---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2002/2003
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
300 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Japonsko-Thajsko 39-0 (Asijské hry)
utkání s nejvyšším počtem branek
Japonsko-Thajsko 39-0 (Asijské hry)
zajímavé výsledky
Lucembursko-Lichtenštejnsko 7-1 (přátelské utkání, první mezinárodní utkání Lichtenštejnska)
USA-Dánsko 2-5 (MS základní skupina, pro Dánsko důležité postupové vítězství)
USA-Švýcarsko 0-1 (MS základní skupina, hokejisté USA prohráli druhý zápas s papírovým outsiderem)
Rusko-USA 3-2 (MS základní skupina, USA sestupují do skupiny o záchranu, tam následně dominují)
Švédsko-Finsko 6-5 (MS čtvrtfinále, domácí Finové ztratili tříbrankové vedení a na domácím turnaji skončili)
Kanada-Německo 3-2pp (MS čtvrtfinále, pozdější mistři světa rozhodli čtvrtfinále s Německem až v prodloužení)
     
1
30.8.2002
Dánsko
3-1
Francie
Riga, LAT
Riga cup
2
30.8.2002
Lotyšsko
4-2
Ukrajina
Riga, LAT
Riga cup
3
30.8.2002
Norsko
1-0
Polsko
Selva di Val Gardena, ITA
Selva di Val Gardena cup
4
30.8.2002
Itálie
4-5 pp
Nizozemsko
Selva di Val Gardena, ITA
Selva di Val Gardena cup
5
30.8.2002
Bělorusko
2-1
Maďarsko
Nottingham, GBR
Nottingham cup
6
30.8.2002
Velká Británie
4-4
Slovinsko
Nottingham, GBR
Nottingham cup
7
31.8.2002
Ukrajina
2-3
Francie
Riga, LAT
Riga cup
8
31.8.2002
Lotyšsko
5-2
Dánsko
Riga, LAT
Riga cup
9
31.8.2002
Norsko
6-1
Nizozemsko
Selva di Val Gardena, ITA
Selva di Val Gardena cup
10
31.8.2002
Itálie
0-2
Polsko
Selva di Val Gardena, ITA
Selva di Val Gardena cup
11
31.8.2002
Slovinsko
3-1
Maďarsko
Nottingham, GBR
Nottingham cup
12
31.8.2002
Velká Británie
0-6
Bělorusko
Nottingham, GBR
Nottingham cup
13
1.9.2002
Ukrajina
3-3
Dánsko
Riga, LAT
Riga cup
14
1.9.2002
Lotyšsko
5-0
Francie
Riga, LAT
Riga cup
15
1.9.2002
Nizozemsko
0-5
Polsko
Selva di Val Gardena, ITA
Selva di Val Gardena cup
16
1.9.2002
Itálie
2-3
Norsko
Selva di Val Gardena, ITA
Selva di Val Gardena cup
17
1.9.2002
Slovinsko
2-4
Bělorusko
Nottingham, GBR
Nottingham cup
18
1.9.2002
Velká Británie
3-6
Maďarsko
Nottingham, GBR
Nottingham cup
19
3.9.2002
Česko
2-5
Rusko
Brno, CZE
přátelské utkání
20
5.9.2002
Švédsko
2-0
Finsko
Karlstad, SWE
Česká Pojišťovna cup
21
5.9.2002
Česko
1-3
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
22
7.9.2002
Švédsko
1-2 sn
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
23
7.9.2002
Česko
7-2
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
24
8.9.2002
Rusko
0-1 pp
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
25
8.9.2002
Česko
6-5
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
26
5.11.2002
Česko
4-3
Slovensko
Plzeň, CZE
přátelské utkání
27
5.11.2002
Švýcarsko
2-4
Kanada
Bern, SUI
přátelské utkání
28
6.11.2002
Německo
3-4
Kanada
Kolín n.R., GER
přátelské utkání
29
7.11.2002
Česko
5-2
Švédsko
Pardubice, CZE
Karjala cup
30
7.11.2002
Finsko
5-0
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
31
8.11.2002
Slovinsko
4-1
Velká Británie
Székesfehérvár, HUN
Székesfehérvár cup
32
8.11.2002
Maďarsko
0-5
Ukrajina
Dunaújváros, HUN
Székesfehérvár cup
33
8.11.2002
Bělorusko
2-3
Rakousko
Asker, NOR
Asker cup
34
8.11.2002
Norsko
2-5
Polsko
Asker, NOR
Asker cup
35
8.11.2002
Francie
3-4 pp
Itálie
Mulhouse, Belfort, FRA
Pohár Olivier Lesieura
36
8.11.2002
Lotyšsko
2-3
Dánsko
Mulhouse, Belfort, FRA
Pohár Olivier Lesieura
37
8.11.2002
Švýcarsko
1-4
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
38
8.11.2002
Německo
0-2
USA
Hannover, GER
Deutschland cup
39
9.11.2002
Německo
5-2
Švýcarsko
Hannover, GER
Deutschland cup
40
9.11.2002
Kanada
3-1
USA
Hannover, GER
Deutschland cup
41
9.11.2002
Rusko
1-3
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
42
9.11.2002
Finsko
2-0
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
43
9.11.2002
Maďarsko
2-2
Slovinsko
Dunaújváros, HUN
Székesfehérvár cup
44
9.11.2002
Ukrajina
4-0
Velká Británie
Székesfehérvár, HUN
Székesfehérvár cup
45
9.11.2002
Polsko
4-5
Bělorusko
Asker, NOR
Asker cup
46
9.11.2002
Norsko
5-3
Rakousko
Asker, NOR
Asker cup
47
9.11.2002
Francie
5-5
Lotyšsko
Mulhouse, Belfort, FRA
Pohár Olivier Lesieura
48
9.11.2002
Itálie
2-3 pp
Dánsko
Mulhouse, Belfort, FRA
Pohár Olivier Lesieura
49
10.11.2002
Rusko
4-3 pp
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
50
10.11.2002
Finsko
5-3
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
51
10.11.2002
Ukrajina
5-0
Slovinsko
Székesfehérvár, HUN
Székesfehérvár cup
52
10.11.2002
Maďarsko
0-2
Velká Británie
Székesfehérvár, HUN
Székesfehérvár cup
53
10.11.2002
Rakousko
3-1
Polsko
Asker, NOR
Asker cup
54
10.11.2002
Norsko
1-5
Bělorusko
Asker, NOR
Asker cup
55
10.11.2002
Francie
1-1
Dánsko
Mulhouse, Belfort, FRA
Pohár Olivier Lesieura
56
10.11.2002
Lotyšsko
6-3
Itálie
Mulhouse, Belfort, FRA
Pohár Olivier Lesieura
57
10.11.2002
Německo
0-2
Kanada
Hannover, GER
Deutschland cup
58
10.11.2002
USA
1-0
Švýcarsko
Hannover, GER
Deutschland cup
59
13.12.2002
Lotyšsko
8-0
Nizozemsko
Gdaňsk, PLN
Gdaňsk cup
60
13.12.2002
Polsko
0-1
Dánsko
Gdaňsk, PLN
Gdaňsk cup
61
13.12.2002
Bělorusko
10-3
Velká Británie
Kyjev, UKR
Kyjev cup
62
13.12.2002
Ukrajina
3-0
Maďarsko
Kyjev, UKR
Kyjev cup
63
13.12.2002
Francie
2-0
Norsko
Bled, SLO
Bled cup
64
13.12.2002
Slovinsko
7-0
Chorvatsko
Bled, SLO
Bled cup
65
13.12.2002
Švýcarsko
6-1
Rakousko
Herisau, SUI
přátelské utkání
66
14.12.2002
Rakousko
1-3
Švýcarsko
Feldkirch, AUT
přátelské utkání
67
14.12.2002
Lotyšsko
5-3
Dánsko
Gdaňsk, PLN
Gdaňsk cup
68
14.12.2002
Polsko
8-3
Nizozemsko
Gdaňsk, PLN
Gdaňsk cup
69
14.12.2002
Bělorusko
9-4
Maďarsko
Kyjev, UKR
Kyjev cup
70
14.12.2002
Ukrajina
11-0
Velká Británie
Kyjev, UKR
Kyjev cup
71
14.12.2002
Francie
9-0
Chorvatsko
Bled, SLO
Bled cup
72
14.12.2002
Slovinsko
4-3
Norsko
Bled, SLO
Bled cup
73
15.12.2002
Nizozemsko
1-6
Dánsko
Gdaňsk, PLN
Gdaňsk cup
74
15.12.2002
Polsko
0-2
Lotyšsko
Gdaňsk, PLN
Gdaňsk cup
75
15.12.2002
Velká Británie
2-5
Maďarsko
Kyjev, UKR
Kyjev cup
76
15.12.2002
Ukrajina
2-4
Bělorusko
Kyjev, UKR
Kyjev cup
77
15.12.2002
Slovinsko
2-5
Francie
Bled, SLO
Bled cup
78
15.12.2002
Norsko
9-1
Chorvatsko
Bled, SLO
Bled cup
79
16.12.2002
Finsko
4-1
Slovensko
Espoo, FIN
Baltika cup
80
16.12.2002
Rusko
3-0
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
81
17.12.2002
Švédsko
1-2 sn
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
82
18.12.2002
Česko
6-1
Slovensko
Moskva, RUS
Baltika cup
83
19.12.2002
Rusko
1-3
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
84
20.12.2002
Finsko
1-0
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
85
20.12.2002
Slovensko
3-1
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
86
21.12.2002
Rusko
3-1
Slovensko
Moskva, RUS
Baltika cup
87
21.12.2002
Česko
3-2
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
88
22.12.2002
Rusko
4-3 sn
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
89
27.12.2002
Francie
1-4
Polsko
Saint Gervais, FRA
Tournoi du Mont Blanc
90
2.2.2003
Japonsko
39-0
Thajsko
Hachinohe, JPN
Asijské hry
91
2.2.2003
Mongolsko
1-25
Kazachstán
Hachinohe, JPN
Asijské hry
92
3.2.2003
Čína
24-2
Thajsko
Hachinohe, JPN
Asijské hry
93
3.2.2003
Korea
23-1
Mongolsko
Hachinohe, JPN
Asijské hry
94
4.2.2003
Japonsko
15-0
Čína
Hachinohe, JPN
Asijské hry
95
4.2.2003
Kazachstán
11-1
Korea
Hachinohe, JPN
Asijské hry
96
4.2.2003
Finsko
1-0 pp
Česko
Helsinki, FIN
Švédské hokejové hry
97
4.2.2003
Švédsko
4-3 sn
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
98
5.2.2003
Rusko
4-1
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
99
5.2.2003
Německo
2-1
Slovinsko
Garmisch-Partenkirchen, GER
přátelské utkání
100
5.2.2003
Belgie
3-1
Chorvatsko
Deurne, BEL
přátelské utkání
101
6.2.2003
Finsko
2-3 pp
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
102
6.2.2003
Švédsko
4-1
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
103
6.2.2003
Thajsko
4-2
Mongolsko
Hachinohe, JPN
Asijské hry
104
6.2.2003
Japonsko
11-2
Korea
Hachinohe, JPN
Asijské hry
105
6.2.2003
Kazachstán
12-1
Čína
Hachinohe, JPN
Asijské hry
106
7.2.2003
Korea
2-6
Čína
Hachinohe, JPN
Asijské hry
107
7.2.2003
Japonsko
7-2
Kazachstán
Hachinohe, JPN
Asijské hry
108
7.2.2003
Česko
3-2 sn
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
109
7.2.2003
Slovinsko
4-2
Velká Británie
Villach, AUT
Villach cup
110
7.2.2003
Rakousko
4-4
Itálie
Villach, AUT
Villach cup
111
7.2.2003
Lotyšsko
1-0
Francie
Minsk, BLR
Minsk cup
112
7.2.2003
Bělorusko
4-4
Maďarsko
Minsk, BLR
Minsk cup
113
7.2.2003
Ukrajina
4-4
Norsko
Odense, DEN
Odense cup
114
7.2.2003
Dánsko
2-1
Polsko
Odense, DEN
Odense cup
115
7.2.2003
Švýcarsko
2-3
Slovensko
Basilej, SUI
Škoda cup
116
8.2.2003
Kanada
5-4
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
117
8.2.2003
Švédsko
2-4
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
118
8.2.2003
Velká Británie
1-1
Itálie
Villach, AUT
Villach cup
119
8.2.2003
Rakousko
2-2
Slovinsko
Villach, AUT
Villach cup
120
8.2.2003
Maďarsko
2-3
Lotyšsko
Minsk, BLR
Minsk cup
121
8.2.2003
Bělorusko
3-1
Francie
Minsk, BLR
Minsk cup
122
8.2.2003
Dánsko
3-2 pp
Ukrajina
Odense, DEN
Odense cup
123
8.2.2003
Norsko
5-4
Polsko
Odense, DEN
Odense cup
124
8.2.2003
Švýcarsko
0-3
Německo
Basilej, SUI
Škoda cup
125
8.2.2003
Nizozemsko
7-1
Chorvatsko
Tilburg, NED
přátelské utkání
126
9.2.2003
Nizozemsko
7-2
Chorvatsko
Tilburg, NED
přátelské utkání
127
9.2.2003
Německo
1-2
Slovensko
Basilej, SUI
Škoda cup
128
9.2.2003
Česko
2-3
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
129
9.2.2003
Švédsko
1-2 sn
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
130
9.2.2003
Rakousko
8-3
Velká Británie
Villach, AUT
Villach cup
131
9.2.2003
Slovinsko
2-3
Itálie
Villach, AUT
Villach cup
132
9.2.2003
Maďarsko
1-3
Francie
Minsk, BLR
Minsk cup
133
9.2.2003
Bělorusko
5-2
Lotyšsko
Minsk, BLR
Minsk cup
134
9.2.2003
Ukrajina
8-3
Polsko
Odense, DEN
Odense cup
135
9.2.2003
Dánsko
5-2
Norsko
Odense, DEN
Odense cup
136
24.3.2003
KLDR
1-3
Čína
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
137
24.3.2003
Island
1-4
Izrael
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
138
24.3.2003
Bulharsko
1-2
Belgie
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
139
25.3.2003
Belgie
10-2
Island
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
140
25.3.2003
Izrael
2-2
KLDR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
141
25.3.2003
Čína
5-2
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
142
27.3.2003
Čína
4-0
Island
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
143
27.3.2003
Belgie
9-0
Izrael
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
144
27.3.2003
KLDR
2-5
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
145
29.3.2003
Izrael
4-6
Čína
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
146
29.3.2003
Belgie
2-4
KLDR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
147
29.3.2003
Bulharsko
6-0
Island
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
148
30.3.2003
Island
1-7
KLDR
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
149
30.3.2003
Čína
1-6
Belgie
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
150
30.3.2003
Izrael
1-1
Bulharsko
Sofia, BUL
MS Divize II – skupina B
151
1.4.2003
Švédsko
1-1
Švýcarsko
Umeå, SWE
přátelské utkání
152
1.4.2003
Maďarsko
0-3
Norsko
Székesfehérvár, HUN
přátelské utkání
153
2.4.2003
Slovensko
4-1
Slovinsko
Prievidza, SVK
přátelské utkání
154
3.4.2003
Švédsko
4-0
Švýcarsko
Luleå, SWE
přátelské utkání
155
3.4.2003
Maďarsko
2-1
Norsko
Daunaújváros, HUN
přátelské utkání
156
3.4.2003
Slovensko
3-2
Slovinsko
Prievidza, SVK
přátelské utkání
157
3.4.2003
Nový Zéland
7-1
Turecko
Auckland, NZL
MS Divize III
158
4.4.2003
Nový Zéland
7-2
Lucembursko
Auckland, NZL
MS Divize III
159
5.4.2003
Rusko
0-4
Finsko
Podolsk, RUS
přátelské utkání
160
5.4.2003
Polsko
6-2
Rumunsko
Varšava, PLN
přátelské utkání
161
5.4.2003
JAR
2-9
Španělsko
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
162
5.4.2003
Austrálie
3-8
Srbsko a Č.Hora
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
163
5.4.2003
Korea
19-1
Mexiko
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
164
6.4.2003
Korea
11-3
Austrálie
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
165
6.4.2003
Srbsko a Č.Hora
10-2
JAR
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
166
6.4.2003
Španělsko
12-3
Mexiko
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
167
6.4.2003
Turecko
3-5
Lucembursko
Auckland, NZL
MS Divize III
168
6.4.2003
Rusko
2-3
Finsko
Moskva, RUS
přátelské utkání
169
6.4.2003
Polsko
7-1
Rumunsko
Varšava, PLN
přátelské utkání
170
8.4.2003
Rusko
3-0
Ukrajina
Podolsk, RUS
přátelské utkání
171
8.4.2003
Korea
7-3
JAR
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
172
8.4.2003
Srbsko a Č.Hora
7-1
Španělsko
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
173
8.4.2003
Mexiko
0-11
Austrálie
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
174
9.4.2003
Korea
8-1
Španělsko
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
175
9.4.2003
Austrálie
5-3
JAR
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
176
9.4.2003
Srbsko a Č.Hora
19-0
Mexiko
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
177
9.4.2003
Rusko
7-1
Ukrajina
Moskva, RUS
přátelské utkání
178
9.4.2003
Polsko
4-3
Francie
Varšava, PLN
přátelské utkání
179
9.4.2003
Slovensko
5-1
Rakousko
Skalica, SVK
přátelské utkání
180
9.4.2003
Chorvatsko
1-3
Velká Británie
Záhřeb, CRO
přátelské utkání
181
10.4.2003
Polsko
3-6
Francie
Varšava, PLN
přátelské utkání
182
10.4.2003
Slovensko
1-1
Rakousko
Piešťany, SVK
přátelské utkání
183
10.4.2003
Chorvatsko
0-4
Velká Británie
Záhřeb, CRO
přátelské utkání
184
10.4.2003
Německo
6-4
Dánsko
Iserlohn, GER
přátelské utkání
185
11.4.2003
Korea
5-2
Srbsko a Č.Hora
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
186
11.4.2003
Španělsko
4-3
Austrálie
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
187
11.4.2003
JAR
9-1
Mexiko
Soul, KOR
MS Divize II – skupina A
188
11.4.2003
Slovinsko
4-2
Itálie
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
189
11.4.2003
Švýcarsko
1-4
Česko
Biel, SUI
přátelské utkání
190
12.4.2003
Německo
1-2
Dánsko
Nordhorn, GER
přátelské utkání
191
12.4.2003
Švýcarsko
1-1
Česko
Lausanne, SUI
přátelské utkání
192
12.4.2003
Lotyšsko
5-2
Finsko
Riga, LAT
přátelské utkání
193
12.4.2003
Bělorusko
3-1
Ukrajina
Minsk, BLR
přátelské utkání
194
13.4.2003
Lotyšsko
1-2
Finsko
Riga, LAT
přátelské utkání
195
13.4.2003
Bělorusko
2-2
Ukrajina
Minsk, BLR
přátelské utkání
196
14.4.2003
Estonsko
3-1
Itálie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
197
14.4.2003
Velká Británie
2-2
Francie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
198
14.4.2003
Chorvatsko
1-6
Norsko
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
199
15.4.2003
Litva
2-8
Polsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
200
15.4.2003
Rumunsko
2-8
Kazachstán
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
201
15.4.2003
Maďarsko
4-2
Nizozemsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
202
15.4.2003
Itálie
4-2
Velká Británie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
203
15.4.2003
Norsko
3-0
Estonsko
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
204
15.4.2003
Chorvatsko
1-8
Francie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
205
16.4.2003
Kazachstán
13-2
Litva
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
206
16.4.2003
Polsko
6-3
Nizozemsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
207
16.4.2003
Maďarsko
4-4
Rumunsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
208
16.4.2003
Česko
1-1
Slovensko
Prostějov, CZE
přátelské utkání
209
16.4.2003
Švýcarsko
4-3
Německo
Kloten, SUI
přátelské utkání
210
16.4.2003
Dánsko
3-2
Japonsko
Herning, DEN
přátelské utkání
211
17.4.2003
Slovensko
5-3
Česko
Trenčín, SVK
přátelské utkání
212
17.4.2003
Švýcarsko
3-0
Německo
Davos, SUI
přátelské utkání
213
17.4.2003
Francie
4-2
Norsko
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
214
17.4.2003
Estonsko
4-3
Velká Británie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
215
17.4.2003
Chorvatsko
0-9
Itálie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
216
18.4.2003
Polsko
6-0
Rumunsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
217
18.4.2003
Litva
2-2
Nizozemsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
218
18.4.2003
Maďarsko
1-4
Kazachstán
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
219
18.4.2003
Francie
6-0
Estonsko
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
220
18.4.2003
Norsko
5-2
Itálie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
221
18.4.2003
Chorvatsko
1-7
Velká Británie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
222
19.4.2003
Finsko
4-0
Švédsko
Tampere, FIN
přátelské utkání
223
20.4.2003
Německo
1-3
Bělorusko
Hannover, GER
přátelské utkání
224
20.4.2003
Švédsko
2-2
Finsko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
225
20.4.2003
Česko
1-2
Rusko
České Budějovice, CZE
přátelské utkání
226
20.4.2003
Nizozemsko
7-4
Rumunsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
227
20.4.2003
Kazachstán
3-1
Polsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
228
20.4.2003
Maďarsko
4-0
Litva
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
229
20.4.2003
Norsko
3-2
Velká Británie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
230
20.4.2003
Itálie
0-1
Francie
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
231
20.4.2003
Chorvatsko
7-5
Estonsko
Záhřeb, CRO
MS Divize I – skupina B
232
21.4.2003
Dánsko
4-6
Slovinsko
Odense, DEN
přátelské utkání
233
21.4.2003
Dánsko
3-2
Slovinsko
Rodovre, DEN
přátelské utkání
234
21.4.2003
Kazachstán
6-3
Nizozemsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
235
21.4.2003
Rumunsko
3-1
Litva
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
236
21.4.2003
Maďarsko
1-3
Polsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
237
22.4.2003
Lotyšsko
2-1
Švýcarsko
Riga, LAT
přátelské utkání
238
22.4.2003
Ukrajina
3-1
Rakousko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
239
23.4.2003
Ukrajina
1-3
Rakousko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
240
23.4.2003
Finsko
4-2
USA
Turku, FIN
přátelské utkání
241
23.4.2003
Švédsko
3-2
Slovensko
Göteborg, SWE
přátelské utkání
242
23.4.2003
Německo
1-0
Bělorusko
Berlín, GER
přátelské utkání
243
23.4.2003
Lotyšsko
3-5
Kanada
Riga, LAT
přátelské utkání
244
26.4.2003
Lucembursko
7-1
Lichtenštejnsko
Kockelscheuer, LUX
přátelské utkání
245
26.4.2003
USA
2-5
Dánsko
Tampere, FIN
MS 2003 – základní skupina
246
26.4.2003
Švýcarsko
2-5
Rusko
Tampere, FIN
MS 2003 – základní skupina
247
26.4.2003
Kanada
3-0
Bělorusko
Turku, FIN
MS 2003 – základní skupina
248
26.4.2003
Lotyšsko
1-3
Švédsko
Turku, FIN
MS 2003 – základní skupina
249
26.4.2003
Česko
5-2
Slovinsko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
250
26.4.2003
Rakousko
1-5
Finsko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
251
27.4.2003
Německo
5-4
Japonsko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
252
27.4.2003
Slovensko
9-3
Ukrajina
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
253
27.4.2003
USA
0-1
Švýcarsko
Tampere, FIN
MS 2003 – základní skupina
254
27.4.2003
Rusko
6-1
Dánsko
Tampere, FIN
MS 2003 – základní skupina
255
27.4.2003
Kanada
6-1
Lotyšsko
Turku, FIN
MS 2003 – základní skupina
256
27.4.2003
Švédsko
2-1
Bělorusko
Turku, FIN
MS 2003 – základní skupina
257
28.4.2003
Slovensko
10-1
Japonsko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
258
28.4.2003
Finsko
12-0
Slovinsko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
259
28.4.2003
Česko
8-1
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
260
29.4.2003
Slovinsko
2-6
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
261
29.4.2003
Německo
3-1
Ukrajina
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
262
29.4.2003
Dánsko
2-6
Švýcarsko
Tampere, FIN
MS 2003 – základní skupina
263
29.4.2003
Rusko
3-2
USA
Tampere, FIN
MS 2003 – základní skupina
264
29.4.2003
Bělorusko
0-4
Lotyšsko
Turku, FIN
MS 2003 – základní skupina
265
29.4.2003
Švédsko
1-3
Kanada
Turku, FIN
MS 2003 – základní skupina
266
30.4.2003
Slovensko
3-1
Německo
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
267
30.4.2003
Japonsko
1-5
Ukrajina
Tampere, FIN
MS 2003 – základní skupina
268
30.4.2003
Česko
2-1
Finsko
Helsinki, FIN
MS 2003 – základní skupina
269
2.5.2003
Slovensko
5-1
Finsko
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
270
2.5.2003
Česko
5-2
Ukrajina
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
271
2.5.2003
Kanada
2-2
Dánsko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
272
2.5.2003
Rusko
2-4
Švédsko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
273
2.5.2003
USA
7-2
Slovinsko
Tampere, FIN
MS 2003 – skupina o udržení
274
2.5.2003
Bělorusko
3-1
Japonsko
Tampere, FIN
MS 2003 – skupina o udržení
275
3.5.2003
Německo
5-1
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
276
3.5.2003
Finsko
9-0
Ukrajina
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
277
3.5.2003
Švýcarsko
4-2
Lotyšsko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
278
3.5.2003
Švédsko
7-1
Dánsko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
279
3.5.2003
Japonsko
3-3
Slovinsko
Tampere, FIN
MS 2003 – skupina o udržení
280
3.5.2003
USA
4-2
Bělorusko
Tampere, FIN
MS 2003 – skupina o udržení
281
4.5.2003
Rakousko
1-7
Slovensko
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
282
4.5.2003
Česko
4-0
Německo
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
283
4.5.2003
Lotyšsko
2-1
Rusko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
284
4.5.2003
Kanada
2-0
Švýcarsko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
285
5.5.2003
Česko
3-3
Slovensko
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
286
5.5.2003
Rusko
2-5
Kanada
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
287
5.5.2003
Slovinsko
3-4
Bělorusko
Tampere, FIN
MS 2003 – skupina o udržení
288
5.5.2003
Japonsko
1-8
USA
Tampere, FIN
MS 2003 – skupina o udržení
289
6.5.2003
Ukrajina
2-5
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
290
6.5.2003
Finsko
2-2
Německo
Helsinki, FIN
MS 2003 - osmifinále
291
6.5.2003
Dánsko
2-4
Lotyšsko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
292
6.5.2003
Švýcarsko
2-5
Švédsko
Turku, FIN
MS 2003 - osmifinále
293
7.5.2003
Kanada
3-2 pp
Německo
Turku, FIN
MS 2003 - čtvrtfinále
294
7.5.2003
Slovensko
3-1
Švýcarsko
Helsinki, FIN
MS 2003 - čtvrtfinále
295
7.5.2003
Česko
3-0
Rusko
Turku, FIN
MS 2003 - čtvrtfinále
296
7.5.2003
Švédsko
6-5
Finsko
Helsinki, FIN
MS 2003 - čtvrtfinále
297
9.5.2003
Česko
4-8
Kanada
Helsinki, FIN
MS 2003 - semifinále
298
9.5.2003
Slovensko
1-4
Švédsko
Helsinki, FIN
MS 2003 - semifinále
299
10.5.2003
Česko
2-4
Slovensko
Helsinki, FIN
MS 2003 – o bronz
300
11.5.2003
Kanada
3-2 pp
Švédsko
Helsinki, FIN
MS 2003 - finále
 
TOPlist