---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
1998/1999
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
273 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Japonsko-Kuvajt 44-1 (Asijské hry)
utkání s nejvyšším počtem branek
Japonsko-Kuvajt 44-1 (Asijské hry)
zajímavé výsledky
Japonsko-Korea 9-2 (Asijská kvalifikace na MS – díky kvótě se MS účastní jedna asijská země; Japonsko)
Česko-Japonsko 12-2 (na dlouhou dobu nejvyšší počet vstřelených branek českého týmu na MS)
Česko-Kanada 1-2 + 6-4 + 4-3sn (hrálo se na dva zápasy, při nerozhodném výsledku rozhodoval nastavený čas a samostatné nájezdy, semifinále MS 1999)
Švédsko-Finsko 2-1 + 1-3 + 0-1pp (hrálo se na dva zápasy, při nerozhodnutém stavu rozhodl nastavený čas)
Česko-Finsko 3-1 + 1-4 + 1-0pp (i finále MS 1999 se hrálo na dvě utkání, kvůli nerozhodnutému stavu přišel nastavený čas a v něm rozhodl Jan Hlaváč o zlatých medailích pro Českou republiku)
 
 
 
1
30.8.1998
Česko
2-0
Slovensko
Třinec, CZE
přátelské utkání
2
31.8.1998
Česko
5-0
Slovensko
Vsetín, CZE
přátelské utkání
3
3.9.1998
Rusko
0-3
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
4
3.9.1998
Česko
1-2
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
5
4.9.1998
Japonsko
15-2
Čína
Tokyo, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘99
6
5.9.1998
Švédsko
4-1
Finsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
7
5.9.1998
Česko
3-3
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
8
5.9.1998
Korea
1-0
Čína
Tokyo, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘99
9
6.9.1998
Finsko
2-0
Rusko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
10
6.9.1998
Česko
0-0
Švédsko
Zlín, CZE
Česká Pojišťovna cup
11
6.9.1998
Japonsko
9-2
Korea
Tokyo, JPN
Asijská kvalifikace na MS‘99
12
10.10.1998
Kanada
7-2
Norsko
McLeod, CAN
přátelské utkání
13
11.10.1998
Kanada
3-2
Norsko
Calgary, CAN
přátelské utkání
14
13.10.1998
Kanada
5-0
Norsko
Powell River, CAN
přátelské utkání
15
15.10.1998
Kanada
7-4
Norsko
Grand Prairie, CAN
přátelské utkání
16
16.10.1998
Kanada
10-0
Norsko
Pace River, CAN
přátelské utkání
17
30.10.1998
Slovinsko
1-3
Rakousko
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
18
3.11.1998
Finsko
2-3
Švédsko
Lahti, FIN
přátelské utkání
19
3.11.1998
Rakousko
3-3
Francie
Klagenfurt, AUT
přátelské utkání
20
3.11.1998
Švýcarsko
2-3
Kazachstán
Rapperswil, SUI
přátelské utkání
21
4.11.1998
Norsko
6-4
Kanada
Oslo, NOR
přátelské utkání
22
5.11.1998
USA
3-0
Kazachstán
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na MS‘99
23
5.11.1998
Rakousko
6-2
Estonsko
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na MS‘99
24
5.11.1998
Slovinsko
1-1
Německo
Ljublaň, SLO
Kvalifikace na MS‘99
25
5.11.1998
Ukrajina
4-1
Francie
Ljublaň, SLO
Kvalifikace na MS‘99
26
5.11.1998
Švédsko
2-2
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
27
5.11.1998
Finsko
3-2
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
28
6.11.1998
Norsko
3-2
Švýcarsko
Oslo, NOR
Turnaj čtyř zemí
29
6.11.1998
Kanada
2-2
Slovensko
Oslo, NOR
Turnaj čtyř zemí
30
6.11.1998
Polsko
5-1
Dánsko
Dunaújváros, HUN
Dunaújváros cup
31
6.11.1998
Maďarsko
3-1
Nizozemsko
Dunaújváros, HUN
Dunaújváros cup
32
7.11.1998
USA
7-1
Estonsko
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na MS‘99
33
7.11.1998
Rakousko
6-2
Kazachstán
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na MS‘99
34
7.11.1998
Německo
1-2
Ukrajina
Ljublaň, SLO
Kvalifikace na MS‘99
35
7.11.1998
Slovinsko
2-5
Francie
Ljublaň, SLO
Kvalifikace na MS‘99
36
7.11.1998
Rusko
4-1
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
37
7.11.1998
Finsko
5-3
Česko
Helsinki, FIN
Karjala cup
38
7.11.1998
Kanada
4-1
Švýcarsko
Oslo, NOR
Turnaj čtyř zemí
39
7.11.1998
Norsko
1-4
Slovensko
Oslo, NOR
Turnaj čtyř zemí
40
7.11.1998
Maďarsko
3-5
Polsko
Dunaújváros, HUN
Dunaújváros cup
41
7.11.1998
Dánsko
7-2
Nizozemsko
Dunaújváros, HUN
Dunaújváros cup
42
8.11.1998
Kazachstán
8-0
Estonsko
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na MS‘99
43
8.11.1998
Rakousko
0-2
USA
Klagenfurt, AUT
Kvalifikace na MS‘99
44
8.11.1998
Francie
3-1
Německo
Ljublaň, SLO
Kvalifikace na MS‘99
45
8.11.1998
Slovinsko
2-2
Ukrajina
Ljublaň, SLO
Kvalifikace na MS‘99
46
8.11.1998
Česko
2-2
Rusko
Helsinki, FIN
Karjala cup
47
8.11.1998
Finsko
2-2
Švédsko
Helsinki, FIN
Karjala cup
48
8.11.1998
Švýcarsko
3-1
Slovensko
Oslo, NOR
Turnaj čtyř zemí
49
8.11.1998
Norsko
3-3
Kanada
Oslo, NOR
Turnaj čtyř zemí
50
8.11.1998
Polsko
5-0
Nizozemsko
Dunaújváros, HUN
Dunaújváros cup
51
8.11.1998
Maďarsko
4-1
Dánsko
Dunaújváros, HUN
Dunaújváros cup
52
11.12.1998
Česko
3-1
Kanada
Hradec Králové, CZE
přátelské utkání
53
12.12.1998
Česko
3-3
Slovensko
Ostrava, CZE
přátelské utkání
54
13.12.1998
Česko
3-3
Kanada
Mladá Boleslav, CZE
přátelské utkání
55
15.12.1998
Švédsko
3-2
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
56
15.12.1998
Rusko
3-1
Kanada
Moskva, RUS
Baltika cup
57
16.12.1998
Kanada
3-4
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
58
16.12.1998
Česko
3-0
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
59
17.12.1998
Švýcarsko
2-1
Francie
Poprad, SVK
Corgon cup
60
18.12.1998
Rusko
3-5
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
61
18.12.1998
Finsko
5-2
Kanada
Moskva, RUS
Baltika cup
62
18.12.1998
Slovensko
2-0
Francie
Spišská Nová Ves, SVK
Corgon cup
63
19.12.1998
Rusko
2-2
Finsko
Moskva, RUS
Baltika cup
64
19.12.1998
Česko
1-2
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
65
19.2.1998
Slovensko
5-2
Švýcarsko
Poprad, SVK
Corgon cup
66
20.12.1998
Rusko
3-5
Švédsko
Moskva, RUS
Baltika cup
67
20.12.1998
Kanada
3-6
Česko
Moskva, RUS
Baltika cup
68
28.12.1998
Francie
8-4
Dánsko
Annecy, FRA
Tournoi du Mont Blanc
69
23.1.1999
Japonsko
4-6
Kanada
Tokyo, JPN
přátelské utkání
70
24.1.1999
Japonsko
3-6
Kanada
Tokyo, JPN
přátelské utkání
71
26.1.1999
Japonsko
4-6
Kanada
Nagoya, JPN
přátelské utkání
72
30.1.1999
Korea
14-1
Mongolsko
KOR
Asijské hry
73
30.1.1999
Japonsko
44-1
Kuvajt
KOR
Asijské hry
74
1.2.1999
Korea
1-12
Kazachstán
KOR
Asijské hry
75
1.2.1999
Čína
35-0
Kuvajt
KOR
Asijské hry
76
2.2.1999
Kazachstán
40-0
Mongolsko
KOR
Asijské hry
77
2.2.1999
Japonsko
7-0
Čína
KOR
Asijské hry
78
4.2.1999
Mongolsko
5-4 pp
Kuvajt
KOR
Asijské hry – o 5.místo
79
5.2.1999
Kazachstán
12-2
Čína
KOR
Asijské hry – finálová skupina
80
5.2.1999
Korea
1-13
Japonsko
KOR
Asijské hry – finálová skupina
81
6.2.1999
Kazachstán
1-1
Japonsko
KOR
Asijské hry – finálová skupina
82
6.2.1999
Korea
2-7
Čína
KOR
Asijské hry – finálová skupina
83
9.2.1999
Švédsko
4-1
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
84
9.2.1999
Rusko
4-5
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
85
10.2.1999
Finsko
3-2
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
86
10.2.1999
Švédsko
5-0
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
87
12.2.1999
Finsko
2-3
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
88
12.2.1999
Česko
0-1
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
89
12.2.1999
Francie
3-0
Slovinsko
Kodaň, DEN
Kodaň cup
90
12.2.1999
Dánsko
5-1
Polsko
Kodaň, DEN
Kodaň cup
91
12.2.1999
Německo
4-3
Slovensko
Coire, SUI
Suisse cup
92
12.2.1999
Švýcarsko
8-3
Itálie
Coire, SUI
Suisse cup
93
13.2.1999
Švédsko
1-1
Česko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
94
13.2.1999
Finsko
4-1
Rusko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
95
13.2.1999
Dánsko
3-4
Francie
Kodaň, DEN
Kodaň cup
96
13.2.1999
Polsko
5-1
Slovinsko
Kodaň, DEN
Kodaň cup
97
13.2.1999
Švýcarsko
5-2
Německo
Coire, SUI
Suisse cup
98
13.2.1999
Itálie
3-2
Slovensko
Coire, SUI
Suisse cup
99
13.2.1999
Norsko
2-2
Bělorusko
Hamar, NOR
přátelské utkání
100
14.2.1999
Rusko
3-1
Kanada
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
101
14.2.1999
Švédsko
4-5
Finsko
Stockholm, SWE
Švédské hokejové hry
102
14.2.1999
Dánsko
5-3
Slovinsko
Kodaň, DEN
Kodaň cup
103
14.2.1999
Francie
9-3
Polsko
Kodaň, DEN
Kodaň cup
104
14.2.1999
Německo
8-2
Itálie
Coire, SUI
Suisse cup
105
14.2.1999
Slovensko
4-2
Švýcarsko
Coire, SUI
Suisse cup
106
14.2.1999
Norsko
1-0
Bělorusko
Hamar, NOR
přátelské utkání
107
6.3.1999
Rumunsko
11-1
Jugoslávie
Bukurešť, ROM
přátelské utkání
108
7.3.1999
Rumunsko
5-1
Jugoslávie
Bukurešť, ROM
přátelské utkání
109
26.3.1999
Polsko
4-6
Dánsko
Gdaňsk, PLN
přátelské utkání
110
27.3.1999
Polsko
4-3
Dánsko
Gdaňsk, PLN
přátelské utkání
111
30.3.1999
Nizozemsko
7-1
Belgie
Zoetermeer, NED
přátelské utkání
112
31.3.1999
Dánsko
2-2
Norsko
Fredriskshavn, DEN
přátelské utkání
113
1.4.1999
Dánsko
4-1
Norsko
Fredrikshavn, NOR
přátelské utkání
114
1.4.1999
Kanada
4-3
Česko
Chatham, CAN
přátelské utkání
115
2.4.1999
Polsko
4-3
Maďarsko
Varšava, PLN
přátelské utkání
116
2.4.1999
Nizozemsko
3-4
Čína
Eindhoven, NED
přátelské utkání
117
2.4.1999
Belgie
1-6
Chorvatsko
Heist-op-den-Berg, BEL
přátelské utkání
118
2.4.1999
Slovinsko
3-2
Itálie
Bled, SLO
přátelské utkání
119
3.4.1999
Polsko
4-1
Maďarsko
Varšava, PLN
přátelské utkání
120
3.4.1999
Belgie
1-10
Chorvatsko
Geel, BEL
přátelské utkání
121
3.4.1999
Slovinsko
3-3
Itálie
Ljublaň, SLO
přátelské utkání
122
3.4.1999
Německo
3-0
Kazachstán
Unna, GER
přátelské utkání
123
3.4.1999
Kanada
4-4
Česko
St.Thomas, CAN
přátelské utkání
124
5.4.1999
Německo
1-4
Kazachstán
Duisbourg, GER
přátelské utkání
125
5.4.1999
Kanada
4-5
Česko
London, CAN
přátelské utkání
126
5.4.1999
Nizozemsko
13-0
Bulharsko
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
127
5.4.1999
Čína
5-3
Chorvatsko
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
128
5.4.1999
Rumunsko
8-3
Korea
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
129
6.4.1999
Kanada
1-1
Česko
Guelph, CAN
přátelské utkání
130
6.4.1999
Čína
5-1
Bulharsko
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
131
6.4.1999
Nizozemsko
7-1
Chorvatsko
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
132
6.4.1999
Litva
4-4
Korea
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
133
7.4.1999
Kanada
1-5
Česko
Ottawa, CAN
přátelské utkání
134
8.4.1999
Chorvatsko
11-1
Bulharsko
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
135
8.4.1999
Nizozemsko
8-0
Čína
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
136
8.4.1999
Rumunsko
5-2
Litva
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
137
8.4.1999
Slovinsko
1-2
Velká Británie
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
138
8.4.1999
Kazachstán
5-2
Polsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
139
8.4.1999
Maďarsko
2-5
Německo
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
140
8.4.1999
Dánsko
4-2
Estonsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
141
9.4.1999
Estonsko
3-2
Maďarsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
142
9.4.1999
Německo
3-1
Polsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
143
9.4.1999
Dánsko
4-1
Slovinsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
144
9.4.1999
Velká Británie
1-0
Kazachstán
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
145
9.4.1999
JAR
5-4
Nový Zéland
Pretoria, RSA
přátelské utkání
146
10.4.1999
Finsko
5-2
Norsko
Joensuu, FIN
přátelské utkání
147
10.4.1999
Nizozemsko
6-1
Litva
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
148
10.4.1999
Rumunsko
10-2
Čína
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
149
10.4.1999
Chorvatsko
5-5
Korea
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
150
11.4.1999
JAR
9-0
Nový Zéland
Pretoria, RSA
přátelské utkání
151
11.4.1999
Finsko
6-0
Norsko
Savonlinna, FIN
přátelské utkání
152
11.4.1999
Slovensko
4-2
Česko
Liptovský Mikuláš, SVK
přátelské utkání
153
11.4.1999
Lotyšsko
3-3
Rusko
Riga, LAT
přátelské utkání
154
11.4.1999
Nizozemsko
9-1
Rumunsko
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
155
11.4.1999
Litva
4-4
Čína
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
156
11.4.1999
Bulharsko
5-6
Korea
Eindhoven, Tilburg, NED
MS – divize C
157
11.4.1999
Německo
3-2
Velká Británie
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
158
11.4.1999
Dánsko
3-1
Kazachstán
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
159
11.4.1999
Estonsko
3-1
Polsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
160
11.4.1999
Slovinsko
5-1
Maďarsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
161
12.4.1999
Kazachstán
5-1
Maďarsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
162
12.4.1999
Polsko
1-4
Slovinsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
163
12.4.1999
Dánsko
6-1
Německo
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
164
12.4.1999
Velká Británie
6-2
Estonsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
165
12.4.1999
Lotyšsko
5-4
Rusko
Riga, LAT
přátelské utkání
166
12.4.1999
Slovensko
1-2
Česko
Žilina, SVK
přátelské utkání
167
14.4.1999
Norsko
2-3
Švédsko
Oslo, NOR
přátelské utkání
168
14.4.1999
Řecko
0-6
Španělsko
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
169
14.4.1999
Austrálie
20-1
Turecko
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
170
14.4.1999
Island
0-11
Izrael
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
171
14.4.1999
Velká Británie
4-3
Polsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
172
14.4.1999
Německo
4-1
Estonsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
173
14.4.1999
Kazachstán
4-0
Slovinsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
174
14.4.1999
Dánsko
5-1
Maďarsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
175
15.4.1999
Kazachstán
5-3
Estonsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
176
15.4.1999
Maďarsko
2-4
Velká Británie
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
177
15.4.1999
Dánsko
3-1
Polsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
178
15.4.1999
Německo
2-0
Slovinsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
179
15.4.1999
Norsko
0-7
Švédsko
Oslo, NOR
přátelské utkání
180
15.4.1999
Nový Zéland
3-1
Řecko
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
181
15.4.1999
JAR
18-1
Turecko
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
182
15.4.1999
Belgie
14-0
Island
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
183
16.4.1999
Ukrajina
1-3
Rakousko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
184
16.4.1999
Španělsko
24-1
Nový Zéland
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
185
16.4.1999
JAR
1-6
Austrálie
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
186
16.4.1999
Izrael
6-2
Belgie
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
187
17.4.1999
Slovinsko
3-3
Estonsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
188
17.4.1999
Polsko
6-1
Maďarsko
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
189
17.4.1999
Kazachstán
5-1
Německo
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
190
17.4.1999
Dánsko
5-5
Velká Británie
Rodovre, Odense, DEN
MS – divize B
191
17.4.1999
Bělorusko
0-2
Lotyšsko
Minsk, BLR
přátelské utkání
192
17.4.1999
Švýcarsko
4-2
Finsko
Zürich, SUI
přátelské utkání
193
18.4.1999
Bělorusko
2-1
Lotyšsko
Minsk, BLR
přátelské utkání
194
18.4.1999
Švýcarsko
3-3
Finsko
Herisau, SUI
přátelské utkání
195
18.4.1999
Ukrajina
4-0
Rakousko
Kyjev, UKR
přátelské utkání
196
18.4.1999
Austrálie
0-2
Izrael
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
197
18.4.1999
JAR
1-6
Belgie
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
198
18.4.1999
Turecko
2-3
Island
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
199
19.4.1999
Izrael
3-3
Španělsko
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
200
19.4.1999
Belgie
10-2
Nový Zéland
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
201
19.4.1999
Island
6-8
Řecko
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
202
20.4.1999
Slovensko
2-2
Finsko
Bratislava, SVK
přátelské utkání
203
20.4.1999
Španělsko
5-3
Austrálie
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
204
20.4.1999
JAR
4-1
Nový Zéland
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
205
20.4.1999
Řecko
1-3
Turecko
Krugersdorp, RSA
MS Divize D
206
21.4.1999
Slovensko
4-2
Finsko
Zvolen, SVK
přátelské utkání
207
21.4.1999
Česko
5-0
Rusko
Mariánské Lázně, CZE
přátelské utkání
208
22.4.1999
Česko
3-2
Rusko
Plzeň, CZE
přátelské utkání
209
23.4.1999
Švédsko
3-4
Finsko
Stockholm, SWE
přátelské utkání
210
23.4.1999
Švýcarsko
5-3
Norsko
Ženeva, SUI
přátelské utkání
211
24.4.1999
Finsko
1-3
Švédsko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
212
24.4.1999
Itálie
3-0
Slovinsko
Milano, ITA
přátelské utkání
213
24.4.1999
Lotyšsko
2-0
Ukrajina
Riga, LAT
přátelské utkání
214
24.4.1999
Švýcarsko
5-2
Norsko
La Chaux-de-Fonds, SUI
přátelské utkání
215
25.4.1999
Francie
1-1
Rakousko
Lyon, FRA
přátelské utkání
216
25.4.1999
Lotyšsko
2-0
Ukrajina
Riga, LAT
přátelské utkání
217
25.4.1999
Slovensko
5-2
Bělorusko
Zvolen, SVK
přátelské utkání
218
26.4.1999
Slovensko
1-1
Bělorusko
Zvolen, SVK
přátelské utkání
219
27.4.1999
Švédsko
3-1
Rusko
Malmö, SWE
přátelské utkání
220
27.4.1999
Francie
2-5
Rakousko
Amiens, FRA
přátelské utkání
221
27.4.1999
Švýcarsko
5-1
Itálie
Bellinzona, SUI
přátelské utkání
222
28.4.1999
Norsko
3-6
Česko
Lillehammer, NOR
přátelské utkání
223
28.4.1999
Švédsko
1-1
Kanada
Stockholm, SWE
přátelské utkání
224
29.4.1999
Finsko
5-3
Lotyšsko
Helsinki, FIN
přátelské utkání
225
1.5.1999
Slovensko
2-3
Kanada
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
226
1.5.1999
Norsko
5-2
Itálie
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
227
1.5.1999
Česko
7-0
Rakousko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
228
1.5.1999
USA
7-1
Japonsko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
229
2.5.1999
Lotyšsko
3-5
Švýcarsko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
230
2.5.1999
Francie
1-4
Švédsko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
231
2.5.1999
Bělorusko
2-2
Rusko
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
232
2.5.1999
Finsko
3-1
Ukrajina
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
233
3.5.1999
Itálie
4-7
Slovensko
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
234
3.5.1999
Kanada
4-2
Norsko
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
235
3.5.1999
Česko
12-2
Japonsko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
236
3.5.1999
USA
5-2
Rakousko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
237
4.5.1999
Lotyšsko
8-5
Francie
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
238
4.5.1999
Švédsko
6-1
Švýcarsko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
239
4.5.1999
Rusko
4-1
Ukrajina
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
240
4.5.1999
Finsko
4-1
Bělorusko
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
241
5.5.1999
Kanada
5-2
Itálie
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
242
5.5.1999
Norsko
2-8
Slovensko
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
243
5.5.1999
Česko
4-3
USA
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
244
5.5.1999
Japonsko
2-4
Rakousko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
245
6.5.1999
Švýcarsko
6-0
Francie
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
246
6.5.1999
Švédsko
4-3
Lotyšsko
Oslo, NOR
MS 1999 – základní skupina
247
6.5.1999
Ukrajina
1-6
Bělorusko
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
248
6.5.1999
Finsko
3-3
Rusko
Hamar, NOR
MS 1999 – základní skupina
249
7.5.1999
Kanada
8-2
Švýcarsko
Hamar, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
250
7.5.1999
Finsko
4-3
USA
Hamar, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
251
7.5.1999
Česko
1-6
Rusko
Oslo, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
252
7.5.1999
Švédsko
2-1
Slovensko
Oslo, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
253
8.5.1999
Lotyšsko
2-5
Rakousko
Hamar, NOR
MS 1999 – o 9.místo
254
8.5.1999
Bělorusko
2-0
Norsko
Hamar, NOR
MS 1999 – o 9.místo
255
9.5.1999
Finsko
5-1
Švýcarsko
Hamar, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
256
9.5.1999
Kanada
4-1
USA
Hamar, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
257
9.5.1999
Česko
8-2
Slovensko
Oslo, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
258
9.5.1999
Švédsko
4-1
Rusko
Oslo, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
259
10.5.1999
Bělorusko
3-2
Rakousko
Lillehammer, NOR
MS 1999 – o 9.místo
260
10.5.1999
Lotyšsko
7-1
Norsko
Lillehammer, NOR
MS 1999 – o 9.místo
261
10.5.1999
Kanada
2-4
Finsko
Hamar, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
262
10.5.1999
USA
3-0
Švýcarsko
Hamar, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
263
10.5.1999
Slovensko
2-2
Rusko
Oslo, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
264
10.5.1999
Česko
2-0
Švédsko
Oslo, NOR
MS 1999-čtvrtfinálová skupina
265
11.5.1999
Bělorusko
2-1
Lotyšsko
Lillehammer, NOR
MS 1999 – o 9.místo
266
11.5.1999
Norsko
0-3
Rakousko
Lillehammer, NOR
MS 1999 – o 9.místo
267
12.5.1999
Finsko
3-1
Švédsko
Lillehammer, NOR
MS 1999 – semifinále 1
268
12.5.1999
Česko
1-2
Kanada
Lillehammer, NOR
MS 1999 – semifinále 1
269
13.5.1999
Česko
6-4
Kanada
Lillehammer, NOR
MS 1999 – semifinále 2
nastavený čas
CZE-CAN 4-3 samostatné nájezdy
270
13.5.1999
Švédsko
2-1
Finsko
Lillehammer, NOR
MS 1999 – semifinále 2
nastavený čas
SWE-FIN 0-1 v nastaveném čase
271
15.5.1999
Švédsko
3-2
Kanada
Lillehammer, NOR
MS 1999 – o bronz
272
15.5.1999
Česko
3-1
Finsko
Lillehammer, NOR
MS 1999 – finále 1
273
16.5.1999
Česko
1-4
Finsko
Lillehammer, NOR
MS 1999 - finále
nastavený čas
CZE-FIN 1-0 v nastaveném čase
 
 
 
TOPlist