---

 
 
TABULKA EURO HOCKEY TOUR 2014/2015
 
 
pořadí
tým
Z
V
VP
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Švédsko*
12
5
3
1
3
36-31
+5
22
 
2.
Finsko*
12
5
2
1
4
27-24
+3
20
 
3.
Česko
12
4
1
2
5
33-31
+2
16
 
4.
Rusko
12
4
0
2
6
29-39
-10
14
 
 
*) utkání ŠVÉDSKO-FINSKO 6.2. nebylo dohráno kvůli špatnému ledu. Při přerušení ve 23.minutě platil stav 0-1 a ten je rovněž zanesen do tabulky (výhra Finska 1-0)
 
 
Přípravná evropská hokejová soutěž po osmnácti letech fungování mění svou strukturu. Pro sezony 14/15 a 15/16 zůstávají tradiční turnaje Karjala (listopadová reprezentační přestávka) a turnaj Channel One cup (prosincová přestávka). Švédské a české hokejové hry touto sezonou končí a jsou nahrazeny šesti přátelskými dvojzápasy.
 
 
Turnaje Karjala a Channel One cup se hrají standardním způsobem každý s každým, oba turnaje nabídnou po šesti zápasech, pět z nich se hraje v hlavním dějišti, šestý jinde.
 
V únoru a v dubnu sehrají všechny čtyři země každá po třech přátelských dvojutkáních. Počet odehraných duelů zůstává stejný jako dříve, ubyde ale utkání sehraných na neutrální půdě, které byly zpravidla divácky nezajímavé.
 
 
 
 
 
Karjala turnaus 2014
 
1.
Švédsko
3
1
2
0
0
12-7
7
2.
Finsko
3
2
0
0
1
8-6
6
3.
Rusko
3
1
0
1
1
10-13
4
4.
Česko
3
0
0
1
2
6-10
1
 
 
čtvrtek 6.11.2014
17:30 SEČ
vysílá ČT Sport ŽIVĚ
Hartwall areena, Helsinki
7026 diváků
hlavní rozhodčí: Linus Öhlund (SWE), Tobias Björk (SWE)
střely na bránu 29-23
trestné minuty 4-10
čároví rozhodčí: Sakari Suominen (FIN), Jani Pesonen (FIN)
třetiny   1:0    1:1   0:0
2:1
16:15
24:24
31:27
FIN
CZE
FIN
Immonen (Pesonen, Koistinen)
Smoleňák (Svačina)
Palola (Filppula, Kousa)
Finsko (dres): Metsola– Hietanen, Koistinen, Kousa, Mäntylä, Lajunen, Näkyvä, Ohtamaa, Marttinen– Pesonen, Immonen, Pihlström– Kiiskinen, Hytönen, Hartikainen– Palola, Filppula, Osala– Tuppurainen, Kemppainen, Junttila – Pesonen
Česko (dres): Francouz– Zámorský, Krejčík, Roth, Vitásek, Mozík, Jank, Pláněk, Kempný – Pohl, Roman, Svačina – Radil, Zohorna, Orsava – Kubalík, Birner, Smoleňák – Valský, Filippi, Lev
 
čtvrtek 6.11.2014
19:00 SEČ

Tegera Arena, Leksand
6634 diváků
hlavní rozhodčí: -
střely na bránu 29-33
trestné minuty 16-10
čároví rozhodčí: -
třetiny   2:0    1:3   1:1    0:0
5:4 sn
01:35
12:21
30:50
31:41
34:03
36:09
45:04
45:57
RSN
SWE
SWE
RUS
RUS
RUS
SWE
SWE
RUS
SWE
Hersley (Danielsson, Klasen)
Engqvist (Birthén)
Kugryšev (Slepyšev)
Kokarev (Zubov, Radulov)
Radulov (Zubov, Medveděv)
Ullström (Urbom, Klasen)
Wandell (Fransson)
Slepyšev (Kugryšev)
Pettersson
Švédsko (dres): Nilsson (Karlsson) – Hersley, Fransson, Burström, Andersén, Rahimi, Urbom, Lundgren – Thuresson, Lundqvist, Danielsson – Petersson, Wandell, Klasen – Brithén, Engqvist, Ullström – Paulsson, Ericsson, Axelsson – Ridderwall, Janmark-Nylén
Rusko (dres):  Galinov (Sorokin) – Kutuzov, Medvěděv, Pivcakin, Rukavišnikov, Višněvskij, Mironov – Slepyšev, Kalinin, Kugryšev – Radulov, Apalkov, Averin – Petrov, Andronov, Žerděv – Bučněvič, Zubov, Kokarev
 
sobota 8.11.2014
11:00 SEČ
vysílá ČT Sport ŽIVĚ
Hartwall areena, Helsinki
2994 diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu 28-23
trestné minuty 8-8
čároví rozhodčí:
třetiny   0:0    3:3   0:0   0:0
3:4 sn
21:17
21:39
22:20
34:52
39:23
39:46
RSN
SWE
SWE
CZE
CZE
CZE
SWE
SWE
Ericsson (Hersley)
Ericsson (Paulson)
Filippi (Kubalík)
Zámorský (Svačina)
Smoleňák (Radil, Birner)
Petersson (Klasen, Fransson)
Klasen
Česko (dres): Hrubec - Zámorský, Polášek, Krejčík, Vitásek, Mozík, Doudera, Pláněk, Kempný- Pohl, Roman, Svačina - Radil, Birner, Smoleňák - Valský, Zohorna, Holík-  Kubalík, Filippi, Simon
Švédsko (dres): Nilsson – Fransson, Hersley, Rahimi, Burström, Urbom, Lundgren, Andersén– Danielsson, Lundqvist, Thuresson– Klasen, Wandell, Petterson – Ridderwall, Engqvist, Brithén – Jänmark-Nylén, Jimmie Ericsson, Paulsson – Axelsson, Ullström
 
sobota 8.11.2014
15:00 SEČ
vysílá ČT - pouze online
Hartwall areena, Helsinki
11 781 diváků
hlavní rozhodčí: Tobias Björk, Linus Öhlund (oba SWE)
střely na bránu 25-30
trestné minuty 6-8
čároví rozhodčí: Markus Hägerström, Iikka Kilunen (oba FIN)
třetiny   1:1    1:4   0:1
2:6
10:45
19:36
20:30
23:05
28:55
30:03
31:10
51:54
RUS
FIN
RUS
FIN
FIN
FIN
FIN
FIN
Panarin (Averin, Kovalčuk)
Immonen (Hietanen, Koistinen)
Kokarev (Medveděv, Radulov)
Pesonen (Immonen)
Lindell (Petrell)
Näkyvä (Harttikainen, Ohtamaa)
Osala (Kivistö, Filppula)
Hartikainen (Hytönen, Ohtamaa)
Rusko (dres): Košečkin (Sorokin) – Medveděv, Čudinov, Kutuzov, Antipin, Pivčakin, Mironov, Višněvskij, Rukavišnikov – Radulov, Zubov, Kokarev – Panarin, Averin, Kovalčuk – Kugryšev, Kalinin, Slepyšev – Andronov, Kameněv, Kosov – Petrov
Finsko (dres): Engren (Metsola) – Koistinen, Hietanen, Näkyvä, Ohtamaa, Lindell, Kivistö, Mäntylä, Kousa – Pihlström, Immonen, Pesonen – Hartikainen, Hytönen, Kiiskinen – Petrell, Wirtanen, Pesonen – Osala, Filppula, Palola
 
neděle 9.11.2014
11:00 SEČ
vysílá ČT Sport ŽIVĚ
Hartwall areena, Helsinki
diváků
hlavní rozhodčí: Antti Boman, Anssi Salonen (oba FIN)
střely na bránu 25-28
trestné minuty 22-26
čároví rozhodčí: Sakari Suominen, Masi Puolakka (oba FIN)
třetiny   3:0    0:0   1:2
4:2
00:54
09:41
17:12
43:11
54:57
57:50
RUS
RUS
RUS
CZE
RUS
CZE
Panarin (Kovalčuk)
Averin (Mironov, Kovalčuk)
Panarin (Kovalčuk, Averin)
Roman (Svačina)
Radulov (Medveděv, Averin)
Holík (Birner, Pohl)
Rusko (dres): Sorokin (Košečkin) - Medveděv, Pivčakin, Kutuzov, Rukavišnikov, Antipin, Mironov, Višněvskij, Kosov, Apalkov - Radulov, Zubov, Kokarev - Panarin, Averin, Kovalčuk - Andronov, Kalinin, Slepyšev - Bučnevič, Kameněv, Žerděv
Česko (dres): Francouz (Hrubec) - Polášek, Zámorský, Jank, Roth, Doudera, Mozík, Kempný, Plánek - Svačina, Roman, Pohl - Holík, Zohorna, Valský - Smoleňák, Birner, Radil - Simon, Filippi, Orsava - Lev
 
neděle 9.11.2014
15:00 SEČ
vysílá ČT - pouze online
Hartwall areena, Helsinki
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   -:-    -:-   -:-
0:3
-
-
statistiky připravujeme
Finsko (dres):
Švédsko (dres):
 
                   
 
 
Česko-nominace
 
Brankáři:
Pavel Francouz (HC Verva Litvínov, ELH, Česko)
Šimon Hrubec (HC Oceláři Třinec, ELH, Česko)
Obránci:
Milan Doudera (HC Oceláři Třinec, ELH, Česko)
Bohumil Jank (HC Mountfield Hradec Králové, ELH, Česko)
Michal Kempný (HC Kometa Brno, ELH, Česko)
Jakub Krejčík (Örebrö HK, SHL, Švédsko)
Vojtěch Mozík (HC Škoda Plzeň, ELH, Česko)
Martin Pláněk (HC Mountfield Hradec Králové, ELH, Česko)
Adam Polášek (HC Sparta Praha, ELH, Česko)
Vladimír Roth (HC Oceláři Třinec, ELH, Česko)
Ondřej Vitásek (HC Bílí Tygři Liberec, ELH, Česko)
Petr Zámorský (Espoo Blues, SM-Liiga, Finsko)
Útočníci
Michal Birner (KalPa Kuopio, SM-Liiga, Finsko)
Tomáš Filippi (Bílí Tygři Liberec, ELH, Česko)
Petr Holík (PSG Zlín, ELH, Česko)
Tomáš Kubalík (KalPa Kuopio, SM-Liiga, Finsko)
Jakub Lev (HC Škoda Plzeň, ELH, Česko)
Jakub Orsava (HC Oceláři Třinec, ELH, Česko)
Petr Pöhl (Eisbären Berlin, DEB, Německo)
Daniel Přibyl (HC Sparta Praha, ELH, Česko)
Lukáš Radil (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, ELH, Česko)
Ondřej Roman (HC Vítkovice Steel, ELH, Česko)
Dominik Simon (HC Škoda Plzeň, ELH, Česko)
Radek Smoleňák (TPS Turku, SM-Liiga, Finsko)
Vladimír Svačina (HC Vítkovice Steel, ELH, Česko)
Jakub Valský (Bílí Tygři Liberec, ELH, Česko)
Tomáš Zohorna (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, ELH, Česko)
 
 
Finsko-nominace
 
Brankáři:
Juha Metsola (Tappara Tampere, SM-Liiga, Finsko)
Atte Engren (Atlant Mytišči, KHL, Rusko)
Obránci:
Juuso Hietanen (Torpedo Nižnij Novgorod, KHL, Rusko)
Tommi Kivistö (Ilves Tampere, SM-Liiga, Finsko)
Ville Koistinen (HC Davos, NLA, Švýcarsko)
Mikko Kousa (Lukko Rauma, SM-Liiga, Finsko)
Ville Lajunen (Jokerit Helsinki, KHL, Finsko)
Esa Lindell (Äsät Pori, SM-Liiga, Finsko)
Tuukka Mäntylä (Tappara Tampere, SM-Liiga, Finsko)
Kristian Näkyvä (Luleå HF, SHL, Švédsko)
Atte Ohtamaa (Jokerit Helsinki, KHL, Finsko)
Útočníci
Ilari Filppula (HC Lugano, NLA, Švýcarsko)
Teemu Hartikainen (Salavat Julajev Ufa, KHL, Rusko)
Juha-Pekka Hytönen (HC Lausanne, NLA, Švýcarsko)
Jarkko Immonen (Torpedo Nižnij Novgorod, KHL, Finsko)
Julius Junttila (Kärpät Oulu, SM-Liiga, Finsko)
Joonas Kemppainen (Kärpät Oulu, SM-Liiga, Finsko)
Tuomas Kiiskinen (Växjö Lakers, SHL, Švédsko)
Oskar Osala (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Olli Palola (Tappara Tampere, SM-Liiga, Finsko)
Janne Pesonen (AK Bars Kazaň, Rusko, KHL)
Lennart Petrell (LuleåHF, SHL, Švédsko)
Antti Pihlström (Salavat Julajev Ufa, KHL, Rusko)
Sakari Salminen (Torpedo Nižnij Novgorod, KHL, Rusko)
Janni Tuppurainen (JYP Jyväskylä, SM-Liiga, Finsko)
Petteri Wirtanen (HC Fribourg-Gottéron, NLA, Švýcarsko)
 
     
 
 
Švédsko-nominace
 
Brankáři:
Henrik Karlsson
Anders Nilsson
Obránci:
Niclas Andersén
Niclas Burström
Johan Fransson
Patrik Hersley
Daniel Rahimi
Alexander Urbom
Útočníci
Dick Axelsson
Ted Birthén
Nicklas Danielsson
Andreas Engqvist
Jimmie Ericsson
Oscar Möller
Mattias Janmark-Nylén
Linus Klasen
Joel Lundqvist
Marcus Paulsson
Andre Petterson
Andreas Thuresson
David Ullström
Tom Wandell
     
 
 
Rusko-nominace
 
Brankáři:
Stanislav Galimov (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Vasilij Košečkin (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Ilja Sorokin (Novokuzněck, KHL, Rusko)
Obránci:
Viktor Antipin (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Maxim Čudinov (SKA Petrohrad, KHL, Rusko)
Bogdan Kiselvič (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Jevgenij Medveděv (AK Bars Kazaň, KHL, Rusko)
Andrej Mironov (Dynamo Moskva, KHL, Rusko)
Roman Rukavišnikov (Atlant Mytišči, KHL, Rusko)
Nikita Pivčakin (Avangard Omsk, KHL, Rusko)
Nikita Zajcev (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Útočníci
Jegor Averin (Lokomotiv Jaroslavl, KHL, Rusko)
Sergej Andronov (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Danil Apalkov (Lokomotiv Jaroslavl, KHL, Rusko)
Pavel Bučněvič (Severstal Čerepovec, KHL, Rusko)
Sergej Kalinin (Avangard Omsk, KHL, Rusko)
Vladislav Kameněv (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Denis Kokarev (Dynamo Moskva, KHL, Rusko)
Jaroslav Kosov (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Ilja Kovalčuk (SKA Petrohrad, KHL, Rusko)
Artěmij Panarin (SKA Petrohrad, KHL, Rusko)
Kirill Petrov (AK Bars Kazaň, KHL, Rusko)
Anton Slepyšev (Salavat Julajev Ufa, KHL, Rusko)
Sergej Šmeljov (Atlant Mytišči, KHL, Rusko)
Alexander Radulov (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Ilja Zubov (Vladivostok, KHL, Rusko)
Nikolaj Žerděv (Dynamo Moskva, KHL, Rusko)
     
 
 
 
 
Channel One cup 2014
 
1.
Rusko
3
3
0
0
0
8-4
9
2.
Finsko
3
0
2
0
1
6-6
4
3.
Švédsko
3
1
0
1
1
10-10
4
4.
Česko
3
0
0
1
2
8-12
1
 
 
čtvrtek 18.12.2014
18:30 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
O2 aréna, Praha, Česko
16 348 diváků
hlavní rozhodčí: Antti Boman, Jari Levonen (oba FIN)
střely na bránu 24-33
trestné minuty 16-29
čároví rozhodčí: Miroslav Lhotský, Libor Suchánek (oba CZE)
třetiny   2:0    2:3   0:3
4:6
13:04
13:56
23:26
30:17
30:33
31:31
35:21
43:17
54:56
56:15
CZE
CZE
CZE
SWE
SWE
SWE
CZE
SWE
SWE
SWE
Jan Kovář (Radil, Zaťovič)
Birner (Horák)
Červenka (Klepiš, Zámorský)
Hersley (Omark, Ericsson)
Hersley (Petersson)
Fransson (Omark, Möller)
Němec (Krajíček, Červenka)
Fransson (Omark, Ericsson)
Janmark-Nylén (Junland)
Johnson (Sjögren)
Česko (bílá): Francouz (Jakub Kovář)– Kolář, Němec, Vitásek, Krajíček, Polášek, Zámorský, Kempný, Pláněk– Klepiš, Sobotka, Červenka– Birner, Horák, Smoleňák– Zaťovič, Jan Kovář, Radil– Valský, Filippi, Řepík
Švédsko (modrá): Nilsson (Karlsson)– Hersley, Fransson, Gustafsson, Kronwall, Junland, Rahimi, Burström– Omark, Ericsson, Möller– Thörnberg, Ryno, Petersson- Ullström, Sjögren, Rödin– Ridderwall, Lundqvist, Janmark-Nylén– Thuresson
 
čtvrtek 18.12.2014
17:00 SEČ

Bolšoj ledovyj dvorec, Soči
12 000 diváků
hlavní rozhodčí: Vladimír Pešina, Martin Fraňo (oba CZE)
střely na bránu 25-27
trestné minuty 10-10
čároví rozhodčí: Alexandr Sadovnikov, Alexandr Zacharenkov (oba RUS)
třetiny   1:0    0:0   1:0
2:0
19:04
59:43
RUS
RUS
Medveděv (Zaripov)
Plotnikov (Šipačev, Kovalčuk)
Rusko (bílá): Barulin (Jerjemenko)– Bělov, Čudinov, Kutuzov, Medveděv, Zajcev, Děnisov, Zubarev, Jakovlev– Plotnikov, Šipačov, Kovalčuk– Zaripov, Burmistrov, Mozjakin– Paršin, Zubov, Grigorenko– Kalinin, Averin, Kokarev – Karpov
Finsko (modrá)Engren (Koskinen) – Hietanen, Lepistö, Salmela, Lindell, Mäenpää, Jalasvaara, Kukkonen, Kivisto– Salminen, Immonen, Leino– Pesonen, Filppula, Osala– Jormakka, Koskiranta, Enlund– Wärn, Wirtanen, Petrell – Donskoi
 
sobota 20.12.2014
12:00 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Bolšoj ledovyj dvorec, Soči
10 400 diváků
hlavní rozhodčí: Martin Fraňo, Vladimír Pešina (oba CZE)
střely na bránu 15-13
trestné minuty 12-12
čároví rozhodčí: Alexandr Sadovnikov, Alexandr Zacharenkov (oba RUS)
třetiny   0:1    2:1   0:1
2:3
04:57
24:06
28:14
38:10
43:10
RUS
SWE
SWE
RUS
RUS
Bělov (Kovalčuk, Čudinov)
Ericsson (Omark, Möller)
Hersley (Thörnberg)
Kovalčuk (Čudinov, Šipačev)
Kovalčuk
Švédsko (modrá): Karlsson (Nilsson)– Gustafsson, Kronwall, Hersley, Fransson, Junland, Rahimi, Burström, Ridderwall– Omark, Ericsson, Möller– Petersson, Rynö, Thörnberg– Thuresson, Sjögren, Rödin – Janmark-Nylén, Lundqvist, Johnson
Rusko (dres): Barulin (Galimov)– Bělov, Čudinov, Kutuzov, Medvěděv, Zajcev, Mironov, Zubarev, Jakovlev– Plotnikov, Šipačev, Kovalčuk– Zaripov, Zubov, Mozjakin– Averin, Burmistrov, Grigorenko– Karpov, Kalinin, Kokarev – Paršin
 
sobota 20.12.2014
16:00 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Bolšoj ledovyj dvorec, Soči
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   -:-    -:-   -:-
3:2sn
-
-
údaje zpracováváme
Finsko (dres):
Česko (dres):
 
neděle 21.12.2014
12:00 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
Bolšoj ledovyj dvorec, Soči
10 453 diváků
hlavní rozhodčí: Mikael Sjövist, Marcus Linde (oba SWE)
střely na bránu 21-19
trestné minuty 6-6
čároví rozhodčí:
třetiny   2:0    1:1   0:1
3:2
14:16
19:30
24:21
31:06
47:38
RUS
RUS
RUS
CZE
CZE
Kutuzov (Zubov, Paršin)
Grigorenko (Paršin, Zubov)
Jakovlev (Zaripov)
Kovář (Mozík, Hrňa)
Hrňa (Zaťovič)
Rusko (dres): Galimov (Barulin)– Bělov, Čudinov, Kutuzov, Antipin, Zajcev, Denisov, Mironov, Zubarev– Zaripov, Šipačov, Karpov– Averin, Plotnikov, Mozjakin– Paršin, Zubov, Grigorenko – Jakovlev, Burmistrov, Kalinin
Česko (dres): Jakub Kovář (Francouz)– Kempný, Němec, Mozík, Kolář, Planěk, Vitásek, Polášek, Eminger– Horák, Sobotka, Birner– Zaťovič, Jan Kovář, Hrňa– Smoleňák, Klepiš, Valský– Simon, Filippi, Řepík– Mertl
 
neděle 21.12.2014
16:00 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ od 16.20
Bolšoj ledovyj dvorec, Soči
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   -:-    -:-   -:-
3:2sn
-
-
připravujeme
Finsko (dres):
Švédsko (dres):
 
                   
 
 
 
Česko-nominace
 
Brankáři:
Pavel Francouz (Verva Litvínov, ELH, Česko)
Jakub Kovář (Avtomobilist Jekatěrinburg, KHL, Rusko)
Obránci:
Vladimír Eminger (Sparta Praha, ELH, Česko)
Michal Kempný (Kometa Brno, ELH, Česko)
Jan Kolář (Admiral Vladivostok, KHL, Rusko)
Lukáš Krajíček (Dinamo Minsk, KHL, Bělorusko)
Vojtěch Mozík (Škoda Plzeň, ELH, Česko)
Ondřej Němec (Atlant Mytišči, KHL, Rusko)
Adam Polášek (Sparta Praha, ELH, Česko)
Michal Pláněk (Mountfield Hradec Králové, ELH, Česko)
Ondřej Vitásek (Bílí Tygři Liberec, ELH, Česko)
Petr Zámorský (Espoo Blues, SM-Liiga, Finsko)
Útočníci
Michal Birner (KalPa Kuopio, SM-Liiga, FInsko)
Roman Červenka (SKA Petrohrad, KHL, Rusko)
Tomáš Filippi (Bílí Tygři Liberec, ELH, Česko)
Erik Hrňa (Oceláři Třinec, ELH, Česko)
Roman Horák (Viťaz Podolsk, KHL, Rusko)
Jakub Klepiš (Oceláři Třinec, ELH, Česko)
Jan Kovář (Metallurg Magitogorsk, KHL, Rusko)
Tomáš Mertl (Mountfield Hradec Králové, ELH, Česko)
Lukáš Radil (ČSOB Pojišťovna Pardubice, ELH, Česko)
Michal Řepík (Pelicans Lahti, SM-Liiga, Finsko)
Dominik Simon (Škoda Plzeň, ELH, Česko)
Radek Smoleňák (TPS Turku, SM-Liiga, Finsko)
Vladimír Sobotka (Avangard Omsk, KHL, Rusko)
Jakub Valský (Bílí Tygři Liberec, ELH, Česko)
Martin Zaťovič (Lada Togliatti, KHL, Rusko)
   
 
Rusko-nominace
 
Brankáři:
Konstantin Barulin (Avangard Omsk, KHL, Rusko)
Stanislav Galimov (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Alexander Jerjomenko (Dynamo Moskva, KHL, Rusko)
Obránci:
Viktor Antipin (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Anton Bělov (SKA Petrohrad, KHL, Rusko)
Maxim Čudinov (SKA Petrohrad, KHL, Rusko)
Jegor Jakovlev (Lokomotiv Jaroslavl, KHL, Rusko)
Alexander Kutuzov (Salavat Julajev Ufa, KHL, Rusko)
Jevgenij Medveděv (AK Bars Kazaň, KHL, Rusko)
Andrej Mironov (Dynamo Moskva, KHL, Rusko)
Andrej Zubarev (Salavat Julajev Ufa, KHL, Rusko)
Útočníci
Jegor Averin (Lokomotiv Jaroslavl, KHL, Rusko)
Alexander Burmistrov (AK Bars Kazaň, KHL, Rusko)
Jevgenij Dadonov (SKA Petrohrad, KHL Rusko)
Igor Grigorenko (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Sergej Kalinin (Avangard Omsk, KHL, Rusko)
Denis Kokarev (Dynamo Moskva, KHL, Rusko)
Ilja Kovalčuk (SKA Petrohrad, KHL Rusko)
Sergej Mozjakin (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Artěmij Panarin (SKA Petrohrad, KHL Rusko)
Sergej Plotnikov (Lokomotiv Jaroslavl, KHL, Rusko)
Alexander Radulov (CSKA Moskva, KHL, Rusko)
Maxim Šipačov (SKA Petrohrad, KHL Rusko)
Viktor Tichonov (SKA Petrohrad, KHL Rusko)
Denis Zaripov (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Ilja Zubov (Admiral Vladivostok, KHL, Rusko)
     
 
 
 
 
Finsko-nominace
 
Brankáři:
Attte Engren (Atlant Mytišči, Rusko, KHL)
Mikko Koskinen (SKA Petrohrad, Rusko, KHL)
Obránci:
Juuso Hietanen (Torpedo Nižnij Novgorod, KHL, Rusko)
Janne Jalasvaara (Dynamo Moskva, KHL, Rusko)
Lasse Kukkonen (Kärpät Oulu, SM-Liiga, Finsko)
Sami Lepistö (Avtomobilist Jekatěrinburg, KHL, Rusko)
Esa Lindell (Äsät Pori, SM-Liiga, Finsko)
Mikko Mäenpää (JYP Jyväskylä, SM-Liiga, Finsko)
Ilari Melart (Jugra Chanty-Mansijsk, KHL, Rusko)
Anssi Salmela (Färjestads BK, SHL, Švédsko)
Ossi Väänänen (Jokerit Helsinki, KHL, Finsko)
Útočníci
Juhamatti Aaltonen  (Jokerit Helsinki, KHL, Finsko)
Jonas Donskoi (Kärpät Oulu, SM-Liiga, Finsko)
Jonas Enlund (Sibir Novosibirsk, KHL, Rusko)
Ilari Filppula (HC Lugano, NLA, Švýcarsko)
Jarko Immonen (Torpedo Nižnij Novgorod, KHL, Rusko)
Tuomas Kiiskinen (Växjö Lakers, SHL, Švédsko)
Jarno Korskiranta (Sibir Novosibirsk, KHL Rusko)
Ville Leino (Medvěščak Záhřeb, KHL, Chorvarsko)
Oskar Osala (Metallurg Magnitogorsk, KHL, Rusko)
Harri Pesonen (HC Lausanne, NLA, Švýcarsko)
Lenart Petrell (Luleå HF, SHL, Švédsko)
Teemu Ramstedt (IFK Helsinki, SM-Liiga, Finsko)
Sakari Salminen (Torpedo Nižnij Novgorod, KHL, Rusko)
Petteri Wirtanen (Jokerit Helsinki, KHL, Finsko)
   
 
Švédsko-nominace
 
Brankáři:
Henrik Karlsson (Jokerit Helsinki, KHL, Finsko)
Anders Nilsson (AK Bars Kazaň, KHL, Rusko)
Obránci:
Jonas Ahnelöv (MODO Hockey, Örnsköldsvik, SHL, Švédsko)
Erik Gustafsson (Avangard Omsk, KHL, Rusko)
Jonas Junland (Linköpings HC, SHL, Švédsko)
Johan Fransson (Rapperswill-Jona, NLA, Švýcarsko)
Patrik Hersley (Sibir Novosibirsk, KHL, Rusko)
Staffan Kronwall (Lokomotiv Jaroslavl, KHL, Rusko )
Daniel Rahimi (Linköpings HC, SHL, Švédsko)
Útočníci
Andreas Engqvist (Atlant Mytišči, KHL, Rusko)
Jimmie Ericsson (SKA Petrohrad, KHL, Rusko)
Mattias Janmark-Nylén (Frölunda Indians, SHL, Švédsko)
Linus Klasen (HC Lugano, NLA, Švýcarsko)
Joel Lundqvist (Frölunda Indians, SHL, Švédsko)
Linus Omark (Jokerit Helsinki, KHL, Rusko)
Oscar Möller (AK Bars Kazaň, KHL, Rusko)
Andre Petersson (HK Soči, KHL, Rusko)
Fredrik Pettersson (HC Lugano, NLA, Švýcarsko)
Calle Ridderwall (HV'71 Jönköping, SHL, Švédsko)
Anton Rödin (Brynäs Gävle, SHL, Švédsko)
Marrias Sjögren (Linköpings HC, SHL, Švédsko)
Martin Thörnberg (Lokomotiv Jaroslavl, KHL, Rusko)
David Ullström (Sibir Novosibirsk, KHL, Rusko)
Tom Wandell (Avangard Omsk, KHL, Rusko)
     
 
 
 
 
EHT: Evropské hokejové hry 2015
 
1.
Česko
6
4
1
0
1
19-9
14
2.
Švédsko
6
3
1
0
2
14-14
11
3.
Finsko
6
3
0
1
2
13-12
10
4.
Rusko
6
0
0
1
5
11-22
1
 
 
 
-
-
-
-
-
-
6.-8.2.2015
5.-.8.2.2015
15.-19.4.2015
16.-18.4.2015
22.-24.4.2015
22.-26.4.2015
1.utkání
2.utkání
 
 
 
1
5.2.2015
18:30 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ
KV arena, Karlovy Vary, Česko
5985 diváků
hlavní rozhodčí:  Mikael Sjöqvist, Tobias Björk (oba SWE)
střely na bránu 25-20
trestné minuty 31-29
čároví rozhodčí: Miroslav Lhotský, Libor Suchánek (oba CZE)
třetiny   1:0    2:0   0:0
3:0
Rusko
02:55
32:27
34:50
CZE
CZE
CZE
Koukal (Vondrka, Gulaš)
Simon (Ručinský, Sobotka)
Vondrka (Kempný)
Česko (bílá): Salák (Hrubec) – Němec, Kolář, Nakládal, Klesla, Zámorský, Čáslava, Ševc, Kempný – Simon, Sobotka, Ručinský– Adamský, Novotný, Smoleňák – Radil, Zohorna, Zaťovič – Gulaš, Koukal, Vondrka
Rusko (červená): Šaryčenkov (Sorokin) – Kiselevič, Višněvskij, Jakovlev, Ožiganov, Hafizullin, Grigorjev, Koledov, Gavrikov– Andrej Popov, Loktijonov, Glinkin– Sošnikov, Alexander Popov, Kurgyšev– Slepyšev, Tkačev, Lazarevev– Kraskovskij, Andronov, Timkin– Barancev, Fiščenko
 
2
7.2.2015
13:00 SEČ
ČT Sport ŽIVĚ od 2.třetiny
O2 arena Praha, Česko
16 452 diváků
hlavní rozhodčí: Mikael Sjöqvist, Tobias Björk (oba SWE)
střely na bránu 31-20
trestné minuty 12-10
čároví rozhodčí: Vít Lederer, Jiří Gebauer (oba CZE)
třetiny   2:2    1:0   1:1
4:3
Rusko
07:38
09:52
10:22
11:16
29:32
45:41
55:33
CZE
CZE
RUS
RUS
CZE
RUS
CZE
Vondrka (Zohorna, Koukal)
Zohorna (Zaťovič, Roman)
Slepyšev (Grigorjev)
Lazarev (Lokťjonov)
Vondrka (Ševc, Kempný)
Andrej Popov (Alexander Popov, Glinkin)
Svačina (Trestné střílení)
Česko (dres): Salák (Hrubec) - Zámorský, Kolář, Krejčík, Nakládal, Klesla, Čáslava, Ševc, Kempný, Polášek - Gulaš, Sobotka, Ručinský - Simon, Novotný, Smoleňák - Svačina, Roman, Zaťovič - Zohorna, Koukal, Vondrka- Radil
Rusko (dres): Šaryčenkov (Sorokin) – Višněvskij, Kiselevič, Ožiganov, Jakovlev, Grigorjev, Gavrikov, Barancev, Koledov – Andrej Popov, Alexander Popov, Glinkin – Slepyšev, Andronov, Kugryšev – Sošnikov, Lokťjonov, Lazarev – Timkin, Tkačov, Kraskovskij – Fiščenko
                     
 
 
1
6.2.2015
19:00 SEČ
TV info
ABB Arena Nord, Västerås
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   0:1    DNF   DNF
0:1DNF
17:05
FIN
Pesonen (Aaltonen)
Švédsko (dres):
Finsko (dres):
UTKÁNÍ BYLO UKONČENO ZA STAVU 0-1 VE 23.MINUTĚ KVŮLI ŠPATNÉMU LEDU.
 
2
8.2.2015
15:00 SEČ
TV info
Globe Arena, Stockholm
12 496 diváků
hlavní rozhodčí: Vladimír Šindler, Robin Šír (oba CZE)
střely na bránu 23-29
trestné minuty 12-10
čároví rozhodčí: Jimmy Dahmén, Henrik Pihlblad (oba SWE)
třetiny   2:1    1:0   0:1
3:2
FIN
SWE
SWE
SWE
FIN
18:11
18:28
18:48
35:44
39:46
Näkyvä (Kousa, Donskoi)
Kronwall (Sundqvist, Sörensen)
Danielsson (Ullström)
Johansson
Salmela
Švédsko (dres): Svensson (Alsenfelt) - Junland, Rahimi, Burström, Ahnelöv, Hersley, Fransson, Heed, Kronwall - Petersson, Sjögren, Hjalmarsson - Johansson, Rosén, Thörnberg - Danielsson, Wandell, Axelsson - Ullström, Engqvist, Sörensen - Sundqvist
Finsko (dres): Engren (Saros) - Salmela, Jaakola, Näkyvä, Kousa, Mäntylä, Niskala, Jalasvaara, Eronen - Pesonen, Kontiola, Aaltonen - Ramstedt, Joensuu, Hartikainen - Kemppainen, Palola, Donskoi - Savinainen, Sallinen, Saarinen
                     
 
 
1
17.4.2015
19:00 SELČ
TV info
T3 Center, Umeå, Švédsko
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   0:1    0:0   0:3
1:4
CZE
CZE
SWE
CZE
CZE
07:55
42:46
45:25
50:02
58:45
Zaťovič (Radil, Koukal)
Polášek (Buchtele, Radil)
Sörensen (Wallmark)
Radil (Buchtele)
Radil
Švédsko (žlutá): Lassinantti (Petterson-Wentzel) – Kronwall, Andersson, Rahimi, Ahnelöv, Motin, Ekbom, Gunnarsson, Sandberg – Thuresson, Bengtsson, Johansson – Zaar, Wallmark, Sörensen – Danielsson, Sjögren, Janmark-Nylén – Aslund, Carlsson, Ridderwall
Česko (dres): Kovář (Machovský) – Nakládal, Kolář, Krejčík, Čáslava, Jordán, Kempný, Mozík, Polášek – Birner, Sobotka, Vondrka – Simon, Novotný, Smoleňák – M. Růžička, Filippi, Zaťovič – Radil, Koukal, Buchtele – Valský
 
2
19.4.2015
15:00 SELČ
TV info
E.ON arena, Timrå, Švédsko
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   1:1    1:0   0:0
2:1
CZE
SWE
SWE
05:50
19:15
24:02
Sobotka (Mozík, Birner)
Andersson (Pettersson, Thuresson)
Sörensen (Thuresson, Rahimi)
Švédsko (dres): Petterson-Wentzel (Lassinantti) – Rahimi, Ahnelöv, Motin, Ekbom, Gunnarsson, Andersson – Petersson, Wallmark, Johansson – Sörensen, Ridderwall, Thuresson – Danielsson, Sjögren, Janmark-Nylén – Sandberg, Carlsson, Sandberg – Zaar
Česko (dres): Kovář (Machovský) – Nakládal, Kolář, Krejčík, Čáslava, Mozík, Kempný, Polášek, Jordán – Birner, Sobotka, Simon – Valský, Novotný, Smoleňák – M. Růžička, Zohorna, Zaťovič – Radil, Koukal, Buchtele – Filippi
                     
 
 
1
16.4.2015
17:30 SELČ
TV info
Tampereen Hakametsän Jäähalli, Tampere, Finsko
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   0:0    1:0   2:0
3:0
Rusko
FIN
FIN
FIN
25:42
58:15
59:45
Huhtala (Hartikainen, Immonen)
Lepistö (Immonen)
Kontiola (Osala, Salmela)
Finsko (dres):
Rusko (dres):
 
2
18.4.2015
13:00 SELČ
TV info
Hartwall areena, Helsinki, Finsko
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   2:1   2:0   0:1
4:2
Rusko
FIN
FIN
RUS
FIN
FIN
RUS
02:02
04:31
19:56
26:35
36:03
57:33
Louhivaara (Lajunen)
Louhivaara (Lajunen, Huhtala)
Slepyšev (Karpov)
Lindell (Kontiola)
Petrell (Wirtanen, Pesonen)
Birjukov (Širokov)
Finsko (dres):
Rusko (dres):
                     
 
 
1
22.4.2015
17:30 SELČ
TV info
Hostan Arena, Znojmo, ČR
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   1:1    1:0   2:0
4:1
FIN
CZE
CZE
CZE
CZE
00:34
14:08
26:53
51:36
55:08
Barkov (Ruutu, Aaltonen)
Vondrka (Voráček)
Zaťovič (Voráček)
Sobotka (Erat)
Erat (Voráček)
Česko (dres): Salák (Kovář) – Hejda, Němec, Jordán, Nakládal, Jank, Krejčík, Kempný, Pláněk – Erat, Sobotka, Voráček – Vondrka, Kovář, Hertl – Smoleňák , Novotný, Simon – Zaťovič, Koukal, Radil – Birner
Finsko (dres): Engren (Saros) – Hietanen, Lepistö, Ristolainen, Jaakola, Lindell, Ohtamaa, Jokipakka, Mäntylä – Aaltonen, Kontiola, Ruutu – Louhivaara, Barkov, Jokinen– Hartikainen, Immonen, Pihlström – Pesonen, Hytönen, Osala – Huhtala
 
2
24.4.2015
18:00 SELČ
TV info
DRFG Arena, Brno, ČR
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   -:-    -:-   -:-
3:2sn
-
-
-
Česko (dres):
Finsko (dres):
                     
 
 
1
24.4.2015
18:30 SELČ
TV info
Arena Mytišči, Mytišči, Rusko
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   -:-    -:-   -:-
Rusko
4:5
-
-
-
Rusko (dres):
Švédsko (dres):
 
2
25.4.2015
16:00 SELČ
TV info
Arena Mytišči, Mytišči, Rusko
diváků
hlavní rozhodčí:
střely na bránu
trestné minuty
čároví rozhodčí:
třetiny   0:1    1:0   1:1  0:1
Rusko
2:3pp
SWE
RUS
SWE
RUS
SWE
17:31
23:57
47:52
51:00
61:36
Johansson (Sjögren, Pettersson)
Panarin (Šipačov)
Ekman-Larsson (Klingberg)
Medvěděv (Dadonov, Šipačov)
Sörensen (Sjögren)
Rusko (dres):
Švédsko (dres):
                     
 
 
Euro hockey tour - Evropské hokejové hry 2015, Karlovy Vary, KV Arena
čtvrtek 5.února 2015, 18:30 SEČ
 
  Česko
3-0
Rusko
Branky:
 
CZE: 3.Koukal, 33.Simon, 35.Vondrka
RUS: -
 
konečný výsledek
 
 
60:00 Utkání skončilo, český tým poprvé v sezoně vítězí!
 
59:28 Timkin vyloučen na pět minut plus do konce utkání za hrubost.
 
59:28 Po tvrdé srážce se do sebe pustili Timkin a Klesla, rozhodčí přerušují hru.
 
58:32 Krásná individuální akce Gulaše, kterého vychytal skvělý Šaryčenkov a vzápětí Simon netrefil odkrytou bránu!
 
57:48 Rusové špatně střídali a rozhodčí signalizují menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odpyká Fiščenko.
 
57:00 Zohorna vyvezl kotouč do pásma, místo střely podržel puk a počkal na spoluhráče, Čáslava však přestřelil.
 
56:14 Andrej Popov se dostal až nebezpečně blízko před Saláka, ten svoji nulu zatím úspěšně drží.
 
55:11 Na druhé straně jednoduchý zákrok pro Šaryčenkova, který přerušuje hru.
 
54:13 Kotouč nakonec končí v ochranné síti.
 
53:51 Rusové bojují o kotouč v útočném pásmu, ale Salák může být zatím v KLIDU.
 
52:49 Komerční přestávka.
 
52:05 Zakázané uvolnění ruského týmu vrací hru před Šaryčenkova.
 
50:32 Zámorský se vrací na led, český tým kompletní.
 
49:44 Nebezpečnou situaci před českou bránou řeší vyhozením Adamský.
 
48:32 Petr Zámorský půjde znovu na trestnou lavici, za hákování vyloučen na dvě minuty.
 
48:03 Hraje se dlouho bez přerušení, na puku nyní soupeř.
 
46:59 Gulaš vrátil nahrávku Koukalovi, ten těsně minul horní tyč!
 
46:07 Zámorský na ledě, český tým kompletní.
 
45:54 Salák zalehl kotouč a uklidňuje hru.
 
45:33 Koukal zlomil hokejku a český tým je nyní ještě více oslaben.
 
45:15 Nahozený kotouč kryje Salák a přerušuje hru.
 
44:21 Kotouč sražený vysoko nad hrací plochu.
 
44:07 Uvidíme druhou přesilovku soupeře. Petr Zámorský je vyloučen za vražení na hrazení.
 
42:51 Zakázané uvolnění českých hokejistů.
 
41:50 Český tým neudržel útočné pásmo, Rusům ale zakládání útoku vůbec nejde.
 
40:44 Kotouč na střídačce, rozhodčí nařizuje vhazování před Salákem.
 
40:01 Začala třetí třetina.
 
Ani ve druhé třetině jsme neviděli mnoho ofenzivního hokeje, Rusům se ale už nedaří tak dobře bránit a národní tým díky tomu zvýšil svůj náskok o dvě branky a má nakročeno k prvnímu vítězství v sezoně.
 
40:00 Druhá třetina skončila.
 
39:57 Tři vteřiny před koncem třetí třetiny rozhodčí píská icing a vrací hru před Saláka.
 
38:16 Rusové nechali zcela volného Milana Gulaše, toho teď vybruslil skvělý Šaryčenkov!
 
37:25 Po dlouhé pasáži v obranném pásmu se Rusové osvobozují a můžou vystřídat.
 
36:47 Nakládalova střela rozvlnila boční síť Šaryčenkovovy brány.
 
36:17 Rusům dnes hra v útočném pásmu nevychází.
 
34:50 MICHAL VONDRKA ZVYŠUJE NA 3:0! Kempný z obranného pásma našel na modré připraveného Vondrku, který v brejku překonává Šaryčenkova.
 
34:09 Rána Kempného od modré sražená do ochranné sítě.
 
33:06 Ruskou snahu o odpověď brzdí hvizd rozhodčího. Soupeři utekl kotouč za modrou a píská se ofsajd.
 
32:27 DOMINIK SIMON DÁVÁ GÓL! Sobotka vybojoval kotouč u zadního mantinelu, Martin Ručinský si s ním povyjel a v mezikruží našel volného Simona, který střelou pod horní tyčku skóruje.
 
32:12 Teď už je strkanice u brány větší, Gulaš odstrčil Popova tvrdě do brankové konstrukce a Rusové si nechtějí nechat nic líbit.
 
31:12 Zaťovič v rychlosti na sebe navázal dva bránící hráče a zpětnou nahrávkou našel dobře Tomáše Zohornu, ten ani tentokrát Šaryčenkova nepřekonal.
 
30:37 Po přerušení hry strkanice kolem Radka Smoleňáka.
 
30:22 Národní tým opět v útočném pásmu.
 
29:30 Český tým je kompletní.
 
29:16 Poslední střelu Salák vůbec neviděl, kotouč v jeho výstroji.
 
28:39 Puk v hledišti.
 
28:17 Koukal vyhazuje kotouč ze třetiny a česká čtyřka odjíždí střídat.
 
27:30 První přesilovku si zahrají Rusové. Za podražení je vyloučen Lukáš Radil.
 
26:26 Rusové jsou kompletní, Glinkin se vrátil na led.
 
25:20 Nahozený kotouč se těsně před brankou snažil dorážet Radek Smoleňák a po něm dorážky Martina Adamského - tentokrát skvělý Šaryčenkov všechny jejich šance pokryl.
 
24:26 První vyloučení utkání- na dvě minuty za hákování je vyloučen Anton Glinkin.
 
24:17 Novotný na nic nečekal a vypálil, těsně vedle.
 
23:17 Po šanci prvního útoku se do brejku dostal Glinkin, proti němuž zasahuje skvěle Alexandr Salák!
 
22:19 Čáslavovu ránu pokryl lapačkou Šaryčenkov.
 
21:34 Hru přerušuje icing českých hokejistů.
 
20:51 Kombinace první útočné formace střelou neskončila, kotouč nakonec Kolářovi utekl z pásma.
 
20:01 Začala druhá třetina.
 
Rusové se svm mladým týmem hrají velice defenzivně. Český tým ovládal po většinu první třetiny hru, Rusové ale soustředěně brání a selhali jen jednou, ve třetí minutě nestačili na kombinaci Michala Vondrky a Petra Koukala.
 
20:00 První třetina skončila.
 
19:22 Nebezpečnější jsou ale jejich brejky. I teď o kotouč v pásmu přišli.
 
19:07 Rusové se poprvé v utkání drží delší dobu v útočné třetině.
 
18:32 Němec vyhazuje na zakázané uvolnění.
 
17:52 Vondrkovi se po mantinelu nepodařilo protlačit do útoku a musí opustit útočné pásmo.
 
16:40 Po delší pauze se ke slovu znovu dostává soupeř, Salák si opět musel s dorážkami poradit sám, čeští hokejisté dávají Rusům příliš mnoho prostoru před svým gólmanem.
 
16:05 Český tým opět operuje v útočném pásmu.
 
14:50 Kleslovu ránu od levého mantinelu vyrazil Šaryčenkov na hůl Ručinskému, ten trefil připraveného gólmana a Simonovi scházelo jen pár desítek centimetrů , aby na kotouč dosáhl a zakončil do odkryté brány!
 
13.55 Velmi defenzivní výkon mladého ruského výběru, český tým většinu času kontroluje hru, k vážným šancím se ale nedostává.
 
12:22 Rusové čekají na chyby českých hokejistů a po jedné takové musel opět zasahovat Salák. Žádný tlak od soupeře ale viditelný není.
 
11:31 Soupeř v útočném pásmu ihned o kotouč přišel, vzápětí z rychlého protiútoku střílí Novotný a kotouč končí v ochranné síti.
 
11:16 Nakládal na útočné modré přišel o kotouč, český tým musí rychle zpátky.
 
10:28 Icing české reprezentace.
 
09:12 První dva zákroky Saláka. Národní tým se zapomněl v útoku a Rusové toho rychle využili ve svou zatím největší šanci v utkání.
 
08:44 Zaťovič nahodil kotouč do skrumáže před bránou, žádný z jeho spoluhráčů ale neměl volnou hůl.
 
07:58 Adamského střelu lapačkou pokryl Alexander Šaryčenkov. Jeho protějšek, Alexandr Salák, zatím neměl v utkání mnoho práce.
 
07:09 Sobotka přišel o kotouč, Rusové vykazují hru do středního pásma.
 
06:21 Ofsajd soupeře.
 
05:00 Ševc na modré čáře kotouč nezpracoval, národní tým opouští útočnou třetinu.
 
04:49 Rusové v útočném pásmu nevymysleli nic, český tým zpět na puku.
 
03:32 Tvrdou střelu Němce zblokoval jeden z ruských hráčů, kotouč ale stále zůstává v útočném pásmu.
 
02:55 PETR KOUKAL OTEVÍRÁ SKÓRE! Michal Vondrka objel ruskou bránu zezadu a našel nehlídaného Petra Koukala v mezikruží, který Šaryčenkova překonal střelou nad beton.
 
01:33 Tomáš Zohorna se protlačil až k brankovišti, zakončit se mu ale nepodařilo.
 
01:22 Dva první zákroky si zapisuje ruský gólman Šaryčenkov, kterého prověřili oba obránci ze druhé pětky - Rostislav Klesla a vzápětí Jakub Nakládal.
 
00:44 První ruská formace přišla v útočném pásmu o kotouč.
 
00:01 Utkání bylo zahájeno.
 
KV arenou dozněly hymny obou dnešních soupeřů, utkání za okamžik začne.
 
Zahajovací sestavy:
Česko: Salák (Hrubec) – Němec, Kolář, Nakládal, Klesla, Zámorský, Čáslava, Ševc, Kempný – Simon, Sobotka, Ručinský– Adamský, Novotný, Smoleňák – Radil, Zohorna, Zaťovič – Gulaš, Koukal, Vondrka
 
Rusko: Šaryčenkov (Sorokin) – Kiselevič, Višněvskij, Jakovlev, Ožiganov, Hafizullin, Grigorjev, Koledov, Gavrikov – Glinkin, Loktijonov, Andrej Popov – Kurgyšev, Alexander Popov, Sošnikov– Lazarev, Tkačev, Slepyšev– Kraskovskij, Andronov, Timkin– Barancev, Fiščenko
 
Ruský tým dorazil do ČR s věkovým průměrem pouze 22,9 let. Jediným hráčem nad 26 let je čtyřiatřicetiletý Alexander Popov, bez něj by tým měl věkový průměr jen 22,4 let.
 
Trenér ruského týmu Oleg Znarok po tréninku určil brankáře pro dnešní zápas. Chytat by měl Alexander Šaryčenkov, nejstarší z trojice brankářů. Záda na střídačce mu bude krýt Ilja Sorokin.
 
Bez Jana Kováře se bude dnes muset obejít český tým. Útočník Magnitogorsku má horečku.
 
Rusové přijeli do Karlových Varů s mladým a málo zkušeným týmem. Příležitost zahrát si na mezinárodní úrovni dostane i trojice mladých brankářů; Maxim Treťjak má teprve 18 let  a čtyři měsíce, Ilja Sorokin v 19 letech je držitelem stříbrné medaile z posledního MS juniorů, nejstarším brankářem je třiadavacetiletý Alexander Šaryčenkov.  Pouze Ilja Sorokin má na svém kontě jediný start v seniorské reprezentaci, Šaryčenkov ani Treťjak ještě za A-tým nechytali.
 
Utkání začíná v 18:30 hodin. Utkání sledujeme online s textovým komentářem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soupiska CZE:
 
Salák (Hrubec) – Němec, Kolář, Nakládal, Klesla, Zámorský, Čáslava, Ševc, Kempný – Simon, Sobotka, Ručinský– Adamský, Novotný, Smoleňák – Radil, Zohorna, Zaťovič – Gulaš, Koukal, Vondrka
 
Soupiska  RUS:
 
Šaryčenkov (Sorokin) – Kiselevič, Višněvskij, Jakovlev, Ožiganov, Hafizullin, Grigorjev, Koledov, Gavrikov– Andrej Popov, Loktijonov, Glinkin– Sošnikov, Alexander Popov, Kurgyšev– Slepyšev, Tkačev, Lazarevev– Kraskovskij, Andronov, Timkin– Barancev, Fiščenko
 
 
Euro hockey tour - Evropské hokejové hry 2015, Västerås, ABB Arena Nord
pátek 6.února 2015, 19:00 SEČ
 
  Švédsko
0-1 DNF
Finsko
Branky:
 
SWE: -
FIN: 18.Pesonen
 
PŘEDČASNĚ UKONČENO / DID NOT FINISH
 
 
22:34 Rozhodčí utkání zápas ukončil z důvodu nezpůsobilosti hrací plochy. Odvetný zápas se hraje ve Stockholmu v neděli.
 
22:34 Kvůli technickým problémům s ledem je hra opět přerušena.
 
20:01 Začala druhá třetina
 
Začátek druhé třetiny odložen z technických důvodů.
_________________________________________
20:00 První třetina skončila.
 
17:05 Branku Finska (1) vstřelil Janne Pesonen. Asistence: Juhamatti Aaltonen.
 
00:01 Utkání bylo zahájeno.
 
Zahajovací sestavy:
Švédsko: Alsenfelt (Svensson) - Hersley, Fransson, Junland, Rahimi, Heed, Kronwall, Burström, Ahnelöv - Danielsson, Wandell, Axelsson - Petersson, Sjögren, Hjalmarsson - Sundqvist, Engqvist, Ullström - Johansson, Rosén, Thörnberg
 
Finsko: Saros (Engren) - Salmela, Jaakola, Näkyvä, Kousa, Mäntylä, Niskala, Jalasvaara, Eronen - Pesonen, Kontiola, Aaltonen - Joensuu, Ramstedt, Hartikainen - Donskoi, Kemppainen, Palola - Saarinen, Sallinen, Saviainen.
 
Rozhodčí utkání: Vladimír Šindler, Robin Šír (oba CZE)
Čároví rozhodčí : Jimmy Dahmén, Andreas Malmqvist (oba SWE)
 
Utkání začíná v 19:00 hodin. Utkání sledujeme online s aktualizacemi důležitých momentů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soupiska SWE:
 
Alsenfelt (Svensson) - Hersley, Fransson, Junland, Rahimi, Heed, Kronwall, Burström, Ahnelöv - Danielsson, Wandell, Axelsson - Petersson, Sjögren, Hjalmarsson - Sundqvist, Engqvist, Ullström - Johansson, Rosén, Thörnberg
 
Soupiska  FIN:
 
Saros (Engren) - Salmela, Jaakola, Näkyvä, Kousa, Mäntylä, Niskala, Jalasvaara, Eronen - Pesonen, Kontiola, Aaltonen - Joensuu, Ramstedt, Hartikainen - Donskoi, Kemppainen, Palola - Saarinen, Sallinen, Saviainen
 
 
Euro hockey tour - Evropské hokejové hry 2015, Praha, O2 arena
sobota 7.února 2015, 13:00 SEČ
 
  Česko
4-3
Rusko
Branky:
 
CZE: 8.Vondrka, 10.Zohorna, 30.Vondrka, 56.Svačina (TS)
RUS: 11.Slepyšev, 12.Lazarev, 46.An.Popov
 
konečný výsledek
 
60:00 Utkání skončilo, český tým vítězí!
 
59:57 Odpískán icing, ještě jedno vhazování!
 
59:50 Alexandr Salák přerušuje hru, vhazovat se bude po jeho levici.
 
59:37 Svačina se vrací na led, český tým kompletní.
 
59:11 Krejčíkova střela rovněž míjí prázdnou ruskou klec!
 
58:57 Novotný minul odkrytou bránu!
 
58:35 Šaryčenkov opouští bránu, Rusové hrají v šesti proti čtyřem!
 
58:28 Sborná zpět v útočném pásmu.
 
57:59 Kempný tvrdě srazil soupeře a český tým vyhazuje.
 
57:37 Rusové si zahrají ještě jednu přesilovku. Vladimír Svačina vyloučen za držení protihráče.
 
57:28 Dnešní utkání sleduje 16 452 diváků.
 
57:28 Andronovovu ránu vykopl Salák do ochranné sítě.
 
56:31 U kotouče Dominik Simon, který krouží za bránou Šaryčenkova.
 
56:00 Rusové v útočném pásmu, na vyrovnání mají už jen čtyři minuty.
 
55:33 VLADIMÍR SVAČINA DÁVÁ GÓL, ČESKÝ TÝM VEDE 4-3! Svačina Šaryčenkova odlákal od pravé tyčky až k levé, střelou nad lapačku rozeskákal vyprodanou O2 arénu.
 
55:33 Za seknutí do nohy Svačina pojede trestné střílení, ovšem až po komerční přestávce a úpravě ledu.
 
55:33 Po přerušení hry rozhodčí nařizuje trestné střílení!
 
55:09 Svačina v samostatném úniku faulován!
 
54:53 V posledních minutách sledujeme hodně nepřesnou hru.
 
53:31 Sobotkova rána od pravého mantinelu těsně nad horní tyčku.
 
52:51 Další kontroverzní zákrok na Koukala rozhodčí pustili bez povšimnutí, hra pokračuje.
 
52:14 Icing ruského týmu znamená vhazování před Šaryčenkovem.
 
51:44 Novotný v obranném pásmu byl faulován, rozhodčí ale tento zákrok pustili.
 
50:07 Ševc měl zaklíněnou hůl pod padajícím ruským útočníkem, kotouč poslal do středního pásma rukavicí, soupeř musí vyklidit útočnou třetinu.
 
49:33 Pozorný Salák vyráží střelu Tkačeva.
 
49:00 Roman neprokličkoval přes ruského obránce, Rusové se mohou vrátit do útoku.
 
48:03 Ručinský před Šaryčenkovem tečoval ránu Gulaše a ruský gólman teď měl kus štěstí.
 
47:55 Ručinského střela neměla moc šancí.
 
47:25 Koukal ve špatném postavení promáchl.
 
46:49 Rozhodčí přerušuje hru pro postavení Svačiny v brankovišti Šaryčenkova.
 
45:57 Tvrdá rána Petra Čáslavy od modré čáry zvedla publikum ze sedaček, český obránce trefil tyč!
 
45:41 Celá akce nakonec přece jen končí vyrovnávací brankou. ANDREJ POPOV si vyjel po levém kruhu a přihrávku Alexandra Popova umístil za Salákova záda.
 
45:22 Rusové nastěhovaní v útočné třetině, český tým zatím dobře brání.
 
44:40 Lazarev vkleče vystřelil, rotující kotouč kryje Salák lapačkou.
 
43:59 Český tým po krátké pasáži v útočném pásmu o třetinu přišel. Šaryčenkov nyní bez zákroku.
 
43:27 Rozehrávku pokazil teď i český tým. Kotouč unikl přes všechny čáry až na zakázané uvolnění.
 
43:04 A opět nepovedená rozehrávka, kotouč nakonec vylétl mimo kluziště a Salák zasahovat ani teď nemusel.
 
42:35 Rusové váhali s rozehrávkou , nakonec o kotouč přišli.
 
41:32 Simon se tlačil až před Šaryčenkova, nakonec odstavený obráncem; kotouč pomalu doklouzal až k ruskému bankáři, který přerušuje hru.
 
41:03 Prudká ruská rozehrávka končí odpískaným zakázaným uvolněním.
 
40:04 Rusové vhazování vyhráli, Popov ale české obránce nezaskočil a jeho pokus o průnik nevyšel.
 
40:01 Začala třetí třetina.
 
Do druhé třetiny vstoupili aktivněji Rusové, nedokázali ale vstřelit gól. Druhou branku v utkání v polovině třetiny naopak vstřelil Michal Vondrka poté, co jej soupeř zapomněl hlídat na útočné modré čáře. V závěru třetiny se Rusové už dostali pod intenzivní nápor. Český tým vede po čtyřiceti minutách 3-2 a poslední část slibuje ještě napínavý hokej.
 
40:00 Druhá třetina skončila.
 
39:58 Nápor českého týmu pokračoval, ve skrumáži před Šaryčenkovem neměl nikdo kotouč pod kontrolou, ale soupeř toto už ustojí!
 
39:41 A Oleg Znarok si celkem logicky vybírá oddechový čas, aby nechal svoji pětku odpočinout.
 
39:41 Rusové jsou v poslední minutě pod velkým tlakem. Sobotka s Vondrkou a Zohornou ruskou pětku unavili a vyhození na icing pro ně nic neřeší - nemohou střídat.
 
38:58 Vondrka dostal nabídku těsně před brankoviště, kde byl na vteřinku nehlídaný, Šaryčenkov zasahuje.
 
38:37 Kempný zachytil kotouč na modré , jeho střelu vykryl padající ruský útočník.
 
37:59 Útočnou akci českých hokejistů řeší soupeř vyhozením na zakázané uvolnění.
 
37:40 A znovu, soupeři jako by docházely síly útočit.
 
36:55 Rusové neúspěšní v osobních soubojích, Sobotka vyváží kotouč do útočného pásma.
 
36:08 Odpískaný ofsajd českého týmu.
 
35:34 Oba týmy hrají v plném počtu.
 
34:45 Nikomu ze soupeřů se při hře ve čtyřech nedaří usadit v útočném pásmu.
 
33:34 Tomáš Zohorna (CZE) dvě minuty za sekání a Michail Grigorjev (RUS) dvě minuty za hrubost.
 
33:33 Rusové rychle přišli o puk v útočném pásmu a okamžitě odpovídala Koukalova formace - střelu Vondrky Šaryčenkov vyrazil, Koukal ještě dorážel.
 
32:56 Národní tým v ofsajdovém postavení.
 
32:49 Dotek kotouče o ochrannou síť odstartoval komerční přestávku.
 
32:17 V mezikruží číhal Ondřej Roman, jeho střelu vyráží Šaryčenkov.
 
31:29 Český tým už dokázal tlak Rusů ubrzdit.
 
30:37 Barancevova rána končí v Salákově výstroji.
 
30:32 Střela Koledova sražená do ochranné sítě.
 
29:49 Teď už mají slovo rozhodčí. Klesla, Smoleňák, Grigorjev a Andrej Popov na trestné lavici za hrubost. Pokračuje se v pěti na obou stranách.
 
29:49 Zatímco rozhodčí rozhodují o trestech, u středového kruhu se hádají Radek Smoleňák a Alexander Popov.
 
29:49 Grigorjev bez helmy něco důrazně vysvětluje Rostislavu Kleslovi.
 
29:49 Z menší potyčky už se stala delší přetahovaná. V ní jsou Smoleňák, Klesla, Sobotka.
 
29:49 Rusové podcenili Martina Ručinského, který se protlačil až k bekhendovému zakončení, to kryje Šaryčenkov. Následuje menší potyčka, ve které nechybí Radek Smoleňák.
 
29:33 MICHAL VONDRKA DÁVÁ GÓL! Krásná akce, Rusové zapomněli na útočné čáře připraveného Vondrku, kterému poslal přesnou přihrávku Ševc - Vondrka v samostatném úniku Šaryčenkova načapal na švestkách.
 
28:45 Rusové vhazování vyhráli,  v útočném pásmu z ostrého úhlu zkoušel marně překvapit Saláka Sošnikov.
 
28:24 Icing ruských hokejistů, vhazování před Šaryčenkovem.
 
27:33 Smoleňák nedovolil soupeři vzít si kotouč, jeho zpětná přihrávka do brankoviště hledala hůl Novotného, akce byla vymyšlená výborně, teď chybělo jen trochu štěstí.
 
26:59 Popov poslal po pravém křídle do útoku Glinkina, jeho ostrou střelu kryje lapačkou Salák.
 
26:31 Rusům se nepodařilo vyhodit, následně ale vybojovali kotouč u mantinelu a můžou založit svůj útok.
 
26:01 Střela naslepo od levého mantinelu došla až do brankoviště, tam ale nikdo z českých hráčů nebyl.
 
25:25 Kotouč mimo hřiště.
 
24:48 Smoleňák rovněž u ruského gólmana neuspěl.
 
23:17 To se nakonec i podařilo, Šaryčenkovi ale starostí nepřibylo.
 
22:34 Česká reprezentace se po úvodním ruském náporu může usadit v útočném pásmu.
 
21:32 Soupeře zastavuje ofsajd.
 
21:14 Smoleňák pod tlakem v mezikruží vystřelil, střela sražená mimo.
 
20:44 Rusové operují v útočném pásmu, zatím bez střelby.
 
20:01 Začala druhá třetina.
 
V první třetině jsme viděli hned čtyři branky v rychlém sledu, zásluhou Michala Vondrky a Tomáše Zohorny český tým vedl, hned vzápětí se ale o vyrovnání postarali Anton Slepyšev a Anton Lazarev. Stav utkání je zřejmě zaslouženě nerozhodný 2-2.
 
20:00 První třetina skončila.
 
19:30 Gulaš se vrací na led, český tým je kompletní.
 
18:44 Rusům se nedaří udržet v útočném pásmu.
 
18:08 Český tým zatím dobře brání.
 
17:30 Ale jen na chvíli. Po faulu Milana Gulaše (nedovolené bránění) uvidíme další přesilovou hru Ruska.
 
16:53 Klesla se vrací na led, oba týmy hrají v plném počtu.
 
15:46 Soupeř už je kompletní, český tým čeká zkrácené oslabení.
 
14:53 Rostislav Klesla fauluje, dvouminutový trest za podražení, uvidíme hru ve čtyřech.
 
14:14 Od modré po buly rychle vystřelil Klesla a znovu zasahuje ruský gólman.
 
14:03 Rychle založenou akci zakončoval Sobotka, skvělý zásah Šaryčenkova.
 
13:46 Druhá přesilovka pro český tým, Andronov je vyloučen opět za podražení.
 
13:00 Rusům dvě branky pomohly, dnes hrají výrazně aktivněji v útočném pásmu než ve čtvrtek v Karlových Varech.
 
12:12 Puk v hledišti.
 
11:15 Sborná bleskově vyrovnává! Špatné střídání českého týmu dalo Rusům šanci do přečíslení tři na dva, Lokťjonov prostrčil kotouč na ANTONA LAZAREVA a ten mezi betony Saláka dává druhý ruský gól.
 
10:21 Rusové bleskově snižují na 2-1. Nahozený kotouč chvíli poskakoval ve vzduchu a s odrazem o led se nakonec dostal do Salákovy brány. Situaci ještě posoudil videorozhodčí a branka byla uznána jako platná, autorem označen Anton SLEPYŠEV.
 
09:51 TOMÁŠ ZOHORNA DÁVÁ GÓL A ČESKO VEDE 2-0! Další střídání této formace končí znovu kotoučem v Šaryčenkově síti. Ondřej Roman od levého mantinelu poslal kotouč až ke vzdálenější tyči, kam si sjížděl Zohorna -ten puk skvěle umístil za záda ruského brankáře.
 
07:48 MICHAL VONDRKA OTEVÍRÁ SKÓRE! Kempný poslal do přečíslení Zohorny s Vondrkou, druhý jmenovaný na nic nečekal a vystřelil k bližší tyči!
 
06:37 Smoleňákovu střelu zřejmě někdo tečoval, kotouč v ochranné síti.
 
05:45 Puk na střídačce.
 
05:21 Rusové jsou kompletní.
 
04:16 Křížná přihrávka na rozjetého Svačinu, jeho střelu z úhlu lapl Šaryčenkov.
 
03:58 Ručinského povedená střela, rozhodčí však přerušují hru pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
 
03:45 Kleslovu střelu od modré vyráží ruský gólman.
 
03:21 Český tým si zahraje první přesilovku. Andronov vyloučen za podražení.
 
02:44 Rusové jsou v úvodu utkání aktivnější.
 
01:49 První zákrok na kontě Alexandra Saláka, se zakončením ruského centra Lokťjonova neměl mnoho problémů.
 
01:08 Úvodní otrkávaná je za námi, ani jeden z gólmanů nemusel zasahovat.
 
00:01 Utkání bylo zahájeno.
 
Zahajovací sestavy:
Česko: Salák (Hrubec) - Zámorský, Kolář, Nakládal, Klesla, Čáslava, Ševc, Kempný, Polášek - Gulaš, Sobotka, Ručinský - Simon, Novotný, Smoleňák - Svačina, Roman, Zaťovič - Zohorna, Koukal, Vondrka- Radil
 
Rusko: Šaryčenkov (Sorokin) – Višněvskij, Kiselevič, Ožiganov, Jakovlev, Grigorjev, Gavrikov, Barancev, Koledov– Andrej Popov, Alexander Popov, Glinkin– Slepyšev, Andronov, Kugryšev– Sošnikov, Lokťjonov, Lazarev– Timkin, Tkačev, Kraskovskij – Fiščenko
 
Rozhodčí utkání: Tobias Björk, Mikael Sjöqvist (oba SWE)
Čároví rozhodčí: Vít Lederer, Jiří Gebauer (oba CZE)
 
Utkání začíná ve 13:00 hodin. Utkání sledujeme online s textovým komentářem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soupiska CZE:
 
Salák (Hrubec) - Zámorský, Kolář, Krejčík, Nakládal, Klesla, Čáslava, Ševc, Kempný, Polášek - Gulaš, Sobotka, Ručinský - Simon, Novotný, Smoleňák - Svačina, Roman, Zaťovič - Zohorna, Koukal, Vondrka- Radil
 
Soupiska  RUS:
 
Šaryčenkov (Sorokin) – Višněvskij, Kiselevič, Ožiganov, Jakovlev, Grigorjev, Gavrikov, Barancev, Koledov – Andrej Popov, Alexander Popov, Glinkin – Slepyšev, Andronov, Kugryšev – Sošnikov, Lokťjonov, Lazarev – Timkin, Tkačov, Kraskovskij – Fiščenko
 
 
 
Euro hockey tour - Evropské hokejové hry 2015, Stockholm, Ericsson Globe
neděle 8.února 2015, 15:00 SEČ
 
  Švédsko
3-2
Finsko
Branky:
 
SWE: 19.Kronwall, 19.Danielsson, 36.Johansson
FIN: 19.Näkyvä, 40.Salmela
 
konečný výsledek
 
60:00 Utkání skončilo, Švédsko vítězí.
 
59:27 Oddechový čas pro Finsko.
 
58:39 Finsko hraje powerplay bez brankáře.
 
53:50 Vyloučen Marcus Sörensen (SWE) na dvě minuty za podražení.
 
50:23 Vyloučen Janne Jalasvaara (FIN) na dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.
 
49:20 Vyloučen Teemmu Ramstedt (FIN) na dvě minuty za hákování.
 
40:01 Začala třetí třetina.
__________________________________________
40:00 Druhá třetina skončila.
 
39:46 Branku Finska (2) vstřelil při početní výhodě Anssi Salmela.
 
39:32 Vyloučen Oskar Sundqvist (SWE) na dvě minuty za podražení.
 
35:44 Výměna brankářů SWE.
Markus Svensson <> Oscar Alsenfelt.
 
35:44 Branku Švédska (3) vstřelil Martin Johansson.
 
31:11 Vyloučen Daniel Rahimi (SWE)  na dvě minuty za krosček.
 
27:40 Vyloučen Olli Palola (FIN) na dvě minuty za podražení.
 
27:20 Vyloučen David Ullström (SWE) na dvě minuty za podražení.
 
20:01 Začala druhá třetina.
_________________________________________
20:00 První třetina skončila.
 
18:48 Branku Švédska (2) vstřelil Nicklas Danielsson. Asistence: David Ullström.
 
18:28 Branku Švédska (1) vstřelil Staffan Kronwall. Asistence Oskar Sundqvist, Marcus Sörensen.
 
18:11 Branku Finska (1) vstřelil Kristian Näkyvä, asistence Mikko Kousa.
 
10:02 Oddechový čas pro Švédsko.
 
06:51 Vyloučen Andreas Engqvist (SWE) na dvě minuty za podražení.
 
03:04 Vyloučen Tom Wandell (SWE) na dvě minuty za podražení.
 
00:01 Utkání bylo zahájeno.
 
Rozhodčí utkání: Vladimír Šindler, Robin Šír (oba CZE)
Čároví rozhodčí: Jimmy Dahmén, Henrik Pihlblad (oba SWE)
 
Zahajovací sestavy:
Švédsko: Svensson (Alsenfelt) - Junland, Rahimi, Burström, Ahnelöv, Hersley, Fransson, Heed, Kronwall - Petersson, Sjögren, Hjalmarsson - Johansson, Rosén, Thörnberg - Danielsson, Wandell, Axelsson - Ullström, Engqvist, Sörensen - Sundqvist.
 
Finsko: Engren (Saros) - Salmela, Jaakola, Näkyvä, Kousa, Mäntylä, Niskala, Jalasvaara, Eronen - Pesonen, Kontiola, Aaltonen - Ramstedt, Joensuu, Hartikainen - Kemppainen, Palola, Donskoi - Savinainen, Sallinen, Saarinen
 
Utkání začíná v 15:00 hodin. Utkání sledujeme online s komentářem důležitých momentů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soupiska SWE:
 
Svensson (Alsenfelt) - Junland, Rahimi, Burström, Ahnelöv, Hersley, Fransson, Heed, Kronwall - Petersson, Sjögren, Hjalmarsson - Johansson, Rosén, Thörnberg - Danielsson, Wandell, Axelsson - Ullström, Engqvist, Sörensen - Sundqvist
 
Soupiska  FIN:
 
Engren (Saros) - Salmela, Jaakola, Näkyvä, Kousa, Mäntylä, Niskala, Jalasvaara, Eronen - Pesonen, Kontiola, Aaltonen - Ramstedt, Joensuu, Hartikainen - Kemppainen, Palola, Donskoi - Savinainen, Sallinen, Saarinen
 
TOPlist