---

   
 
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
 
 
  
 
 
poř.
země
body
poslední fáze turnaje
 
 
1.
Kanada
1200
hlavní turnaj Soči
 
 
2.
Švédsko
1160
hlavní turnaj Soči
 
 
3.
Finsko
1120
hlavní turnaj Soči
 
 
4.
USA
1100
hlavní turnaj Soči
 
 
5.
Rusko
1060
hlavní turnaj Soči
 
 
6.
Česko
1040
hlavní turnaj Soči
 
 
7.
Slovinsko
1020
hlavní turnaj Soči
 
 
8.
Lotyšsko
1000
hlavní turnaj Soči
 
 
9.
Švýcarsko
960
hlavní turnaj Soči
 
 
10.
Rakousko
940
hlavní turnaj Soči
 
 
11.
Slovensko
920
hlavní turnaj Soči
 
 
12.
Norsko
900
hlavní turnaj Soči
 
 
13.
Kazachstán
880
kvalifikace
 
 
14.
Bělorusko
860
kvalifikace
 
 
15.
Německo
840
kvalifikace
 
 
16.
  Itálie
820
kvalifikace
 
 
17.
Francie
800
kvalifikace
 
 
18.
Dánsko
780
kvalifikace
 
 
19.
Velká Británie
760
kvalifikace
 
 
20.
Nizozemsko
740
kvalifikace
 
 
21.
Ukrajina
720
kvalifikace
 
 
22.
Maďarsko
700
předkvalifikace
 
 
23.
Polsko
680
předkvalifikace
 
 
24.
Korea
660
předkvalifikace
 
 
25.
Japonsko
640
předkvalifikace
 
 
26.
Litva
620
předkvalifikace
 
 
27.
Španělsko
600
předkvalifikace
 
 
28.
Rumunsko
580
předkvalifikace
 
 
29.
Estonsko
560
předkvalifikace
 
 
30.
Chorvatsko
540
předkvalifikace
 
 
31.
Mexiko
520
předkvalifikace II.sk.
 
 
32.
Srbsko
500
předkvalifikace II.sk.
 
 
33.
Izrael
480
předkvalifikace II.sk.
 
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka skupiny A
 
1.
USA
3
2
1
0
0
15-4
8
2.
Rusko
2
1
0
1
0
7-5
6
3.
Slovinsko
3
1
0
0
2
6-11
3
4.
Slovensko
3
0
0
1
2
2-11
1
 
 
 
 
čtvrtek 13.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
ČT Sport
Nova Sport, Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
11 653 diváků
hlavní rozhodčí: Dave Jackson (USA), Vladimír Šindler (CZE)
střely na bránu 35-14
trestné minuty 6-6
čároví rozhodčí: Lonnie Cameron (CAN), Chris Carlson (CAN)
třetiny   2:0   1:2   2:0
5:2
RUS
RUS
SLO
RUS
SLO
RUS
RUS
01:17
03:54
21:43
37:48 (P1)
38:52
43:59
47:53
Ovečkin (Malkin, Sjomin)
Malkin (Ovečkin, Medveděv)
Jeglič (Robar)
Kovalčuk (Malkin, Radulov)
Jeglič (Sabolič, Kopitar)
Nišučkin (Těreščenko)
Bělov (Nikitin, Těreščenko)
Rusko (červená): Varlamov (Bobrovskij) - Vojnov, Markov, Jemelin, Medveděv, Nikulin, Tjutin, Nikitin, Bělov - Dacjuk, Radulov, Kovalčuk - Ovečkin, Malkin, Sjomin - Kuljomin, Anisimov, Tarasenko- Popov, Těreščenko, Nišučkin
Slovinsko (bílá): Kristan (Gračnar) - Kranjc, Kovačevič, Gregorc, Robar, Podlpinik, Pavlin, Tavželj, Prentnar - Kopitar, D.Rodman, Muršak - Jeglič, Tičar, Sabolič - Razingar, M.Rodman, Urbas - Mušič, Pance, Goličič
 
čtvrtek 13.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
ČT2
Markíza
Šajba arena
4 119 diváků
hlavní rozhodčí: Antonín Jeřábek (CZE), Kevin Pollock (CAN)
střely na bránu 23-33
trestné minuty 4-2
čároví rozhodčí: Mark Wheler (CAN), Jesse Wilmot (CAN)
třetiny   0:1    1:6   0:0
1:7
USA
SVK
USA
USA
USA
USA
USA
USA
14:27
20:24
21:26
22:32
28:16
33:30
34:20
35:17
Carlson (Kessel, van Riemsdyk)
Tatar (Marián Hossa)
Kesler (Kane)
Stastny (Pacioretty, Oshie)
Backes (Kessel)
Stastny (Shattenkirk, Oshie)
Kessel (Kesler, van Riemsdyk)
Brown (Carlsson, Kane)
Slovensko (modrá): Halák (34. Budaj) - Chára, Sekera, Baranka, Meszároš, Maričin, Jurčina, Starosta, Vydarený- Marián Hossa, Handzuš, Tatar - Radivojevič, Kopecký, Jurčo - Miklík, Surový, Bartovič - Pánik, Marcinko, Marcel Hossa
USA (bílá): Quick (Miller) - Martin, Suter, Shattenkirk, McDonagh, Fowler, Carlson, Orpik - Parise, Callahan, Backes - Pavelski, vanRiemsdyk, Kessel - Kesler, Brown, Kane - Oshie, Stastny, Pacioretty -  Wheeler
 
sobota 15.2.2014
9:00 SEČ   (12:00 MT)
ČT Sport
Nova Sport, Markíza
Bolšoj ledovyj dvorec
7 438 diváků
hlavní rozhodčí: Konstantin Olenin (RUS), Tim Peel (USA)
střely na bránu 28-31
trestné minuty 8-10
čároví rozhodčí: Derek Amel (CAN), Ivan Dědoulija (BLR)
třetiny   0:0    0:0   1:3
1:3
SLO
SLO
SLO
SVK
43:23 (P1)
48:59
49:22
59:42 (P1)
Tičar (Jeglič, Sabolič)
Razingar (Urbas, M.Rodman)
Kopitar (Muršak)
Jurčo (Záborský, Chára)
Slovensko (bílá): Halák (Budaj) - Starosta, Chára, Baranka, Meszároš, Sekera, Marinčin, Jurčina - Marián Hossa, Handzuš, Záborský- Tatar, Kopecký, Jurčo - Pánik, Surový, Bartovič - Radivojevič, Ölvecký, Marcel Hossa - Miklík
Slovinsko (modrá): Kristan (Gračnar) - Kranjc, Kovačevič, Gregorc, Robar, Podlipnik, Pavlic, Tavžejl, Pretnar - Kopitar, D.Rodman, Muršak - Tičar, Jeglič, Sabolič - Razingar, M.Rodman, Urbas - Mušič, Pance, Goličič
 
sobota 15.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
ČT Sport od 2.třetiny
Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
11 678 diváků
hlavní rozhodčí: Brad Meier (USA), Marcus Vinnerborg (SWE)
střely na bránu 34-31 + 8-8
trestné minuty 12-10
čároví rozhodčí: Greg Devorski (CAN), Jesse Wilmot (CAN)
třetiny   0:0    1:1   1:1   0:0  / SN 3:3
3:2 sn
RUS
USA
USA
RUS
USA
29:15
36:34 (P1)
49:27 (P1)
52:44 (P1)
RSN
Dacjuk (Markov, Radulov)
Fowler (van Riemsdyk, Kessel)
Pavelski (Kane, Shattenkirk)
Dacjuk (Markov)
Oshie
USA (modrá):Quick (Miller) - Martin, Orpik, Suter, McDonagh, Fowler, Shattenkirk, Carlson- Parise, Callahan, Backes - Pavelski, vanRiemsdyk, Kessel - Kesler, Brown, Kane- Oshie, Stastny, Pacioretty - Wheeler
Rusko (bílá): Bobrovskij (Varlamov) - Vojnov, Markov, Jemelin, Medveděv, Nikulin, Tjutin, Nikitin, Bělov - Dacjuk, Radulov, Kovalčuk - Ovečkin, Malkin, Sjomin - Kuljomin, Anisimov, Tarasenko- Popov, Těreščenko, Nišučkin.
 
neděle 16.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
ČT Sport
Markíza
Bolšoj ledovyj dvorec
11 097 diváků
hlavní rozhodčí:  Lars Brügemann (GER), Kelly Sutherland (CAN)
střely na bránu 35-25 +2-2
trestné minuty 4-10
čároví rozhodčí: Chris Carlson (CAN), Andy McElman (USA)
třetiny   0:0    0:0   0:0   0:0  / 2:0
1:0 sn
RUS
RSN
Radulov
Rusko (červená): Varlamov (Bobrovskij) - Vojnov, Markov, Jemelin, Medveděv, Nikulin, Tjutin, Nikitin, Bělov- Dacjuk, Radulov, Kovalčuk - Ovečkin, Malkin, Sjomin - Kuljomin, Anisimov, Tarasenko- Popov, Těreščenko, Nišučkin
Slovensko (bílá): Laco (Halák) - Starosta, Chára, Baranka, Meszároš, Sekera, Marinčin, Vydarený, Jurčina- Handzuš, Marián Hossa, Tatar - Jurčo, Ölvecký, Záborský - Surový, Bartovič, Miklík - Pánik, Marcel Hossa, Radivojevič
 
neděle 16.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
Nova Sport
Dajto
Šajba arena
4 892 diváků
hlavní rozhodčí: Mike Leggo (USA), Jyri Rönn (FIN)
střely na bránu 18-28
trestné minuty 4-6
čároví rozhodčí: Miroslav Valach (SVK), Mark Wheler (CAN)
třetiny   0:2    0:2   1:1
1:5
USA
USA
USA
USA
USA
SLO
01:04
04:33
31:05
32:17
43:26
59:42
Kessel (Pavelski)
Kessel (Pavelski, Orpik)
Kessel (van Riemsdyk, Pavelski)
McDonagh (Wheeler, Oshie)
Backes (Callahan, Brown)
M.Rodman (D.Rodman, Urbas)
Slovinsko (modrá): Gračnar (Kristan) - Pretnar, Kranjc, Gregorc, Robar, Tavžejl, Pavlin, Podlipnik - Kopitar, D.Rodman, Muršak - Jeglič, Tičar, Sabolič - Razingar, M.Rodman, Urbas - Mušič, Pance, Goličič - Verlič
USA (bílá): Miller (Howard) - Martin, Orpik, Fowler, Shattenkirk, Suter, McDonagh, Carlson - Parise, Callahan, Backes - Pavelski, van Riemsdyk, Kessel - Kesler, Brown, Kane- Wheeler, Stastny, Oshie - Stepan
 
                         
 

 
 
 
Tabulka skupiny B
 
1.
Kanada
3
2
1
0
0
11-2
8
2.
Finsko
3
2
0
1
0
15-7
7
3.
Rakousko
3
1
0
0
2
7-15
3
4.
Norsko
3
0
0
0
3
3-12
0
 
 
 
 
čtvrtek 13.2.2014
9:00 SEČ   (12:00 MT)
ČT2
Nova Sport, Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
5 664 diváků
hlavní rozhodčí: Daniel Piechaczek (GER), Ian Walsh (CAN)
střely na bránu 52-20
trestné minuty 4-10
čároví rozhodčí: Tommy George (USA), Brad Kovachik (CAN)
třetiny   4:2    2:0   2:2
8:4
AUT
FIN
AUT
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
AUT
FIN
AUT
FIN
00:36
05:15
09:19
11:23
19:25
19:33
21:43
32:10
41:29
51:25 (P1)
54:22
58:25 (P1)
Grabner (M.Raffl)
Granlund (Selänne, Vatanen)
Hunderptfund (Vanek)
Lepistö (J.Jokinen, Ruutu)
Määttä (O.Jokinen)
Immonen (Lehterä)
J.Jokinen (Kontiola)
Kontiola (Granlund)
Grabner (Lebler, M.Raffl)
Immonen (Barkov, Vatanen)
Grabner
Granlund (Timonen, Vatanen)
Finsko (bílá): Rask (Lehtonen) - Timonen, Vatanen, Määttä, Salo, Lepistö, Hietanen, Väänänen, Kukkonen - Selänne, Barkov, Granlund - O.Jokinen, Ruutu, Korpikoski - Kontiola, J.Jokinen, Aaltonen - Lehterä, Immonen, Komarov
Rakousko (červená): Starkbaum (Swette) - Trattnig, Lakos, Ulmer, Pöck, Unterluggauert, Iberer, Altmann, Lukas - Koch, Vanek, Setzinger - M.Raffl, Grabner, Lebler - T.Raffl, Nodl, Hunderptfund - Oberkofler, Latusa, Welser.
 
čtvrtek 13.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
ČT Sport
Nova Sport, Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
10 261 diváků
hlavní rozhodčí: Mike Leggo (USA), Marcus Vinnerborg (SWE)
střely na bránu 38-20
trestné minuty 10-6
čároví rozhodčí: Andy McElman (USA), Christopher Woodworth (USA)
třetiny   0:0    2:0   1:1
3:1
CAN
CAN
NOR
CAN
26:20
35:19 (SV)
40:22 (P1)
41:27
Weber (Keith, Bergeron)
Benn (Bergeron, Doughty)
M.Olimb
Doughty (Getzlaf, Marleau)
Kanada (červená): Price (Luongo) - Keith, Weber, Vlasic, Doughty, Bouwmeester, Pietrangelo, Hamhuis - Kunitz, Crosby, Carter -  Marleau, Getzlaf, Perry - Sharp, Toews, Nash - Benn, Tavares, Bergeron - St.Louis
Norsko (bílá): Haugen (Volden) - Holos, Bonsaksen, Trygg, Tollefsen, Solberg, Odegaard - Zuccarello, K.A.Olimb, Thoresen - Ask, M.Olimb, Rosseli Olsen - Skdöder, Roymark, Forsberg - Roest, Dahlström, Lystad Jacobsen - Hansen, Olden.
 
pátek 13.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
Nova Sport
Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
8 969 diváků
hlavní rozhodčí: Dave Jackson (USA), Konstantin Olenin (RUS)
střely na bránu 46-23
trestné minuty 8-2
čároví rozhodčí: Lonnie Cameron (USA), Miroslav Valach (SVK)
třetiny   2:0    4:0   0:0
6:0
CAN
CAN
CAN
CAN
CAN
CAN
05:24
10:12
22:39
24:09
34:33
36:48 (O1)
Doughty (Toews)
Weber (Perry, Getzlaf)
Carter (Marleau, Crosby)
Carter (Marleau, Pietrangelo)
Carter (Marleau, Weber)
Getzlaf
Kanada (černá): Luongo (Smith) - Keith, Weber, Doughty, Vlasic, Bouwmeester, Pietrangelo, Subban - Kunitz, St.Louis, Crosby - Duchene, Getzlaf, Perry - Marleau, Toews, Nash - Benn, Bergeron, Tavares- Carter
Rakousko (bílá): Starkbaum (Lange) - Ulmer, Pöck, Trattnig, Lakos, Altmann, Lukas, Unterluggauer, F.Iberer- M.Raffl, Grabner, Lebler - Koch, Vanek, Setzinger- T.Raffl, Nödl, Hunderptfund - Latusa, M.Iberer, Herburger
 
pátek 13.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
Dajto-po utkání #9
Šajba arena
3 018 diváků
hlavní rozhodčí:  Lars Brügemann (GER), Kelly Sutherland (CAN)
střely na bránu 21-39
trestné minuty 6-6
čároví rozhodčí: Derek Amel (CAN), Chris Carlson (CAN)
třetiny   3:0    2:0   1:1
1:6
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
NOR
FIN
05:46
06:51
17:21
28:03
31:26
41:01 (P2)
57:41
Selänne (Vatanen, Lehtonen)
Korpikoski (O.Jokinen, Määttä)
Lehterä
Korpikoski (Määttä, Ruutu)
O.Jokinen (Salo, Ruutu)
Skröder (Olimb, Holos)
Määttä (Salminen)
Norsko (červená): Haugen (Volden) - Holos, Bonsaksen, Solberg, Tollefsen, Odegaard, Sörvik - Zuccarello, K.A.Olimb, Thöresen- Ăsk, M.Olimb, Rosseli Olsen - Skröder, Bastiansen, Forsberg - Lystad Jacobsen, Roymark, Dahlström - Hansen
Finsko (bílá): Lehtonen (Niemi) - Timonen, Vatanen, Määttä, Salo, Lepistö, Hietanen, Väänänen, Kukkonen - Selänne, Barkov, Granlund - Jokinen, Ruutu, Korpikoski - Salminen, Kontiola, Jokinen - Lehterä, Pihlström, Komarov
 
neděle 16.2.2014
9:00 SEČ   (12:00 MT)
Nova Sport
Dajto (SK)
Bolšoj ledovyj dvorec
6 882 diváků
hlavní rozhodčí: Vladimír Šindler (CZE), Ian Walsh (USA)
střely na bránu 27-35
trestné minuty 12-8
čároví rozhodčí: Tommy George (USA), Andy McElman (USA)
třetiny   2:0    0:1   1:0
3:1
AUT
AUT
NOR
AUT
04:27
06:52 (P1)
28:05
58:23
Grabner (Pöck, Lukas)
M.Raffl (Grabner)
Skröder (Thoresen)
Grabner (Welser)
Rakousko (červená): Lange (Swette) - Trattnig, Lakos, Pöck, Lukas, Altmann, F.Iberer, Unterluggauer, Ulmer - M.Raffl, Vanek, Grabner - Latusa, Koch, Lebler- T.Raffl, Nödl, Hunderptfund - Oberköfler, Welser, Herburger
Norsko (bílá): Haugen (Volden) - Holos, Bonsaksen, Trygg, Tollefsen, Sölberg, Odegaard - Zuccarello, K.A.Olimb, Thöresen - Åsk, M.Olimb, Rosseli Olsen - Olden, Skrøder, Bastiansen- Roymark, Forsberg, Dahlström - Hansen, Roest
 
neděle 16.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
ČT Sport
Nova Sport, Dajto (SK)
Bolšoj ledovyj dvorec
11 263 diváků
hlavní rozhodčí:  Antonín Jeřábek (CZE), Kevin Pollock (CAN)
střely na bránu 25-14
trestné minuty 2-2
čároví rozhodčí: Ivan Dědoulija (BLR), Brad Kovachik (CAN)
třetiny   0:1    1:0   0:0    0:1
1:2 pp
CAN
FIN
CAN
13:44 (P1)
38:00
62:32
Doughty (Weber, Crosby)
Ruutu (J.Jokinen, Väänänen)
Doughty (Carter)
Finsko (bílá):  Rask (Niemi) - Timonen, Vatanen, Määttä, Salo, Lepistö, Väänänen, Kukkonen - Selänne, Immonen, Granlund - O.Jokinen, Ruutu, Korpikoski - Kontiola, J.Jokinen, Aaltonen - Lehterä, Pihlström, Komarov
Kanada (červená): Price (Luongo) - Keith, Weber, Doughty, Vlasic, Bouwmeester, Pietrangelo, Hamhuis - Benn, Bergeron, Crosby - Duchene, Getzlaf, Perry - Marleau, Toews, Carter - Kunitz, Tavares, Nash- Sharp
 
                         
 
 
 
 
Tabulka skupiny C
 
1.
Švédsko
3
3
0
0
0
10-5
9
2.
Švýcarsko
3
2
0
0
1
2-1
6
3.
Česko
3
1
0
0
2
6-7
3
4.
Lotyšsko
3
0
0
0
3
5-10
0
 
 
 
 
středa 12.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
ČT Sport
Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
11 419 diváků
hlavní rozhodčí: Konstantin Olenin (RUS), Kelly Sutherland (CAN)
střely na bránu 29-25
trestné minuty 10-10
čároví rozhodčí: Ivan Dědoulija (BLR), Greg Devorski (CAN)
třetiny   0:2    2:2   0:0
2:4
SWE
SWE
SWE
SWE
CZE
CZE
10:07 (P1)
13:17
20:51
24:07 (P1)
28:12
30:01
Karlsson (Ekman-Larsson, Steen)
Berglund (Ekman-Larsson, Lundqvist)
Zetterberg (Landeskog, Kronwall)
Karlsson (Sedin, Backström)
Židlický (Eliáš)
Jágr (Plekanec, Kaberle)
Česko (bílá): Kovář (21.Salák) - Židlický, Z.Michálek, Rozsíval, Kaberle, Krajíček, Barinka, Šmíd - Jágr, Plekanec, Červenka - Voráček, Krejčí, Palát - Nedvěd, Eliáš, Erat - Frolík, Novotný, M.Michálek - Hemský.
Švédsko (modrá): Lundqvist (Enroth) - Karlsson, Ekman-Larsson, Kronwall, Jonathan Ericsson, Oduya, Hjalmarsson,  Tallinder-  Landeskog, Zetterberg, Steen - Sedin, Backström, L.Eriksson - Nyquist, Berglund, Alfredsson - Hagelin, Krüger, Jimmie Ericsson - Silfverberg.
 
středa 12.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
Nova Sport
Dajto - po utkání #1
Šajba arena
5 116 diváků
hlavní rozhodčí: Lars Brügemannn (GER), Brad Meier (USA)
střely na bránu 21-39
trestné minuty 10-6
čároví rozhodčí: Derek Amel (CAN), Sakari Suominen (FIN)
třetiny   0:0    0:0   0:1
0:1
SUI
59:52
Moser (Streit)
Lotyšsko (bílá): Masalskis (Gudlevskis) - Rekis, Ozolinš, Kulda, Bartulis, Sotnieks, Pujacs, K.Redlihs - Sprukts, Darzinš, M.Redlihs - Vasiljevs, Karsumš, Daugavinš - Girgensons, Indrašis, Kenins - Stals, Cipulis, Pavlovs.
Švýcarsko (červená):  Hiller (Berra) - Streit, Diaz, Weber, Josi, Vauclair, Seger, Blindenbacher - Niederreiter, Plüss, Moser - Ambuhl, Suri, Bieber - Wick, Romy, Brünner - Cunti, Bodenmann, Gardner - Hollenstein.
 
pátek 14.2.2014
9:00 SEČ   (12:00 MT)
ČT Sport
Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
5 831 diváků
hlavní rozhodčí: Tim Peel (USA), Jyri Rönn (FIN)
střely na bránu 39-20
trestné minuty 8-8
čároví rozhodčí: André Schrader (GER), Mark Wheeler (USA)
třetiny   2:1    2:1   0:0
4:2
CZE
LAT
CZE
LAT
CZE
CZE
10:10
13:05 (P1)
19:29 (P1)
22:45
27:06
37:02
Erat (Krejčí, Hemský)
Sprukts (M.Redlish, Darzinš)
Jágr (Židlický, Plekanec)
Vasiljevs (Pujacs)
Voráček (Z.Michálek)
Židlický (Hanzal, Nedvěd)
Česko (bílá): Pavelec (Salák) - Židlický, Šmíd, Kaberle, Rozsíval, Z.Michálek, Barinka, Krajíček - Jágr, Plekanec, Červenka - Hemský, Krejčí, M.Michálek - Voráček, Eliáš, Erat - Nedvěd, Hanzal, Frolík - Palát.
Lotyšsko (fialová): Masalskis (Gudlevskis) - Rekis, Ozolinš, Kulda, Bartulis, Sotnieks, Pujacs, K.Redlish, Freibergs- Sprukts, Darzinš, M.Redlihs - Girgensons, Karsumš, Daugavinš  -Vasilijevs, Indrašid, Kenins - Stals, Cipulis, Pavlovs.
 
pátek 14.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
ČT2
Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
7 968 diváků
hlavní rozhodčí: Mike Leggo (USA), Vladimír Šindler (CZE)
střely na bránu 31-26
trestné minuty 4-8
čároví rozhodčí: Greg Devorski (CAN), Sakari Suominen (FIN)
třetiny   0:0    0:0   0:0
1:0
SWE
52:39
Alfredsson (Karlsson)
Švédsko (žlutá):Lundqvist (Gustavsson) - Jonathan Ericsson, Kronwall, Hjalmarsson, Oduya, Ekman-Larsson, Karlsson, Tallinder- Berglund, Steen, Landeskog- Backström, Eriksson, Sedin- Alfredsson, Nyquist, Johansson- Kruger, Hagelin, Jimmie Ericsson - Silfveberg.
Švýcarsko (červená): Berra (Hiller) - Streit, Diaz, Weber, Josi, Blindenbacher, von Gunten, Vauclair, Seger- Wick, Romy, Brünner - Cunti, Suri, Hollenstein- Ambühl, Trachsler, Bieber -  Niederreiter, Plüss, Moser.
 
sobota 15.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
ČT Sport
Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
10 253 diváků
hlavní rozhodčí: Daniel Piechaczek (GER), Kevin Pollock (CAN)
střely na bránu 26-26
trestné minuty
čároví rozhodčí: Brad Kovachik (CAN), Christopher Woodworth (USA)
třetiny   1:0    0:0   0:0
1:0
SUI
14:10
Bodenmann (Hollenstein, Romy)
Švýcarsko (červená): Hiller (Berra) - Sterit, Diaz, Vauclair, Seger, Weber, Josi, Blindenbacher - Niederreiter, Plüss, Moser - Cunti, Wick, Brünner - Bodenmann, Hollenstein, Romy - Ambühl, Trachsler, Gardner- Bieber.
Česko (bíá): Pavelec (Salák) - Židlický, Šmíd, Kaberle, Gudas, Z.Michálek, Barinka, Rozsíval- Jágr, Plekanec, Červenka - Hemský, Krejčí, M.Michálek - Voráček, Nedvěd, Erat - Palát, Hanzal, Frolík - Novotný.
 
neděle 16.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
Nova Sport
Dajto - po utkání#13
Šajba arena
3 709 diváků
hlavní rozhodčí: Antonín Jeřábek (CZE), Ian Walsh (USA)
střely na bránu 29-23
trestné minuty 12-12
čároví rozhodčí: Lonnie Cameron (USA), André Schrader (GER)
třetiny   1:1    3:1   1:1
5:3
SWE
LAT
LAT
SWE
SWE
SWE
LAT
SWE
15:50 (P1)
18:48
21:22 (P1) 22:45 (P1) 36:14 (P1)
38:47 (P1)
41:28 (P1)
52:20
Berglund (Karlsson, Steen)
Darzinš (Sprukts, Sotnieks)
Sprukts (K.Redlish, Karsums)
Alfredsson (Sedin, Edler)
Karlsson (Backström, Alfredsson)
Ji.Ericsson (Ekman-Larsson, Silfverberg)
Girgensons (Daugavinš, Freibergs)
Edler (Sedin, Johansson)
Švédsko (žlutá):Lundqvist (Enroth) - Hjalmarsson, Oduya, Jonathan Ericsson, Kronwall, Edler, Karlsson, Ekman-Larsson - Berglund, Steen, Landeskog - Backström, Eriksson, Sedin - Alfredsson, Silfverberg, Johansson- Kruger, Nyquist, Jimmie Ericsson - Hagelin
Lotyšsko (fialová): Gudlevskis (Mustukovs) - Rekis, Ozolinš, Kulda, Bartulis, Sotnieks, Pujacs, K.Redlish, Freibergs - Sprukts, Darzinš, M.Redlish- Karsumš, Daugavinš, Girgensons - Cipulis, Indrašis, Kenins - Berzinš, Jass, Pavlovs
 
                         
 
 
 
 
 
 
Supertabulka základních skupin
 
poř.
tým
pozice
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1.
Švédsko
C1
3
3
0
0
0
0
0
10-5
+5
9
2.
USA
A1
3
2
0
1
0
0
0
15-4
+11
8
3.
Kanada
B1
3
2
1
0
0
0
0
11-2
+9
8
4.
Finsko
B2
3
2
0
0
0
1
0
15-7
+8
7
5.
Rusko
A2
3
1
0
1
1
0
0
8-5
+3
6
6.
Švýcarsko
C2
3
2
0
0
0
0
1
2-1
+1
6
7.
Česko
C3
3
1
0
0
0
0
2
6-7
-1
3
8.
Slovinsko
A3
3
1
0
0
0
0
2
6-11
-5
3
9.
Rakousko
B3
3
1
0
0
0
0
2
7-15
-8
3
10.
Slovensko
A4
3
0
0
0
1
0
2
2-11
-9
1
11.
Lotyšsko
C4
3
0
0
0
0
0
3
5-10
-5
0
12.
Norsko
B4
3
0
0
0
0
0
3
3-12
-9
0
 
 
Systém: Do tabulky jsou seřazeny všechny týmy podle svých výsledků dosažených v základních skupinách. Rozhodujícím parametrem je pořadí ve své skupině (tzn. že vítězové skupin obsadí pozice 1-3 ... poslední týmy skupin 10-12) a počet bodů. Při shodě počtu bodů dále rozhoduje brankový rozdíl, při další shodě počet vstřelených branek. Pokud ani toto kritérium nerozhodne o pořadí, určí se dle lepšího umístění v žebříčku IIHF 2013.
Mužstva, která v  supertabulce obsadí místa 1-4 postupují přímo do čtvrtfinále.
Ostatní týmy jsou rozděleny do dvojic
5-12 Rusko-Norsko
6-11 Švýcarsko-Lotyšsko
7-10 Česko-Slovensko
8-9 Slovinsko-Rakousko
a sehrají toto předkolo play-off. Hraje se na jeden zápas, vítěz postupuje do čtvrtfinále, poražený na turnaji končí.
 
úterý 18.2.2014
9:00 SEČ   (12:00 MT)
ČT 2
Nova Sport, Markíza
Bolšoj ledovyj dvorec
6 821 diváků
hlavní rozhodčí: Dave Jackson (USA), Vladimír Šindler (CZE)
střely na bránu 33-30
trestné minuty 6-10
čároví rozhodčí: Tommy George (USA), Christopher Woodworth (USA)
třetiny   2:0    1:0   1:0
4:0
SLO
SLO
SLO
SLO
05:29 (P1)
11:57 (O1)
23:21
57:02 (PB)
Kopitar (Tičar, Jeglič)
Urbas (Kovačevič)
Kovačevič (D.Rodman, Muršak)
Muršak (D.Rodman)
Slovinsko (modrá): Kristan (Gračnar) - Pretnar, Kranjc, Robar, Kovačevič, Gregorc, Pavlin, Tavžejl, Podlipnik- Kopitar, D.Rodman, Muršak - Jeglič, Tičar, Sabolič - Razingar, M.Rodman, Urbas- Mušič, Pance, Goličič
Rakousko (bílá):Lange (Starkbaum ) - Trattnig, Lakos, Pöck, Lukas, Altmann, F.Iberer, Unterluggauer, Ulmer- M.Raffl, Grabner, Vanek - Latusa, Koch, Lebler - T.Raffl, Nödl, Hunderptfund - Oberkofler, Welser, M.Iberer
 
úterý 18.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
ČT Sport
Nova Sport, Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
11 423 diváků
hlavní rozhodčí: Daniel Piechaczek (GER), Kevin Pollock (CAN)
střely na bránu 31-22
trestné minuty 2-6
čároví rozhodčí: Andy McElman (USA), Miroslav Valach (SVK)
třetiny   0:0    2:0   2:0
4:0
RUS
RUS
RUS
RUS
24:12
37:11
58:53 (PB)
59:20
Radulov (Dacjuk)
Kovalčuk (Radulov, Dacjuk)
Radulov (Dacjuk)
Těreščenko (Tichonov, Tarasenko)
Rusko (červená): Bobrovskij (Varlamov) - Vojnov, Markov, Jemelin, Medveděv, Nikitin, Tjutin - Dacjuk, Radulov, Kovalčuk - Ovečkin, Malkin, Popov- Sjomin, Kuljomin, Anisimov - Těreščenko, Nišučkin, Tarasenko - Tichonov
Norsko (bílá): Haugen (Soberg) - Holos, Bonsaksen, Trygg, Tollefsen, Solberg, Odegaard, Sörvik - Skröder, K.A.Ölimb, Thoresen - Bastiansen, M.Ölimb, Rosseli Olsen - Åsk, Roest, Dahlström - Olden, Roymark, Forsberg - Hansen
 
úterý 18.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
Nova Sport
Bolšoj ledovyj dvorec
7 912 diváků
hlavní rozhodčí: Mike Leggo (USA), Jyri Rönn (FIN)
střely na bránu 32-21
trestné minuty 4-2
čároví rozhodčí: Brad Kovachik (CAN), André Schrader (GER)
třetiny   0:2    1:0   0:1
1:3
LAT
LAT
SUI
LAT
08:38
11:19 (P1)
35:01
59:00 (PB)
Bartulis (Daugavinš, Girgensons)
Darzinš (M.Redlish)
Plüss (Suri)
Darzinš (Pavlovs)
Švýcarsko (červená): Hiller (Berra) - Streit, Diaz, Vauclair, Seger, Weber, Josi, Blindenbacher - Niederreiter, Plüss, Moser - Ambühl, Wick, Brunner - Cunti, Bodenmann, Romy - Suri, Trachsler, Gardner - Bieber
Lotyšsko (bílá): Masalskis (Gudlevskis) - Kulda, Bartulis, Rekis, Ozolinš, Sotnieks, Pujacs, K.Redlish, Freibergs- Karsumš, Daugavinš, Girgensons - Sprukts, Darzinš, M.Redlish - Cipulis, Pavlovs, Kenins- Vasiljevs, Jass, Indrašis
 
úterý 18.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
ČT Sport
Dajto
Šajba arena
3 628 diváků
hlavní rozhodčí: Tim Peel (USA), Marcus Vinnerborg (SWE)
střely na bránu 29-32
trestné minuty 2-10
čároví rozhodčí: Lonnie Cameron (CAN), Sakari Suominen (FIN)
třetiny   3:0    1:1   1:2
5:3
CZE
CZE
CZE
CZE
SVK
SVK
SVK
CZE
06:53 (P1)
07:22
17:03 (P1)
35:41
38:57
47:20
48:51
59:21 PBP1
Hemský (Kaberle, Voráček)
Červenka (Jágr, Plekanec)
Krejčí (Kaberle)
Červenka
Marián Hossa (Sekera, Handzuš)
Marián Hossa (Tatar, Handzuš)
Surový (Sekera, Bartovič)
Plekanec (Krejčí, Židlický)
Česko (bílá): Pavelec (Salák) - Židlický, Šmíd, Gudas, Rozsíval, Z.Michálek, Kaberle, Krajíček - Jágr, Plekanec, Červenka - Hemský, Krejčí, M.Michálek - Voráček, Nedvěd, Erat - Palát, Hanzal, Frolík - Novotný
Slovensko (modrá): Laco (Halák) - Starosta, Chára, Baranka, Meszároš, Sekera, Marinčin - Marián Hossa, Handzuš, Tatar - Jurčo, Ölvecký, Záborský - Miklík, Surový, Bartovič - Radivojevič, Marcel Hossa, Pánik
 
                         
 
 
  
  
středa 19.2.2014
9:00 SEČ   (12:00 MT)
ČT Sport
Markíza
Bolšoj ledovyj dvorec
7 325 diváků
hlavní rozhodčí: Brad Meier (USA), Vladimír Šindler (CZE)
střely na bránu 38-19
trestné minuty 8-8
čároví rozhodčí: Chris Carlson (CAN), Mark Wheeler (CAN)
třetiny   1:0    0:0   4:0
5:0
SWE
SWE
SWE
SWE
SWE
18:50 (P1)
41:42
48:01
51:27
56:10
Steen (Alfredsson, Karlsson)
Sedin (Eriksson)
Eriksson (Bäckstrom, Oduya)
Hagelin (Kronwall, Jimmie Ericsson)
Hagelin (Carlsson, Kruger)
Švédsko (žlutá): Lundqvist (Enroth) - Jonathan Ericsson, Kronwall, Hjalmarsson, Oduya, Edler, Karlsson, Ekman-Larsson - Alfredsson, Berglund, Steen - Backström, Eriksson, Sedin - Silfverberg, Johansson, Landeskog - Kruger, Hagelin, Jimmie Ericsson - Nyquist
Slovinsko (modrá): Kristan (Gračnar) - Pretnar, Kranjc, Robar, Kovačevič, Gregorc, Pavlin, Tavžejl, Podlipnik- Kopitar, D.Rodman, Muršak - Jeglič, Tičar, Sabolič - Razingar, M.Rodman, Urbas - Mušič, Pance, Goličič
 
středa 19.2.2014
13:30 SEČ   (16:30 MT)
ČT 2
Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
11 654 diváků
hlavní rozhodčí: Kelly Sutherland (CAN), Marcus Vinnerborg (SWE)
střely na bránu 19-37
trestné minuty 6-8
čároví rozhodčí: Greg Devorski (CAN), Jesse Wilmot (CAN)
třetiny   2:1    1:0   0:0
3:1
RUS
FIN
FIN
FIN
07:51 (P1)
09:18
17:38
25:37 (P1)
Kovalčuk (Dacjuk)
Aaltonen (Kontiola)
Selänne (Granlund)
Granlund (Selänne, Timonen)
Finsko (modrá): Rask (Lehtonen) - Timonen, Vatanen, Määttä, Salo, Lepistö, Hietanen, Väänanen, Kukkonen - Selänne, Immonen, Granlund- O.Jokinen, Ruutu, J.Jokinen - Kontiola, Korpikoski, Aaltonen - Lehterä, Pihlström, Komarov
Rusko (bílá):  Varlamov (27.Bobrovskij) - Vojnov, Markov, Jemelin, Medveděv, Nikitin, Bělov, Tjutin - Dacjuk, Radulov, Kovalčuk - Ovečkin, Malkin, Popov- Sjomin, Kuljomin, Anisimov - Těreščenko, Nišučkin, Tarasenko- Tichonov
 
středa 19.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
Nova Sport
Bolšoj ledovyj dvorec
9 825 diváků
hlavní rozhodčí: Tim Peel (USA), Jyri Rönn (FIN)
střely na bránu 57-16
trestné minuty 6-6
čároví rozhodčí: Brad Kovachik (CAN), Sakari Suominen (FIN)
třetiny   1:1    0:0   1:0
2:1
CAN
LAT
CAN
13:37
15:41
53:06 (P1)
Sharp (Nash)
Darzinš (Kulda, Sprukts)
Weber (Doughty, Toews)
Kanada (bílá): Price (Luongo) - Keith, Weber, Doughty, Vlasic, Bouwmeester, Pietrangelo, Hamhuis - Kunitz, Bergeron, Crosby- Getzlaf, Benn, Perry - Marleau, Toews, Carter - Tavares, Sharp, Nash - St.Louis
Lotyšsko (fialová): Gudlevskis (Masalskis) - Kulda, Bartulis, Rekis, Ozolinš, Sotnieks, Pujacs, K.Redlish, Freibergs- Karsumš, Girgensons, Indrašis - Sprukts, Darzinš, M.Redlish - Cipulis, Pavlovs, Kenins - Stals, Berzinš, Jass
 
středa 19.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
ČT Sport
Dajto
Šajba arena
4 606 diváků
hlavní rozhodčí: Konstantin Olenin (RUS), Kevin Pollock (CAN)
střely na bránu 25-23
trestné minuty 2-6
čároví rozhodčí: Derek Amel (CAN), Ivan Dědoulija (BLR)
třetiny   3:1    1:0   1:1
5:2
USA
CZE
USA
USA
USA
USA
CZE
01:39
04:31
14:38
19:58
29:31 (P1)
42:01
53:00
van Riemsdyk (Kesler, Kane)
Hemský
Brown (Backes, Suter)
Backes (Suter, McDonagh)
Parise (Pavelski, Suter)
Kessel (Kesler, Shattenkirk)
Hemský
USA (bílá): Quick (Miller) - Suter, McDonagh, Martin, Orpik, Fowler, Shattenkirk, Carlson - Parise, Kesler, Kane- Pavelski, van Riemsdyk, Kessel - Brown, Backes - Stastny, Oshie, Wheeler - Pacioretty
Česko (červená): Pavelec (Salák) - Židlický, Kaberle, Z.Michálek, Gudas, Rozsíval, Krajíček - Jágr, Plekanec, Červenka- Hemský, Krejčí, M.Michálek - Voráček, Eliáš, Erat - Nedvěd, Hanzal, Frolík - Novotný
 
                         
 
 
 
 
  
pátek 21.2.2014
13:00 SEČ   (16:00 MT)
ČT Sport
Markíza
Bolšoj ledovyj dvorec
9 476 diváků
hlavní rozhodčí: Konstantin Olenin (RUS), Tim Peel (USA)
střely na bránu 25-26
trestné minuty 10-4
čároví rozhodčí: Derek Amell  (CAN), Chris Carlsson (CAN)
třetiny   0:0    2:1   0:0
2:1
FIN
SWE
SWE
26:17
31:39
36:26 (P1)
O.Jokinen (Vatanen)
Eriksson (Jonathan Ericsson, Backström)
Karlsson (Steen, Sedin)
Švédsko (žlutá):Lundqvist (Enroth) - Jonathan Ericsson, Kronwall, Hjalmarsson, Oduya, Edler, Karlsson, Ekman-Larsson - Alfredsson, Berglund, Steen - Backström, Eriksson, Sedin - Silfverberg, Johansson, Landeskog- Kruger, Jimmie Ericsson, Hagelin- Nyquist
Finsko (modrá):  Lehtonen (Niemi) - Timonen, Vatanen, Määttä, Salo, Lepistö, Hietanen, Väänänen, Kukkonen - Selänne, Immonen, Granlund - O.Jokinen, Ruutu, J.Jokinen - Kontiola, Korpikoski, Aaltonen - Lehterä, Pihlström, Komarov
 
pátek 21.2.2014
18:00 SEČ   (21:00 MT)
ČT Sport
Markíza/Dajto
Bolšoj ledovyj dvorec
11 172 diváků
hlavní rozhodčí: Brent Meier (USA), Kelly Sutherland (CAN)
střely na bránu 31-37
trestné minuty 4-6
čároví rozhodčí: Ivan Dědoulija (BLR), Greg Devorski (CAN)
třetiny   0:0    0:1   0:0
0:1
CAN
21:41
Benn (Bouwmeester)
USA (bílá): Quick (Miller) - Suter, McDonagh, Carlson, Orpik, Fowler, Shattenkirk, Faulk - Parise, Kesler, Kane - Pavelski, van Riemsdyk, Kessel - Brown, Callahan, Backes - Stastny, Pacioretty, Oshie - Wheeler
Kanada (červená): Price (Luongo) - Keith, Weber, Doughty, Vlasic, Bouwmeester, Pietrangelo, Hamhuis - Kunitz, Bergeron, Crosby - Getzlaf, Benn, Perry - Marleau, Toews, Carter - Duchene, Sharp, Nash- St.Louis
 
                         
 
 
 
neděle 23.2.2014
13:00 SEČ   (16:00 MT)
ČT Sport
Nova Sport, Markíza
Bolšoj ledovyj dvorec
11 076 diváků
hlavní rozhodčí: Brent Meier (USA), Kelly Sutherland (CAN)
střely na bránu 24-36
trestné minuty 6-4
čároví rozhodčí: Derek Amel (CAN), Greg Devorski (CAN)
třetiny   0:1    0:1   0:1
0:3
CAN
CAN
CAN
12:55
35:43
49:04
Toews (Carter, Weber)
Crosby
Kunitz
Švédsko (žlutá): Lundqvist (Enroth) - Jonathan Ericsson, Kronwall, Hjalmarsson, Oduya, Edler, Karlsson, Ekman-Larsson - Alfredsson, Berglund, Steen - Backström, Eriksson, Sedin - Silfverberg, Johansson, Landeskog- Kruger, Jimmie Ericsson, Hagelin- Nyquist.
Kanada (červená): Price (Luongo) - Keith, Weber, Doughty, Vlasic, Bouwmeester, Pietrangelo, Hamhuis - Kunitz, Bergeron, Crosby - Getzlaf, Benn, Perry - Marleau, Toews, Carter - Duchene, Sharp, Nash- St.Louis
 
                         
 
 
sobota 22.2.2014
16:00 SEČ   (19:00 MT)
ČT 2
Markíza
Bolšoj ledovyj dvorec
9 052 diváků
hlavní rozhodčí: Konstantin Olenin (RUS), Tim Peel (USA)
střely na bránu 27-29
trestné minuty 12-4
čároví rozhodčí: Chris Carlson (USA), Ivan Dědoulija (BLR)
třetiny   0:0    0:2   0:3
0:5
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
21:27
21:38
46:10
49:06 (P1)
53:09 (P1)
Selänne (Granlund, Korpikoski)
J.Jokinen (Lehterä, Kontiola)
Hietanen (Ruutu, Lepistö)
Selänne (Granlund, Korpikoski)
Määttä (Lehterä, J.Jokinen)
USA (modrá): Quick (Miller) - Suter, McDonagh, Carlson, Orpik, Fowler, Shattenkirk, Faulk - Parise, Kesler, Kane - Brown, Callahan, Backes - Pavelski, van Riemsdyk, Kessel - Pacioretty, Stastny, Oshie - Wheeler
Finsko (bílá): Rask (Niemi) - Timonen, Vatanen, Määttä, Salo, Lepistö, Hietanen, Väänänen, Kukkonen - Selänne, Korpikoski, Granlund - O.Jokinen, Ruutu, Komarov - Lehterä, Kontiola, J.Jokinen - Salminen, Immonen, Pihlström
 
                         
 
 
 
 
 
 

 
 
 
c
středa 12.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Česko-Švédsko
 
C
středa 12.2.2014
Šajba arena
18:00 SEČ
(21:00 MT)
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto po skončení #1 (SK)
ČT Sport záznam od 22.00
 
 
Lotyšsko-Švýcarsko
 
B
čtvrtek 13.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
9:00 SEČ
(12:00 MT)
ČT2 ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Finsko-Rakousko
 
A
čtvrtek 13.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:30 SEČ
(16:30 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
 
 
Rusko-Slovinsko
 
A
čtvrtek 13.2.2014
Šajba arena
13:30 SEČ
(16:30 MT)
ČT2 ŽIVĚ
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Slovensko-USA
 
B
čtvrtek 13.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
 
Kanada-Norsko
 
C
pátek 14.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
9:00 SEČ
(12:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Česko-Lotyšsko
 
C
pátek 14.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:30 SEČ
(16:30 MT)
ČT 2 ŽIVĚ
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Švédsko-Švýcarsko
 
B
pátek 14.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
ČT Sport ZÁZNAM od 21.00
 
Kanada-Rakousko
 
B
pátek 14.2.2014
Šajba arena
18:00 SEČ
(21:00 MT)
Dajto po skončení #9 (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Norsko-Finsko
 
A
sobota 15.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
9:00 SEČ
(12:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Slovensko-Slovinsko
 
A
sobota 15.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:30 SEČ
(16:30 MT)
ČT Sport ŽIVĚ od 2.třetiny
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
USA-Rusko
 
C
sobota 15.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Švýcarsko-Česko
 
C
sobota 15.2.2014
Šajba arena
18:00 SEČ
(21:00 MT)
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto po skončení #13 (SK)
ČT Sport ZÁZNAM od 21.00
 
Švédsko-Lotyšsko
 
B
neděle 16.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
9:00 SEČ
(12:00 MT)
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Rakousko-Norsko
 
A
neděle 16.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:30 SEČ
(16:30 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Rusko-Slovensko
 
A
neděle 16.2.2014
Šajba arena
13:30 SEČ
(16:30 MT)
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
 
Slovinsko-USA
 
B
neděle 16.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Finsko-Kanada
 
 
předkolo play-off
předkolo hrají mužstva, která se ve společné tabulce po skupinách umístila na 5.-12. místě
dvojice T5-T12 … T6-T11 … T7-T10 … T8-T9
nasazení do zápasů bude rozhodnuto po skončení základních skupin
 
 
 
 
úterý 18.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
9:00 SEČ
(12:00 MT)
ČT 2 ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Slovinsko-Rakousko
 
 
úterý 18.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:30 SEČ
(16:30 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Rusko-Norsko
 
 
úterý 18.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Švýcarsko-Lotyšsko
 
 
úterý 18.2.2014
Šajba arena
18:00 SEČ
(21:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
Česko-Slovensko
 
 
čtvrtfinále
do čtvrtfinále postupují 4 nejlepší týmy základních skupin (T1-T4) + 4 vítězové předkola play-off
dvojice T1-vítěz T8-T9 …   T2-vítěz T7-10 … T3-vítěz T6-T11 … T4-vítěz T5-T12
nasazení proběhne tak, aby mužstva z předkola hrála čtvrtfinále ve stejnou dobu a ve stejné hale,
 tzn.: vítěz zápasu QP1 bude hrát v čase pro QF1 (tzn. v 9:00 SEČ) atd.
v zápisu o utkání bude veden jako domácí ten tým, který do čtvrtfinále postupuje přímo ze skupiny
 
 
 
 
středa 19.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
9:00 SEČ
(12:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Švédsko-Slovinsko
 
 
středa 19.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:30 SEČ
(16:30 MT)
ČT 2 ŽIVĚ
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Finsko-Rusko
 
 
středa 19.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
ČT Sport ZÁZNAM (od 21:00)
 
 
Kanada-Lotyšsko
 
 
středa 19.2.2014
Šajba arena
18:00 SEČ
(21:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
USA-Česko
 
semifinále
 
 
 
pátek 21.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:00 SEČ
(16:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Švédsko-Finsko
 
 
pátek 21.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
18:00 SEČ
(21:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Markíza/Dajto ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
USA-Kanada
 
o bronz
 
 
 
sobota 22.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
16:00 SEČ
(19:00 MT)
ČT 2 ŽIVĚ
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
USA-Finsko
 
finále
 
 
 
neděle 23.2.2014
Bolšoj ledovyj dvorec
13:00 SEČ
(16:00 MT)
ČT Sport ŽIVĚ
Nova Sport ŽIVĚ (CZ)
Markíza ŽIVĚ (SK)
Voyo Sochi 2014 hokej online
 
 
Švédsko-Kanada
               
 
 
 
 
 
 
 
 
1
Česko-Švédsko
12.2.2014
 19:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 17
výhry 8
remízy 1
porážky 8
skóre 41-57
komentář
výsledky
Samostatná česká reprezentace se setkala se švédským týmem dvakrát. V semifinále na ZOH 2006 s budoucími olympijskými vítězi prohrála 3-7, ve skupině na ZOH 2006 prohrála 1-2. Poslední výhru nad Švédskem pamatujeme ještě z doby federace, v únoru 1992 Československo ve čtvrtfinále porazilo Švédsko 3-1. Celková historie čítá 17 utkání s mimořádně vyrovnanou bilancí osmi výher, osmi porážek a jedné remízy. Nejvyšší porážku zaznamenalo Československo v roce 1924 ve skupině 3-9, o čtyřicet let později pak ČSSR prohrála podobně 3-8. Nejvíce branek vstřelila československá stříbrná reprezentace v roce 1948, kdy vyhrála 4-1. Historicky první zápas spolu obě země sehrály hned při první olympiádě, vítězství Československa nad Švédskem v dubnu 1920 rozhodlo o zisku bronzových medailí.
24.2.2006
SF
Česko
3-7
Švédsko
17.2.2002
SK
Česko
1-2
Švédsko
19.2.1992
ČF
ČSFR
3-1
Švédsko
24.2.1988
FS
ČSSR
2-6
Švédsko
17.2.1984
FS
ČSSR
2-0
Švédsko
20.2.1980
SK
ČSSR
2-4
Švédsko
10.2.1972
 
ČSSR
2-1
Švédsko
17.2.1968
 
ČSSR
2-2
Švédsko
8.2.1964
 
ČSSR
3-8
Švédsko
25.2.1960
FS
Československo
3-1
Švédsko
31.1.1956
FS
Československo
0-5
Švédsko
24.2.1952
FS
Československo
4-0
Švédsko
31.1.1948
 
Československo
6-3
Švédsko
12.2.1936
SF
Československo
4-1
Švédsko
11.2.1928
SK
Československo
0-3
Švédsko
31.1.1924
SK
Československo
3-9
Švédsko
29.4.1920
F3
Československo
1-0
Švédsko
                      zpět na přehled
                             
2
Lotyšsko-Švýcarsko
12.2.2014
 19:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 0
výhry 0
remízy 0
porážky 0
skóre 0-0
komentář
výsledky
Hokejisté Lotyšska a Švýcarska spolu na olympijských hrách dosud nesehráli žádné utkání. Lotyšsko se zúčastnilo Her v Garmisch-Partenkirchenu v roce 1936 a dále posledních tří Her v Salt Lake City, Turíně a Vancouveru. V celkem 15 utkáních prohrálo jedenáctkrát, třikrát remizovalo a zaznamenalo pouze jednu výhru.
Švýcarsko se zúčastnilo patnácti olympijských turnajů a z let 1928 a 1948 si dovezlo bronzové medaile. V Turíně i Vancouveru Švýcaři hráli ve čtvrtfinále.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                      zpět na přehled
 
3
Finsko-Rakousko
13.2.2014
 9:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 3
výhry 3
remízy 0
porážky 0
skóre 18-7
komentář
výsledky
Přestože se Finové i Rakušané účastnili řady olympijských turnajů, spolu se tito soupeři potkali jen třikrát. Naposledy před dvaceti lety na Hrách v Lillehammeru Finsko zvítězilo ve skupině 6-2, o deset let dříve rovněž ve skupině jednobrankovým rozdílem 4-3. Před padesáti lety spolu Finsko a Rakousko sehrálo kvalifikační zápas, při tehdejším systému vítězství 8-2 Finy poslalo dál, Rakousko už na turnaji nehrálo.
18.2.1994
SK
Finsko
6-2
Rakousko
7.2.1984
SK
Finsko
4-3
Rakousko
28.1.1964
KV
Finsko
8-2
Rakousko
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                      zpět na přehled
 
4
Rusko-Slovinsko
13.2.2014
13:30
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 0
výhry 0
remízy 0
porážky 0
skóre 0-0
komentář
výsledky
Slovinsko hraje v Soči na prvních olympijských hrách ve své samostatné historii, nemá tedy s žádným týmem vzájemné historické výsledky. Oba týmy spolu hrály naposledy na mistrovství světa 2011, v Bratislavě v základní skupině Rusové zvítězili 6-4.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                      zpět na přehled
 
5
Slovensko-USA
13.2.2014
 13:30
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 18
výhry 9
remízy 1
porážky 8
skóre 67-80
komentář
výsledky
Samostatné Slovensko se ve skupině se Spojenými státy potkalo dvakrát, v Turíně 2006 Slováci zvítězili, v Lillehammeru 1994 zápas skončil remízou. Ve společné československé historii jsme s Američany sehráli 16 zápasů s vyrovnanou bilancí osmi výher a osmi porážek. Přestože jsme s Američany hráli dvě olympijská utkání i v době první republiky, první branku Spojeným státům jsme vstřelili až po válce v roce 1948.
18.2.2006
SK
Slovensko
2-1
USA
15.2.1994
SK
Slovensko
3-3
USA
22.2.1992
BR
ČSFR
6-1
USA
15.2.1988
SK
ČSSR
7-5
USA
9.2.1984
SK
ČSSR
4-1
USA
14.2.1980
SK
ČSSR
3-7
USA
8.2.1976
SK
ČSSR
5-0
USA
7.2.1972
 
ČSSR
1-5
USA
6.2.1968
 
ČSSR
5-1
USA
5.2.1964
 
ČSSR
7-1
USA
28.2.1960
FS
Československo
4-9
USA
19.2.1960
SK
Československo
5-7
USA
4.2.1956
FS
Československo
4-9
USA
27.1.1956
SK
Československo
4-3
USA
23.2.1952
FS
Československo
3-6
USA
8.2.1948
 
Československo
4-3
USA
11.2.1936
SF
Československo
0-2
USA
28.4.1920
SK
Československo
0-16
USA
                      zpět na přehled
 
6
Kanada-Norsko
13.2.2014
18:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 2
výhry 2
remízy 0
porážky 0
skóre 20-0
komentář
výsledky
Kanaďané s Norskem hráli na olympijských hrách dvakrát, Norové ani v jednom utkání nedokázali vstřelit branku. Společné skóre 20-0 tak hovoří za vše.
16.2.2010
SK
Kanada
8-0
Norsko
12.2.1992
SK
Kanada
12-0
Norsko
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                      zpět na přehled
 
7
Česko-Lotyšsko
14.2.2014
9:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 2
výhry 2
remízy 0
porážky 0
skóre 8-4
komentář
výsledky
Česká reprezentace sehrála proti Lotyšsku dvě utkání, obě na Hrách ve Vancouveru. V základní skupině Češi zvítězili s přehledem 5-2, v předkole play-off ale Lotyšsko silnějšího soupeře zaskočilo. Rozhodoval David Krejčí až v prodloužení.
23.2.2010
OF
Česko
3-2 pp
Lotyšsko
19.2.2010
SK
Česko
5-2
Lotyšsko
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                      zpět na přehled
 
8
Švédsko-Švýcarsko
14.2.2014
 13:30
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 9
výhry 8
remízy 0
porážky 1
skóre 52-19
komentář
výsledky
Švýcarsko dokázalo na olympijských hrách z devíti pokusů Švédsko porazit jen jednou, v roce 1948. Všechna ostatní utkání vyhrála reprezentace tří korun. Přesto se oba soupeři v poslední době často nepotkali, kromě čtvrtfinále v roce 2006 spolu naposledy hráli před 26 lety.
22.2.2006
ČF
Švédsko
6-2
Švýcarsko
18.2.1988
SK
Švédsko
4-2
Švýcarsko
5.2.1964
 
Švédsko
12-0
Švýcarsko
28.1.1956
SK
Švédsko
6-5
Švýcarsko
23.2.1952
FS
Švédsko
5-2
Švýcarsko
5.2.1948
 
Švédsko
2-8
Švýcarsko
18.2.1928
FS
Švédsko
4-0
Švýcarsko
28.1.1924
SK
Švédsko
9-0
Švýcarsko
28.4.1920
F
Švédsko
4-0
Švýcarsko
                      zpět na přehled
 
9
Kanada-Rakousko
14.2.2014
 18:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 3
výhry 3
remízy 0
porážky 0
skóre 43-1
komentář
výsledky
Rakušané Kanadu potkali ve třech zápasech, dokázali však vstřelit jediný gól. V součtu jich od javorových listů inkasovali 43, favorit utkání je jasný.
9.2.1984
SK
Kanada
8-1
Rakousko
27.1.1956
SK
Kanada
23-0
Rakousko
7.2.1948
 
Kanada
12-0
Rakousko
                      zpět na přehled
 
10
Norsko-Finsko
14.2.2014
 18:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 4
výhry 0
remízy 0
porážky 4
skóre 5-38
komentář
výsledky
Dva soupeři ze severu spolu na olympiádě sehráli čtyři utkání, ve kterých Finové vždy jasně dominovali. V roce 1984 vyhráli dokonce rozdílem 14 branek.
16.2.1994
SK
Norsko
0-4
Finsko
9.2.1984
SK
Norsko
2-16
Finsko
4.2.1972
KV
Norsko
1-13
Finsko
20.2.1952
FS
Norsko
2-5
Finsko
                      zpět na přehled
 
11
Slovensko-Slovinsko
15.2.2014
 9:00
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 0
výhry 0
remízy 0
porážky 0
skóre 0-0
komentář
výsledky
Jelikož je olympiáda v Soči prvním představením slovinské reprezentace pod pěti kruhy, nesehráli spolu se Slováky zatím žádné utkání.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                      zpět na přehled
 
12
USA-Rusko
15.2.2014
13:30
souhrnná bilance utkání na ZOH – celkem utkání 12
výhry 3
remízy 1
porážky 8
skóre 30-58
komentář
výsledky
Se samostatným Ruskem Spojené státy odehrály tři utkání s bilancí jedna výhra, jedna remíza a jedna porážka. V souhrnných statistikách USA s Ruskem, Společenstvím nezávislých států a Sovětským svazem Státy sehrály 12 utkání, z nichž vyhrály pouze třikrát. Asi nejslavnější výhra v podání USA proběhla při hrách v Lake Placid 1980, kdy univerzitní výběr USA porazil sovětskou mašinu v plné síle a následně sebral východní říši zlaté medaile.
20.2.2006
SK
USA
4-5
Rusko
16.2.2002
SK
USA
2-2
Rusko
22.2.2002
SF
USA
3-2
Rusko
21.2.1992
SF
USA
2-5
SNS
17.2.1988
SK
USA
5-7
SSSR
22.2.1980
FS
USA
4-3
SSSR
6.2.1976
SK