---

Divize IA
Krakow arena, Krakow
19.- 25.4.2015
Kazachstán postupuje do elitní skupiny MS 2016
Maďarsko  postupuje do elitní skupiny MS 2016
 
Ukrajina  sestupuje do Divize MS IB 2016
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
               
19.4.2015
13:00 SELČ
Maďarsko
4:2
Japonsko
10.Köger, 32.Érdely, 57.Banham, 60.???(ENG)
1:1
1:1
2:0
2.Obara, 31.Hirano
19.4.2015
16:30 SELČ
Ukrajina
2:5
Kazachstán
47.Nimenko, 60.Michnov
0:2
0:1
2:2
8.Dallman, 15.Metalnikov, 32.Krasnoslabodcev, 48.Rudenko, 59.Rymarev
19.4.2015
20:00 SELČ
Polsko
1:2
Itálie
27.Pasiut
0:1
1:1
0:0
14.Ihnačák, 34.Bernard
20.4.2015
13:00 SELČ
Kazachstán
5:0
Maďarsko
2.Rudenko, 26.Voroncov, 33.Dallman, 36.Krasnoslabodcev, 49.Puškarjov
1:0
3:0
1:0
-
20.4.2015
16:30 SELČ
Itálie
2:1pp
Ukrajina
25.Ihnačák, 61.Insam
0:0
1:1
0:0
1:0
27.Zacharov
20.4.2015
20:00 SELČ
Japonsko
0:2
Polsko
-
0:0
0:0
0:2
43.Malasinski, 51.Kolusz
22.4.2015
13:00 SELČ
Kazachstán
7:2
Japonsko
3.Dallman, 7.Poliščuk, 20.Starčenko, 43.Starčenko, 46.Ruděnko, 49.Rymarev, 53.Poliščuk
3:0
0:0
4:2
42.Kuji, 54.Tanaka
22.4.2015
16:30 SELČ
Itálie
1:4
Maďarsko
46.Egger
0:2
0:0
1:2
11.Köger, 18.Magoši, 24.Sofrón,
60.Vas (ENG)
22.4.2015
20:00 SELČ
Polsko
3:2
Ukrajina
34.Baginski, 41.Rompkowski, 54.Rompkowski
0:0
1:0
2:2
42.Gavryk, 45.Ljalka
23.4.2015
13:00 SELČ
Japonsko
3:2
Itálie
39.Ushu, 56.Ynadori, 58.Hirano
0:1
1:0
2:1
20.Frigo, 48.Ramoser
23.4.2015
16:30 SELČ
Ukrajina
2:4
Maďarsko
25.Blagoj, 35.Gniděnko
0:0
2:1
0:3
37.Sarauer, 52.Köger, 57.Sarauer, 58.Sofron
23.4.2015
20:00 SELČ
Kazachstán
3:2
Polsko
30.Savčenko, 37.Starčenko, 56.Starčenko
0:0
2:1
1:1
36.Pociecha, 49.Kolusz
25.4.2015
13:00 SELČ
Japonsko
3:1
Ukrajina
31.Hirano, 34.Ueno, 37.Obara
0:0
3:1
0:0
29.Blagoj
25.4.2015
16:30 SELČ
Itálie
0:3
Kazachstán
-
0:1
0:0
0:2
7.Rymarev, 46.Žajlaujov, 54.Voroncov
25.4.2015
20:00 SELČ
Maďarsko
2:1
Polsko
42.Hari, 60.Szirányi (ENG)
0:0
0:0
2:1
57.Bryk
 
 
Tabulka Divize IA, 2015
 
 
 
 
 
1.
Kazachstán
5
5
0
0
0
23-6
15
2.
Maďarsko
5
4
0
0
1
14-11
12
3.
Polsko
5
2
0
0
3
9-9
6
4.
Japonsko
5
2
0
0
3
10-16
6
5.
Itálie
5
1
1
0
3
7-12
5
6.
Ukrajina
5
0
0
1
4
8-17
1
 
 
 
Divize IB
Ice Sport Centre, Eindhoven
13.- 19.4.2015
Korea postupuje do Divize MS IA 2016

Nizozemsko sestupuje do Divize MS IIA 2016
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
               
13.4.2015
13:30 SELČ
Velká Británie
3:2 pp
Chorvatsko
53.O'Connor, 60.Richardson, 61.Richardson
0:1
0:0
2:1
1:0
17.Glumac, 47.Perkovič
13.4.2015
17:00 SELČ
Estonsko
3:7
Korea
19.Markov, 33.Markov, 43.Tiťarenko
1:2
1:3
1:2
5.Kim, 18.Swift, 26.Testwuide, 39.Lee, 40.Sung, 48.Swift, 58.Testwuide
13.4.2015
20:30 SELČ
Nizozemsko
0:1
Litva
-
0:1
0:0
0:0
1.Bosas
14.4.2015
13:30 SELČ
Estonsko
1:2
Velká Británie
34.Rooba
0:1
1:0
0:1
16.Phillips, 55.Farmer
14.4.2015
17:00 SELČ
Chorvatsko
4:1
Litva
31.Perkovič, 34.Sertič, 47.Kinašewič, 60.Murray (ENG)
0:1
2:0
2:0
18.Cizas
14.4.2015
20:30 SELČ
Korea
7:1
Nizozemsko
5.Shin, 16.Cho, 23.Lee, 32.Swift, 35.Swift, 49.Lee, 52.Cho
2:0
3:1
2:0
40.Bruusten
16.4.2015
13:30 SELČ
Litva
6:1
Estonsko
5.Bendziuš, 20.Pliskauskas, 44.Bendziuš, 50.Kieras, 54.Nomanovas, 57.Pliskauskas
2:0
0:1
4:0
26.Sibircev
16.4.2015
17:00 SELČ
Korea
2:3
Velká Británie
20.Park, 21.Kim
1:0
1:2
0:1
21.Farmer, 34.O'Connor, 47.O'Connor
16.4.2015
20:30 SELČ
Chorvatsko
2:5
Nizozemsko
1.Perkovič, 20.Murray
2:2
0:1
0:2
13.Demelinne, 16.Bruijsten, 40.Wurm, 42.Brekelmans, 60.Hagemeijer (ENG)
18.4.2015
13:30 SELČ
Litva
0:5
Korea
-
0:0
0:3
0:2
30.Ahn, 36.Cho, 38.Kim, 53.Lee, 55.Kim
18.4.2015
17:00 SELČ
Chorvatsko
5:2
Estonsko
12.Kinašewič, 24.Perkovič, 40.Miličič, 50.Kinašewič, 59.Murray (ENG)
1:2
2:0
2:0
7.Markov, 10.Fjodoruk
18.4.2015
20:30 SELČ
Velká Británie
3:2
Nizozemsko
5.Swindlehurst, 10.Blight, 13.Peacock
3:1
0:0
0:1
4.Mason, 44.Houkes
19.4.2015
13:30 SELČ
Korea
9:4
Chorvatsko
5.Swift, 25.Ahn, 26.Ki-Sung Kim, 27.Jung Wong Kim, 29.Ki-Sung Kim, 38.Testwuide, 49.Jung Wong Kim, 55.Testwuide, 56.Sang-Wook Kim
1:1
5:2
3:1
10.Blaguš, 23.Kinašewič, 31.Brencun, 54.Jamceňak
19.4.2015
17:00 SELČ
Litva
3:2
Velká Británie
30.Nomanovas, 38.Alishauskas, 54.Gintautas
0:1
2:0
1:1
15.Garside, 43.Cowley
19.4.2015
20:30 SELČ
Nizozemsko
1:3
Estonsko
29.Tummers
0:2
1:0
0:1
18.Makrov, 19.Makrov, 60.Makrov
 
 
 
Tabulka Divize IB, 2015
 
 
 
 
 
1.
Korea
5
4
0
0
1
30-11
12
2.
Velká Británie
5
3
1
0
1
13-10
11
3.
Litva
5
3
0
0
2
11-12
9
4.
Chorvatsko
5
2
0
1
2
17-20
7
5.
Estonsko
5
1
0
0
4
10-21
3
6.
Nizozemsko
5
1
0
0
4
9-16
3
 
 
 
Divize IIA
Laugardalur arena, Reykjavík
13.- 19.4.2015
Rumunsko postupuje do Divize MS IB 2016

Austrálie sestupuje do Divize MS IIB 2016
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
             
13.4.2015
13:00 GMT
15:00 SELČ
Španělsko
6:1
Austrálie
6.Betran, 19.Gonzales, 25.Garcia, 47.Puyuelo, 48.Boronat, 48.Angles
2:1
1:0
3:0
6.Todd
13.4.2015
16:30 GMT
18:30 SELČ
Srbsko
4:8
Rumunsko
29.Filipovič, 31.Ilič, 47.Gabrič, 57.Popravka
0:3
2:3
2:2
2.Biro, 5.Lorincz, 24.Mihály, 29.Papp, 39.Lorincz, 42.Timaru, 45.Biro
13.4.2015
20:00 GMT
22:00 SELČ
Island
3:0
Belgie
41.Sigudarson, 60.Alengard (ENG), 60.Gislason (ENG)
0:0
0:0
3:0
-
14.4.2015
13:00 GMT
15:00 SELČ
Rumunsko
5:1
Austrálie
7.Gliga, 8.Lorincz, 47.Goga, 50.Mihály, 58.Flinta
2:0
0:0
3:1
49.Humphries
14.4.2015
16:30 GMT
18:30 SELČ
Belgie
6:2
Španělsko
3.Dewin, 9.Vercammen, 13.Morgan, 31.Pellegrims, 36.Gyesbreghs, 55.van Looy
3:0
2:0
1:2
43.Hernandez, 57.Palacin
14.4.2015
20:00 GMT
22:00 SELČ
Island
4:5
Srbsko
6.Thormodsson, 12.Maack, 31.Jonsson, 40.Andersson
2:2
2:1
0:2
19.Lukovič, 20.Babič, 38.Filipovič, 46.Brkušanin, 60.Stetovič
16.4.2015
13:00 GMT
15:00 SELČ
Rumunsko
4:3
Belgie
4.Mihály, 9.Imécs, 18.Gliga, 44.Gliga
3:0
0:2
1:1
23.Gyesberghs, 26.Paulus, 48.Morgan
16.4.2015
16:30 GMT
18:30 SELČ
Srbsko
3:4sn
Austrálie
9.Sretovič, 40.Filipovič, 50.Babič
1:1
1:1
1:1
0:0
0:1
3.Malloy, 28.McDowell, 43.Oddy, RSN Malloy
16.4.2015
20:00 GMT
22:00 SELČ
Island
2:4
Španělsko
38.Gislason, 52.Arnason
0:1
1:1
1:2
20.Betran, 25.Solorzano, 41.Gonzales, 60.Boronat
17.4.2015
13:00 GMT
15:00 SELČ
Belgie
3:2pp
Srbsko
18.Pellegrims, 28.Kolodziejczyk, 64.Morgan
1:1
1:1
0:0
1:0
14.Filipovič, 27.Milovanovič
17.4.2015
16:30 GMT
18:30 SELČ
Španělsko
1:7
Rumunsko
3.Munoz
0:2
0:0
1:5
6.Mihály, 14.Mihály, 48.Mihály, 52.Biro, 56.Tranca, 56.Lorincz, 60.Molnár
17.4.2015
20:00 GMT
22:00 SELČ
Austrálie
1:6
Island
19.McKenzie
1:2
0:2
0:2
7.Alengard, 19.Thormodsson, 30.Hedström,31.Sigudarsson, 51.Arnason, 53.Alengard
19.4.2015
13:00 GMT
15:00 SELČ
Srbsko
4:3 sn
Španělsko
21.Sretovič, 46.Babič, 52.Vučurevič, RSN Sretovič
0:1
1:2
2:0
0:0
1:0
10.Angles, 23.Solorzano, 39.Gonzales
19.4.2015
16:30 GMT
18:30 SELČ
Austrálie
4:10
Belgie
19.Webster, 36.Geric, 52.Powell, 60.Geric
1:4
1:3
2:3
7.Morgan, 10.Pellegrims, 15.Vercammen, 19.Pellegrims, 21.Neven, 26.Bremer, 30.Bremer, 42.Morgan, 47.Van Noten, 59.Morgan
19.4.2015
20:00 GMT
22:00 SELČ
Rumunsko
3:2pp
Island
10.Csergo, 30.Timaru, 63.Gliga
1:0
1:1
0:1
1:0
25.Alengard, 54.Hedström
 
 
 
Tabulka Divize IIA, 2015
 
 
 
 
 
1.
Rumunsko
5
4
1
0
0
27-11
14
2.
Belgie
5
2
1
0
2
22-15
8
3.
Srbsko
5
1
1
2
1
18-22
7
4.
Španělsko
5
2
0
1
2
16-20
7
5.
Island
5
2
0
1
2
17-13
7
6.
Austrálie
5
0
1
0
4
11-30
2
 
 
Divize IIB
Grandwest Ice Arena, Kapské Město
13.- 19.4.2015
Čína postupuje do Divize MS IIA 2016

Jihoafrická republika sestupuje do Divize MS III 2016
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
               
13.4.2015
13:00 SELČ
Nový Zéland
6:3
Izrael
9.Henderson, 25.Henderson, 37.Heyd, 40.Hay, 48.Chai, 48.Cox
1:1
3:1
2:1
7.Frenkel, 27.Spektor, 53.Pyškin
13.4.2015
16:15 SELČ
Bulharsko
3:10
Čína
17.Hodulov, 35.Paněv, 45.Nikolov
1:3
1:3
1:4
3.Yang, 3.Liu, 5.Zhang, 37.Qu, 39.Ji, 39.Xia, 43.Zhu, 55.Xia, 57.Li, 59.Li
13.4.2015
20:00 SELČ
Mexiko
4:1
JAR
5.Majul, 24.Gomez, 26.Arroyo, 46.Cervantes
1:0
2:1
1:0
28.Krotz
14.4.2015
13:00 SELČ
Izrael
3:4 sn
Čína
32.Aharonovič, 45.Pyškin, 57.Spektor
0:1
1:0
2:2
0:0
0:1
7.Li, 42.Cui, 58.Xia, RSN Zhang
14.4.2015
16:15 SELČ
Mexiko
3:5
Nový Zéland
4.de la Vega, 22.Majul, 41.Chabat
1:2
1:2
1:1
7.Henderson, 14.Heyd, 25.Frear, 40.Challis, 56.Heyd
14.4.2015
20:00 SELČ
JAR
1:2
Bulharsko
37.Nebe
0:0
1:1
0:1
28.Nikolov, 59.Nikolov
16.4.2015
13:00 SELČ
Mexiko
9:1
Bulharsko
13.Goméz, 13.Linares, 20.Sierra, 42.Chabat, 56.Chabat, 58.Majul, 59.Gomez, 59.Smithers, 60.Majul
3:0
0:0
6:1
43.Stefanov
16.4.2015
16:15 SELČ
Nový Zéland
4:7
Čína
35.Haines, 37.Wannamaker, 38.Cox
1:2
3:1
0:4
11.Zhu, 19.Chen, 23.Ji, 50.Liu, 52.Cui, 54.Yang, 55.Li
16.4.2015
20:00 SELČ
Izrael
6:3
JAR
10.Spivak, 24.Spivak, 25.Frenkel, 32.Mazour, 32.Aharanovič, 47.Mazour
1:1
4:0
1:2
5.Krotz, 54.Giot, 60.Marais
17.4.2015
13:00 SELČ
Čína
5:2
Mexiko
4.Cui, 10.Cui, 32.Zhu, 33.Schen, 42.Li
2:0
2:2
1:0
24.Carrero, 25.Rosette
17.4.2015
16:15 SELČ
Bulharsko
10:5
Izrael
5.Bojaděv, 5.Gačev, 5.Hodulov, 7.Blagojev, 12.Bojaděv, 16.Hodulov,  25.Hodulov, 31.Hodulov, 45.Nikolov, 59.Hodulov
6:1
2:2
2:2
16.Aharonovič, 28.Avneri, 33.Spektor, 48.Frenkel, 53.Spivak
17.4.2015
20:00 SELČ
JAR
3:1
Nový Zéland
35.Samaai, 40.Samaai, 59.Samaai
0:0
2:1
1:0
48.Harrison
19.4.2015
13:00 SELČ
Nový Zéland
5:1
Bulharsko
22.Challis, 32.Frear, 50.Henderson, 50.Cox, 59.Cox
0:0
2:1
3:0
37.Hodulov
19.4.2015
16:15 SELČ
Izrael
3:6
Mexiko
3.Levý, 53.Mazour, 59.Mazour
1:1
0:2
2:3
15.Colas, 33.Vega, 35.Vega, 54.Majul, 55.Chabat, 60.Gomez (ENG)
19.4.2015
20:00 SELČ
Čína
7:3
JAR
3.Liu, 17.Xia, 18.Xia, 22.Chen, 23.Li, 24.Liu, 46.Bao
3:1
3:2
1:0
17.Samaai, 27.Reeves, 32.Birrell
 
 
 
Tabulka Divize IIB, 2015
 
 
 
 
 
1.
Čína
5
4
1
0
0
33-15
14
2.
Nový Zéland
5
3
0
0
2
21-17
9
3.
Mexiko
5
3
0
0
2
24-15
9
4.
Bulharsko
5
2
0
0
3
17-30
6
5.
Izrael
5
1
0
1
3
20-24
4
6.
JAR
5
1
0
0
4
11-20
3
 
 
Divize III
Izmir B.B. Ice S.H., Izmir
3.- 12.4.2015
KLDR postupuje do Divize IIB MS 2016
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
                 
3.4.2015
13:00 EET
12:00 SELČ
KLDR
13:0
Bosna a Hercegovina
5.Kim Song Gun, 12.Ri, 12.Kim Kwang Ho, 21.Kim Nam Hyok, 29.Hong, 33.Kim Chol Hyok, 42.Kang, 44.Kim Song Gun, 48. Kim Nam Hyok, 50.An, 51.Pak, 58.Kim Hyok Ju
3:0
3:0
7:0
-
3.4.2015
16:30 EET
15:30 SELČ
Lucembursko
15:3
Gruzie
15.Welter, 15.Houdremont, 17.Schön, 23.T.Beran, 26.Welter, 34.Cannon, 43.Bivier, 44.Welter, 51.Eriksson, 52.Cannon, 53.Welter, 57.T.Beran, 58.Cannon, 58.Wambach
3:2
3:1
9:0
11.Dumbadze, 18.Smetanin, 26.Dumbadze
3.4.2015
20:00 EET
19:00 SELČ
Hong Kong
8:3
SA Emiráty
8.Cheng, 29.Kan, 35.Sham, 43.Sham, 45.Lau, 51.Sham, 52.Ho, 56.Lo
1:0
2:2
5:1
24.Al Nuaimi, 27.Al Mazrouei, 57.Al Mazrouei
4.4.2015
13:00 EET
12:00 SELČ
Gruzie
4:12
KLDR
7.Dumbadze, 19.Smetanin, 23.Geperidze, 54.Smetanin
2:3
1:5
1:4
13.Hong, 14.Kang, 21. Ju Hyok Kim, 28.An, 36.Hong, 38. Gun Song Kim, 39.Kang, 50.Hyok Chol Kim, 50.Kang, 59.Ju, 60.Hyok Nam Kim
4.4.2015
16:30 EET
15:30 SELČ
SA Emiráty
2:7
Lucembursko
11.Al Shamisi, 46.Al Blooshi
1:2
0:2
1:3
2.Cannon, 9.Welter, 27.Welter, 34.T.Beran, 49.Cannon, 52.R.Beran, 56.R.Beran
4.4.2015
20:00 EET
19:00 SELČ
Turecko
11:0
Bosna a Hercegovina
5.Kocoglu, 6.Halil, 7.Ozturk, 26.Gumus, 30.Semiz, 36.Coskun, 39.Kocoglu, 46.Kocoglu, 47.Coskun, 50.Kocoglu, 55.Ozmen
3:0
4:0
4:0
-
6.4.2015
13:00 EET
12:00 SELČ
Hong Kong
8:0
Bosna a Hercegovina
4.Sham, 12.Sham, 17.Cheng, 18.To, 20.Choi, 26.To, 30.Cheng, 42.Lo
5:0
2:0
1:0
-
6.4.2015
16:30 EET
15:30 SELČ
KLDR
7:0
SA Emiráty
2.Gun Song Kim, 5.Rim Chun Hong, 8.Ju Hyok Kim, 13.Ju Hyok Kim, 18. Ju Hyok Kim, 40.An, 54.Hyok Nam Kim
5:0
1:0
1:0
-
6.4.2015
20:00 EET
19:00 SELČ
Turecko
13:1
Gruzie
12.Karakoc, 12.Ozmen, 16.Kocoglu, 27.Semiz, 29.Islam, 33.Semiz, 34.Semiz, 39.Gumus, 40.Gumus, 41.Ozmen, 51.Ozmen, 57.Kocoglu, 60.Semiz
3:0
6:0
4:1
42.Smetanin
7.4.2015
13:00 EET
12:00 SELČ
Bosna a Hercegovina
0:5
Lucembursko
-
0:3
0:1
0:1
9.R.Beran, 16.Welter, 18.Eriksson, 31.Eriksson, 59.T.Beran
7.4.2015
16:30 EET
15:30 SELČ
Gruzie
3:11
Hong Kong
10.Dumbadze, 39.Smetanin, 44.Smetanin
1:3
1:4
1:4
3.Lau, 6.Sham, 11.Cheng, 27.Choi, 27.Choi, 31.Sham, 36.Lam, 43.Choi, 47.Cheng, 51.Cheng, 57.Yeung
7.4.2015
20:00 EET
19:00 SELČ
SA Emiráty
0:15
Turecko
-
0:7
0:3
0:5
1.Kocoglu, 7.Gumus, 11.Kocoglu, 11.Kocoglu, 13.Halil, 14.Gumus, 16.Karakoc, 34.Kocoglu, 34.Kocoglu, 39.Solak, 46.Semiz, 47.Secer, 49.Coskun, 51.Karakoc, 60.Solak
9.4.2015
13:00 EET
12:00 SELČ
Gruzie
4:1
Bosna a Hercegovina
10.Smetanin, 42.Dumbadze, 55.Tsomaja, 59.Tsomaja
1:1
0:0
3:0
11.Nikulin
9.4.2015
16:30 EET
15:30 SELČ
Turecko
10:1
Hong Kong
4.Kocoglu, 10.Faner, 15.Gumus, 24.Karakoc, 27.Halil, 29.Kocoglu,  39.Kocoglu, 39.Karakoc, 52.Halil, 59.Coskun
3:0
5:1
2:0
33.Lau
9.4.2015
20:00 EET
19:00 SELČ
KLDR
5:2
Lucembursko
1.Hong, 40.Jing Son Pak,
47.Min Chol Ri, 50.Hyok In Kang, 53.Chol Hyok Ri
1:1
1:0
3:1
2.Cannon, 49.Eriksson
10.4.2015
13:00 EET
12:00 SELČ
Bosna a Hercegovina
2:5
SA Emiráty
25.Mrkva, 27.Mrkva
0:2
2:0
0:3
8.Al Shamsi, 19.Al Blooshi, 58.Al Shamisi, 57.Al Niuami, 60.Al Mazrouei
10.4.2015
16:30 EET
15:30 SELČ
Lucembursko
5:7
Turecko
9.Backes, 19.Welter, 22.Eriksson, 31.Cannon, 54.T.Beran
2:0
2:3
1:4
23.Gumus, 30.Halil, 38.Kocoglu, 47.Halil, 56.Coskun, 59.Semiz, 60.Semiz
10.4.2015
20:00 EET
19:00 SELČ
Hong Kong
0:9
KLDR
-
0:3
0:3
0:3
1.Ri, 5.Hong, 17.Ho Kwang Kim, 21.Hong, 31.An, 38.Ri, 42.Chol Myong Kim, 54.Jon, 55.Hong
12.4.2015
11:00 EET
10:00 SELČ
SA Emiráty
4:5sn
Gruzie
6.Al Shamisi, 24.El Jachi,
50.Al Blooshi, 52.Al Blooshi
1:2
1:0
2:2
0:0
0:1
4.Dumbadze, 19.Dumbadze, 55.Smetanin,
59.Dumbadze, RSN Dumbadze
12.4.2015
14:30 EET
13:30 SELČ
Lucembursko
5:2
Hong Kong
7.Scheier, 13.Cannon, 29.R.Beran, 36.R.Beran, 43.Schon
2:1
2:0
1:1
8.Leung, 58.To
12.4.2015
18:00 EET
17:00 SELČ
Turecko
3:4 pp
KLDR
5.Gumus, 41.Semiz, 58.Gumus
1:2
0:0
2:1
0:1
12.Ri, 20.Kang, 56.Hong, 65.Hong
 
 
 
Tabulka MS Divize III 2015
 
 
 
 
 
 
1.
KLDR
6
5
1
0
0
50-9
17
2.
Turecko
6
5
0
1
0
59-11
16
3.
Lucembursko
6
4
0
0
2
39-19
12
4.
Hong Kong
6
3
0
0
3
30-30
9
5.
Gruzie
6
1
1
0
4
20-56
5
6.
SA Emiráty
6
1
0
1
4
14-44
4
7.
Bosna a Herc.
6
0
0
0
6
3-46
0
TOPlist