---

 
 
  
 

 
skupina A
skupina B
play-off
play-out

 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI - BUFFALO 2018
KONEČNÉ POŘADÍ
 
 
 
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1.
Kanada
7
6
0
0
1
0
0
39-11
+28
19
2.
Švédsko
7
5
0
1
0
0
1
28-14
+14
17
3.
USA
7
4
0
1
0
0
2
35-19
+16
14
4.
Česko
7
3
0
1
0
0
2
27-34
-7
11
5.
Rusko
5
2
0
0
1
0
2
19-17
+2
7
6.
Finsko
5
2
0
0
1
0
2
18-16
+2
7
7.

Slovensko
5
2
0
0
0
0
3
12-17
-5
6
8.
Švýcarsko
5
1
0
0
0
0
4
12-28
-16
3
9.
Dánsko
6
1
0
1
0
0
4
10-32
-22
5
10.

Bělorusko
6
0
0
0
1
0
5
16-28
-12
1
uváděná čísla jsou souhrnnými výsledky mužstev ze všech utkání a nemají vliv na konečné pořadí v turnaji
 
 
MS JUNIORŮ
USA 2018
 
SKUPINA A
tabulka skupiny A
1.
Kanada
4
3
0
0
1
0
0
21-6
10
2.
USA
4
2
0
1
0
0
1
20-10
8
3.
Finsko
4
2
0
0
0
0
2
15-12
6
4.
Slovensko
4
2
0
0
0
0
2
10-14
6
5.
Dánsko
4
0
0
0
0
0
4
2-26
0
 
 
úterý 26.12.2017
22:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
9 552 diváků
střely na bránu: 32
trestné minuty: 12
Kanada
 
Finsko  
střely na bránu:  31
trestné minuty: 6
05:34 EQ
06:01 P1
12:52 EQ
32:47 EQ
Katchouk (Thomas)
Steel (Raddysh, Kyrou)
Batherson (Gadjovich, Mete)
Raddysh (Katchouk)
4:2
12:19 EQ
27:31 P1
Heponiemi (Välimäki)
Jokiharju (Tolvanen, Koivula)
Point (Hart) - Makar, Clague, Timmins, Mete, Bean, Foote, Fabbro - Dube, Steel, Kyrou - Katchouk, Raddysh, Thomas - Comtois, Howden, Formenton - Gadjovich, Steenbergen, Batherson, McLeod
3:1
1:1
0:0
Luukkonen (Lehtinen) - Heiskanen, Välimäki, Juolevi, Jokiharju, Vääkänainen, Kotkansalo, Salo - Kuokkanen, Vesälainen, Tolvanen - Koivula, Ikonen, Heponiemi - Innala, Kupari, Rasanen - Jaaska, Koppanen, Nurmi
hlavní rozhodčí: ARTUR KULEV (RUS), MANUEL NIKOLIC (AUT)
čároví rozhodčí:  JON KILIAN (NOR), JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE)
 
                             
 
středa 27.12.2017
2:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
7 207 diváků
střely na bránu: 17
trestné minuty: 10
Dánsko
 
USA  
střely na bránu: 36
trestné minuty: 6
-
-
0:9
02:27 EQ
05:04 P1
08:26 EQ
11:35 EQ
18:48 EQ
24:08 TS
39:31 EQ
52:30 P1
53:23 EQ
Jones (Peeke, Norris)
Bellows (Brown)
Mittelstadt (Hughes, Anderson)
Yamamoto (Tkachuk, Hughes)
Mittelstadt (Harper, Tufte)
Bellows
Harper (Fox)
Peeke (Jones)
Samberg (Perunovich, Norris)
Krog (41.Gransoe) - Setkov, Jessen, O.Larsen, Ch.Larsen, Mogensen, Heine, Mortensen - Rondbjerg, Krag, Blichfeld- Schmidt-Svejstrup, Ahlberg, Madsen - Mathiasen-Wejse, Andersen, Nielsen - Grundtvig, Molge, Schultz, Gath
0:5
0:2
0:2
Woll (Oettinger) - Fox, Samberg, Lindgren, Perunovich, Peeke, Anderson, Hughes- Poehling, Anderson, Bellows - Yamamoto, Brown, Tkachuk - Mittelstadt, Harper, Tufte - Norris, Lockwood, Frederic, Jones
hlavní rozhodčí: GORDON SCHUKIES (GER), ROBIN ŠÍR (CZE)
čároví rozhodčí:  PETER ŠEFČÍK (SVK), ALEXANDER SYSJEV (RUS)
 
                             
 
čtvrtek 28.12.2017
1:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
7 834  diváků
střely na bránu: 20
trestné minuty: 12
Slovensko
 
Kanada  
střely na bránu: 52
trestné minuty: 4
-
-
0:6
03:39 EQ
21:24 P1
25:43 EQ
30:33 P1
55:58 EQ
58:30 P1
Steel (Makar, Kyrou)
Kyrou (Mete, Dube)
Gadjovich (Makar)
Raddysh (Kyrou, Steel)
Comtois
Gadjovich (McLeod, Timmins)
Hreňák (Durný)- Hedera, Korenčík, Bodák, Ivan,Fehérváry, Zeleňák, Matejovič, Fereta - Smolka, Kelemen, Kundrík - Cacho, Krivošík, Tamaši, Buček, Studenič, Ružička - Liška, Solenský, Roman
0:1
0:3
0:2
Point (Hart) - Timmins, Mete, Bean, Foote, Makar, Fabbro - Steel, Dube, Kyrou - Katchouk, Raddysh, Thomas- Comtois, Howden, Formenton - Steenbergen, Gadjovich, Batherson, McLeod
hlavní rozhodčí: JEREMY TUFTS (USA), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí:  WILLIAM HANCOCK II (USA), RENÉ JENSEN (DEN)
 
                             
 
čtvrtek 28.12.2017
18:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
5026 diváků
střely na bránu: 62
trestné minuty: 2
Finsko
 
Dánsko  
střely na bránu:  7
trestné minuty:  14
02:49 EQ
06:56 EQ
35:38 EQ
37:44 EQ
Koppanen (Välimäki, Heiskanen)
Rasanen (Tolvanen, Jokiharju)
Välimäki (Heiskanen, Vesäläinen)
Jokiharju (Koivula, Ikonen)
4:1
21:38 P1
Krag (Rondbjerg, Setkov)
Luukkonen (Halonen) - Heiskanen, Välimäki, Juolevi, Jokiharju, Salo, Vääkänäinen, Kotkansalo - Kuokkanen, Vesäläinen, Tolvanen - Ikonen, Koivula, Heponiemi - Rasanen, Innala, Kupari - Jaaska, Koppanen, Nurmi
2:0
2:1
0:0
Krog (Gransoe) - Setkov, Jessen, O.Larsen, ,Mogensen, Heine, Ch.Larsen, Mortensen - Schmidt-Svejstrup, Krag, Bligfeld - Rondbjerg, Andersen, Madsen - Gath, Mathiasen-Wejse, Nielsen, Molge - Åhlberg, Grundtvig, Schultz
hlavní rozhodčí: ANDRIS ANSONS (LAT), ALEXANDER GARON (CAN)
čároví rozhodčí:  FRANCO CASTELLI (SUI), JON KILIAN (NOR)
 
                             
 
pátek 29.12.2017
2:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
8 188 diváků
střely na bránu: 45
trestné minuty: 2
USA
 
Slovensko  
střely na bránu: 25
trestné minuty: 4
31:07 EQ
56:49 EQ
Tkachuk (Poehling, Anderson)
Mittelstadt
2:3
24:52 EQ
55:15 EQ
57:52 EQ
Krivošík (Buček)
Krivošík (Buček)
Buček
Woll (Oettinger) - Fox, Samberg, Lindgren, Perunovich, Peeke, Anderson, Hughes - Poehling, Tkachuk, Anderson - Mittelstadt, Harper, Tufte - Yamamoto, Brown, Bellows - Norris, Lockwood, Frederic, Jones
0:0
1:1
1:2
Durný (Hreňák) - Hedera, Korenčík, Bodák, Ivan, Fehérváry, Zeleňák, Matejovič, Fereta - Smolka, Kelemen, Kundrík - Studenič, Tamaši, Roman - Buček, Krivošík, Ružička - Cacho, Liška, Solenský
hlavní rozhodčí: ARTUR KULEV (RUS), MIKAEL SJÖQVIST (SWE)
čároví rozhodčí:  MARKUS HÄGERSTROM (FIN), EMIL YLETYINEN (SWE)
 
                             
 
pátek 29.12.2017
21:08 SEČ
New Era Field, Buffalo
venkovní utkání na fotb.stadionu
44 592 diváků
střely na bránu: 22
trestné minuty: 12
Kanada
 
USA  
střely na bránu: 36
trestné minuty:  6
04:13 P1
15:17 P1
37:39 EQ
Makar (Thomas)
Dube (Steel)
Katchouk (Bean)
3:4 sn
36:29 P1
46:09 P1
46:43 EQ
RSN
Bellows (Mittelstadt, Oettinger)
Perunovich (Mittelstadt)
Tkachuk (Mittelstadt)
Bellows
Hart (Point) - Timmins, Mete, Fabbro, Clague, Bean, Makar, Foote - Steel, Kyrou, Dube - Raddysh, Katchouk, Thomas- Comtois, Howden, Formenton - Gadjovich, Stennbergen, Batherson, McLeod
2:0
1:1
0:2
0:0
0:2
Oettinger (Swayman) - Fox, Samberg, Lindgren, Perunovich, Peeke, Anderson, Hughes - Tkachuk, Poehling, Anderson - Mittelstadt, Yamamoto, Jones - Norris, Lockwood, Bellows - Harper, Tufte, Frederic
hlavní rozhodčí: MIKKO KAUKOKARI (FIN), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí:  JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE), ALEXANDER SYSJEV (RUS)
 
                             
 
sobota 30.12.2017
22:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
6229  diváků
střely na bránu: 39
trestné minuty: 8
Finsko
 
Slovensko  
střely na bránu: 26
trestné minuty:  8
27:02 EQ
39:02 P1
46:23 EQ
52:36 EQ
54:01 EQ
Koppanen (Nurmi, Jaaska)
Rasanen (Juolevi, Tolvanen)
Heponiemi (Kuokkanen)
Ikonen
Nurmi (Koppanen)
5:2
34:14 EQ
49:03 EQ
Bodák (Tamaši, Ivan)
Buček (Krivošík, Ružička)
Luukkonen (Lehtonen) - Heiskanen, Valimaki, Juolevi, Jokiharju, Kotkansalo, Vaakanainen, Salo - Kuokkanen, Vesälainen, Tolvanen - Koivula, Ikonen, Heponiemi - Tuolola, Rasanen, Innala - Jaaska, Koppanen, Nurmi, Kupari
0:0
2:1
3:1
Durný (Hrenák) - Hedera, Korenčík, Bodák, Ivan, Féhérváry, Zeleňák, Matejovič, Fereta- Smolka, Kelemen, Kundrík - Studenič, Tamaši, Roman - Buček, Krivošík, Ružička- Cacho, Liška, Solenský
hlavní rozhodčí: GORDON SCHUKIES (GER), STEPHEN THOMSON (USA)
čároví rozhodčí:  DUSTIN MCCRANK (CAN), JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE)
 
                             
 
neděle 31.12.2017
2:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
8671 diváků
střely na bránu: 18
trestné minuty: 8
Dánsko
 
Kanada  
střely na bránu: 44
trestné minuty:  4
-
-
0:8
03:52 EQ
17:21 EQ
19:39 EQ
27:52 P1
29:20 EQ
43:30 EQ
49:03 EQ
52:26 P1
Thomas (Raddysh, Katchouk)
Howden (Comtois, Foote)
Steel (Clague, Kyrou)
Makar (Bean)
Howden (Foote, Formenton)
Formenton (Timmins)
McLeod
Batherson (Foote, McLeod)
gransoe (Soegaard) - Setkov, Jeseen, OLarsen, Ch. Larsen, Mortensen - Rondbjerg, Krag, Blichfeld - Schmidt-Svejstrup, Åhlberg, Grundtvig - Mathiasen-Wejse, Andersen, Nielsen - Molge, Schutz, Gath, Grundtvig
0:3
0:2
0:3
Hart (Point) - Timmins, Mete, Fabbro, Clague, Bean, Foote, Makar - Sube, Steel, Kyrou - Katchouk, Raddysh, Thomas - Comtois, Howden, Formenton - Gadjovich, Steenbergen, Batherson, McLeod
hlavní rozhodčí: MANUEL NIKOLIC (AUT), MIKAEL SJÖQVIST (SWE)
čároví rozhodčí:  PETER ŠEFČÍK (SVK), EMIL YLETYINEN (SWE)
 
                             
 
neděle 31.12.2017
22:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
7 884 diváků
střely na bránu: 37
trestné minuty: 8
USA
 
Finsko  
střely na bránu: 24
trestné minuty:  10
03:59 EQ
14:33 EQ
26:56 P2
39:26 P1
58:23 EQ
Frederic (Tufte, Yamamoto)
Mittelstadt (Tkachuk)
Anderson (Tkachuk, Fox)
Anderson (Fox, Mittelstadt)
Fox (Mittelstadt)
5:4
29:01 EQ
38:44 P1
48:25 O1
49:31 EQ
Rasanen (Tolvanen)
Tolvanen (Jokiharju, Vesalainen)
Koppanen (Nurmi, Vaaakanainen)
Vesalainen (Juolevi, Valimäki)
Woll (Oettinger) - Fox, Samberg, Lindgren, Perunovich, Peeke, Anderson, Hughes - Poehling, Yamamoto, Bellows - Tkachuk, Mittelstadt, Anderson - Norris, Harper, Jones - Tufte, Frederic
2:0
2:2
1:2
Luukkonen (Lehtinen)  - Heiskanen, Valimäki, Juolevi, Jokiharju, Kotkansalo, Vaakanainen, Salo - Tolvanen, Vesalainen, Rasanen - Koivula, Kuokkanen, Heponiemi - Ikonen, Innala, Tuulola - Jaaska, Koppanen, Nurmi, Kupari
hlavní rozhodčí: ALEXANDRE GARON (CAN), ROBIN ŠÍR (CZE)
čároví rozhodčí: RENÉ JENSEN (DEN), PETER ŠEFČÍK (SVK) 
 
                             
 
pondělí 1.1.2018
0:08 SEČ
Harborcenter, Buffalo
1419 diváků
střely na bránu: 40
trestné minuty: 12
Slovensko
 
Dánsko  
střely na bránu: 31
trestné minuty: 10
11:42 EQ
29:38 EQ
34:38 O1
44:06 EQ
45:22 EQ
Roman (Tamaši)
Fehérváry (Ružička, Buček)
Roman
Buček (Fehérváry)
Liška (Kundrík, Solenský)
5:1
04:46  P1
Blichfeld (Krag, Rondbjerg)
Durný (Hrenák) - Hedera, Korenčík, Bodák, Ivan, Fehérváry, Zeleňák, Matejovič, Fereta - Smolka, Kelemen, Kundrík - Studenič, Tamaši, Roman - Ružička, Krivošík, Buček -  Cacho, Liška, Solenský
1:1
2:0
2:0
Krog (Gransoe) - Setkov, Jessen, Mogensen, Heine, O.Larsen, Ch.Larsen, Mortensen - Rondbjerg, Krag, Blichfeld - Nielsen, Andersen, Mathiasen-Wejse - Schmidt-Svejstrup, Âhlberg, Grundtvig, Madsen - Mogle, Schultz, Gath
hlavní rozhodčí: ANDRIS ANSONS (LAT), JEREMY TUFTS (USA)
čároví rozhodčí: FRANCO CASTELLI (SUI), ALEXANDER SYSJEV (RUS)
 
                             
 
 
 
MS JUNIORŮ
USA 2018
 
SKUPINA B
tabulka skupiny B
1.
Švédsko
4
3
0
1
0
0
0
20-7
11
2.
Česko
4
3
0
0
0
0
1
18-15
9
3.
Rusko
4
2
0
0
1
0
1
17-13
7
4.
Švýcarsko
4
1
0
0
0
0
3
10-20
3
5.
Bělorusko
4
0
0
0
0
0
4
10-20
0
 
 
úterý 26.12.2017
18:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
4998 diváků
střely na bránu: 24
trestné minuty: 14
 
střely na bránu: 38
trestné minuty:  6
04:42 P1
07:28 EQ
25:34 P1
37:26 EQ
46:16 EQ
Nečas (Kaut, Zadina)
Safin (Chytil, Hájek)
Zadina (Kaut, Nečas)
Chytil (Safin, Zachar)
Král (Kaut, Galvas)
5:4
05:21 EQ
09:16 EQ
57:48 EQ
59:02 EQ, HBB
Polodjan (Altybarmakjan, Zajcev)
Šolochov (Kostin, Sjomin)
Kajumov (Manukjan, Rubcov)
Sjomin (Kajumov, Rubcov)
Kořenář (Škarek) - Hájek, Budík, Král, Galvas, Šalda, Vála -  Zachar, Chytil, Safin - Zadina, Nečas, Pavlík - Lauko, Kaut, Reichel - Kurovský, Hrabík, Kodýtek
2:2
2:0
1:2
Melničuk (41.Suchačjov) - Zajcev, Knyžov, Makejev, Šepelev, Minulin, Jelizarov, Sjomin - Malcev, Altybarmakjan, Polodjan - Sokolov, Abramov, Rubcov - Manukjan, Ivanov, Svečnikov - Šolochov, Kostin, Kajumov
hlavní rozhodčí: ANDRIS ANSONS (LAT), ALEX GARON (CAN)
čároví rozhodčí:  FRANCO CASTELLI (SUI), MARKUS HÄGESTRÖM (FIN)
 
                             
 
úterý 26.12.2017
20:08 SEČ
Harborcenter, Buffalo
1 754 diváků
střely na bránu: 9
trestné minuty: 16
 
střely na bránu:  36
trestné minuty:  8
14:56 O1
Šarangovič
1:6
08:44 P1
30:57 EQ
32:33 EQ
34:18 EQ
42:17 P1
51:07 EQ
Pettersson (Dahlin)
Brannström (Nylander, Steen)
Gustafsson (Lindström, Sellgren)
Böqvist (Brannstrom, Karlstrom)
Andersson (Nylander, Pettersson)
Andersson (Dahlin, Karlstrom)
Grišenko (Rodik) - Sokolovskij, Burovcev, Derjabin, Jerjemenko, Gocev, Martynjuk, Gabruš - Litvinov, Martynov, Burovcev - Šarangovič, Drozdov, Suško - Rjadčenko, Pišuk, Grinkevič - Michalčuk, Astaševič, Lukaševič, Anisimov
1:1
0:3
0:2
Gustavsson (Larsson) - Liljegren, Moverare, Dahlin, Brannström, Lindström, Sellgren, Högberg - Böqvist, Andersson, Karlström - Pettersson, Lindström, Nylander -Söderlund, Lundeström, Steen - Davidsson, Jonsson Fjallby, Zetterlund, Davidsson
hlavní rozhodčí:  JACOB GRUMSEN (DEN), MIKKA KAUKOKARI (FIN)
čároví rozhodčí:  WILLIAM HANCOCK II (USA), RENÉ JENSEN (DEN)
 
                             
 

středa 27.12.2017
21:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
5224  diváků
střely na bránu: 39
trestné minuty: 4
 
střely na bránu: 29
trestné minuty: 2
08:07 EQ
48:12 EQ
51:16 EQ
Müller
Nussbaumer (Leuneberger)
Kurashev (Maillard, Miranda)
3:2
18:34 EQ
44:25 P1
Suško (Martynjuk, Gabruš)
Bovbel (Litvinov, Suško)
Wüthrich (Ritz) - Geisser, Gross, Riva, Egli, Barandun, Berni, le Coultre- Müller, Miranda, Kurashev - Sigrist, Eggenberger, Heim- Maillard, Nussbaumer, Simic - Jäger Luenberger, Cavalleri, Rohrbach
1:1
0:0
2:1
Grišenko (Rodik) - SOkolovskij, Burovcev, Derjabin, Jerjemenko, Gocev, Martynjuk, Gabrus-  Martynov, Litvinov, Drozdov  - Bovbel, Šarangovič, Suško - Rjadčenko, Pišuk, Grinkevič - Lukaševič, Astaševič, Michalčuk
hlavní rozhodčí: MIKAEL SJÖQVSIT (SWE), STEPHEN THOMSON (USA)
čároví rozhodčí: DUSTIN MCCRANK (CAN), EMIL YLETYINEN (SWE) 
 
                             
 

čtvrtek 28.12.2017
20:08 SEČ
Harborcenter, Buffalo
1 895 diváků
střely na bránu: 37
trestné minuty: 6
 
střely na bránu:  13
trestné minuty: 8
10:21 P1
38:16 EQ
51:02 EQ
58:18 EQ
58:31 ENG
Sjomin (Sokolov)
Kostin (Svečnikov, Sjomin)
Kajumov (Kostin)
Ivanov (Svečnikov)
Abramov (Sokolov)
5:2
20:09 EQ
42:10 EQ
Miranda (Kurashev, Maillard)
Jäger (Heim, Sigrist)
Suchačjov (Melničuk) - Makejev, Knyžov, Minulin, Zajcev, Jeluzarov, Samorukov, Šepelev, Sjomin - Malcev, Altybarmakjan, Polodjan - Manukjan, Rubcov, Kajumov, Sokolov, Abramov, Šolochov - Ivanov, Svečnikov, Kostin
1:0
1:1
3:1
Wüthrich (Ritz) - Geisser, Gross, Riva, Egli, le Coultre, Berni, Barandun- Maillard, Miranda, Kurashev- Simic, Eggenberger, Heim - Sigrist, Nussbaumer, Leuenberger - Muller, Jäger, Cavalleri , Rohrbach
hlavní rozhodčí: JACOB GRUMSEN (DEN), JEREMY TUFTS (USA)
čároví rozhodčí:  JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE), PETER ŠEFČÍK (SVK)
 
                             
 

čtvrtek 28.12.2017
22:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
6890 diváků
střely na bránu: 35
trestné minuty: 10
 
střely na bránu: 25
trestné minuty: 8
05:56 EQ
19:04 P1
44:25 P1
Davidsson (Jonsson Fjallby, Gustafsson)
Pettersson (Nylander, Dahlin)
Nylander (Dahlin)
3:1
39:02 P1
Zadina (Nečas, Hájek)
Gustavsson (Larsson) - Liljegren, Moverare, Dahlin, Brannström, Lindström, Sellgren, Högberg - Karlström, Böqvist, Andersson -Pettersson, Lindström, Nylander - Lundeström, Steen, Söderlund - Davidsson, Gustafsson, Jonsson Fjallby, Zetterlund
2:0
0:1
1:0
Škarek (Kořenář) - Háje, Budík, Král, Galvas, Vála, Šalda-  Zachar, Chytil, Safin - Nečas, Zadina, Pavlík - Kaut, Reichel, Michnáč - Hrabík, Kurovský, Kodýtek
hlavní rozhodčí: STEPHEN THOMSON (USA), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí:  DUSTIN MCCRANK (CAN), ALEXANDER SYSJEV (RUS)
 
                             
 

pátek 29.12.2017
18:08 SEČ
Harborcenter, Buffalo
1 841 diváků
střely na bránu: 19
trestné minuty: 6
 
střely na bránu:  40
trestné minuty:  10
42:03 EQ
50:43 EQ
Derjabin (Pišuk)
Pišuk (Martynov)
2:5
10:14 EQ
12:44 EQ
23:33 EQ
44:21 EQ
48:12 EQ
Polodjan (Altybarmakjan, Malcev)
Rubcov (Kajumov)
Kostin (Svečnikov)
Kajumov (Rubcov, Manukjan)
Kostin (Svečnikov, Ivanov)
Grišenko (Rodik) - Sokolovskij, Burovcev, Derjabin, Jerjemenko, Gostev, Martynjuk, Gabruš- Bovbel, Šarangovič, Suško - Martynov, Pišuk, Drozdov - Litvinov, Rjadčenko, Lukaševič - Astaševič, Grinkevič, Michalčuk, Anisimov
0:2
0:1
2:2
Suchačjov (Melničuk) - Minulin, Zajcev, Makejev, Knyžov, Jelizarov, Samorukov, Šepelev, Sjomin - Manukjan, Rubcov, Kaumov - Malcev, Altybarmakjan, Polodjan - Sokolov, Abrambov, Šolochov - Ivanov, Svečnikov, Kostin
hlavní rozhodčí: MANUEL NIKOLIC (AUT), GORDON SCHUKIES (GER)
čároví rozhodčí:  WILLIAM HANCOCK II (USA), JON KILIAN (NOR)
 
                             
 

sobota 30.12.2017
18:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
5 222 diváků
střely na bránu: 39
trestné minuty: 41
 
střely na bránu: 21
trestné minuty:  4
21:29 EQ
21:53 EQ
25:58 P1
32:45 EQ
35:26 EQ
53:23 EQ
Pavlík (Safin, Reichel)
Hájek (Nečas, Budík)
Zadina (Michnáč, Kaut)
Chytil (Zachar, Hájek)
Pavlík (Chytil)
Zachar (Budík)
6:5
08:31 P1
20:48 EQ
38:45 P1
50:27 P1
54:52 EQ
Šarangovič (Jerjemenko, Litvinov)
Drozdov (Suško, Bovbel)
Šarangovič (Suško, Bovbel)
Martynov (Drozdov, Jerjemenko)
Gabruš
Kořenář (21.Škarek) - Hájek, Budík, Král, Galvas, Šalda, Vála - Zachar, Chytil, Safin - Nečas, Zadina, Michnáč - Kaut, Reichel, Pavlík -  Hrabík, Lauko, Kodýtek, Kurovský
0:1
5:2
1:2
Grišenko (36.Rodik) - Jerjemenko, Gabruš, Sokolovskij, Derjabin, Gocev, Martynjuk, Burovcev - Bovbel, Šarangovič, Suškov - Martynov, Pišuk, Drozdov - Rjadčenko, Lukaševič, Litvinov - Astaševič, Grinkevič, Michalčuk, Anisimov
hlavní rozhodčí: JACOB GRUMSEN (DEN), ARTUR KULEV (RUS)
čároví rozhodčí:  FRANCO CASTELLI (SUI), RENÉ JENSEN (DEN)
 
                             
 

sobota 30.12.2017
20:08 SEČ
Harborcenter, Buffalo
2 115 diváků
střely na bránu: 42
trestné minuty: 6
 
střely na bránu: 22
trestné minuty:  8
05:25 P1
26:07 EQ
32:27 O1
44:55 EQ
50:01 EQ
51:43 EQ
52:17 EQ
Andersson (Nylander, Pettersson)
Andersson
Jonsson Fjallby
Pettersson
Söderlund (Dahlin, Brannström)
Zetterlund
Pettersson (Andersson, Dahlin)
7:2
10:13 EQ
39:14 P1
Müller
Miranda
Larsson (Gustavsson) - Liljegren, Moverare, Dahlin, Brannström, Lindström, Sellgren, Högberg - Karlström, Böqvist, Andersson- Pettersson, Lindström L., Nylander - Lundeström, Söderlund, Steen- Davidsson, Gustafsson, Jonsson Fjallby, Zetterlund
1:1
2:1
4:0
Ritz (Schmid) - Riva, Egli, Geisser, Gross, le Coultre, Berni, Barandun - Maillard, Miranda, Kurashev - Simic, Eggenberger, Heim - Sigrist, Jäger, Nussbaumer - Müller, Leunberger, Cavalleri, Rohrbach
hlavní rozhodčí: ANDRIS ANSONS (LAT), ROBIN ŠÍR (CZE)
čároví rozhodčí: MARKUS HÄGERSTRÖM(FIN), WILLIAM HANCOCKII(USA)
 
                             
 

neděle 31.12.2017
18:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
5 548 diváků
střely na bránu: 31
trestné minuty: 4
 
střely na bránu: 60
trestné minuty:  8
02:51 EQ
22:20 EQ
23:55 EQ
Jäger (Miranda, Kurashev)
Rohrbach
Riva (le Coultre, Heim)
3:6
02:38 EQ
11:07 P1
22:11 EQ
28:38 P1
47:46 EQ
57:40 EQ
Lauko (Hájek, Budík)
Nečas (Kaut, Hájek)
Reichel (Pavlík)
Kaut (Michnáč, Nečas)
Kurovský (Kodýtek)
Reichel (Kurovský)
Wüthrich (Schmid) - Geisser, Gross, Riva, Egli, le Coultre, Berni, Barandun - Miranda, Jäger, Kurashev - Eggenberger, Simic, Heim-  Müller, Maillard, Nussbaumer - Sigrist, Leuenberger, Cavallieri, Rohrbach
1:2
2:2
0:2
Škarek (24.Kořenář) - Hájek, Budík, Král, Galvas, Šalda, Vála, Hrdinka - Kaut, Zachar, Chytil - Nečas, Zadina, Michnáč - Reichel, Pavlík, Safin - Kurovský, Hrabík, Lauko, Kodýtek
hlavní rozhodčí: MIKKO KAUKOKARI (FIN), MIKAEL SJÖQVIST (SWE)
čároví rozhodčí:  JON KILIAN (NOR), EMIL YLETYINEN (SWE)
 
                             
 

pondělí 1.1.2018
2:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
6121 diváků
střely na bránu: 31
trestné minuty: 12
 
střely na bránu: 43
trestné minuty:  8
15:09 EQ
18:18 EQ
56:15 EQ
Sokolov (Malcev, Polodjan)
Kostin (Ivanov, Svečnikov)
Polodjan (Šepelev, Ivanov)
3:4sn
07:18 EQ
17:32 EQ
54:21 EQ
RSN
Andersson (Liljegren, Nylander)
Liljegren (Söderlund, Lindström)
Gustafsson (Jonsson Fjallby, Davidsson)
Steen
Suchačjov (Melničuk) - Minulin, Zajcev, Knyžov, Sjomin, Jelizarov, Samorukov, Makejev, Šepelev-  Manukjan, Rubcov, Kajumov - Sokolov, Polodjan, Malcev - Abramov, Altybarmakjan, Šolochov- Ivanov, Svečnikov, Kostin
2:2
0:0
1:1
0:0
1:2
Gustavsson (Larsson) - Liljegren, Moverare, Dahlin, Brannström, Sellgren, Högberg - Pettersson, Nylander, Andersson- Lindström, Karlström, Zetterlund - Söderlund, Lundeström, Steen - Davidsson, Gustafsson, Jonsson Fjallby
hlavní rozhodčí: GORDON SCHUKIES (GER), STEPHEN THOMSON (USA)
čároví rozhodčí:  MARKUS HAGERSTRÖM (FIN), DUSTIN MCCRANK (CAN)
 
                             
 
Česko „20“
FILIP PEŠÁN
brankáři
obránci
útočníci
Milan Klouček
Dynamo Pardubice
Josef Kořenář
HC Benátky nad Jizerou
Jakub Škarek
HC Dukla Jihlava
Vojtěch Budík
Prince Albert Raider - WHL
Lukáš Doudera
HC Litvínov
Jakub Galvas
HC Olomouc
Libor Hájek
Saskatoon Blades - WHL
František Hrdinka
BK Mladá Boleslav
Filip Král
Spokane Chiefs - WHL
Radim Šalda
Saint John Sea Dogs - QMJHL
Ondřej Vála
Kamloops Blazers - WHL
Filip Chytil
Hartford Wolf Pack - AHL
Filip Helt
HC Stadion Litoměřice
Martin Kaut
Dynamo Pardubice
Kryštof Hrabík
Bílí Tygři Liberec
Petr Kodytek
HC Plzeň 1929
Daniel Kurovský
Vítkovice Ridera
Jakub Lauko
Piráti Chomutov
Albert Michnáč
Mississauga Steelheads - OHL
Martin Nečas
Kometa Brno
Radovan Pavlík
Mountfield Hradec Králové
Kristian Reichel
Red Deer Rebels - WHL
Ostap Safin
Saint John Sea Dogs - QMJHL
Marek Zachar
Sherbrooke Phoenix – QMJHL
Filip Zadina
Halifax Moosheads - QMJHL
       
 
Rusko „20“
VALERIJ BRAGIN
brankáři
obránci
útočníci
Michail Berdin
Sioux Falls Stampede - USHL
Alexej Melničuk
SKA-Neva Petrohrad
Vladislav Suchajov
Čelmet Čeljabinsk
Alexander Alexejev
Red Deer Rebels - WHL
Nikolaj Knyžov
SKA-Neva Petrohrad
Nikita Makejev
CSKA Moskva
Arťom Minulin
Swift Current Broncos - WHL
Dmitrij Samorukov
Guelph Storm, - OHL
Alexander Šepelev
Čelmet Čeljabinsk
Vladislav Sjomin
SKA-Neva Petrohrad
Anatolij Jelizarov
Tolpar Ufa
Jegor Zajcev
Dynamo Moskva
Vitalij Abramov
Victoriaville Tigers - QMJHL
Andrej Altjbarmakjan
SKA-Neva Petrohrad
Georgij Ivanov
Lokomotiv Jaroslavl
Artur Kajumov
Lokomotiv Jaroslavl
Klim Kostin
San Antonio Rampage - AHL
Vitalij Kravcov
Traktor Čeljabinsk
Alexej Lipanov
Barrie Colts - OHL
Michail Malcev
SKA-Neva Petrohrad
Arťom Manukjan
Avangard Omsk
Alexej Polodjan
SKA-Neva Petrohrad
German Rubcov
Acadie-Bathurst Titan - QMJHL
Marcel Šolochov
Čelmet Čeljabinsk
Dmitrij Sokolov
Sudbury Wolves - OHL
Andrej Svečnikov
Barrie Colts, OHL
Danil Verjajev
Torpedo Nižnij Novgorod
       
 
Švédsko „20“
TOMAS MONTEN
brankáři
obránci
útočníci
Olle Eriksson Ek
Färjestad Karlstad
Filip Gustavsson
Luleå HF
Filip Larsson
Tri-City Storm, USHL
Erik Brannstrom
HV’71 Jönkoping
Rasmus Dahlin
Frölunda Göthenburg
Linus Hogberg
Växjö Lakers
Timothy Liljegren
Toronto Marlies , AHL
Gustav Lindström
Almtuna IS
Jacob Moverare
Missisauga Steelheads, OHL
Jesper Sellgren
MODO Örnsköldsvik
Filip Westerlund
Frölunda Gothenburg
Lias Andersson
Frölunda Gothenburg
Jesper Boqvist
Brynäs Gävle
Marcus Davidsson
Djugården Stockholm
Lucas Elvenes
IK Oskarshamn
David Gustafsson
HV’71 Jönköping
Glenn Gustafsson
Örebrö HK
Axel Jonsson Fjallby
Djugården Stockholm
Fredrik Karlström
Linkopings HC
Linus Lindström
Skellefteå AIK
Isac Lunderström
Luleå HF
Alexander Nylander
Rochester Americans, AHL
Jacob Olofsson
Timrå IK
Elias Pettersson
Växjö Lakers
Tim Söderlund
Skellefteå AIK
Oskar Steen
Färjestads Karlstad
Fabian Zetterlund
Färjestads Karlstad
       
 
Švýcarsko „20“
CHRISTIAN WOHLWEND
brankáři
obránci
útočníci
Matteo Ritz
Lausanne HC
Akira Schmid
SCL Tigers
Philip Wuthrich
SC Bern
Davyd Barandun
HC Davos
Tim Berni
GCK Lions
Dominik Egli
EHC Kloten
Tobias Geisser
EVZ Academy
Nico Gross
Oshawa Generals, OHL
Simon Le Coulture
Moncton Wildcats
Elia Riva
HC Lugan
 
Marco Cavalleri
Victoriaville Tigers, QMJHL
Nando Eggenberger
HC Davos
Andre Heim
SC Bern
Ken Jager
HC Davos
Philipp Kurashev
Québec Remparts, QMJHL
Sven Leuenberger
EV Zug
Guillaume Maillard
Genève-Servette
Marco Miranda
GCK Lions
Nicolas Müller
MODO Örnsköldsvik
Valentin Nussbaumer
EHC Biel
Dario Rohrbach
EHC Basilej
Justin Sigrist
Kamloops Blazers, WHL
Alex Simic
HC Lausanne
       
 
Bělorusko „20“
JURIJ FAJKOV
brankáři
obránci
útočníci
Andrej Grišenko
Bělorusko „u20“
Dmitrij Rodik
Bělorusko „u20“
Nikita Tolopilo
Bělorusko „u20“
Dmitrij Burovcev
Bělorusko „u20“
Dmitrij Derjabin
Bělorusko „u20“
Vladislav Gabrus
Bělorusko „u20“
Andrej Gostev
Bělorusko „u20“
Maxim Magaleckij
Bělorusko „u20“
Vladislav Martynjuk
Kunlun Red Star Junior
Dmitrij Savrickij
Bělorusko „u20“
Vladislav Sokolovskij
Dynamo Molodečno
Nazar Anisimov
Bělorusko „u20“
Arsenij Astaševič
Bělorusko „u20“
Ivan Drozdov
Junosť Minsk
Vasilij Filjajev
Bělorusko „u20“
Dmitrij Grinkevič
Bělorusko „u20“
Leonid Ivanovskij
Bělorusko „u20“
Ilja Litvinov
Junosť Minsk
Alexander Lukaševič
Bělorusko „u20“
Gennadij Malašenko
Bělorusko „u20“
Kirill Nikolajev
Bělorusko „u20“
Sergej Pišuk
Bělorusko „u20“
Vladislav Rjadčenko
Bělorusko „u20“
Jegor Šarangovič
Dynamo Minsk
 
       
 
 
MS JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI USA 2018
ČTVRTFINÁLE

 
 
 
úterý 2.1.2018
18:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
5109 diváků
střely na bránu: 30
trestné minuty: 8
 Česko
 
Finsko
střely na bránu: 54
trestné minuty:  4
06:21 P1
34:17 EQ
57:34 EQ/EA
RSN
Zadina (Nečas, Hájek)
Reichel (Pavlk, Budík)
Zadina (Galvas, Nečas)
Nečas
4:3sn
23:04 P1
29:53 EQ
46:30 EQ
Rasänen (Vesalainen, Juolevi)
Juolevi (Vesalainen, Kuokkanen)
Vesalainen (Tolvanen)
Kořenář (Škarek) - Hájek, Budík, Král, Galvas, Šalda, Vála, Hrdinka -
Zachar, Chytil, Kaut - Zadina, Nečas, Michnáč - Kurovský, Reichel, Pavlík - Hrabík, Lauko, Safin, Kodýtek
1:0
1:2
2:1
0:0
2:1
Luukkonen (Lehtinen) - Heiskanen, Valimäki, Juolevi, Jokiharju, Kotkansalo, Vaakanainen, Salo - Vesalainen, Tolvanen, Rasanen- Koivula, Kuokkanen, Heponiemi - Ikonen, Innala, Tuulola - Jaaska, Koppanen, Nurmi, Kupari
hlavní rozhodčí: STEPHEN THOMSON (USA), JEREMY TUFTS (USA)
čároví rozhodčí:  JON KILIAN (NOR), EMIL YLETYINEN (SWE)
 
                             

úterý 2.1.2018
22:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
5 533 diváků
střely na bránu: 60
trestné minuty: 6
Kanada
 
Švýcarsko
střely na bránu: 15
trestné minuty:  8
00:48 EQ
08:29 EQ
12:06 P1
26:12 EQ
27:24 EQ
32:19 EQ
51:12 P1
59:09 EQ
Howden (Comtois, Makar)
Makar (Timmins, Comtois)
Batherson (Katchouk, Thomas)
Batherson (Howden)
Kyrou (Steel)
Timmins (Steenbergen, Howden)
Dube (Kyrou, Raddysh)
Comtois  (Howden)
8:2
28:46 EQ
50:26 O1
Rohrbach (le Coultre, Maillard)
Simic (Maillard)
Hart (Point) -- Timmins, Makar, Fabbro, Clague, Bean, Foote - Dube, Steel, Kyrou - Katchouk, Thomas, Raddysh - Comtois, Howden, Formenton -  Gadjovich, Steenbergen, Batherson - McLeod
3:0
3:1
2:1
Wüthrich (27.Ritz)- Geisser, Gross, le Coultre, Riva, Berni, Egli, Barandun - Miranda, Eggenberger, Kurashev - Jäger, Müller, Heim - Nussbaumer, Maillard, Simic - Sigrist, Leuneberger, Cavalleri, Rohrbach
hlavní rozhodčí: JACOB GRUMSEN (DEN), MIKAEL SJOQVIST (SWE)
čároví rozhodčí:  RENÉ JENSEN (DEN), ALEXANDER SYSJEV (RUS)
 
                             

středa 3.1.2018
0:08 SEČ
Harborcenter, Buffalo
 1 445 diváků
střely na bránu:  39
trestné minuty: 10
Švédsko
 
Slovensko
střely na bránu: 22
trestné minuty:  4
20:09 EQ
26:55 EQ
50:17 EQ
Lundeström (Söderlund)
Zetterlund
Lundeström (Söderlund, Steen)
3:2
37:41 P1
51:58 EQ
Bodák (Cacho, Buček)
Bodák (Kelemen)
Gustavsson (Larsson) - Liljegren, Moverare, Dahlin, Brannström, Lindström, Sellgren, Högberg - Pettersson, Nylander, Andersson- Lindström, Karlström, Brannström - Söderlund, Lundestrom, Steen- Davidsson, Gustafsson, Boqvist, Jonsson Fjallby
0:0
2:1
1:1
Durný (Hrenák) - Hedera, Korenčík, Bodák, Ivan, Fehérváry, Zeleňák, Matejovič, Fereta - Kelemen, Kundrík, Smolka - Krivošík, Tamaši, Roman - Studenič, Buček, Ružička - Cacho, Liška, Solenský
hlavní rozhodčí: ALEXANDRE GARON (CAN), MANUEL NIKOLIC (AUT)
čároví rozhodčí: WILLIAM HANCOCK II (USA), JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE) 
 
                             

středa 3.1.2018
2:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
6 242 diváků
střely na bránu:  43
trestné minuty: 8
USA
 
Rusko
střely na bránu: 29
trestné minuty:  33
02:18 P1
14:34 EQ
52:31 EQ
59:18 EQ,ENG
Bellows (Tkachuk, Fox)
Yamamoto (Mittelstadt, Samberg)
Bellows (Samberg)
Anderson (Poehling, Lindgren)
4:2
10:32 EQ
43:39 EQ
Šolochov (Kostin, Jelizarov)
Altybarmakjan (Samorukov)
Woll (Oettinger) - Fox, Samberg, Lindgren, Perunovich, Peeke, Anderson, Hughes - Poehling, Yamamoto, Bellows - Tkachuk, Mittelstadt, Anderson - Norris, Harper, Jones - Tufre, Frederic
2:1
0:0
2:1
Suchačjov (Melničuk) - Minulin, Zajcev, Knyžov, Sjomin, Jelizarov, Samorukov, Makejev, Šepelev - Manukjan, Rubcov, Kajumov - Sokolov, Malcev, Polodjan - Abramov, Altybarmakjan, Šolochov - Ivanov, Svečnikov, Kostin
hlavní rozhodčí: MIKKO KAUKOKARI (FIN), ROBIN ŠÍR (CZE)
čároví rozhodčí:  DUSTIN MCCRANK (CAN), PETER ŠEFČÍK (SVK)
 
                             
 
 
 
MS JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI USA 2018
SEMIFINÁLE
 
 
čtvrtek 4.1.2018
22:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
7 524  diváků
střely na bránu: 20
trestné minuty: 16
Švédsko
 
USA
střely na bránu:  31
trestné minuty:  8
33:30 P1
46:17 EQ
47:47 O1
48:25 O1
Pettersson (Nylander, Lindström)
Andersson (Karlström)
Steen
Jonsson Fjallby (Davidsson)
4:2
52:24 P1
56:59 EQ, EÚ
Bellows (Yamamoto)
Tkachuk (Anderson)
Gustavsson (Larsson) - Liljegren, Moverare, Dahlin, Bannström, Lindström, Sellgren, Högberg - Pettersson, Andersson, Nylander- Karlström, Lindström, Zetterlund - Söderlund, Lundeström, Steen - Davidsson, Gustafsson, Böqvist, Jonsson Fjallby
0:0
1:0
3:2
Woll (Oettinger) - Fox, Samberg, Lindgren, Perunovich, Peeke, Anderson, Hughes - Poehling, Yamamoto, Bellows - Tkachuk, Mittelstadt, Anderson - Norris, Harper, Jones - Brown, Tufte, Frederic
hlavní rozhodčí: MANUEL NIKOLIC (AUT), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí:  RENÉ JENSEN (DEN), PETER ŠEFČÍK (SVK)
 
                             
 
pátek 5.1.2018
2:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
6941 diváků
střely na bránu:  39
trestné minuty:  10
Kanada
 
Česko
střely na bránu: 20
trestné minuty:  8
15:05 P1
18:08 P1
27:48 P1
29:43 EQ
32:15 EQ
36:58 EQ
45:15 EQ
Steel (Clague, Kyrou)
Batherson (Makar, Thmas)
Batherson (Makar, Bean)
Comtois (Howden, Formenton)
Kyrou (Steel, Dube)
Batherson (McLeod)
Katchouk (Thomas)
7:2
05:55 EQ
50:11 EQ
Zadina (Nečas, Michnáč)
Zadina (Budík)
Hart (Point) - Timmins, Mete, Fabbro, Clague, Bean, Makar, Foote - Steel, Kyrou, Dube - Katchouk, Raddysh, Thomas - Comtois, Howden, Formenton - Gadjovich, Steenbergen, Batherson, McLeod
2:1
4:0
1:1
Kořenář (37.Škarek) - Hájek, Budík Hrdinka, Galvas, Šalda, Vála, Krála - Kaut, Zachar, Reichel - Zadina, Nečas, Michnáč - Kurovský, Chytil, Pavlík - Safin, Lauko, Hrabík, Kodýtek
hlavní rozhodčí:  GORDON SCHUKIES (GER), JEREMY TUFTS (USA)
čároví rozhodčí:  MARKUS HÄGERSTRÖM (FIN), JON KILIAN (NOR)
 
                             
MS JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI USA 2018
UTKÁNÍ O BRONZ
 
pátek 5.1.2018
22:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
7 122 diváků
střely na bránu: 35
trestné minuty: 4
Česko
 
USA
střely na bránu: 39
trestné minuty:  8
40:43 P1
42:11 EQ
47:45 EQ
Kaut (Hájek, Nečas)
Pavlík (Kodýtek, Vála)
Kurovský (Kodýtek, Pavlík)
3:9
19:56 O1
20:09 O1
24:18 EQ
25:52 EQ
27:23 TS
32:55 EQ
39:01 EQ
45:41 P1
57:10 EQ
Frederic
Poehling (Anderson, Perunovich)
Anderson (Tkachuk, Mittelstadt)
Frederic (Hughes, Tufte)
Bellows
Frederic
Bellows (Norris)
Frederic (Bellows, Harper)
Harper (Samberg)
Kořenář (26.-40.Škarek) - Hájek, Budík, Vála, Galvas, Šalda, Hrdinka, Král - Zachar, Kaut, Reichel - Nečas, Zadina, Michnáč - Kurovský, Chytil, Pavlík - Hrabík, Lauko, Kodýtek, Safin
0:1
0:6
3:2
Oettinger (57.Swayman) - Fox, Samberg, Lindgren, Perunovich, Peeke, Anderson, Hughes - Poehling, Yamamoto, Bellows- Tkachuk, Mittelstadt, Anderson- Norris, Harper, Jones - Tufte, Frederic
hlavní rozhodčí: GORDON SCHUKIES (GER),  MIKAEL SJÖQVIST (SWE)
čároví rozhodčí:  JON KILIAN (NOR), DUSTIN MCCRANK (CAN)
 
                             
 
MS JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI USA 2018
FINÁLE
sobota 6.1.2018
2:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
17 544  diváků
střely na bránu: 36
trestné minuty: 22
Švédsko
 
Kanada
střely na bránu: 28
trestné minuty: 2
33:07 O1
Söderlund (Lindström, Brannström)
1:3
21:49 EQ
58:20 EQ
58:46 EQ, ENG
Dube (Kyrou, Steel)
Steenbergen (Timmins)
Formenton (Mete)
Gustavsson (Larsson) - Liljegren, Moverare, Brannström, Dahlin, Lindström, Sellgren, Högberg - Karlström, Nylander, Andersson - Pettersson, Lindström, Böqvist - Lundeström, Söderlund, Steen - Davidsson, Gustafsson, Jonsson Fjallby, Zetterlund
0:0
1:1
0:2
Hart (Point)- Timmins, Mete, Fabbro, Clague, Bean, Makar, Foote - Dube, Steel, Kyrou - Katchouk, Raddysh, Thomas- Comtois, Howden, Formenton - Gadjovich, Steenbergen, Batherson, McLeod
hlavní rozhodčí: MIKKO KAUKOKARI (FIN), ROBIN ŠÍR (CZE)
čároví rozhodčí:  JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE), PETER ŠEFČÍK (SVK)
 
                             
 
 
MS JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI USA 2018
PLAY-OUT
 
HRAJE SE NA DVA VÍTĚZNÉ ZÁPASY
 
 
úterý 2.1.2018
20:08 SEČ
Harborcenter, Buffalo
1 245 diváků
střely na bránu: 28
trestné minuty: 20
Dánsko
 
Bělorusko  
střely na bránu: 29
trestné minuty: 14
15:56 EQ
16:48 EQ
49:04 EQ
59:26 EQ/EÚ
59:45 EQ
Rondbjerg (Blichfeld)
Schultz (Madsen, Grundtvig)
Blichfeld (Rondbjerg, Jessen
Blichfeld (Setkov)
Grundtvig (Rondbjerg, Mogensen)
5-4
21:01 O1
29:13 P1
41:44 O1
48:30 P1
Litvinov
Jerjemenko (Suško, Šarangovič)
Drozdov
Martynov (Suško, Šarangovič)
Krog (Soegaard) - O.Larsen, Jessen, Mogensen, Heine, Setkov, Mortensen, Larsen - Rondbjerg, Blichfeld, Nielsen - Grundtvig, Madsen, Schultz - Andersen, Ahlberg, Molge - Gath
2:0
0:2
3:2
Grišenko (Rodik) - Derjabin, Jerjemenko, Gocev, Sokolovskij, Burovcev, Gabruš, Martynjuk - Šarangovič, Suško, Bovbel - Martynov, Pišuk, Drozdov - Litvinov, Lukaševič, Michalčuk - Rjadčenko, Astaševič, Grinkevič, Anisimov
hlavní rozhodčí: GORDON SCHUKIES (GER), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí:  FRANCO CASTELLI (SUI), MARKUS HÄGERSTRÖM (FIN)
 
                             

čtvrtek 4.1.2018
18:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
 diváků
střely na bránu:
trestné minuty:
Bělorusko
 
Dánsko
střely na bránu:
trestné minuty:
-
-
2:3sn
-
-
-
-:-
-:-
-:-
-
hlavní rozhodčí:
čároví rozhodčí: 
 
                             
 
 
 
 
pátek 5.1.2018
18:08 SEČ
Key Bank Center, Buffalo
 diváků
střely na bránu:
trestné minuty:
Dánsko
 
Bělorusko
střely na bránu:
trestné minuty:
-
-
DNP
-
-
-
-:-
-:-
-:-
-
hlavní rozhodčí:
čároví rozhodčí: 
TŘETÍ UTKÁNÍ SE HRAJE POUZE ZA NEROZHODNUTÉHO STAVU
                             

 
 
 
 
 
 
DIVIZE IA
 
Courchevel & Méribel, Francie
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI 2018
10.12.2017
Kazachstán
3-2pp
Německo
10.12.2017
Rakousko
1-6
Francie
10.12.2017
Maďarsko
1-4
Lotyšsko
Tabulka turnaje
11.12.2017
Lotyšsko
2-3sn
Kazachstán
1.
Kazachstán
20-10
13
11.12.2017
Francie
4-3pp
Maďarsko
2.
Lotyšsko
13-5
12
12.12.2017
Německo
4-1
Rakousko
3.
Německo
17-7
10
13.12.2017
Maďarsko
3-5
Kazachstán
4.
Francie
11-15
6
13.12.2017
Německo
4-0
Francie
5.
Rakousko
10-20
3
13.12.2017
Lotyšsko
5-1
Rakousko
6.
Maďarsko
11-25
1
14.12.2017
Francie
0-1pp
Lotyšsko
do elitní skupiny MSJ 2019 postupuje
Kazachstán
 
do divize IB MSJ 2019 sestupuje
Maďarsko
15.12.2017
Německo
7-2
Maďarsko
15.12.2017
Kazachstán
3-2
Rakousko
16.12.2017
Lotyšsko
1-0
Německo
16.12.2017
Rakousko
5-2
Maďarsko
16.12.2017
Francie
1-6
Kazachstán
 
 
DIVIZE IB
 
Bled, Slovinsko
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI 2018
9.12.2017
Itálie
4-9
Polsko
9.12.2017
Ukrajina
1-3
Slovinsko
9.12.2017
Litva
1-4
Norsko
Tabulka turnaje
10.12.2017
Norsko
4-0
Itálie
1.
Norsko
18-5
13
10.12.2017
Slovinsko
4-3
Litva
2.
Polsko
23-14
12
10.12.2017
Polsko
3-2
Ukrajina
3.
Slovinsko
18-15
10
12.12.2017
Norsko
2-1sn
Ukrajina
4.
Ukrajina
9-11
6
12.12.2017
Polsko
5-4sn
Slovinsko
5.
Itálie
9-23
2
12.12.2017
Litva
1-2
Itálie
6.
Litva
7-16
2
13.12.2017
Polsko
4-1
Litva
do divize IA MSJ 2019 postupuje
Norsko
 
do divize IIA MSJ 2019 sestupuje
Litva
13.12.2017
Slovinsko
1-5
Norsko
13.12.2017
Itálie
2-3
Ukrajina
15.12.2017
Ukrajina
2-1sn
Litva
15.12.2017
Slovinsko
6-1
Itálie
15.12.2017
Norsko
3-2sn
Polsko
 
 
 
 
 
 
DIVIZE IIA
 
Dumfries, Velká Británie
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI 2018
10.12.2017
Japonsko
6-1
Nizozemsko
10.12.2017
Korea
5-4sn
Estonsko
10.12.2017
Velká Británie
3-2
Rumunsko
Tabulka turnaje
11.12.2017
Nizozemsko
4-5
Korea
1.
Japonsko
23-7
14
11.12.2017
Japonsko
3-2pp
Rumunsko
2.
Korea
21-19
10
11.12.2017
Velká Británie
6-2
Estonsko
3.
Velká Británie
23-15
10
13.12.2017
Rumunsko
4-8
Estonsko
4.
Estonsko
20-25
4
13.12.2017
Japonsko
5-1
Korea
5.
Rumunsko
17-20
4
13.12.2017
Velká Británie
8-1
Nizozemsko
6.
Nizozemsko
12-31
3
14.12.2017
Estonsko
1-4
Japonsko
do divize IB MSJ postupuje
Japonsko
 
do divize IIB MSJ 2019 sestupuje
Nizozemsko
14.12.2017
Nizozemsko
1-7
Rumunsko
14.12.2017
Korea
5-4sn
Velká Británie
16.12.2017
Rumunsko
2-5
Korea
16.12.2017
Estonsko
5-6
Nizozemsko
16.12.2017
Velká Británie
2-5
Japonsko
 
 
 
TOPlist