---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
1999/2000
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
277  (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Izrael-Turecko 15-0 (MS divize D)
utkání s nejvyšším počtem branek
Maďarsko-Chorvatsko 13-3 (MS divize C)
zajímavé výsledky
Estonsko-Kazachstán 4-2 (předkvalifikace na ZOH – Kazachstán předčasně končí v kvalifikaci, kvůli porážce od outsidera z Estonska při bodové shodě ve skupině skončil až za Ukrajinou)
Dánsko-Japonsko 7-3 (předkvalifikace na ZOH – Dánové jako účastníci B-skupiny MS porazili v kvalifikaci Japonsko, které hraje elitní skupinu MS)
Finsko-Dánsko 14-1 (přátelské utkání, Finové si zapsali jeden z nejlepších výsledků)
Slovensko-Finsko 3-1 (semifinále MS, Slovensko poprvé v samostatné historii postupuje do finále MS)
Česko-Slovensko 5-3 (finále MS, bývalí federální partneři proti sobě při finále MS, český tým obhájil zlato)
     
1
16.8.1999
Kazachstán
11-2
Jugoslávie
Moskva, RUS
Spartak cup
2
17.8.1999
Ukrajina
11-1
Jugoslávie
Moskva, RUS
Spartak cup
3
18.8.1999
Ukrajina
6-3
Kazachstán
Moskva, RUS
Spartak cup
4
31.8.1999
Česko
6-3
Slovensko
Znojmo, CZE
přátelské utkání
5
3.9.1999
Rusko
2-2
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
6
3.9.1999
Česko
4-2
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
7
3.9.1999
Čína
4-2
Korea
Aomori, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘00
8
4.9.1999
Japonsko
9-0
Korea
Aomori, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘00
9
4.9.1999
Finsko
4-3
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
10
4.9.1999
Česko
3-1
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
11
5.9.1999
Japonsko
5-0
Čína
Aomori, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘00
12
5.9.1999
Švédsko
5-4
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
13
5.9.1999
Česko
3-0
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
14
4.11.1999
Francie
1-1
Kanada
Rouen, FRA
přátelské utkání
15
5.11.1999
Francie
1-0
Kanada
Rouen, FRA
přátelské utkání
16
7.11.1999
Slovensko
3-2
Kanada
Liptovský Mikuláš, SVK
přátelské utkání
17
8.11.1999
Slovensko
4-1
Kanada
Trenčín, SVK
přátelské utkání
18
10.11.1999
Německo
2-3
Slovensko
Crimmitschau, GER
přátelské utkání
19
11.11.1999
Německo
1-2
Slovensko
Regensburg, GER
přátelské utkání
20
11.11.1999
Rusko
4-3
Švédsko
Espoo, FIN
Karjala cup
21
11.11.1999
Finsko
3-2
Česko
Espoo, FIN
Karjala cup
22
11.11.1999
Lotyšsko
6-3
Kazachstán
Sheffield, GBR
Kvalifikace na MS’00- sk.A
23
11.11.1999
Velká Británie
2-2
Ukrajina
Sheffield, GBR
Kvalifikace na MS’00- sk.A
24
11.11.1999
Itálie
3-5
Dánsko
Amiens, FRA
Kvalifikace na MS’00- sk.B
25
11.11.1999
Francie
3-3
Norsko
Amiens, FRA
Kvalifikace na MS’00- sk.B
26
13.11.1999
Ukrajina
3-2
Kazachstán
Sheffield, GBR
Kvalifikace na MS’00- sk.A
27
13.11.1999
Velká Británie
0-0
Lotyšsko
Sheffield, GBR
Kvalifikace na MS’00- sk.A
28
13.11.1999
Itálie
4-1
Norsko
Amiens, FRA
Kvalifikace na MS’00- sk.B
29
13.11.1999
Francie
6-3
Dánsko
Amiens, FRA
Kvalifikace na MS’00- sk.B
30
13.11.1999
Finsko
2-1
Rusko
Espoo, FIN
Karjala cup
31
13.11.1999
Švédsko
1-4
Česko
Espoo, FIN
Karjala cup
32
13.11.1999
Slovensko
6-1
Švýcarsko
Skalica, SVK
přátelské utkání
33
13.11.1999
Německo
3-1
Rakousko
Rosenheim, GER
přátelské utkání
34
13.11.1999
Nizozemsko
6-5
Maďarsko
Eindhoven, NED
přátelské utkání
35
14.11.1999
Slovensko
2-4
Švýcarsko
Trnava, SVK
přátelské utkání
36
14.11.1999
Německo
2-1
Rakousko
Augsbourg, GER
přátelské utkání
37
14.11.1999
Nizozemsko
5-2
Maďarsko
Tilburg, NED
přátelské utkání
38
14.11.1999
Česko
1-3
Rusko
Espoo, FIN
Karjala cup
39
14.11.1999
Finsko
3-2
Švédsko
Espoo, FIN
Karjala cup
40
14.11.1999
Velká Británie
1-1
Kazachstán
Sheffield, GBR
Kvalifikace na MS’00- sk.A
41
14.11.1999
Lotyšsko
0-0
Ukrajina
Sheffield, GBR
Kvalifikace na MS’00- sk.A
42
14.11.1999
Dánsko
1-3
Norsko
Amiens, FRA
Kvalifikace na MS’00- sk.B
43
14.11.1999
Francie
1-4
Itálie
Amiens, FRA
Kvalifikace na MS’00- sk.B
44
9.12.1999
Česko
4-3
Kanada
Brno, CZE
přátelské utkání
45
11.12.1999
Slovensko
3-3
Česko
Zvolen, SVK
přátelské utkání
46
11.12.1999
Bulharsko
6-7
Jugoslávie
Sofia, BUL
Předkvalifikace do předkvalifikace ZOH 2002
47
12.12.1999
Bulharsko
4-7
Jugoslávie
Sofia, BUL
Předkvalifikace do předkvalifikace ZOH 2002
48
12.12.1999
Slovensko
3-4
Kanada
Trnava, SVK
přátelské utkání
49
14.12.1999
Dánsko
1-2
Kanada
Rodovre, DEN
přátelské utkání
50
14.12.1999
Velká Británie
1-2
Norsko
Eindhoven, NED
Baráž o MS 2000
51
16.12.1999
Česko
2-0
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
52
16.12.1999
Rusko
8-2
Kanada
Moskva, RUS
Baltika cup
53
16.12.1999
Francie
1-2
Švýcarsko
Trenčín, SVK
Coupe Corgon
54
16.12.1999
Slovensko
7-2
Rakousko
Trenčín, SVK
Coupe Corgon
55
17.12.1999
Rakousko
2-7
Švýcarsko
Trenčín, SVK
Coupe Corgon
56
17.12.1999
Slovensko
4-4
Francie
Trenčín, SVK
Coupe Corgon
57
17.12.1999
Finsko
3-1
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
58
17.12.1999
Kanada
0-4
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
59
18.12.1999
Rusko
3-2
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
60
18.12.1999
Rakousko
4-1
Francie
Trenčín, SVK
Coupe Corgon
61
18.12.1999
Slovensko
3-0
Švýcarsko
Trenčín, SVK
Coupe Corgon
62
19.12.1999
Rusko
1-1
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
63
20.12.1999
Švédsko
0-0
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
64
20.12.1999
Česko
6-2
Kanada
Moskva, RUS
Baltika cup
65
21.12.1999
Kanada
2-2
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
66
21.12.1999
Rusko
7-5
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
67
28.12.1999
Francie
8-2
Dánsko
Annecy, FRA
Mont Blanc cup
68
30.1.2000
Japonsko
1-4
Kanada
Tokyo, JPN
přátelské utkání
69
2.2.2000
Japonsko
0-5
Kanada
JPN
Nagano cup
70
5.2.2000
Polsko
6-1
Estonsko
Gdaňsk, PLN
přátelské utkání
71
6.2.2000
Polsko
5-1
Estonsko
Gdaňsk, PLN
přátelské utkání
72
8.2.2000
Kanada
3-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
73
8.2.2000
Švédsko
0-2
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
74
9.2.2000
Finsko
3-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
75
9.2.2000
Švédsko
1-3
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
76
10.2.2000
Česko
1-0
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
77
10.2.2000
Německo
14-0
Jugoslávie
Ljublaň, SLO
Předkvalifikace ZOH 2002
78
10.2.2000
Slovinsko
0-7
Itálie
Ljublaň, SLO
Předkvalifikace ZOH 2002
79
10.2.2000
Kazachstán
13-2
Litva
Tallinn, EST
Předkvalifikace ZOH 2002
80
10.2.2000
Estonsko
0-5
Ukrajina
Tallinn, EST
Předkvalifikace ZOH 2002
81
10.2.2000
Velká Británie
4-0
Rumunsko
Gdaňsk, PLN
Předkvalifikace ZOH 2002
82
10.2.2000
Polsko
2-5
Francie
Gdaňsk. PLN
Předkvalifikace ZOH 2002
83
10.2.2000
Japonsko
7-1
Maďarsko
Kodaň, DEN
Předkvalifikace ZOH 2002
84
10.2.2000
Dánsko
3-1
Nizozemsko
Kodaň, DEN
Předkvalifikace ZOH 2002
85
11.2.2000
Švédsko
2-3
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
86
11.2.2000
Finsko
3-1
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
87
11.2.2000
Švýcarsko
0-2
Bělorusko
Coire, SUI
Suisse Cup
88
11.2.2000
Slovensko
4-3
Rakousko
Coire, SUI
Suisse Cup
89
11.2.2000
Ukrajina
3-1
Litva
Tallinn, EST
Předkvalifikace ZOH 2002
90
11.2.2000
Estonsko
4-2
Kazachstán
Tallinn, EST
Předkvalifikace ZOH 2002
91
11.2.2000
Francie
9-1
Rumunsko
Gdaňsk, PLN
Předkvalifikace ZOH 2002
92
11.2.2000
Polsko
4-2
Velká Británie
Gdaňsk. PLN
Předkvalifikace ZOH 2002
93
12.2.2000
Slovensko
2-1
Bělorusko
Coire, SUI
Suisse Cup
94
12.2.2000
Švýcarsko
3-0
Rakousko
Coire, SUI
Suisse Cup
95
12.2.2000
Švédsko
2-2
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
96
12.2.2000
Itálie
13-0
Jugoslávie
Ljublaň, SLO
Předkvalifikace ZOH 2002
97
12.2.2000
Slovinsko
2-5
Německo
Ljublaň, SLO
Předkvalifikace ZOH 2002
98
12.2.2000
Dánsko
6-3
Maďarsko
Kodaň, DEN
Předkvalifikace ZOH 2002
99
12.2.2000
Japonsko
5-3
Nizozemsko
Kodaň, DEN
Předkvalifikace ZOH 2002
100
13.2.2000
Kanada
3-2
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
101
13.2.2000
Česko
6-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
102
13.2.2000
Bělorusko
3-3
Rakousko
Coire, SUI
Suisse Cup
103
13.2.2000
Švýcarsko
3-1
Slovensko
Coire, SUI
Suisse Cup
104
13.2.2000
Slovinsko
11-0
Jugoslávie
Ljublaň, SLO
Předkvalifikace ZOH 2002
105
13.2.2000
Itálie
1-2
Německo
Ljublaň, SLO
Předkvalifikace ZOH 2002
106
13.2.2000
Ukrajina
3-5
Kazachstán
Tallinn, EST
Předkvalifikace ZOH 2002
107
13.2.2000
Estonsko
9-2
Litva
Tallinn, EST
Předkvalifikace ZOH 2002
108
13.2.2000
Francie
5-4
Velká Británie
Gdaňsk, PLN
Předkvalifikace ZOH 2002
109
13.2.2000
Polsko
11-2
Rumunsko
Gdaňsk. PLN
Předkvalifikace ZOH 2002
110
13.2.2000
Maďarsko
1-5
Nizozemsko
Kodaň, DEN
Předkvalifikace ZOH 2002
111
13.2.2000
Dánsko
7-3
Japonsko
Kodaň, DEN
Předkvalifikace ZOH 2002
112
20.3.2000
Španělsko
2-7
Maďarsko
Čína, CHN
MS – Divize C
113
20.3.2000
Bulharsko
1-9
Rumunsko
Čína, CHN
MS – Divize C
114
20.3.2000
Jugoslávie
0-8
Litva
Čína, CHN
MS – Divize C
115
21.3.2000
Korea
10-3
Španělsko
Čína, CHN
MS – Divize C
116
21.3.2000
Chorvatsko
11-0
Bulharsko
Čína, CHN
MS – Divize C
117
21.3.2000
Čína
10-0
Jugoslávie
Čína, CHN
MS – Divize C
118
22.3.2000
Maďarsko
9-3
Korea
Čína, CHN
MS – Divize C
119
22.3.2000
Rumunsko
4-4
Chorvatsko
Čína, CHN
MS – Divize C
120
22.3.2000
Litva
2-8
Čína
Čína, CHN
MS – Divize C
121
24.3.2000
Chorvatsko
0-5
Čína
Čína, CHN
MS – Divize C
122
24.3.2000
Rumunsko
5-5
Litva
Čína, CHN
MS – Divize C
123
24.3.2000
Bulharsko
3-3
Jugoslávie
Čína, CHN
MS – Divize C
124
25.3.2000
Čína
2-3
Maďarsko
Čína, CHN
MS – Divize C
125
25.3.2000
Litva
8-3
Korea
Čína, CHN
MS – Divize C
126
25.3.2000
Jugoslávie
1-1
Španělsko
Čína, CHN
MS – Divize C
127
25.3.2000
Nizozemsko
0-6
Dánsko
‘s-Hertogenbosch, NED
přátelské utkání
128
26.3.2000
Maďarsko
13-3
Chorvatsko
Čína, CHN
MS – Divize C
129
26.3.2000
Korea
4-3
Rumunsko
Čína, CHN
MS – Divize C
130
26.3.2000
Španělsko
5-3
Bulharsko
Čína, CHN
MS – Divize C
131
26.3.2000
Nizozemsko
3-10
Dánsko
‘s-Hertogenbosch, NED
přátelské utkání
132
1.4.2000
Nizozemsko
4-0
Dánsko
‘s-Hertogenbosch, NED
přátelské utkání
133
1.4.2000
Polsko
4-1
Ukrajina
Osvětim, PLN
přátelské utkání
134
1.4.2000
Dánsko
2-0
Dánsko
Århus, DEN
přátelské utkání
135
2.4.2000
Polsko
3-5
Ukrajina
Osvětim, PLN
přátelské utkání
136
2.4.2000
Dánsko
6-2
Dánsko
Århus, DEN
přátelské utkání
137
4.4.2000
Slovensko
4-4
Německo
Trnava, SVK
přátelské utkání
138
5.4.2000
Slovensko
3-1
Německo
Trnava, SVK
přátelské utkání
139
5.4.2000
Finsko
8-2
Dánsko
Jyväskylä, FIN
přátelské utkání
140
6.4.2000
Finsko
14-1
Dánsko
Kuopio, FIN
přátelské utkání
141
7.4.2000
Německo
2-3
Švýcarsko
Memmingen, GER
přátelské utkání
142
8.4.2000
Německo
3-4
Švýcarsko
Füssen, GER
přátelské utkání
143
10.4.2000
Island
10-0
Turecko
Island, ICL
MS – Divize D
144
10.4.2000
Lucembursko
0-7
Austrálie
Island, ICL
MS – Divize D
145
10.4.2000
Mexiko
0-5
Belgie
Island, ICL
MS – Divize D
146
11.4.2000
Island
3-6
Izrael
Island, ICL
MS – Divize D
147
11.4.2000
Nový Zéland
4-1
Lucembursko
Island, ICL
MS – Divize D
148
11.4.2000
JAR
9-4
Mexiko
Island, ICL
MS – Divize D
149
11.4.2000
Slovensko
5-5
Česko
Žilina, SVK
přátelské utkání
150
11.4.2000
Švýcarsko
2-5
Švédsko
Bern, SUI
přátelské utkání
151
11.4.2000
Finsko
7-1
Norsko
Mikkeli, FIN
přátelské utkání
152
12.4.2000
Finsko
9-1
Norsko
Lappenranta, FIN
přátelské utkání
153
12.4.2000
Česko
1-2
Slovensko
Ostrava, CZE
přátelské utkání
154
12.4.2000
Izrael
15-0
Turecko
Island, ICL
MS – Divize D
155
12.4.2000
Austrálie
10-0
Nový Zéland
Island, ICL
MS – Divize D
156
12.4.2000
Belgie
10-1
JAR
Island, ICL
MS – Divize D
157
12.4.2000
Velká Británie
5-6
Estonsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
158
12.4.2000
Německo
7-2
Slovinsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
159
12.4.2000
Nizozemsko
3-5
Kazachstán
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
160
12.4.2000
Polsko
3-3
Dánsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
161
13.4.2000
Slovinsko
3-3
Velká Británie
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
162
13.4.2000
Německo
5-1
Nizozemsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
163
13.4.2000
Estonsko
0-4
Dánsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
164
13.4.2000
Polsko
2-5
Kazachstán
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
165
13.4.2000
Švýcarsko
6-4
Švédsko
Zürich, SUI
přátelské utkání
166
14.4.2000
Austrálie
3-7
Belgie
Island, ICL
MS – Divize D
167
14.4.2000
Nový Zéland
2-7
JAR
Island, ICL
MS – Divize D
168
14.4.2000
Lucembursko
1-7
Mexiko
Island, ICL
MS – Divize D
169
15.4.2000
Belgie
1-1
Izrael
Island, ICL
MS – Divize D
170
15.4.2000
Island
3-9
JAR
Island, ICL
MS – Divize D
171
15.4.2000
Mexiko
5-2
Turecko
Island, ICL
MS – Divize D
172
15.4.2000
Rakousko
6-2
Japonsko
Klagenfurt, AUT
přátelské utkání
173
15.4.2000
Lotyšsko
1-2
Finsko
Riga, LAT
přátelské utkání
174
15.4.2000
Velká Británie
9-0
Nizozemsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
175
15.4.2000
Dánsko
4-2
Slovinsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
176
15.4.2000
Kazachstán
4-2
Estonsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
177
15.4.2000
Polsko
6-2
Německo
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
178
16.4.2000
Slovinsko
4-9
Kazachstán
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
179
16.4.2000
Estonsko
2-3
Německo
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
180
16.4.2000
Dánsko
2-2
Nizozemsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
181
16.4.2000
Polsko
4-6
Velká Británie
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
182
16.4.2000
Lotyšsko
3-6
Finsko
Riga, LAT
přátelské utkání
183
16.4.2000
Švýcarsko
0-1
Česko
Kreuzlingen, SUI
přátelské utkání
184
16.4.2000
Izrael
9-3
Austrálie
Island, ICL
MS – Divize D
185
16.4.2000
Island
6-3
Nový Zéland
Island, ICL
MS – Divize D
186
16.4.2000
Turecko
5-7
Lucembursko
Island, ICL
MS – Divize D
187
17.4.2000
Švýcarsko
1-1
Česko
Bienne, SUI
přátelské utkání
188
17.4.2000
Rakousko
3-1
Japonsko
Klagenfurt, AUT
přátelské utkání
189
18.4.2000
Slovensko
3-4
Bělorusko
Spišská Nová Ves, SVK
přátelské utkání
190
18.4.2000
Nizozemsko
2-2
Slovinsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
191
18.4.2000
Kazachstán
2-5
Německo
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
192
18.4.2000
Dánsko
4-5
Velká Británie
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
193
18.4.2000
Polsko
5-1
Estonsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
194
19.4.2000
Velká Británie
3-1
Kazachstán
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
195
19.4.2000
Německo
3-2
Dánsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
196
19.4.2000
Nizozemsko
4-5
Estonsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
197
19.4.2000
Polsko
3-1
Slovinsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
198
19.4.2000
Slovensko
4-1
Bělorusko
Spišská Nová Ves, SVK
přátelské utkání
199
19.4.2000
Česko
2-1
Rusko
Mladá Boleslav, CZE
přátelské utkání
200
19.4.2000
Francie
3-5
Itálie
Annecy, FRA
přátelské utkání
201
20.4.2000
Francie
8-1
Itálie
Saint-Gervais, FRA
přátelské utkání
202
20.4.2000
Finsko
1-6
Švédsko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
203
20.4.2000
Česko
1-3
Rusko
Praha, CZE
přátelské utkání
204
21.4.2000
Slovinsko
2-3
Estonsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
205
21.4.2000
Velká Británie
0-5
Německo
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
206
21.4.2000
Kazachstán
4-3
Dánsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
207
21.4.2000
Polsko
5-1
Nizozemsko
Katowice, Krakow, PLN
MS – Divize B
208
21.4.2000
Švédsko
0-2
Finsko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
209
21.4.2000
Norsko
2-1
Ukrajina
Lillehammer, NOR
přátelské utkání
210
22.4.2000
Norsko
4-5
Ukrajina
Lillehammer, NOR
přátelské utkání
211
23.4.2000
Švédsko
6-2
Švýcarsko
Linköpinng, SWE
přátelské utkání
212
24.4.2000
Itálie
7-2
Japonsko
Asiago, ITA
přátelské utkání
213
24.4.2000
Lotyšsko
2-2
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
214
25.4.2000
Lotyšsko
6-2
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
215
25.4.2000
Bělorusko
4-1
Rakousko
Minsk, BLR
přátelské utkání
216
25.4.2000
Rusko
2-0
Kanada
Petrohrad, RUS
přátelské utkání
217
25.4.2000
Finsko
4-1
Švýcarsko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
218
25.4.2000
Švédsko
2-2
Slovensko
Västerås, SWE
přátelské utkání
219
26.4.2000
Rusko
4-3
Kanada
Petrohrad, RUS
přátelské utkání
220
26.4.2000
Finsko
1-3
USA
Helsinki, FIN
přátelské utkání
221
27.4.2000
Bělorusko
5-3
Rakousko
Minsk, BLR
přátelské utkání
222
29.4.2000
Kanada
6-0
Japonsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
223
29.4.2000
Česko
4-0
Norsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
224
29.4.2000
USA
3-3
Švýcarsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
225
29.4.2000
Rusko
8-1
Francie
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
226
30.4.2000
Bělorusko
7-3
Ukrajina
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
227
30.4.2000
Švédsko
3-1
Lotyšsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
228
30.4.2000
Rakousko
0-2
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
229
30.4.2000
Finsko
6-0
Itálie
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
230
1.5.2000
Česko
6-3
Japonsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
231
1.5.2000
Kanada
3-4
Norsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
232
1.5.2000
Švýcarsko
2-4
Francie
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
233
1.5.2000
Rusko
0-3
USA
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
234
2.5.2000
Lotyšsko
6-3
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
235
2.5.2000
Švédsko
7-2
Ukrajina
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
236
2.5.2000
Slovensko
6-2
Itálie
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
237
2.5.2000
Finsko
3-3
Rakousko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
238
3.5.2000
Japonsko
0-9
Norsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
239
3.5.2000
Česko
2-1
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
240
3.5.2000
Francie
2-3
USA
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
241
3.5.2000
Švýcarsko
3-2
Rusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
242
4.5.2000
Ukrajina
1-2
Lotyšsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
243
4.5.2000
Švédsko
7-0
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
244
4.5.2000
Rakousko
0-3
Itálie
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
245
4.5.2000
Finsko
2-2
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – základní skupina
246
5.5.2000
Lotyšsko
3-2
Rusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
247
5.5.2000
USA
1-0
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
248
5.5.2000
Finsko
1-5
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
249
5.5.2000
Česko
9-2
Itálie
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
250
6.5.2000
Švédsko
1-1
Švýcarsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
251
6.5.2000
Slovensko
9-1
Norsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
252
6.5.2000
Ukrajina
4-0
Japonsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – o udržení
253
6.5.2000
Francie
3-3
Rakousko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – o udržení
254
7.5.2000
Ukrajina
3-2
Francie
Petrohrad, RUS
MS 2000 – o udržení
255
7.5.2000
Rakousko
5-3
Japonsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – o udržení
256
7.5.2000
Bělorusko
1-0
Rusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
257
7.5.2000
USA
1-1
Lotyšsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
258
7.5.2000
Itálie
0-6
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
259
7.5.2000
Česko
4-6
Finsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
260
8.5.2000
Lotyšsko
1-4
Švýcarsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
261
8.5.2000
Švédsko
3-5
USA
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
262
8.5.2000
Norsko
4-7
Finsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
263
8.5.2000
Česko
6-2
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
264
9.5.2000
Švýcarsko
3-5
Bělorusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
265
9.5.2000
Švédsko
2-4
Rusko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
266
9.5.2000
Norsko
1-1
Itálie
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
267
9.5.2000
Slovensko
3-4
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2000 - osmifinále
268
9.5.2000
Francie
7-2
Japonsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 – o udržení
269
9.5.2000
Rakousko
3-2
Ukrajina
Petrohrad, RUS
MS 2000 – o udržení
270
11.5.2000
Finsko
2-1
Švédsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - čtvrtfinále
271
11.5.2000
USA
1-4
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - čtvrtfinále
272
11.5.2000
Švýcarsko
3-5
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2000 - čtvrtfinále
273
11.5.2000
Česko
3-1
Lotyšsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - čtvrtfinále
274
12.5.2000
Slovensko
3-1
Finsko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - semifinále
275
12.5.2000
Česko
2-1
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2000 - semifinále
276
14.5.2000
Finsko
2-1
Kanada
Petrohrad, RUS
MS 2000 – o bronz
277
14.5.2000
Česko
5-3
Slovensko
Petrohrad, RUS
MS 2000 - finále
 
TOPlist