---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2001/2002
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
280 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Turecko-Estonsko 0-24 (Divize MS II-skupina A)
utkání s nejvyšším počtem branek
Dánsko-Nizozemsko 23-1 (přátelské utkní)
Turecko-Estonsko 0-24 (Divize MS II-skupina A)
zajímavé výsledky
Slovensko-Německo 0-3, Slovensko-Lotyšsko 6-6, Slovensko-Rakousko 2-3 (Slovensko v kvalifikační skupině nezvládlo turnaj a nepostoupilo do hlavního turnaje)
Švédsko-Bělorusko 3-4 (čtvrtfinále ZOH, největší senzace desetiletí, Švédsko ve čtvrtfinále olympijských her prohrálo s jasným outsiderem a zaznamenalo nejpotupnější porážku ve své historii)
Rusko-Ukrajina 3-3 (nečekaná remíza potvrdila špatnou formu ruského mužstva, osmifinále MS)
Česko-Rusko 1-3 (čtvrtfinále MS, český tým v základní části vyhrál vše, ve čtvrtfinále skončil se slabým Ruskem)
Kanada-Slovensko 2-3 (Slovensko obrátilo vývoj čtvrtfinále MS a porazilo olympijské vítěze)
Švédsko-Slovensko 2-3sn (Slovensko po roční pauze postoupilo znovu do finále mistrovství světa)
Slovensko-Rusko 4-3 (Slováci porazili překvapivé účastníky z Ruska a poprvé v historii vyhráli zlaté medaile)
     
1
30.8.2001
Francie
2-1
Německo
Piešťany, SVK
Tatranský pohár
2
30.8.2001
Slovensko
5-2
Slovinsko
Piešťany, SVK
Tatranský pohár
3
31.8.2001
Německo
1-1
Slovinsko
Piešťany, SVK
Tatranský pohár
4
31.8.2001
Slovensko
3-0
Francie
Piešťany, SVK
Tatranský pohár
5
1.9.2001
Slovinsko
0-3
Francie
Piešťany, SVK
Tatranský pohár
6
1.9.2001
Slovensko
4-0
Německo
Piešťany, SVK
Tatranský pohár
7
1.9.2001
Dánsko
23-1
Nizozemsko
Odense, DEN
přátelské utkání
8
2.9.2001
Dánsko
11-1
Nizozemsko
Esbjerg, DEN
přátelské utkání
9
4.9.2001
Polsko
2-2
Česko
Osvětim, PLN
přátelské utkání
10
6.9.2001
Finsko
4-2
Švédsko
Helsinki, FIN
Česká Pojišťovna cup
11
6.9.2001
Česko
4-5 sn
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
12
8.9.2001
Rusko
1-2
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
13
8.9.2001
Česko
1-3
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
14
9.9.2001
Švédsko
3-4 sn
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
15
9.9.2001
Česko
0-3
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
16
15.9.2001
Japonsko
1-1
Korea
Harbin, CHN
Asijská kvalifikace na MS‘02
17
16.9.2001
Japonsko
3-1
Čína
Harbin, CHN
Asijská kvalifikace na MS‘02
18
17.9.2001
Čína
0-0
Korea
Harbin, CHN
Asijská kvalifikace na MS‘02
19
6.11.2001
Finsko
2-7
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
20
6.11.2001
Švédsko
7-4
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
21
7.11.2001
Rusko
3-2 sn
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
22
7.11.2001
Německo
3-4
Slovensko
Landshut, GER
přátelské utkání
23
7.11.2001
Švýcarsko
4-2
Kanada
Zürich, SUI
přátelské utkání
24
8.11.2001
Finsko
4-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
25
8.11.2001
Švédsko
1-2 sn
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
26
9.11.2001
Česko
3-1
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
27
9.11.2001
Švýcarsko
2-1 sn
Slovensko
Hanovre, GER
Deutschland cup
28
9.11.2001
Francie
1-4
Lotyšsko
Grenoble, FRA
Alpský turnaj
29
9.11.2001
Rakousko
4-2
Itálie
Grenoble, FRA
Alpský turnaj
30
9.11.2001
Dánsko
3-2
Polsko
Oslo, NOR
Oslo cup
31
9.11.2001
Norsko
7-0
Slovinsko
Oslo, NOR
Oslo cup
32
10.11.2001
Polsko
4-2
Slovinsko
Oslo, NOR
Oslo cup
33
10.11.2001
Norsko
3-4
Dánsko
Oslo, NOR
Oslo cup
34
10.11.2001
Německo
0-2
Slovensko
Hanovre, GER
Deutschland cup
35
10.11.2001
Francie
5-0
Itálie
Grenoble, FRA
Alpský turnaj
36
10.11.2001
Lotyšsko
4-2
Rakousko
Grenoble, FRA
Alpský turnaj
37
10.11.2001
Kanada
3-4
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
38
10.11.2001
Švédsko
2-1 sn
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
39
11.11.2001
Česko
2-3
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
40
11.11.2001
Švédsko
5-2
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
41
11.11.2001
Německo
1-2 sn
Švýcarsko
Hanovre, GER
Deutschland cup
42
11.11.2001
Francie
4-1
Rakousko
Grenoble, FRA
Alpský turnaj
43
11.11.2001
Itálie
0-5
Lotyšsko
Grenoble, FRA
Alpský turnaj
44
11.11.2001
Dánsko
6-2
Slovinsko
Oslo, NOR
Oslo cup
45
11.11.2001
Norsko
2-1
Polsko
Oslo, NOR
Oslo cup
46
25.11.2001
Velká Británie
6-1
Rumunsko
Nottingham, GBR
přátelské utkání
47
12.12.2001
Nizozemsko
9-0
Belgie
Tilburg, NED
přátelské utkání
48
13.12.2001
Itálie
3-2
Polsko
Pontebba, ITA
přátelské utkání
49
14.12.2001
Itálie
1-4
Polsko
Pontebba, ITA
přátelské utkání
50
14.12.2001
Slovinsko
4-1
Norsko
Ljublaň, SLO
Ljublana cup
51
14.12.2001
Francie
4-3
Ukrajina
Ljublaň, SLO
Ljublana cup
52
15.12.2001
Slovinsko
2-0
Francie
Ljublaň, SLO
Ljublana cup
53
15.12.2001
Ukrajina
2-5
Norsko
Ljublaň, SLO
Ljublana cup
54
16.12.2001
Slovinsko
2-2
Ukrajina
Ljublaň, SLO
Ljublana cup
55
16.12.2001
Norsko
1-3
Francie
Ljublaň, SLO
Ljublana cup
56
16.12.2001
Finsko
0-4
Česko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
57
18.12.2001
Rusko
0-4
Česko
Moskva, RUS
Baltica cup
58
18.12.2001
Švédsko
4-3 sn
Finsko
Moskva, RUS
Baltica cup
59
20.12.2001
Rusko
3-1
Švédsko
Moskva, RUS
Baltica cup
60
20.12.2001
Finsko
2-4
Česko
Moskva, RUS
Baltica cup
61
21.12.2001
Česko
4-3 los
Švédsko
Moskva, RUS
Baltica cup
62
21.12.2001
Rusko
3-2 sn
Finsko
Moskva, RUS
Baltica cup
63
26.12.2001
Francie
2-3 sn
Slovinsko
Annecy, FRA
Tournoi du Mont-Blanc
64
18.1.2002
Maďarsko
8-4
Chorvatsko
Székesfehérvár, HUN
přátelské utkání
65
19.1.2002
Maďarsko
4-4
Chorvatsko
Danaújváros, HUN
přátelské utkání
66
2.2.2002
Francie
2-5
Rakousko
Salt Lake City, USA
přátelské utkání
67
3.2.2002
Slovensko
4-1
Švýcarsko
Boise, USA
přátelské utkání
68
4.2.2002
Lotyšsko
5-1
Francie
Salt Lake City, USA
přátelské utkání
69
4.2.2002
Německo
3-1
Ukrajina
Salt Lake City, USA
přátelské utkání
70
4.2.2002
Rakousko
4-3
Bělorusko
Salt Lake City, USA
přátelské utkání
71
5.2.2002
Slovensko
3-4
Švýcarsko
Logan, USA
přátelské utkání
72
6.2.2002
Německo
3-3
Francie
Salt Lake City, USA
přátelské utkání
73
6.2.2002
Rakousko
2-1
Ukrajina
Salt Lake City, USA
přátelské utkání
74
6.2.2002
Lotyšsko
4-4
Bělorusko
Salt Lake City, USA
přátelské utkání
75
9.2.2002
Nizozemsko
5-1
Chorvatsko
Eindhoven, NED
přátelské utkání
76
9.2.2002
Slovensko
0-3
Německo
Salt Lake City, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
77
9.2.2002
Rakousko
2-4
Lotyšsko
Provo, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
78
9.2.2002
Bělorusko
1-0
Ukrajina
Provo, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
79
9.2.2002
Švýcarsko
3-3
Francie
Salt Lake City, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
80
10.2.2002
Nizozemsko
4-4
Chorvatsko
Eindhoven, NED
ZOH 2002–kvalifikační skupina
81
10.2.2002
Rakousko
2-3
Německo
Provo, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
82
10.2.2002
Lotyšsko
6-6
Slovensko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
83
11.2.2002
Ukrajina
5-2
Švýcarsko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
84
11.2.2002
Bělorusko
3-1
Francie
Provo, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
85
12.2.2002
Slovensko
2-3
Rakousko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
86
12.2.2002
Německo
4-1
Lotyšsko
Provo, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
87
13.2.2002
Švýcarsko
2-1
Bělorusko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
88
13.2.2002
Francie
2-4
Ukrajina
Provo, USA
ZOH 2002–kvalifikační skupina
89
14.2.2002
Ukrajina
2-9
Lotyšsko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 – o 9.místo
90
14.2.2002
Švýcarsko
4-1
Rakousko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 – o 11.místo
91
14.2.2002
Slovensko
7-1
Francie
Salt Lake City, USA
ZOH – o 13.místo
92
15.2.2002
Itálie
3-4 pp
Polsko
Odense, DEN
Intrum Justitia cup
93
15.2.2002
Dánsko
0-2
Slovinsko
Odense, DEN
Intrum Justitia cup
94
15.2.2002
Kanada
2-5
Švédsko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - skupiny
95
15.2.2002
Česko
8-2
Německo
Provo, USA
ZOH 2002 – skupiny
96
15.2.2002
Rusko
6-4
Bělorusko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - skupiny
97
15.2.2002
Finsko
0-6
USA
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - skupiny
98
16.2.2002
Finsko
8-1
Bělorusko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - skupiny
99
16.2.2002
USA
2-2
Rusko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - skupiny
100
16.2.2002
Slovinsko
0-1
Itálie
Odense, DEN
Intrum Justitia cup
101
16.2.2002
Dánsko
6-4
Polsko
Odense, DEN
Intrum Justitia cup
102
17.2.2002
Dánsko
6-1
Itálie
Odense, DEN
Intrum Justitia cup
103
17.2.2002
Polsko
0-2
Slovinsko
Odense, DEN
Intrum Justitia cup
104
17.2.2002
Švédsko
2-1
Česko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - skupiny
105
17.2.2002
Kanada
3-2
Německo
Provo, USA
ZOH 2002 – skupiny
106
18.2.2002
Česko
3-3
Kanada
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - skupiny
107
18.2.2002
Německo
1-7
Švédsko
Provo, USA
ZOH 2002 – skupiny
108
20.2.2002
Švédsko
3-4
Bělorusko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - čtvrtfinále
109
20.2.2002
Česko
0-1
Rusko
Provo, USA
ZOH 2002 – čtvrtfinále
110
20.2.2002
USA
5-0
Německo
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 – čtvrtfinále
111
20.2.2002
Finsko
1-2
Kanada
Provo, USA
ZOH 2002 – čtvrtfinále
112
22.2.2002
Kanada
7-1
Bělorusko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 – semifinále
113
22.2.2002
Rusko
2-3
USA
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 – semifinále
114
23.2.2002
Bělorusko
2-7
Rusko
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 – o bronz
115
24.2.2002
USA
2-5
Kanada
Salt Lake City, USA
ZOH 2002 - finále
116
23.3.2002
Nizozemsko
2-0
Belgie
Eindhoven, NED
přátelské utkání
117
25.3.2002
Bulharsko
3-5
Španělsko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
118
25.3.2002
Lucembursko
0-20
Litva
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
119
25.3.2002
Jugoslávie
8-1
Island
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
120
26.3.2002
Litva
13-3
Bulharsko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
121
26.3.2002
Španělsko
11-1
Island
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
122
26.3.2002
Jugoslávie
13-0
Lucmebursko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
123
28.3.2002
Lucembursko
2-17
Bulharsko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
124
28.3.2002
Litva
20-0
Island
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
125
28.3.2002
Španělsko
0-7
Jugoslávie
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
126
30.3.2002
Španělsko
10-0
Lucembursko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
127
30.3.2002
Bulharsko
5-4
Island
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
128
30.3.2002
Jugoslávie
1-7
Litva
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
129
31.3.2002
Island
8-0
Lucembursko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
130
31.3.2002
Litva
11-2
Španělsko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
131
31.3.2002
Jugoslávie
5-2
Bulharsko
Novi Sad, YUG
MS Divize II – skupina B
132
31.3.2002
Belgie
9-4
Austrálie
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
133
31.3.2002
JAR
2-4
Izrael
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
134
31.3.2002
Turecko
0-24
Estonsko
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
135
1.4.2002
Izrael
1-3
Belgie
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
136
1.4.2002
Estonsko
15-0
JAR
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
137
1.4.2002
Austrálie
11-0
Turecko
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
138
3.4.2002
Estonsko
4-3
Belgie
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
139
3.4.2002
Izrael
6-5
Austrálie
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
140
3.4.2002
Turecko
0-7
JAR
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
141
3.4.2002
Slovensko
2-4
Švédsko
Martin, SVK
přátelské utkání
142
4.4.2002
Česko
2-3
Švýcarsko
Mladá Boleslav, CZE
přátelské utkání
143
4.4.2002
Slovensko
1-3
Švédsko
Nitra, SVK
přátelské utkání
144
4.4.2002
Austrálie
4-20
Estonsko
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
145
4.4.2002
JAR
0-10
Belgie
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
146
4.4.2002
Izrael
3-1
Turecko
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
147
5.4.2002
Česko
4-3
Švýcarsko
Tábor, CZE
přátelské utkání
148
5.4.2002
Finsko
3-2
Rusko
Lappenranta, FIN
přátelské utkání
149
6.4.2002
Belgie
12-2
Turecko
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
150
6.4.2002
Austrálie
8-4
JAR
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
151
6.4.2002
Estonsko
11-0
Izrael
Kapské Město, RSA
MS Divize II – skupina A
152
7.4.2002
Finsko
2-2
Rusko
Rauma, FIN
přátelské utkání
153
7.4.2002
Bělorusko
2-2
Norsko
Minsk, BLR
přátelské utkání
154
7.4.2002
Francie
5-1
Dánsko
Mulhouse, FRA
přátelské utkání
155
8.4.2002
Bělorusko
3-1
Norsko
Minsk, BLR
přátelské utkání
156
8.4.2002
Francie
5-2
Dánsko
Mulhouse, FRA
přátelské utkání
157
9.4.2002
Česko
5-1
Slovensko
Olomouc, CZE
přátelské utkání
158
10.4.2002
Slovensko
0-2
Česko
Martin, SVK
přátelské utkání
159
10.4.2002
Bělorusko
1-4
Lotyšsko
Minsk, BLR
přátelské utkání
160
10.4.2002
Německo
3-1
Francie
Fribourg, GER
přátelské utkání
161
10.4.2002
Chorvatsko
2-1
Čína
Dunaújváros, HUN
přátelské utkání
162
10.4.2002
Itálie
6-7
Dánsko
Turín, ITA
přátelské utkání
163
11.4.2002
Bělorusko
2-2
Lotyšsko
Minsk, BLR
přátelské utkání
164
11.4.2002
Německo
5-2
Francie
Schwenningen, GER
přátelské utkání
165
11.4.2002
KLDR
11-3
Nový Zéland
C.de Mexico, MEX
Kvalifikace do divize II 2003
166
12.4.2002
Mexiko
1-7
KLDR
C.de Mexico, MEX
Kvalifikace do divize II 2003
167
12.4.2002
Švýcarsko
2-1
Finsko
Ženeva, SUI
přátelské utkání
168
12.4.2002
Nizozemsko
6-7
Korea
Eindhoven, NED
přátelské utkání
169
13.4.2002
Rusko
2-2
Ukrajina
Moskva, RUS
přátelské utkání
170
13.4.2002
Německo
5-2
Rakousko
Rosenheim,GER
přátelské utkání
171
13.4.2002
Švýcarsko
2-1
Finsko
Kloten, SUI
přátelské utkání
172
13.4.2002
Mexiko
6-6
Nový Zéland
C.de Mexico, MEX
Kvalifikace do divize II 2003
173
14.4.2002
Rusko
5-2
Ukrajina
Moskva, RUS
přátelské utkání
174
14.4.2002
Polsko
5-1
Itálie
Nowy Targ, PLN
přátelské utkání
175
14.4.2002
Rumunsko
1-8
Norsko
Dunaújváros, HUN
MS Divize I – skupina B
176
14.4.2002
Velká Británie
3-5
Dánsko
Dunaújváros, HUN
MS Divize I – skupina B
177
14.4.2002
Maďarsko
6-0
Čína
Dunaújváros, HUN
MS Divize I – skupina B
178
14.4.2002
Nizozemsko
2-4
Kazachstán
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
179
14.4.2002
Korea
1-12
Bělorusko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
180
14.4.2002
Chorvatsko
1-6
Francie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
181
15.4.2002
Kazachstán
10-0
Korea
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
182
15.4.2002
Bělorusko
9-0
Chorvatsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
183
15.4.2002
Nizozemsko
2-4
Francie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
184
15.4.2002
Dánsko
12-2
Rumunsko
Dunaújváros, HUN
MS Divize I – skupina B
185
15.4.2002
Norsko
12-2
Čína
Dunaújváros, HUN
MS Divize I – skupina B
186
15.4.2002
Maďarsko
4-1
Velká Británie
Dunaújváros, HUN
MS Divize I – skupina B
187
15.4.2002
Polsko
4-4
Itálie
Tychy, PLN
přátelské utkání
188
16.4.2002
Lotyšsko
3-1
Německo
Riga, LAT
přátelské utkání
189
16.4.2002
Česko
4-4
Slovensko
Brno, CZE
přátelské utkání
190
16.4.2002
Švédsko
3-2
Finsko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
191
17.4.2002
Lotyšsko
2-2
Německo
Riga, LAT
přátelské utkání
192
17.4.2002
Čína
0-13
Dánsko
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
193
17.4.2002
Rumunsko
2-5
Velká Británie
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
194
17.4.2002
Maďarsko
3-1
Norsko
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
195
17.4.2002
Korea
1-3
Chorvatsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
196
17.4.2002
Francie
6-0
Kazachstán
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
197
17.4.2002
Nizozemsko
4-15
Bělorusko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
198
18.4.2002
Francie
10-0
Korea
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
199
18.4.2002
Kazachstán
4-6
Bělorusko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
200
18.4.2002
Nizozemsko
4-2
Chorvatsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
201
18.4.2002
Itálie
4-2
Slovinsko
Cavalese, ITA
přátelské utkání
202
18.4.2002
Švédsko
4-2
Česko
Stockholm, SWE
Karjala cup
203
18.4.2002
Finsko
2-1 sn
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
204
19.4.2002
Švýcarsko
1-6
Slovensko
Biel, SUI
přátelské utkání
205
19.4.2002
Čína
3-8
Velká Británie
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
206
19.4.2002
Norsko
3-4
Dánsko
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
207
19.4.2002
Rumunsko
1-4
Maďarsko
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
208
20.4.2002
Norsko
2-1
Velká Británie
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
209
20.4.2002
Čína
2-4
Rumunsko
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
210
20.4.2002
Dánsko
6-2
Maďarsko
Székesfehérvár, HUN
MS Divize I – skupina B
211
20.4.2002
Slovinsko
5-1
Itálie
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
212
20.4.2002
Rakousko
3-3
Polsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
213
20.4.2002
Německo
2-4
Česko
Norimberk, GER
přátelské utkání
214
20.4.2002
Švýcarsko
3-3
Slovensko
Kreuzlingen, SUI
přátelské utkání
215
20.4.2002
Finsko
6-3
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
216
20.4.2002
Rusko
3-2 sn
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
217
20.4.2002
Nizozemsko
7-5
Korea
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
218
20.4.2002
Kazachstán
12-0
Chorvatsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
219
20.4.2002
Bělorusko
3-1
Francie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina A
220
21.4.2002
Česko
1-4
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
221
21.4.2002
Finsko
2-1
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
222
23.4.2002
Česko
6-0
Rakousko
Pardubice, CZE
přátelské utkání
223
23.4.2002
Německo
5-3
USA
Kolín, GER
přátelské utkání
224
24.4.2002
Švédsko
3-4
Kanada
Jönköping, SWE
přátelské utkání
225
26.4.2002
Německo
9-2
Japonsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
226
26.4.2002
Česko
5-0
Švýcarsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
227
26.4.2002
Rusko
8-1
Slovinsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
228
26.4.2002
Rakousko
3-5
Švédsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
229
27.4.2002
Slovensko
7-0
Polsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
230
27.4.2002
Ukrajina
0-3
Finsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
231
27.4.2002
Itálie
2-5
USA
Karlstad, SWE
MS 2002 – základní skupina
232
27.4.2002
Kanada
4-1
Lotyšsko
Karlstad, SWE
MS 2002 – základní skupina
233
28.4.2002
Německo
3-0
Švýcarsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
234
28.4.2002
Česko
5-3
Japonsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
235
28.4.2002
Rusko
6-3
Rakousko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
236
28.4.2002
Švédsko
8-2
Slovinsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
237
29.4.2002
Japonsko
1-5
Švýcarsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
238
29.4.2002
Česko
7-5
Německo
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
239
29.4.2002
Slovensko
5-4
Ukrajina
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
240
29.4.2002
Finsko
8-0
Polsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
241
29.4.2002
Kanada
5-0
Itálie
Karlstad, SWE
MS 2002 – základní skupina
242
29.4.2002
USA
3-2
Lotyšsko
Karlstad, SWE
MS 2002 – základní skupina
243
30.4.2002
Finsko
3-1
Slovensko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
244
30.4.2002
Ukrajina
3-0
Polsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
245
30.4.2002
Slovinsko
3-5
Rakousko
Jönköping, SWE
MS 2002 – základní skupina
246
30.4.2002
Švédsko
2-0
Rusko
Göteborg, SWE
MS 2002 – základní skupina
247
30.4.2002
Lotyšsko
4-1
Itálie
Karlstad, SWE
MS 2002 – základní skupina
248
30.4.2002
USA
1-2
Kanada
Karlstad, SWE
MS 2002 – základní skupina
249
2.5.2002
Slovinsko
4-3
Japonsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – skupina o udržení
250
2.5.2002
Polsko
5-1
Itálie
Jönköping, SWE
MS 2002 – skupina o udržení
251
2.5.2002
USA
3-0
Švýcarsko
Karlstad, SWE
MS 2002 - osmifinále
252
2.5.2002
Kanada
3-1
Německo
Karlstad, SWE
MS 2002 – osmifinále
253
2.5.2002
Česko
3-1
Lotyšsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – osmifinále
254
2.5.2002
Finsko
3-1
Rakousko
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
255
2.5.2002
Švédsko
1-2
Slovensko
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
256
3.5.2002
Polsko
2-4
Slovinsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – skupina o udržení
257
3.5.2002
Japonsko
2-6
Itálie
Jönköping, SWE
MS 2002 – skupina o udržení
258
3.5.2002
Rusko
3-3
Ukrajina
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
259
3.5.2002
Kanada
3-2
Švýcarsko
Karlstad, SWE
MS 2002 - osmifinále
260
3.5.2002
Německo
3-2
Lotyšsko
Karlstad, SWE
MS 2002 – osmifinále
261
3.5.2002
Slovensko
6-3
Rakousko
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
262
4.5.2002
Finsko
1-0
Rusko
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
263
4.5.2002
Česko
5-4
USA
Jönköping, SWE
MS 2002 – osmifinále
264
4.5.2002
Švédsko
7-0
Ukrajina
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
265
5.5.2002
USA
2-2
Německo
Karlstad, SWE
MS 2002 – osmifinále
266
5.5.2002
Lotyšsko
4-6
Švýcarsko
Karlstad, SWE
MS 2002 – osmifinále
267
5.5.2002
Česko
5-1
Kanada
Jönköping, SWE
MS 2002 – osmifinále
268
5.5.2002
Švédsko
4-2
Finsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
269
5.5.2002
Slovinsko
4-0
Itálie
Jönköping, SWE
MS 2002 – skupina o udržení
270
5.5.2002
Polsko
5-2
Japonsko
Jönköping, SWE
MS 2002 – skupina o udržení
271
6.5.2002
Ukrajina
3-2
Rakousko
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
272
6.5.2002
Rusko
4-6
Slovensko
Göteborg, SWE
MS 2002 – osmifinále
273
7.5.2002
Finsko
3-1
USA
Göteborg, SWE
MS 2002 - čtvrfinále
274
7.5.2002
Kanada
2-3
Slovensko
Karlstad, SWE
MS 2002 - čtvrfinále
275
7.5.2002
Švédsko
6-2
Německo
Göteborg, SWE
MS 2002 - čtvrfinále
276
7.5.2002
Česko
1-3
Rusko
Jönköping, SWE
MS 2002 - čtvrfinále
277
9.5.2002
Rusko
3-2 sn
Finsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – semifinále
278
9.5.2002
Švédsko
2-3 sn
Slovensko
Göteborg, SWE
MS 2002 – semifinále
279
10.5.2002
Finsko
3-5
Švédsko
Göteborg, SWE
MS 2002 – o bronz
280
10.5.2002
Slovensko
4-3
Rusko
Göteborg, SWE
MS 2002 - finále
TOPlist