---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2008/2009
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
275  (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Kazachstán-Španělsko 17-0 (ZOH 2010 předkvalifikace – sk. G)
utkání s nejvyšším počtem branek
Kazachstán-Španělsko 17-0 (ZOH 2010 předkvalifikace – sk. G)
zajímavé výsledky
Mongolsko se nezúčastnilo Divize III kvůli problémům s vízy.
Německo-Rakousko 0-1 (MS sk.o udržení; Rakousko se sice umístilo na postupovém místě, Německo však nemohlo sestoupit jako pořadatel dalšího mistrovství světa; spolu s Dány se na MS 2010 tedy kvalifikovali Němci.
     
1
6.9.2008
Švédsko
1-4
Finsko
Södertälje, SWE
přátelské utkání
2
7.9.2008
Finsko
2-3 sn
Švédsko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
3
9.10.2008
Mexiko
2-6
Bulharsko
Ankara, TUR
ZOH ’10 předkvalifikace – 1.kolo, skupina J
4
9.10.2008
Španělsko
14-1
Turecko
Ankara, TUR
ZOH ’10 předkvalifikace – 1.kolo, skupina J
5
10.10.2008
Španělsko
4-5
Mexiko
Ankara, TUR
ZOH ’10 předkvalifikace – 1.kolo, skupina J
6
10.10.2008
Bulharsko
8-0
Turecko
Ankara, TUR
ZOH ’10 předkvalifikace – 1.kolo, skupina J
7
11.10.2008
Bulharsko
2-6
Španělsko
Ankara, TUR
ZOH ’10 předkvalifikace – 1.kolo, skupina J
8
11.10.2008
Turecko
2-9
Mexiko
Ankara, TUR
ZOH ’10 předkvalifikace – 1.kolo, skupina J
9
4.11.2008
Švýcarsko
4-2
Kanada
Rapperswil, SUI
přátelské utkání
10
4.11.2008
Česko
7-0
Slovensko
Praha, CZE
přátelské utkání
11
5.11.2008
Německo
3-0
Kanada
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
12
5.11.2008
Dánsko
1-1
Bělorusko
Rodovre, DEN
přátelské utkání
13
6.11.2008
Dánsko
1-2
Bělorusko
Odense, DEN
přátelské utkání
14
6.11.2008
Kazachstán
17-0
Španělsko
Narva, EST
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina G
15
6.11.2008
Nizozemsko
4-6
Estonsko
Narva, EST
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina G
16
6.11.2008
Litva
4-2
Chorvatsko
Budapešť, HUN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina H
17
6.11.2008
Maďarsko
9-1
Srbsko
Budapešť, HUN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina H
18
6.11.2008
Japonsko
7-0
Rumunsko
Sanok, PLN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina I
19
6.11.2008
Polsko
3-2 sn
Velká Británie
Sanok, PLN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina I
20
6.11.2008
Česko
3-4 sn
Finsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
21
6.11.2008
Rusko
1-0
Švédsko
Moskva, RUS
Karjala cup
22
6.11.2008
Francie
2-3 sn
Rakousko
Oslo, NOR
Euro ice hockey challenge
23
6.11.2008
Norsko
2-1 pp
Itálie
Oslo, NOR
Euro ice hockey challenge
24
7.11.2008
Rakousko
3-2 pp
Itálie
Oslo, NOR
Euro ice hockey challenge
25
7.11.2008
Francie
3-4 sn
Norsko
Oslo, NOR
Euro ice hockey challenge
26
7.11.2008
Kanada
5-2
Slovensko
Mannheim, GER
Deutschland cup
27
7.11.2008
Německo
0-1
Švýcarsko
Mannheim, GER
Deutschland cup
28
8.11.2008
Nizozemsko
4-1
Španělsko
Narva, EST
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina G
29
8.11.2008
Estonsko
0-7
Kazachstán
Narva, EST
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina G
30
8.11.2008
Litva
7-2
Srbsko
Budapešť, HUN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina H
31
8.11.2008
Maďarsko
6-1
Chorvatsko
Budapešť, HUN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina H
32
8.11.2008
Japonsko
2-1
Velká Británie
Sanok, PLN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina I
33
8.11.2008
Rumunsko
1-9
Polsko
Sanok, PLN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina I
34
8.11.2008
Švédsko
1-4
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
35
8.11.2008
Finsko
2-6
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
36
8.11.2008
Itálie
1-3
Francie
Oslo, NOR
Euro ice hockey challenge
37
8.11.2008
Norsko
4-5
Rakousko
Oslo, NOR
Euro ice hockey challenge
38
8.11.2008
Švýcarsko
0-3
Kanada
Frankfurt, GER
Deutschland cup
39
8.11.2008
Německo
5-2
Slovensko
Frankfurt, GER
Deutschland cup
40
8.11.2008
Dánsko
1-5
Bělorusko
Vojens, DEN
přátelské utkání
41
9.11.2008
Kazachstán
7-2
Nizozemsko
Narva, EST
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina G
42
9.11.2008
Španělsko
1-8
Estonsko
Narva, EST
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina G
43
9.11.2008
Srbsko
1-5
Chorvatsko
Budapešť, HUN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina H
44
9.11.2008
Maďarsko
5-2
Litva
Budapešť, HUN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina H
45
9.11.2008
Velká Británie
11-1
Rumunsko
Sanok, PLN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina I
46
9.11.2008
Polsko
1-3
Japonsko
Sanok, PLN
ZOH ’10 předkvalifikace – 2.kolo, skupina I
47
9.11.2008
Rusko
1-0 sn
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
48
9.11.2008
Finsko
0-2
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
49
9.11.2008
Slovensko
1-2 sn
Švýcarsko
Mannheim, GER
Deutschland cup
50
9.11.2008
Německo
0-3
Kanada
Mannheim, GER
Deutschland cup
51
17.12.2008
Bělorusko
4-3
Francie
Žlobin, BLR
Polésie cup
52
17.12.2008
Ukrajina
3-1
Dánsko
Kyjev, UKR
Polésie cup
53
17.12.2008
Německo
1-2 pp
Švýcarsko
Hamburk, GER
přátelské utkání
54
18.12.2008
Bělorusko
2-1
Lotyšsko
Gomel, BLR
Polésie cup
55
18.12.2008
Ukrajina
1-0
Dánsko
Kyjev, UKR
Polésie cup
56
18.12.2008
Švédsko
2-6
Česko
Malmö, SWE
Pohár Prvního Programu
57
18.12.2008
Finsko
1-4
Rusko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
58
19.12.2008
Slovensko
0-1 pp
Švýcarsko
Poprad, SVK
přátelské utkání
59
20.12.2008
Slovensko
3-2
Švýcarsko
Košice, SVK
přátelské utkání
60
20.12.2008
Rusko
5-2
Česko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
61
20.12.2008
Švédsko
1-2 sn
Finsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
62
20.12.2008
Bělorusko
7-2
Ukrajina
Gomel, BLR
Polésie cup
63
20.12.2008
Dánsko
4-0
Francie
Kyjev, UKR
Polésie cup
64
21.12.2008
Rusko
6-2
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
65
21.12.2008
Česko
2-5
Finsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
66
31.1.2009
Itálie
3-2
Japonsko
Alba di Canazei, ITA
přátelské utkání
67
1.2.2009
Rakousko
4-0
Dánsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
68
4.2.2009
Švýcarsko
3-1
Bělorusko
Ženeva, SUI
přátelské utkání
69
5.2.2009
Bělorusko
0-4
Slovensko
Ženeva, SUI
přátelské utkání
70
5.2.2009
Slovinsko
3-4 pp
Rakousko
Hannover, GER
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina D
71
5.2.2009
Německo
7-1
Japonsko
Hannover, GER
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina D
72
5.2.2009
Itálie
2-3
Ukrajina
Riga, LAT
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina E
73
5.2.2009
Lotyšsko
7-3
Maďarsko
Riga, LAT
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina E
74
5.2.2009
Dánsko
1-2 pp
Francie
Oslo, NOR
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina F
75
5.2.2009
Norsko
2-1
Kazachstán
Oslo, NOR
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina F
76
5.2.2009
Česko
3-5
Finsko
Praha, CZE
Švédské hokejové hry
77
5.2.2009
Rusko
3-4
Švédsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
78
6.2.2009
Švýcarsko
2-1
Slovensko
Sierre, SUI
přátelské utkání
79
6.2.2009
Litva
1-0
Polsko
Elektrenai, LIT
přátelské utkání
80
7.2.2009
Švýcarsko
4-3 sn
Slovensko
Gstaad, SUI
přátelské utkání
81
7.2.2009
Litva
1-2
Polsko
Elektrenai
přátelské utkání
82
7.2.2009
Slovinsko
4-5 sn
Japonsko
Hannover, GER
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina D
83
7.2.2009
Rakousko
1-2
Německo
Hannover, GER
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina D
84
7.2.2009
Itálie
4-1
Maďarsko
Riga, LAT
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina E
85
7.2.2009
Ukrajina
2-4
Lotyšsko
Riga, LAT
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina E
86
7.2.2009
Dánsko
3-2
Kazachstán
Oslo, NOR
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina F
87
7.2.2009
Francie
2-3
Norsko
Oslo, NOR
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina F
88
7.2.2009
Finsko
4-5 sn
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
89
7.2.2009
Švédsko
6-4
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
90
8.2.2009
Japonsko
2-5
Rakousko
Hannover, GER
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina D
91
8.2.2009
Německo
2-1
Slovinsko
Hannover, GER
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina D
92
8.2.2009
Maďarsko
3-4 sn
Ukrajina
Riga, LAT
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina E
93
8.2.2009
Lotyšsko
4-1
Itálie
Riga, LAT
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina E
94
8.2.2009
Kazachstán
8-2
Francie
Oslo, NOR
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina F
95
8.2.2009
Norsko
5-3
Dánsko
Oslo, NOR
ZOH ’10 předkvalifikace – 3.kolo skupina F
96
8.2.2009
Česko
3-6
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
97
8.2.2009
Švédsko
4-0
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
98
31.3.2009
Švédsko
4-3 sn
Švýcarsko
Karlskrona, SWE
přátelské utkání
99
2.4.2009
Švédsko
2-3
Švýcarsko
Malmö, SWE
přátelské utkání
100
2.4.2009
Maďarsko
4-3 sn
Finsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
101
3.4.2009
Maďarsko
0-6
Finsko
Miskolc, HUN
přátelské utkání
102
3.4.2009
Slovensko
4-1
Česko
Skalica, SVK
přátelské utkání
103
3.4.2009
Lotyšsko
1-2
Německo
Riga, LAT
přátelské utkání
104
4.4.2009
Slovensko
5-1
Česko
Trenčín, SVK
přátelské utkání
105
4.4.2009
Lotyšsko
2-4
Německo
Riga, LAT
přátelské utkání
106
4.4.2009
Itálie
5-4
Slovinsko
Bressanone, ITA
přátelské utkání
107
4.4.2009
Bělorusko
9-1
Polsko
Pinsk, BLR
přátelské utkání
108
4.4.2009
Francie
5-0
Nizozemsko
Valenciennes, FRA
přátelské utkání
109
5.4.2009
Bělorusko
3-2
Polsko
Pinsk, BLR
přátelské utkání
110
5.4.2009
Francie
4-3
Nizozemsko
Anières, FRA
přátelské utkání
111
5.4.2009
Itálie
2-4
Slovinsko
Bressanone, ITA
přátelské utkání
112
6.4.2009
Dánsko
4-0
Japonsko
Rodovre, DEN
přátelské utkání
113
6.4.2009
Maďarsko
4-3 sn
Norsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
114
6.4.2009
Španělsko
4-6
Korea
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
115
6.4.2009
JAR
2-4
Mexiko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
116
6.4.2009
Belgie
6-3
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
117
7.4.2009
Maďarsko
4-1
Norsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
118
7.4.2009
Chorvatsko
1-0
Rumunsko
Záhřeb, CRO
přátelské utkání
119
7.4.2009
Čína
3-2 pp
Island
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
120
7.4.2009
KLDR
1-2
Izrael
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
121
7.4.2009
Srbsko
5-4 sn
Estonsko
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
122
7.4.2009
Korea
8-2
Mexiko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
123
7.4.2009
Belgie
3-1
Španělsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
124
7.4.2009
Bulharsko
12-3
JAR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
125
8.4.2009
Dánsko
5-1
Japonsko
Odense, DEN
přátelské utkání
126
8.4.2009
Rakousko
1-3
Rusko
Innsbruck, AUT
přátelské utkání
127
8.4.2009
Švýcarsko
0-3
Finsko
Olten, SUI
přátelské utkání
128
8.4.2009
Island
3-2
KLDR
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
129
8.4.2009
Estonsko
16-2
Izrael
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
130
8.4.2009
Čína
3-5
Srbsko
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
131
9.4.2009
Slovensko
5-2
Norsko
Skalica, SVK
přátelské utkání
132
9.4.2009
Belgie
11-1
JAR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
133
9.4.2009
Španělsko
4-1
Mexiko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
134
9.4.2009
Korea
14-2
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
135
10.4.2009
Slovensko
5-1
Norsko
Trenčín, SVK
přátelské utkání
136
10.4.2009
Rakousko
1-8
Rusko
Innsbruck, AUT
přátelské utkání
137
10.4.2009
Lotyšsko
3-5
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
138
10.4.2009
Čína
7-5
KLDR
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
139
10.4.2009
Estonsko
16-1
Island
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
140
10.4.2009
Srbsko
12-1
Izrael
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
141
10.4.2009
Mexiko
1-9
Belgie
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
142
10.4.2009
JAR
0-15
Korea
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
143
10.4.2009
Bulharsko
3-7
Španělsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
144
10.4.2009
Mongolsko
0-5 kont
Turecko
Dunedin, NZL
MS Divize III
145
10.4.2009
Irsko
3-7
Řecko
Dunedin, NZL
MS Divize III
146
10.4.2009
Lucembursko
2-6
Nový Zéland
Dunedin, NZL
MS Divize III
147
11.4.2009
Lotyšsko
5-2
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
148
11.4.2009
Švýcarsko
4-3
Finsko
Kreuzlingen, SUI
přátelské utkání
149
11.4.2009
Německo
2-6
Česko
Regensburg, GER
přátelské utkání
150
11.4.2009
KLDR
1-16
Estonsko
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
151
11.4.2009
Izrael
1-5
Čína
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
152
11.4.2009
Island
1-6
Srbsko
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
153
11.4.2009
Řecko
5-0 kont
Mongolsko
Dunedin, NZL
MS Divize III
154
11.4.2009
Irsko
3-8
Lucembursko
Dunedin, NZL
MS Divize III
155
11.4.2009
Nový Zéland
8-2
Turecko
Dunedin, NZL
MS Divize III
156
11.4.2009
Chorvatsko
1-7
Japonsko
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
157
11.4.2009
Austrálie
0-6
Slovinsko
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
158
11.4.2009
Litva
1-5
Kazachstán
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
159
11.4.2009
Velká Británie
2-4
Ukrajina
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
160
11.4.2009
Rumunsko
0-11
Itálie
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
161
11.4.2009
Nizozemsko
1-3
Polsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
162
12.4.2009
Německo
3-5
Česko
Ingolstadt, GER
přátelské utkání
163
12.4.2009
Španělsko
12-2
JAR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
164
12.4.2009
Korea
5-2
Belgie
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
165
12.4.2009
Mexiko
3-10
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
166
12.4.2009
Japonsko
7-1
Austrálie
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
167
12.4.2009
Kazachstán
6-1
Chorvatsko
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
168
12.4.2009
Slovinsko
8-2
Litva
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
169
13.4.2009
Estonsko
16-3
Čína
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
170
13.4.2009
Izrael
3-4
Island
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
171
13.4.2009
Srbsko
12-2
KLDR
Novi Sad, SRB
MS Divize II – skupina A
172
13.4.2009
Irsko
5-0 kont
Mongolsko
Dunedin, NZL
MS Divize III
173
13.4.2009
Lucembursko
4-7
Turecko
Dunedin, NZL
MS Divize III
174
13.4.2009
Nový Zéland
4-3 pp
Řecko
Dunedin, NZL
MS Divize III
175
13.4.2009
Itálie
5-2
Velká Británie
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
176
13.4.2009
Ukrajina
5-1
Nizozemsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
177
13.4.2009
Polsko
7-0
Rumunsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
178
14.4.2009
Kazachstán
3-1
Japonsko
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
179
14.4.2009
Slovinsko
4-2
Chorvatsko
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
180
14.4.2009
Austrálie
3-9
Litva
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
181
14.4.2009
Itálie
4-0
Nizozemsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
182
14.4.2009
Rumunsko
0-8
Velká Británie
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
183
14.4.2009
Ukrajina
2-1 sn
Polsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
184
15.4.2009
Norsko
1-5
Švýcarsko
Oslo, NOR
přátelské utkání
185
15.4.2009
Řecko
2-7
Lucembursko
Dunedin, NZL
MS Divize III
186
15.4.2009
Turecko
7-1
Irsko
Dunedin, NZL
MS Divize III
187
15.4.2009
Mongolsko
0-5 kont
Nový Zéland
Dunedin, NZL
MS Divize III
188
15.4.2009
Japonsko
1-2
Slovinsko
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
189
15.4.2009
Kazachstán
13-2
Austrálie
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
190
15.4.2009
Litva
7-2
Chorvatsko
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
191
16.4.2009
Norsko
2-3
Švýcarsko
Oslo, NOR
přátelské utkání
192
16.4.2009
Německo
3-0
Dánsko
Ravensburg, GER
přátelské utkání
193
16.4.2009
Lotyšsko
2-4
Slovensko
Riga, LAT
přátelské utkání
194
16.4.2009
Finsko
4-2
Rusko
Helsinki, FIN
Česká Pojišťovna cup
195
16.4.2009
Česko
2-1
Švédsko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
196
16.4.2009
Turecko
7-1
Řecko
Dunedin, NZL
MS Divize III
197
16.4.2009
Lucembursko
5-0 kont
Mongolsko
Dunedin, NZL
MS Divize III
198
16.4.2009
Nový Zéland
9-0
Irsko
Dunedin, NZL
MS Divize III
199
16.4.2009
Velká Británie
3-2
Nizozemsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
200
16.4.2009
Ukrajina
7-0
Rumunsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
201
16.4.2009
Polsko
2-4
Itálie
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
202
17.4.2009
Lotyšsko
3-2 pp
Slovensko
Riga, LAT
přátelské utkání
203
17.4.2009
Chorvatsko
5-1
Austrálie
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
204
17.4.2009
Slovinsko
1-2
Kazachstán
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
205
17.4.2009
Japonsko
5-1
Litva
Vilnius, LIT
MS Divize I – skupina A
206
17.4.2009
Nizozemsko
5-1
Rumunsko
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
207
17.4.2009
Itálie
2-0
Ukrajina
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
208
17.4.2009
Polsko
1-2 pp
Velká Británie
Toruń, PLN
MS Divize I – skupina B
209
18.4.2009
Německo
7-2
Dánsko
Memmingen, GER
přátelské utkání
210
18.4.2009
Finsko
4-5 pp
Švédsko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
211
18.4.2009
Česko
3-4
Rusko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
212
19.4.2009
Rusko
6-3
Švédsko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
213
19.4.2009
Česko
4-3 pp
Finsko
Liberec, CZE
Česká Pojišťovna cup
214
19.4.2009
Rakousko
0-3
Norsko
Grenoble, FRA
přátelské utkání
215
19.4.2009
Francie
1-2 sn
Bělorusko
Grenoble, FRA
přátelské utkání
216
20.4.2009
Bělorusko
2-5
Bělorusko
Grenoble, FRA
přátelské utkání
217
20.4.2009
Francie
2-6
Rakousko
Grenoble, FRA
přátelské utkání
218
21.4.2009
Švýcarsko
5-2
USA
Zürich-Kloten, SUI
přátelské utkání
219
22.4.2009
Maďarsko
1-5
Rusko
Sierre, HUN
přátelské utkání
220
24.4.2009
Bělorusko
1-6
Kanada
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
221
24.4.2009
Slovensko
4-3
Maďarsko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
222
24.4.2009
Německo
0-5
Rusko
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
223
24.4.2009
Švýcarsko
1-0
Francie
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
224
25.4.2009
Norsko
0-5
Finsko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
225
25.4.2009
Česko
5-0
Dánsko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
226
25.4.2009
USA
4-2
Lotyšsko
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
227
25.4.2009
Švédsko
7-1
Rakousko
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
228
26.4.2009
Slovensko
1-2 sn
Bělorusko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
229
26.4.2009
Kanada
9-0
Maďarsko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
230
26.4.2009
Švýcarsko
3-2 pp
Německo
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
231
26.4.2009
Rusko
7-2
Francie
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
232
27.4.2009
Česko
5-2
Norsko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
233
27.4.2009
Finsko
5-1
Dánsko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
234
27.4.2009
USA
6-1
Rakousko
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
235
27.4.2009
Lotyšsko
3-2 sn
Švédsko
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
236
28.4.2009
Maďarsko
1-3
Bělorusko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
237
28.4.2009
Kanada
7-3
Slovensko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
238
28.4.2009
Rusko
4-2
Švýcarsko
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
239
28.4.2009
Francie
2-1
Německo
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
240
29.4.2009
Dánsko
4-5 pp
Norsko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
241
29.4.2009
Finsko
4-3
Česko
Kloten, SUI
MS 2009 – základní skupiny
242
29.4.2009
Rakousko
0-2
Lotyšsko
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
243
29.4.2009
Švédsko
6-5 pp
USA
Bern, SUI
MS 2009 – základní skupiny
244
30.4.2009
Rusko
6-5 pp
Švédsko
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
245
30.4.2009
Švýcarsko
1-2 sn
Lotyšsko
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
246
30.4.2009
Bělorusko
3-2 pp
Norsko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
247
30.4.2009
Kanada
5-1
Česko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
248
1.5.2009
Německo
1-3
Dánsko
Bern, SUI
MS 2009 – skupina o udržení
249
1.5.2009
Rakousko
6-0
Maďarsko
Kloten, SUI
MS 2009 – skupina o udržení
250
1.5.2009
USA
6-2
Francie
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
251
1.5.2009
Finsko
2-1 pp
Slovensko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
252
2.5.2009
Francie
1-7
Lotyšsko
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
253
2.5.2009
Rusko
4-1
USA
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
254
2.5.2009
Česko
8-0
Slovensko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
255
2.5.2009
Finsko
1-2 sn
Bělorusko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
256
3.5.2009
Švýcarsko
1-4
Švédsko
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
257
3.5.2009
Rusko
6-1
Lotyšsko
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
258
3.5.2009
Norsko
1-5
Kanada
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
259
3.5.2009
Bělorusko
0-3
Česko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
260
3.5.2009
Německo
0-1
Rakousko
Bern, SUI
MS 2009 – skupina o udržení
261
3.5.2009
Maďarsko
1-5
Dánsko
Kloten, SUI
MS 2009 – skupina o udržení
262
4.5.2009
Švédsko
6-3
Francie
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
263
4.5.2009
USA
3-4 pp
Švýcarsko
Bern, SUI
MS 2009 - osmifinále
264
4.5.2009
Slovensko
3-2 pp
Norsko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
265
4.5.2009
Kanada
3-4 sn
Finsko
Kloten, SUI
MS 2009 - osmifinále
266
4.5.2009
Maďarsko
1-2
Německo
Bern, SUI
MS 2009 – skupina o udržení
267
4.5.2009
Dánsko
5-2
Rakousko
Kloten, SUI
MS 2009 – skupina o udržení
268
6.5.2009
Rusko
4-3
Bělorusko
Bern, SUI
MS 2009 - čtvrtfinále
269
6.5.2009
Finsko
2-3
USA
Bern, SUI
MS 2009 - čtvrtfinále
270
7.5.2009
Kanada
4-2
Lotyšsko
Bern, SUI
MS 2009 - čtvrtfinále
271
7.5.2009
Švédsko
3-1
Česko
Bern, SUI
MS 2009 - čtvrtfinále
272
8.5.2009
Rusko
3-2
USA
Bern, SUI
MS 2009 – semifinále
273
8.5.2009
Kanada
3-1
Švédsko
Bern, SUI
MS 2009 – semifinále
274
10.5.2009
USA
2-4
Švédsko
Bern, SUI
MS 2009 – o bronz
275
10.5.2009
Rusko
2-1
Kanada
Bern, SUI
MS 2009 - finále
TOPlist