---

 
 
postup do 2.kola předkvalifikace
 
 
vítěz postoupí do hlavní kvalifikace
 
vítěz postoupí do hlavní kvalifikace
 
vítěz postoupí do hlavní kvalifikace
 
 
 
 
 
 
Pozn.: Vítězné týmy hlavní kvalifikace (D,E,F) budou rozřezeny do skupin ZOH  podle žebříčku IIHF 2012.
Tzn., že do skupiny C postoupí ten vítěz kvalifikace, který je v žebříčku umístěn nejvýš a do skupiny A ten, který je v žebříčku nejníž.
 

Hlavní olympijská kvalifikace
 
 
skupina D
Bietigheim-Bissingen, Německo
 7.-10.2.2013
vítěz turnaje RAKOUSKO
se kvalifikuje na olympijské hry do skupiny B
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.2.2013        16:00 SEČ
 
čtvrtek 7.2.2013        19:30 SEČ
 
 
Rakousko
3:2
Itálie
 
Německo
5:1
Nizozemsko
 
 
 
06:01 Oberkofler
17:10 Baumgartner
36:25 Oberkofler
2:0
1:1
0:1
33:42 Bernard
50:07 Rocco
 
08:30 Barta
11:54 Wolf
38:48 Barta
47:21 Wolf
58:57 Müller
2:0
1:1
2:0
29:01 Kars
 
 
 
 
 
pátek 8.2.2013        16:00 SEČ
 
pátek 8.2.2013        19:30 SEČ
 
 
Rakousko
6:1
Nizozemsko
 
Itálie
2:1pp
Německo
 
 
 
05:39 Koch
08:15 Raffl
08:50 Raffl
14:27 Oberkofler
17:51 Koch
32:41 Trattnig
5:0
1:0
0:0
58:08 Bruijsten
 
10:15 Sirianni
62:19 diCasmirro
1:1
0:0
0:0
1:0
13:29 Flaake
 
 
 
 
 
neděle 10.2.2013        11:45 SEČ
 
neděle 10.2.2013        15:15 SEČ
 
 
Nizozemsko
1:4
Itálie
 
Německo
3:2pp
Rakousko
 
 
 
35:07 Willemse
0:1
1:2
0:1
05:16 Iannone
20:54 Rocco
21:07 Sirianni
58:52 Rocco (ENG)
 
18:41 Kohl
46:54 Wolf
62:34 Reimer
1:0
0:1
1:1
1:0
31:46 Lakos
52:22 Peintner
 
 
 
Tabulka skupiny D kvalifikace na ZOH 2014
 
 
 
 
 
1.
Rakousko
3
2
0
1
0
11-6
7
2.
Německo
3
1
1
1
0
9-5
6
3.
Itálie
3
1
1
0
1
8-5
5
4.
Nizozemsko
3
0
0
0
3
3-15
0
                                       
 
 
 
 
skupina E
Riga, Lotyšsko
 7.-10.2.2013
vítěz turnaje LOTYŠSKO
se kvalifikuje na olympijské hry do skupiny C
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.2.2013        14:30 SEČ
 
čtvrtek 7.2.2013        18:30 SEČ
 
 
Francie
2:3
Kazachstán
 
Lotyšsko
6:2
Velká Británie
 
 
 
32:17 S.Treille
57:42 Amar
0:2
1:1
1:0
07:00 Starčenko
11:31 Romanov
34:40 Žajlauov
 
02:57 Meija
14:43 Indrašis
29:50 Bartulis
43:24 Keninš
53:07 Pujacs
59:42 Darzinš
2:1
1:0
3:1
03:58 Dowd
57:47 Peacock
 
 
 
 
 
pátek 8.2.2013        14:30 SEČ
 
pátek 8.2.2013        18:30 SEČ
 
 
Francie
4:2
Velká Británie
 
Kazachstán
2:3
Lotyšsko
 
 
 
09:13 Meunier
27:19 Bellemare
34:48 Fleury
53:46 Bertrand
1:0
2:0
1:2
43:54 O´Connor
51:36 Lachowicz
 
15:15 Upper
33:00 Starčenko
1:2
1:0
0:1
01:58 Stals
02:37 Redlish M.
40:40 Darzinš
 
 
 
 
 
neděle 10.2.2013        12:00 SEČ
 
neděle 10.2.2013        16:00 SEČ
 
 
Velká Británie
0:6
Kazachstán
 
Lotyšsko
2:3pp
Francie
 
 
 
-
0:2
0:4
0:0
00:30 Starčenko
02:10 Romanov
24:58 Žajlauov
28:22 Litviněnko
29:32 Šolarev
37:12 Alexandrov
 
34:59 Darzinš
40:12 Karsumš
0:2
1:0
1:0
0:1
02:50 Fleury
14:50 Meunier
64:20 Bellemare
 
 
 
Tabulka skupiny E kvalifikace na ZOH 2014
 
 
 
 
 
1.
Lotyšsko
3
2
0
1
0
11-7
7
2.
Kazachstán
3
2
0
0
1
11-5
6
3.
Francie
3
1
1
0
1
9-7
5
4.
Velká Británie
3
0
0
0
3
4-16
0
                                       
 
 
skupina F
Vojens, Dánsko
 7.-10.2.2013
vítěz turnaje SLOVINSKO
se kvalifikuje na olympijské hry do skupiny A
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.2.2013        16:00 SEČ
 
čtvrtek 7.2.2013        20:00 SEČ
 
 
Bělorusko
2:4
Slovinsko
 
Dánsko
2:0
Ukrajina
 
 
 
28:45 Kulakov
29:45 Stepanov
0:1
2:1
0:2
16:30 Urbas
21:40 Sabolič
42:06 Razingar
50:24 Rodman
 
15:15 Storm
25:00 Green
1:0
1:0
0:0
-
 
 
 
 
 
pátek 8.2.2013        17:00 SEČ
 
pátek 8.2.2013        21:00 SEČ
 
 
Bělorusko
6:0
Ukrajina
 
Slovinsko
2:1
Dánsko
 
 
 
01:26 Filičin
29:59 Kolcov
31:33 Stěpanov
54:06 Kaljužnyj
54:40 Šenkevyč
56:08 Meleško
1:0
2:0
3:0
-
 
23:33 Rodman
36:28 Rodman
0:0
2:1
0:0
24:16 Hardt
 
 
 
 
 
neděle 10.2.2013        14:00 SEČ
 
neděle 10.2.2013        18:00 SEČ
 
 
Ukrajina
1:6
Slovinsko
 
Dánsko
2:3
Bělorusko
 
 
 
47:35 Gnideňko
0:4
1:1
0:1
03:47 Sabolič
04:29 Rodman
04:49 Sabolič
09:14 Tičar
31:45 Urbas
58:22 Jeglič
 
26:40 Poulsen
38:21 Jakobsen J.
0:0
2:2
0:1
25:12 Kitarov
28:10 Štefanovič
42:17 Stěpanov
 
 
 
Tabulka skupiny F kvalifikace na ZOH 2014
 
 
 
 
 
1.
Slovinsko
3
3
0
0
0
12-4
9
2.
Bělorusko
3
2
0
0
1
11-6
6
3.
Dánsko
3
1
0
0
2
5-5
3
4.
Ukrajina
3
0
0
0
3
1-14
0
                                       
 
 
 
 
2.kolo předkvalifikace 
 
 
SKUPINA G, Budapešť, Maďarsko, 9.-11.listopadu 2012
 
 
9.11.2012
15:30
Nizozemsko-Chorvatsko
8:2
 
 
 
9.11.2012
19:00
Litva-Maďarsko
1:5
 
 
 
 
 
Tabulka skupiny G
 
10.11.2012
14:00
Nizozemsko-Litva
9:2
1.
Nizozemsko
24:10
9
 
2.
Maďarsko
24:8
6
 
10.11.2012
17:30
Maďarsko-Chorvatsko
13:0
3.
Litva
6:15
3
 
4.
Chorvatsko
3:24
0
 
11.11.2012
14:00
Chorvatsko-Litva
1:3
kvalifikant: NIZOZEMSKO
 
 
 
 
 
 
11.11.2012
17:30
Maďarsko-Nizozemsko
6:7 sn
 
 
 
 
Vítěz skupiny postupuje do hlavní kvalifikace jako Kvalifikant G
 
 
 
 
 
SKUPINA H, Kyjev, Ukrajina, 8.-11.listopadu 2012
 
 
8.11.2012
15:00
Polsko-Estonsko
8:0
 
 
 
8.11.2012
19:00
Ukrajina-Španělsko
7:0
 
 
 
 
 
Tabulka skupiny H
 
9.11.2012
15:00
Polsko-Španělsko
5:0
1.
Ukrajina
22:1
9
 
2.
Polsko
14:5
6
 
9.11.2012
19:00
Estonsko-Ukrajina
0:10
3.
Španělsko
5:16
3
 
4.
Estonsko
4:23
0
 
11.11.2012
15:00
Španělsko-Estonsko
5:4
kvalifikant: UKRAJINA
 
 
 
 
 
 
11.11.2012
19:00
Ukrajina-Polsko
5:1
 
 
 
 
Vítěz skupiny postupuje do hlavní kvalifikace jako Kvalifikant H
 
 
 
 
 
SKUPINA J, Nikko, Japonsko, 8.-11.listopadu 2012
 
 
9.11.2012
6:00
Velká Británie-Korea
4:5 sn
 
 
 
9.11.2012
10:00
Japonsko-Rumunsko
2:0
 
 
 
 
 
Tabulka skupiny J
 
10.11.2012
6:00
Rumunsko-Velká Británie
0:3
1.
Velká Británie
9:6
7
 
2.
Korea
9:7
6
 
10.11.2012
10:00
Japonsko-Korea
3:2 sn
3.
Japonsko
6:4
5
 
4.
Rumunsko
0:7
0
 
11.11.2012
6:00
Korea-Rumunsko
2:0
kvalifikant: VELKÁ BRITÁNIE
 
 
 
 
 
 
11.11.2012
10:00
Velká Británie-Japonsko
2:1
 
 
 
 
Vítěz skupiny - VELKÁ BRITÁNIE postupuje do hlavní kvalifikace jako Kvalifikant J
 
 
 
 
 
 
 
 
1.kolo předkvalifikace 
 
 
SKUPINA K, Záhřeb, Chorvatsko, 17.-19.září 2012
 
 
17.9.2012
16:30
Srbsko-Izrael
7:1
Konečné pořadí skupiny:
1.Chorvatsko    9 bodů
2.Mexiko           6 bodů
3.Srbsko            3 body
4.Izrael              0 bodů
 
kvalifikace: Chorvatsko
 
20:30
Mexiko-Chorvatsko
2:9
18.9.2012
16:30
Srbsko-Mexiko
3:5
20:30
Chorvatsko-Izrael
15:2
19.9.2012
16:30
Izrael-Mexiko
2:7
20:30
Chorvatsko-Srbsko
6:2
 
Vítěz skupiny postupuje do 2.kola jako Kvalifikant K
 
 
 
 
 
OLYMPIJSKÝ TURNAJ, SOČI 2014
 
 
SKUPINA A
 
 
RUSKO (1.)
SLOVENSKO (6.)
USA (7.)
KVALIFIKANT F (vítěz skupiny F předkvalifikace)
 
 
SKUPINA B
 
 
FINSKO (2.)
KANADA (5.)
NORSKO (8.)
KVALIFIKANT E (vítěz skupiny E předkvalifikace)
 
 
SKUPINA C
 
 
ČESKO  (3.)
ŠVÉDSKO (4.)
ŠVÝCARSKO (9.)
KVALIFIKANT D (vítěz skupiny D předkvalifikace)
 
 
 
 
TOPlist