---

 
Mistrovství světa v ledním hokeji - DIVIZE 2013
Divizní skupiny MS v ledním hokeji jsou turnaje nižší kategorie, než je nejznámější elitní skupina MS.
Každý turnaj má kvalifikační charakter – vítěz skupiny v následujícím roce postoupí do vyšší kategorie a nahradí v ní poslední mužstvo skupiny. Výjimkou je nejvyšší Divize IA, z níž postupují první dvě mužstva mezi elitu (a jsou nahrazeny dvěma sestupivšími z elitní skupiny) a Divize III, která je nejnižší a ze které nikdo nesestupuje.
 
Rychlé odkazy:
 
 
    
 
 
 
Divize IA
Sportarena Budapešť, Maďarsko
 14.-20.4.2013
Itálie se kvalifikuje na MS 2014 Bělorusko
Kazachstán se kvalikuje na MS 2014 Bělorusko
 
Velká Británie sestup do Divize IB 2014
 
 
14.4.2013
12:30 SELČ
Japonsko
2:5
Kazachstán
 
 
 
14.4.2013
16:00 SELČ
Korea
0:4
Itálie
 
 
 
14.4.2013
19:30 SELČ
Velká Británie
2:4
Maďarsko
 
 
 
15.4.2013
12:30 SELČ
Itálie
4:1
Japonsko
 
 
 
15.4.2013
16:00 SELČ
Kazachstán
5:0
Velká Británie
 
 
 
15.4.2013
19:30 SELČ
Maďarsko
4:5 sn
Korea
 
 
 
17.4.2013
12:30 SELČ
Korea
5:6
Japonsko
 
 
 
17.4.2013
16:00 SELČ
Itálie
5:1
Velká Británie
 
 
 
17.4.2013
19:30 SELČ
Kazachstán
1:2
Maďarsko
 
 
 
19.4.2013
12:30 SELČ
Kazachstán
4:2
Korea
 
 
 
19.4.2013
16:00 SELČ
Japonsko
4:1
Velká Británie
 
 
 
19.4.2013
19:30 SELČ
Maďarsko
1:2
Itálie
 
 
 
20.4.2013
12:30 SELČ
Velká Británie
1:4
Korea
 
 
 
20.4.2013
16:00 SELČ
Itálie
0:3
Kazachstán
 
 
 
20.4.2013
19:30 SELČ
Maďarsko
1:0
Japonsko
 
 
               
 
Tabulka Divize IA, 2013
 
 
 
 
 
1.
Kazachstán
5
4
0
0
1
18-6
12
2.
Itálie
5
4
0
0
1
15-6
12
3.
Maďarsko
5
3
0
1
1
12-10
10
4.
Japonsko
5
2
0
0
3
13-16
6
5.
Korea
5
1
1
0
3
16-19
5
6.
Velká Británie
5
0
0
0
5
5-22
0
 
 
 
 
 
 
Divize IB
Ledový Palác Družba, Doněck, Ukrajina
 14.-20.4.2013
Ukrajina se kvalifikuje do Divize IA 2014
 
Estonsko sestup do Divize IIA 2014
 
 
14.4.2013
12:00 EEST
11:00 SELČ
Nizozemsko
5:4
Estonsko
 
 
 
14.4.2013
15:30 EEST
14:30 SELČ
Polsko
5:0
Litva
 
 
 
14.4.2013
19:00 EEST
18:00 SELČ
Ukrajina
8:1
Rumunsko
 
 
 
15.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Litva
3:5
Nizozemsko
 
 
 
15.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Rumunsko
1:6
Polsko
 
 
 
15.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Estonsko
1:8
Ukrajina
 
 
 
17.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Estonsko
3:6
Rumunsko
 
 
 
17.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Polsko
3:1
Nizozemsko
 
 
 
17.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Ukrajina
7:0
Litva
 
 
 
18.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Polsko
5:3
Estonsko
 
 
 
18.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Rumunsko
2:1
Litva
 
 
 
18.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Nizozemsko
2:3 pp
Ukrajina
 
 
 
20.4.2013
12:00 EEST
11:00 SELČ
Nizozemsko
6:2
Rumunsko
 
 
 
20.4.2013
15:30 EEST
14:30 SELČ
Litva
12:3
Estonsko
 
 
 
20.4.2013
19:00 EEST
18:00 SELČ
Ukrajina
4:3
Polsko
 
 
               
 
Tabulka Divize IB, 2013
 
 
 
 
 
1.
Ukrajina
5
4
1
0
0
30-7
14
2.
Polsko
5
4
0
0
1
22-9
12
3.
Nizozemsko
5
3
0
1
1
19-15
10
4.
Rumunsko
5
2
0
0
3
12-24
6
5.
Litva
5
1
0
0
4
16-22
3
6.
Estonsko
5
0
0
0
5
14-36
0
 
 
 
 
 
 
Divize IIA
Sportovní Palác, Záhřeb, Chorvatsko
 14.-20.4.2013
Chorvatsko se kvalifikuje do Divize IB 2014
 
Španělsko sestupuje do Divize IIB 2014
 
 
14.4.2013
13:00 SELČ
Belgie
4:1
Island
 
 
 
14.4.2013
16:30 SELČ
Chorvatsko
3:1
Austrálie
 
 
 
14.4.2013
20:15 SELČ
Španělsko
3:4
Srbsko
 
 
 
15.4.2013
13:00 SELČ
Austrálie
2:3 sn
Island
 
 
 
15.4.2013
16:30 SELČ
Srbsko
0:4
Belgie
 
 
 
15.4.2013
20:15 SELČ
Španělsko
2:6
Chorvatsko
 
 
 
17.4.2013
13:00 SELČ
Austrálie
3:5
Srbsko
 
 
 
17.4.2013
16:30 SELČ
Španělsko
3:6
Belgie
 
 
 
17.4.2013
20:15 SELČ
Chorvatsko
6:1
Island
 
 
 
19.4.2013
13:00 SELČ
Island
6:3
Španělsko
 
 
 
19.4.2013
16:30 SELČ
Belgie
1:3
Austrálie
 
 
 
19.4.2013
20:15 SELČ
Srbsko
4:6
Chorvatsko
 
 
 
20.4.2013
13:00 SELČ
Austrálie
4:1
Španělsko
 
 
 
20.4.2013
16:30 SELČ
Island
5:1
Srbsko
 
 
 
20.4.2013
20:15 SELČ
Chorvatsko
6:0
Belgie
 
 
               
 
Tabulka Divize IIA, 2013
 
 
 
 
 
1.
Chorvatsko
5
5
0
0
0
27-8
15
2.
Belgie
5
3
0
0
2
15-13
9
3.
Island
5
2
1
0
2
16-16
8
4.
Austrálie
5
2
0
1
2
13-13
7
5.
Srbsko
5
2
0
0
3
14-21
6
6.
Španělsko
5
0
0
0
5
12-26
0
 
 
 
 
   
 
Divize IIB
K.B.B. Ice Arena, Izmit, Turecko
21.-27.4.2013
Izrael se kvalifikuje do Divize IIA 2014
 
Bulharsko sestupuje do Divize III 2014
 
 
21.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Bulharsko
5:10
Nový Zéland
 
 
 
21.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Čína
3:6
Izrael
 
 
 
21.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Turecko
4:6
Mexiko
 
 
 
22.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Nový Zéland
4:2
Mexiko
 
 
 
22.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Čína
9:6
Bulharsko
 
 
 
22.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Izrael
5:3
Turecko
 
 
 
24.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Nový Zéland
2:3
Izrael
 
 
 
24.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Bulharsko
7:8 pp
Mexiko
 
 
 
24.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Čína
3:2
Turecko
 
 
 
25.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Izrael
13:2
Bulharsko
 
 
 
25.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Mexiko
5:0
Čína
 
 
 
25.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Turecko
1:2
Nový Zéland
 
 
 
27.4.2013
13:00 EEST
12:00 SELČ
Mexiko
4:3
Izrael
 
 
 
27.4.2013
16:30 EEST
15:30 SELČ
Bulharsko
3:6
Turecko
 
 
 
27.4.2013
20:00 EEST
19:00 SELČ
Nový Zéland
6:5
Čína
 
 
               
 
Tabulka Divize IIB, 2013
 
 
 
 
 
1.
Izrael
5
4
0
0
1
30-14
12
2.
Nový Zéland
5
4
0
0
1
24-16
12
3.
Mexiko
5
3
1
0
1
25-18
11
4.
Čína
5
2
0
0
3
20-25
6
5.
Turecko
5
1
0
0
4
16-19
3
6.
Bulharsko
5
0
0
1
4
20-43
1
 
 
 
 
 
 
Divize III
Grandwest Ice Arena, Kapské Město, JAR
15.-21.4.2013
Jihoafrická republika se kvalifikuje do Divize IIB 2014
 
 
15.4.2013
13:00 SAST
13:00 SELČ
KLDR
5:3
SA Emiráty
 
 
 
15.4.2013
16:15 SAST
16:15 SELČ
Řecko
3:6
Irsko
 
 
 
15.4.2013
20:00 SAST
20:00 SELČ
Lucembursko
2:5
JAR
 
 
 
16.4.2013
13:00 SAST
13:00 SELČ
SA Emiráty
3:4
Řecko
 
 
 
16.4.2013
16:15 SAST
16:15 SELČ
KLDR
5:2
Lucembursko
 
 
 
16.4.2013
20:00 SAST
20:00 SELČ
JAR
7:4
Irsko
 
 
 
18.4.2013
13:00 SAST
13:00 SELČ
Lucembursko
5:0
Irsko
 
 
 
18.4.2013
16:15 SAST
16:15 SELČ
KLDR
7:1
Řecko
 
 
 
18.4.2013
20:00 SAST
20:00 SELČ
JAR
15:0
SA Emiráty
 
 
 
19.4.2013
13:00 SAST
13:00 SELČ
Irsko
1:2
KLDR
 
 
 
19.4.2013
16:15 SAST
16:15 SELČ
SA Emiráty
1:8
Lucembursko
 
 
 
19.4.2013
20:00 SAST
20:00 SELČ
Řecko
1:8
JAR
 
 
 
21.4.2013
13:00 SAST
13:00 SELČ
Lucembursko
3:2
Řecko
 
 
 
21.4.2013
16:15 SAST
16:15 SELČ
Irsko
7:3
SA Emiráty
 
 
 
21.4.2013
20:00 SAST
20:00 SELČ
JAR
4:1
KLDR
 
 
               
 
Tabulka Divize III, 2013
 
 
 
 
 
1.
JAR
5
5
0
0
0
32-15
15
2.
KLDR
5
4
0
0
1
20-11
12
3.
Lucembursko
5
3
0
0
2
20-13
9
4.
Irsko
5
2
0
0
3
18-20
6
5.
Řecko
5
1
0
0
4
11-27
3
6.
SA Emiráty
5
0
0
0
5
10-39
0
 
 
 
 
 
Kvalifikace do Divize III
Abu Dhabi Arena, Abu Dhabi, SAE
14.-17.10.2012
SA Emiráty a Řecko se kvalifikují do Divize III 2013
 
 
14.10.2012
16:00 GST
14:00 SELČ
Mongolsko
6:0
Gruzie
 
 
 
14.10.2012
19:30 GST
17:30 SELČ
SA Emiráty
2:0
Řecko
 
 
 
15.10.2012
16:00 GST
14:00 SELČ
Řecko
13:0
Gruzie
 
 
 
15.10.2012
19:30 GST
17:30 SELČ
Mongolsko
2:3
SA Emiráty
 
 
 
17.10.2012
16:00 GST
14:00 SELČ
Řecko
5:2
Mongolsko
 
 
 
17.10.2012
19:30 GST
17:30 SELČ
Gruzie
1:9
SA Emiráty
 
 
               
 
Tabulka Kvalifikace do Divize III 2013
 
 
 
 
 
1.
SA Emiráty
3
3
0
0
0
14-3
9
2.
Řecko
3
2
0
0
1
18-4
6
3.
Mongolsko
3
1
0
0
2
10-8
3
4.
Gruzie
3
0
0
0
3
1-28
0
 
 
mshokej.wbs.cz III/13.  Kopírování a sdílení povoleno s uvedením zdroje.
TOPlist