---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
1995/1996
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
 249 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Čína-Kazachstán 0-20 (Asijské hry 1996)
utkání s nejvyšším počtem branek
Čína-Kazachstán 0-20 (Asijské hry 1996)
zajímavé výsledky
Švýcarsko-Bělorusko 2-4 (MS 1996- divize B; Švýcarsko si prohrou zkomplikovalo cestu k postupu mezi elitu)
Švýcarsko-Lotyšsko 1-1 (MS 1996 – divize B; remíza znamenala historicky první postup samostatného Lotyšska do elitní skupiny mistrovství světa)
Izrael – Některá utkání Izraele byla kontumována pro neoprávněný start hráčů s ruským státním občanstvím.
Česko-Kanada 4-2 (MS 1996 – historicky první zlaté medaile samostatné České republiky)
     
1
31.8.1995
Švédsko
3-5
Slovensko
Zlín, CZE
Pragobanka cup
2
31.8.1995
Česko
4-1
Rusko
Zlín, CZE
Pragobanka cup
3
2.9.1995
Rusko
1-4
Švédsko
Zlín, CZE
Pragobanka cup
4
2.9.1995
Česko
8-2
Slovensko
Zlín, CZE
Pragobanka cup
5
3.9.1995
Německo
1-5
Finsko
Berlín, GER
přátelské utkání
6
3.9.1995
Slovensko
5-2
Rusko
Zlín, CZE
Pragobanka cup
7
3.9.1995
Česko
2-3
Švédsko
Zlín, CZE
Pragobanka cup
8
3.9.1995
Německo
4-5
Finsko
Chemnitz, GER
přátelské utkání
9
14.10.1995
Kanada
2-1
Norsko
Selkir, CAN
přátelské utkání
10
15.10.1995
Kanada
4-3
Norsko
Virden, CAN
přátelské utkání
11
17.10.1995
Kanada
3-1
Norsko
Swan River, CAN
přátelské utkání
12
18.10.1995
Kanada
3-2
Norsko
Flin Flon, CAN
přátelské utkání
13
19.10.1995
Kanada
6-3
Norsko
Thompson, CAN
přátelské utkání
14
23.10.1995
Francie
3-2
Kanada
Bordeaux, FRA
přátelské utkání
15
25.10.1995
Francie
3-6
Kanada
Boulogne-Billancourt, FRA
přátelské utkání
16
25.10.1995
Velká Británie
4-1
Nizozemsko
Milton Keynes, GBR
předkvalifikace ZOH 1998
17
27.10.1995
Slovensko
8-1
Francie
Asiago, ITA
Asiago Cup
18
27.10.1995
Itálie
2-5
Kanada
Asiago, ITA
Asiago Cup
19
28.10.1995
Slovensko
4-2
Kanada
Asiago, ITA
Asiago Cup
20
28.10.1995
Itálie
4-4
Francie
Asiago, ITA
Asiago Cup
21
29.10.1995
Francie
3-6
Kanada
Asiago, ITA
Asiago Cup
22
29.10.1995
Itálie
4-2
Slovensko
Asiago, ITA
Asiago Cup
23
2.11.1995
Finsko
4-5
Švédsko
Füssen, GER
Deutschland cup
24
2.11.1995
Kanada
1-1
Švýcarsko
Memmingen, GER
Deutschland cup
25
3.11.1995
Finsko
7-6
Česko
Stuttgart, GER
Deutschland cup
26
3.11.1995
Německo
4-2
Kanada
Stuttgart, GER
Deutschland cup
27
4.11.1995
Švédsko
0-3
Česko
Stuttgart, GER
Deutschland cup
28
4.11.1995
Německo
3-2
Švýcarsko
Stuttgart, GER
Deutschland cup
29
4.11.1995
Dánsko
4-2
Slovinsko
Stuttgart, GER
předkvalifikace ZOH 1998
30
5.11.1995
Švédsko
5-2
Kanada
Stuttgart, GER
Deutschland cup
31
5.11.1995
Finsko
6-0
Švýcarsko
Stuttgart, GER
Deutschland cup
32
5.11.1995
Německo
2-1 pp
Česko
Stuttgart, GER
Deutschland cup
33
5.11.1995
Austrálie
6-0
Nový Zéland
Sydney, AUS
MS 96 kval. sk.D - oceánská
34
6.11.1995
Austrálie
6-2
Nový Zéland
Sydney, AUS
MS 96 kval. sk.D - oceánská
35
7.11.1995
Švédsko
4-1
Rusko
Örebro, SWE
přátelské utkání
36
8.11.1995
Švédsko
3-3
Rusko
Göteborg, SWE
přátelské utkání
37
10.11.1995
Rakousko
1-3
Kanada
Linec, AUT
přátelské utkání
38
11.11.1995
Rakousko
3-6
Kanada
Arnstetten, AUT
přátelské utkání
39
13.12.1995
Velká Británie
1-1
Dánsko
Milton Keynes, GBR
předkvalifikace ZOH 1998
40
13.12.1995
Finsko
5-2
Švédsko
Tampere, FIN
předkvalifikace ZOH 1998
41
14.12.1995
Finsko
3-1
Švédsko
Turku, FIN
předkvalifikace ZOH 1998
42
16.12.1995
Norsko
3-5
Itálie
Stavanger, NOR
předkvalifikace ZOH 1998
43
16.12.1995
Švédsko
2-1
Česko
Helsinki, FIN
Vánoční turnaj Karjala
44
16.12.1996
Rusko
2-2
Kanada
Moskva, RUS
O pohár listu Izvestija
45
16.12.1995
Finsko
6-1
Francie
Helsinki, FIN
Vánoční turnaj Karjala
46
17.12.1995
Norsko
6-2
Itálie
Stavanger, NOR
přátelské utkání
47
17.12.1995
Francie
3-6
Švédsko
Helsinki, FIN
Vánoční turnaj Karjala
48
17.12.1995
Finsko
5-3
Česko
Helsinki, FIN
Vánoční turnaj Karjala
49
18.12.1995
Francie
3-2
Česko
Helsinki, FIN
Vánoční turnaj Karjala
50
18.12.1995
Finsko
2-4
Švédsko
Helsinki, FIN
Vánoční turnaj Karjala
51
19.12.1995
Rusko
6-2
Česko
Moskva, RUS
O pohár listu Izvestija
52
19.12.1995
Švédsko
3-0
Kanada
Moskva, RUS
O pohár listu Izvestija
53
20.12.1995
Švédsko
1-5
Česko
Moskva, RUS
O pohár listu Izvestija
54
20.12.1995
Rusko
2-1
Švédsko
Moskva, RUS
O pohár listu Izvestija
55
20.12.1995
Švýcarsko
2-2
Velká Británie
Lausanne, SUI
předkvalifikace ZOH 1998
56
20.12.1995
Německo
5-1
Itálie
Landsberg, GER
přátelské utkání
57
21.12.1995
Nizozemsko
0-8
Slovinsko
Eindhoven, NED
předkvalifikace ZOH 1998
58
21.12.1995
Německo
4-4
Itálie
Memmingen, GER
přátelské utkání
59
21.12.1995
Kanada
6-6
Česko
Moskva, RUS
O pohár listu Izvestija
60
23.12.1995
Nizozemsko
1-7
Švýcarsko
Zoetermeer, NED
předkvalifikace ZOH 1998
61
27.12.1995
Francie
6-2
Japonsko
Chamonix, FRA
Tournoi du Mont Blanc
62
28.12.1995
Francie
6-3
Polsko
Saint Gervais, FRA
Tournoi du Mont Blanc
63
28.12.1995
Kanada
5-1
Rusko
Grande Prairie, CAN
přátelské utkání
64
29.12.1995
Japonsko
1-3
Polsko
Chamonix, FRA
Tournoi du Mont Blanc
65
2.1.1996
Kanada
4-6
Rusko
Sain-John, CAN
přátelské utkání
66
3.1.1996
Kanada
5-4
Rusko
Slave Lake, CAN
přátelské utkání
67
4.1.1996
Kanada
2-3
Rusko
Bonnyville, CAN
přátelské utkání
68
6.1.1996
Kanada
4-3
Rusko
Drayton Valley, CAN
přátelské utkání
69
17.1.1996
Slovinsko
4-5
Velká Británie
Ljublaň, SLO
předkvalifikace ZOH 1998
70
26.1.1996
Maďarsko
7-0
Chorvatsko
Székesfehérvár, HUN
předkvalifikace ZOH 1998
71
27.1.1996
Izrael
5-0 kont
Řecko
Metulla, ISR
MS 96- kvalifikace skupiny D středomořská skupina
72
28.1.1996
Maďarsko
6-0
Chorvatsko
Székesfehérvár, HUN
předkvalifikace ZOH 1998
73
28.1.1996
Turecko
5-0 kont
Řecko
Metulla, ISR
MS 96- kvalifikace skupiny D středomořská skupina
74
29.1.1996
Izrael
19-0
Turecko
Metulla, ISR
MS 96- kvalifikace skupiny D středomořská skupina
75
31.1.1996
Izrael
5-0
Řecko
Metulla, ISR
MS 96- kvalifikace skupiny D středomořská skupina
76
4.2.1996
Norsko
4-3
Kanada
Oslo, NOR
Rimi cup
77
4.2.1996
Francie
5-3
Německo
Oslo, NOR
Rimi cup
78
5.2.1996
Kazachstán
4-1
Japonsko
Harbin, CHN
Asijské hry 1996
79
5.2.1996
Čína
6-2
Korea
Harbin, CHN
Asijské hry 1996
80
6.2.1996
Francie
0-6
Kanada
Oslo, NOR
Rimi cup
81
6.2.1996
Norsko
3-1
Německo
Oslo, NOR
Rimi cup
82
6.2.1996
Japonsko
6-1
Korea
Harbin, CHN
Asijské hry 1996
83
6.2.1996
Čína
0-20
Kazachstán
Harbin, CHN
Asijské hry 1996
84
7.2.1996
Švýcarsko
5-3
Slovinsko
Coire, SUI
kvalifikace na ZOH 1998
85
7.2.1996
Dánsko
2-3
Velká Británie
Rodovre, DEN
kvalifikace na ZOH 1998
86
7.2.1996
Německo
3-7
Kanada
Oslo, NOR
Rimi cup
87
7.2.1996
Norsko
4-3
Francie
Oslo, NOR
Rimi cup
88
7.2.1996
Korea
1-9
Kazachstán
Harbin, CHN
Asijské hry 1996
89
8.2.1996
Čína
1-7
Japonsko
Harbin, CHN
Asijské hry 1996
90
8.2.1996
Česko
6-2
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
91
8.2.1996
Švédsko
7-1
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
92
9.2.1996
Švédsko
2-0
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
93
9.2.1996
Kanada
1-6
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
94
10.2.1996
Dánsko
2-6
Švýcarsko
Rodovre, DEN
Předkvalifikace ZOH 1998
95
10.2.1996
Francie
1-5
Norsko
Rouen, FRA
Rouen cup
96
11.2.1996
Rusko
7-3
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
97
11.2.1996
Švédsko
3-2
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
98
11.2.1996
Rakousko
2-5
Slovensko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
99
21.3.1996
Německo
1-9
Česko
Amberg, GER
přátelské utkání
100
22.3.1996
Německo
6-3
Česko
Deggendorf, GER
přátelské utkání
101
22.3.1996
Rumunsko
9-2
Chorvatsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
102
22.3.1996
Estonsko
13-2
Čína
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
103
22.3.1996
Ukrajina
4-1
Maďarsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
104
22.3.1996
Slovinsko
2-4
Kazachstán
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
105
23.3.1996
Jugoslávie
5-0 kont
Izrael
Kaunas, LIT
Předkvalifikace ZOH 1998
106
23.3.1996
Německo
2-6
Česko
Bayreuth, GER
přátelské utkání
107
23.3.1996
Maďarsko
2-7
Kazachstán
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
108
23.3.1996
Slovinsko
4-1
Rumunsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
109
23.3.1996
Čína
2-7
Ukrajina
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
110
23.3.1996
Estonsko
10-2
Chorvatsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
111
24.3.1996
Polsko
2-5
Lotyšsko
Nowy Targ, PLN
přátelské utkání
112
25.3.1996
Polsko
2-4
Lotyšsko
Osvětim, PLN
přátelské utkání
113
25.3.1996
Jugoslávie
7-1
Austrálie
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
114
25.3.1996
Španělsko
1-1
Korea
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
115
25.3.1996
Bulharsko
5-0 kont
Izrael
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
116
25.3.1996
Litva
11-2
Belgie
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
117
25.3.1996
Slovinsko
6-3
Estonsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
118
25.3.1996
Ukrajina
11-1
Chorvarsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
119
25.3.1996
Rumunsko
3-5
Maďarsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
120
25.3.1996
Kazachstán
15-0
Čína
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
121
26.3.1996
Austrálie
1-11
Španělsko
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
122
26.3.1996
Jugoslávie
3-1
Korea
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
123
26.3.1996
Belgie
3-2
Bulharsko
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
124
26.3.1996
Litva
5-0 kont
Izrael
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
125
26.3.1996
Čína
3-11
Rumunsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
126
26.3.1996
Kazachstán
12-0
Chorvatsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
127
26.3.1996
Maďarsko
5-5
Estonsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
128
26.3.1996
Slovinsko
2-4
Ukrajina
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
129
27.3.1996
Finsko
6-4
Lotyšsko
Kokkola, FIN
přátelské utkání
130
28.3.1996
Finsko
3-3
Lotyšsko
Oulu, FIN
přátelské utkání
131
28.3.1996
Korea
13-6
Austrálie
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
132
28.3.1996
Jugoslávie
4-3
Španělsko
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
133
28.3.1996
Belgie
5-0 kont
Izrael
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
134
28.3.1996
Litva
3-0
Bulharsko
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
135
28.3.1996
Rumunsko
2-3
Estonsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
136
28.3.1996
Chorvatsko
4-6
Čína
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
137
28.3.1996
Kazachstán
3-2
Ukrajina
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
138
28.3.1996
Slovinsko
4-3
Maďarsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
139
29.3.1996
Ukrajina
7-2
Rumunsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
140
29.3.1996
Chorvatsko
0-10
Maďarsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
141
29.3.1996
Estonsko
0-7
Kazachstán
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
142
29.3.1996
Slovinsko
10-2
Čína
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
143
30.3.1996
Jugoslávie
5-2
Belgie
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
144
30.3.1996
Litva
11-1
Španělsko
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
145
30.3.1996
Bulharsko
5-4
Austrálie
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
146
30.3.1996
Izrael
3-3
Korea
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
147
31.3.1996
Španělsko
6-1
Belgie
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
148
31.3.1996
Litva
3-1
Jugoslávie
Kaunas, LIT
MS 1996 – Divize D
149
31.3.1996
Izrael
7-2
Austrálie
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
150
31.3.1996
Korea
6-4
Bulharsko
Elektrenai, LIT
MS 1996 – Divize D
151
31.3.1996
Ukrajina
5-2
Estonsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
152
31.3.1996
Slovinsko
13-2
Chorvatsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
153
31.3.1996
Rumunsko
4-3
Kazachstán
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
154
31.3.1996
Čína
2-8
Maďarsko
Jesenice, Kranj, SLO
MS 1996 – Divize C
155
1.4.1996
Norsko
3-3
Švédsko
Hamar, NOR
přátelské utkání
156
1.4.1996
Finsko
1-5
Rusko
Joensuu, FIN
přátelské utkání
157
2.4.1996
Norsko
1-7
Švédsko
Gjovik, NOR
přátelské utkání
158
3.4.1996
Finsko
6-1
Rusko
Kuopio, FIN
přátelské utkání
159
3.4.1996
Slovinsko
1-4
Švýcarsko
Jesenice, SLO
Předkvalifikace ZOH 1998
160
3.4.1996
Rakousko
4-1
Japonsko
Salzburg, AUT
přátelské utkání
161
4.4.1996
Rakousko
7-1
Japonsko
Zel lam See, AUT
přátelské utkání
162
4.4.1996
Česko
5-2
Německo
Pardubice, CZE
přátelské utkání
163
5.4.1996
Česko
4-3
Německo
Nymburk, CZE
přátelské utkání
164
6.4.1996
Švýcarsko
7-1
Nizozemsko
Rapperswil, SUI
Předkvalifikace ZOH 1998
165
10.4.1996
Švédsko
3-3
Česko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
166
10.4.1996
Lotyšsko
6-5
Velká Británie
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
167
10.4.1996
Polsko
3-3
Japonsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
168
10.4.1996
Nizozemsko
0-3
Dánsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
169
10.4.1996
Švýcarsko
2-4
Bělorusko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
170
11.4.1996
Švédsko
7-3
Česko
Lulea, SWE
přátelské utkání
171
11.4.1996
Rakousko
3-5
Itálie
Linec, AUT
přátelské utkání
172
11.4.1996
Slovensko
3-2
Norsko
Bratislava, SVK
přátelské utkání
173
11.4.1996
Finsko
5-0
Francie
Turku, FIN
přátelské utkání
174
11.4.1996
Japonsko
1-6
Lotyšsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
175
11.4.1996
Velká Británie
2-7
Švýcarsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
176
12.4.1996
Rakousko
3-5
Itálie
Linec, AUT
přátelské utkání
177
12.4.1996
Slovensko
3-2
Norsko
Bratislava, SVK
přátelské utkání
178
12.4.1996
Finsko
5-0
Francie
Helsinki, FIN
přátelské utkání
179
12.4.1996
Dánsko
3-4
Polsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
180
12.4.1996
Nizozemsko
2-3
Bělorusko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
181
13.4.1996
Německo
2-2
Rusko
Iserlohn, GER
přátelské utkání
182
13.4.1996
Lotyšsko
5-3
Dánsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
183
13.4.1996
Švýcarsko
7-2
Japonsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
184
13.4.1996
Velká Británie
4-2
Polsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
185
14.4.1996
Německo
3-5
Rusko
Essen, GER
přátelské utkání
186
14.4.1996
Nizozemsko
2-6
Velká Británie
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
187
14.4.1996
Lotyšsko
4-1
Bělorusko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
188
15.4.1996
Dánsko
1-10
Švýcarsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
189
15.4.1996
Polsko
3-6
Bělorusko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
190
15.4.1996
Japonsko
1-2
Nizozemsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
191
16.4.1996
Švédsko
1-4
Finsko
Göteborg, SWE
přátelské utkání
192
16.4.1996
Lotyšsko
4-2
Polsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
193
16.4.1996
Japonsko
3-3
Velká Británie
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
194
17.4.1996
Švédsko
3-3
Finsko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
195
17.4.1996
Itálie
5-5
Německo
Selva, ITA
přátelské utkání
196
17.4.1996
Bělorusko
6-1
Dánsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
197
17.4.1996
Švýcarsko
5-1
Nizozemsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
198
18.4.1996
Česko
6-3
Kanada
České Budějovice,CZE
přátelské utkání
199
18.4.1996
Polsko
2-5
Švýcarsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
200
18.4.1996
Nizozemsko
3-15
Lotyšsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
201
19.4.1996
Rakousko
1-8
Rusko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
202
19.4.1996
Slovensko
5-0
Francie
Bratislava, SVK
přátelské utkání
203
19.4.1996
Bělorusko
7-2
Japonsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
204
19.4.1996
Velká Británie
5-1
Dánsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
205
20.4.1996
Bělorusko
2-4
Velká Británie
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
206
20.4.1996
Dánsko
2-2
Japonsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
207
20.4.1996
Švýcarsko
1-1
Lotyšsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
208
20.4.1996
Polsko
2-2
Nizozemsko
Eindhoven, NED
MS 1996 – Divize B
209
21.4.1996
Německo
1-2
Rusko
Vídeň, AUT
MS 1996
210
21.4.1996
Kanada
3-3
Slovensko
Vídeň, AUT
MS 1996
211
21.4.1996
Česko
3-1
Švédsko
Vídeň, AUT
MS 1996
212
21.4.1996
Finsko
1-1
Norsko
Vídeň, AUT
MS 1996
213
22.4.1996
Rakousko
1-5
USA
Vídeň, AUT
MS 1996
214
22.4.1996
Rusko
6-2
Slovensko
Vídeň, AUT
MS 1996
215
22.4.1996
Francie
5-6
Itálie
Vídeň, AUT
MS 1996
216
23.4.1996
USA
4-2
Německo
Vídeň, AUT
MS 1996
217
23.4.1996
Rakousko
0-4
Kanada
Vídeň, AUT
MS 1996
218
23.4.1996
Finsko
2-4
Česko
Vídeň, AUT
MS 1996
219
23.4.1996
Itálie
4-0
Norsko
Vídeň, AUT
MS 1996
220
24.4.1996
Německo
5-1
Kanada
Vídeň, AUT
MS 1996
221
24.4.1996
Švédsko
2-1
Francie
Vídeň, AUT
MS 1996
222
24.4.1996
Norsko
2-2
Česko
Vídeň, AUT
MS 1996
223
25.4.1996
Rakousko
2-1
Slovensko
Vídeň, AUT
MS 1996
224
25.4.1996
USA
1-3
Rusko
Vídeň, AUT
MS 1996
225
25.4.1996
Francie
3-6
Finsko
Vídeň, AUT
MS 1996
226
25.4.1996
Švédsko
3-3
Itálie
Vídeň, AUT
MS 1996
227
26.4.1996
Rakousko
0-3
Německo
Vídeň, AUT
MS 1996
228
26.4.1996
Rusko
6-4
Kanada
Vídeň, AUT
MS 1996
229
26.4.1996
Itálie
2-9
Finsko
Vídeň, AUT
MS 1996
230
27.4.1996
USA
4-2
Slovensko
Vídeň, AUT
MS 1996
231
27.4.1996
Česko
9-2
Francie
Vídeň, AUT
MS 1996
232
27.4.1996
Švédsko
3-0
Norsko
Vídeň, AUT
MS 1996
233
28.4.1996
Rakousko
0-6
Rusko
Vídeň, AUT
MS 1996
234
28.4.1996
Kanada
5-1
USA
Vídeň, AUT
MS 1996
235
28.4.1996
Itálie
5-9
Česko
Vídeň, AUT
MS 1996
236
28.4.1996
Finsko
5-5
Švédsko
Vídeň, AUT
MS 1996
237
29.4.1996
Slovensko
4-1
Německo
Vídeň, AUT
MS 1996
238
29.4.1996
Norsko
3-1
Francie
Vídeň, AUT
MS 1996
239
30.4.1996
USA
3-2
Švédsko
Vídeň, AUT
MS 1996 - čtvrtfinále
240
30.4.1996
Finsko
1-3
Kanada
Vídeň, AUT
MS 1996 - čtvrtfinále
241
1.5.1996
Rusko
5-2
Itálie
Vídeň, AUT
MS 1996 - čtvrtfinále
242
1.5.1996
Česko
6-1
Německo
Vídeň, AUT
MS 1996 - čtvrtfinále
243
1.5.1996
Rakousko
3-6
Francie
Vídeň, AUT
MS 1996 – o záchranu
244
2.5.1996
Rakousko
3-6
Francie
Vídeň, AUT
MS 1996 – o záchranu
245
3.5.1996
USA
0-5
Česko
Vídeň, AUT
MS 1996 – semifinále
246
3.5.1996
Kanada
3-2 sn
Rusko
Vídeň, AUT
MS 1996 – semifinále
247
4.5.1996
Rusko
3-4 pp
USA
Vídeň, AUT
MS 1996 – o bronz
249
5.5.1996
Česko
4-2
Kanada
Vídeň, AUT
MS 1996 – finále
 
 
 
TOPlist