---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2009/2010
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
277 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Mongolsko-KLDR 1-22 (MS Divize III-skupina B)
utkání s nejvyšším počtem branek
Mongolsko-KLDR 1-22 (MS Divize III-skupina B)
zajímavé výsledky
Slovensko – Rusko 2-1 sn (ZOH 2010 skupina – Slovensko porazilo v nájezdech sebevědomé favority)
Česko-Lotyšsko 3-2 pp (ZOH 2010 – českému týmu v předkole play-off hrozilo až do nastaveného času, že nepostoupí do play-off, nejhorší umístění české reprezentace v historii měli v rukou dosud nejslabší Lotyši)
Slovensko-Švédsko 4-3 (ZOH 2010 – Slovensko ve skvělé formě porazilo ve čtvrtfinále Švédy, jedny z favoritů)
Finsko-Česko 2-0 (ZOH 2010 – až do 55.minuty bez branek, o postupu Finska rozhodl nešťastný moment, kdy v oslabení Pavel Kubina ztratil helmu a nemohl hrát- nastálého zmatku v obraně soupeř využil)
USA-Finsko 6-1 (ZOH 2010 – otřesný začátek semifinále zažili Finové, Američanům na 6 branek stačilo 10 minut)
Finsko-Slovensko 5-3 (ZOH 2010 – Slovensko touženou medaili nezískalo, s Finy ztratilo dvoubrankové vedení)
Kanada-USA 3-2pp (ZOH 2010 – Kanaďané ve finále uspěli na domácích olympijských hrách)
Německo-USA 2-1pp (MS 2010 – Němci udolali Američany na fotbalovém stadionu před zraky 77 803 diváků)
Finsko-Dánsko 1-4 (MS 2010 – Dánové zahájili své úspěšné tažení triumfálním vítězstvím nad Finskem)
USA-Dánsko 1-2pp (MS 2010 – Američané podruhé v základní skupině prohráli s outsiderem v prodloužení)
Česko-Norsko 2-3 (MS 2010- problémy s papírově slabším týmem si ve skupině zažil i český národní tým)
Dánsko-Německo 1-3 (MS 2010 – Dánsko i Německo díky výsledku postoupili dál, o poslední postupové místo se překvapivě musejí utkat Finové a Američané)
Finsko-USA 2-3 (MS 2010 – Finové si zachraňují kůži, USA sestupuje do skupiny o udržení)
Kanada-Švýcarsko 1-4 (MS 2010- problémy favoritů si zažívají i Kanaďané)
Slovensko-Dánsko 0-6 (MS 2010 – triumfální jízda Dánska, Slovákům nasázeli šest branek v patnácti minutách)
Švýcarsko-Česko 3-2 (MS 2010 –Švýcaři porážejí i náš tým, českým hokejistům hrozí, že nepostoupí do play-off)
Kanada-Česko 2-3 (MS 2010 – český tým se na poslední chvíli zachraňuje a kvalifikuje do čtvrtfinále)
Německo-Švýcarsko 1-0 (MS 2010 – překvapivá čtvrtfinálová dvojice, domácí Německo postupuje do bojů o medaile)
Dánsko-Švédsko 2-4 (MS 2010 – historicky první účast Dánska ve čtvrtfinále mistrovství světa)
Německo-Rusko 1-2 (MS 2010 – Německo dlouho v semifinále vedlo, Rusové zachránili zápas v závěru)
Česko-Švédsko 3-2 sn (MS 2010 – Švédové byli osm vteřin od finále, když se trefil Karel Rachůnek. Nájezdy soupeř nezvládl)
Rusko-Česko 1-2 (MS 2010 – finálová bitva jasného favorita a mužstva, které se trápilo a po porážce s Norskem málem ani nepostoupilo do play-off. Vítězství, které kapitán Rolinek nazval příhodně „loupež století“
     
1
2.9.2009
Polsko
3-4 sn
Francie
Toruń, PLN
přátelské utkání
2
3.9.2009
Polsko
2-1
Francie
Toruń, PLN
přátelské utkání
3
3.9.2009
Rusko
3-4 sn
Švédsko
Podolsk, RUS
České hokejové hry
4
3.9.2009
Česko
2-0
Finsko
Karlovy Vary, CZE
České hokejové hry
5
5.9.2009
Rusko
3-2
Finsko
Karlovy Vary, CZE
České hokejové hry
6
5.9.2009
Česko
5-2
Švédsko
Karlovy Vary, CZE
České hokejové hry
7
6.9.2009
Švédsko
3-8
Finsko
Karlovy Vary, CZE
České hokejové hry
8
6.9.2009
Česko
3-2 sn
Rusko
Karlovy Vary, CZE
České hokejové hry
9
4.11.2009
Švýcarsko
6-1
Dánsko
Rapperswil, SUI
přátelské utkání
10
5.11.2009
Švédsko
4-3
Česko
Jönköping, SWE
Karjala cup
11
5.11.2009
Finsko
3-4 sn
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
12
5.11.2009
Bělorusko
4-2
Rakousko
Bobrujsk, BLR
Polésie cup
13
6.11.2009
Dánsko
1-3
Rakousko
Bobrujsk, BLR
Polésie cup
14
6.11.2009
Maďarsko
6-1
Itálie
Budapešť, HUN
Euro ice hockey challenge
15
6.11.2009
Slovinsko
4-0
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Euro ice hockey challenge
16
6.11.2009
Švýcarsko
3-2
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
17
6.11.2009
Německo
2-3 sn
USA
Mnichov, GER
Deutschland cup
18
6.11.2009
Nizozemsko
6-0
Belgie
Heerenveen, NED
přátelské utkání
19
7.11.2009
Švédsko
1-4
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
20
7.11.2009
Finsko
2-1
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
21
7.11.2009
Slovinsko
3-1
Itálie
Budapešť, HUN
Euro ice hockey challenge
22
7.11.2009
Maďarsko
7-1
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Euro ice hockey challenge
23
7.11.2009
Švýcarsko
2-3 sn
USA
Mnichov, GER
Deutschland cup
24
7.11.2009
Slovensko
2-1 sn
Německo
Mnichov, GER
Deutschland cup
25
7.11.2009
Bělorusko
4-2
Dánsko
Bobrujsk, BLR
Polésie cup
26
7.11.2009
Norsko
6-3
Francie
Žlobin, BLR
Polésie cup
27
7.11.2009
Nizozemsko
8-2
Belgie
Heerenveen, NED
přátelské utkání
28
8.11.2009
Rusko
4-3 pp
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
29
8.11.2009
Finsko
7-0
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
30
8.11.2009
Itálie
7-0
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Euro ice hockey challenge
31
8.11.2009
Maďarsko
1-3
Slovinsko
Budapešť, HUN
Euro ice hockey challenge
32
8.11.2009
Německo
5-1
Švýcarsko
Mnichov, GER
Deutschland cup
33
8.11.2009
USA
2-3 sn
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
34
8.11.2009
Bělorusko
3-2
Norsko
Bobrujsk, BLR
Polésie cup
35
8.11.2009
Rakousko
5-2
Francie
Bobrujsk, BLR
Polésie cup
36
15.12.2009
Švýcarsko
10-1
Francie
Ajoie, SUI
přátelské utkání
37
15.12.2009
Slovensko
2-3 sn
Česko
Košice, SVK
přátelské utkání
38
16.12.2009
Lotyšsko
5-3
Dánsko
Riga, LAT
přátelské utkání
39
17.12.2009
Lotyšsko
1-0
Dánsko
Riga, LAT
přátelské utkání
40
17.12.2009
Slovensko
4-2
Bělorusko
Košice, SVK
přátelské utkání
41
17.12.2009
Česko
2-1 pp
Finsko
Praha, CZE
Pohár Prvního Programu
42
17.12.2009
Rusko
4-3
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
43
18.12.2009
Ukrajina
2-2
Polsko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
44
18.12.2009
Francie
3-1
Norsko
Štrasburk, FRA
přátelské utkání
45
18.12.2009
Švýcarsko
1-2 sn
Bělorusko
Spišská Nová Ves, SVK
přátelské utkání
46
19.12.2009
Ukrajina
2-0
Polsko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
47
19.12.2009
Slovensko
2-3
Švýcarsko
Spišská Nová Ves, SVK
přátelské utkání
48
19.12.2009
Francie
1-1
Norsko
Mulhouse, FRA
přátelské utkání
49
19.12.2009
Rusko
2-3
Finsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
50
19.12.2009
Česko
3-4 pp
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
51
20.12.2009
Rusko
4-3 sn
Česko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
52
20.12.2009
Finsko
4-3 sn
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
53
8.1.2010
Kuvajt
10-3
Bahrajn
Kuvajt, KUV
přátelské utkání
54
9.2.2010
Švýcarsko
1-2 pp
Bělorusko
Winnipeg, CAN
přátelské utkání
55
10.2.2010
Německo
5-2
Lotyšsko
Frankfurt, GER
přátelské utkání
56
10.2.2010
Švýcarsko
6-2
Bělorusko
Winnipeg, CAN
přátelské utkání
57
11.2.2010
Rakousko
4-3 pp
Francie
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
58
11.2.2010
Itálie
4-1
Ukrajina
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
59
12.2.2010
Francie
4-3
Ukrajina
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
60
12.2.2010
Itálie
1-0 pp
Rakousko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
61
13.2.2010
Francie
0-2
Itálie
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
62
13.2.2010
Ukrajina
3-6
Rakousko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
63
16.2.2010
Kanada
8-0
Norsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
64
16.2.2010
USA
3-1
Švýcarsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
65
16.2.2010
Rusko
8-2
Lotyšsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
66
17.2.2010
Česko
3-1
Slovensko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
67
17.2.2010
Švédsko
2-0
Německo
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
68
17.2.2010
Finsko
5-1
Bělorusko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
69
18.2.2010
Švýcarsko
2-3 sn
Kanada
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
70
18.2.2010
USA
6-1
Norsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
71
18.2.2010
Slovensko
2-1 sn
Rusko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
72
19.2.2010
Česko
5-2
Lotyšsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
73
19.2.2010
Bělorusko
2-4
Švédsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
74
19.2.2010
Finsko
5-0
Německo
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
75
20.2.2010
Norsko
4-5 pp
Švýcarsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
76
20.2.2010
Lotyšsko
0-6
Slovensko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
77
20.2.2010
Německo
3-5
Bělorusko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
78
21.2.2010
Kanada
3-5
USA
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
79
21.2.2010
Rusko
4-2
Česko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
80
21.2.2010
Švédsko
3-0
Finsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - skupiny
81
23.2.2010
Švýcarsko
3-2 sn
Bělorusko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 – předkolo playoff
82
23.2.2010
Kanada
8-2
Německo
Vancouver, CAN
ZOH 2010 – předkolo playoff
83
23.2.2010
Česko
3-2 pp
Lotyšsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 – předkolo playoff
84
23.2.2010
Slovensko
4-3
Norsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 – předkolo playoff
85
24.2.2010
USA
2-0
Švýcarsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - čtvrtfinále
86
24.2.2010
Rusko
3-7
Kanada
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - čtvrtfinále
87
24.2.2010
Finsko
2-0
Česko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - čtvrtfinále
88
24.2.2010
Švédsko
3-4
Slovensko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - čtvrtfinále
89
26.2.2010
USA
6-1
Finsko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 – semifinále
90
26.2.2010
Slovensko
2-3
Kanada
Vancouver, CAN
ZOH 2010 – semifinále
91
27.2.2010
Finsko
5-3
Slovensko
Vancouver, CAN
ZOH 2010 – o bronz
92
28.2.2010
USA
2-3 pp
Kanada
Vancouver, CAN
ZOH 2010 - finále
93
1.4.2010
Chorvatsko
2-5
Rakousko
Záhřeb, CRO
přátelské utkání
94
3.4.2010
Belgie
13-0
Lucembursko
Louvain, BEL
přátelské utkání
95
3.4.2010
Nizozemsko
2-3
Rumunsko
Geleen, NED
přátelské utkání
96
4.4.2010
Nizozemsko
0-1
Rumunsko
La Haye, NED
přátelské utkání
97
7.4.2010
Estonsko
0-6
Finsko
Tallinn, EST
přátelské utkání
98
7.4.2010
Švýcarsko
4-1
Česko
Olten, SUI
přátelské utkání
99
9.4.2010
Švýcarsko
1-3
Česko
Ambri, SUI
přátelské utkání
100
9.4.2010
Rakousko
4-1
Norsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
101
9.4.2010
Ukrajina
5-1
Polsko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
102
10.4.2010
Ukrajina
2-1
Polsko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
103
10.4.2010
Maďarsko
2-3
Rakousko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
104
10.4.2010
Velká Británie
4-2
Nizozemsko
Nottingham, GBR
přátelské utkání
105
10.4.2010
Nový Zéland
1-3
Island
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
106
10.4.2010
Čína
3-4
Rumunsko
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
107
10.4.2010
Estonsko
17-3
Izrael
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
108
11.4.2010
Velká Británie
2-0
Nizozemsko
Sheffield, GBR
přátelské utkání
109
11.4.2010
Maďarsko
2-1
Norsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
110
11.4.2010
Gruzie
1-8
JAR
Jerevan, ARM
přátelské utkání
111
11.4.2010
Španělsko
6-0
Austrálie
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
112
11.4.2010
Turecko
3-12
Bulharsko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
113
11.4.2010
Belgie
5-2
Mexiko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
114
11.4.2010
Rumunsko
8-3
Island
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
115
11.4.2010
Izrael
4-5
Nový Zéland
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
116
11.4.2010
Estonsko
15-0
Čína
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
117
12.4.2010
Arménie
22-1
Gruzie
Jerevan, ARM
přátelské utkání
118
12.4.2010
Slovinsko
3-2 sn
Japonsko
Bled, SLO
přátelské utkání
119
12.4.2010
Austrálie
11-4
Bulharsko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
120
12.4.2010
Belgie
1-6
Španělsko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
121
12.4.2010
Mexiko
9-2
Turecko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
122
13.4.2010
Dánsko
3-0
Japonsko
Bled, SLO
přátelské utkání
123
13.4.2010
Rumunsko
20-0
Izrael
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
124
13.4.2010
Čína
1-3
Island
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
125
13.4.2010
Estonsko
17-0
Nový Zéland
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
126
14.4.2010
Slovinsko
3-5
Dánsko
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
127
14.4.2010
Švýcarsko
4-5 sn
Švédsko
Arosa, SUI
přátelské utkání
128
14.4.2010
Izrael
2-7
Čína
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
129
14.4.2010
Nový Zéland
1-14
Rumunsko
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
130
14.4.2010
Island
1-6
Estonsko
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
131
14.4.2010
Řecko
7-1
Sp.Arab.Emiráty
Kockelscheuer, LUX
MS Divize III – skupina A
132
14.4.2010
Irsko
6-4
Lucembursko
Kockelscheuer, LUX
MS Divize III – skupina A
133
14.4.2010
Mongolsko
1-22
KLDR
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
134
14.4.2010
JAR
2-9
Arménie
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
135
14.4.2010
Belgie
13-1
Turecko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
136
14.4.2010
Španělsko
10-3
Bulharsko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
137
14.4.2010
Austrálie
5-2
Mexiko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
138
15.4.2010
Nizozemsko
0-6
Francie
Tilburg, NED
přátelské utkání
139
15.4.2010
Řecko
1-3
Irsko
Kockelscheuer, LUX
MS Divize III – skupina A
140
15.4.2010
Lucembursko
3-2
Sp.Arab.Emiráty
Kockelscheuer, LUX
MS Divize III – skupina A
141
15.4.2010
JAR
12-1
Mongolsko
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
142
15.4.2010
Arménie
7-6
KLDR
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
143
16.4.2010
Švýcarsko
0-4
Švédsko
Winterthur, SUI
přátelské utkání
144
16.4.2010
Rakousko
3-3
Francie
Tilburg, NED
přátelské utkání
145
16.4.2010
Česko
6-2
Slovensko
Prostějov, CZE
přátelské utkání
146
16.4.2010
Německo
3-0
Norsko
Crimmitschau, GER
přátelské utkání
147
16.4.2010
Čína
1-2
Nový Zéland
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
148
16.4.2010
Island
6-2
Izrael
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
149
16.4.2010
Rumunsko
1-7
Estonsko
Narva, EST
MS Divize II – skupina B
150
16.4.2010
Bulharsko
4-5
Belgie
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
151
16.4.2010
Turecko
1-10
Austrálie
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
152
16.4.2010
Mexiko
2-4
Španělsko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
153
17.4.2010
Česko
3-2
Slovensko
Prostějov, CZE
přátelské utkání
154
17.4.2010
Německo
8-2
Norsko
Drážďany, GER
přátelské utkání
155
17.4.2010
Sp.Arab.Emiráty
2-8
Irsko
Kockelscheuer, LUX
MS Divize III – skupina A
156
17.4.2010
Lucembursko
1-2
Řecko
Kockelscheuer, LUX
MS Divize III – skupina A
157
17.4.2010
KLDR
4-3
JAR
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
158
17.4.2010
Arménie
15-0
Mongolsko
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
159
17.4.2010
Austrálie
5-2
Belgie
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
160
17.4.2010
Španělsko
9-1
Turecko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
161
17.4.2010
Bulharsko
5-2
Mexiko
C.de Mexico, MEX
MS Divize II – skupina A
162
17.4.2010
Korea
2-4
Maďarsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
163
17.4.2010
Chorvatsko
1-4
Velká Británie
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
164
17.4.2010
Polsko
2-3
Slovinsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
165
18.4.2010
Velká Británie
2-1
Korea
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
166
18.4.2010
Maďarsko
6-0
Nizozemsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
167
18.4.2010
Slovinsko
10-1
Chorvatsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
168
18.4.2010
JAR
8-3
Mongolsko
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
169
18.4.2010
Arménie
2-5
KLDR
Jerevan, ARM
MS Divize III – skupina B
170
19.4.2010
Litva
5-12
Ukrajina
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
171
19.4.2010
Srbsko
0-13
Rakousko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
172
19.4.2010
Nizozemsko
1-3
Japonsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
173
20.4.2010
Rakousko
6-2
Litva
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
174
20.4.2010
Japonsko
5-0
Srbsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
175
20.4.2010
Ukrajina
9-2
Nizozemsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
176
20.4.2010
Korea
2-5
Polsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
177
20.4.2010
Maďarsko
8-0
Chorvatsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
178
20.4.2010
Slovinsko
4-3 pp
Velká Británie
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
179
21.4.2010
Německo
1-2
Švýcarsko
Schwenningen, GER
přátelské utkání
180
21.4.2010
Lotyšsko
4-1
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
181
21.4.2010
Polsko
6-0
Chorvatsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
182
21.4.2010
Velká Británie
0-2
Maďarsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
183
21.4.2010
Slovinsko
8-3
Korea
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
184
22.4.2010
Lotyšsko
2-0
Francie
Riga, LAT
přátelské utkání
185
22.4.2010
Ukrajina
15-2
Srbsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
186
22.4.2010
Japonsko
1-3
Rakousko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
187
22.4.2010
Litva
1-4
Nizozemsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
188
23.4.2010
Slovensko
3-2
Švýcarsko
Füssen, GER
přátelské utkání
189
23.4.2010
Itálie
1-4
Rusko
Asiago, ITA
přátelské utkání
190
23.4.2010
Chorvatsko
2-5
Korea
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
191
23.4.2010
Velká Británie
1-2
Polsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
192
23.4.2010
Maďarsko
1-4
Slovinsko
Ljublaň, SLO
MS Divize I – skupina B
193
24.4.2010
Itálie
3-3
Rusko
Bolzano, ITA
přátelské utkání
194
24.4.2010
Dánsko
1-3
Finsko
Odense, DEN
přátelské utkání
195
24.4.2010
Německo
0-1
Švýcarsko
Füssen, GER
přátelské utkání
196
24.4.2010
Ukrajina
2-1
Japonsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
197
24.4.2010
Srbsko
4-10
Litva
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
198
24.4.2010
Rakousko
4-1
Nizozemsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
199
25.4.2010
Německo
2-3 pp
Slovensko
Ravensburg, GER
přátelské utkání
200
25.4.2010
Japonsko
7-1
Litva
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
201
25.4.2010
Nizozemsko
3-2 pp
Srbsko
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
202
25.4.2010
Rakousko
2-1
Ukrajina
Tilburg, NED
MS Divize I – skupina A
203
29.4.2010
Lotyšsko
3-2
Bělorusko
Riga, LAT
přátelské utkání
204
29.4.2010
Finsko
5-4 sn
Rusko
Helsinki, FIN
Švédské hokejové hry
205
29.4.2010
Švédsko
1-2 sn
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
206
30.4.2010
Lotyšsko
2-1
Bělorusko
Riga, LAT
přátelské utkání
207
30.4.2010
Francie
0-2
Dánsko
Grenoble, FRA
přátelské utkání
208
30.4.2010
Švýcarsko
5-4 pp
Norsko
La CHaux-de Fonds, SUI
přátelské utkání
209
1.5.2010
Itálie
0-2
Kazachstán
Bolzano, ITA
přátelské utkání
210
1.5.2010
Česko
1-4
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
211
1.5.2010
Švédsko
2-4
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
212
2.5.2010
Itálie
1-1
Kazachstán
Bolzano, ITA
přátelské utkání
213
2.5.2010
Slovensko
4-3
Lotyšsko
Skalica, SVK
přátelské utkání
214
2.5.2010
Rusko
2-4
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
215
2.5.2010
Švédsko
3-2
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
216
3.5.2010
Slovensko
0-2
Lotyšsko
Skalica, SVK
přátelské utkání
217
4.5.2010
Švýcarsko
4-0
Norsko
Kreuzlingen, SUI
přátelské utkání
218
4.5.2010
Německo
1-4
Kanada
Hamburk, GER
přátelské utkání
219
4.5.2010
Francie
1-3
USA
Amiens, FRA
přátelské utkání
220
5.5.2010
Švédsko
10-3
Dánsko
Ängelholm, SWE
přátelské utkání
221
6.5.2010
Česko
5-2
Bělorusko
Praha, CZE
přátelské utkání
222
7.5.2010
USA
1-2 pp
Německo
Gelsenkirchen, GER
MS 2010 – základní skupiny
223
8.5.2010
Finsko
1-4
Dánsko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
224
8.5.2010
Kanada
5-1
Itálie
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
225
8.5.2010
Švýcarsko
3-1
Lotyšsko
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
226
9.5.2010
Bělorusko
5-2
Kazachstán
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
227
9.5.2010
Slovensko
1-3
Rusko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
228
9.5.2010
Česko
6-2
Francie
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
229
9.5.2010
Norsko
2-5
Švédsko
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
230
10.5.2010
USA
1-2 pp
Dánsko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
231
10.5.2010
Německo
0-1
Finsko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
232
10.5.2010
Švýcarsko
3-0
Itálie
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
233
10.5.2010
Lotyšsko
1-6
Kazachstán
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
234
11.5.2010
Rusko
4-1
Kazachstán
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
235
11.5.2010
Bělorusko
2-4
Slovensko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
236
11.5.2010
Česko
2-3
Norsko
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
237
11.5.2010
Švédsko
3-2
Francie
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
238
12.5.2010
Dánsko
1-3
Německo
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
239
12.5.2010
Finsko
3-2
USA
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
240
12.5.2010
Itálie
2-5
Lotyšsko
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
241
12.5.2010
Kanada
1-4
Švýcarsko
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
242
13.5.2010
Rusko
3-1
Bělorusko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
243
13.5.2010
Kazachstán
1-5
Slovensko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – základní skupiny
244
13.5.2010
Francie
1-5
Norsko
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
245
13.5.2010
Švédsko
1-2
Česko
Mannheim, GER
MS 2010 – základní skupiny
246
14.5.2010
Slovensko
0-6
Dánsko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
247
14.5.2010
Finsko
2-0
Bělorusko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
248
14.5.2010
Kanada
12-1
Norsko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
249
14.5.2010
Švédsko
4-2
Lotyšsko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
250
15.5.2010
USA
10-0
Kazachstán
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – skupina o udržení
251
15.5.2010
Itálie
1-2
Francie
Mannheim, GER
MS 2010 – skupina o udržení
252
15.5.2010
Rusko
3-2
Německo
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
253
15.5.2010
Švýcarsko
3-2
Česko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
254
16.5.2010
Francie
0-4
USA
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – skupina o udržení
255
16.5.2010
Itálie
2-1
Kazachstán
Mannheim, GER
MS 2010 – skupina o udržení
256
16.5.2010
Dánsko
1-6
Rusko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
257
16.5.2010
Německo
1-2 pp
Bělorusko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
258
16.5.2010
Lotyšsko
5-0
Norsko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
259
16.5.2010
Švédsko
3-1
Kanada
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
260
17.5.2010
Finsko
5-2
Slovensko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
261
17.5.2010
Bělorusko
2-1
Dánsko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
262
17.5.2010
Norsko
3-2
Švýcarsko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
263
17.5.2010
Česko
3-1
Lotyšsko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
264
18.5.2010
USA
3-2 sn
Itálie
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – skupina o udržení
265
18.5.2010
Kazachstán
3-5
Francie
Mannheim, GER
MS 2010 – skupina o udržení
266
18.5.2010
Slovensko
1-2
Německo
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
267
18.5.2010
Rusko
5-0
Finsko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - osmifinále
268
18.5.2010
Kanada
2-3
Česko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
269
18.5.2010
Švýcarsko
0-5
Švédsko
Mannheim, GER
MS 2010 - osmifinále
270
20.5.2010
Finsko
1-2 sn
Česko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - čtvrtfinále
271
20.5.2010
Rusko
5-2
Kanada
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - čtvrtfinále
272
20.5.2010
Švédsko
4-2
Dánsko
Mannheim, GER
MS 2010 - čtvrtfinále
273
20.5.2010
Švýcarsko
0-1
Německo
Mannheim, GER
MS 2010 - čtvrtfinále
274
22.5.2010
Švédsko
2-3 sn
Česko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – semifinále
275
22.5.2010
Rusko
2-1
Německo
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – semifinále
276
23.5.2010
Švédsko
3-1
Německo
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 – o bronz
277
23.5.2010
Rusko
1-2
Česko
Kolín nad Rýnem, GER
MS 2010 - finále
TOPlist