---

 
 
Kanada, USA, Česko, Německo, Slovensko
 
Rusko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Norsko
 
 
 
čtvrtfinále, semifinále, medailová utkání
 
utkání o udržení v elitní skupině
 
 
 
Konečné pořadí MS U20 2014
 
 
 
Elitní skupina
MS U20 2014
1.    Finsko
2.    Švédsko
3.    Rusko
4.    Kanada
5.    USA
6.    Česko
7.    Švýcarsko
8.    Slovensko
9.    Německo
10. Norsko
 
 
 
 
 
 
       
 
Divizní skupiny mistrovství světa juniorů 2014
 
 
 
Divize IA
Sanok, PLN
15.-21.12.2013
1.    Dánsko (postup na MS juniorů 2015)
2.    Lotyšsko
3.    Bělorusko
4.    Rakousko
5.    Slovinsko
6.    Polsko   (sestup do Divize IB U20 2015)
 
 
 
 
 
 
 
Divize IB
Dumfries, GBR
9.15.12.2013
7.    Itálie (postup do Divize IA U20 2015)
8.    Kazachstán
9.    Francie
10. Ukrajina
11. Velká Británie
12. Japonsko (sestup do Divize IIA U20 2015)
 
 
 
 
 
 
 
Divize IIA
Miskolc, HUN
15.-21.12.2013
13. Maďarsko (postup do Divize IB U20 2015)
14. Litva
15. Nizozemsko
16. Estonsko
17. Rumunsko
18. Chorvatsko (sestup do Divize IIB U20 2015)
 
 
 
 
 
 
 
Divize IIB
Jaca, ESP
11.-17.1.2014
19. Korea (postup do Divize IIA U20 2015)
20. Španělsko
21. Srbsko
22. Austrálie
23. Island
24. Čína (sestup do Divize III U20 2015)
 
 
 
 
 
 
 
Divize III
Izmir, TUR
12.-18.1.2014
25. Belgie (postup do Divize IIB U20 2015)
26. Nový Zéland
27. Mexiko
28. Turecko
29. JAR
30. Bulharsko
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pořadatelé příštích šampionátů MS do 20 let
 
 
 
26.12.2013-leden 2014
skupina A: USA,CAN,CZE,SVK,GER
skupina B: SWE,RUS,SUI,FIN,NOR  
 
 
 
MS U20 2015
26.12.2014-leden 2015
Kanada (Montreal, Toronto)
skupina A: FIN, CAN, USA,SVK, GER
skupina B: SWE.RUS, CZE,SUI,DEN 
 
 
 
MS U20 2016
26.12.2015-leden 2016
Finsko  
 
 
 
MS U20 2017
26.12.2016-leden 2017
Kanada  
 
 
 
MS U20 2018
26.12.2017-leden 2018
USA  
 
 
 
MS U20 2019
26.12.2018-leden 2019
Kanada
 
 
 
MS U20 2020
26.12.2019-leden 2020
Česká republika
 
 
 
MS U20 2021
26.12.2020-leden 2021
Kanada 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS do 20 let 2014 – skupina A
 
 
1.
Kanada
4
3
0
1
0
19-12
10
2.
USA
4
3
0
0
1
21-7
9
3.
Česko
4
1
1
0
2
10-13
5
4.
Slovensko
4
1
1
0
2
16-17
3
5.
Německo
4
1
0
0
3
7-24
3
 
 
čtvrtek 26.12.2013, 13:30 SEČ
 
Malmö Isstadion, SWE
Německo
2:7
Kanada
01:35 Saeftel
15:59 Moser
2:4
0:2
0:1
06:21 Anderson
10:41 Mantha
17:36 Mantha
18:29 Horvat
26:45 Reinhart
31:28 Mantha
50:13 Petan
                                             
čtvrtek 26.12.2013, 17:30 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Malmö Isstadion, SWE
Česko
1:5
USA
45:47 Plutnar
0:2
0:2
1:1
01:21 Barber
02:02 Butcher
29:23 Fasching
37:03 Salvin
57:49 Hinostroza
                                             
pátek 27.12.2013, 15:00 SEČ
 
Malmö Isstadion, SWE
Slovensko
9:2
Německo
03:33 Kolena
12:38 Daňo
17:24 Gríger
21:57 Daňo
26:31 Kolena
30:38 Garchulinec
47:44 Reway
48:24 Lunter
57:30 Horanský
3:0
3:1
3:1
22:38 Kahun
45:56 Kahun
                                             
sobota 28.12.2013, 13:30 SEČ
 
Malmö Isstadion, SWE
USA
6:3
Slovensko
16:53 Eichel
19:59 O'Regan
24:22 Hartman
49:33 Grzelcyk
54:15 Matteau
56:34 Barber
2:0
1:2
3:1
31:04 Kolena
32:57 Réway
57:52 Réway
                                             
sobota 28.12.2013, 17:30 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Malmö Isstadion, SWE
Kanada
4:5 sn
Česko
15:50 Reinhart
40:24 Drouin
51:09 Ekblad
53:01 Hudon
1:1
0:1
3:2
0:0
0:1
07:10 Kämpf
37:16 Plutnar
44:07 Tomeček
52:45 Vrána
RSN Simon
                                             
neděle 29.12.2013, 15:00 SEČ
 
Malmö Isstadion, SWE
Německo
0:8
USA
-
0:2
0:4
0:2
08:09 Fasching
11:56 Kerdiles
22:21 Butcher
23:27 Hinostraza
31:46 Barber
33:57 Grzelcyk
50:04 Santini
53:46 Hinostraza
                                             
pondělí 30.12.2013, 13:30 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Malmö Isstadion, SWE
Česko
0:3
Německo
-
0:1
0:2
0:0
14:25 F.Tiffels
35:24 Kahun
37:51 F.Tiffels
                                             
pondělí 30.12.2013, 17:30 SEČ
 
Malmö Isstadion, SWE
Kanada
5:3
Slovensko
18:12 Lazar
37:00 Mantha
54:02 Drouin
57:14 Petan
58:39 Petan
1:1
1:2
3:0
01:40 Gríger
27:07 Réway
32:33 Gríger
                                             
úterý 31.12.2013, 13:30 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Malmö Isstadion, SWE
Slovensko
1:4
Česko
39:56 Kolena
0:2
1:2
0:0
00:18 Pastrňák
03:54 Kaše
22:00 Procházka
26:46 Šidlík
                                             
úterý 31.12.2013, 17:30 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Malmö Isstadion, SWE
USA
2:3
Kanada
23:29 Barber
57:15 Fasching
0:0
1:1
1:2
32:19 Petan
43:54 McDavid
46:13 Lazar
 
 
 
 
 
MS do 20 let 2014 – skupina B
 
 
1.
Švédsko
4
4
0
0
0
22-7
12
2.
Finsko
4
2
0
1
1
15-10
7
3.
Rusko
4
2
0
0
2
21-8
6
4.
Švýcarsko
4
1
1
0
2
11-17
5
5.
Norsko
4
0
0
0
4
3-29
0
 
 
čtvrtek 26.12.2013, 15:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Norsko
0:11
Rusko
-
0:5
0:5
0:1
05:04 Osnovin
06:26 Zadorov
06:37 Žafjarov
13:35 Chlopotov
15:03 Grigorenko
26:57 Chlopotov
29:20 Trjamkin
31:03 Slepyšev
37:18 Zadorov
38:25 Barabanov
48:02 Slepyšev
                                             
čtvrtek 26.12.2013, 19:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Švýcarsko
3:5
Švédsko
05:43 Zangger
08:23 Fiala
41:01 Herzog
2:3
0:0
1:2
06:54 Forsberg
08:44 Bengtsson
17:19 Sundqvist
42:43 Djoos
57:13 Johnson
                                             
pátek 27.12.2013, 17:30 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Finsko
5:1
Norsko
19:13 Lehkonen
22:57 Mäenalanen
34:19 Mäenalanen
35:18 Nikko
47:40 Leskinen
1:0
3:0
1:1
56:52 Johnsgard
                                             
sobota 28.12.2013, 15:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Švédsko
4:2
Finsko
04:15 Wennberg
34:04 Johnson
40:45 Ristolainen
47:27 Wennberg
1:1
2:0
1:1
00:41 Lindell
40:45 Ristolainen
                                             
sobota 28.12.2013, 19:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Rusko
7:1
Švýcarsko
16:27 Barbašev
17:32 Zadorov
26:23 Jakimov
31:27 Barbanov
32:01 Žafjarov
48:17 Osinov
49:52 Grigorenko
2:1
3:0
2:0
15:02 Fuchs
                                             
neděle 29.12.2013, 17:30 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Norsko
0:10
Švédsko
-
0:3
0:3
0:4
03:26 Olofsson
08:25 Burakowsky
15:42 Burakowsky
21:16 Hagg
25:01 Burakowsky
29:42 Collberg
43:40 Norell
46:31 Wennberg
51:51 Lindholm
57:37 Sorensen
                                             
pondělí 30.12.2013, 15:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Rusko
1:4
Finsko
05:27 Vasiljev
1:0
0:3
0:1
22:21 Mäenalanen
30:20 Haapala
35:07 Kulmala
47:39 Nikko
                                             
pondělí 30.12.2013, 19:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Švýcarsko
3:2
Norsko
34:39 Herzog
46:19 Müller
51:42 Rouiller
0:1
1:0
2:1
09:27 Lesund
49:00 Rasch
                                             
úterý 31.12.2013, 14:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Švédsko
3:2
Rusko
03:26 Johnson
17:01 Sörensen
57:38 de la Rose
2:0
0:1
1:1
24:47 Barabanov
51:52 Grigorenko
                                             
úterý 31.12.2013, 18:00 SEČ
 
Malmö Arena, SWE
Finsko
3:4 sn
Švýcarsko
19:34 Pokka
30:29 Mustonen
40:35 Mäenalanen
1:1
1:2
1:0
0:0
0:1
18:59 Schmütz
26:56 Herzog
29:49 Dunner
RSN Paschoud
 
 


 
čtvrtfinále
 
 
čtvrtfinále
čtvrtek 2.1.2014, 12:00 SEČ
Malmö Isstadion, SWE
USA
3:4
Rusko
08:50 Matteau
11:23 Hartman
16:51 Kerdiles
3:2
0:2
0:0
06:17 Grigorenko
09:11 Bučněvič
33:15 Zadorov
34:16 Zadorov
                                             
čtvrtfinále
čtvrtek 2.1.2014, 14:30 SEČ
Malmö Arena, SWE
Finsko
5:3
Česko
02:54 Mäenalanen
38:05 Ikonen J.
45:56 Ikonen H.
51:39 Kinnunen
59:45 Mäenalanen
1:1
1:2
3:0
03:39 Simon
31:07 Procházka
34:23 Faksa
                                             
čtvrtfinále
čtvrtek 2.1.2014, 17:00 SEČ
Malmö Isstadion, SWE
Kanada
4:1
Švýcarsko
18:08 Reinhart
29:02 Mantha (TS)
44:12 Lazar
53:50 Pouliot
1:0
1:1
2:0
39:59 Dunner
                                             
čtvrtfinále
čtvrtek 2.1.2014, 19:30 SEČ
Malmö Arena, SWE
Švédsko
6:0
Slovensko
11:58 Wallmark
18:39 Lindholm
21:10 Forsberg
33:21 Wallmark
53:58 Forsberg
55:19 de la Rose
2:0
2:0
2:0
-
 
semifinále
 
semifinále
sobota 4.1.2014, 15:00 SEČ
Malmö Arena, SWE
Švédsko
2:1
Rusko
19:11 Forsberg
44:45 Sundqvist
1:0
0:0
1:0
46:47 Žafrajov
                                             
semifinále
sobota 4.1.2014, 19:00 SEČ
Malmö Arena, SWE
Kanada
1:5
Finsko
31:24 Drouin
0:0
1:3
0:2
24:19 Nikko
26:10 Lehkonen
35:36 Ristolainen
56:48 Teräväinen (TS)
59:11 Teräväinen
 
 
medailová utkání
 
o bronz
neděle 5.1.2014, 15:00 SEČ
Malmö Arena, SWE
Kanada
1:2
Rusko
47:10 Morrissey
0:2
0:0
1:0
03:35 Grigorenko
14:38 Gimatov
 
finále
neděle 5.1.2014, 19:00 SEČ
Malmö Arena, SWE
Švédsko
2:3 pp
Finsko
27:53 Wallmark
50:53 Djoos
0:1
1:1
1:0
0:1
00:28 Lindell
28:38 Mäenalanen
69:42 Ristolainen
 
 
 
play-out
 
1.zápas
čtvrtek 2.1.2014, 11:00 SEČ
Malmö Arena, SWE
Německo
0:3
Norsko
-
0:0
0:3
0:0
25:06 Ronnild
26:19 Svendsen
33:42 Klavestad
                                             
2.zápas
pátek 3.1.2014, 16:00 SEČ
Malmö Isstadion, SWE
Norsko
3:4
Německo
03:32 Karterud
23:58 S.Nielsen
34:48 Johnsgard
1:2
2:0
0:2
05:35 Ziegler
07:50 Draisaitl
46:25 Eisenschmid
47:41 Draisaitl
                                             
3.zápas
neděle 5.1.2014, 12:00 SEČ
Malmö Isstadion, SWE
Německo
3:1
Norsko
19:46 F.Tiffels
39:20 Kahun
43:43 Klopper
1:0
1:0
1:1
54:25 Fischer
 
 
TOPlist