---

MS DIVIZE 2017
22.-28.4.2017  Kyjev (UKR)
         
23.-29.4.2017  Belfast (GBR)
         
3.-.9.4.2017  Galatį (ROM)
         
4.-10.4.2017  Auckland (NZL)
         
10.-16.4.2017, Sofia (BUL)
             
Divize IA
Kyjivskij Palac Sportu, Kyjev, Ukrajina
22.- 28.4.2017
RAKOUSKO postupuje do elitní skupiny MS 2018
KOREA postupuje do elitní skupiny MS 2018
UKRAJINA sestupuje do Divize MS IB 2018
PRŮBĚŽNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
 
 
 
 
 
22.4.2017
12:30 SELČ
3:5
EQ 13:48 Kuzmik
P1 27:33 Bucenko (Katryč)
EQ 38:51 Bucenko (Ljalka)
1:1
2:1
0:3
EQ 14:35 Bartális (Erdély, Szirányi)
EQ 20:20 Vás (Szirányi)
EQ 50:41 Sarauer (Wehrs, Koger)
EQ 52:53 Dansereau (Sarauer, Wehrs)
P1, ENG 59:49 Hari (Galló, Sagert)
22.4.2017
16:00 SELČ
4:2
EQ 07:51 K.Kim (Ahn)
EQ 27:07 Sin (Park, W.Kim)
EQ 42:07 Lee (Swift)
EQ 46:02 S.Kim
1:0
1:1
2:1
P2 34:40 Bryk (Pasiut, Wronka)
EQ 49:48 Pociecha (Zapala)
22.4.2017
19:30 SELČ
2:3
EQ 24:32 Komarek (T.Raffl, Schlacher)
EQ 37:31 Raffl (Hofer, Komarek)
0:2
2:0
0:1
P1 08:26 Dawes (Dallman, St.Pierre)
EQ 14:56 Dawes (Boyd, Bochenski)
P1 43:38 Markelov (Savčenko, Starčenko)
23.4.2017
16:00 SELČ
2:5
Korea  
EQ 08:01 Bochenski (Dawes)
EQ 33:25 Dawes (Bochenski, St.Pierre)
1:1
1:0
0:4
EQ 15:56 Ahn (K.Kim)
EQ 45:49 Plante (Cho, Swift)
EQ 47:03 Shin (Cho, Lee)
EQ 49:58 Plante (S.Kim, Ahn)
P2 51:41 K.Kim (Plante, S.Kim)
23.4.2017
19:30 SELČ
2:1
P1 19:56 Malasinski (Pasiut, Wronka)
EQ 46:34 Kapica (Kruczek, Dziubinski)
1:0
0:1
1:0
EQ 38:30 Blagy (Kuzmik)
24.4.2017
19:30 SELČ
1:3
P1 06:23 Dansereau (Erdély, Bartális)
1:1
0:0
0:2
O1 03:49 T.Raffl (Komarek)
P1 44:33 Hoder (Schumnig, Komarek)
P1 47:21 Heinrich (Komarek, Schumnig)
25.4.2017
12:30 SELČ
1:0pp
EQ 61:39 Dallman (Dawes)
0:0
0:0
0:0
1:0
-
25.4.2017
16:00 SELČ
1:3
P2 23:45 Koger (Szirányi, Hari)
0:0
1:1
0:2
EQ 35:43 K.Kim (S.Kim, Ahn)
EQ 46:31 Shin (Seo, Swift)
EQ 55:13 Sin
25.4.2017
19:30 SELČ
0:1
-
0:0
0:1
0:0
P1 35:57 Woger (Schumnig, Hundertpfund)
26.4.2017
19:30 SELČ
4:2
EQ 03:21 Dawes (Semjonov, Bochenski)
P1 19:59 St.Pierre (Bochenski, Boyd)
EQ 41:59 Michajlis (Starčenko)
P1 57:04 Bochenski (Dawes, Stepanov)
2:0
0:2
2:0
EQ 34:25 Nimenko (Pobědonoscev, Ljalka)
EQ 35:16 Babynec (Varyvoda, Katrych)
27.4.2017
16:00 SELČ
2:0
EQ 25:01 Zapala (Malasinski, Bryk)
O1 25:50 Malasinski
0:0
2:0
0:0
-
27.4.2017
19:30 SELČ
5:0
EQ 12:09 Haudum
EQ 12:57 Lebler (Ganahl, Hundertpfund)
EQ 16:26 Heinrich (Lebler, Ganahl)
EQ 24:36 Komarek (Heinrich, T.Raffl)
EQ 49:09 Strong (Schlacher)
3:0
1:0
1:0
-
28.4.2017
12:30 SELČ
1:3
P1 17:34 Sagert (Galló)
1:2
0:0
0:1
EQ 02:48 Dallman (Dawes, Boyd)
EQ 10:25 Michajlis (Segadějev)
ENQ 59:47 Dawes (Bochenski)
28.4.2017
16:00 SELČ
0:11
-
0:3
0:4
0:4
EQ 01:44 Ulmer
EQ 07:01 Lebler (Komarek, Hofer)
EQ 10:02 Hofer (T.Raffl, Schumnig)
P1 28:36 T.Raffl (Heinrich, Schumnig)
EQ 29:07 Haudum (Ulmer, Kirschschlager)
EQ 35:39 Komarek (Hofer, Schumnig)
EQ 39:51 Komarek (Haudum)
EQ 48:27 Haudum (Heinrich)
EQ 50:31 Lebler (Hunderptfund, Kirchschlager)
EQ 55:20 Lebler
28.4.2017
19:30 SELČ
2:1 sn
EQ 24:59 Ahn (Shin, Park)
RSN Swift
0:0
1:1
0:0
0:0
(2:0)
EQ 33:34 Babynec
 
 
 
tabulka MS Divize IA 2017
 
 
 
 
1.
Rakousko
5
4
0
0
1
22-4
12
2.
Korea
5
3
1
0
1
14-11
11
3.
Kazachstán
5
3
1
0
1
13-10
11
4.
Polsko
5
2
0
1
2
6-16
7
5.
Maďarsko
5
1
0
0
4
8-14
3
6.
Ukrajina
5
0
0
1
4
7-14
1
 
 
IIHF MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2017 – DIVIZE IA
SOUPISKA TÝMU
KAZACHSTÁN
hlavní trenér EDUARD ZANKOVEC (BLR)
brankáři
obránci
útočníci
Nikita BOJARKIN
Vitalij KOLESNIK
Sergej KUDRJACEV
Pavel POLUEKTOV
Kevin DALLMAN
Georgij DULNĚV
Jevgenij FADEJEV
Madjar IBAIBEKOV
Anton KAZANCEV
Artěmij LAKIZA
Alexander LIPIN
Kirill POLOCHOV
Roman SAVČENKO
Maxim SEMJONOV
Dmitrij STĚPANOV
Vjačeslav TRJASUNOV
Nursultan BELGIBAJEV
Brandon BOCHENSKI
Dustin BOYD
Nigel DAWES
Dmitrij GRENC
Nikita IVANOV
Maxim CHUDJAKOV
Ivan KUČIN
Vladimir MARKELOV
Nikita MICHAJLIS
Alexander NUREK
Kirill PANJUKOV
Konstantin PUŠKARJOV
Jevgenij RYMAREV
Anton SEGADĚJEV
Konstantin SAVENKOV
Kirill SAVICKIJ
Alexnader ŠIN
Martin St.PIERRE
Roman STARČENKO
Talgat ŽAJLAUJOV
           
 
IIHF MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2017 – DIVIZE IA
SOUPISKA TÝMU
RAKOUSKO
hlavní trenér ROGER BADER (SUI)
brankáři
obránci
útočníci
Lukas HERZOG
David KICKERT
David MADLENER
Stefan MÜLLER
Bernhard STARKBAUM
Thomas STROJ
Stefan BACHER
Nico BRUNNER
Christoph DÜLLER
Dominic HACKL
Dominique HEINRICH
Erik KIRCHSCHLAGER
Gerd KRAGL
Phillipp LINDNER
Daniel MITTERDORFER
Alexander PALLESTRANG
Patrick PETER
Markus SCHLACHER
Ramon SCHNETZER
Martin SCHUMNIG
Steven STRONG
Stefan ULMER
Thomas VALLANT
Layne VIVEIROS
Bernd WOLF
Florian BALTRAM
Sascha BAUER
Marco BRÜCKER
Alexander CIJAN
Alexander FEICHTNER
Manuel GANAHL
Manuel GEIER
Stefan GEIER
Michalel GRABNER
Patrick HARAND
Nikolaus HARTL
Lukas HAUDUM
Fabio HOFER
Mari HUBER
Thomas HUDERTPFUND
Thomas KOCH
Konstantin KOMAREK
Christof KROMP
Florian KURATH
Brian LEBLER
Felix MAXA
Andreas NODL
Daniel OBERKÖFLER
Patrick OBRIST
Michael RAFFL
Thomas RAFFL
Alexander RAUCHENWALD
Marco RICHTER
Rafael ROTTER
Michael SCHIECHL
Patrick SPANNRING
Martin ULMER
Thomas VANEK
Dario WINKLER
Daniel WOGER
           
 
IIHF MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2017 – DIVIZE IA
SOUPISKA TÝMU
MAĎARSKO
hlavní trenér Rich Chernomaz (CAN)
brankáři
obránci
útočníci
Gergely ARÁNY
Bence BÁLISZ
David DUSCHEK
Zoltán HETÉNYI
Miklos RAJNA
Zsombor GARAT
Balász GOZ
Daniel KISS
Zoltán KOVÁCS
Ištván MESTYÁN
Attila ORBÁN
Tamas POZSGAI
Kalvin SAGERT
Bence STIPSICZ
Bence SZIRÁNYI
Arnold VARGA
Roland VOKLA
Kevin WEHRS
István BARTÁLIS
Andras BENK
Christopher BODO
Karol CSÁNYI
Keegan DANSEREAU
Csanad ERDÉLY
Vilmos GALLÓ
Roland HAJOS
Janos HARI
Daniel KOGER
Bálit MÁGOŠI
Krisztian NAGY
Benjamin NEMÉS
Brance ORBÁN
Aron REISZ
Andrew SARAUER
Balász SEBÖK
Balász SOMOGYI
Donat SZITA
István TERBOCS
János VAS
           
 
IIHF MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2017 – DIVIZE IA
SOUPISKA TÝMU
POLSKO
hlavní trenér
brankáři
obránci
útočníci
Kamil KOSOWSKI
Przemyslaw ODROBNY
Rafal RADZISZEWSKI
David ZABOLOTNY
Adam BORZECKI
Mateusz BRYK
Bartolomiej BYCHAWSKI
Bartosz CIURA
Pawel DRONIA
Oskar JASKIEWICZ
Maciej KRUCZEK
Barolomiej POCIECHA
Mateusz ROMPKOWSKI
Patryk WAJDA
Jakub WANACKI
Kasper BRYNICZKA
Aron CHIELEWSKI
Krystian DZIUBINSKI
Radoslaw GALANT
Kacper GUZIK
Bartolomiej JEZIORSKI
Damian KAPCIA
Marcin KOLUSZ
Filip KOMORSKI
Lukasz KRZEMIEN
Mikolaj LOPUSKI
Alan LYSCZCZARCZYK
Tomasz MALASINSKI
Grzegorz PASIUT
Radoslaw SAWICKI
Marek SRZYZOWSKI
Damian TOMASIK
Maciej URBANOWICZ
Patryk WRONKA
Krzysztof ZAPALA
           
 
IIHF MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2017 – DIVIZE IA
SOUPISKA TÝMU
KOREA
hlavní trenér Jim Paek (USA)
brankáři
obránci
útočníci
Matt DALTON
Jae Ik HAN
Hyun Ho HWANG
Yeonseung LEE
Kye Hoon PARK
Sungje PARK
Gon Hyung CHO
Sioyung CHOI
Bum Jin KIM
Hyunsoo KIM
Wonjun KIM
Yoonhwan KIM
Youngjun KIM
Don Ku LEE
Hyonho OH
Alex PLANTE
Eric REGAN
Yengjun SEO
Bryan William YOUNG
Hynmin AHN
Jun Hui AHN
Minho CHO
Jungwoo JEON
Kisung KIM
Sangwook KIM
Won Jung KIM
Tae An KWON
Chonghyun LEE
Kangsoo LEE
Young Jun LEE
Yuwon LEE
Jin Kyu PARK
Woosand PARK
Brock RADUNSKE
Hyung Yun SHIN
Sanhoon SHIN
Sangwoo SIN
Wooje SUNG
Michael SWIFT
Mike TESTWUIDE
           
 
IIHF MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2017 – DIVIZE IA
SOUPISKA TÝMU
UKRAJINA
hlavní trenér Olexander Savitsky (UKR)
brankáři
obránci
útočníci
Andri BEZCHLIBNY
Bogdan DJAČENKO
Mykyta PETLENKO
Eduard ZACHARČENKO
Volodomyr ALEXJUK
Vitalij ANDEJKIV
Dmytro IGNATĚNKO
Denys ISAJENKO
Kyrylo KATRYCH
Igor KUGUT
Igor MEREŽKO
Denys PETRUCHNO
Olexander POBJEDONOSCEV
Volodymyr ROMANENKO
Pavlo TARAN
Vsevolod TOLSTUŠKO
Volodymyr VARYVODA
Valentyn ALEXJUK
Sergej BABYNEC
Roman BLAGYJ
Anton BOJKOV
Artěm BONDARJEV
Nikita BUCENKO
Volodymyr ČERDAK
Dmytro ČERNYŠENKO
Andrij DENYSKIN
Jevgen FADJEJEV
Vladyslav GAVRYK
Artěm GNIDENKO
Tymur HRYCENKO
Sevastian KARPENKO
Georgij KIČA
Sergij KUZMIK
Vitalij LYALKA
Olexej MELNYKOV
Andrij MICHNOV
Dmytro NIMENKO
Jurij PETRANGOVSKY
Šamil RAMAZANOV
Ivan SAVČENKO
Oleg ŠAFARENKO
Viktor ZACHAROV
           

 

Divize IB
SSE Arena, Belfast, Velká Británie
23.4. - 29.4.2017
Velká Británie postupuje do Divize MS IA 2018
 
Nizozemsko sestupuje do Divize MS IIA 2018
PRŮBĚŽNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
23.4.2017
13:30 SELČ
Nizozemsko
1:6
Japonsko
P1 Mason (Bruijsten, van Haren)
0:2
1:2
0:2
EQ 05:21 Sato (Furuhashi, Takagi)
EQ 13:59 Takagi (Furuhashi, Ushu)
EQ 24:15 Furuhashi (Takagi, Ushu)
EQ 32:31 Obara (Ueno, Haga)
EQ 41:39 Obara (Ueno, Hirano)
EQ 57:20 Ueno (Obara, Minoshima)
23.4.2017
17:00 SELČ
Chorvatsko
2:4
Velká Británie
P1 28:17 Blaguš (Brine, Perkovič)
P1 54:25 Brine (Rendulič, Sertič)
0:1
1:0
1:3
P1 15:30 Dowd (Richardson, Farmer)
EQ 43:46 Clarke (Peacock, Dowd)
EQ 46:45 Mosey (Dowd)
EQ 58:56 Cowley (Lachowicz, Phillips)
23.4.2017
20:00 SELČ
Estonsko
0:3
Litva
-
0:1
0:2
0:0
EQ 14:28 Rulevicius (Gintautas)
EQ 30:18 Bendziuš (Vereniš)
EQ 37:56 Cizaš
24.4.2017
13:30 SELČ
Japonsko
4:2
Chorvatsko  
EQ 08:40 Koizumi (Iwatsuki, Terao)
P1 16:40 Sato (Tanaka, Sato)
EQ 26:41 Tanaka (Sato, Hashimoto)
EQ 46:57 Hirano (Minoshima, Haga)
2:0
1:0
1:2
P1 45:36 Sertič (Brine, Vedlin)
P1 58:39 Sertič (Rendulič, Perkovič)
24.4.2017
17:00 SELČ
Litva
8:0
Nizozemsko
EQ 03:27 Cypas (Rybakov, Bendius)
EQ 14:27 Ruelvicius (Bogdžul, Protčenko)
EQ 30:45 Cizaš (Bosaš, Pliskauskas)
EQ 34:48 Krakauskas (Kaleinikovas, Červerták)
EQ 35:26 Rybakov (Cypas, Verenis)
EQ 36:08 Pliskauskas (Cizas, Protčenko)
EQ 42:35 Bendziuš (Verenis, Protčenko)
EQ 53:52 Gintautas (Protčenko, Rulevicius)
2:0
4:0
2:0
-
24.4.2017
20:30 SELČ
  Velká Británie
5:1
Estonsko  
EQ 04:38 Garside (Clarke)
EQ 19:19 Phillips (Myers, Shields)
EQ 41:16 Steward (Lee, Brooks)
EQ 44:02 Clarke (Lee, Dowd)
EQ 44:28 Mosey (Myers, Garside)
2:0
0:1
3:0
P1 29:20 Andrejev (Lahesalu, Markov)
26.4.2017
13:30 SELČ
Japonsko
6:2
Estonsko
P1 19:06 Obara (Haga, Ueno)
EQ 20:43 Minoshima (Hirano, Obara)
P1 31:48 Obara (Ueno, Hirano)
EQ 33:29 Nakajima (Sato)
EQ 42:49 Ueno (Hirano, Obara)
EQ 44:13 Tanaka (Terao, Hashimoto)
1:0
3:1
2:1
EQ 34:26 Embrič (Rooba, Markov)
EQ 41:55 Vasjonkin (Parras, Sorokin)
26.4.2017
17:00 SELČ
  Nizozemsko
2:6
Chorvatsko
EQ 37:25 van der Schuit (Melissant, Verschuren)
P2 55:25 van der Schuit (Mason, Hermens)
0:4
1:1
1:1
EQ 01:59 Jankovič (Kanaet, Ljubič)
P1 13:29 Rendulič (Blaguš, Jačmenjak)
EQ 13:41 Miličič
EQ 13:50 Jarcov (Brine, Perkovič)
EQ 21:35 Blagu (Rendulič)
O1 58:33 Rendulič (Sakič)
26.4.2017
20:30 SELČ
Velká Británie
5:2
Litva  
P1 01:41 Shields (O'Connor, Richardson)
EQ 07:26 Phillips (Swindlehurst, Mosey)
EQ 12:55 Mosey
P1 16:15 Farmer (O'Connor)
EQ 47:47 O'Connor
4:1
0:0
1:1
P1 02:12 Bosas (Pliskauskas, Kieras)
EQ 40:33 Cizas (Bosas, Kieras)
28.4.2017
13:30 SELČ
Litva
2:6
Japonsko
EQ 21:52 Krakauskas (Kaleinikovas)
EQ 25:16 Kaleinikovas (Katulis, Krakauskas)
0:1
2:2
0:3
EQ 02:23 Furuhashi (Hirano, Obara)
EQ 23:47 Obara (Hirano)
P1 32:50 Takagi (Haga, Obara)
EQ 47:13 Nakayashiki (Iwatsuki, Nishiwaki)
EQ 47:53 Takagi (Ushu)
EQ 54:51 Tanaka (Sato)
28.4.2017
17:00 SELČ
Chorvatsko
3:4
Estonsko  
P1 22:18 Blaguš (Jačmeňak, Rendulič)
EQ 30:25 Kanajet (Andrejev, Titarenko)
P1 38:0 Rendulič (Blaguš)
0:1
3:2
0:1
P1 05:04 Makrov (Lahesalu, Rooba)
EQ 26:45 Rooba (Novikov, Petrov)
EQ 28:06 Sibircev (Andrejev, Titarenko)
EQ 40:23 Makrov (Rooba)
28.4.2017
20:30 SELČ
Velká Británie
14:0
Nizozemsko
P1 04:14 Shields (O'Connor, Richardson)
EQ 04:50 Phillips
EQ 18:39 Duggan (Lachowicz)
EQ 21:34 Brooks (Farmer)
P1 31:02 Peacock (Brooks, Weaver)
EQ 31:23 Lachowicz (Phillips, Duggan)
EQ 32:17 Shields (Myers)
EQ 34:51 Duggan (Lachowicz)
eq 43:25 Stewart (Mosey, Shields)
P1 47:23 Dowd (Clarke, Weaver)
EQ 49:32 Shields (Mosey)
EQ 53:00 Myers (Mosey, Garside)
EQ 54:16 Brooks (Stewart, Farmer)
EQ 56:16 Dowd (Clarke)
3:0
5:0
6:0
-
29.4.2017
13:30 SELČ
  Litva
3:1
Chorvatsko
P1 16:41 Kieras (Pliskauskas, Bosas)
EQ 24:23 Protčenko (ALiukonis, Rybakov)
EQ 45:13 Cizas (Bosas)
1:1
1:0
1:0
EQ 10:18 Mikulič (Brenčun, Mirič)
29.4.2017
17:00 SELČ
Estonsko
4:3
Nizozemsko
P1 17:54 Rooba (Ossipov, Makrov)
EQ 37:08 Rooba (Lahesalu, Petrov)
EQ 47:58 Petrov (Makrov, Lahesalu)
EQ 53:38 Rooba (Gornostajev, Švarogin)
1:2
1:1
2:0
EQ 15:12 van Nes (Nagtzaam)
EQ 16:43 Melissant (van der Schuit)
EQ 28:40 Bruijsten (Mason, Nagtzaam)
29.4.2017
20:30 SELČ
  Japonsko
0:4
Velká Británie
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
 
tabulka MS Divize IB 2017
 
 
 
 
 
1.
Velká Británie
5
5
0
0
0
32-5
15
2.
Japonsko
5
4
0
0
1
22-11
12
3.
Litva
5
3
0
0
2
18-12
9
4.
Estonsko
5
2
0
0
3
11-20
6
5.
Chorvatsko
5
1
0
0
4
14-17
3
6.
Nizozemsko
5
0
0
0
5
6-38
0
 

 

Divize IIA
Patinoarul Galati, Galati, Rumunsko
3.4. - 9.4.2017
RUMUNSKO postupuje do Divize MS IB 2018
 
ŠPANĚLSKO sestupuje do Divize MS IIB 2018
PRŮBĚŽNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
3.4.2017
12:00 SELČ
Austrálie
4:3 pp
Srbsko
EQ 07:28 Darge (Tesařík)
EQ 41:20 Powell (Humphries)
P1 41:55 Rezek (Malloy, Todd)
P1 61:17 Rezek (Webster, Woodman)
1:1
0:1
2:1
1:0
P2 14:47 Lukovič (Milovanovič, Črnogorač)
EQ 31:33 Milovaovič (Popravka, Črnogorač)
EQ 55:26 Sretovič (Popravka, Djumič)
3.4.2017
15:30 SELČ
Španělsko
2:3
Island
EQ 04:48 Solorzano (Fuentes)
P1 37:09 Gonzalez (Garcia, Quevedo)
1:2
1:1
0:0
EQ 00:07 Maack (Bjornsson, Hedström)
P1 07:20 Leifsson
EQ 38:59 Palsson (Maack, Hedström)
3.4.2017
19:00 SELČ
Belgie
1:9
Rumunsko
EQ 05:59 Paulus (V.Morgan, M.Morgan)
1:2
0:3
0:4
EQ 11:23 Mihály (Gliga)
EQ 19:42 Mihály (Flinta, Gliga)
P1 23:11 Mihály (M.Biro, Georgescu)
P1 27:40 Irimia (O.Biro, M.Biro)
EQ 34:34 Mihály (Fodor)
EQ 43:17 Fodor (Gliga)
EQ 47:30 Mihály (Gliga, Rokály)
54:36 A.Sallo (M.Biro, G.Biro)
58:21 Bocu (Gesce, Georgescu)
4.4.2017
12:00 SELČ
Island
2:3
Austrálie
EQ 32:44 Bjornsson (Maack, Ingason)
P1 36:50 Iganson (Bjornsson)
0:1
2:1
0:1
P1 14:23 Woodman (Powell, Humphries)
EQ 30:39 Darge (Webster)
P1 43:00 Branzelli (Powell, Rezek)
4.4.2017
15:30 SELČ
 Španělsko
3:5
Belgie
EQ 52:51 Rubio (García-Arias)
P1 57:58 Puyuelo (Solorzano, Boronat)
O1 59:58 Brabo (Boronat, Paul)
0:1
0:2
3:2
EQ 07:46 Kolodziejczyk (M.Morgan, V.Morgan)
EQ 21:26 Kolodziejczyk (de Smet, Pellegrims)
O1 25:06 M.Morgan (V.Morgan)
P1 41:07 Distate (Kolodziejczyk, Paulus)
P1 56:53 Bremer (Pellegrims)
4.4.2017
19:00 SELČ
Rumunsko
4:1
Srbsko  
EQ 06:47 Flinta (Nagy, Biro)
EQ 16:05 Georgescu (Bocu, Irimia)
EQ 40:37 Biro (Peter)
EQ 44:24 Flinta (Georgescu)
2:0
0:1
2:0
EQ 36:10 Filipovič (Milovanovič, Bibič)
6.4.2017
12:00 SELČ
Belgie
2:9
Srbsko
P1 16:18 Paulus
EQ 50:04 Kolodziejczyk (Morgan)
1:2
0:2
1:5
EQ 01:07 Sretovič
EQ 07:25 Popravka (Sretovič)
EQ 23:55 Djumič (Milovanovič)
EQ 41:09 Vučurevič (Sretovič, Črnogorač)
EQ 44:02 Sabados (Vucurevič, Sretovič)
P1 53:13 Lukovič (Vucurevič)
EQ 54:44 Ogrizovič (Brkušanin)
O1 59:22 Sretovič (Vucurevič)
6.4.2017
15:30 SELČ
  Španělsko
3:5
Austrálie
P1 04:31 Carbonell (Quevedo, Betran)
P1 50:59 Carbonell (Betran, Quevedo)
P1 58:32 Rubio (Quevedo, Betran)
1:2
0:1
2:2
EQ 00:44 Rezek (Webster)
EQ 06:52 Taylor (Darge, Carpenter)
P1 21:59 Baranzelli (Darge, Powell)
EQ 40:24 Rezek (Malloy, Webster)
EQ, ENG 59:11 Taylor
6.4.2017
19:00 SELČ
Rumunsko
0:2
Island   
-
0:0
0:1
0:1
EQ 25:07 Olafsson (Andersson, Gudnason)
EQ 54:07 Knutsson (Hedström, Palsson)
7.4.2017
12:00 SELČ
Srbsko
4:5 pp
Španělsko
EQ 22:14 Djumič (Bibič)
EQ 39:14 Ogrizovič (Ristič)
EQ 44:58 Filipovič(Črnogorač, Sretovič
EQ 55:44 Milovanovič (Zwick, Filipovič)
0:3
2:1
2:0
0:1
EQ 04:59 Betran (Quevedo, Rubio)
EQ 13:26 Baldris (Puyuelo, Rubio)
EQ 18:56 Boronat (Quevedo, Carbonell)
P1 29:11 Fuentes (Puyuelo)
EQ 63:15 Gonzalez (Brabo, Fuentes)
7.4.2017
15:30 SELČ
  Island
3:9
Belgie  
EQ 17:37 Hedström (Palsson, Bjornsson)
P1 25:50 Mikaelsson (Palsson)
EQ 26:24 Maack (Ingason)
1:3
2:4
0:2
EQ 04:03 V.Morgan (M.Morgan, Pellegrims)
P1 09:21 Neven (Bremer, de Smet)
O1 15:17 M.Morgan (V.Morgan)
EQ 27:31 van den Bogaert (Kolodziejczyk, de Smet)
P1 31:46 Pellegrims (M.Morgan, Distate)
EQ 34:58 V.Morgan (M.Morgan)
EQ 35:21 de Smet (van den Bogaert, Kolodziejczyk)
TS 44:01 de Smet
O1 55:14 V.Morgan (M.Morgan)
7.4.2017
19:00 SELČ
  Austrálie
1:5
Rumunsko
P1 17:14 Rezek (Webster, Malloy)
1:1
0:2
0:2
EQ 17:44 S.Rokály (Gesce, N.Rokály)
EQ 28:36 Nagy (Mihály, Gliga)
P1 37:35 Biro (Georgescu, Bors)
P1 51:11 Mihály (Gliga, Nagy)
EQ 56:29 Fodor (Gliga, Nagy)
9.4.2017
12:00 SELČ
  Belgie
0:3
Austrálie
-
0:1
0:1
0:1
EQ 15:51 Todd (Cliff, Webster)
EQ 22:27 Wong (Tesařík, Humphries)
EQ 45:42 Todd (Webster, Cliff)
9.4.2017
15:30 SELČ
  Srbsko
6:0
Island 
EQ 03:51 Vučurevič (Popravka)
EQ 13:55 Brkušanin (Bjeoglič, Bibič)
EQ 16:04 Vučurevič (Sretovič, Popravka)
EQ 26:07 Brkušanin (Podunavač, Bibič)
EQ 34:16 Brkušanin (Crnogorač)
EQ 40:55 Vučurevič (Crnogorač, Sretovič)
3:0
2:0
1:0
-
9.4.2017
19:00 SELČ
Rumunsko
6:0
Španělsko
EQ 16:05 Rokály (Gesce)
EQ 22:24 O.Biro (M.Biro, Georgescu)
EQ 32:52 Mihály (G.Biro, Gliga)
EQ 43:29 Mihály (M.Biro)
EQ 43:45 Georgescu (Peter, Irimia)
P1 57:20 Bors (Fodor)
1:0
2:0
3:0
-
 
 
 
tabulka MS Divize IIA 2017
 
 
 
 
 
1.
Rumunsko
5
4
0
0
1
24-5
12
2.
Austrálie
5
3
1
0
1
16-13
11
3.
Srbsko
5
2
0
2
1
23-15
8
4.
Belgie
5
2
0
0
3
17-27
6
5.
Island
5
2
0
0
3
10-20
6
6.
Španělsko
4
0
1
0
3
13-23
2
 

 

Divize IIB
Paradice Ice Rink, Auckland, Nový Zéland
4.4. - 10.4.2017
ČÍNA postupuje do Divize MS IIA 2018
 
6.tým skupiny sestupuje do Divize MS III 2018
PRŮBĚŽNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
4.4.2017
3:00 SELČ
Mexiko
5:1
KLDR  
EQ 18:52 de la Vega (Majul, Gomez)
EQ 25:47 Peréz (Majul)
EQ 26:50 de la Vega (Gomez, Majul)
EQ 32:06 Peréz (Najera, Bermejo)
EQ 53:46 Rubio (Kelo, Sierra)
1:0
3:1
1:0
EQ 35:41 Ri Cm (Ri Pi)
4.4.2017
6:30 SELČ
Izrael
2:5
Čína
EQ 19:40 Koževnikov (Klein)
EQ 39:21 Aharonovič (Kafri)
1:2
1:0
0:3
EQ 00:53 Xia (Zhang C)
EQ 01:58 Ying (Zhang Z)
EQ 47:24 Zhang P (Guan)
EQ 55:39 Zhang Z (Hu, Yang)
EQ, ENG 59:59 Zhang H (Ji, Ying)
4.4.2017
10:00 SELČ
Turecko
1:4
Nový Zéland
EQ 59:55 Semiz (Coskun)
0:1
0:2
1:1
EQ 17:57 Heyd (Challis)
EQ 20:29 Challis
EQ 24:58 Ratcliffe (Eaden, Polozov)
EQ 55:14 Challis (Cox)
5.4.2017
3:00 SELČ
Mexiko
2:6
Izrael
EQ 50:27 Gomez (Ugarte, Colas)
EQ 51:44 Majul (Sierra)
0:0
0:4
2:2
P1 30:49 Aharonovič
EQ 32:51 Spektor (Klein)
EQ 33:10 Mazour (Aharonovič, Vernyy)
P1 39:13 M. Koževnikov (Spivak, Klein)
EQ 51:44 Spektor (Klein)
P1 55:54 Mazour (M.Koževnikov, J.Koževnikov)
5.4.2017
6:30 SELČ
KLDR
11:3
Turecko
EQ 02:58 Ri P.I.
EQ 07:09 Hong C.R. (Ri C.M.)
EQ 07:33 Kim H.J. (Kim S.G.)
O1 10:30 An C.H. (Hong C.R., Ri P.I.)
EQ 12:59 Kim S.G. (Kang M.G.)
P1 18:47 Hong C.R. (Ri C.M., Kim S.G.)
P1 25:27 Ri C.M.
EQ 29:04 Kim M.C. (Ri P.I.)
EQ 32:56 Kim K.H. (Kang I.H.)
EQ 34:33 Hong C.R. (Ri P.I.)
EQ 42:15 Kim K.H. (Kang M.G.)
6:0
4:2
1:1
P1 27:11 Halil (Ozturk, Cetinkaya)
EQ 36:21 Gumus
P1 49:18 Halil (Semiz, Gumus)
5.4.2017
10:00 SELČ
Čína
6:2
Nový Zéland  
P1 18:24 Ji (Zhang H., Zhang Z.)
P1 27:40 Yang (Xia, Hu)
EQ/SV 47:31 Xiang (Yang, Liang)
EQ 50:23 P.Zhang (Hu)
EQ, ENG 59:33 Xiang
1:1
1:1
3:0
EQ 11:59 Heyd (Ruddle, Haines)
P2 24:54 Ruddle (Polozov, Ratcliffe)
7.4.2017
3:00 SELČ
Čína
8:3
KLDR
EQ 01:57 Z.Zhang (Lu, Ying)
EQ 02:31 C.Zhang (Chen)
EQ 07:15 H.Zhang (Li)
P1 12:18 Liu (Ji)
P1 16:46 Yang
EQ 19:59 Guan (Chen)
P2 30:34 Yang (Hu, C.Zhang)
O1 50:47 Xia (Guan)
6:1
1:1
1:1
EQ 14:49 C.G.Kim (C.H.An, K.H.Kim)
EQ 23:20 C.G.Kim
P1 59:59 K.H.Kim (C.M.Ri)
7.4.2017
6:30 SELČ
Mexiko
0:1
Turecko
-
0:1
0:0
0:0
O1 17:11 Bakal (Savas)
7.4.2017
10:00 SELČ
Izrael
2:5
Nový Zéland
O1 18:24 Spektor (Klein)
EQ 44:56 Spektor (Kapulkin)
1:3
0:2
1:0
P1 01:48 Burns (Henderson, Cox)
EQ 03:31 Ratcliffe (Ellis, Jackson)
EQ 16:46 Ratcliffe (Eaden, Henderson)
P1 27:34 Ratcliffe (Eaden, Craig)
EQ 36:41 Heyd (Ratcliffe)
9.4.2017
3:00 SELČ
Turecko
2:7
Čína
P1 16:59 Bakal (Semiz, Kars)
EQ 53:29 Bakal (Semiz)
1:2
0:2
1:3
P1 07:30 H.Zhang (Liu)
EQ 10:09 C.Zhang (Xia, Chen)
P1 27:10 Z.Zhang (Liu, H.Zhang)
P1 39:42 C.Zhang (Chen)
EQ 43:49 C.Zhang
EQ 49:59 Xiang (Z.Zhang, Ying)
EQ 54:46 H.Zhang (Li, Bao)
9.4.2017
6:30 SELČ
  KLDR
2:9
Izrael
EQ 37:13 M.C.Kim (C.M. Ri, P.I. Ri)
O1 53:49 C.M. Ri
0:1
1:6
1:2
P1 12:47 Aharonovič (Spektor)
P1 28:43 Spektor (Aharonovič, M.Koževnikov)
EQ 33:06 Aharonovič (Spektor, Mazour)
EQ 34:30 Klein (Mazour)
EQ 35:30 Klein (Vernyj)
EQ 35:57 M.Koževnikov (J.Koževnikov)
P1 43:26 Klein (J.Koževnikov)
O1 57:03 Spektor (Klein)
9.4.2017
10:00 SELČ
Nový Zéland
4:2
Mexiko
EQ 18:52 Ellis
P1 19:39 Eaden (Ruddle)
EQ 36:14 Sandoy (Heyd)
EQ 55:40 Ratcliffe (Eaden, Polozov)
2:0
1:2
1:0
EQ 23:54 de la Vega
P1 38:46 de la Vega (Ugarte, Goméz)
10.4.2017
3:00 SELČ
  Izrael
5:0
Turecko
EQ 08:46 Mazour (Vernyj, Klein)
EQ 22:03 Greenberg (J.Koževnikov)
P2 46:16 Klein (Vernyj, M.Koževnikov)
P1 47:11 Mazour (Spektor, Aharonovič)
P1 51:49 Mazour (J.Koževnikov, M.Koževnikov)
1:0
1:0
3:0
-
10.4.2017
6:30 SELČ
Čína
4:3
Mexiko
P1 07:46 Xia (Hu)
P1 18:18 Liang (Lu, C.Zhang)
EQ 35:40 Lu
O1 36:47 Xia
2:0
2:3
0:0
EQ 26:39 Goméz (Colas, Peréz)
P1 37:55 Colas (Majul, Goméz)
P1 39:18 Majul (Kelo, Goméz)
10.4.2017
10:00 SELČ
Nový Zéland
8:1
KLDR  
EQ 00:57 Challis (Heyd, Henderson)
EQ 19:42 Ratcliffe (Craig)
EQ 22:24 Ruddle
P1 26:44 Cox (Henderson, Challis)
P1 34:12 Ruddle (Polozov, Ratcliffe)
P1 39:58 Ruddle (Craig, Ratcliffe)
EQ 59:17 Challis (Henderson)
EQ 59:40 Hay (Polozov, Harrop)
2:1
4:0
2:0
EQ 15:20 C.G.Kim (M.G.Kang, N.H.Kim)
 
 
tabulka MS Divize IIB 2017
 
 
 
 
 
1.
Čína
5
5
0
0
0
29-10
15
2.
Nový Zéland
5
4
0
0
1
23-11
12
3.
Izrael
5
3
0
0
2
24-14
9
4.
KLDR
5
1
0
0
4
18-33
3
5.
Mexiko
5
1
0
0
4
12-16
3
6.
Turecko
5
1
0
0
4
7-27
3
 

 

 Divize III
Zimen Dvorec na Sporta, Sofia, Bulharsko
10.4. - 16.4.2017
Lucembursko se kvalifikuje o Divize MS IIB 2018
 
Bosna a Hercegovina se 7.4.2017 vzdala účasti na turnaji, všechna utkání byla kontumačně uzavřena se skóre 5:0 ve prospěch soupeřů.
 PRŮBĚŽNÉ
POŘADÍ
 1.
 
2.
 
 
3.
 
 
4.
 
 
5.
 
 
6.
 
 
7.
 
 
8.
 
 
 
 
SKUPINA  A
NEHRAJE SE
KONTUMAČNÍ
VÝSLEDEK
Bosna a Hercegovina
DNP
0-5
Hong Kong
-
-:-
-:-
-:-
-
10.4.2017
19:00 SELČ
Bulharsko
3:0
Taiwan
EQ 21:51 Dikov (Gatčev)
P1 38:55 Vasiljev (Muhačev, Bojadjev)
EQ 54:42 Iškrenov (Dikov)
0:0
2:0
1:0
-
NEHRAJE SE
KONTUMAČNÍ
VÝSLEDEK
Bosna a Hercegovina
DNP
0-5
Taiwan
-
-:-
-:-
-:-
-
11.4.2017
19:00 SELČ
Hong Kong