---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2004/2005
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
328  (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Mexiko-Arménie 48-0 (MS Divize III)
utkání s nejvyšším počtem branek
Mexiko-Arménie 48-0 (MS Divize III)
zajímavé výsledky
Česko-Finsko 1-1 (týden po tragické smrti trenéra NT Ivana Hlinky výběr narychlo jmenovaného trenéra Vladimíra Růžičky remizuje v přípravě na Světový pohár s Finskem)
Švédsko-Česko 1-6 (jedna z nejvyšších výher proti Švédsku v historii uhraná ve čtvrtfinále Světového poháru ve Stockholmu)
Mexiko-Arménie 48-0 (MS Divize III – Arménie skončila poslední se skóre 5:142 za pouhé čtyři zápasy)
Lotyšsko-Bělorusko 5-4 (v olympijské kvalifikaci Lotyši nepouštějí minule čtvrté Bělorusy do hlavního turnaje)
Rakousko-Ukrajina 3-4 (Rakousko prohrálo klíčový zápas a na ZOH místo něj postupuje Kazachstán)
Německo-Dánsko 2-3 (MS sk.o udržení – Německo sestupuje do nižší divize, když ve sk.o udržení končí až třetí)
Rakousko-Německo 2-2 (Rakousko na domácím turnaji získalo v šesti zápasech jen jeden bod a sestoupilo)
Česko-USA 3-2sn (čtvrtfinále MS jako přes kopírák ale v obráceném pořadí, český tým postoupil dál)
Česko-Kanada 3-0 (Česko vítězí na mistrovství světa v roce výluky NHL)
     
1
22.8.2004
Německo
3-3
Rusko
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
2
22.8.2004
Slovensko
0-2
Švédsko
Bratislava, SVK
přátelské utkání
3
23.8.2004
Česko
1-1
Finsko
Praha, CZE
přátelské utkání
4
23.8.2004
USA
3-1
Kanada
Columbus, USA
přátelské utkání
5
25.8.2004
Švédsko
2-1 pp
Finsko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
6
25.8.2004
Německo
4-7
Česko
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
7
25.8.2004
Kanada
3-1
USA
Ottawa, CAN
přátelské utkání
8
26.8.2004
Finsko
4-2
Německo
Helsinki, FIN
přátelské utkání
9
27.8.2004
Česko
5-3
Švédsko
Praha, CZE
přátelské utkání
10
27.8.2004
USA
2-0
Rusko
Columbus, USA
přátelské utkání
11
28.8.2004
Kanada
2-2
Slovensko
Ottawa, CAN
přátelské utkání
12
29.8.2004
Kanada
0-0
Slovensko
Ottawa, CAN
přátelské utkání
13
30.8.2004
Finsko
4-0
Česko
Helsinki, FIN
Světový pohár – evropská sk.
14
31.8.2004
Kanada
2-1
USA
Montreal, CAN
Světový pohár – americká sk.
15
31.8.2004
Švédsko
5-2
Německo
Stockholm, SWE
Světový pohár – evropská sk.
16
1.9.2004
Kanada
5-1
Slovensko
Montreal, CAN
Světový pohár – americká sk.
17
1.9.2004
Švédsko
4-3
Česko
Stockholm, SWE
Světový pohár – evropská sk.
18
2.9.2004
USA
1-3
Rusko
St.Paul, USA
Světový pohár – americká sk.
19
2.9.2004
Německo
0-3
Finsko
Kolín n.R., GER
Světový pohár – evropská sk.
20
2.9.2004
Polsko
4-2
Slovinsko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
21
2.9.2004
Itálie
3-2
Nizozemsko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
22
3.9.2004
USA
3-1
Slovensko
St.Paul, USA
Světový pohár – americká sk.
23
3.9.2004
Česko
7-2
Německo
Praha, CZE
Světový pohár – evropská sk.
24
3.9.2004
Nizozemsko
5-7
Polsko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
25
3.9.2004
Itálie
1-3
Slovinsko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
26
3.9.2004
Francie
2-6
Bělorusko
Riga, LAT
Euro ice hockey challenge
27
3.9.2004
Lotyšsko
7-4
Ukrajina
Riga, LAT
Euro ice hockey challenge
28
3.9.2004
Dánsko
3-2
Norsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
29
3.9.2004
Maďarsko
8-3
Chorvatsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
30
4.9.2004
Kanada
3-1
Rusko
Toronto, CAN
Světový pohár – americká sk.
31
4.9.2004
Finsko
4-4
Švédsko
Helsinki, FIN
Světový pohár – evropská sk.
32
4.9.2004
Slovinsko
5-4
Nizozemsko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
33
4.9.2004
Itálie
2-1
Polsko
Asiago, ITA
Euro ice hockey challenge
34
4.9.2004
Lotyšsko
6-3
Francie
Riga, LAT
Euro ice hockey challenge
35
4.9.2004
Bělorusko
5-1
Ukrajina
Riga, LAT
Euro ice hockey challenge
36
4.9.2004
Dánsko
10-0
Chorvatsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
37
4.9.2004
Maďarsko
2-2
Norsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
38
5.9.2004
Slovensko
2-5
Rusko
Toronto, CAN
Světový pohár – americká sk.
39
5.9.2004
Ukrajina
7-1
Francie
Riga, LAT
Euro ice hockey challenge
40
5.9.2004
Lotyšsko
5-1
Bělorusko
Riga, LAT
Euro ice hockey challenge
41
5.9.2004
Norsko
7-2
Chorvatsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
42
5.9.2004
Maďarsko
1-3
Dánsko
Székesfehérvár, HUN
Euro ice hockey challenge
43
6.9.2004
Finsko
2-1
Německo
Helsinki, FIN
Světový pohár - čtvrtfinále
44
7.9.2004
Švédsko
1-6
Česko
Stockholm, SWE
Světový pohár – čtvrtfinále
45
7.9.2004
USA
5-3
Rusko
St.Paul, USA
Světový pohár - čtvrtfinále
46
8.9.2004
Kanada
5-0
Slovensko
Toronto, CAN
Světový pohár – čtvrtfinále
47
10.9.2004
USA
1-2
Finsko
St.Paul, USA
Světový pohár – semifinále
48
11.9.2004
Kanada
4-3 pp
Česko
Toronto, CAN
Světový pohár - semifinále
49
14.9.2004
Kanada
3-2
Finsko
Toronto, CAN
Světový pohár – finále
50
9.11.2004
Švýcarsko
2-3 sn
Kanada
Kreuzlingen, SUI
Deutschland cup
51
10.11.2004
Německo
1-5
USA
Hamburk, GER
Deutschland cup
52
11.11.2004
Finsko
0-3
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
53
11.11.2004
Švédsko
2-1
Rusko
Linköping, SWE
Karjala cup
54
11.11.2004
Švýcarsko
4-2
Slovensko
Hannover, GER
Deutschland cup
55
11.11.2004
USA
2-5
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
56
11.11.2004
Estonsko
11-1
Bulharsko
Briancon, FRA
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.A
57
11.11.2004
Francie
8-0
Rumunsko
Briancon, FRA
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.A
58
11.11.2004
Maďarsko
13-0
Srbsko a Č.Hora
Stavanger, NOR
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.B
59
11.11.2004
Norsko
16-2
Čína
Stavanger, NOR
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.B
60
11.11.2004
Nizozemsko
10-3
Chorvatsko
Nowy Tag, PLN
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.C
61
11.11.2004
Polsko
6-1
Litva
Nowy Tag, PLN
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.C
62
12.11.2004
Maďarsko
4-3
Čína
Stavanger, NOR
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.B
63
12.11.2004
Norsko
21-0
Srbsko a Č.Hora
Stavanger, NOR
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.B
64
12.11.2004
Slovensko
5-3
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
65
12.11.2004
Německo
1-2 sn
Švýcarsko
Hannover, GER
Deutschland cup
66
13.11.2004
Česko
2-3 sn
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
67
13.11.2004
Finsko
4-3
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
68
13.11.2004
Slovensko
6-2
Německo
Hannover, GER
Deutschland cup
69
13.11.2004
USA
4-2
Švýcarsko
Hannover, GER
Deutschland cup
70
13.11.2004
Lucembursko
5-3
Irsko
Kockelscheurer, LUX
přátelské utkání
71
13.11.2004
Estonsko
3-4
Rumunsko
Briancon, FRA
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.A
72
13.11.2004
Francie
15-0
Bulharsko
Briancon, FRA
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.A
73
13.11.2004
Nizozemsko
3-1
Litva
Nowy Tag, PLN
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.C
74
13.11.2004
Polsko
7-0
Chorvatsko
Nowy Tag, PLN
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.C
75
14.11.2004
Bulharsko
1-6
Rumunsko
Briancon, FRA
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.A
76
14.11.2004
Francie
7-0
Estonsko
Briancon, FRA
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.A
77
14.11.2004
Srbsko a Č.Hora
2-3
Čína
Stavanger, NOR
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.B
78
14.11.2004
Norsko
3-3
Maďarsko
Stavanger, NOR
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.B
79
14.11.2004
Polsko
5-0
Nizozemsko
Nowy Tag, PLN
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.C
80
14.11.2004
Chorvatsko
4-6
Litva
Nowy Tag, PLN
Předkvalifikace ZOH’06 – sk.C
81
14.11.2004
Rusko
6-3
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
82
14.11.2004
Finsko
5-2
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
83
14.11.2004
Německo
2-5
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
84
14.11.2004
USA
4-0
Slovensko
Hannover, GER
Deutschland cup
85
14.12.2004
Slovensko
4-2
Kanada
Trenčín, SVK
přátelské utkání
86
14.12.2004
Česko
4-0
Bělorusko
Frýdek-Místek, CZE
přátelské utkání
87
16.12.2004
Česko
4-3 sn
Švédsko
Moskva, RUS
Rosno cup
88
16.12.2004
Rusko
2-1
Finsko
Moskva, RUS
Rosno cup
89
16.12.2004
Bělorusko
5-4
Francie
Krynica, PLN
Euro ice hockey challenge
90
16.12.2004
Polsko
3-2
Norsko
Krynica, PLN
Euro ice hockey challenge
91
16.12.2004
Itálie
3-0
Dánsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
92
16.12.2004
Slovinsko
10-2
Nizozemsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
93
16.12.2004
Kanada
3-2
Rakousko
Piešťany, SVK
Loto cup
94
16.12.2004
Slovensko
3-1
Švýcarsko
Piešťany, SVK
Loto cup
95
17.12.2004
Bělorusko
2-2
Norsko
Krynica, PLN
Euro ice hockey challenge
96
17.12.2004
Polsko
2-2
Francie
Krynica, PLN
Euro ice hockey challenge
97
17.12.2004
Dánsko
8-0
Nizozemsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
98
17.12.2004
Slovinsko
2-0
Itálie
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
99
17.12.2004
Lotyšsko
1-2
Kazachstán
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
100
17.12.2004
Ukrajina
13-1
Rumunsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
101
17.12.2004
Švýcarsko
2-2
Kanada
Piešťany, SVK
Loto cup
102
17.12.2004
Slovensko
5-1
Rakousko
Piešťany, SVK
Loto cup
103
18.12.2004
Finsko
5-4 pp
Česko
Moskva, RUS
Rosno cup
104
18.12.2004
Rusko
4-1
Švédsko
Moskva, RUS
Rosno cup
105
18.12.2004
Francie
3-1
Norsko
Krynica, PLN
Euro ice hockey challenge
106
18.12.2004
Polsko
5-3
Bělorusko
Krynica, PLN
Euro ice hockey challenge
107
18.12.2004
Nizozemsko
1-7
Itálie
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
108
18.12.2004
Dánsko
2-4
Slovinsko
Jesenice, SLO
Euro ice hockey challenge
109
18.12.2004
Rumunsko
1-11
Lotyšsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
110
18.12.2004
Ukrajina
5-1
Kazachstán
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
111
18.12.2004
Rakousko
2-4
Švýcarsko
Piešťany, SVK
Loto cup
112
18.12.2004
Slovensko
4-2
Kanada
Piešťany, SVK
Loto cup
113
19.12.2004
Rusko
1-0
Česko
Moskva, RUS
Rosno cup
114
19.12.2004
Finsko
3-0
Švédsko
Moskva, RUS
Rosno cup
115
19.12.2004
Kazachstán
5-0
Rumunsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
116
19.12.2004
Ukrajina
1-2
Lotyšsko
Kyjev, UKR
Euro ice hockey challenge
117
7.2.2005
Slovinsko
3-4
Francie
Ljublaňa, SLO
přátelské utkání
118
7.2.2005
Rakousko
3-1
Dánsko
Klagenfurt, AUT
přátelské utkání
119
8.2.2005
Švýcarsko
4-0
Ukrajina
Huttwil, SUI
přátelské utkání
120
8.2.2005
Švédsko
4-0
Norsko
Karlskoga, SWE
přátelské utkání
121
9.2.2005
Německo
1-4
Kanada
Krefeld, GER
přátelské utkání
122
10.2.2005
Dánsko
0-4
Norsko
Kloten, SUI
Kvalifikace na ZOH 2006
123
10.2.2005
Švýcarsko
5-1
Japonsko
Kloten, SUI
Kvalifikace na ZOH 2006
124
10.2.2005
Bělorusko
3-2
Polsko
Riga, LAT
Kvalifikace na ZOH 2006
125
10.2.2005
Lotyšsko
2-1
Slovinsko
Riga, LAT
Kvalifikace na ZOH 2006
126
10.2.2005
Ukrajina
3-4
Francie
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2006
127
10.2.2005
Rakousko
4-0
Kazachstán
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2006
128
10.2.2005
Finsko
3-4 pp
Rusko
Tampere, FIN
Švédské hokejové hry
129
10.2.2005
Švédsko
3-2 sn
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
130
11.2.2005
Německo
1-2
Slovensko
Budapešť, HUN
Pannon GSM cup
131
11.2.2005
Maďarsko
0-7
Kanada
Budapešť, HUN
Pannon GSM cup
132
11.2.2005
Bělorusko
7-2
Slovinsko
Riga, LAT
Kvalifikace na ZOH 2006
133
11.2.2005
Lotyšsko
3-1
Polsko
Riga, LAT
Kvalifikace na ZOH 2006
134
11.2.2005
Kazachstán
2-1
Ukrajina
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2006
135
11.2.2005
Rakousko
1-1
Francie
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2006
136
12.2.2005
Dánsko
5-2
Japonsko
Kloten, SUI
Kvalifikace na ZOH 2006
137
12.2.2005
Švýcarsko
3-1
Norsko
Kloten, SUI
Kvalifikace na ZOH 2006
138
12.2.2005
Finsko
2-3 pp
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
139
12.2.2005
Švédsko
3-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
140
12.2.2005
Kanada
4-1
Německo
Budapešť, HUN
Pannon GSM cup
141
12.2.2005
Maďarsko
2-4
Slovensko
Budapešť, HUN
Pannon GSM cup
142
13.2.2005
Česko
4-3
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
143
13.2.2005
Švédsko
5-1
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
144
13.2.2005
Maďarsko
3-4
Německo
Budapešť, HUN
Pannon GSM cup
145
13.2.2005
Kanada
1-2 sn
Slovensko
Budapešť, HUN
Pannon GSM cup
146
13.2.2005
Norsko
4-3
Japonsko
Kloten, SUI
Kvalifikace na ZOH 2006
147
13.2.2005
Švýcarsko
4-2
Dánsko
Kloten, SUI
Kvalifikace na ZOH 2006
148
13.2.2005
Polsko
3-4
Slovinsko
Riga, LAT
Kvalifikace na ZOH 2006
149
13.2.2005
Lotyšsko
5-4
Bělorusko
Riga, LAT
Kvalifikace na ZOH 2006
150
13.2.2005
Rakousko
3-4
Ukrajina
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2006
151
13.2.2005
Francie
0-1
Kazachstán
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na ZOH 2006
152
7.3.2005
Taiwan
5-3
Thajsko
Victoria, HKG
Hongkong cup
153
7.3.2005
Arménie
1-33
JAR
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
154
7.3.2005
Mexiko
2-0
Lucembursko
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
155
8.3.2005
Irsko
23-1
Arménie
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
156
9.3.2005
Hongkong
6-2
Taiwan
Victoria, HKG
Hongkong cup
157
9.3.2005
Lucembursko
8-4
Irsko
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
158
9.3.2005
Mexiko
4-2
JAR
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
159
10.3.2005
Hongkong
5-3
Thajsko
Victoria, HKG
Hongkong cup
160
10.3.2005
Lucembursko
38-3
Arménie
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
161
11.3.2005
Irsko
4-5
JAR
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
162
11.3.2005
Mexiko
48-0
Arménie
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
163
12.3.2005
JAR
7-3
Lucembursko
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
164
12.3.2005
Mexiko
6-1
Irsko
C.de Mexico, MEX
MS Divize III
165
4.4.2005
Izrael
4-4
KLDR
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
166
4.4.2005
Island
3-4
Belgie
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
167
4.4.2005
Srbsko a Č.Hora
6-0
Španělsko
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
168
5.4.2005
Belgie
2-1
Španělsko
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
169
5.4.2005
Island
3-2
KLDR
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
170
5.4.2005
Srbsko a Č.Hora
1-5
Izrael
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
171
6.4.2005
Francie
1-2
Norsko
Asnières, FRA
přátelské utkání
172
6.4.2005
Dánsko
0-3
Švýcarsko
Rodovre, DEN
přátelské utkání
173
7.4.2005
Slovensko
5-0
Česko
Nitra, SVK
přátelské utkání
174
7.4.2005
Německo
2-0
Švédsko
Riesa, GER
přátelské utkání
175
7.4.2005
Itálie
0-3
Rakousko
Pontebba, ITA
přátelské utkání
176
7.4.2005
Francie
2-2
Norsko
Amiens, FRA
přátelské utkání
177
7.4.2005
Španělsko
5-2
Island
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
178
7.4.2005
Belgie
4-7
Izrael
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
179
7.4.2005
Srbsko a Č.Hora
7-1
KLDR
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
180
8.4.2005
Dánsko
2-2
Švýcarsko
Esbjerg, DEN
přátelské utkání
181
8.4.2005
Maďarsko
2-0
Nizozemsko
Székesfehérvár, HUN
přátelské utkání
182
8.4.2005
Česko
2-1
Slovensko
Brno, CZE
přátelské utkání
183
8.4.2005
KLDR
3-1
Belgie
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
184
8.4.2005
Španělsko
0-1
Izrael
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
185
8.4.2005
Srbsko a Č.Hora
11-2
Island
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
186
9.4.2005
Německo
2-3
Švédsko
Riesa, GER
přátelské utkání
187
9.4.2005
Maďarsko
0-2
Nizozemsko
Kaposvár, HUN
přátelské utkání
188
10.4.2005
Izrael
4-2
Island
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
189
10.4.2005
KLDR
4-2
Španělsko
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
190
10.4.2005
Srbsko a Č.Hora
5-2
Belgie
Bělehrad, SMN
MS Divize II – skupina B
191
10.4.2005
Turecko
0-14
Korea
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
192
10.4.2005
Nový Zéland
0-4
Austrálie
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
193
10.4.2005
Bulharsko
1-9
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
194
11.4.2005
Polsko
3-1
Francie
Osvětim, PLN
přátelské utkání
195
11.4.2005
Austrálie
20-1
Turecko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
196
11.4.2005
Korea
7-0
Bulharsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
197
11.4.2005
Chorvatsko
1-40
Nový Zéland
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
198
12.4.2005
Polsko
2-2
Francie
Janow, PLN
přátelské utkání
199
12.4.2005
Norsko
3-3
Dánsko
Lillehammer, NOR
přátelské utkání
200
12.4.2005
Česko
7-0
Rakousko
Břeclav, CZE
přátelské utkání
201
13.4.2005
Slovensko
4-2
Lotyšsko
Poprad, SVK
přátelské utkání
202
13.4.2005
Japonsko
3-1
Itálie
Füssen, GER
přátelské utkání
203
13.4.2005
Korea
3-0
Nový Zéland
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
204
13.4.2005
Turecko
0-13
Bulharsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
205
13.4.2005
Chorvatsko
3-2
Austrálie
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
206
14.4.2005
Bulharsko
7-6
Nový Zéland
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
207
14.4.2005
Austrálie
4-0
Korea
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
208
14.4.2005
Chorvatsko
15-1
Turecko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
209
14.4.2005
Norsko
5-2
Dánsko
Lillehammer, NOR
přátelské utkání
210
14.4.2005
Česko
5-4
Rakousko
Znojmo, CZE
přátelské utkání
211
14.4.2005
Slovensko
3-0
Lotyšsko
Poprad, SVK
přátelské utkání
212
14.4.2005
Bělorusko
1-1
Německo
Minsk, BLR
přátelské utkání
213
15.4.2005
Nizozemsko
2-2
Rumunsko
Eindhoven, NED
přátelské utkání
214
15.4.2005
Švýcarsko
3-2
Finsko
Sierre, SUI
přátelské utkání
215
16.4.2005
Austrálie
4-1
Bulharsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
216
16.4.2005
Nový Zéland
8-3
Turecko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
217
16.4.2005
Korea
2-5
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
218
16.4.2005
Bělorusko
1-4
Německo
Gomel, BLR
přátelské utkání
219
16.4.2005
Švýcarsko
0-1
Finsko
Fribourg, SUI
přátelské utkání
220
17.4.2005
Estonsko
0-2
Itálie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
221
17.4.2005
Nizozemsko
6-3
Rumunsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
222
17.4.2005
Litva
3-5
Francie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
223
17.4.2005
Velká Británie
0-2
Polsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
224
17.4.2005
Čína
1-8
Japonsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
225
17.4.2005
Maďarsko
2-2
Norsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
226
18.4.2005
Itálie
7-0
Rumunsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
227
18.4.2005
Francie
3-3
Estonsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
228
18.4.2005
Nizozemsko
3-3
Litva
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
229
18.4.2005
Polsko
9-3
Čína
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
230
18.4.2005
Norsko
8-3
Velká Británie
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
231
18.4.2005
Maďarsko
3-0
Japonsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
232
19.4.2005
Švédsko
5-2
Slovensko
Jönköping, SWE
přátelské utkání
233
20.4.2005
Kanada
3-1
USA
Halifax, CAN
přátelské utkání
234
20.4.2005
Litva
4-4
Estonsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
235
20.4.2005
Francie
6-1
Rumunsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
236
20.4.2005
Nizozemsko
1-1
Itálie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
237
20.4.2005
Japonsko
5-3
Velká Británie
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
238
20.4.2005
Norsko
3-2
Polsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
239
20.4.2005
Maďarsko
9-0
Čína
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
240
21.4.2005
Dánsko
2-1
Slovensko
Odense, DEN
přátelské utkání
241
21.4.2005
Rakousko
2-2
Slovinsko
Innsbruck, AUT
přátelské utkání
242
21.4.2005
Švýcarsko
3-1
Bělorusko
Biel, SUI
přátelské utkání
243
21.4.2005
Německo
2-4
Lotyšsko
Kaufbeuren, GER
přátelské utkání
244
22.4.2005
Rakousko
2-2
Slovinsko
Innsbruck, AUT
přátelské utkání
245
22.4.2005
Kanada
4-5
USA
Québec, CAN
přátelské utkání
246
22.4.2005
Švédsko
1-2
Rusko
Stockholm, SWE
Euro hockey tour – finále
247
22.4.2005
Česko
3-3
Finsko
Litvínov, CZE
Euro hockey tour – o 3.místo
248
22.4.2005
Itálie
5-1
Litva
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
249
22.4.2005
Estonsko
6-3
Rumunsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
250
22.4.2005
Nizozemsko
0-1
Francie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
251
22.4.2005
Norsko
25-1
Čína
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
252
22.4.2005
Polsko
2-1
Japonsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
253
22.4.2005
Maďarsko
0-3
Velká Británie
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
254
23.4.2005
Švýcarsko
4-1
Bělorusko
Winterthur, SUI
přátelské utkání
255
23.4.2005
Německo
3-3
Lotyšsko
Ravensburg, GER
přátelské utkání
256
23.4.2005
Rumunsko
0-5
Litva
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
257
23.4.2005
Francie
1-2
Itálie
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
258
23.4.2005
Nizozemsko
3-3
Estonsko
Eindhoven, NED
MS Divize I – skupina B
259
23.4.2005
Japonsko
0-5
Norsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
260
23.4.2005
Velká Británie
10-0
Čína
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
261
23.4.2005
Maďarsko
1-1
Polsko
Debrecín, HUN
MS Divize I – skupina A
262
24.4.2005
Rusko
5-2
Švédsko
Moskva, RUS
Euro hockey tour – finále
263
24.4.2005
Finsko
4-0
Česko
Helsinki, FIN
Euro hockey tour – o 3.místo
264
25.4.2005
Lotyšsko
1-3
Kanada
Riga, LAT
přátelské utkání
265
26.4.2005
Německo
2-3
USA
Mnichov, GER
přátelské utkání
266
26.4.2005
Bělorusko
1-1
Dánsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
267
27.4.2005
Slovensko
0-3
Švédsko
Trenčín, SVK
přátelské utkání
268
27.4.2005
Rakousko
0-1
Švýcarsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
269
27.4.2005
Slovinsko
0-4
Rusko
Jesenice, SLO
přátelské utkání
270
27.4.2005
Finsko
3-2
Lotyšsko
Oulu, FIN
přátelské utkání
271
28.4.2005
Německo
1-3
USA
Rosenheim, GER
přátelské utkání
272
28.4.2005
Česko
1-2
Kanada
Praha, CZE
přátelské utkání
273
30.4.2005
Rusko
4-2
Rakousko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
274
30.4.2005
Slovensko
2-1
Bělorusko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
275
30.4.2005
Lotyšsko
4-6
Kanada
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
276
30.4.2005
Finsko
2-1
Dánsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
277
1.5.2005
USA
7-0
Slovinsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
278
1.5.2005
Česko
3-1
Švýcarsko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
279
1.5.2005
Německo
1-2
Kazachstán
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
280
1.5.2005
Ukrajina
2-3
Švédsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
281
2.5.2005
Slovensko
3-3
Rusko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
282
2.5.2005
Bělorusko
5-0
Rakousko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
283
2.5.2005
Finsko
4-1
Ukrajina
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
284
2.5.2005
Švédsko
7-0
Dánsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
285
3.5.2005
USA
3-1
Lotyšsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
286
3.5.2005
Kanada
8-0
Slovinsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
287
3.5.2005
Kazachstán
1-2
Švýcarsko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
288
3.5.2005
Česko
2-0
Německo
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
289
4.5.2005
Rusko
2-0
Bělorusko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
290
4.5.2005
Slovensko
8-1
Rakousko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
291
4.5.2005
Dánsko
1-2
Ukrajina
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
292
4.5.2005
Švédsko
5-1
Finsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
293
5.5.2005
Slovinsko
1-3
Lotyšsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
294
5.5.2005
Kanada
3-1
USA
Innsbruck, AUT
MS 2005 – základní skupina
295
5.5.2005
Česko
1-0
Kazachstán
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
296
5.5.2005
Německo
1-5
Švýcarsko
Vídeň, AUT
MS 2005 – základní skupina
297
6.5.2005
Rusko
3-3
Švýcarsko
Vídeň, AUT
MS 2005 - osmifinále
298
6.5.2005
USA
4-4
Finsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 - osmifinále
299
6.5.2005
Slovinsko
4-3
Dánsko
Innsbruck, AUT
MS 2005 – skupina o udržení
300
6.5.2005
Rakousko
2-2
Německo
Vídeň, AUT
MS 2005 – skupina o udržení
301
7.5.2005
Bělorusko
2-0
Kazachstán
Vídeň, AUT
MS 2005 - osmifinále
302
7.5.2005
Česko
5-1
Slovensko
Vídeň, AUT
MS 2005 - osmifinále
303
7.5.2005
Lotyšsko
3-0