---

přehled reprezentačních utkání v sezoně
2012/2013
celkový počet reprezentačních utkání v sezóně
312 (nezahrnuje utkání oficiálně zapsaných „B“ týmů)
utkání s nejvyšším počtem vstřelených branek
Chorvatsko-Izrael 15-2 (Kvalifikace ZOH’14 – skupina K)
JAR-Spojené Arabské Emiráty 15-0 (MS Divize III)
utkání s nejvyšším počtem branek
Chorvatsko-Izrael 15-2 (Kvalifikace ZOH’14 – skupina K)
zajímavé výsledky
Česko-Rusko 2-1 (Karjala 2011; český tým vyhrál všechna tři utkání a poprvé v historii i turnaj Karjala)
Maďarsko-Nizozemsko 6-7 sn (Předkvalifikace ZOH’14 – sk.G; Maďarsko předčasně skončilo v kvalifikaci)
Velká Británie-Japonsko 2-1 (Předkvalifikace ZOH’14–sk.J; Británie porazila Japonce i Korejce a postoupila dál)
Německo-Rakousko 3-2 sn (Německo ztrátou bodu přišlo o olympiádu, kam se kvalifikuje Rakousko)
Bělorusko-Slovinsko 2-4 (Kvalifikace ZOH’14 sk.F – Slovinsko překvapilo prvního favorita)
Slovinsko-Dánsko 2-1 (Kvalifikace ZOH’14 sk.F – Slovinsko porazilo druhého favorita a poprvé v historii postoupilo na olympijské hry)
Švédsko-Švýcarsko 2-3 (MS 2013 – Švýcarsko porazilo favorita, domácí Švédy)
Švýcarsko-Kanada 3-2 sn (MS 2013 – Švýcarsko porazilo druhého favorita, Kanadu v nájezdech)
Švýcarsko-Česko 5-2 (MS 2013 – z outsidera velký favorit, Švýcaři porazili třetího favorita)
Česko-Norsko 7-0 (MS 2013 – překvapivě přímý souboj o čtvrtfinále, Norové neměli šanci)
Rakousko-Lotyšsko 6-3 (MS 2013 – Rakušané zabojovali o udržení v elitě a potrápili Lotyšsko)
Rusko-Francie 1-2 (MS 2013 – Francie poprvé v historii porazila velké favority z Ruska, bojuje o play-off)
Slovensko-Rakousko 1-2 sn (MS 2013 – Rakušané s pěti body bojují o udržení mezi elitou, nakonec to však přesto nestačí)
Rusko-USA 3-8 (MS 2013 – drtivá porážka Rusů ve čtvrtfinále, nejvyšší v historii)
Švýcarsko-Česko 2-1 (MS 2013 – Švýcarsko vyhrálo osmý zápas v řadě, ve čtvrtfinále vyřazuje český tým)
Švýcarsko-USA 3-0 (MS 2013 – Švýcarsko poráží v semifinále USA a poprvé v historii postupuje do finále)
Švýcarsko-Švédsko 1-5 (MS 2013 – Švýcarsko poprvé prohrává a bere stříbro, domácí Švédové prolamují prokletí domácích mužstev a vyhrávají šampionát ve Stockholmu)
     
1
17.9.2012
Srbsko
7-1
Izrael
Záhřeb, CRO
Kvalifikace ZOH’14 – sk.K
2
17.9.2012
Mexiko
2-9
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
Kvalifikace ZOH’14 – sk.K
3
18.9.2012
Rakousko
3-4
Německo
Vídeň, AUT
přátelské utkání
4
18.9.2012
Srbsko
3-5
Mexiko
Záhřeb, CRO
Kvalifikace ZOH’14 – sk.K
5
18.9.2012
Chorvatsko
15-2
Izrael
Záhřeb, CRO
Kvalifikace ZOH’14 – sk.K
6
19.9.2012
Izrael
2-7
Mexiko
Záhřeb, CRO
Kvalifikace ZOH’14 – sk.K
7
19.9.2012
Chorvatsko
6-2
Srbsko
Záhřeb, CRO
Kvalifikace ZOH’14 – sk.K
8
14.10.2012
Mongolsko
6-0
Gruzie
Abu Dhabi, UAE
Kvalifikace do MS Divize III
9
14.10.2012
Sp.Arab.Emiráty
2-0
Řecko
Abu Dhabi, UAE
Kvalifikace do MS Divize III
10
15.10.2012
Řecko
13-0
Gruzie
Abu Dhabi, UAE
Kvalifikace do MS Divize III
11
15.10.2012
Mongolsko
2-3
Sp.Arab.Emiráty
Abu Dhabi, UAE
Kvalifikace do MS Divize III
12
17.10.2012
Řecko
5-2
Mongolsko
Abu Dhabi, UAE
Kvalifikace do MS Divize III
13
17.10.2012
Gruzie
1-9
Sp.Arab.Emiráty
Abu Dhabi, UAE
Kvalifikace do MS Divize III
14
7.11.2012
Dánsko
0-4
Norsko
Hvidovre, DEN
přátelské utkání
15
7.11.2012
Česko
3-1
Švédsko
Liberec, CZE
Karjala turnaus
16
7.11.2012
Rusko
1-2 sn
Finsko
Turku, FIN
Karjala turnaus
17
8.11.2012
Rakousko
0-2
Francie
Ljublaň, SLO
Euro ice hockey challenge
18
8.11.2012
Slovinsko
4-0
Itálie
Ljublaň, SLO
Euro ice hockey challenge
19
8.11.2012
Polsko
8-0
Estonsko
Kyjev, UKR
Kvalifikace ZOH’14 – sk.H
20
8.11.2012
Ukrajina
7-0
Španělsko
Kyjev, UKR
Kvalifikace ZOH’14 – sk.H
21
9.11.2012
Švédsko
2-3
Rusko
Turku, FIN
Karjala turnaus
22
9.11.2012
Finsko
0-1
Česko
Turku, FIN
Karjala turnaus
23
9.11.2012
Nizozemsko
8-2
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.G
24
9.11.2012
Litva
1-5
Maďarsko
Budapešť, HUN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.G
25
9.11.2012
Polsko
5-0
Španělsko
Kyjev, UKR
Kvalifikace ZOH’14 – sk.H
26
9.11.2012
Estonsko
0-10
Ukrajina
Kyjev, UKR
Kvalifikace ZOH’14 – sk.H
27
9.11.2012
Velká Británie
4-5 sn
Korea
Nikko, JPN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.J
28
9.11.2012
Japonsko
2-0
Rumunsko
Nikko, JPN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.J
29
9.11.2012
Dánsko
4-5 pp
Norsko
Esbjerg, DEN
přátelské utkání
30
9.11.2012
Švýcarsko
3-2
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
31
9.11.2012
Německo
3-2
Kanada
Mnichov, GER
Deutschland cup
32
9.11.2012
Itálie
2-6
Rakousko
Ljublaň, SLO
Euro ice hockey challenge
33
9.11.2012
Slovinsko
3-1
Francie
Ljublaň, SLO
Euro ice hockey challenge
34
10.11.2012
Dánsko
3-4 sn
Norsko
Silkeborg, DEN
přátelské utkání
35
10.11.2012
Česko
2-1
Rusko
Turku, FIN
Karjala turnaus
36
10.11.2012
Finsko
3-1
Švédsko
Turku, FIN
Karjala turnaus
37
10.11.2012
Nizozemsko
9-2
Litva
Budapešť, HUN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.G
38
10.11.2012
Maďarsko
13-0
Chorvatsko
Budapešť, HUN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.G
39
10.11.2012
Rumunsko
0-3
Velká Británie
Nikko, JPN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.J
40
10.11.2012
Japonsko
3-2 sn
Korea
Nikko, JPN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.J
41
10.11.2012
Německo
2-0
Švýcarsko
Mnichov, GER
Deutschland cup
42
10.11.2012
Kanada
2-5
Slovensko
Mnichov, GER
Deutschland cup
43
10.11.2012
Francie
6-3
Itálie
Ljublaň, SLO
Euro ice hockey challenge
44
10.11.2012
Slovinsko
6-3
Rakousko
Ljublaň, SLO
Euro ice hockey challenge
45
11.11.2012
Chorvatsko
1-3
Litva
Budapešť, HUN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.G
46
11.11.2012
Maďarsko
6-7 sn
Nizozemsko
Budapešť, HUN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.G
47
11.11.2012
Španělsko
5-4
Estonsko
Kyjev, UKR
Kvalifikace ZOH’14 – sk.H
48
11.11.2012
Ukrajina
5-1
Polsko
Kyjev, UKR
Kvalifikace ZOH’14 – sk.H
49
11.11.2012
Korea
2-0
Rumunsko
Nikko, JPN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.J
50
11.11.2012
Velká Británie
2-1
Japonsko
Nikko, JPN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.J
51
11.11.2012
Švýcarsko
6-1
Kanada
Mnichov, GER
Deutschland cup
52
11.11.2012
Slovensko
0-2
Německo
Mnichov, GER
Deutschland cup
53
13.12.2012
Finsko
3-2
Česko
Turku, FIN
Pohár Prvního Programu
54
13.12.2012
Švédsko
1-5
Rusko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
55
13.12.2012
Kazachstán
3-2 pp
Polsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
56
13.12.2012
Ukrajina
3-0
Rumunsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
57
13.12.2012
Lotyšsko
2-3 pp
Dánsko
Lyon, FRA
Euro ice hockey challenge
58
13.12.2012
Francie
6-1
Slovinsko
Lyon, FRA
Euro ice hockey challenge
59
14.12.2012
Kazachstán
1-2
Ukrajina
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
60
14.12.2012
Rumunsko
2-7
Polsko
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
61
14.12.2012
Dánsko
2-1 pp
Slovinsko
Lyon, FRA
Euro ice hockey challenge
62
14.12.2012
Francie
7-4
Lotyšsko
Lyon, FRA
Euro ice hockey challenge
63
14.12.2012
Slovensko
3-2 pp
Norsko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
64
14.12.2012
Švýcarsko
3-1
Bělorusko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
65
15.12.2012
Polsko
3-2 pp
Ukrajina
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
66
15.12.2012
Rumunsko
1-7
Kazachstán
Miercurea Ciuc, ROM
Euro ice hockey challenge
67
15.12.2012
Lotyšsko
4-3 pp
Slovinsko
Lyon, FRA
Euro ice hockey challenge
68
15.12.2012
Francie
1-3
Dánsko
Lyon, FRA
Euro ice hockey challenge
69
15.12.2012
Bělorusko
1-4
Norsko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
70
15.12.2012
Švýcarsko
5-0
Slovensko
Arosa, SUI
Arosa Challenge
71
15.12.2012
Rusko
6-0
Česko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
72
15.12.2012
Finsko
1-4
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
73
16.12.2012
Rusko
3-1
Finsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
74
16.12.2012
Česko
0-4
Švédsko
Moskva, RUS
Pohár Prvního Programu
75
3.2.2013
Rakousko
1-4
Kazachstán
Vídeň, AUT
přátelské utkání
76
4.2.2013
Bělorusko
4-0
Francie
Minsk, BLR
přátelské utkání
77
7.2.2013
Norsko
4-1
Švýcarsko
Stavanger, NOR
Stavanger cup
78
7.2.2013
Maďarsko
7-0
Rumunsko
Tychy, PLN
Euro ice hockey challenge
79
7.2.2013
Korea
2-3
Polsko
Tychy, PLN
Euro ice hockey challenge
80
7.2.2013
Rusko
4-3 sn
Finsko
Petrohrad, RUS
Švédské hokejové hry
81
7.2.2013
Česko
2-0
Švédsko
Malmö, SWE
Švédské hokejové hry
82
7.2.2013
Rakousko
3-2
Itálie
Bietigheim-Bissingen, GER
Kvalifikace ZOH’14 – sk.D
83
7.2.2013
Německo
5-1
Nizozemsko
Bietigheim-Bissingen, GER
Kvalifikace ZOH’14 – sk.D
84
7.2.2013
Francie
2-3
Kazachstán
Riga, LAT
Kvalifikace ZOH’14 – sk.E
85
7.2.2013
Lotyšsko
6-2
Velká Británie
Riga, LAT
Kvalifikace ZOH’14 – sk.E
86
7.2.2013
Bělorusko
2-4
Slovinsko
Vojens, DEN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.F
87
7.2.2013
Dánsko
2-0
Ukrajina
Vojens, DEN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.F
88
8.2.2013
Rakousko
6-1
Nizozemsko
Bietigheim-Bissingen, GER
Kvalifikace ZOH’14 – sk.D
89
8.2.2013
Itálie
2-1 pp
Německo
Bietigheim-Bissingen, GER
Kvalifikace ZOH’14 – sk.D
90
8.2.2013
Francie
4-2
Velká Británie
Riga, LAT
Kvalifikace ZOH’14 – sk.E
91
8.2.2013
Kazachstán
2-3
Lotyšsko
Riga, LAT
Kvalifikace ZOH’14 – sk.E
92
8.2.2013
Bělorusko
6-0
Ukrajina
Vojens, DEN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.F
93
8.2.2013
Slovinsko
2-1
Dánsko
Vojens, DEN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.F
94
8.2.2013
Švýcarsko
1-2
Slovensko
Stavanger, NOR
Stavanger cup
95
8.2.2013
Korea
1-6
Maďarsko
Tychy, PLN
Euro ice hockey challenge
96
8.2.2013
Polsko
10-0
Rumunsko
Tychy, PLN
Euro ice hockey challenge
97
9.2.2013
Finsko
3-0
Česko
Malmö, SWE
Švédské hokejové hry
98
9.2.2013
Švédsko
1-4
Rusko
Malmö, SWE
Švédské hokejové hry
99
9.2.2013
Slovensko
2-4
Norsko
Stavanger, NOR
Stavanger cup
100
9.2.2013
Rumunsko
3-4 sn
Korea
Tychy, PLN
Euro ice hockey challenge
101
9.2.2013
Polsko
1-2
Maďarsko
Tychy, PLN
Euro ice hockey challenge
102
10.2.2013
Rusko
1-2
Česko
Malmö, SWE
Švédské hokejové hry
103
10.2.2013
Švédsko
2-5
Finsko
Malmö, SWE
Švédské hokejové hry
104
10.2.2013
Nizozemsko
1-4
Itálie
Bietigheim-Bissingen, GER
Kvalifikace ZOH’14 – sk.D
105
10.2.2013
Německo
3-2 pp
Rakousko
Bietigheim-Bissingen, GER
Kvalifikace ZOH’14 – sk.D
106
10.2.2013
Velká Británie
0-6
Kazachstán
Riga, LAT
Kvalifikace ZOH’14 – sk.E
107
10.2.2013
Lotyšsko
2-3 pp
Francie
Riga, LAT
Kvalifikace ZOH’14 – sk.E
108
10.2.2013
Ukrajina
1-6
Slovinsko
Vojens, DEN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.F
109
10.2.2013
Dánsko
2-3
Bělorusko
Vojens, DEN
Kvalifikace ZOH’14 – sk.F
110
3.4.2013
Dánsko
1-3
Finsko
Gentofte, DEN
Euro hockey challenge – I.kolo
111
3.4.2013
Česko
4-3
Lotyšsko
Jindřichův Hradec, CZE
Euro hockey challenge – I.kolo
112
3.4.2013
Švédsko
6-1
Slovensko
Oskarshamn, SWE
Euro hockey challenge – I.kolo
113
4.4.2013
Dánsko
0-7
Finsko
Odense, DEN
Euro hockey challenge – I.kolo
114
4.4.2013
Česko
1-0
Lotyšsko
Jindřichův Hradec, CZE
Euro hockey challenge – I.kolo
115
4.4.2013
Francie
2-4
Norsko
Lyon, FRA
Euro hockey challenge – I.kolo
116
5.4.2013
Švédsko
5-1
Slovensko
Växjö, SWE
Euro hockey challenge – I.kolo
117
5.4.2013
Francie
3-7
Norsko
Grenoble, FRA
Euro hockey challenge – I.kolo
118
5.4.2013
Bělorusko
4-5 sn
Německo
Minsk, BLR
Euro hockey challenge – I.kolo
119
5.4.2013
Švýcarsko
2-1
Rusko
Fribourg, SUI
Euro hockey challenge – I.kolo
120
5.4.2013
Slovinsko
4-3 sn
Itálie
Maribor, SLO
přátelské utkání
121
5.4.2013
Rakousko
3-4 sn
Kazachstán
Innsbruck, AUT
přátelské utkání
122
5.4.2013
Nizozemsko
6-4
Belgie
Eindhoven, NED
přátelské utkání
123
6.4.2013
Slovinsko
0-1
Itálie
Maribor, SLO
přátelské utkání
124
6.4.2013
Rakousko
1-2
Kazachstán
Innsbruck, AUT
přátelské utkání
125
6.4.2013
Bělorusko
4-2
Německo
Soligorsk, BLR
Euro hockey challenge – I.kolo
126
6.4.2013
Švýcarsko
4-3
Rusko
Winterthur, SUI
Euro hockey challenge – I.kolo
127
7.4.2013
Lotyšsko
1-2
Švédsko
Riga, LAT
Euro hockey challenge – II.kolo
128
7.4.2013
Nizozemsko
6-1
Belgie
Dordrecht, NED
přátelské utkání
129
7.4.2013
Maďarsko
4-2
Polsko
Dunaújváros, HUN
přátelské utkání
130
8.4.2013
Japonsko
5-2
Polsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
131
8.4.2013
Lotyšsko
0-6
Švédsko
Riga, LAT
Euro hockey challenge – II.kolo
132
9.4.2013
Maďarsko
7-0
Japonsko
Budapešť, HUN
přátelské utkání
133
9.4.2013
Slovinsko
1-2
Kazachstán
Maribor, SLO
přátelské utkání
134
9.4.2013
Itálie
1-2
Rakousko
Egna, ITA
přátelské utkání
135
10.4.2013
Slovinsko
2-1
Kazachstán
Maribor, SLO
přátelské utkání
136
10.4.2013
Itálie
2-3
Rakousko
Egna, ITA
přátelské utkání
137
10.4.2013
Švýcarsko
6-1
Francie
Lausanne, SUI
Euro hockey challenge – II.kolo
138
12.4.2013
Švýcarsko
1-3
Francie
Porrentruy, SUI
Euro hockey challenge – II.kolo
139
12.4.2013
Dánsko
0-3
Rusko
Aalborg, DEN
Euro hockey challenge – II.kolo
140
12.4.2013
Norsko
3-1
Finsko
Lillehammer, NOR
Euro hockey challenge – II.kolo
141
12.4.2013
Německo
1-3
Česko
Regensburg, GER
Euro hockey challenge – II.kolo
142
12.4.2013
Bělorusko
0-3
Slovensko
Žlobin, BLR
Euro hockey challenge – II.kolo
143
13.4.2013
Dánsko
3-2 pp
Rusko
Rodovre, DEN
Euro hockey challenge – II.kolo
144
13.4.2013
Norsko
1-5
Finsko
Lillehammer, NOR
Euro hockey challenge – II.kolo
145
13.4.2013
Německo
1-3
Česko
Selb, GER
Euro hockey challenge – II.kolo
146
13.4.2013
Bělorusko
4-3
Slovensko
Bobrujsk, BLR
Euro hockey challenge – II.kolo
147
14.4.2013
Japonsko
2-5
Kazachstán
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
148
14.4.2013
Korea
0-4
Itálie
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
149
14.4.2013
Velká Británie
2-4
Maďarsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
150
14.4.2013
Nizozemsko
5-4
Estonsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
151
14.4.2013
Polsko
5-0
Litva
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
152
14.4.2013
Ukrajina
8-1
Rumunsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
153
14.4.2013
Belgie
4-1
Island
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
154
14.4.2013
Chorvatsko
3-1
Austrálie
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
155
14.4.2013
Španělsko
3-4
Srbsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
156
15.4.2013
Itálie
4-1
Japonsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
157
15.4.2013
Kazachstán
5-0
Velká Británie
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
158
15.4.2013
Maďarsko
4-5 sn
Korea
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
159
15.4.2013
Litva
3-5
Nizozemsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
160
15.4.2013
Rumunsko
1-6
Polsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
161
15.4.2013
Estonsko
1-8
Ukrajina
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
162
15.4.2013
Austrálie
2-3 sn
Island
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
163
15.4.2013
Srbsko
0-4
Belgie
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
164
15.4.2013
Španělsko
2-6
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
165
15.4.2013
KLDR
5-3
Sp.Arab.Emiráty
Kapské Město, RSA
MS Divize III
166
15.4.2013
Řecko
3-6
Irsko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
167
15.4.2013
Lucembursko
2-5
JAR
Kapské Město, RSA
MS Divize III
168
16.4.2013
Sp.Arab.Emiráty
3-4
Řecko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
169
16.4.2013
KLDR
5-2
Lucembursko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
170
16.4.2013
JAR
7-4
Irsko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
171
17.4.2013
Korea
5-6
Japonsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
172
17.4.2013
Itálie
5-1
Velká Británie
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
173
17.4.2013
Kazachstán
1-2
Maďarsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
174
17.4.2013
Estonsko
3-6
Rumunsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
175
17.4.2013
Polsko
3-1
Nizozemsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
176
17.4.2013
Ukrajina
7-0
Litva
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
177
17.4.2013
Austrálie
3-5
Srbsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
178
17.4.2013
Španělsko
3-6
Belgie
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
179
17.4.2013
Chorvatsko
6-1
Island
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
180
18.4.2013
Lucembursko
5-0
Irsko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
181
18.4.2013
KLDR
7-1
Řecko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
182
18.4.2013
JAR
15-0
Sp.Arab.Emiráty
Kapské Město, RSA
MS Divize III
183
18.4.2013
Finsko
2-1
Švýcarsko
Pori, FIN
Euro hockey challenge– III.kolo
184
18.4.2013
Česko
2-3
Slovensko
Praha, CZE
Euro hockey challenge– III.kolo
185
18.4.2013
Polsko
5-3
Estonsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
186
18.4.2013
Rumunsko
2-1
Litva
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
187
18.4.2013
Nizozemsko
2-3 pp
Ukrajina
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
188
19.4.2013
Finsko
4-5 sn
Švýcarsko
Hämeenlinna, FIN
Euro hockey challenge– III.kolo
189
19.4.2013
Norsko
3-2
Rusko
Stavanger, NOR
Euro hockey challenge– III.kolo
190
19.4.2013
Francie
2-5
Dánsko
Caen, FRA
Euro hockey challenge– III.kolo
191
19.4.2013
Lotyšsko
0-3
Bělorusko
Riga, LAT
Euro hockey challenge– III.kolo
192
19.4.2013
Slovinsko
5-2
Rakousko
Maribor, SLO
přátelské utkání
193
19.4.2013
Kazachstán
4-2
Korea
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
194
19.4.2013
Japonsko
4-1
Velká Británie
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
195
19.4.2013
Maďarsko
1-2
Itálie
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
196
19.4.2013
Island
6-3
Španělsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
197
19.4.2013
Belgie
1-3
Austrálie
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
198
19.4.2013
Srbsko
4-6
Chorvatsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
199
19.4.2013
Irsko
1-2
KLDR
Kapské Město, RSA
MS Divize III
200
19.4.2013
Sp.Arab.Emiráty
1-8
Lucembursko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
201
19.4.2013
Řecko
1-8
JAR
Kapské Město, RSA
MS Divize III
202
20.4.2013
Velká Británie
1-4
Korea
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
203
20.4.2013
Itálie
0-3
Kazachstán
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
204
20.4.2013
Maďarsko
1-0
Japonsko
Budapešť, HUN
MS Divize I – skupina A
205
20.4.2013
Nizozemsko
6-2
Rumunsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
206
20.4.2013
Litva
12-3
Estonsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
207
20.4.2013
Ukrajina
4-3
Polsko
Doněck, UKR
MS Divize I – skupina B
208
20.4.2013
Austrálie
4-1
Španělsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
209
20.4.2013
Island
5-1
Srbsko
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
210
20.4.2013
Chorvatsko
6-0
Belgie
Záhřeb, CRO
MS Divize II – skupina A
211
20.4.2013
Norsko
0-2
Rusko
Stavanger, NOR
Euro hockey challenge– III.kolo
212
20.4.2013
Francie
2-3 sn
Dánsko
Amiens, FRA
Euro hockey challenge– III.kolo
213
20.4.2013
Lotyšsko
4-1
Bělorusko
Riga, LAT
Euro hockey challenge– III.kolo
214
20.4.2013
Slovensko
3-0
Česko
Bratislava, SVK
Euro hockey challenge– III.kolo
215
20.4.2013
Německo
0-8
Švédsko
Krefeld, GER
Euro hockey challenge– III.kolo
216
21.4.2013
Německo
5-2
Švédsko
Frankfurt, GER
Euro hockey challenge– III.kolo
217
21.4.2013
Lucembursko
3-2
Řecko
Kapské Město, RSA
MS Divize III
218
21.4.2013
Irsko
7-3
Sp.Arab.Emiráty
Kapské Město, RSA
MS Divize III
219
21.4.2013
JAR
4-1
KLDR
Kapské Město, RSA
MS Divize III
220
21.4.2013
Bulharsko
5-10
Nový Zéland
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
221
21.4.2013
Čína
3-6
Izrael
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
222
21.4.2013
Turecko
4-6
Mexiko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
223
22.4.2013
Nový Zéland
4-2
Mexiko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
224
22.4.2013
Čína
9-6
Bulharsko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
225
22.4.2013
Izrael
5-3
Turecko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
226
24.4.2013
Nový Zéland
2-3
Izrael
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
227
24.4.2013
Bulharsko
7-8 pp
Mexiko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
228
24.4.2013
Čína
3-2
Turecko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
229
25.4.2013
Izrael
13-2
Bulharsko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
230
25.4.2013
Mexiko
5-0
Čína
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
231
25.4.2013
Turecko
1-2
Nový Zéland
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
232
25.4.2013
Švédsko
4-2
Rusko
Jönköping, SWE
České hokejové hry
233
25.4.2013
Finsko
2-3
Česko
Brno, CZE
České hokejové hry
234
25.4.2013
Slovensko
2-3 sn
Bělorusko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
235
26.4.2013
Bělorusko
4-3 sn
Norsko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
236
26.4.2013
Rakousko
0-1 sn
Slovinsko
Vídeň, AUT
přátelské utkání
237
26.4.2013
Švýcarsko
2-1 pp
Německo
Langenthal, SUI
přátelské utkání
238
27.4.2013
Švýcarsko
3-2 sn
Německo
Rapperswil, SUI
přátelské utkání
239
27.4.2013
Česko
0-1
Švédsko
Brno, CZE
České hokejové hry
240
27.4.2013
Rusko
2-1 sn
Finsko
Brno, CZE
České hokejové hry
241
27.4.2013
Slovensko
1-2 pp
Norsko
Bratislava, SVK
Slovakia cup
242
27.4.2013
Mexiko
4-3
Izrael
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
243
27.4.2013
Bulharsko
3-6
Turecko
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
244
27.4.2013
Nový Zéland
6-5
Čína
Izmit, TUR
MS Divize II – skupina B
245
28.4.2013
Švédsko
2-1
Finsko
Brno, CZE
České hokejové hry
246
28.4.2013
Česko
1-2
Rusko
Brno, CZE
České hokejové hry
247
28.4.2013
Francie
3-1
Lotyšsko
Rouen, FRA
přátelské utkání
248
30.4.2013
Dánsko
2-1
Rakousko
Rodovre, DEN
přátelské utkání
249
3.5.2013
Česko
2-0
Bělorusko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
250
3.5.2013
Švédsko
2-3
Švýcarsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
251
3.5.2013
Francie
2-6
Slovensko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
252
3.5.2013
Finsko
4-3 pp
Německo
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
253
4.5.2013
Norsko
3-1
Slovinsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
254
4.5.2013
Kanada
3-1
Dánsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
255
4.5.2013
Česko
1-2
Švédsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
256
4.5.2013
USA
5-3
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
257
4.5.2013
Rusko
6-0
Lotyšsko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
258
4.5.2013
Finsko
2-0
Slovensko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
259
5.5.2013
Bělorusko
4-3
Slovinsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
260
5.5.2013
Švýcarsko
3-2 sn
Kanada
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
261
5.5.2013
Norsko
3-2
Dánsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
262
5.5.2013
Francie
3-1
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
263
5.5.2013
Německo
1-4
Rusko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
264
5.5.2013
Lotyšsko
1-4
USA
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
265
6.5.2013
Švýcarsko
5-2
Česko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
266
6.5.2013
Švédsko
2-1
Bělorusko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
267
6.5.2013
Německo
2-3
Slovensko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
268
6.5.2013
Finsko
3-1
Francie
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
269
7.5.2013
Slovinsko
2-3 pp
Dánsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
270
7.5.2013
Kanada
7-1
Norsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
271
7.5.2013
Rakousko
6-3
Lotyšsko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
272
7.5.2013
Rusko
5-3
USA
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
273
8.5.2013
Slovinsko
1-7
Švýcarsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
274
8.5.2013
Norsko
1-5
Švédsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
275
8.5.2013
Rakousko
0-2
Německo
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
276
8.5.2013
USA
4-1
Finsko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
277
9.5.2013
Česko
2-1 sn
Dánsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
278
9.5.2013
Švédsko
0-3
Kanada
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
279
9.5.2013
Rusko
1-2
Francie
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
280
9.5.2013
Slovensko
3-5
Lotyšsko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
281
10.5.2013
Slovinsko
2-4
Česko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
282
10.5.2013
Bělorusko
1-4
Kanada
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
283
10.5.2013
Slovensko
1-2 sn
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
284
10.5.2013
Rusko
2-3
Finsko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
285
11.5.2013
Švýcarsko
4-1
Dánsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
286
11.5.2013
Švédsko
2-0
Slovinsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
287
11.5.2013
Norsko
3-1
Bělorusko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
288
11.5.2013
USA
4-2
Francie
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
289
11.5.2013
Finsko
7-2
Rakousko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
290
11.5.2013
Německo
2-0
Lotyšsko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
291
12.5.2013
Kanada
2-1
Česko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
292
12.5.2013
Norsko
1-3
Švýcarsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
293
12.5.2013
USA
3-0
Německo
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
294
12.5.2013
Slovensko
1-3
Rusko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
295
13.5.2013
Dánsko
3-2
Bělorusko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
296
13.5.2013
Kanada
4-3 pp
Slovinsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
297
13.5.2013
Lotyšsko
3-1
Francie
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
298
13.5.2013
Rakousko
4-8
Rusko
Helsinki, FIN
MS 2013 – základní skupiny
299
14.5.2013
Bělorusko
1-4
Švýcarsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
300
14.5.2013
Česko
7-0
Norsko
Stockholm, SWE
MS 2013 – základní skupiny
301