---

  
 

 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI - BUFFALO 2018
KONEČNÉ POŘADÍ
 
 
 
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4.
 -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
5.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
6.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
7.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
8.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
9.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
uváděná čísla jsou souhrnnými výsledky mužstev ze všech utkání a nemají vliv na konečné pořadí v turnaji
 
 
 
NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ JUNIORSKÁ MS
V EVROPĚ
poř.
pořadatelská země
rok
města
Z
celkem návštěvníků
průměr na zápas
1.
Švédsko
2014
Malmö
31
144 268
4 653
2.
Finsko
1998
Helsinki, Hameenlinna
34
139 680
4 108
3.
Finsko
2004
Helsinki, Hameenlina
31
116 556
3 760
4.
Česko
2002
Pardubice,
Hradec Králové
34
111 128
3 268
5.
Rusko
2013
Ufa
31
110 175
3 554
6.
Česko
2008
Pardubice, Liberec
31
103 179
3 328
7.
Rusko
2001
Moskva, Podolsk
34
84 100
2 474
8.
Švédsko
2007
Leksand, Mora
31
63 493
2 048
 
 
NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ JUNIORSKÁ MS
V ZÁMOŘÍ
poř.
pořadatelská země
rok
města
Z
celkem návštěvníků
průměr na zápas
1.
Kanada
2009
Ottawa
31
453 282
14 622
2.
Kanada
2012
Calgary, Edmonton
31
444 718
14 345
3.
Kanada
2015
Toronto, Montréal
30
336 370
11 212
4.
USA
2011
Buffalo, Niagara
31
331 297
10 687
5.
Kanada
2006
Vancouver, Kelowna
31
325 138
10 488
6.
Kanada
2010
Saskatoon, Regina
31
301 944
9 740
7.
Kanada
2003
Halifax, Sydney
31
242 173
7 812
8.
USA
2005
Grand Forks,
 Thief River Falls
31
193 256
6 234
 
 
 
 Program divizí MS do 20 let zatím nebyl zveřejněn.
Rozdělení do divizních skupin:
 
MS"20" divize IA (Courchevel, Méribel, FRA 10.-17.12.2017)
Lotyšsko, Německo, Francie, Kazachstán, Rakousko, Maďarsko
 
MS"20" divize IB (Bled, SLO 9.-15.12.2017)
Norsko, Polsko, Slovinsko, Itálie, Ukrajina, Litva
 
MS"20" divize IIA (Dumfries, GBR 10.-16.12.2017)
Velká Británie, Japonsko, Rumunsko, Estonsko, Nizozemsko, Korea
 
MS"20" divize IIB (Bělehrad, SRB 15-21.1.2018)
Chorvatsko, Španělsko, Srbsko, Belgie, Mexiko, Turecko
 
MS"20" divize IIIA (Sofia, BUL 22-28.1.2018)
Austrálie, Čína, Island, Nový Zéland, Izrael, Bulharsko
 
MS"20" divize IIIB (Kapské Město, RSA 5.-7.2.2018)
Taiwan, Jihoafrická republika, Turkmenistán

 
 
TOPlist