---

České hokejové hry 2018
Carlson hockey games 2018
1
Česko
3
3
0
0
0
8-3
9
2
Finsko
3
2
0
0
1
10-7
6
3
Švédsko
3
1
0
0
2
6-11
3
4
Rusko
3
0
0
0
3
3-6
0
 
Na soupisku se dostanete také kliknutím na název zemi v programu uvedeném níže.
 
čtvrtek 19.4.2018
19:00 SELČ
Arena 2000 Lokomotiv, Jaroslavl, RUS
9000 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
36
6
 
31
18
střely na bránu
přesilovky min.
Šestjorkin (Košečkin)
Bělov, Chafizullin - Dadonov, Gusev, Byvalcev
Zub, Gavrikov - Bučněvič, Kagarlickij, Semjonov
Jakovlev, Běrezgalov - Sošnikov, Dergačjov, Slepyšev
Jelešin, Trjamkin - Kablukov, Barabanov, Tichonov
1:2
Hellberg (Ahman)
Arnesson, Andersson - Andersson, Everberg, Zackrisson
Wikstrand, Pilut - Rodin, Klingberg, Handemark
Almquist, Nyberg - Nilsson, Olofsson, Asplund
Brannström - Liss, Norman, Olund
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání:
 
0:1
1:0
0:1
 
22:11
P1
Dadonov (Byvalcev, Gusev)
 
18:04
40:41
P1
EQ
Zackrisson (Wikstrand, Andersson)
Handemark (Wikstrand, Klingberg)
hlavní rozhodčí: -
čároví rozhodčí: -
                                       
čtvrtek 19.4.2018
19:00 SELČ
Tipsport Arena, Pardubice, CZE
6 212 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
35
18
 
33
12
střely na bránu
přesilovky min.
Kilpelainen (Husso)
Pokka, Riikola - Manninen, Palola, Jormakka
Kivistö, Honka - Puustinen, Savinainen, Suomela
Näkyvä, Vaakanainen - Sandell, Rajala, Ikonen
Jokiharju - Anttila, Niemi, Enlund
1:3
Francouz (Furch)
Pyrochta, Jordán - Kubalík, Horák, Nestrašil
Pláněk, Sklenička - Chytil, Jaškin, Zadina
Pavlík, Pavelka - Kaut, Červenka, Chlapík
Galvas, Moravčík - Musil, Tomášek, Šťastný
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání: Pavel Francouz
 
1:1
0:0
0:2
 
11:56
EQ
Suomela (Näkyvä)
 
09:05
49:33
59:15
P1
P1
ENG
Zadina (Sklenička)
Jaškin (Kaut, Sklenička)
Nestrašil
hlavní rozhodčí: -
čároví rozhodčí: -
                                       
sobota 21.4.2018
14:20 SELČ
Tipsport Arena, Pardubice, CZE
6843 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
29
10
 
22
12
střely na bránu
přesilovky min.
Furch (Francouz)
Pyrochta, hrbas - Š´tastný, Horák, Červenka
Klok, Pláněk - Chytil, Zadina, Jaškin
Pavelka, Pavlík - Stránský, Hanzl, Nestrašil
Moravčík, Galvas - Kaut, Chlapík, Kousal
Orsava
3:1
Hellberg (Gustavsson)
Arnesson, Andersson - Everberg, Zackrisson, Andersosn
Pilut, Wikstrand - Handemark, Klingberg, Rodin
Nyberg, Ålmquist  Åsplund, Olofsson, Lundeström
Brannström, Pettersson - Olund, Norman, Jonsson Fjallby
Nilsson
nejlepší hráč utkání: Dominik Furch
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání:
 
1:1
0:0
2:0
 
03:17
49:23
57:53
P1
P1
ENG
Hanzl (Pyrochta, Nestrašil)
Nestrašil (Hanzl, Moravčík)
Horák (Červenka, Šťastný)
 
14:25
EQ
Klingberg (Rodin)
hlavní rozhodčí: -
čároví rozhodčí: -
                                       
sobota 21.4.2018
18:15 SELČ
Tipsport Arena, Pardubice, CZE
3 357 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
30
4
 
20
10
střely na bránu
přesilovky min.
Šestjorkin (Košečkin)
Bělov, Chafizullin - Byvalcev, Dadonov, Gusev
Zub, Gavrikov - Michejev, Kručinin, Semjonov
Běrezgalov, Jakovlev - Sošnikov, Kagarlickij, Tichonov
Jelesin, Trjamkin - Barabanov, Kablukov, Slepyšev
Mamin
1:2
Husso (Kilpeläinen)
Pokka, Riikola - Manninen, Palola, Jormakka
Honka, Kivistö - Suomela, Rajala, Savinainen
Vääkanainen, Jokiharju - Anttila, Niemi, Enlund
Jurgens - Bjorkqvist, J.Sallinen, Suomi, Ikonen
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání:
 
1:0
0:1
0:1
 
07:15
EQ
Gusev (Byvalcev)
 
14:39
58:02
P1
EQ
Jokiharju (Suomela, Jormakka)
Sallinen (Anttila, Pokka)
hlavní rozhodčí: -
čároví rozhodčí: -
                                       
neděle 22.4.2018
14:20 SELČ
Tipsport Arena, Pardubice, CZE
6 585 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
23
14:00
 
35
12:00
střely na bránu
přesilovky min.
Rittich (Bartošák)
Pyrochta, Hrbas  - Stránský, Zadina, Hanzl
Jordán, Pavlík- Tomášek, Kubalík, Šťastný
Moravčík, Sklenička - Chlapík, Kaut, Kousal
Pláněk, Klok- Musil, Chytil, Orsava
2:1
Košečkin (Šestjorkin)
Bělov, Chafizullin - Bučněvič, Kagarlickij, Byvalcev
Gavrikov, Zub - Semjonov, Barabanov, Sošnikov
Jakovlev, Běrezgalov - Mamin, Kručinin, Tichonov
Jelešin, Trjamkin - Michejev, Kablukov, Dergačjov
Slepyšev
nejlepší hráč utkání: David Rittich
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání:
 
1:0
1:0
0:1
 
08:36
20:14
P1
EQ
Chytil (Zadina)
Stránský (Tomášek)
 
49:27
P1
Kručinin (Mamin, Běrezgalov)
hlavní rozhodčí: -
čároví rozhodčí: -
                                       
neděle 22.4.2018
18:15 SELČ
Tipsport Arena, Pardubice, CZE
2 572 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
17
2:00
 
31
4:00
střely na bránu
přesilovky min.
Gustavsson (Hellberg)
J.Andersson,Arnesson-L.Andersson,Zackrisson,Everberg
Pettersson, Pilus - Handemark, Pilut, Rodin
Nyberg, Almquist - Liss, Åsplund, Olofsson
Brannström - Jonsson Fjallby, Olund, Norman
Nilsson
3:7
Husso (Kilpelainen)
Vaakanainen, Pokka - Anttila, Niemi, Enlund
Kivistö, Honka - Suomela, Palola, Manninen
Jokiharju, Jurgens- Puustinen, Sandell, Rajala
Näkyvä - Ikonen, J.Sallinen, Suomi, Jormakka
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání:
 
0:1
1:2
2:4
 
27:21
48:10
55:36
EQ
EQ
EQ
Rodin (Andersson, Arnesson)
Everberg (Olund, Jonsson Fjallby)
Everberg (Jonsson Fjallby)
 
09:21
20:55
33:21
41:42
52:37
59:45
59:59
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
O1,ENG
ENG
Suomela (Vaakanainen)
Palola (Suomela)
Jokiharju (Enlund, Niemi)
Puustinen (Rajala, Sandell)
Jormakka
Pokka
Sandell (Honka)
hlavní rozhodčí: -
čároví rozhodčí: -
                                       
 
 
LEGENDA
 
 
EQ
P1
P2
O1
O2
ENG
EA
T-O
SN
RSN
TS
Z
V
VP
VN
PP
PN
P
branka vstřelená při vyrovnaném počtu hráčů na ledě (5/5, 4/4, 3/3)
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 1 hráče
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 2 hráčů
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 1 hráče
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 2 hráčů
gól do prázdné brány soupeře při hře bez brankáře (EMPTY NET GOAL)
gól vstřelený při hře bez brankáře s extra útočníkem (EXTRA ATTACKER)
oddechový čas (time-out)
samostatný nájezd (číslo za zkratkou upřesňuje pořadí jednotlivých nájezdů)
rozhodující samostatný nájezd (GWS – GAME WINNING SHOT)
trestné střílení (PS – PENALTY SHOT)
celkový počet odehraných utkání
vyhraná utkání v základní hrací době (3 body)
vyhraná utkání v prodloužení (2 body)
vyhraná utkání v samostatných nájezdech (2 body)
prohraná utkání v prodloužení (1 bod)
prohraná utkání v samostatných nájezdech (1 bod)
prohraná utkání v základní hrací době (bez bodu)
 
   
 
České hokejové hry 2018 program / Carlsson hockey games 2018 program / Carlson hockey games Pardubice 2018 program a výsledky
 
 
 
AKTUÁLNÍ SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU
aktuální k datu 16.4.2018
 ŠVÉDSKO
hlavní trenér: RIKARD GRÖNBORG
 
     
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
30
Filip GUSTAVSSON
 
 
 
 
Ottawa Senators
35
Magnus HELLBERG
 
 
 
 
Kunlun Red Star
39
Adam  ÅHMAN
 
 
 
 
HV’71
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
5
Adam ALMQVIST
 
 
 
 
Frölunda HC
6
Mikael WIKSTRAND
 
 
 
 
Färjestads BK
8
Linus ARNESSON
 
 
 
 
Örebro HK
12
Jesper PETTERSSON
 
 
 
 
Djugårdens IF
14
John NYBERG
 
 
 
 
Frölunda HC
21
Lawrence PILUT
 
 
 
 
HV‘71
22
Jonathan ANDERSSON
 
 
 
 
Örebro HK
26
Erik BRÄNNSTRÖM
 
 
 
 
HV‘71
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
 
Patrick CEHLIN
 
 
 
 
Luleă HF
9
Anton RÖDIN
 
 
 
 
HC Davos
11
Victor OLOFSSON
 
 
 
 
Frölunda HC
15
Rasmus ASPLUND
 
 
 
 
Färjestads BK
18
Dennis EVERBERG
 
 
 
 
Něftěchimik Nižněkamsk
19
Patrik ZACKRISSON
 
 
 
 
Sibir Novosibirsk
23
Jacob NILSSON
 
 
 
 
Mora IK
24
Lias ANDERSSON
 
 
 
 
New York Rangers
27
Isac LUNDESTRÖM
 
 
 
 
Luleå HF
36
Linus ÖLUND
 
 
 
 
Brynäs IF
37
John NORMAN
 
 
 
 
Jokerit Helsinki
41
Axel JONSSON FJÄLLBY
 
 
 
 
Djugårdens IF
44
Olle LISS
 
 
 
 
Rögle BK
48
Carl KLINGBERG
 
 
 
 
Ev Zug
63
Fredrik HÄNDEMARK
 
 
 
 
Malmö
               
 
OZNÁMENÉ PŘÍJEZDY HRÁČŮ
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
B
Anders NILSSON
 
 
 
 
Vancouver Canucks
O
Oliver EKMAN-LARSSON
 
 
 
 
Arizona Coyotes
O
John KLINGBERG
 
 
 
 
Dallas Stars
O
Erik GUSTAFSSON
 
 
 
 
Chicago Blackhawks
O
Adam LARSSON
 
 
 
 
Edmonton Oilers
Ú
Mika ZIBANEJAD
 
 
 
 
New York Rangers
Ú
Mikael BACKLUND
 
 
 
 
Calgary Flames
Ú
Jacob de la ROSE
 
 
 
 
Montréal Canadiens
Ú
Johan LARSSON
 
 
 
 
Buffalo Sabres
Ú
Magnus PÄÄJÄRVI
 
 
 
 
Ottawa Senators
               
 
 
 
AKTUÁLNÍ SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU
aktuální k datu 16.4.2018
 FINSKO
hlavní trenér: LAURI MARJAMÄKI
 
     
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
 
Ville HUSSO
 
 
 
 
St.Louis Blues / San Antonio Rampage
 
Eero KILPELÄINEN
 
 
 
 
Örebrö HK
 
Emil LARMI
 
 
 
 
HPK
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
 
Julius HONKA
 
 
 
 
Dallas Stars
 
Henri JOKIHARJU
 
 
 
 
Portlan Winterhawks
 
Casimir JÜRGENS
 
 
 
 
Pelicans Lahti
 
Tommi KIVISTÖ
 
 
 
 
Jokerit Helsinki
 
Kristian NÄKYVÄ
 
 
 
 
Linköping HC
 
Ville POKKA
 
 
 
 
Ottawa Senators
 
Juuso RIIKOLA
 
 
 
 
KalPa Kuopio
 
Urho VAAKANAINEN
 
 
 
 
SaiPa
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
 
Marko ANTTILA
 
 
 
 
Jokerit Helsinki
 
Jonas ENLUND
 
 
 
 
Sibir Novosibirsk
 
Kasper BJÖRKQVIST
 
 
 
 
Providence College
 
Juuso IKONEN
 
 
 
 
Brynäs IF
 
Pekka JORMAKKA
 
 
 
 
Jokerit Helsinki
 
Sakari MANNINEN
 
 
 
 
Örebro HK
 
Mika NIEMI
 
 
 
 
Jokerit Helsinki
 
Olli PALOLA
 
 
 
 
Jokerit Helsinki
 
Juuso PUUSTINEN
 
 
 
 
JYP Jyväskylä
 
Toni RAJALA
 
 
 
 
EHC Biel-Bienne
 
Jere SALLINEN
 
 
 
 
Örebro HK
 
Sami SANDELL
 
 
 
 
Ilves Tampere
 
Veli-Matti SAVINAINEN
 
 
 
 
Jugra Chanty-Mansijsk
 
Antti SUOMELA
 
 
 
 
JYP Jyväskylä
 
Eemeli SUOMI
 
 
 
 
Ilves Tampere
               
 
 
AKTUÁLNÍ SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU
aktuální k datu 16.4.2018
 RUSKO
hlavní trenér:  ILJA VOROBJOV
 
     
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
 
Vasilij KOŠEČKIN
 
 
 
 
Metallurg Magnitogorsk
 
Igor ŠESTJORKIN
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Ivan BOČAROV
 
 
 
 
Dynamo Moskva
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
 
Anton BĚLOV
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Dinar CHAFIZULLIN
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Vladislav GAVRIKOV
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Jegor JAKOVLEV
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Alexej BĚREZGALOV
 
 
 
 
Metallurg Magnitogorsk
 
Nikolaj DĚMIDOV
 
 
 
 
Sibir Novosibirsk
 
Dmitrij OGURCOV
 
 
 
 
Něftěchimik Nižněkamsk
 
Alexander JELESIN
 
 
 
 
Lokomotiv Jaroslavl
 
Nikita TRJAMKIN
 
 
 
 
Avtomobilist Jekatěrinburg
 
Maxim MINEJEV
 
 
 
 
Avangard Omsk
 
Arťom ZUB
 
 
 
 
SKA Petrohrad
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
 
Alexander BARABANOV
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Pavel BUČNĚVIČ
 
 
 
 
New York Rangers
 
Alexej BYVALCEV
 
 
 
 
Amur Chabarovsk
 
Pavel DACJUK
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Jevgenij DADONOV
 
 
 
 
Florida Panthers
 
Alexander DERGAČJOV
 
 
 
 
Spartak Moskva
 
Nikita GUSEV
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Ilja KABLUKOV
 
 
 
 
SKA Petrohrad
 
Alexej KRUČININ
 
 
 
 
Traktor Čeljabinsk
 
Kirill SEMJONOV
 
 
 
 
Avangard Omsk
 
Arťom MICHEJEV
 
 
 
 
Avangard Omsk
 
Dmitrij KAGARLICKIJ
 
 
 
 
Severstal Čerepovec
 
Anton SLEPYŠEV
 
 
 
 
Edmonton Oilers
 
Nikita SOŠNIKOV
 
 
 
 
St.Louis Blues
 
Viktor TICHONOV
 
 
 
 
SKA Petrohrad
               
 
 
 
ČESKO před MS 2018
nominace na ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY
 
BRANKÁŘ
18.4.
David RITTICH
Calgary Flames
BRANKÁŘ
26.3.
Dominik FURCH
Avangard Omsk
BRANKÁŘ
16.4.
Pavel FRANCOUZ
Traktor Čeljabinsk
BRANKÁŘ
16.4.
Patrik BARTOŠÁK
HC Vítkovice
 
OBRÁNCE
29.3.
Filip PYROCHTA
HC Bílí Tygři Liberec
OBRÁNCE
26.3.
Jakub GALVAS
HC Olomouc
OBRÁNCE
26.3.
Marek HRBAS
HC Vítkovice
OBRÁNCE
26.3.
Lukáš KLOK
HC Vítkovice
OBRÁNCE
26.3.
Adam POLÁŠEK
HK Soči
OBRÁNCE
26.3.
Tomáš PAVELKA
HC Sparta Praha
OBRÁNCE
9.4.
Michal JORDÁN
Amur Chabarovsk
OBRÁNCE
9.4.
Michal MORAVČÍK
HC Škoda Plzeň
OBRÁNCE
9.4.
David SKLENIČKA
HC Škoda Plzeň
OBRÁNCE
17.4.
Martin PLÁNĚK
Mountfield Hradec Králové
OBRÁNCE
17.4.
Filip PAVLÍK
Mountfield Hradec Králové
 
 
ÚTOČNÍK
29.3.
Jan ORDOŠ
HC Bílí Tygři Liberec
ÚTOČNÍK
26.3.
Roman HORÁK
Viťaz Podolsk
ÚTOČNÍK
26.3.
Robin HANZL
Něftěchimik Nižněkamsk
ÚTOČNÍK
26.3.
Andrej NESTRAŠIL
Něftěchimik Nižněkamsk
ÚTOČNÍK
26.3.
Adam MUSIL
San Antonio Rampage (AHL)
ÚTOČNÍK
26.3.
Matěj STRÁNSKÝ
Severstal Čerepovec
ÚTOČNÍK
26.3.
David ŠŤASTNÝ
HC Zlín
ÚTOČNÍK
26.3.
Jakub ORSAVA
Mladá Boleslav
ÚTOČNÍK
27.3.
Martin KAUT
HC Pardubice
ÚTOČNÍK
28.3.
Robert KOUSAL
HC Davos
ÚTOČNÍK
28.3.
David TOMÁŠEK
HC Pardubice
ÚTOČNÍK
28.3.
Michal ŘEPÍK
HC Sparta Praha
ÚTOČNÍK
1.4.
Roman ČERVENKA
Fribourg-Gottéron
ÚTOČNÍK
16.4.
Dmitrij JAŠKIN
St.Louis Blues
ÚTOČNÍK
9.4.
Dominik KUBALÍK
HC Ambri-Piotta
ÚTOČNÍK
16.4.
Filip CHYTIL
New York Rangers
ÚTOČNÍK
17.4.
Filip CHLAPÍK
Ottawa Senators
ÚTOČNÍK
16.4.
Filip ZADINA
Halifax, QMJHL
ÚTOČNÍK
20.4.
Martin FRK
Detroit Red Wings
 
 
 
TOPlist