---

MS DIVIZE 2016
23.-29.4.2016, Katowice (PLN)
         
17.-23.4.2016, Záhřeb (CRO)
         
9.-15.4.2016, Jaca (ESP)
         
10.-16.4.2016, Ciudad de México (MEX)
       
31.3-9.4.2016, Istanbul (TUR)
          
 
 
Divize IA
Spodek arena, Katowice, Polsko
23.- 29.4.2015
SLOVINSKO postupuje do elitní skupiny MS 2017
ITÁLIE  postupuje do elitní skupiny MS 2017*
JAPONSKO  sestupuje do Divize MS IB 2017
*POZOR! V případě, že Francie a Německo na MS 2016 obsadí poslední místa ve skupině A, jako pořadatelé nemohou sestoupit a z elitní skupiny tak sestoupí pouze osmý tým ze skupiny B.Za této situace by na MS 2017 elitní skupiny postupoval vyjímečně jen vítěz této divize
KONEČNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
 
23.4.2016
13:00 SELČ
Japonsko
1:7
Slovinsko
14:46 EQ - Kuji (Yamashita)
0:1
0:4
1:2
7:35 EQ - Urbas (Pance, Kovačevič)
21:40 P1 - Urbas (Repe, Verlič)
29:31 P1 - Verlič (Urbas, Kristan)
33:19 EQ - Mušič (Ograjenšek, Kuralt)
39:17 EQ - Verlič (Urbas, Pance)
57:18 EQ - Ograjenšek (Mušič)
58:12 EQ - Pance (Urbas, Verlič)
23.4.2016
16:30 SELČ
Itálie
3:1
Polsko
12:25 EQ - Ramoser (Gander)
36:19 EQ - Frigo (D.Kostner, S.Kostner)
59:58 ENG - Larkin
1:0
1:1
1:0
30:13 EQ - Malasinski (Dronia, Zapala)
23.4.2016
20:00 SELČ
Korea
2:3sn
Rakousko
16:05 EQ - Swift
35:50 EQ - S.Kim
1:0
1:0
0:2
0:0
(0:1)
44:50 P2 - Schlacher (Lebler)
56:05 EQ - Geier
RSN - Komarek
24.4.2016
13:00 SELČ
Slovinsko
3:1
Itálie
13:15 P1 - Repe (Urbas)
45:23 P1 - Jeglič (Kovačevič, Tičar)
59:33 P1+ENG - Kovačevič (Tičar, Ograjenšek)
1:0
0:1
2:0
26:47 EQ - Scandella (Frigo, Helfer)
24.4.2016
16:30 SELČ
Polsko
1:4
Korea
48:51 EQ - Pasiut
0:0
0:2
1:2
21:24 EQ - Swift (Shin, Cho)
24:04 EQ - Swift (Shin)
50:13 EQ - Swift (Lee, Cho)
58:48 ENG - S.Kim (K.Kim)
24.4.2016
20:00 SELČ
Rakousko
3:1
Japonsko
02:49 EQ - Petrik (Geier, Schiechl)
43:41 EQ - Lebler (Geier, Herburger)
50:05 EQ - Herburger (Lebler, Geier)
1:1
0:0
2:0
17:50 P1 - Takahashi (Yamashita, Nishiwaki)
26.4.2016
13:00 SELČ
Korea
3:0
Japonsko
04:18 P2 - Swift (Lee)
05:31 P1 - K.Kim (S.Kim, W.Kim)
11:10 EQ - S.Shin (Cho, H.Y.Shin)
3:0
0:0
0:0
-
26.4.2016
16:30 SELČ
Rakousko
4:2
Itálie
12:21 EQ - Kristler (Hofer, Ulmer)
30:46 EQ - Kristler (Hofer)
39:10 P1 - Komarek (Ulmer, Pallestrang)
46:16 EQ - Bacher (Haudum, Shiechl)
1:0
2:0
1:2
53:09 P1 - Egger (Traversa, Kostner)
57:24 EQ - Helfer (Hoer, Gander)
26.4.2016
20:00 SELČ
Slovinsko
1:4
Polsko
06:50 P1 - Jeglič (Sabolič)
1:1
0:3
0:0
03:54 EQ - Malasinski (Dronia)
23:48 P1 - Lopuski (Wronka, Kolusz)
27:39 EQ - Malasinski (Wronka, Bryk)
38:09 EQ - Malasinski (Pociecha, Zapala)
27.4.2016
13:00 SELČ
Japonsko
1:3
Itálie
08:48 EQ - Kuji (Obara, Takahashi)
1:1
0:2
0:0
13:20 EQ - S.Kostner (Frigo, Hofer)
27:29 EQ - Bernard (Gander, Insam)
37:16 EQ - Ramoser (Scandella, Marchetti)
27.4.2016
16:30 SELČ
Slovinsko
5:1
Korea
08:59 P1 - Sabolič (Kovačevič)
19:31 EQ - Kuralt (Ograjenšek, Pretnar)
26:32 EQ - Mušič (Kuralt, Ograjenšek)
34:21 EQ - Tičar (Jeglič)
51:31 EQ - Pretnar (Hebar, Kuralt)
2:1
2:0
1:0
00:40 EQ - Ki-Sung (K.Sang-Wook)
27.4.2016
20:00 SELČ
Polsko
1:0
Rakousko
12:34 EQ - Pasiut (Chmielewski)
1:0
0:0
0:0
-
29.4.2016
13:00 SELČ
Itálie
2:1
Korea
02:38 P1 - Ramoser (Larkin, Scandella)
54:35 EQ - Tudin
1:0
0:0
1:1
56:13 BB - Regan (W.Kim, K.Kim)
29.4.2016
16:30 SELČ
Rakousko
1:2
Slovinsko
05:49 p1 - Komarek (Schlacher)
1:1
0:1
0:0
10:58 EQ - Sabolič (Jeglič, Tičar)
27:29 P1 - Ograjenšek (Mušič, Pretnar)
29.4.2016
20:00 SELČ
Polsko
10:4
Japonsko
00:50 EQ - Wronka (Bychawski, Zapala)
03:58 P1 - Chmielewski (Pasiut, Lopuski)
06:41 O1- Malasinski (Zapala, Kruczek)
10:35 EQ - Kruczek (Dziubinski)
12:27 O1 - Pasiut
17:52 EQ - Dziubinski  (Kolusz)
23:15 EQ - Baginski (Kotlorz, Bychawski)
44:00 P1 - Chmelewski (Dronia, Kruczek)
55:34 EQ - Dronia (Zapala)
59:48 P1 - Wajda (Borzecki, Wronka)
6:1
1:1
3:2
19:56 EQ - Ueno (Takahashi, Yamashita)
25:47 P1 - Kawai (Haga, Ynadori)
41:39 EQ - Obara (Terao)
44:46 P1 - Nishiwaki (Takahashi, Tanaka)
 
 
 
tabulka MS Divize IA 2016
 
 
 
 
1.
Slovinsko
5
4
0
0
1
18-8
12
2.
Itálie
5
3
0
0
2
11-10
9
3.
Polsko
5
3
0
0
2
17-12
9
4.
Rakousko
5
2
1
0
2
11-8
8
5.
Korea
5
2
0
1
2
11-11
7
6.
Japonsko
5
0
0
0
5
7-27
0
 
 
 
Divize IB
Dom Sportova, Záhřeb, Chorvatsko
17.- 23.4.2015
UKRAJINA postupuje do Divize MS IA 2017
 
RUMUNSKO  sestupuje do Divize MS IIA 2017
KONEČNÉ POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
17.4.2016
13:00 SELČ
Estonsko
2:7
Litva
11.Rooba, 27.Rooba
1:2
1:4
0:1
15.Baltrukoniš, 17.Cizaš, 24.Bogdžjul, 29.Alisauskas, 33.Gintautas, 38.Alisauskas, 50.Gintautas
17.4.2016
16:30 SELČ
Rumunsko
1:6
Ukrajina
17.Peter
1:2
0:1
0:3
6.Petrangovsky, 12.Gavryk, 28.Gavryk, 43.Pobědonoscev, 45.Zacharov, 49.Gniděnko
17.4.2016
20:00 SELČ
Chorvatsko
1:4
Velká Británie
15.Blagus
1:1
0:2
0:1
12.Dowd, 25.Weaver, 36.Peacock, 49.Shields
18.4.2016
13:00 SELČ
Litva
5:1
Rumunsko
6.Verenis, 11.Kieras, 30.Alishauskas, 41.Bosas, 59.Katuliš
2:1
1:0
2:0
15.Lorincz
18.4.2016
16:30 SELČ
Velká Británie
4:3pp
Estonsko
1.Peacock, 13.Cowley, 21.Cowley, 64.Dowd
2:1
1:1
0:1
1:0
14.Petrov, 34.Petrov, 54.Markov
18.4.2016
20:00 SELČ
Ukrajina
4:1
Chorvatsko
3.Černyšenko, 15.Išajenko, 21.Zacharov, 27.Šafarenko
2:1
2:0
0:0
19.Mikulič
20.4.2016
13:00 SELČ
Ukrajina
7:1
Estonsko
6.Gavrik, 15.Blagoj, 37.Michnov, 37.Tymčenko, 45.Petrangovskij, 51.Michnov, 56.Bondarjev
2:0
2:1
3:0
23.Rooba
20.4.2016
16:30 SELČ
Velká Británie
8:0
Litva
9.Phillips, 18.Tait, 21.Venus, 25.Lachowicz, 31.O'Connor, 32.Boxill, 37.Cowley, 40.Shields
2:0
6:0
0:0
-
20.4.2016
20:00 SELČ
Rumunsko
5:12
Chorvatsko
17.Lorincz, 24.Peter, 33.Fjodor, 49.Csergo, 50.Fjodor
1:3
2:4
2:5
2.Jacmenjak, 8.Miličič, 17.Jankovič, 26.Rendulič, 28.Jarcov, 31.Brine, 37.Jankovič, 41.Glumac, 51.Miličič, 51.Sakič, 54.Blaguš, 54.Macaulaj
22.4.2016
13:00 SELČ
Velká Británie
6:1
Rumunsko
4.Phillips, 11.Boxill, 24.Farmer, 34.Shields, 49.Myers, 55.Weaver
2:0
2:0
2:1
56.Moldovan
22.4.2016
16:30 SELČ
Litva
2:1
Ukrajina
43.Cizaš, 51.Kumeluskas
0:0
0:1
2:0
37.Petrangovsky
22.4.2016
20:00 SELČ
Chorvatsko
5:3
Estonsko
16.Rendulič, 31.Perkovič, 37.Perkovič, 39.Glumac, 60.Glumac (ENG)
1:2
3:1
1:0
4.Markov, 6.Rooba, 40.Sibircev
23.4.2016
13:00 SELČ
Ukrajina
2:1
Velká Británie
45.Černyšenko, 57.Pobědonoscev
0:0
0:1
2:0
22.Phillips
23.4.2016
16:30 SELČ
Estonsko
3:0
Rumunsko
32.Andrejev, 39.Markov, 40.Vasjonkin
0:0
3:0
0:0
-
23.4.2016
20:00 SELČ
Litva
1:2 sn
Chorvatsko
55.Kumeliauskas
0:1
0:0
1:0
0:0
(0:1)
20.Glumač, RSN Jankovič
 
 
 
tabulka MS Divize IB 2016
 
 
 
 
 
1.
Ukrajina
5
4
0
0
1
20-6
12
2.
Velká Británie
5
3
1
0
1
23-7
11
3.
Litva
5
3
0
1
1
15-14
10
4.
Chorvatsko
5
2
1
0
2
21-17
8
5.
Estonsko
5
1
0
1
3
12-24
4
6.
Rumunsko
5
0
0
0
5
8-35
0
 
 
 
 
Divize IIA
Dom Sportova, Záhřeb, Chorvatsko
9.4. - 15.4.2015
NIZOZEMSKO postupuje do Divize MS IB 2017
 
ČÍNA  sestupuje do Divize MS IIB 2017
KONEČNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
9.4.2016
13:00 SELČ
Belgie
5:4 sn
Island
12. de Smet, 19.Pellegrims, 31.Paulus, 32.Kolodziejczyk, RSN de Smet
2:2
2:1
0:1
0:0
(1:0)
3.Helgason, 6.Sigurdsson, 30.Sigurdsson, 60.Sigurdarson
9.4.2016
16:30 SELČ
Srbsko
2:3
Nizozemsko
37.Rakovič, 39.Popravka
0:0
2:3
0:0
24.Hermens, 27.van Nes, 32.Bruijsten
9.4.2016
20:00 SELČ
Čína
0:2
Španělsko
-
0:1
0:0
0:1
9.Munoz, 57.Ubieto
10.4.2016
13:00 SELČ
Belgie
4:2
Srbsko
1.de Smet, 34.van den Bogaerd,
47.van den Bogaerd,
60.van den Bogaerd
1:2
1:0
2:0
15.Ristič, 19.Sretovič
10.4.2016
16:30 SELČ
Island
7:4
Čína
4.Leifsson, 13.Andresson, 18.Leifsson, 21.Sigurdarson, 25.Hedström, 45.Alengard, 59.Sigurdarson
3:2
2:2
2:0
13.Xia, 20.Zhu, 29.Yang, 36.Zhang
10.4.2016
20:00 SELČ
Nizozemsko
3:2pp
Španělsko
52.Bruijsten, 59.Bruijsten,
63.van Gestel
0:0
0:2
2:0
1:0
26.Betran, 40.Brabo
12.4.2016
13:00 SELČ
Nizozemsko
3:0
Island
8.Joly, 9.Hermens, 60.Bruijsten
2:0
0:0
1:0
-
12.4.2016
16:30 SELČ
Belgie
3:2pp
Čína
3.van den Bogaert, 37.Bremer, 64.Bremer
1:0
1:1
0:1
1:0
34.Yang, 41.Zhang
12.4.2016
20:00 SELČ
Srbsko
3:4sn
Španělsko
5.Popravka, 28.Rakovič, 52.Milovanovič
1:0
1:1
1:2
0:0
(1:2)
22.Betran, 49.Puyuelo, 51.Quevedo, RSN Fuentes
14.4.2016
13:00 SELČ
Čína
0:9
Nizozemsko
-
0:3
0:2
0:4
1.Joly, 14.Bruijsten, 16.Kick, 32.Tummers, 35.van Bentem, 42.van Lijden, 46.van Lijden, 54.Kick,
14.4.2016
16:30 SELČ
Island
3:6
Srbsko
2.Andresson, 9.Leifsson, 15.Andresson
3:0
0:4
0:2
22.Sretovič, 24.Filipovič, 32.Sretovič, 35.Bělogrlič, 43.Lestarič, 44.Bělogrlič
14.4.2016
20:00 SELČ
Španělsko
4:1
Belgie
6.Puyuelo, 12.Fuentes, 14.Solorzano, 33.Munoz
3:0
1:1
0:0
26.Pellegrims
15.4.2016
13:00 SELČ
Srbsko
3:0
Čína
21.Sretovič, 33.Rakovič, 46.Lukovič
0:0
2:0
1:0
-
15.4.2016
16:30 SELČ
Nizozemsko
6:2
Belgie
5.Wurm, 13.Melissant, 16.Oosterveld, 33.van Lijden,
45.Wurm, 49.van Lijden
3:0
1:1
2:1
38.Kolodziejczyk, 54.Vercammen
15.4.2016
20:00 SELČ
Španělsko
5:2
Island
9.Pantoja, 35.Brabo, 39.Gonzales, 49.Solorzano, 52.Munoz
1:1
2:1
2:0
13.Mikaelsson, 35.Leifsson
 
 
 
 
tabulka MS Divize IIA 2016
 
 
 
 
 
1.
Nizozemsko
5
4
1
0
0
24-6
14
2.
Španělsko
5
3
1
1
0
17-9
12
3.
Belgie
5
1
2
0
2
15-18
7
4.
Srbsko
5
2
0
1
2
16-14
7
5.
Island
5
1
0
1
3
16-23
4
6.
Čína
5
0
0
1
4
6-24
1
 
 
 
 
Divize IIB
Ice Dome, Ciudad de México, Mexiko
9.- 15.4.2015
AUSTRÁLIE postupuje do Divize MS IIA 2017
 
BULHARSKO  sestupuje do Divize MS III 2017
KONEČNÉ POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
9.4.2016
20:00 SELČ
Nový Zéland
6:3
Izrael
3.Henderson, 11.Harrison, 13.Ruddle, 25.Ruddle, 50.Cox, 55.Lawrence
3:0
1:2
2:1
24.Klein, 30.Mazour, 44.Klein
9.4.2016
23:30 SELČ
KLDR
9:3
Bulharsko
2.Kim NH, 3-Hong CR, 5.Hong CR,
18.Ri PI, 23.Kim KC, 26.Kim HJ, 49.Kim MC, 55.An CH, 57.An CH
4:1
2:1
3:1
11.Abdi, 30.Georgejev, 46.Abdi
10.4.2016
3:30 SELČ
Mexiko
4:5pp
Austrálie
8.Majul, 26.Majul, 41.Cervantes, 56.Arroyo
1:0
1:4
2:0
0:1
29.Jones, 32.Darge, 36.Humphries, 40.Byers, 64.Humphries
10.4.2016
20:00 SELČ
Izrael
8:4
KLDR
2.Kniter, 4.Rosenthal, 6.Spektor, 17.Spektor, 18.Pyškin, 25.Aharonovič, 27.Shwarzman, 57.Spivak
5:1
2:1
1:2
20.Ri CM, 38.Hong CR, 57.Kim KC, 60.Kim KC
10.4.2016
23:30 SELČ
Austrálie
14:0
Bulharsko
15.Schlamp, 16.Tesarik, 24.Humphries, 28.Todd, 32.Todd, 33.Darge, 37.Baranzelli, 40.Todd, 41.Webster, 41.Schlamp, 46.Darge, 49.Todd, 53.Humphries, 55.McKenzie
2:0
6:0
6:0
-
11.4.2016
3:00 SELČ
Nový Zéland
1:2
Mexiko
23.Cox
0:0
1:0
0:2
43.Arroyo, 44.Arroyo
12.4.2016
20:00 SELČ
Austrálie
11:3
Izrael
4.Stringer, 4.Webster, 11.Todd, 13.Tesarik, 18.Baranzelli, 18.McKenzie, 26.Baranzelli, 27.McKenzie, 35.Darge, 42.Tesarik, 49.Darge
6:2
3:0
2:1
1.Rosenthal, 20.Pyškin, 54.Rosenthal
12.4.2016
23:30 SELČ
Nový Zéland
4:7
KLDR
23.Frear, 31.Henderson, 47.Cox, 48.Cox
0:0
2:3
2:4
23.Ri PI,  36.Kang IH, 39.Kang IH, 41.Hong CR, 48.Hong CR, 59.Ri CM,60.Kim MC
13.4.2016
3:00 SELČ
Mexiko
10:1
Bulharsko
1.Arroyo, 7.de la Vega, 20.Majul, 20.Chabat, 25.Gomez, 32.Chabat, 35.Majul, 36.Gutierrez, 43.Carrero, 57.Arroyo
4:0
4:1
2:0
28.Dikov
14.4.2016
20:00 SELČ
Bulharsko
1:14
Nový Zéland
26.Iškrenov
0:6
1:6
0:2
3.Henderson, 4.Ratcliffe, 4.Ruddle, 10.Burns, 15.Burns, 18.Ratcliffe, 21.Frear, 24.Henderson, 25.Ruddle, 28.Harrison, 33.Ratclife, 35.Challis, 45.Cox, 56.Burns
14.4.2016
23:30 SELČ
KLDR
1:22
Austrálie
15.Pak SJ
1:5
0:9
0:8
1.Webster, 2.Todd, 9.Darge, 15.Darge, 20.Rummukainen, 21.Malloy, 23.McKenzie, 24.Powell, 28.Todd, 32.Schlamp, 32.Todd, 36.Malloy, 36.Humphries, 38.Schlamp, 42.Powell, 45.Schlamp, 48.Webster, 49.Darge, 53.Humphries, 45.Byers, 56.Darge, 60.McKenzie
15.4.2016
3:00 SELČ
Izrael
3:9
Mexiko
5.Rosenthal, 13.Ben Tov, 47.Pyškin
2:2
0:4
1:3
1.Gomez, 2.Majul, 29.Carrero, 33.Chabat, 35.Cervantes, 37.Cervantes, 41.de la Vega, 44.Carrero, 49.de la Vega
15.4.2016
20:00 SELČ
Austrálie
6:2
Nový Zéland
8.Kyros, 19.Huxley, 24.Darge, 31.Humphries, 34.Humphries, 40.Darge
2:0
4:0
0:2
56.Ratcliffe, 56.Frear
15.4.2016
23:30 SELČ
Bulharsko
3:5
Izrael
9.Iškrenov, 26.Iškrenov, 37.Dikov
1:1
2:2
0:2
20.Pyškin, 32.Nosankov, 36.Ben Tov, 47.Aharonovič, 60.Mazour
16.4.2016
3:00 SELČ
Mexiko
5:3
KLDR
33.Majul, 37.Arroyo, 38.Majul, 45.Arroyo, 57.Arroyo
0:1
3:0
2:0
6.Hong CR, 46.Kang MG, 54.Hong CR
 
 
 
 
tabulka MS Divize IIB 2016
 
 
 
 
 
1.
Austrálie
5
4
1
0
0
58-10
14
2.
Mexiko
5
4
0
1
0
30-13
13
3.
Izrael
5
2
0
0
3
22-33
6
4.
Nový Zéland
5
2
0
0
3
27-19
6
5.
KLDR
5
2
0
0
3
24-42
6
6.
Bulharsko
5
0
0
0
5
8-52
0
 
 
 
 
Divize III
Silivrikapi Ice Sport Hall, Istanbul, Turecko
31.3.- 6.4.2016
TURECKO postupuje do Divize IIB MS 2017
KONEČNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.

 
 
                 
POZOR! Gruzie byla po skončení turnaje diskvalifikována  z důvodu neoprávněného startu některých hráčů. Výsledky Gruzie na turnaji byly zpětně kontumačně změněny na 5:0 ve prospěch soupeřů. Jelikož byla utkání řádně odehrána a zaznamenána, necháváme je na webu ve svém znění s původními výsledky.
 
31.3.2016
12:00 SELČ
Lucembursko
2:3
JAR
3.Holtzem, 43.Eriksson
1:1
0:1
1:1
10.Edwards, 36.Botha, 59.Botha
31.3.2016
15:30 SELČ
Bosna a Hercegovina
5:4
Hong Kong
18.Cordalija, 22.Lemes, 29.Hadžihašanovič, 33.Cordalija, 42.Hodžič
1:2
3:1
1:1
10.Tang, 16.Wong, 25.Ho, 52.Wong
31.3.2016
19:00 SELČ
Turecko
5:4*
Gruzie
22.Kocoglu, 25.Gumus, 40.Ozmen, 41.Semiz, 57.Kocoglu
0:1
3:1
2:2
10.Dumbadze, 30.Kočkin, 49.Šalunov, 54.Kočkin
1.4.2016
12:00 SELČ
JAR
9:1
Hong Kong
29.Marais, 34.Birrell, 39.Valadas, 39.Birrell, 42.Giot, 44. van Doesburgh, 49.Samaai, 51.Edwards, 58.Birrell
0:0
4:1
5:0
33.Wong
1.4.2016
15:30 SELČ
Gruzie
8:0*
Bosna a Hercegovina
10.Kočkin, 12.Comaja, 17.Geperidze, 17.Kožjulin, 27.Oganěžjanij, 35.Kočkin, 41.Oganěžjanij, 50.Kavkasidze
4:0
2:0
2:0
-
1.4.2016
19:00 SELČ
Turecko
10:2
Lucembursko
3.Kocoglu, 13.Semiz, 14.Halil, 22.Kocoglu, 28.Ozmen, 36.Ozmen, 40.Gumus,45.Ozmen, 51.Kars, 56.Solak
3:0
4:2
3:0
27.Cannon, 35.T.Beran
3.4.2016
12:00 SELČ
Lucembursko
7:1
Hong Kong
10.Scheier, 14.Scheier, 16.Eriksson, 21.Cannon, 29.Eriksson, 31.Holtzem, 46.Eriksson
3:0
3:1
1:0
30.Sham
3.4.2016
15:30 SELČ
Turecko
8:2
Bosna a Hercegovina
1.Semiz, 1.Salt, 4.Kars, 10.Bakal, 24.Ozmen, 24.Ozmen, 32.Semiz, 54.Kocoglu
4:0
3:2
1:0
25.Hadžihašanovič, 39.Hodžič
3.4.2016
19:00 SELČ
JAR
5:6*
Gruzie
3.Samaai, 3.Botha, 11.Giot, 20.Marais, 43.Samaai
4:2
0:1
1:3
7.Kočkin, 12.Kožjulin, 22.Kočkin, 45.Kočkin, 51.Kurbatov, 52.Kožjulin
4.4.2016
12:00 SELČ
Hong Kong
1:5
Turecko
1.Ho Jsy
1:2
0:2
0:1
17.Ozmen, 19.Ozmen, 23.Salt, 28.Kocoglu, 56.Karakoc
4.4.2016
15:30 SELČ
Gruzie
5:0*
Lucembursko
20.Kurbatov, 27.Kurbatov, 35.Kožjulin, 39.Kožjulin, 49.Kožjulin
1:0
3:0
1:0
-
4.4.2016
19:00 SELČ
Bosna a Hercegovina
0:10
JAR
-
0:2
0:7
0:1
2.Marais, 15.van Doesburgh, 26.Marais, 26.Valadas, 27.Valadas, 28.Marais, 31.de Preez, 36.de Preez, 40.Giot, 51.Edwards
6.4.2016
12:00 SELČ
JAR
2:7
Turecko
2.Botha, 57.Valadas
1:3
0:2
1:2
14.Semiz, 16.Ozmen, 16.Kocoglu, 26.Kocoglu, 33.Kocoglu, 42.Ozmen, 50.Gumus
6.4.2016
15:30 SELČ
Hong Kong
3:14*
Gruzie
34.Wong Kh, 40.Wong Yhy, 46.Ho Jsy
0:4
2:6
1:4
1.Oganěžjanij, 9.Dumbadze, 11.Kožjulin, 13.Kočkin, 24.Dumbadze, 24.Kočkin, 32.Kožjulin, 35.Kurbatov, 36.Kočkin, 42.Svanidze, 49.Oganěžjanij, 53.Svanidze, 57.Svanidze
6.4.2016
19:00 SELČ
Lucembursko
13:0
Bosna a Hercegovina
9.Cannon, 11.T.Beran, 13.T.Beran, 15.Eriksson, 30.Eriksson, 30.R.Beran, 34.T.Beran, 44.T.Beran, 44.Mossong, 45.Holtzem, 48.Holtzem, 50.R.Beran, 60.Cannon
4:0
3:0
6:0
-
 
    
 
 
 
oficiální tabulka MS Divize III 2016 po diskvalifikaci týmu Gruzie
 
 
 
 
 
 
1.
Turecko
5
5
0
0
0
35-7
15
2.
JAR
5
4
0
0
1
29-10
12
3.
Lucembursko
5
3
0
0
2
29-14
9
4.
Bosna a Herceg.
5
2
0
0
3
12-35
6
5.
Hong Kong
5
1
0
0
4
12-26
3
6.
Gruzie*
5
0
0
0
5
0-25
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 
Spojené arabské emiráty se vzdaly účasti.
Gruzie byla po turnaji diskvalifikována z důvodu neoprávněného startu hráčů.
V oficiálním záznamu jsou výsledky Gruzie kontumačně stanoveny na 0:5 ve prospěch soupeřů.
 
 
 
 
PŮVODNÍ tabulka MS Divize III 2016 před diskvalifikací Gruzie
 
 
 
 
 
 
1.
Turecko
5
5
0
0
0
35-11
15
2.
Gruzie*
5
4
0
0
1
37-13*
12*
3.
JAR
5
3
0
0
2
29-16
9
4.
Lucembursko
5
2
0
0
3
24-19
6
5.
Bosna a Herceg.
5
1
0
0
4
7-43
3
6.
Hong Kong
5
0
0
0
5
10-40
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 
Spojené arabské emiráty se vzdaly účasti.
 
TOPlist