---

Karjala turnaus 2017
1
Finsko
3
3
0
0
0
10-6
9
2
Švédsko
3
2
0
0
1
8-6
6
3
Rusko
3
2
0
0
1
13-7
6
4
Kanada
3
1
0
0
2
6-8
3
5
Česko
3
1
0
0
2
8-12
3
6
Švýcarsko
3
0
0
0
3
6-12
0
výsledky duelů celků EHT s Kanadou a Švýcarskem se nepočítají do celkové tabulky Euro hockey tour
středa 8.11.2017
18:00 SEČ    ČT Sport
Örebrö, SWE
5 500 diváků
střely na bránu: 24
trestné minuty: 4
 
střely na bránu: 23
trestné minuty: 8
14:45 EQ 29:53 EQ
32:07 P1
48:25 P1
57:42 P1
Everberg (Ahnelöv, Lander)
Möller (Lindström)
Lindström (Kronwall)
Axelsson (Petersson, Omark)
Axelsson (Petersson)
5:3
12:55 P1
21:55 EQ
35:222 P1
Nakládal (Nestrašil, Radil)
Birner (Řepík, Kundrátek)
Radil (Klepiš, Nakládal)
Enroth (Hellberg)
Hersley, Kronwall - Lindholm, Möller, Lindström
Ahnelöv, Gustafsson - Rynö, Omark, Petersson
Nygrén, Fransson - Andersson, Axelsson, Cehlin
Hogström - Norman, Lander, Everberg
 
1:1
2:2
2:0
 
Francouz (Mazanec)
Mozík, Šulák - Sekáč, Radil, Nestrašil
Nakládal, Šmíd - Mertl, Gulaš, Kubalík
Krejčík, Kundrátek - Řepík, Jan Kovář, Birner
Moravčík, Vitásek - Klepiš, Horák, Zaťovič
Lev
hlavní rozhodčí:  ROMAN GOFMAN (RUS), KONSTANTIN OLENIN (RUS)
čároví rozhodčí: HENRIK PIHLBLAD (SWE), JIMMY DAHMÉN (SWE)
 
                             
 
středa 8.11.2017
20:15 SEČ
Bieler Tissot Arena, Biel, SUI
5476 diváků
střely na bránu: 21
trestné minuty: 10
 
střely na bránu: 25
trestné minuty: 6
25:43 EQ
58:01 EQ
Fora
Loeffel (du Bois, Ambühl)
2:3
28:24 EQ
35:43 EQ
36:47 EQ
Brule (Despres, Genoway)
O'Dell (Stollery, Whitecloud)
Ellison (Kinrade)
Hiller (Senn)
Furrer, Diaz - Corvi, Ambühl, Hofmann
Kreis, du Bois - Hollenstein, Cunti, Praplan
Genazzi, Loeffel - Almond, Suri, Martschini
Fora - Ryser, Walser, Sciaroni
 
0:0
1:3
1:0
 
Scrivens (Peters)
Stollery, Lee -Vey, Brule, Wolski
Genoway, Despres - Klinkhammer, Ellison, Kozun
Kinrade, Blacker - Spaling, Purcell, Howden
Whitecloud, Noreau - Thomas, O'Dell, Bourque
Ebbett, Raymond
hlavní rozhodčí:  DANIEL STRICKER (SUI), MARCUS VINNERBORG (SWE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
čtvrtek 9.11.2017
17:30 SEČ   ČT Sport
Hartwall areena, Helsinki, FIN
10 680 diváků
střely na bránu: 17
trestné minuty: 31
 
střely na bránu: 24
trestné minuty: 29
01:55 EQ
23:10 EQ
50:52 EQ
Kemppainen (Juntilla, Koivisto)
Heiskanen (Pihlström, Antilla)
Ohtamaa (Antilla)
3:2
26:41 EQ
37:07 EQ
Kaprizov  (Gusev)
Plotnikov (Tělegin, Vojnov)
Koskinen (Kilpeläinen)
Mikkola, Lepistö - Peltola, Kontiola, Tolvanen
Heiskanen, V.Lajunen- Hartikainen, Kemppainen, Juntilla
Koivisto, Kukkonen - Erkinjuntti, Koskiranta,Savinainen
Antilla, Niemi, Pihlström, Männinen
 
1:0
1:2
1:0
 
Šestjorkin (Sorokin)
Gavrikov, Kiselevič - Plotnikov, Andronov, Tělegin
Vojnov, Něstětrov - Kaprizov, Tkačjov, Gusev
Nestěrov, Trjamkin - Barabanov, Grigorenko, Mozjakin
Chafizulin, Ljubuškin - Ničuškin, Kalinin, Širokov
Zubarev
hlavní rozhodčí:  LINUS OHLUND (SWE), TOBIAS BJORK (SWE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
pátek 10.11.2017
14:00 SEČ    ČT Sport
Hartwall areena, Helsinki, FIN
- diváků
střely na bránu: 29
trestné minuty: 8
 
střely na bránu: 25
trestné minuty: 16
02:02 P1
19:46 P1
32:52 P1
Gulaš (Krejčík, Kubalík)
Radil (Klepiš, Nakládal)
Kubalík (Gulaš)
3:2
22:50 EQ
30:54 EQ
Haas (Praplan, Hollenstein)
Ambühl (Du Bois, Loeffel)
Mazanec (Francouz)
Nakládal, Šmíd - Radil, Sekáč, Nestrašil
Kundrátek, Krejčík - Gulaš, Kovář, Kubalík
Mozík, Vitásek - Řepík,, Lev, Birner
Němeček, Šulák - Horák, Klepiš, Zaťovič
 
2:0
1:1
0:1
 
Senn (Hiller)
Untersander, Marti - Praplan, Haas, Hollenstein
Du Bois, Loeffel  - Corvi, Ambühl, Moser
Fora, Mauer - Herzog, Suter, Hofmann
Genazzi, Rüfenacht - Baltisberger, Schäppi, Scherwey
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
pátek 10.11.2017
17:30 SEČ      ČT Sport
Hartwall areena, Helsinki, FIN
2 132 diváků
střely na bránu: 35
trestné minuty: 37
 
střely na bránu: 21
trestné minuty: 16
-
-
0:2
36:02 P1
51:53 P1
Lindholm (Hersley, Dahlin)
Lindholm (Möller, Lindström)
Scrivens (Peters)
Lee, Stollery - Brule, Wolski, Vey
Noreau, Genoway - Kozun, Ellison, Klinkhammer
Depres, Kinrade - Purcell, Howden, Ebbett
Whitecloud, Blacker - Thomas, O'Dell, Raymond
 
0:0
0:1
0:1
 
Hellberg (Enroth)
Hersley, Gustafsson - Möller, Lindholm, Lindström
Dahlin, Hogström - F.Pettersson, Lander, Nilsson
Nygrén, Bertilsson - Cehlin, Rynö, Omark
Fransson - Petersson, Asplund, Axelsson
Everberg
hlavní rozhodčí:  ANSSI SALONEN (FIN), STAFAN FONSELIUS (FIN)
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
sobota 11.11.2017
12:30 SEČ    ČT Sport
Hartwall areena, Helsinki, FIN
- diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
 
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
2:6
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
sobota 11.11.2017
16:30 SEČ
Hartwall areena, Helsinki, FIN
- diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
 
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
3:1
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
neděle 12.11.2017
12:30 SELČ   ČT Sport
Hartwall areena, Helsinki, FIN
3 143 diváků
střely na bránu: 35
trestné minuty: 6
 
střely na bránu: 28
trestné minuty: 18
04:23 EQ
11:10 EQ
23:40 P2
33:06 EQ
55:36 EQ
Grigorenko (Tokranov)
Grigorenko (Kalinin)
Kaprizov (Gusev, Nestěrov)
Grigorenko (Kraskovskij)
Chafizullin (Mozjakin, Tkačjov)
5:2
30:36 P1
59:52 P1
Kubalík (Kovář, Řepík)
Klepiš (Kovář)
Sorokin (Karejev)
Chafizullin, Kiselevič - Ničuškin, Andronov, Tělegin
Ljubuškin, Nestěrov - Kaprizov, Šalunov, Gusev
Vojnov, Zubarev - Barabanov, Tkačjov, Mozjakin
Tokranov, Trjamkin - Grigorenko, Kraskovskij, Kalinin
 
2:0
2:1
1:1
 
Mazanec (Francouz)
Nakládal, Šulák - Radil, Nestrašil, Sekáč
Kundrátek, Krejčík - Gulaš, Kovář, Kubalík
Mozík, Vitásek - Řepík, Horák, Birner
Němeček, Moravčík - Klepiš, Lev, Zaťovič
Mertl
hlavní rozhodčí:  ALEKSI RANTALA (FIN), STEFAN FONSELIUS (FIN)
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
neděle 12.11.2017
16:30 SELČ   ČT Sport
Hartwall areena, Helsinki, FIN
- diváků
střely na bránu: 30
trestné minuty: 8
 
střely na bránu: 28
trestné minuty: 12
12:19 EQ
39:54 P1
42:48 EQ
52:36 P1
Männinen (Pyörälä, Virtanen)
Lepistö (Pyörälä)
Heiskanen (Lajunen, Erkinjuntti)
Tolvanen (Lepiströ, Pyörälä)
4:3
02:02 EQ
29:36 P1
46:25 EQ
Brule (Ellison, Wolski)
Noreau (Purcell)
Thomas
Kipelainen (Koskinen)
Lepistö, Hieskanen - Tolvanen, Kontiola, Junttila
Virtanen, Lehtonen - Erkinjuntti, Koskiranta, Savinainen
Ohtamaa, Mikkola - Männinen, Lajunen, Pyörälä
Jokipakka - Anttila, Niemi, Pihlström
 
1:1
1:1
2:1
 
Scrivens (Peters)
Lee, Stollery - Brule, Ellison, Wolski
Noreau, Genoway - Thomas, Vey, Raymond
Despres, Kinrade - Purcell, Ebbett, Bourque
Blacker - Kozun, Howden, Spaling, Klinkhammer
hlavní rozhodčí:  ROBIN ŠÍR (CZE), RENÉ HRADIL (CZE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
 
  ČESKO - nominace
Brankáři:
Pavel Francouz (Traktor Čeljabinsk)
Marek Mazanec (Slovan Bratislava)
Patrik Bartošák (Vítkovice Ridera)
Útočníci:
Jan Kovář (Metallurg Magnitogorsk)
Jiří Sekáč (AK Bars Kazaň)
Roman Horák (Viťaz Podolsk)
Lukáš Radil (Spartak Moskva)
Andrej Nestrašil (Něftěchimik Nižněkamsk)
Tomáš Mertl (Škoda Plzeň)
Michal Řepík (Slovan Bratislava)
Michal Birner (Fribourg-Gottéron)
Jakub Klepiš (BK Mladá Boleslav)
Dominik Kubalík (Škoda Plzeň)
Milan Gulaš (Škoda Plzeň)
Jakub Lev (Vítkovice Ridera)
Martin Zaťovič (Kometa Brno)
Obránci:
Jakub Nakládal (Lokomotiv Jaroslavl)
Tomáš Kundrátek (Torpedo N.Novgorod)
Libor Šulák (Pelicans Lahti)
Vojtěch Mozík (Viťaz Podolsk)
Ondřej Vitásek (Jugra Chanty-Mansijsk)
Ladislav Šmíd (Bílí Tygři Liberec)
Jakub Krejčík (Kometa Brno)
David Němeček (BK Mladá Boleslav)
Michal Moravčík (Škoda Plzeň)
 
   RUSKO - nominace
Brankáři:
Igor Šestjorkin (SKA Petrohrad)
Ilja Sorokin (CSKA Moskva)
Andrej Karejev (Salavat Julajev Ufa)
Útočníci:
Nikita Gusev (SKA Petrohrad)
Alexander Barabanov (SKA Petrohrad)
Sergej Kalinin (SKA Petrohrad)
Sergej Plotnikov (SKA Petrohrad)
Sergej Širokov (SKA Petrohrad)
Kiril Kaprizov (CSKA Moskva)
Michajl Grigorenko (CSKA Moskva)
Valerij Ničuškin (CSKA Moskva)
Sergej Andronov (CSKA Moskva)
Ivan Tělegin (CSKA Moskva)
Vladimir Tkačjev (AK Bars Kazaň)
Sergej Mozjakin (Metallurg Magnitogorsk)
Pavel Kraskovskij (Lokomotiv Jaroslavl)
Obránci:
Vjačeslav Vojnov (SKA Petrohrad)
Vladislav Gavrikov (SKA Petrohrad)
Dinar Chafizulin (SKA Petrohrad)
Andrej Zubarev (SKA Petrohrad)
Bogdan Kiselevič (CSKA Moskva)
Nikita Něstěrov (CSKA Moskva)
Ilja Ljubuškin (Lokomotiv Jaroslav)
Nikita Trjamkin (Avtomobilist Jekatěrinburg)
Vasilij Tokranov (AK Bars Kazaň)
 
   ŠVÉDSKO - nominace
Brankáři:
Jhonas Enroth (Dinamo Minsk)
Magnus Hellberg (Kunlun Red Stars)
Linus Söderström (HV’71 Jönköping)
Útočníci:
Linus Ömark (Salavat Julajev Ufa)
Andon Lander (AK Bars Kazaň)
Andre Petersson (Avangard Omsk)
Dennis Everberg (Avangard Omsk)
John Norman (Jokerit Helsinki)
Frederik Pettersson (ZSC Lions)
Robert Nilsson (ZSC Lions)
Pär Lindshom (Skellefteå AIK)
Joakim Lindström (Skellefteå AIK)
Oscar Möller (Skellefteå AIK)
Dick Axelsson (Färjestads BK)
Johan Rynö (Färjestads BK)
Patrick Cehlin (Luleå HF)
Obránci:
Staffan Kronwall (Lokomotiv Jaroslavl)
Patrik Hersley (SKA Petrohrad)
Jonas Ahnelöv (Avangard Omsk)
Erik Gustafsson (Avangard Omsk)
Johan Fransson (Genève-Servette)
Magnus Nygrén (HC Davos)
Mikael Wikstrand (Färjestads BK)
Rasmus Dahlin (Frölunda Indians)
Simon Bertlisson (Brynäs Gävle)
 
   FINSKO - nominace
Brankáři:
Mikko Koskinen (SKA Petrohrad)
Joni Ortio (Skellefteå AIK)
Eero Kilpeläinen (Örebrö HK)
Útočníci:
Antti Pihlström (Jokerit Helsinki)
Mika Niemi (Jokerit Helsinki)
Eeli Tolvanen (Jokerit Helsinki)
Marko Anttila (Jokerit Helsinki)
Joonas Kemppainen (Salavat Julajev Ufa)
Teemu Hartikainen (Salavat Julajev Ufa)
Petri Kontiola (Lokomotiv Jaroslavl)
Veli-Matti Savinainen (Jurga Chanty-Mansijsk)
Antti Erkinjuntti (SCL Tigers)
Mika Pyörälä (SC Bern)
Jarno Koskiranta (SKA Petrohrad)
Sakari Manninen (Örebrö HK)
Jani Lajunen (HC Lugano)
Julius Junttila (Kärpät Oulu)
Jukka Peltola (Tappara Tampere)
Obránci:
Sami Lepistö (Jokerit Helsinki)
Jyrki Jokipakka (HK Soči)
Ville Lajunen (Spartak Moskva)
Atte Ohtamaa (AK Bars Kazaň)
Jesse Virtanen (Färjestads BK)
Miika Koivisto (Kärpät Oulu)
Lasse Kukkonen (Kärpät Oulu)
Miro Heiskanen (IFK Helsinki)
Mikko Lehtonen (Tappara Tampere)
Niko Mikkola (Tappara Tampere)
 
   KANADA - nominace
Brankáři:
Ben Scrivens (Salavat Julajev Ufa)
Justin Peters (Kölner Haie)
Útočníci:
Andrew Ebbett (SC Bern)
Mason Raymond (SC Bern)
Wojtek Wolski (Kunlun Redstar)
Gilbert Brulé (Kulun Redstar)
Eric O‘Dell (HK Soči)
Rob Klinkhammer (AK Bars Kazaň)
Christian Thomas (Wilkes-Barre Scranton)
Matt Ellison (Metallurg Magnitogorsk)
Derek Roy (Linköpings HC)
Brandon Kozun (Lokomotiv Jaroslavl)
René Bourqe (Djugården)
Quinton Howden (Dinamo Minsk)
Matt Frattin (Barys Astana)
Dylan Sikura (Northeastern University)
Obránci:
Karl Stollery (Dinamo Riga)
Simpon Després (Slovan Bratislava)
Chris Lee (Metallurg Magnitogorsk)
Maxime Noreau (SC Bern)
Jesse Blacker (Kunlun Redstar)
Geoff Kinrade (Kunlun Redstar)
Mat Robinson (CSKA Moskva)
Chay Genoway (Lada Toljatti)
Zach Whitecloud (Bemidji State University)
 
  ŠVÝCARSKO - nominace
Brankáři:
Jonas Hiller (EHC Biel)
Gilles Senn (HC Davos)
Útočníci:
Cody Almond (Genève-Servette)
Andres Ambühl (HC Davos)
Chris Baltisberger (ZSC Lions)
Enzo Corvi (HC Davos)
Luca Cunti (HC Lugano)
Luca Fazzini (HC Lugano)
Gaëtan Haas (SC Bern)
Fabrice Herzog (ZSC Lions)
Gregory Hofmann (HC Lugano)
Denis Hollenstein (EHC Kloten)
Dominic Lammer (EV Zug)
Simon Moser (SC Bern)
Vincent Praplan (EHC Kloten)
Thomas Rüfenacht (SC Bern)
Reto Schäppi (ZSC Lions)
Tristan Scherwey (SC Bern)
Gregory Sciaroni (HC Davos)
Reto Suri (EV Zug)
Pius Suter (ZSC Lions)
Samuel Walser (HC Davos)
Obránci:
Eric Blum (SC Bern)
Raphael Diaz (EV Zug)
Félicien Du Bois (HC Davos)
Michael Fora (HC Ambri-Piotta)
Philippe Furrer (HC Lugano)
Joël Genazzi (HC Lausanne)
Romain Loeffel (Genève-Servette)
Christian Marti (ZSC Lions)
Claude-Curdin Paschoud (HC Davos)
Yannick Rathgeb (Fribourg-Gottéron)
Ramon Untersander (SC Bern)
 
 
 
 
TOPlist