---

 
Divize IA
Goyang Ice Ring, Goyang, Korea
 20.-26.4.2014
Slovinsko se kvalifikuje do elitní skupiny MS 2015
Rakousko se kvalifikuje do elitní skupiny MS 2015
 
Korea sestupuje do Divize IB 2015
 
 
20.4.2014
12:30 KST
5:30 SELČ
Ukrajina
2:3pp
Rakousko  
 
 
 
20.4.2014
16:00 KST
9:00 SELČ
Japonsko
2:1
Slovinsko  
 
 
 
20.4.2014
19:30 KST
12:30 SELČ
Korea
4:7
Maďarsko
 
 
 
21.4.2014
12:30 KST
5:30 SELČ
Rakousko
4:1
Japonsko
 
 
 
21.4.2014
16:00 KST
9:00 SELČ
Maďarsko
0:3
Ukrajina
 
 
 
21.4.2014
19:30 KST
12:30 SELČ
Slovinsko
4:0
Korea
 
 
 
23.4.2014
12:30 KST
5:30 SELČ
Slovinsko
2:0
Maďarsko
 
 
 
23.4.2014
16:00 KST
9:00 SELČ
Ukrajina
2:3
Japonsko
 
 
 
23.4.2014
19:30 KST
12:30 SELČ
Rakousko
7:4
Korea
 
 
 
24.4.2014
12:30 KST
5:30 SELČ
Slovinsko
5:3
Ukrajina
 
 
 
24.4.2014
16:00 KST
9:00 SELČ
Maďarsko
4:5 pp
Rakousko
 
 
 
24.4.2014
19:30 KST
12:30 SELČ
Japonsko
4:2
Korea
 
 
 
26.4.2014
12:30 KST
5:30 SELČ
Maďarsko
5:4 sn
Japonsko
 
 
 
26.4.2014
16:00 KST
9:00 SELČ
Rakousko
1:3
Slovinsko
 
 
 
26.4.2014
19:30 KST
12:30 SELČ
Korea
2:8
Ukrajina
 
 
 
Tabulka Divize IA, 2014
 
 
 
 
 
1.
Slovinsko
5
4
0
0
1
15-6
12
2.
Rakousko
5
2
2
0
1
20-14
10
3.
Japonsko
5
3
0
1
1
14-14
10
4.
Ukrajina
5
2
0
1
2
18-13
7
5.
Maďarsko
5
1
1
1
2
16-18
5
6.
Korea
5
0
0
0
5
12-30
0
                                   
 
 
 
Divize IB
Siemens arena, Vilnius, Litva
20.-26.4.2014
Polsko se kvalifikuje do Divize IA 2015
 
Rumunsko sestupuje do Divize IIA 2015
 
 
20.4.2014
13:00 EEST
12:00 SELČ
Chorvatsko
4:0
Velká Británie
 
 
 
20.4.2014
16:30 EEST
15:30 SELČ
Rumunsko
0:7
Polsko
 
 
 
20.4.2014
20:00 EEST
19:00 SELČ
Litva
4:0
Nizozemsko
 
 
 
21.4.2014
13:00 EEST
12:00 SELČ
Velká Británie
4:1
Rumunsko
 
 
 
21.4.2014
16:30 EEST
15:30 SELČ
Nizozemsko
0:4
Chorvatsko
 
 
 
21.4.2014
20:00 EEST
19:00 SELČ
Polsko
3:2
Litva
 
 
 
23.4.2014
13:00 EEST
12:00 SELČ
Polsko
5:1
Nizozemsko
 
 
 
23.4.2014
16:30 EEST
15:30 SELČ
Chorvatsko
4:3 sn
Rumunsko
 
 
 
23.4.2014
20:00 EEST
19:00 SELČ
Velká Británie
1:2
Litva
 
 
 
24.4.2014
13:00 EEST
12:00 SELČ
Polsko
4:1
Chorvatsko
 
 
 
24.4.2014
16:30 EEST
15:30 SELČ
Nizozemsko
3:4
Velká Británie
 
 
 
24.4.2014
20:00 EEST
19:00 SELČ
Rumunsko
2:5
Litva
 
 
 
26.4.2014
13:00 EEST
12:00 SELČ
Nizozemsko
9:1
Rumunsko
 
 
 
26.4.2014
16:30 EEST
15:30 SELČ
Velká Británie
4:2
Polsko
 
 
 
26.4.2014
20:00 EEST
19:00 SELČ
Litva
2:3
Chorvatsko
 
 
 
Tabulka Divize IB, 2013
 
 
 
 
 
1.
Polsko
5
4
0
0
1
21-8
12
2.
Chorvatsko
5
3
1
0
1
16-9
11
3.
Litva
5
3
0
0
2
15-9
9
4.
Velká Británie
5
3
0
0
2
13-12
9
5.
Nizozemsko
5
1
0
0
4
13-18
3
6.
Rumunsko
5
0
0
1
4
7-29
1
                                   
 
 
 
Divize IIA
Zimní stadion Pionýr, Bělehrad, Srbsko
 9.-15.4.2014
Estonsko se kvalifikuje do Divize IB 2015
 
Izrael sestupuje do Divize IIB 2015
 
 
9.4.2014
13:00 SELČ
Island
1:4
Estonsko
 
 
 
9.4.2014
16:30 SELČ
Izrael
4:3 pp
Austrálie
 
 
 
9.4.2014
20:30 SELČ
Belgie
8:3
Srbsko
 
 
 
10.4.2014
13:00 SELČ
Estonsko
5:1
Austrálie
 
 
 
10.4.2014
16:30 SELČ
  Belgie
3:6
Island
 
 
 
10.4.2014
20:00 SELČ
Srbsko
10:6
Izrael
 
 
 
12.4.2014
13:00 SELČ
  Belgie
4:3 pp
Izrael
 
 
 
12.4.2014
16:30 SELČ
Island
3:2 pp
Austrálie
 
 
 
12.4.2014
20:00 SELČ
Estonsko
5:2
Srbsko
 
 
 
14.4.2014
13:00 SELČ
Austrálie
7:1
Belgie
 
 
 
14.4.2014
16:30 SELČ
Izrael
3:16
Estonsko
 
 
 
14.4.2014
20:00 SELČ
Srbsko
3:4 sn
Island
 
 
 
15.4.2014
13:00 SELČ
Estonsko
6:1
Belgie
 
 
 
15.4.2014
16:30 SELČ
Island
4:3 sn
Izrael
 
 
 
15.4.2014
20:00 SELČ
Austrálie
0:1
Srbsko
 
 
 
Tabulka Divize IIA, 2013
 
 
 
 
 
1.
Estonsko
5
5
0
0
0
36-8
15
2.
Island
5
1
3
0
1
18-15
9
3.
Srbsko
5
2
0
1
2
19-23
7
4.
Austrálie
5
1
0
2
2
13-14
5
5.
Belgie
5
1
1
0
3
17-25
5
6.
Izrael
5
0
1
2
2
19-37
4
                                   
 
 
 

 
Divize IIB
Pabellon de Hielo, Jaca, Španělsko
5.-11.4.2014
Španělsko se kvalifikuje do Divize IIA 2015
 
Turecko sestupuje do Divize III 2015
 
 
5.4.2013
13:00 SELČ
Nový Zéland
6:3
Turecko
 
 
 
5.4.2013
16:30 SELČ
JAR
1:4
Čína
 
 
 
5.4.2013
20:30 SELČ
Mexiko
3:5
Španělsko
 
 
 
6.4.2013
13:00 SELČ
Turecko
2:4
JAR
 
 
 
6.4.2013
16:30 SELČ
Nový Zéland
0:5
Mexiko
 
 
 
6.4.2013
20:00 SELČ
Španělsko
4:0
Čína
 
 
 
8.4.2013
13:00 SELČ
Mexiko
7:4
Čína
 
 
 
8.4.2013
16:30 SELČ
Nový Zéland
4:2
JAR
 
 
 
8.4.2013
20:00 SELČ
Španělsko
8:0
Turecko
 
 
 
9.4.2013
13:00 SELČ
Čína
2:3 pp
Nový Zéland
 
 
 
9.4.2013
16:30 SELČ
Turecko
1:5
Mexiko
 
 
 
9.4.2013
20:00 SELČ
JAR
0:6
Španělsko
 
 
 
11.4.2013
13:00 SELČ
Mexiko
3:1
JAR
 
 
 
11.4.2013
16:30 SELČ
Čína
4:6
Turecko
 
 
 
11.4.2013
20:00 SELČ
Španělsko
6:2
Nový Zéland
 
 
 
Tabulka Divize IIB, 2013
 
 
 
 
 
1.
Španělsko
5
5
0
0
0
29-5
15
2.
Mexiko
5
4
0
0
1
23-11
12
3.
Nový Zéland
5
2
1
0
2
15-18
8
4.
Čína
5
1
0
1
3
14-22
4
5.
JAR
5
1
0
0
4
8-19
3
6.
Turecko
5
1
0
0
4
12-27
3
                                   
    
 
 
 
Divize III
Kockelscheuer, Lucemburk, Lucembursko
6.-12.4.2013
Bulharsko se kvalifikuje do Divize IIB 2015
 
 
6.4.2013
12:30 SELČ
Hong Kong
2:1sn
SAE
 
 
 
6.4.2013
16:00 SELČ
KLDR
22:1
Gruzie
 
 
 
6.4.2013
19:45 SELČ
Lucembursko
5:8
Bulharsko
 
 
 
7.4.2013
12:30 SELČ
Gruzie
0:12
Hong Kong
 
 
 
7.4.2013
16:00 SELČ
Bulharsko
11:5
SAE
 
 
 
7.4.2013
19:30 SELČ
  KLDR
7:3
Lucembursko
 
 
 
9.4.2013
12:30 SELČ
Bulharsko
19:1
Gruzie
 
 
 
9.4.2013
16:00 SELČ
  KLDR
12:2
Hong Kong
 
 
 
9.4.2013
19:30 SELČ
Lucembursko
8:1
SAE
 
 
 
11.4.2013
12:30 SELČ
SAE
1:12
KLDR
 
 
 
11.4.2013
16:00 SELČ
Hong Kong
1:6
Bulharsko
 
 
 
11.4.2013
19:30 SELČ
Gruzie
0:19
Lucembursko
 
 
 
12.4.2013
12:30 SELČ
Bulharsko
4:1
KLDR
 
 
 
12.4.2013
16:00 SELČ
SAE
6:1
Hong Kong
 
 
 
12.4.2013
19:30 SELČ
Lucembursko
8:0
Gruzie
 
 
 
Tabulka Divize III, 2013
 
 
 
 
 
1.
Bulharsko
5
5
0
0
0
48-13
15
2.
KLDR
5
4
0
0
1
54-11
12
3.
Lucembursko
5
3
0
0
2
43-16
9
4.
Hong Kong
5
1
1
0
3
17-27
5
5.
SA Emiráty
5
1
0
1
3
14-34
4
6.
Gruzie
5
0
0
0
5
3-78
0
                                   
 
TOPlist