---

 
 
Konečné pořadí MS U20 2013
 
 
 
Elitní skupina
MS U20 2013
1.      USA
2.      ŠVÉDSKO
3.      RUSKO
4.      Kanada
5.      Česko
6.      Švýcarsko
7.      Finsko
8.      Slovensko
9.      Německo
10. Lotyšsko
 
 
 
 
 
 
       
 
 
 
Konečné pořadí Divizí MS do 20 let 2013:
 
 
 
Divize IA
1.      NORSKO (postup na MS do 20 let 2014)
2.      Bělorusko
3.      Dánsko
4.      Slovinsko
5.      Rakousko
6.      Francie (sestup do Divize IB U20 2014)
 
 
 
 
 
 
 
Divize IB
1.      POLSKO (postup do Divize IA do 20 let 2014)
2.      Kazachstán
3.      Itálie
4.      Ukrajina
5.      Velká Británie
6.      Chorvatsko (sestup do Divize IIA U20 2014)
 
 
 
 
 
 
 
Divize IIA
1.      JAPONSKO (postup do Divize IB do 20 let 2014)
2.      Maďarsko
3.      Rumunsko
4.      Nizozemsko
5.      Litva
6.      Španělsko (sestup do Divize IIB U20 2014)
 
 
 
 
 
 
 
Divize IIB
1.      ESTONSKO (postup do Divize IIA do 20 let
2.      Korea
3.      Srbsko
4.      Austrálie
5.      Island
6.      Belgie (sestup do Divize III U20 2014)
 
 
 
 
 
 
 
Divize III
1.      ČÍNA (postup do Divize IIB  U20 2014)
2.      Bulharsko
3.      Nový Zéland
4.      Mexiko
5.      Turecko
6.      Spojené Arabské Emiráty (kontumačně)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U20
MISTROVSTVÍ SVĚTA
JUNIORŮ DO 20 LET
 
TABULKA SKUPINY A
1.
Švédsko
4
3
1
0
0
19-8
11
2.
Česko
4
2
1
0
1
12-10
8
Rusko 2013
3.
Švýcarsko
4
1
0
3
1
16-14
6
4.
Finsko
4
1
1
0
2
15-15
5
 
5.
Lotyšsko
4
0
0
0
4
6-21
0
 
 
26.12.2012        13:30 YT       8:30 SEČ 
Sports Palace Arena, Ufa
Lotyšsko-Finsko
1:5
 
1:3
0:2
0:0
 
LAT:
08:25
Jelisejevs(Kuzmenkovs, Škuratovs)
FIN:
01:54
12:23
15:27
33:02
39:18
Lehkonen (Pokka)
Aaltonen (Ristolainen)
Aaltonen (Armia)
Mar.Granlund (Armia)
Ristolainen (Aaltonen)
 
26.12.2012        18:00 YT       13:00 SEČ     ČT Sport ŽIVĚ
Sports Palace Arena, Ufa
Česko-Švédsko
1:4
 
0:2
0:1
1:1
 
CZE:
59:54
Sedlák (Vrána)
SWE:
02:16
03:48
23:03
52:07
Collberg (Molin, Vikstrand)
Lidholm (Vikstrand, Rask)
Sandberg
Forsberg
 
27.12.2012        18:00 YT       13:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Švýcarsko-Lotyšsko
7:2
 
2:1
3:1
2:0
 
SUI:
-
-
LAT:
-
-
 
28.12.2012        13:30 YT       8:30 SEČ     ČT Sport ŽIVĚ
Sports Palace Arena, Ufa
Finsko-Česko
1:3
 
0:2
1:0
0:1
 
FIN:
22:29
Teräväinen (Pokka, Lidbohm)
CZE:
14:17
16:34
59:56
Hyka (Pavelka)
Hrbas (Šidlík, Frk)
Jaškin (Hertl)
 
28.12.2012        18:00 YT       13:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Švédsko-Švýcarsko
3:2sn
 
0:1
1:1
1:0
/0:0
 
SWE:
30:32
46:14
RSN
Collberg (Vikstrand, Molin)
Djuse (Rakell)
Rask
SUI:
14:04
32:09
Antionetti (Martschini)
Kunzle (Andrighetto, Martschini)
 
29.12.2012        18:00 YT       13:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Lotyšsko-Švédsko
1:5
 
0:1
1:1
0:3
 
LAT:
-
-
SWE:
-
-
 
30.12.2012        13:30 YT       8:30 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Finsko-Švýcarsko
5:4 sn
 
0:2
2:0
2:2
0:0
 
FIN:
25:21
30:59
53:06
58:20
RSN
Markus Granlund (Vainio, Salomäki)
Teravainen (Barkov, Salomäki)
Teravainen (Salomäki, Ristolainen)
Markus Granlund (Armia)
Markus Granlund
SUI:
13:01
14:02
41:08
51:30
Martschini (Simion, Kukan)
Andrighetto (Richard, Kunzle)
Bertaggia
Simion (Bretschy, Zannger)
 
30.12.2012        18:00 YT       13:00 SEČ     ČT Sport ŽIVĚ
Sports Palace Arena, Ufa
Česko-Lotyšsko
4:2
 
1:1
1:0
2:1
 
CZE:
09:55
22:01
53:46
59:33
Beránek (Štencel)
Frk (Šidlík, Faksa)
Jaškin (Sedlák, Hertl)
Frk (Šidlík)
LAT:
18:33
41:59
Jevpalovs (Andersons)
R.Lipsbergs (K.Lipsbergs, E.Kulda)
 
31.12.2012        13:30 YT       8:30 SEČ     ČT Sport ŽIVĚ
Sports Palace Arena, Ufa
Švýcarsko-Česko
3:4 pp
 
1:1
0:2
2:0
0:1
 
SUI:
14:20
51:45
57:59
Marti (Balmelli, Ness)
Bertschy (Bertaggia, Andrighetto)
Simion (Guerra, Marti)
CZE:
03:46
23:58
26:46
61:39
Beran (Švihálek)
Švihálek (Jaškin, Šidlík)
Hyka (Faksa, Jaškin)
Hertl (Jaškin)
 
31.12.2012        18:00 YT       13:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Švédsko-Finsko
7:4
 
3:1
2:2
2:1
 
SWE:
-
-
FIN:
-
-
 
Nominace českého týmu U20

Brankáři:
Patrik Bartošák (Red Deer, WHL), Jan Lukáš (Olomouc), Matěj Machovský (Brampton, OHL)

Obránci:
David Musil (Edmonton, WHL), Marek Hrbas (Kamloops, WHL), Jan Štencel (Vítkovice), Petr Šidlík (Victoriaville, QMJHL), Tomáš Pavelka (P.E.I., QMJHL), Patrik Urbanec (Zlín), Štěpán Jeník (Kärpät Oulu, Finsko)

Útočníci:
Tomáš Hertl (Slavia Praha), Dmitrij Jaškin (Moncton, QMJHL), Radek Faksa (Kitchener, OHL), Martin Frk (Halifax, QMJHL), Matěj Beran (P.E.I., QMJHL), Tomáš Hyka (Gatineau, QMJHL), Lukáš Sedlák (Chicoutimi, QMJHL), Michal Švihálek (Č. Budějovice), Petr Koblasa, Vojtěch Tomeček (oba K. Vary, MHL), Erik Němec (Vítkovice),  Petr Beránek (Znojmo, EBEL), Jakub Vrána (Linköping, Švédsko)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U20
MISTROVSTVÍ SVĚTA
JUNIORŮ DO 20 LET
 
TABULKA SKUPINY B
1.
Kanada
4
4
0
0
0
21-8
12
2.
Rusko
4
2
1
0
1
13-7
8
Rusko 2013
3.
USA
4
2
0
0
2
20-6
6
4.
Slovensko
4
0
1
1
2
10-19
3
 
5.
Německo
4
0
0
1
3
4-26
1
 
 
 
26.12.2012        15:30 YT       10:30 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Německo-Kanada
3:9
 
1:2
2:5
0:2
 
GER:
-
-
CAN:
-
-
 
26.12.2012        20.00 YT       15:00 SEČ     STV Dvojka ŽIVĚ
Ufa Arena, Ufa
Slovensko-Rusko
2:3pp
 
0:1
1:1
1:0
/0:1
 
SVK:
34:13
59:23
Matis (T.Mikúš, Daňo)
R.Mráz (Daňo, B.Mráz)
RUS:
14:04
28:28
64:50
Kučerov (Grigorenko)
Chochlačev (Sigarjov, Sergejev)
Jarullin (Nestěrov)
 
27.12.2012        20.00 YT       15:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
USA-Německo
8:0
 
3:0
3:0
2:0
 
USA:
-
-
GER:
-
-
 
28.12.2012        15:30 YT       10:30 SEČ     STV Dvojka ŽIVĚ
Ufa Arena, Ufa
Kanada-Slovensko
6:3
 
0:2
4:1
2:0
 
CAN:
22:16
31:42
35:18
39:01
43:32
47:05
Strome (Drouin, Rielly)
Rielly (Scheifele, Nugent-Hopk.)
Rattie (Oullet, Rielly)
Scheifele (Oullet, Reinhart)
Nugent-Hopkins (Huberdeau)
Strome (Wotherspoon)
SVK:
02:53
15:28
30:35
Daňo (Matis, T.Mikúš)
T.Mikúš (Reway, Daňo)
Daňo (Bagin)
 
28.12.2012        20.00 YT       15:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Rusko-USA
2:1
 
1:0
0:1
1:0
 
RUS:
02:42
44:10
Jarullin (Nestěrov, Jakupov)
Tkačjov (Nišučkin, Sergejev)
USA:
33:18
Trouba (Galchenyuk)
 
29.12.2012          20.00 YT       15:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Německo-Rusko
0:7
 
0:3
0:1
0:3
 
GER:
-
-
RUS:
-
-
 
30.12.2012        15:30 YT       10:30 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Kanada-USA
2:1
 
2:0
0:0
0:1
 
CAN:
07:13
 
14:44
Nugent-Hopkins (Huberdeau, Scheifele)
Strome (Ritchie, Camara)
USA:
51:02
Trouba (Galchenyuk, Reilly)
 
30.12.2012         20.00 YT       15:00 SEČ     STV Dvojka ŽIVĚ
Ufa Arena, Ufa
Slovensko-Německo
2:1 pp
 
0:0
0:1
1:0
1:0
 
SVK:
44:02
61:40
B.Mráz (Bagin, R.Mráz)
Čerešňák (Daňo, Reway)
GER:
33:56
Reider (Draisaitl, Kahun)
 
31.12.2012         16:00 YT       11:00 SEČ     STV Dvojka ŽIVĚ
Ufa Arena, Ufa
USA-Slovensko
9:3
 
5:2
3:0
1:1
 
USA:
-
-
SVK:
-
-
 
31.12.2012         20.00 YT       15:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Rusko-Kanada
1:4
 
1:2
0:1
0:1
 
RUS:
17:36
Kučerov
CAN:
14:04
15:58
26:31
59:32
Hamilton (Nugent-Hopkins)
Scheifiele (Huberdau, Nug.-Hopk.)
Drouin (Nugent-Hopkins)
Huberdau (ENG)
 
 
 
 
 
 
 
U20
MISTROVSTVÍ SVĚTA
JUNIORŮ DO 20 LET
 
 
 
 
 
Rusko 2013
 
 
čtvrtfinálová utkání
 
2.1.2013         15.00 YT       10:00 SEČ       ČT Sport ŽIVĚ
Ufa Arena, Ufa
Česko-USA
0:7
 
0:1
0:5
0:1
 
CZE:
-
-
USA:
11:45
20:28
21:08
28:44
32:13
39:47
44:08
Gaudreau (Trouba, Jones)
Gaudreau (Miller, McCabe)
Hartman (Trouba, Bardreau)
Barber (Galchenyuk, Trouba)
Barber (Jones)
Gaudreau (Miller, Jones)
Miller (Trouba, Jones)
 
2.1.2013         19.00 YT       14:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Rusko-Švýcarsko
4:3 sn
 
1:1
1:1
1:1
0:0
 
RUS:
06:07
29:07
58:21
RSN
Chochlačjov (Jakupov, Nestěrov)
Grigorenko (Kučerov)
Kučerov (Dajkov, Grigorenko)
Kučerov
SUI:
10:05
32:37
48:57
Bertschy
Ness (Guerra, Simion)
Andrighetto (Guerra)
 
semifinálová utkání
 
3.1.2013         15.00 YT       10:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Kanada-USA
1:5
 
0:2
0:2
1:1
 
CAN:
-
-
USA:
-
-
 
3,1.2013         19.00 YT       14:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Švédsko-Rusko
3:2 sn
 
2:0
0:1
0:1
/0:0
 
SWE:
-
-
RUS:
-
-
 
 
finále
 
5.1.2013         19.00 YT       14:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Švédsko-USA
1:3
 
0:0
1:2
0:1
 
SWE:
21:11
Sandberg (Rakell)
USA:
27:41
30:27
59:43
Grimaldi (Sieloff, Trocheck)
Grimaldi (Trouba)
Trocheck
 
o bronz
 
5.1.2013         15.00 YT       10:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Kanada-Rusko
5:6pp
 
2:3
2:1
1:1
0:1
 
CAN:
06:58
15:51
23:15
32:53
50:46
Nugent-Hopkins (Scheifele)
Huberdeau (Nugent-Hopk., Murphy)
Scheifele (Nugent-Hopk., Murphy)
Murphy (Nugent-Hopk, Huberdeau)
Ritchie (Harrington)
RUS:
03:31
04:56
07:54
24.23
41:00
61:35
Chochlačjov (Djakov, Jarullin)
Jakupov (Jarullin, Nestěrov)
Djakov (Tčačov)
Mozer (Šalunov)
Jakupov (Kapustin)
Nišučkin (Tčačov, Sergejev)
 
o 5.místo
 
4.1.2013         19.00 YT       14:00 SEČ
Ufa Arena, Ufa
Česko-Švýcarsko
4:3
 
0:1
3:1
1:1
 
CZE:
21:42
37:22
38:53
51:27
Jaškin (Šidlík, Hyka)
Hyka (Hertl)
Frk (Pavelka, Beránek)
Hertl (Hyka, Sedlák)
SUI:
04:30
38:39
58:58
Sieber
Andrighetto (Martschini)
Andrighetto (Bertschy, Marti)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U20
MISTROVSTVÍ SVĚTA
JUNIORŮ DO 20 LET
 
TABULKA SKUPINY O UDRŽENÍ
1.
Finsko
3
3
0
0
0
24-5
9
2.
Slovensko
3
1
1
0
1
11-15
5
Rusko 2013
3.
Německo
3
1
0
1
1
6-12
4
 
4.
Lotyšsko
3
0
0
0
3
6-15
0
 
 
Lotyšsko sestupuje do Divize IA MS do 20 let 2014.
 
 
VÝSLEDKY PŘENESENÉ ZE ZÁKLADNÍCH SKUPIN
Finsko – Lotyšsko      5:1
Slovensko-Německo   2:1 pp
 
 
2.1.2013        17:00 YT       12:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Finsko-Německo
8:0
 
1:0
2:0
5:0
 
FIN:
-
-
GER:
-
-
 
3.1.2013        17:00 YT       12:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Lotyšsko-Slovensko
3:5
 
1:1
0:2
2:2
 
LAT:
-
-
SVK:
-
-
 
4.1.2013        15:00 YT       10:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Německo-Lotyšsko
5:2
 
0:1
3:0
2:1
 
GER:
-
-
LAT:
-
-
 
4.1.2013        19:00 YT       14:00 SEČ
Sports Palace Arena, Ufa
Finsko-Slovensko
11:4
 
3:0
4:3
4:1
 
FIN:
-
-
SVK:
-
-
 
 
 
TOPlist