---

 
 
 
Konečná tabulka Euro hockey tour 2012/2013
 
 
poř.
tým
záp
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
 
 
1.
Rusko
12
6
0
2
1
0
3
34-20
23
 
 
 
2.
Česko
12
6
0
0
0
0
6
16-24
18
 
 
 
3.
Finsko
12
4
0
1
2
0
5
25-25
16
 
 
 
4.
Švédsko
12
5
0
0
0
0
7
23-29
15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karjala turnaus 2012
 
Tabulka Karjala turnaus 2012
1.
Česko
3
3
0
0
0
6-2
9
2.
Finsko
3
1
1
0
1
5-3
5
3.
Rusko
3
1
0
1
1
5-6
4
4.
Švédsko
3
0
0
0
3
4-9
0
 
 

 
Turkuhalli, Turku, Finsko
středa 7.11.2012, 17:30 SEČ
vyloučení: 2:4
využití: 0:0
v oslabení: 0:0
diváků: 9 538
-
Johansson, Vineborg (oba SWE) - Puolakka, Saha (oba FIN)
1:2sn
 0:0
1:0
0:1
/0:0
RUS:
20:31
Anisimov (Žerděv, Dadonov)
FIN:
50:47
RSN
Laine (Kontiola)
Nummelin
RUS: Barulin - Medvěděv, Nikulin, Rjasenskij, Bělov, Čudinov, Denisov, Alexandrov, Birjukov - Dadonov, Anisimov, Žerděv - Petrov, Šipačjov, Kuzněcov - Makarov, Tichonov, Tarasenko - Averin, Kazionov, Kokarev
FIN: Rinne - Nummelin, Väänänen, Heikkinen, Kousa, Laakso, Eronen, Hietanen, Jäläsvaara - Haataja, Ramstedt, Hagman - Joensuu, Kontiola, Laine - Salminen, Lähterä, Enlund - Pihlström, Filppula, Tuppurainen
 
Tipsport arena, Liberec, Česká republika
středa 7.11.2012, 18:00 SEČ
vyloučení: 6:7 +
ŠMÍ, ŽID (10mOS)
využití: 1:1
v oslabení: 0:0
diváků: 5 893
 ŽIVĚ: ČT Sport
Konstantin Olenin (RUS), Alexej Ravodin (RUS)-Jaromír Bláha (CZE) Petr Blümel (CZE)
3:1
 
0:0
0:0
3:1
 
CZE:
40:37
48:56
52:48
Plekanec(Nedvěd)
Vondrka (Koukal,Petružálek)
Tlustý (Petružálek, Židlický)
SWE:
58:58
Söderberg (Burström, Kronwall)
CZE: Salák (Pavelec) – Židlický, Šmíd, Novák, Čáslava, Kindl, Nakladál, Krejčík, Galvas – Nedvěd, Plekanec, Tlustý – Petružálek, Koukal, Vondrka – Irgl, Novotný, Hubáček – Hertl, Kovář, Svoboda - Pech
SWE: Wesslau (Hölmqvist) - S. Kronwall, Fantenberg, Viklund, Hedman, Ahnelöv, Burström, Mattias Karlsson - Melker Karlsson, J. Lundqvist, Pettersson - Aslund, Söderberg, Hörnqvist - Backlund, Järnkrok, Gynge - Thörnberg, Mårtensson, J. Fasth - Rasmussen
 
Turkuhalli, Turku, Finsko
pátek 9.11.2012, 14:00 SEČ
vyloučení: 3:5
využití: 1:0
v oslabení: 0:0
diváků: 4 365
ŽIVĚ: ČT Sport
Stefan Fonselius , Jari Levonen - Markus Hägerström, Juha Suoraniemi (všichni FIN)
2:3
 
1:2
1:0
0:1
 
SWE:
05:07
28:22
Thörnberg (Järnkrok, Backlund)
Mårtensson (Fantenberg, Thörnberg)
RUS:
02:20
11:02
42:38
Averin (Kazionov)
Šipačjov (Kuzněcov, Žerděv)
Tichonov
SWE: Holmqvist (Wesslau) – Fantenberg, Kronwall, Hedman, Viklund, Ahnelöv, Burström,Melker Karlsson, Mattias Karlsson – Pettersson, Lundqvist, Rasmussen – Hörnqvist, Söderberg, Landeskog – Gynge, Järnkrok, Backlund – Åslund, Mårtensson, Thörnberg
RUS: Bobrovskij (Barulin) – Medvěděv, Nikulin, Rjasenskij, Bělov, Čudinov, Denisov, Birjukov, Alexandrov – Dadonov, Anisimov, Žerděv – Petrov, Šipačov, Kuzněcov – Makarov, Tichonov, Tarasenko – Averin, Kazjonov, Kokarev
 
Turkuhalli, Turku, Finsko
pátek 9.11.2012, 17:30 SEČ
vyloučení: 1:3
využití: 0:0
v oslabení: 0:0
diváků: 10 238
ŽIVĚ: ČT Sport
Morgan Johansson, Marcus Winnerborg (SWE) - Iikka Killunen, Jari Korteniemi (FIN)
0:1
 
0:1
0:0
0:0
 
FIN:
-
-
CZE:
17:48
Nedvěd  (Koukal)
FIN: Rask (Rinne) - Nummelin, Väänänen, Kousa, Heikkinen, Laakso, Eronen, Hietanen, Jalasvaara - Haataja, Koivu, Hagman - Joensuu, Kontiola, Laine - Salminen, Lehterä, Enlund - Pihlström, Filppula, Tuppurainen
CZE: Pavelec (Salák) - Šmíd, Krejčík, Čáslava, Novák, Kindkl, Nakládal, Galvas - Tlustý, Pech, Nedvěd - Vondrka, Koukal, Petružálek - Hubáček, Novotný, Irgl - Svoboda, Kovář, Hertl
 
Turkuhalli, Turku, Finsko
sobota 10.11.2012, 12:00 SEČ
vyloučení: 5:3
využití: 2:1
v oslabení: 0:0
diváků: 7 869
ŽIVĚ: ČT Sport
Antti Boman (FIN), Mikko Kaukokari (FIN) - Jani Pesonen (FIN), Hannu Sormunen (FIN)
2:1
 
2:0
0:1
0:0
 
CZE:
08:45
17:38
Irgl
Kindl (Irgl)
RUS:
33:43
Medvěděv (Nikulin, Kokarev)
CZE: Pavelec (Salák) - Šmíd, Krejčík, Čáslava, Novák, Kindl, Nakládal, Galvas - Tlustý, Pech, Nedvěd- Vondrka, Koukal, Petružálek - Hubáček, Novotný, Irgl - Svoboda, Kovář, Hertl
RUS: Barulin (Bobrovskij) – Medvěděv, Nikulin, Rjasenskij, Bělov, Čudinov, Denisov, Birjukov, Alexandrov – Dadonov, Anisimov, Plotnikov – Petrov, Šipačjov, Kuzněcov – Makarov, Tichonov, Tarasenko – Averin, Kazjonov, Kokarev
 
Turkuhalli, Turku, Finsko
sobota 10.11.2012, 16:00 SEČ
vyloučení: -:-
využití: -:-
v oslabení: -:-
diváků: -
ŽIVĚ: ČT Sport
Antonín Jeřábek, Vladimír Šindler (oba CZE)-Pasi Nieminen, Sakari Suominen (oba FIN)
3:1
 
-:-
-:-
-:-
 
FIN:
-
zpracovává se
SWE:
-
-
FIN:
SWE:
 
 
Soupisky týmů - Karjala turnaus 2012
 
 
Euro hockey tour 12/13      Karjala cup 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Česká republika
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Ondřej Pavelec
HC Bílí Tygři Liberec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Alexander Salák
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Marek Židlický
Rytíři Kladno
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Kindl
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Ladislav Šmíd
HC Bílí Tygři Liberec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Nakládal
Spartak Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jakub Krejčík
Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
0
Filip Novák
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Petr Čáslava
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
0
Lukáš Galvas
HC Oceláři Třinec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Tomáš Plekanec
Rytíři Kladno
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jiří Tlustý
Rytíři Kladno
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
X
XXX
XXX
XXX
XXX
 
 
 
0
Petr Koukal
Něftěchimik Nižněkamsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Petr Hubáček
JYP Jyväskylä
SM Liiga
Finsko
 
 
 
0
Jiří Novotný
Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
0
Zbyněk Irgl
Dinamo Minsk
KHL
Bělorusko
 
 
 
0
Michal Vondrka
Slovan Bratislava
KHL
Slovensko
 
 
 
0
Jakub Petružálek
Amur Chabarovsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Lukáš Pech
HC Energie Karlovy Vary
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jan Kovář
HC Škoda Plzeň
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Svoboda
HC Kometa Brno
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Tomáš Hertl
HC Slavia Praha
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Petr Nedvěd
HC Bílí Tygři Liberec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
Alois Hadamczik
Josef Paleček
Jan Procházka
 
 
 
 

 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Karjala cup 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Rusko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Sergej Bobrovskij
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
0
Konstantin Barulin
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Ilja Nikulin
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Medvěděv
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Rjazenskij
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Birjukov
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Anton Bělov
Avangard Omsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Denis Děnisov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jurij Alexandrov
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
0
Maxim Čudinov
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Jegor Averin
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Artěm Anisimov
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Nikolaj Žerděv
Atlant Mytišči
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Kuzněcov
Traktor Čeljabinsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Vladimir Tarasenko
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
0
Viktor Tichonov
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
0
Igor Makarov
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
0
Alexander Svitov
Salavat Julajev Ufa
KHL
Rusko
 
 
 
0
Denis Kokarev
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Alexej Těreščenko
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Kiril Petrov
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Vadim Šipačev
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Dadonov
Donbass Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
Zinetula Biljaletdinov
Valerij Bělov
Dmitrij Jukšjevič
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Karjala cup 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Švédsko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Gustav Wesslau
HV´71 Jönköping
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Johan Holmqvist
Brynäs Gåvle
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Victor Hedman
Barys Astana
KHL
Kazachstán
 
 
 
0
Daniel Fernholm
HV´71 Jönköping
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Oscar Fanteberg
HV´71 Jönköping
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Staffan Kronwall
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jonas Ahnelöw
MODO Hockey
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Niclas Burström
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Tobias Viklund
AIK Ishockey Stockholm
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Patrick Hörnqvist
HC Red Ice Martigny-Ver.-En.
NLB
Švýcarsko
 
 
 
0
Mikael Backlund
Västerås IK
Hock.Allsvenskan
Švédsko
 
 
 
0
Per Åslund
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Gabriel Landeskog
Djurgårdens IF Hockey
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Joel Lundqvist
Frölunda Indians
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Carl Söderberg
Linköpings HC
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Martin Thörnberg
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
0
Fredrik Pettersson
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
0
Richard Gynge
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Tony Mårtensson
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jesper Fasth
HV´71 Jönköping
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Melker Karlsson
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Calle Järnkrok
Brynas Gavle
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Oscar Lindberg
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
Pär Mårts
Peter Popovic
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Karjala cup 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Finsko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Pekka Rinne
Dinamo Minsk
KHL
Bělorusko
 
 
 
0
Tuukka Rask
HC Škoda Plzeň
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Petteri Nummelin
HC Lugano
NLA
Švýcarsko
 
 
 
0
Illka Heikkinen
HC Lugano
NLA
Švýcarsko
 
 
 
0
Jane Jalasvaara
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Mikko Kousa
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
0
Juuso Hietanen
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
0
Teemu Laakso
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
0
Ossi Väänänen
Jokerit Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
0
Teemu Eronen
Jokerit Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Mikko Koivu
TPS Turku
SM Liiga
Finsko
 
 
 
0
Niklas Hagman
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jori Lehterä
HK Sibir Novosibirsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jonas Enlund
HK Sibir Novosibirsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jani Tuppurainen
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
0
Teemu Laine
Dinamo Minsk
KHL
Bělorusko
 
 
 
0
Antti Pihlström
Salavat Julajev Ufa
KHL
Rusko
 
 
 
0
Petri Kontiola
Traktor Čeljabinsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jesse Joensuu
Ässät Pori
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Sakari Salminen
KalPa Kuopio
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Juha-Pekka Haataja
Kärpät Oulu
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Ilari Filppula
Jokerit Helsinki
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Teemu Ramstetd
Blues Espoo
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
Jukka Jalonen
Petri Matikainen
Pasi Nurminen
 
 
 
 
 


Euro hockey tour – Karjala cup 2012
sobota 10.listopadu, 16:00 SEČ
 
Euro hockey tour – Karjala cup 2012
sobota 10.listopadu, 12:00 SEČ
TEXTOVÝ PŘENOS ONLINE
jen popis důležitých momentů
ČESKO-RUSKO
Finsko-Švédsko
 
Česko-Rusko
60:00 Utkání skončilo, národní tým má devět bodů a vyhrál první Karjala cup v historii!
 
40:01 Třetí třetina byla zahájena.
 
Při hře pět na pět trvá převaha českého týmu- zradily nás ale fauly, ve kterých se do hry dostali Rusové a jednu také využili. Zásluhou Medveděva tak máme sníženo na 2:1 a čeká nás ještě dramatická třetí třetina.
 
40:00 Druhá třetina skončila.
 
33:43  Rusové snižují. Český tým hrál v oslabení, Jevgenij Medveděv tvrdou ranou propálil i Ondřeje Pavelce.
 
20:01  Druhá třetina byla zahájena.
 
Krásná první třetina v podání národního týmu, který měl značnou převahu a spoustu šancí. Padly dvě branky - obě v přesilovkách a český tým tak vede nad Ruskem 2:0.
 
20:00 První třetina skončila.
 
17:38  Další využitá přesilovka! JAKUB KINDL vypálil od modré, jeho rána byla ještě ztečovaná bránícím ruským hráčem za záda Konstantina Barulina!
 
08:45  ZBYNĚK IRGL OTEVÍRÁ SKÓRE! Nádherná individuální akce v přesilovce, Zbyněk Irgl se ze středního pásma protlačil až před Barulina, v rychlosti obehrál bránící Rusy, nakonec i jejich gólmana a zakončil do prázdné brány.
 
00:01 První třetina byla zahájena.
 
Úvodní soupisky:
 
Pavelec (Salák) - Šmíd, Krejčík, Čáslava, Novák, Kindl, Nakládal, Galvas - Tlustý, Pech, Nedvěd- Vondrka, Koukal, Petružálek - Hubáček, Novotný, Irgl - Svoboda, Kovář, Hertl
 
Barulin (Bobrovskij) – Medvěděv, Nikulin, Rjasenskij, Bělov, Čudinov, Denisov, Birjukov, Alexandrov – Dadonov, Anisimov, Plotnikov – Petrov, Šipačjov, Kuzněcov – Makarov, Tichonov, Tarasenko – Averin, Kazjonov, Kokarev
 
 
Příjemné sobotní poledne. V Turkuhalli začne boj o vítězství na turnaji Karjala, čekají nás dva souboje tradičních rivalů. Náš tým vyzve v pravé poledne Rusy. Utkání můžete sledovat na kanálu ČT Sport i na webu České televize, my vám přinášíme aktuální výsledky s komentářem gólových momentů.
 
Utkání začíná ve 12:00 SEČ.


po skončení
 
po skončení
3:1
 
2:1
třetiny:     1:0   1:1   0:0
 
třetiny:     2:0   0:1   0:0
Branky:
 
Branky:
FIN:
4.Salminen, 38.Nummelin, 59.Haataja
 
 
CZE:
9.Irgl, 18.Kindl
SWE:
32.Söderberg
 
 
RUS:
34.Medveděv
 
 
Program Karjala cup 2012 / mshokej.wbs.cz, X/11
 
 
 
 
Channel One cup 2012
 
Tabulka Kubok Pervogo Kanala 2012
1.
Rusko
3
3
0
0
0
14-2
9
2.
Švédsko
3
2
0
0
1
9-6
6
3.
Finsko
3
1
0
0
2
5-9
3
4.
Česko
3
0
0
0
3
2-13
0
 
 
 
Hartwall areena, Helsinki, Finsko
čtvrtek 13.12.2012, 17:30 SEČ
vyloučení: 4:6
využití: 0:1
v oslabení: 1:0
diváků: 7 805
ČT Sport ŽIVĚ a ONLINE
-
3:2
 
0:1
2:0
1:1
 
FIN:
22:37
35:38
53:41
Osala (Viitaluoma)
Pihlström (Osala)
Ramstedt (Mäenpää, Kiiskinen)
CZE:
00:26
59:40
Kutlák (Frolík, Plekanec)
Hemský
FIN: Ahonen (Ortio) - Laakso, Eronen, Mänepää, Näkyvä, Melart, Lepistö, Kukkonen, Ohtamaa - Aaltonen, Lehterä, Enlund - Kiiskinen, Ramstedt, Pihlström - Osala, Viitaluoma, Kähkönen - Kuusela, Lahti, Huhtala
CZE: Salák (Pavelec) - Nakládal, Kutlák, Kindl, Novák, Škoula, Polák, Němec - Nedvěd, Plekanec, Frolík - Hemský, Krejčí, Voráček - Růžička, Koukal, Rolinek - Petružálek, Kovář, Svoboda - Orsava
 
Arena Chodynka, Moskva, Rusko
čtvrtek 13.12.2012, 17:00 SEČ
vyloučení: 4:7
využití: 1:0
v oslabení: 0:0
diváků: 12 500
 
-
1:5
1:0
0:4
0:1
SWE:
10:09
Danielsson (Kronwall, Bäckström)
RUS:
20:53
32:38
32:55
34:12
43:13
Medveděv (Dacjuk)
Mozjakin (Malkin, Birjukov)
Ovečkin (Těreščenko, Tjutin)
Radulov (Dacjuk, Kovalčuk)
Mozjakin
SWE: Lindbäck (Enroth) - Fröglen, Kronwall, Hedman, Viklund, Burström, Ahnelöv, Bäckman, Danielsson - Hornqvist, Bäckström, Johansson - Lindström, Berglund, Stalberg - Omark, Söderberg, Ericsson - Pettersson, Lundqvist, Persson - Lindberg
RUS: Barulin (Košečkin) - Nikulin, Birjukov, Medvěděv, Jemelin, Tjutin, Denisov, Chudinov, Kalinin - Kuljomin, Malkin, Mozjakin - Radulov, Dacjuk, Kovalčuk - Žerděv, Těreščenko, Ovečkin - Anisimov, Šipačjov, Plotnikov - Širokov
 
Arena Chodynka, Moskva, Rusko
  sobota 15.12.2012, 11:00 SEČ
vyloučení: 5:5
využití: 1:0
v oslabení: 0:0
diváků: 14 000
ČT Sport ŽIVĚ a ONLINE
Alekesei Rantala (FIN), Jari Leppäalhö (FIN) - ??, ??
6:0
 
2:0
2:0
2:0
 
RUS:
08:09
16:08
24:13
27:45
49:08
50:15
Radulov (Jemelin, Dacjuk)
Dacjuk
Mozjakin (Ovečkin)
Dacjuk (Radulov, Kovalčuk)
Malkin
Dacjuk
CZE:
-
-
RUS: Košečkin (Barulin) – Nikulin, Birjukov, Jemelin, Medveděv, Tjutin, Denisov, Kalinin, Čudinov – Kuljomin, Malkin, Mozjakin – Kovalčuk, Dacjuk, Radulov – Žerděv, Těreščenko, Ovečkin – Plotnikov, Anisimov, Širokov
CZE: Pavelec (28. Salák) – Nakládal, Kutlák, Polák, Kindl, Novák, Škoula, Němec – Nedvěd, Plekanec, Svoboda – Hemský, Krejčí, Frolík – Petružálek, Koukal, Rolinek – Růžička, Kovář, Voráček – Orsava, Honejsek
 
Arena Chodynka, Moskva, Rusko
  sobota 15.12.2012, 15:00 SEČ
vyloučení: -:-
využití: -:-
v oslabení: -:-
diváků: -
ČT Sport ŽIVĚ a ONLINE
Vjačeslav Bulanov, Konstantin Olenin (RUS) - XXXX
1:4
 
0:2
0:0
1:2
 
FIN:
52:36
Mäenpää (Ramstedt)
SWE:
03:04
04:41
57:53
59:52
Pettersson (Ludqvist, Persson)
Persson (Lundqvist)
Danielsson (Berglund)
Hedman (ENG)
FIN: Ortio (Ahonen) - Laakso, Eronen, Mäenpää, Melart, Lepistö, Kukkonen, Ohtamaa - Aaltonen, Lehterä, Enlund - Kuusela, Ramstedt, Pihlström - Osala, Viitaluoma, Kahkonen - Sallinen, Lahti, Huhtala
SWE: Enroth (Lindbäck) - Kronwall, Bäckman, Viklund, Hedman, Ahnelov, Burström, Frögren, Stålberg - Johansson, Bäckström, Hornqvist - Linström, Berglund, Danielsson - Ericsson, Söderberg, Lindberg - Persson, Lundqvist, Petersson - Omark
 
Arena Chodynka, Moskva, Rusko
neděle 16.12.2012, 11:00 SEČ
vyloučení: -:-
využití: -:-
v oslabení: -:-
diváků: -
ČT IVYSÍLÁNÍ ONLINE nebo ČT Sport záznam
-
3:1
 
0:0
2:1
1:0
 
RUS:
28:35
30:25
41:06
Šipačov (Dacjuk)
Malkin (Mozjakin, Kuljomin)
Kovalčuk (Šipačov, Dacjuk)
FIN:
35:47
Mäenpää (Näkyvä, Kuusela)
RUS: Barulin (Košečkin) - Nikulin, Birjukov, Jemelin, Medvěděv, Tjutin, Denisov, Chudinov, Kalinin - Kuljomin, Malkin, Mozjakin - Šipačjov, Dacjuk, Kovalčuk - Žerděv, Těreščenko, Ovečkin - Plotnikov, Anisimov, Širokov
FIN: Ahonen (Ortio) - Eronen, Laakso, Näkyvä, Mäenpää, Melart, Lepistö, Kukkonen, Ohtamaa - Aaltonen, Lehterä, Kiiskinen - Kuusela, Ramstedt, Pihlström - Sallinen, Viitaluoma, Enlund - Kahkonen, Lahti, Huhtala
 
Arena Chodynka, Moskva, Rusko
  neděle 16.12.2012, 15:00 SEČ
vyloučení: -:-
využití: -:-
v oslabení: -:-
diváků: -
ČT Sport ŽIVĚ a ONLINE
-
0:4
 
0:1
0:1
0:2
 
CZE:
-
-
SWE:
05:39
36:29
46:17
58:21
Johansson (Bäckström)
Johansson
Söderberg (Stålberg)
Lundqvist (Pettersson, Persson)
CZE: Salák (Pavelec) – Nakládal, Kutlák, Polák, Kindl, Němec, Novák – Voráček, Plekanec, Frolík – Hemský, Krejčí, Koukal – Petružálek, Nedvěd, Rolinek – Honejsek, Kovář, Orsava – Růžička
SWE: Enroth (Lindbäck) - Kronwall, Bäckman, Hedman, Viklund, Burström, Ahnelov, Ericsson, Frögren - Hornqvist, Bäckström, Johansson - Lindström, Berglud, Danielsson, Stålberg, Söderberg, Omark - Petersson, Lundqvist, Persson - Lindberg
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Channel One cup 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Rusko – širší nominace
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Ilja Bryzgalov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Vasilij Košečkin
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
0
Konstantin Barulin
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Ilja Nikulin
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Alexej Jemelin
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Medveděv
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Konstantin Kornějev
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Fjodor Tjutin
Atlant Mytišči
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Rjasenskij
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jakov Rylov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Děnis Děnisov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Birjukov
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Anton Bělov
Avangard Omsk
KHL
Rusko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Alexander Radulov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Alexander Ovečkin
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Malkin
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Nikolaj Kuljomin
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Sergej Mozjakin
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Dmitrij Kazjonov
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Ilja Kovalčuk
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
0
Pavel Dacjuk
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Sergej Širokov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Artěm Anisimov
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jegor Averin
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Sergej Plotnikov
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jevgenij Dadonov
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
0
Nikolaj Žerděv
Atlant Mytišči
KHL
Rusko
 
 
 
0
Alexander Popov
Avangard Omsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Alexander Pěrežogin
Avangard Omsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Alexej Těreščenko
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
0
Vadim Šipačov
Severstal Čerpovec
KHL
Rusko
 
 
 
Zinetula Biljaletdinov
Valerij Bělov
Dmitrij Jukšjevič
 
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Channel One cup 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Česká republika
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Ondřej Pavelec
HC Bílí Tygři Liberec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Alexander Salák
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Roman Polák
HC Vítkovice Steel
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Kindl
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Zdeněk Kutlák
HC Ambri-Piotta
NLA
Švýcarsko
 
 
 
0
Jakub Nakládal
Spartak Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Martin Škoula
Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
0
Filip Novák
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Ondřej Němec
Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Nakládal
Spartak Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Tomáš Plekanec
HC Rytíři Kladno
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
David Krejčí
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jan Kovář
HC Škoda Plzeň
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Petr Koukal
Něftěchimik Nižněkamsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Aleš Hemský
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Tomáš Rolinek
Salavat Julajev Ufa
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jakub Voráček
Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Orsava
HC Oceláři Třinec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Petružálek
Amur Chabarovsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Martin Růžička
HC Oceláři Třinec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Michael Frolík
Piráti Chomutov
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Jakub Svoboda
HC Kometa Brno
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Antonín Honejsek
PSG Zlín
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
0
Petr Nedvěd
HC Bílí Tygři Liberec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
Alois Hadamczik
Josef Paleček
Jan Procházka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Channel One 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Finsko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Ari Ahonen
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Joni Ortio
IFK Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Sami Lepistö
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Mikko Mäenpää
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Lasse Kukkonen
Rögle BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Ilari Melart
IFK Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
0
Krisitan Näkvyvä
JYP Jyväskylä
SM Liiga
Finsko
 
 
 
0
Teemu Laakso
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
0
Atte Ohtamää
Kärpät Oulu
SM Liiga
Finsko
 
 
 
0
Teemu Eronen
Jokerit Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Juhamatti Aaltonen
Rögle BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Jori Lehterä
HK Sibir Novosibirsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Oskar Osala
Něftěchimik Nižněkamsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jonas Enlund
HK Sibir Novosibirsk
KHL
Rusko
 
 
 
0
Tuomas Kiiskinen
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
0
Kristian Kuusela
Blues Espoo
SM Liiga
Finsko
 
 
 
0
Antti Pihlström
Salavat Julajev Ufa
KHL
Rusko
 
 
 
0
Toni Kähkönen
Kärpät Oulu
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Tommi Huhtala
Blues Espoo
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Mikka Lahti
JYP Jyväskylä
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Jere Sallinen
Hämeenlinnan Pallkoerho
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Ville Koho
SaiPa Lappeenranta
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
0
Teemu Ramstetd
Blues Espoo
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
Jukka Jalonen
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Channel One cup 2012
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Švédsko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
0
Jhonas Enroth
Almtuna IS
Hock.Allsvenskan
Švédsko
 
 
 
0
Anders Lindbäck
Ilves Tampere
SM Liiga
Finsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Victor Hedman
Barys Astana
KHL
Rusko
 
 
 
0
Carl Gunnarsson
Örebrö HK
Hock.Allsvenskan
Švédsko
 
 
 
0
Sebastian Erixon
Timrå IK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Staffan Kronwall
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
0
Jonas Ahnelöw
MODO Hockey
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Niclas Burström
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Tobias Viklund
AIK Ishockey Stockholm
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
0
Nicklas Bäckström
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Patrick Berglund
VIK Västeräs HK
Hock.Allsvenskan
Švédsko
 
 
 
0
Viktor Stålberg
Atlant Mytišči
KHL
Rusko
 
 
 
0
Oscar Lindberg
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Joel Lundqvist
Frölunda Indians
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Carl Söderberg
Linköpings HC
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Nicklas Danielsson
SC Bern
NLA
Švýcarsko
 
 
 
0
Fredrik Pettersson
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
0
Nicklas Persson
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
0
Joakim Lindström
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Jimmie Ericsson
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
0
Markus Johansson
Bofors IK Karlskoga
Elitserien
Švédsko
 
 
 
Pär Mårts
Peter Popovic
 
 
 

 

 
 
 
Oddset hockey games 2013
 
Tabulka Oddset hockey games 2013
1.
Finsko
3
2
0
1
0
11-6
7
2.
Česko
3
2
0
0
1
4-4
6
3.
Rusko
3
1
1
0
1
9-6
5
4.
Švédsko
3
0
0
0
3
3-11
0
 
 
 
Ledový Dvorec, Petrohrad, Rusko
středa 6.2.2013, 16:30 SEČ
vyloučení: 6:5
využití: 1:1
v oslabení: 0:1
diváků: 12500

Martin Fraňo, Pavel Hodek (CZE) / Jurij Ivanov, Alexander Nestěrov (RUS)
4:3sn
 
0:2
1:0
2:1
/0:0
 
RUS:
24:49
45:09
49:55
RSN
Bělov (Mozjakin, Rylov)
Pěrežogin
Šipačjov (Radulov, Mozjakin)
Tichonov
FIN:
06:23
15:37
59:24
Aaltonen (Osala, Hytönen)
Aaltonen (Niskala)
Aaltonen
RUS: Košečkin– Birjukov, Nikulin, Bělov, Medvěděv, Čudinov, Děnisov, Rjasenskij, Rylov – Kokarev, Šipačov, Radulov – Mozjakin, Popov, Pěrežogin – Varnakov, Tichonov, Kuzněcov – Plotnikov, Kazjonov, Ketov, Širokov
FIN: Engren– Hietanen, Mäenpää, Lajunen, Niskala, Kousa, Väänänen, Kukkonen, Ohtamää - Filppula, Haataja, Salminen - Aaltonen, Osala, Hytönen- Koskiranta, Kiiskinen, Antilla- Savinainen, Kuusela, Lahti.
 
Malmö Arena, Malmö, Švédsko
čtvrtek 7.2.2013, 19:00 SEČ
vyloučení: 5:1
využití: 0:0
v oslabení: 0:0
diváků: 5097
ČT Sport ŽIVĚ
Jari Levonen, Mikko Kauokari (FIN) / Henrik Pihlblad, Tobias Haster (SWE)
2:0
 
0:0
1:0
1:0
 
CZE:
24:51
40:24
Vondrka (Průcha, Nedorost)
Novotný (Irgl)
SWE:
-
-
CZE: Salák - Krajíček, Barinka, Němec, Čáslava, Mojžíš, Nakládal, Zámorský, Krejčík - Irgl, Novotný, Kašpar - Průcha, Nedorost, Vondrka- Petružálek, Vrána, Tenkrát - T.Rachůnek, Hertl, I.Rachůnek
SWE: Eriksson- Ahnelöv, Burström, Fransson, Bäckman, Nygren, Skogs, Viklund - Thörnberg, Söderberg, Paulsson- Petterson, Lundqvist, Persson - Andersson, Lindberg, Ericsson- Fasth, Rasmussen, Åslund
 
Malmö Arena, Malmö, Švédsko
sobota 9.2.2013, 13:30 SEČ
vyloučení: 4:6
využití: 1:0
v oslabení: 0:0
diváků: 1726
ČT Sport ŽIVĚ/ZÁZNAM od 14:40 SEČ
Mikael Nord, Mikael Sjöqvist / Jimmy Dahmén, Johannes Käck (všichni SWE)
3:0
 
1:0
2:0
0:0
 
FIN:
01:08
30:05
32:13
Lajunen
Hietanen (Filppula)
Savinainen (Lajunen)
CZE:
-
-
FIN:  Metsola - Hietanen, Mäenpää, Lajunen, Niskala, Kousa, Väänänen, Kukkonen, Ohtamaa - Haataja, Filppula, Salminen- Aaltonen, Hytönen, Osala- Anttila, Koskiranta, Kiiskinen - Kuusela, Wirtanen, Savinainen-Lahti.
CZE:Salák- Barinka, Krajíček, Čáslava, Zámorský, Nakádal, Mojžíš, Krejčík, Němec - Kašpar, Novotný, Irgl- Vondrka, Nedorost, Průcha - Adamský, Vrána, Tenkrát- I.Rachůnek, Hertl, T.Rachůnek - Petružálek 
 
Malmö Arena, Malmö, Švédsko
sobota 9.2.2013, 17:30 SEČ
vyloučení: 4:8
využití: 1:1
v oslabení: 0:0
diváků: 8290
ČT Sport ŽIVĚ od 17:45 SEČ
Jari Levonen, Mikko Kauokari (FIN)/ Fredrik Ulriksson, Tobias Haster (SWE)
1:4
 
1:1
0:2
0:1
 
SWE:
17:01
Söderberg (Hjalmarsson)
RUS:
14:20
21:05
25:58
46:13
Nikulin (Birjukov, Radulov)
Mozjakin (Radulov, Šipačev)
Kuzněcov (Tichonov)
Kazjonov (Birjukov, Plotnikov)
SWE: Gustafsson (17. Eriksson)– Viklund, Burström, Bäckman, Fransson, Skogs, Nygren, Fernholm, Paulsson – Hjalmarsson, Söderberg, Arlbrandt – Persson, Lundqvist, Petterson – Andersson, Lindberg, Ericsson – Äslund, Rasmussen, Fasth
RUS: Košečkin – Birjukov, Nikulin, Medvěděv, Belov, Čudinov, Denisov, Ketov, Rijlov – Mozjakin, Šipačev, Radulov – Širokov, Popov, Perežogin – Varnakov, Tichonov, E. Kuzněcov – Plotnikov, Kazijonov, Kokarev
 
Malmö Arena, Malmö, Švédsko
neděle 10.2.2013, 13:00 SEČ
vyloučení: 5:3
využití: 0:1
v oslabení: 0:0
diváků: 1364
ČT Sport ŽIVĚ od 13:55 SEČ
Marcus Vinnerbog, Morgan Johansson (SWE)/ Fredrik Ulriksson, Henrik Pihlblad (SWE)
1:2
 
0:0
0:1
1:1
 
RUS:
52:06
Kuzněcov (Popov)
CZE:
29:56
49:10
Irgl (Tenkrát)
Nedorost (Krajíček, Vondrka)
Rusko: Barulin - Nikulin, Birjukov, Bělov, Medvěděv, Děnisov, Chudinov, Rylov, Ketov- Radulov, Šipačev, Mozjakin- Pěrežogin, Popov, Širokov- Kuzněcov, Tichonov, Varnakov- Kokarev-Kazjonov, Plotnikov.
Česko: Kovář- Krejčík, Krajíček, Čáslava, Němec, Mojžíš, Nakládal, Zámorský - Tenkrát, Novotný, Irgl - Vondrka, Nedorost, Průcha - Kašpar, Vrána, Petružálek- Adamský, Rachůnek T., Rachůnek I.- Hertl.
 
Malmö Arena, Malmö, Švédsko
neděle 10.2.2013, 17:00 SEČ
vyloučení: 5:4
využití: 0:2
v oslabení: 0:0
diváků: 7357
ČT Sport ŽIVĚ
Vjačeslav Bulanov, Konstantin Olenin (RUS) / Jimmy Dahmén, Johannes Käck (SWE)
2:5
 
0:0
1:3
1:2
 
SWE:
28:38
51:46
Fransson (Burström, Fasth)
Andersson (Burström, Lidberg)
FIN:
21:45
23:57
28:38
32:31
59:25
Hytönen (Lajunen)
Mäenpää (Salminen, Filppula)
Savinainen (Kuusela, Kukkonen)
Hietanen (Filppula, Haataja)
Kiiskinen (ENG) (Antilla, Lahti)
SWE: Wesslau – Skogs, Viklund, Fransson, Burström, Nygren, Fernholm, Äslund – Arlbrandt, Söderberg, Hjalmarsson – Pettersson, Lundqvist, Persson – Ericsson, Lindberg, Andersson – Fasth, Rasmussen, Paulsson.
FIN: Engren – Mänpää. Hietanen, Niskala, Lajunen, Väänänen, Kousa, Ohtamaa, Kukkonen – Salminen, Filppula, Haataja – Osala, Hytönen, Aaltonen – Kiiskinen, Lahti, Anttila – Savinainen, Wirtanen, Kuusela
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Oddset hockey games 2013
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Rusko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
 
Vasilij Košečkin
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
 
Konstantin Barulin
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
 
Ilja Nikulin
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
 
Jevgenij Medveděv
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
 
Maxim Čudinov
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
 
Jevgenij Rjasenskij
CSKA Moskva
Rusko
 
 
 
 
Jakov Rylov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Děnis Děnisov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Jevgenij Birjukov
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Anton Bělov
Avangard Omsk
KHL
Rusko
 
 
 
ÚTOČNÍCI
 
 
 
Alexander Radulov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Sergej Širokov
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Viktor Tichonov
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
 
Jevgenij Ketov
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
 
Sergej Mozjakin
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Dmitrij Kazjonov
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Denis Kokarev
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Jevgenij Kuzněcov
Traktor Čeljabinsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Sergej Plotnikov
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
 
Alexander Popov
Avangard Omsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Alexander Pěrežogin
Avangard Omsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Michail Varnakov
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
 
Vadim Šipačjov
Severstal Čerpovec
KHL
Rusko
 
 
 
Zinetula Biljaletdinov
Valerij Bělov
Dmitrij Jukšjevič
 
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Oddset hockey games 2013
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Švédsko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
 
Joakim Eriksson
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Johan Gustafsson
Luleå HF
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
 
Mattias Bäckman
Linköpings HC
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Magnus Nygren
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Tomas Skogs
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Johan Fransson
Luleå HF
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Jonas Ahnelöw
MODO Hockey
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Niclas Burström
Luleå HF
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Tobias Viklund
AIK Ishockey Stockholm
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
 
Pär Albrandt
Linköpings HC
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Jonas Andersson
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
 
Marcus Paulsson
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Per Åslund
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Joel Lundqvist
Frölunda Indians
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Carl Söderberg
Linköpings HC
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Dennis Rasmussen
Växjö Lakers
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Fredrik Pettersson
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
 
Niklas Persson
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Simon Hjalmarsson
Linköpings HC
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Jimmie Ericsson
Skellefteå AIK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Jesper Fasth
HV´71 Jönköping
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Martin Thörnberg
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
Pär Mårts
Peter Popovic
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Oddset hockey games 2013
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Finsko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
 
Ari Ahonen
Metallurg Magnitogorsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Atte Engren
TPS Turku
SM Liiga
Finsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
 
Juuso Hietanen
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
 
Mikko Mäenpää
CSKA Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Lasse Kukkonen
Rögle BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Ville Lajunen
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Ossi Väänänen
Jokerit Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
 
Janne Niskala
Dynamo Minsk
KHL
Bělorusko
 
 
 
 
Atte Ohtamää
Kärpät Oulu
SM Liiga
Finsko
 
 
 
 
Mikko Kousa
MODO Hockey
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
 
Juhamatti Aaltonen
Rögle BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
 
Juha-Pekka Hytönen
Amur Chabarovsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Oskar Osala
Něftěchimik Nižněkamsk
KHL
Rusko
 
 
 
 
Petteri Wirtanen
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
 
Tuomas Kiiskinen
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
 
Kristian Kuusela
Blues Espoo
SM Liiga
Finsko
 
 
 
 
Ilari Filppula
Jokerit Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
 
Marko Antilla
TPS Turku
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
 
Sakari Salminen
KalPa Kuopio
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
 
Mikka Lahti
JYP Jyväskylä
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
 
Jarno Koskiranta
Tappara Tampere
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
 
Veli-Matti Savinainen
Äsät Pori
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
 
Juha-Pekka Haataja
Kärpät Oulu
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
Jukka Jalonen
 
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Oddset hockey games 2013
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Česká republika
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
 
Jakub Kovář
HC Mountfield České Budějovice
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
 
Alexander Salák
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
 
Ondřej Němec
HC Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
 
Jakub Krejčík
HC Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
 
Tomáš Mojžíš
Slovan Bratislava
KHL
Slovensko
 
 
 
 
Jakub Nakládal
Spartak Moskva
KHL
Česká republika
 
 
 
 
Petr Čáslava
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
 
Michal Barinka
HC Vítkovice Steel
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
 
Lukáš Krajíček
Dinamo Minsk
KHL
Bělorusko
 
 
 
 
Petr Zámorský
PSG Zlín
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
 
Jiří Novotný
HC Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
 
Petr Vrána
HC Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
 
Zbyněk Irgl
Dinamo Minsk
KHL
Bělorusko
 
 
 
 
Tomáš Rachůnek
HC Lev Praha
KHL
Česká republika
 
 
 
 
Petr Průcha
SKA Petrohrad
KHL
Rusko
 
 
 
 
Václav Nedorost
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
 
Lukáš Kašpar
Donbas Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
 
Michal Vondrka
Slovan Bratislava
KHL
Slovensko
 
 
 
 
Jakub Petružálek
Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
 
Martin Adamský
HC Oceláři Třinec
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
 
Petr Tenkrát
HC Sparta Praha
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
 
Tomáš Hertl
HC Energie Karlovy Vary
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
 
Ivan Rachůnek
HC Sparta Praha
Extraliga led.hok.
Česká republika
 
 
 
Alois Hadamczik
Josef Paleček
Jan Procházka
 
 
 
 
 
Euro hockey tour - Oddset hockey games  
středa 6.února, 16:30 SEČ
 
Euro hockey tour - Oddset hockey games
čtvrtek 7.února, 19:00 SEČ
TEXTOVÝ PŘENOS ONLINE
jen popis důležitých momentů
ČESKO-ŠVÉDSKO
Rusko-Finsko
 
Česko-Švédsko
Výsledek 2:0 reflektuje dění na ledě. Oba týmy sehrály pěkný hokej, kde vynikali především brankáři a bránící hráči. Český tým vyhrál a bere domácím Švédům tři body.
 
60:00 Utkání skončilo, český tým vítězí!
 
40:24 JIŘÍ NOVOTNÝ DÁVÁ GÓL! Rychlý nápor na začátku třetiny, v nastálém zmatku před brankařem Švédů zpětnou nahrávku Irgla zasunul do brány český kapitán!
 
40:01 Třetí třetina byla zahájena.
 
Ve druhé třetině si vybojoval převahu český tým, celou řadu šancí využil ale jen Michal Vondrka, když v samostatném úniku skóroval ve 25.minutě. Petr Tenkrát neproměnil trestné střílení a ani nikdo další neprostřelil brankáře, proto stav 1:0. Třetí perioda začne asi ve 20:36.
 
40:00 Druhá třetina skončila.
 
24:51 MICHAL VONDRKA OTEVÍRÁ SKÓRE! Útočník bratislavského Slovanu obral obránce Burströma ve středním pásmu a proměnil rychlý samostatný únik!
 
20:01 Druhá třetina byla zahájena.
 
Rychlý, pěkný a poutavý hokej nabízí dnes večer Malmö arena, přesto ta hlavní věc chybí- góly. Švédové měli v první třetině mírně navrch, ale česká obrana zatím funguje skvěle. Šance byly i na druhé straně, ani tam se ale skóre neměnilo. Druhá třetina začne asi v 19:46.
 
20:00 První třetina skončila.
 
00:01 Utkání bylo zahájeno.
 
Hráči se chystají na led, uslyšíme hymny obou soupeřů.
 
Úvodní soupisky:
CZE: Salák - Krajíček, Barinka, Němec, Čáslava, Mojžíš, Nakládal, Zámorský, Krejčík - Irgl, Novotný, Kašpar - Průcha, Nedorost, Vondrka- Petružálek, Vrána, Tenkrát - T.Rachůnek, Hertl, I.Rachůnek
 
SWE: Eriksson- Ahnelöv, Burström, Fransson, Bäckman, Nygren, Skogs, Viklund - Thörnberg, Söderberg, Paulsson- Petterson, Lundqvist, Persson - Andersson, Lindberg, Ericsson- Fasth, Rasmussen, Åslund
 
Rozhodčími zápasu budou Finové Jari Levonen a Mikko Kaukokari. Na čarách budou připraveni domácí Henrik Pihlbald a Tobias Haster.
 
V bráně českého týmu dnes bude Alexandr Salák. Gólman Färjestadu byl v listopadu na ledě při výhře 3-1, o nulu jej připravil 62 vteřin před koncem Carl Söderberg. Proti Švédsku chytal i v Moskvě v prosinci, tehdy jsme ale prohráli 0-4.
 
Při minulých švédských hrách, loni v únoru, vyhrál národní tým 2-1 po samostatných nájezdech. Ty tehdy rozhodl Petr Nedvěd.
 
Po triumfu na turnaji Karjala národní tým zažil debakl v Moskvě. Jaký bude turnaj Oddset hockey games? To napoví už dnešní první zápas proti domácímu Švédsku. Začíná v 19:00 SEČ.


konečný výsledek
 
konečný výsledek
4:3 sn
 
2:0
třetiny:     0:2   1:0   2:1   0:0
      sam.náj.:   XO OX OX
 
třetiny:     0:0   1:0   1:0
Branky:
 
Branky:
RUS:
25.Bělov, 46.Pěrežogin, 50.Šipačov, RSN Tichonov
 
 
CZE:
25.Vondrka, 41.Novotný
FIN:
7.Aaltonen, 16.Aaltonen, 60.Aaltonen
 
 
SWE:
-
 

Euro hockey tour - Oddset hockey games  
neděle 10.února, 17:00 SEČ
 
Euro hockey tour - Oddset hockey games
neděle 10.února, 13:00 SEČ
TEXTOVÝ PŘENOS ONLINE
jen popis důležitých momentů
RUSKO-ČESKO
 Švédsko-Finsko
 
Rusko-Česko
Čeští hokejisté porážejí podruhé v sezóně Rusy a budou vyhlížet odpolední výsledek. Pokud by Finové prohráli, český tým poprvé od doby, co jsou Švédské hry součástí EHT, může vyhrát tento turnaj!
 
60:00 Utkání skončilo, český tým vítězí!
 
52:06 Jevgenij Kuzněcov snižuje na 2:1! Kovář první ránu vyrazil jen na hůl Kuzněcova a ten puk zastrčil za záda Jakuba Kováře.
 
49:10 VÁCLAV NEDOROST DÁVÁ GÓL! Rychlá protiakce českého týmu, Krajíček zavezl puk až za Barulina a skvěle si našel z druhé vlny dojíždějícího Nedorosta, ten Barulina překonal!
 
40:01 Třetí třetina byla zahájena.
 
Ve druhé třetině se Rusové dostali pod tlak vlivem oslabení, z přesilovek jednu využil Zbyněk Irgl. Rusové polevili a český tým měl několik dalších šancí. Ve druhé třetině ale padla jen jediná branka a tak Česko vede po čtyřiceti minutách 1:0.
 
40:00 Druhá třetina skončila.
 
29:57 ZBYNĚK IRGL OTEVÍRÁ SKÓRE! Přesilovkový nálet do třetiny, Barulin špatně rozehrál a v nastálém zmatku Irgl nadvakrát dorazil puk do odkryté brány!
 
20:01 Druhá třetina
byla zahájena.
 
První třetina nabídla pěkný hokej z obou stran. Největší šanci měl Radulov, který po chybě Krajíčka ujížděl sám na Kováře, český brankář jej ale vychytal a stav po první části je nerozhodný 0:0
 
20:00 První třetina skončila.
 
00:01 Utkání bylo zahájeno.
 
Oba dnešní odpolední soupeři se už chystají na led, důležitý zápas začne za několik minut.
 
Trenéři zamíchali sestavou i s přihlédnutím na dohrávku 46.kola extraligy mezi Slavií a Vítkovicemi, která se hraje zítra. Úplně volno dostal obránce Michal Barinka - náš tým totiž bude stejně jako v předchozích zápasech točit jen šest beků, sedmého náhradníka by měl dělat Petr Zámorský. Druhý zasažený, útočník Tomáš Hertl, je v zahajovací sestavě veden rovněž jen jako náhradní třináctý útočník a je možné, že dnes do hry nezasáhne.
 
Zahajovací sestavy:
Rusko: Barulin - Nikulin, Birjukov, Bělov, Medvěděv, Děnisov, Chudinov, Rylov, Ketov- Radulov, Šipačev, Mozjakin- Pěrežogin, Popov, Širokov- Kuzněcov, Tichonov, Varnakov- Kokarev-Kazjonov, Plotnikov.
 
Česko: Kovář- Krejčík, Krajíček, Čáslava, Němec, Mojžíš, Nakládal, Zámorský - Tenkrát, Novotný, Irgl - Vondrka, Nedorost, Průcha - Kašpar, Vrána, Petružálek- Adamský, Rachůnek T., Rachůnek I.- Hertl.
 
Ruští hokejisté zatím suverénně vedou tabulku Euro hockey tour. Pokud český tým chce ještě do vývoje tabulky zasáhnout, musí dnes Rusy porazit.
 
Rozhodčími zápasu budou Marcus Vinnerbog a Morgan Johansson s čárovými Fredrikem Ulrikssonem a Henrikem Pihlbladem. Všichni ze Švédska. 
 
Český národní tým jako jediný v této sezóně dokázal Rusy porazit, to bylo v listopadu na Karjale. V prosinci jsme naopak inkasovali výprask v podobě skóre 0-6. Do branky by se dnes měl poprvé od MS vrátit Jakub Kovář, to už trenéři avizovali dříve, a očekáváme také změny v útočných formacích.
 
Utkání bude zahájeno
ve 13:00 SEČ.


konečný výsledek
 
konečný výsledek
2:5
 
1:2
třetiny:     0:0   1:3   1:1
 
třetiny:     0:0   0:1   1:1
Branky:
 
Branky:
SWE:
29.Fransson, 52.Andersson
 
 
RUS:
53.Kuzněcov
FIN:
22.Hytönen, 24.Mäenpää, 32.Saivinainen, 49.Hietanen, 60.Kiiskinen
 
 
CZE:
30.Irgl, 50.Nedorost
 
 
Program Oddset hockey games 2013 / mshokej.wbs.cz, X/11
 
 
 
 
 
České hokejové hry 2013
 
Tabulka Českých hokejových her 2013
1.
Švédsko
3
3
0
0
0
7-3
9
2.
Rusko
3
1
1
0
1
6-6
5
3.
Česko
3
1
0
0
2
4-5
3
4.
Finsko
3
0
0
1
2
4-7
1
 
 

 

 
Kajot aréna, Brno, Česká republika
čtvrtek 25.4.2013, 18:00 SELČ
vyloučení: 2:4
využití: 1:0
v oslabení: 0:0
diváků: 5 846
ČT Sport ŽIVĚ
Sergejev, Anisimov (RUS) / Gebauer, Lederer (CZE)
2:3
 
0:0
1:2
1:1
 
FIN:
28:35
45:15
Pesonen (Aaltonen, Hytönen)
Viitaluoma (Salminen)
CZE:
26:09
26:59
46:31
Hubáček (Novotný)
Tenkrát (Hertl, Nakládal)
Irgl (Hubáček)
FIN: Ortio – Lajunen, Lepistö, Hietanen, Mäenpää, Kousa, Väänänen, Kukkonen , Melart – Jormakka, Viitaluoma, Salminen– Aaltonen, Hytönen, Pesonen – Hagman, Wirtanen, Pihlström – Haataja, Lahti, Sallinen
CZE: Jakub Kovář - Voráček, Čáslava, Krejčík, Nakládal, Linhart, Mojžíš - Irgl, Novotný, Hubáček - Hertl, Vrána, Tenkrát - Kašpar, Koukal, Vondrka - Gulaš, Pech, I.Rachůnek
 
Kinnarps Arena, Jönköping, Švédsko
čtvrtek 25.4.2013, 19:00 SELČ
vyloučení: 6:5
využití: 2:1
v oslabení: 0:0
diváků: 5 282
 
Laaksonen, Fonselius (FIN) / Käck, Dahmén (SWE)
4:2
 
1:0
3:2
0:0
 
SWE:
09:50
20:19
24:50
28:28
Danielsson (Fransson)
Persson (Kronwall, Rosén)
Axelsson
Omark (Kronwall)
RUS:
32:42
35:32
Mozjakin (Petrov, J.Birjukov)
Svitov (Sojn, Mozjakin)
SWE: Backlund– Fälth, Andersén, Nilsson, Kronwall, Ahnelöv, Fransson, Rahimi, Viklund – Thörnberg, Persson, Axelsson – Andersson, Järnkrok, Omark – Klasen, Rosén, Danielsson – Arlbrandt, Hjalmarsson, Jämtim – Pettersson
RUS: Barulin (29. Košečkin) – Rjasenskij, Nikulin, Birjukov, Medvěděv, Děnisov, Bělov, Kornějev, Zajcev – Pěrežogin, Averin, Popov – Kuzněcov, Šipačov, Mozjakin – Petrov, Těreščenko, Tichonov – Sojn, Svitov, Plotnikov – Kazjonov
 
Kajot aréna, Brno, Česká republika
  sobota 27.4.2013, 14:00 SELČ
vyloučení: 3:5
využití: 0:0
v oslabení: 0:0
diváků: 5 931
ČT Sport ŽIVĚ
Anisimov, Sergejev (RUS) / Gebauer, Lederer (CZE)
0:1
 
0:1
0:0
0:0
 
CZE:
-
-
SWE:
18:19
Arlbrandt (Jämtin)
CZE: Salák  – Voráček, Čáslava, Nakládal, Krejčík, Trončinský, Linhart– Kašpar, Novotný, Hubáček – Hertl, Vrána, Tenkrát – Gulaš, Jan Kovář, Vondrka – Tomáš Rachůnek, Koukal,Ivan Rachůnek  – Sekáč.
SWE: Gustafsson  – Andersén, Fálth, Kronwall, Granberg, Ahnelöv, Fransson, Viklund, Rahimi – Ericsson, Lindberg, Thörnberg – Klasen, Rosén, Danielsson – Jämtin, Hjalmarsson, Arlbrandt – Omark, Pettersson, Andersson.
 
Kajot aréna, Brno, Česká republika
  sobota 27.4.2013, 18:00 SELČ
vyloučení: 4:3
využití: 0:0
v oslabení: 0:0
diváků: 3 826

Hribik, Šindler (CZE) / Hlavatý, Pešek (CZE)
2:1sn
 
0:1
0:0
1:0
0:0
 
RUS:
40:48
RSN
Těreščenko (Petrov, Nikulin)
Mozjakin
FIN:
05:08
Hytönen (Pesonen)
RUS: Košečkin  – Nikulin, Rjasenskij, Medvěděv, Birjukov, Bělov, Děnisov, Kornějev, Rylov – Perežogin, Šipačev, Popov – Petrov, Těreščenko, Mozjakin – Sojn, Svitov, Plotnikov – Kuzněcov, Kazjonov, Averin – Tichonov
FIN: Ortio  – Hietanen, Mäenpää, Kousa, Lepistö, Jalasvaara, Laakso, Melart, Kukkonen – Pesonen, Hytönen, Aaltonen – Salminen, Viitaluoma, Haataja – Osala, Wirtanen, Hagman – Sallinen, Lahti, Anttila – Pihlström
 
Kajot aréna, Brno, Česká republika
 neděle 28.4.2013, 14:00 SELČ
vyloučení: 8:8
využití: 1:0
v oslabení: 0:0
diváků: 5 226
ČT Sport ŽIVĚ
Minář, Šindler (CZE) / Hlavatý, Pešek (CZE)
2:1
 
1:1
1:0
0:0
 
SWE:
16:27
30:32
Ericsson (Fälth)
Danielsson (Järnkrok, Persson)
FIN:
10:19
Salminen (Haataja, Viitaluoma)
SWE: Eriksson– Rahimi, Viklund, Fälth, Andersén, Granberg, Kronwall, Fransson, Ahnelöv – Axelsson, Persson, Pettersson – Ericsson, Lindberg, Thörnberg – Danielsson, Järnkrok, Klasen – Arlbrandt, Hjalmarsson, Jämtin – Rosén
FIN: Engren– Lajunen, Mäenpää, Kousa, Lepistö, Laakso, Väänänen, Kukkonen, Melart – Aaltonen, Hytönen, Pihlström – Haataja, Viitaluoma, Salminen – Gahman, Wirtanen, Osala – Anttila, Lahti, Jormakka – Sallinen
 
Kajot aréna, Brno, Česká republika
 neděle 28.4.2013, 18:00 SELČ
vyloučení: 5:8
využití: 0:1
v oslabení: 0:0
diváků: 7 200
ČT Sport ŽIVĚ
Mikael Nord, Mikael Sjöqist (SWE) / Jiří Gebauer, Vít Lederer (CZE)
1:2
 
1:0
0:2
0:0
 
CZE:
04:20
I.Rachůnek (Koukal, T.Rachůnek)
RUS:
23:24
39:54
Averin (Kuzněcov)
Petrov
CZE: Salák – Voráček, Čáslava, Trončinský, Nakládal, Mojžíš, Kolář, Kubát – Pech, Novotný, Kašpar – Hertl, Vrána, Tenkrát – Gulaš, Kovář, Vondrka – T. Rachůnek, Koukal, I. Rachůnek – Sekáč
RUS: Barulin– Rjasenskij, Nikulin , Birjukov, Medvěděv, Denisov, Bělov, Zajcev, Rylov – Mozjakin, Těreščenko, Petrov – Popov, Tichonov, Perežogin – Plotnikov, Svitov, Kokarev – Averin, Kazionov, Kuzněcov – Šipačev
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Czech hockey games 2013
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
 
Finsko
 
 
číslo
jméno
klub
liga, země
 
 
BRANKÁŘI
 
 
30
Mika JÄRVINEN
HPK Hämeenlinna
SM Liiga
Finsko
 
 
 
31
Joni ORTIO
IFK Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
35
Atte ENGREN
TPS Turku
SM Liiga
Finsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
2
Teemu LAAKSO
Severstal Čerepovec
KHL
Rusko
 
 
 
4
Ossi VÄÄNÄNEN
Jokerit Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
5
Lasse KUKKONEN
Rögle BK Ängelholm
Elitserien
Švédsko
 
 
 
7
Mikko MÄENPÄÄ
HC Lev Praha
KHL
Česko
 
 
 
18
Sami LEPISTÖ
HC Lev Praha
KHL
Česko
 
 
 
21
Ilari MELART
IFK Helsinki
SM Liiga
Finsko
 
 
 
24
Mikko KOUSA
MODO Hockey
SM Liiga
Finsko
 
 
 
38
Juusso HIETANEN
Torpedo Nižnij Novgorod
KHL
Rusko
 
 
 
46
Janne JALASVAARA
OHK Dynamo Moskva
KHL
Rusko
 
 
 
47
Ville LAJUNEN
Färjestads BK
Elitserien
Švédsko
 
 
 
OBRÁNCI
 
 
10
Niklas HAGMAN
Lokomotiv Jaroslavl
KHL
Rusko
 
 
 
12
Marko ANTTILA
TPS Turku
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
13
Petteri WIRTANEN
Donbass Doněck
KHL
Ukrajina
 
 
 
15
Juha-Pekka HYTÖNEN
Amur Chabarovsk
KHL
Rusko
 
 
 
20
Janne PESONEN
AK Bars Kazaň
KHL
Rusko
 
 
 
23
Sakari SALMINEN
KalPa Kuopio
SM Liiga
Finsko
 
 
 
25
Pekka JORMAKKA
Pelicans Lahti
SM Liiga
Finsko
 
 
 
26
Oskar OSALA
Něftěchimik Nižněkamsk
KHL
Rusko
 
 
 
27
Petri KONTIOLA
Traktor Čeljabinsk
KHL
Rusko
 
 
 
27
Juha-Pekka HAATAJA
Kärpät Oulu
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
28
Miika LAHTI
JYP Jyväskylä
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
39
Ville VIITALUOMA
HPK Hämeenlinna
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
41
Antti PIHLSTRÖM
Salavat Julajev Ufa
KHL
Rusko
 
 
 
42
Jere SALLINEN
HPK Hämeenlinna
SM-Liiga
Finsko
 
 
 
50
Juhamatti AALTONEN
Rögle BK Ängenholm
Elitserien
Švédsko
 
 
 
Jukka Jalonen
Ari-Pekka Sulin, Lauri Marjamäki, Ari Moisanen
 
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 12/13      Czech hockey games 2013
SOUPISKA REPREZENTAČN