
13.2.2011
Rusko
4-2
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
112
13.2.2011
Česko
3-2 sn
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
113
30.3.2011
Švédsko
4-1
Lotyšsko
Umeå, SWE
Euro hockey challenge I.kolo
114
31.3.2011
Německo
7-0
Rakousko
Rosenheim, GER
Euro hockey challenge I.kolo
115
1.4.2011
Švédsko
7-4
Lotyšsko
Skellefteå, SWE
Euro hockey challenge I.kolo
116
1.4.2011
Německo
4-2
Rakousko
Landshut, GER
Euro hockey challenge I.kolo
117
1.4.2011
Rusko
3-2 sn
Bělorusko
Smolensk, RUS
Euro hockey challenge I.kolo
118
1.4.2011
Finsko
3-1
Slovensko
Lahti, FIN
Euro hockey challenge I.kolo
119
1.4.2011
Norsko
1-2
Česko
Halden, NOR
Euro hockey challenge I.kolo
120
1.4.2011
Švýcarsko
4-1
Dánsko
Bellinzon, SUI
Euro hockey challenge I.kolo
121
2.4.2011
Rusko
4-6
Bělorusko
Smolensk, RUS
Euro hockey challenge I.kolo
122
2.4.2011
Finsko
3-2
Slovensko
Kouvola, FIN
Euro hockey challenge I.kolo
123
2.4.2011
Norsko
1-2
Česko
Halden, NOR
Euro hockey challenge I.kolo
124
3.4.2011
Švýcarsko
2-3 sn
Dánsko
Ambri-Piotta, SUI
Euro hockey challenge I.kolo
125
3.4.2011
Itálie
4-2
Polsko
Asiago, ITA
přátelské utkání
126
4.4.2011
Itálie
0-2
Polsko
Pergine, ITA
přátelské utkání
127
4.4.2011
Maďarsko
7-1
Chorvatsko
Zalaegerszeg, HUN
přátelské utkání
128
4.4.2011
Belgie
3-2
Srbsko
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
129
4.4.2011
KLDR
0-5 kont.
Nový Zéland
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
130
4.4.2011
Austrálie
11-1
Mexiko
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
131
5.4.2011
Mexiko
5-0 kont.
KLDR
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
132
5.4.2011
Srbsko
6-4
Nový Zéland
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
133
6.4.2011
Austrálie
5-3
Belgie
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
134
6.4.2011
Švédsko
2-1
Německo
Halmstad, SWE
Euro hockey challenge- II.kolo
135
7.4.2011
Lotyšsko
0-5
Finsko
Riga, LAT
Euro hockey challenge- II.kolo
136
7.4.2011
Dánsko
1-4
Norsko
Rodovre, DEN
Euro hockey challenge- II.kolo
137
7.4.2011
Srbsko
7-0
Mexiko
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
138
7.4.2011
Belgie
0-5
Nový Zéland
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
139
7.4.2011
Austrálie
5-0 kont.
KLDR
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
140
8.4.2011
Bělorusko
3-2 sn
Česko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge- II.kolo
141
8.4.2011
Slovensko
4-0
Rakousko
Trenčín, SVK
Euro hockey challenge- II.kolo
142
8.4.2011
Švýcarsko
4-2
Rusko
Fribourg, SUI
Euro hockey challenge- II.kolo
143
8.4.2011
Švédsko
2-0
Německo
Göteborg, SWE
Euro hockey challenge- II.kolo
144
8.4.2011
Lotyšsko
3-5
Finsko
Riga, LAT
Euro hockey challenge- II.kolo
145
8.4.2011
Maďarsko
4-5
Slovinsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
146
9.4.2011
Maďarsko
5-1
Slovinsko
Székesfehérvár, HUN
přátelské utkání
147
9.4.2011
Velká Británie
5-2
Nizozemsko
Nottingham, GBR
přátelské utkání
148
9.4.2011
Itálie
1-2 sn
Francie
Asiago, ITA
přátelské utkání
149
9.4.2011
Dánsko
4-2
Norsko
Gladsaxe, DEN
Euro hockey challenge- II.kolo
150
9.4.2011
Bělorusko
2-3
Česko
Bobrujsk, BLR
Euro hockey challenge- II.kolo
151
9.4.2011
Slovensko
5-3
Rakousko
Trenčín, SVK
Euro hockey challenge- II.kolo
152
9.4.2011
KLDR
0-5 kont.
Srbsko
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
153
9.4.2011
Mexiko
2-8
Belgie
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
154
9.4.2011
Nový Zéland
0-2
Austrálie
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
155
10.4.2011
Belgie
5-0 kont.
KLDR
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
156
10.4.2011
Nový Zéland
5-0
Mexiko
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
157
10.4.2011
Srbsko
2-4
Austrálie
Melbourne, AUS
MS Divize II - skupina A
158
10.4.2011
Rumunsko
9-4
Čína
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
159
10.4.2011
Irsko
0-6
Bulharsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
160
10.4.2011
Island
0-9
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
161
10.4.2011
Švýcarsko
5-4 pp
Rusko
Rapperswil, SUI
Euro hockey challenge- II.kolo
162
10.4.2011
Velká Británie
7-2
Nizozemsko
Hull, GBR
přátelské utkání
163
10.4.2011
Itálie
4-1
Francie
Pergine, ITA
přátelské utkání
164
11.4.2011
Čína
5-0
Irsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
165
11.4.2011
Rumunsko
4-2
Island
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
166
11.4.2011
Chorvatsko
17-2
Bulharsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
167
11.4.2011
Turecko
5-0 kont.
Mongolsko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
168
11.4.2011
Řecko
0-20
Lucembursko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
169
11.4.2011
JAR
5-6 pp
Izrael
Kapské Město, RSA
MS Divize III
170
12.4.2011
Maďarsko
2-3 pp
Ukrajina
Budapešť, HUN
přátelské utkání
171
12.4.2011
Mongolsko
0-5 kont.
Řecko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
172
12.4.2011
Izrael
11-1
Lucembursko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
173
12.4.2011
Turecko
1-11
JAR
Kapské Město, RSA
MS Divize III
174
13.4.2011
Rakousko
5-4 sn
Lotyšsko
Innsbruck, AUT
Euro hockey challenge- III.kolo
175
13.4.2011
Slovensko
2-5
Švédsko
Košice, SVK
Euro hockey challenge- III.kolo
176
13.4.2011
Maďarsko
2-3 sn
Ukrajina
Dunaújváros, HUN
přátelské utkání
177
13.4.2011
Slovinsko
0-3
Kazachstán
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
178
13.4.2011
Island
3-2
Bulharsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
179
13.4.2011
Rumunsko
22-0
Irsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
180
13.4.2011
Chorvatsko
5-2
Čína
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
181
14.4.2011
Německo
2-4
Finsko
Bremerhaven, GER
Euro hockey challenge- III.kolo
182
14.4.2011
Rakousko
2-3 sn
Lotyšsko
Innsbruck, AUT
Euro hockey challenge- III.kolo
183
14.4.2011
Izrael
5-0 kont.
Mongolsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
184
14.4.2011
Turecko
16-0
Řecko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
185
14.4.2011
JAR
5-2
Lucembursko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
186
15.4.2011
Mongolsko
0-5 kont.
JAR
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
187
15.4.2011
Lucembursko
5-6
Turecko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
188
15.4.2011
Řecko
2-26
Izrael
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
189
15.4.2011
Slovensko
5-1
Švédsko
Košice, SVK
Euro hockey challenge- III.kolo
190
15.4.2011
Německo
4-2
Finsko
Nordhorn, GER
Euro hockey challenge- III.kolo
191
15.4.2011
Česko
1-0
Švýcarsko
Litvínov, CZE
Euro hockey challenge- III.kolo
192
15.4.2011
Bělorusko
3-4 sn
Dánsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge- III.kolo
193
15.4.2011
Francie
5-4 pp
Slovinsko
Lyon, FRA
přátelské utkání
194
15.4.2011
Bulharsko
1-10
Rumunsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
195
15.4.2011
Čína
3-5
Island
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
196
15.4.2011
Irsko
4-21
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
197
16.4.2011
Bulharsko
6-12
Čína
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
198
16.4.2011
Island
14-0
Irsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
199
16.4.2011
Chorvatsko
1-2
Rumunsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina B
200
16.4.2011
Francie
0-2
Slovinsko
Valence, FRA
přátelské utkání
201
16.4.2011
Rusko
4-3 sn
Norsko
Petrohrad, RUS
Euro hockey challenge- III.kolo
202
16.4.2011
Česko
2-3
Švýcarsko
Litvínov, CZE
Euro hockey challenge- III.kolo
203
16.4.2011
Bělorusko
7-1
Dánsko
Minsk, BLR
Euro hockey challenge- III.kolo
204
17.4.2011
Rusko
6-2
Norsko
Petrohrad, RUS
Euro hockey challenge- III.kolo
205
17.4.2011
Španělsko
0-2
Itálie
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
206
17.4.2011
Nizozemsko
3-7
Maďarsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
207
17.4.2011
Estonsko
1-5
Kazachstán
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
208
17.4.2011
Litva
1-5
Polsko
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
209
17.4.2011
Velká Británie
5-3
Ukrajina
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
210
17.4.2011
Lucembursko
5-0 kont.
Mongolsko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
211
17.4.2011
Izrael
9-1
Turecko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
212
17.4.2011
JAR
17-0
Řecko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
213
18.4.2011
Itálie
3-2
Nizozemsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
214
18.4.2011
Maďarsko
6-3
Korea
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
215
18.4.2011
Polsko
8-3
Estonsko
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
216
18.4.2011
Kazachstán
2-1
Velká Británie
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
217
18.4.2011
Ukrajina
5-1
Litva
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
218
20.4.2011
Španělsko
2-8
Nizozemsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
219
20.4.2011
Itálie
6-0
Korea
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
220
20.4.2011
Kazachstán
7-0
Litva
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
221
20.4.2011
Estonsko
0-7
Velká Británie
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
222
20.4.2011
Ukrajina
4-1
Polsko
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
223
21.4.2011
Velká Británie
5-2
Litva
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
224
21.4.2011
Polsko
2-4
Kazachstán
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
225
21.4.2001
Ukrajina
5-2
Estonsko
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
226
21.4.2011
Švédsko
2-4
Rusko
Malmö, SWE
České hokejové hry
227
21.4.2011
Česko
2-1
Finsko
Brno, CZE
České hokejové hry
228
21.4.2011
Slovensko
4-3 sn
Rakousko
Bratislava, SVK
přátelské utkání
229
22.4.2011
Nizozemsko
3-6
Korea
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
230
22.4.2011
Maďarsko
13-1
Španělsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
231
23.4.2011
Korea
2-3 pp
Španělsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
232
23.4.2011
Itálie
4-3 pp
Maďarsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
233
23.4.2011
Litva
5-2
Estonsko
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
234
23.4.2011
Polsko
2-3
Velká Británie
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
235
23.4.2011
Kazachstán
3-2 pp
Ukrajina
Kyjev, UKR
MS Divize I – skupina B
236
23.4.2011
Česko
6-3
Rusko
Brno, CZE
České hokejové hry
237
23.4.2011
Švédsko
0-2
Finsko
Brno, CZE
České hokejové hry
238
24.4.2011
Rusko
4-2
Finsko
Brno, CZE
České hokejové hry
239
24.4.2011
Česko
2-4
Švédsko
Brno, CZE
České hokejové hry
240
24.4.2011
Slovensko
6-1
Bělorusko
Bratislava, SVK
přátelské utkání
241
24.4.2011
Francie
2-3
Kanada
Paříž, FRA
přátelské utkání
242
25.4.2011
Německo
2-3
Bělorusko
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
243
25.4.2011
Dánsko
3-2
Francie
Vojens, DEN
přátelské utkání
244
26.4.2011
Lotyšsko
4-1
Norsko
Riga, LAT
přátelské utkání
245
26.4.2011
Lotyšsko
5-3
Norsko
Riga, LAT
přátelské utkání
246
27.4.2011
Česko
2-4
Kanada
Praha, CZE
přátelské utkání
247
29.4.2011
Německo
2-0
Rusko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
248
29.4.2011
Slovensko
3-1
Slovinsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
249
29.4.2011
Švýcarsko
1-0 pp
Francie
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
250
29.4.2011
Bělorusko
1-4
Kanada
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
251
30.4.2011
Finsko
5-1
Dánsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
252
30.4.2011
Česko
4-2
Lotyšsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
253
30.4.2011
USA
5-1
Rakousko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
254
30.4.2011
Norsko
5-4 sn
Švédsko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
255
1.5.2011
Rusko
6-4
Slovinsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
256
1.5.2011
Slovensko
3-4
Německo
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
257
1.5.2011
Kanada
9-1
Francie
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
258
1.5.2011
Švýcarsko
4-1
Bělorusko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
259
2.5.2011
Česko
6-0
Dánsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
260
2.5.2011
Lotyšsko
2-3 sn
Finsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
261
2.5.2011
USA
4-2
Norsko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
262
2.5.2011
Švédsko
3-0
Rakousko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
263
3.5.2011
Slovinsko
2-3 sn
Německo
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
264
3.5.2011
Rusko
4-3
Slovensko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
265
3.5.2011
Kanada
4-3 pp
Švýcarsko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
266
3.5.2011
Francie
2-1 pp
Bělorusko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
267
4.5.2011
Dánsko
3-2 sn
Lotyšsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
268
4.5.2011
Finsko
1-2
Česko
Bratislava, SVK
MS 2011 – základní skupiny
269
4.5.2011
Rakousko
0-5
Norsko
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
270
4.5.2011
Švédsko
6-2
USA
Košice, SVK
MS 2011 – základní skupiny
271
5.5.2011
Slovinsko
5-2
Lotyšsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – skupina o udržení
272
5.5.2011
Bělorusko
7-2
Rakousko
Košice, SVK
MS 2011 – skupina o udržení
273
5.5.2011
Rusko
4-3
Dánsko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
274
5.5.2011
Švýcarsko
2-3
Norsko
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
275
6.5.2011
Německo
4-5 sn
Finsko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
276
6.5.2011
Česko
3-2
Slovensko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
277
6.5.2011
Kanada
4-3 sn
USA
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
278
6.5.2011
Švédsko
4-0
Francie
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
279
7.5.2011
Dánsko
4-3 sn
Německo
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
280
7.5.2011
Finsko
2-1
Slovensko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
281
7.5.2011
Norsko
2-3
Kanada
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
282
7.5.2011
USA
3-2
Francie
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
283
7.5.2011
Rakousko
3-2
Slovinsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – skupina o udržení
284
7.5.2011
Bělorusko
3-6
Lotyšsko
Košice, SVK
MS 2011 – skupina o udržení
285
8.5.2011
Česko
3-2
Rusko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
286
8.5.2011
Švédsko
2-0
Švýcarsko
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
287
8.5.2011
Slovinsko
1-7
Bělorusko
Bratislava, SVK
MS 2011 – skupina o udržení
288
8.5.2011
Lotyšsko
4-1
Rakousko
Košice, SVK
MS 2011 – skupina o udržení
289
9.5.2011
Slovensko
4-1
Dánsko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
290
9.5.2011
Rusko
2-3 sn
Finsko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
291
9.5.2011
Německo
2-5
Česko
Bratislava, SVK
MS 2011 - osmifinále
292
9.5.2011
Francie
2-5
Norsko
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
293
9.5.2011
Švýcarsko
5-3
USA
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
294
9.5.2011
Kanada
3-2
Švédsko
Košice, SVK
MS 2011 - osmifinále
295
11.5.2011
Česko
4-0
USA
Bratislava, SVK
MS 2011 – čtvrtfinále
296
11.5.2011
Švédsko
5-2
Německo
Bratislava, SVK
MS 2011 – čtvrtfinále
297
12.5.2011
Finsko
4-1
Norsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – čtvrtfinále
298
12.5.2011
Kanada
1-2
Rusko
Bratislava, SVK
MS 2011 – čtvrtfinále
299
13.5.2011
Česko
2-5
Švédsko
Bratislava, SVK
MS 2011 – semifinále
300
13.5.2011
Finsko
3-0
Rusko
Bratislava, SVK