---

 
 
 
EURO HOCKEY TOUR 2016/2017
 
 
poř.
tým
utkání
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
 
 
1.
Rusko
12
8
0
1
0
1
2
38-23
27
 
 
2.
Česko
12
6
0
0
1
0
5
43-39
19
 
 
3.
Finsko
12
5
0
0
0
0
7
28-37
15
 
 
4.
Švédsko
12
3
1
0
0
0
8
33-43
11
 
 
KARJALA CUP 2016                          -       3. -6.11.2016 Helsinki
CHANNEL ONE CUP 2016               -       15. -18.12.2016 (Rusko, TBD)
ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY 2017            9. - 12.2.2017 (Švédsko)
ČESKÉ HOKEJOVÉ HRY 2017                  27. - 30.4.2017 (Česko)
 
 
 
 
Karjala turnaus 2016
 
 
1.
Rusko
3
3
o
o
o
11-3
9
 
 
2.
Česko
3
2
o
o
1
11-9
6
 
 
3. Finsko
3
1
o
o
2
8-11
3
 
 
4.
Švédsko
3
o
o
o
3
6-13
o
 
 
 
 
čtvrtek 3.11.2016
18:00 SEČ
Home Monitoring arena, Plzeň, Česko
6 813 diváků
střely na bránu: 38
trestné minuty: 6
Česko
 
Švédsko
střely na bránu: 20
trestné minuty: 8
00:29 EQ
09:40 EQ
23:09 EQ
40:27 EQ
48:21 EQ
59:16 ENG/P1
Jeřábek (Kovář, Polášek)
Jarůšek (Kvapil)
Radil (Kubalík, Rutta)
Radil (Kovář)
Kovář (Kubalík)
Kubalík (Kovář)
6-3
16:21 EQ
37:37 EQ
52:01 EQ
Gynge
Lundqvist (Andersson)
Zackrisson (Ahnelöv, Gynge)
Furch (Hrubec) - Jeřábek, Polášek, Zámorský, Doudera, Rutta, Dietz, Pavelka - Radil, Kovář, Kubalík - Jarůšek, Filippi, Kvapil - Holík, Hanzl, Zohorna - Hyka, Kämpf, Horák
 
2:1
1:1
3:1
 
Lassinantti (Svedberg) - Hulström, Ahnelöv, Kronwall, Andersson, Tommernes, Junland, Andersen - Klasen, Sundström, Pettersson - Everberg, Lundqvist, Wannström  - Bergström, Zacriksson, Gynge - Kempe, Sjögren, Klingberg
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
čtvrtek 3.11.2016
17:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki
7 025 diváků
střely na bránu: 34
trestné minuty: 4
Rusko
 
Finsko
střely na bránu: 23
trestné minuty: 6
13:21 EQ
49:51 EQ
53:05 EQ
58:58 ENG
59:46 EQ
Golyšev (Ničuškin, Kiselevič)
Světlakov (Kiselevič, Nišučkin)
Golyšev (Nišučkin)
Gusev (Barabanov)
Tkačjov
5-1
31:12 P1
Aaltonen (Salminen, Joenssuu)
Sorokin (Šestjorkin) - Antipin, Berezgalov, Ožiganov, Kiselevič, Zub, Mironov, Ljubuškin, Rafikov - Barabanov, Prochorkin, Gusev - Nišučkin, Světlakov, Golyšev - Sannikov, Šumakov, Tkačjov - Korškov, Kraskovskij, Leščenko
 
1:0
0:1
4:0
 
Koskinen (Säteri) - Hietanen, Virtanen, Elorinne, Ohtamaa, Lajunen, Melart, Kukkonen, Kivistö - Salminen, Joenssuu, Koskiranta - Kuusela, Filppula, Savinainen - Aaltonen, Kemppainen, Pyörälä - Jormakka, Sallinen, Pihlström
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             

sobota 5.11.2016
12:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki
4 111 diváků
střely na bránu: 27
trestné minuty: 12
Švédsko
 
Rusko
střely na bránu: 26
trestné minuty: 8
24:44 P1
49:19 P1
Gynge (Bergström, Tommernes)
Klingberg (Pettersson, Hulström)
2-3
19:35 EQ
23:52 EQ
48:19 O1
Rafikov (Tkačjov, Šumakov)
Barabanov (Gusev, Zub)
Nišučkin (Světlakov)
Svedberg (Lassinantti) - Hulström, Kronwall, Tommernes, Ahnelöv, Junland, Andersen, Andersson - Pettersson, Lundqvist, Klasen - Cehlin, Vesterholm, Everberg - Gynge, Zacriksson, Bergström - Klingberg, Sjögren, Kempe
 
0:1
1:1
1:1
 
Šestjorkin (Sorokin) - Ožiganov, Antipin, Ljubuškin, Běrezgalov, Zub, Mironov, Okulov, Rafikov - Barabanov, Prochorking, Gusev - Nišučkin, Světlakov, Golyšev - Sannikov, Tkačjov, Šumakov - Korškov, Kraskovskij, Leščenko
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
sobota 5.11.2016
16:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki
9 762 diváků
střely na bránu: 22
trestné minuty: 8
Finsko
 
Česko
střely na bránu: 32
trestné minuty: 6
21:11 EQ
43:52 P1
49:19 EQ
Savinainen (Jormakka, Koskiranta)
Kemppainen (Lajunen, Filppula)
Lajunen (Melart, Filppula)
3-5
25:15 EQ
30:30 P1
33:25 P1
47:49 EQ
59:01 ENG
Holík (Jeřábek, Zohorna)
Polášek (Radil, Jeřábek)
Rutta (Kubalík, Radil)
Jeřábek
Radil (Kubalík, Horák)
Säteri (Metsola)  - Hietanen, Virtanen, Ohtamaa, Eorinne, Lajunen, Melart ,Kukkonen, Kivistö - Salminen, Joensuu, Koskiranta - Jormakka, Filppula, Savinainen, M.Aaltonen, Kemppainen, Pyöralä - Kuusela, T.Sallinen, Pihlström
 
0:0
1:3
2:2
 
Hrubec (Furch) - Jeřábek, Polášek, Doudera, Šimek, Rutta, Dietz, Pavelka - Radil, Horák, Kubalík - Jarůšek, Filippi, Kvapil- Holík, Hanzl, Zohorna - Hyka, Bulíř, Lenc - Kämpf
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 6.11.2016
12:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
Česko
 
Rusko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
0-3
-
-
-
 
0:0
0:2
0:1
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 6.11.2016
16:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
  Finsko
 
Švédsko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
4-1
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
 
 
Pohár Prvního programu 2016
 
 
1.
Švédsko
3
2
o
o
1
8-7
6
 
 
2.
Rusko
3
2
o
o
1
10-7
6
 
 
3. Finsko
3
1
o
o
2
9-10
3
 
 
4.
Česko
3
1
o
o
2
7-11
3
 
 
 
čtvrtek 15.12.2016
17:30 SEČ
Helsingin Jäähalli, Helsinki
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
Finsko
 
Česko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
4-2
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
čtvrtek 15.12.2016
17:00 SEČ
místo bude určeno, RUSKO
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
  Švédsko
 
Rusko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
3-1
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             

pátek 16.12.2016
18:00 SEČ
místo bude určeno, RUSKO
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
  Rusko
 
Česko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
5-1
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
sobota 17.12.2016
10:00 SEČ
místo bude určeno, RUSKO
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
Finsko
 
Švédsko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
2-4
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 18.12.2016
15:00 SEČ
místo bude určeno, RUSKO
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
Rusko
 
Finsko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
4-3
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 18.12.2016
11:00 SEČ
místo bude určeno, RUSKO
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
  Česko
 
Švédsko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
4-1
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
 
 
 
 
Sweden hockey games 2017
 
 
1.
Rusko
3
3
o
o
o
10-5
9
 
 
2.
Česko
3
1
o
o
2
11-10
3
 
 
3. Švédsko
3
1
o
o
2
9-9
3
 
 
4.
Finsko
3
1
o
o
2
5-11
3
 
 
 
čtvrtek 9.2.2017
17:30 SEČ
Jubilejnyj, Petrohrad, RUSKO
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
  Rusko
 
Finsko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
2-1
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
čtvrtek 9.2.2017
19:15 SEČ
Scandinavium, Göteborg
počet diváků 6 152
střely na bránu: 22
trestné minuty: 8
  Švédsko
 
Česko
střely na bránu: 19
trestné minuty: 8
04:54 EQ
09:17 EQ
14:21 P1
52:09 EQ
59:59 ENG
Everberg (Eriksson, Klingberg)
Eriksson (Klingberg)
Klingberg (Zackrisson, Johansson)
Klingberg (Borgman)
Rosén (Klingberg)
5-2
25:04 EQ
57:40 P1
Jan Kovář (T.Zohorna, Polášek)
Jan Kovář (Polášek, Kundrátek)
Fasth (Lindbäck) - Nygrén, Börgman, Hölm, Rosén, Johansson, Aho, Fantenberg - Thuresson, Rynö, Johansson - Klingberg, Eriksson, Everberg - Gynge, Zackrisson, Bergström - Brodin, Händemark, Lundh
 
3:0
0:1
2:1
 
Jakub Kovář (Francouz) - Kundrátek, Polášek, Šimek, Kolář, Rutta, Dvořák, Vitásek, Klok - Radil, Jan Kovář, Vondrka- Kašpar, Kämpf, Zohorna - Holík, Růžička, Birner - Hyka, Jelínek, Lenc
hlavní rozhodčí:  ANSSI SALONEN (FIN), LASSI HEIKKINEN (FIN)
čároví rozhodčí: -
 
                             

sobota 11.2.2017
12:00 SEČ
Scandinavium, Göteborg
počet diváků 1 468
střely na bránu: 22
trestné minuty: 4
 Finsko
 
Česko
střely na bránu: 33
trestné minuty: 10
45:40
Erkinjuntti (Savinainen, Lehtonen)
1-7
12:211 EQ
14:25 EQ
21:45 EQ
38:11 O1
48:47 P1
57:20 P1
59:10 EQ
Radil (Kämpf, Kovář)
Vondrka (Radil, Polášek)
Birner (Holík)
Kašpar (Zohorna)
Řepík (Holík, Rutta)
Holík (Řepík, Birner)
Radil (Kovář)
Francouz (Jakub Kovář) - Kundrátek, Šimek, Rutta, Dvořák, Vitásek, Polášek, Kolář, Klok - Radil, Jan Kovář, Vondrka - Řepík, Birner, Holík - V. Růžička, Kašpar, T.Zohorna - Hyka, Kämpf, Jelínek
 
0:2
0:2
1:3
 
Metsola (Koskinen) - Koivistö, Mikkola , Kousa, Lehtonen, Näkyvä, Melart, Järvinen, Kivistö - Palola, T.Sallinen, Haapala - Peltola, Männinen, Savinainen - Nättinen, Suomela, Erkinjuntti- Ojamäki, Hintz, Karki
hlavní rozhodčí:  LINUS OHLUIND (SWE), ANDREAS HARNEBRING (SWE)
čároví rozhodčí ---
 
                             
sobota 11.2.2017
15:30 SEČ
Scandinavium, Göteborg
počet diváků 10 347
střely na bránu: 45
trestné minuty: 35
Švédsko
 
Rusko
střely na bránu: 22
trestné minuty: 16
16:20 P1
39:00 P1
Fantneberg (Bergström, Gynge)
Bergström (Fantenberg, Klingberg)
2-4
14:18 P1
16:27 EQ
39:38 EQ
47:56 P1
Kaprizov (Golyšev)
Karpov (Mušin, Rykov)
Kaprizov (Golyšev)
Kaprizov (Tkačjov, Běrezgalov)
Lindbäck (Fasth) - Fantenberg, Tommernes, Nygrén, Börgman, Hölm, Rosén, Aho - Thuresson, Ryno, Eriksson - Bergström, Zackrisson, Gynge - Everberg, Lundqvist, Klingberg-  Handemark, Brodin, Lundh
 
1:2
1:1
0:1
 
Sorokin (Samsonov) - Ljubuškin, Běrezgalov, Mušin, Okulov, Jarulin, Arzamascev, Osipov, Rykov-  Tkačjov, Kaprizov, Golyšev - Mamin, Světlakov, Kručinin - Karpov, Prochorkin, Fjodorov
hlavní rozhodčí:  ANSSI SALONEN (FIN), LASSI HEIKKINEN (FIN)
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 12.2.2017
12:00 SEČ
Scandinavium, Göteborg
počet diváků 1 234
střely na bránu: 18
trestné minuty: 8
Rusko
 
Česko
střely na bránu: 29
trestné minuty: 8
11:40 P1
35:29 EQ
46:23 P1
54:14 EQ
Šumakov (Šalunov)
Golyšev (Tkačjov, Kaprizov)
Šalunov (Šumakov)
Šalunov (Šumakov)
4-2
21:31 EQ
31:25 P1
Lenc (Jelínek)
Radil (Polášek)
Samsonov (Šestjorkin) - Ljubuškin, Běrezgalov, Osipov, Antipin, Jarulin, Arzamascev, Mušin, Rykov - Kaprizov, Golyšev, Tkačjov - Sannikov, Šalunov, Šumakov - Mamin, Kručinin, Okulov - Prochorkin, Karpov, Fjodorov
 
1:0
1:2
2:0
 
Francouz (Jakub Kovář) - Kundrátek, Kolář, Rutta, Dvořák, Vitásek, Polášek, Klok - Radil, Jan Kolář, Vondrka - Řepík, Holík, Birner - Kašpar, Růžička, Zohorna - Hyka, Lenc, Jelínek
hlavní rozhodčí:  LINUS OHLUND (SWE), ANREAS HARNEBRING (SWE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 12.2.2017
15:30 SEČ
Scandinavium, Göteborg
počet diváků
střely na bránu: -
trestné minuty: -
  Švédsko
 
Finsko
střely na bránu: -
trestné minuty: -
-
-
2-3
-
-
-
 
-:-
-:-
-:-
 
-
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
 
 
 
 
 
České hokejové hry 2017
 
 
1.
Česko
3
2
o
1
o
14-10
7
 
 
2.
Finsko
3
2
0
o
1
6-5
6
 
 
3. Rusko
3
o
1
1
1
7-8
3
 
 
4.
Švédsko
3
o
1
0
2
10-14
2
 
 
 
čtvrtek 27.4.2017
18:30 SELČ
Hovet, Stockholm (SWE)
počet diváků 8094
střely na bránu: 20
trestné minuty: 12
 
střely na bránu: 25
trestné minuty: 6
26:45 EQ
 
43:10 P1
50:26 P1
64:08 EQ
Lindholm (Rosén, Omark)
Klingberg (Landeskog, Söderberg)
Omark (Rask, Strålman)
Landeskog (Söderberg)
4-3 pp
07:12 EQ
17:33 EQ
30:17 P1
Mozjakin (Tkačjov)
Antipin (Tkačjov, Mozjakin)
Mozjakin (Tkačjov)
Läck (Svedberg) - Strålman, Hedman, Klingberg, Ekman-Larsson, Tommernes - Lindholm, Rask, Omark - Kempe, Everberg, Lindholm - Gynge, Söderberg, Landeskog - Nordström, Lundqvist, Klingberg
 
0:2
1:1
2:0
 
Vasiljevskij (Sorokin) - Gavrikov, Kiselevič, Bělov, Antipin, Mironov, Provorov, Zub, Běrezgalov- Ničuškin, Andronov, Tělegin - Plotnikov, Tkačjov, Mozjakin - Kučerov, Namestnikov, Gusev - Burdasov, Světlakov, Ljubimov
hlavní rozhodčí:  KAUKOKARI (FIN), VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí: -
 
                             
čtvrtek 27.4.2017
18:30 SELČ
Budvar arena, České Budějovice
počet diváků 6 205
střely na bránu: 29
trestné minuty: 10
 
střely na bránu: 39
trestné minuty: 10
02:55 EQ
07:54 EQ
Pihlström (Hietanen, Vittasmäki)
M.Aaltonen (Vittasmäki, Rantanen)
2-3
14:29 EQ
29:48 P1
45:06 EQ
Červenka (Holík, Voráček)
Rutta (Kempný)
Hanzl (Kašpar)
Säteri (Ortio) - Honka, Ohtamaa, Lajunen, Jaakola, Hietanen, Vittasmäki, Kukkonen - Puljujärvi, Aho, Filppula - Rantanen, M.Altonen, Hintz - J.Aaltonen, Kemppainen, Pyorälä - Hannikainen, Pihlström, Osala - Männinen
 
2:1
0:1
0:1
 
Mrázek (Francouz)  - Gudas, Krejčík, Kundrátek, Kempný, Šimek, Kindl, Rutta, Kolář - Voráček, Červenka, Holík - Radil, Kovář, Sekáč - Řepík, Vrána, Birner - Hanzl, Kašpar, Lev - Hyka
hlavní rozhodčí:  GOFMAN (RUS), BUTURLIN (RUS)
čároví rozhodčí: -
 
                             

sobota 29.4.2017
13:00 SELČ
Budvar arena, České Budějovice
počet diváků 6401
vyprodáno
střely na bránu: 33
trestné minuty: 14
 
střely na bránu: 16
trestné minuty: 14
-
-
0-1
09:37 EQ
Filppula (Ohtamaa, Honka)
Vasiljevskij (Sorokin) - Gavrikov, Kiselevič, Mironov, Provorov, Naumenkov, Antipin, Zub, Běrezgalov - Nišučkin, Andronov, Tělegin - Kučerov, Namestnikov, Gusev - Plotnikov, Šipačov, Ljubimov - Burdasov, Světlakov, Golyšev
 
0:0
0:0
0:1
 
Korpisalo (Ortio) - Honka, Ohtamaa, Lajunen, Jaakola, Hietanen, Vittasmäki, Järvinen, Kukkonen - Puljujärvi, Filppula, Aho - Rantanen, M.Aaltonen, Männinen - J.Aaltonen, Kemppainen, Pyörälä - Hannikainen, Sallinen, Osala
hlavní rozhodčí:  HEJDUK (CZE), HRADIL (CZE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
sobota 29.4.2017
17:00 SELČ
Budvar arena, České Budějovice
počet diváků 6401
vyprodáno
střely na bránu: 32
trestné minuty: 12
 
střely na bránu: 20
trestné minuty: 16
03:57 EQ
30:39 EQ
36:42 P1
37:26 EQ
48:11 EQ
56:31 P2
58:32 P1
59:11 ENG
Kundrátek (Hanzl)
Birner (Řepík, Krejčík)
Jan Kovář (Kindl, Šulák)
Šimek (Voráček)
Holík (Kempný, Voráček)
Červenka (Voráček, Jan Kovář)
Kempný (Voráček, Červenka)
Šimek (Hanzl)
8-4
17:07 EQ
19:14 EQ
28:35 P1
54:20 P1
Kempe (J.Klingberg)
J.Klingberg (Krüger, Ekman-Larsson)
Landeskog (J.Klingberg, Ekman-Larsosn)
C.Klingberg
Francouz (Mrázek) - Gudas, Krejčík, Kundrátek, Kempný, Kindl, Šimek, Sklenička, Šulák - Voráček, Holík, Červenka - Radil Kovář, Vrána - Řepík, Hanzl, Birner - Hyka, Horák, Zohorna - Lev
 
1:2
3:1
4:1
 
Läck (Svedberg) - Strålman, Hedman, Klingberg, Ekman-Larsson, Rosén, Brodin, Hölm - Lindholm, Rask, Omark - C.Klingberg, Karlsson, Wverberg - Eriksson, Söderberg, Landeskog - Lundqvist, Krüger, Nordström - Kempe.
hlavní rozhodčí:  GOFMAN (RUS), BUTURLIN (RUS)
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 30.4.2017
14:30 SELČ
Budvar arena, České Budějovice
počet diváků 6 198
střely na bránu: 26
trestné minuty: 6
 
střely na bránu: 24
trestné minuty: 4
EQ 09:20
EQ 19:47
Strålman
Hedman (Omark, Rask)
2-3
EQ 02:30
EQ 08:12
EQ 55:52
Osala (Hännikainen)
T.Sallinen (Osala, Hännikainen)
Osala (Hietanen, Ohtamaa)
Fasth (Läck) - Strålman, Hedman, Brodin, Ekman-Larsson, Holm, Rosén, Tommernes- Lindholm, Rask, Omark - C.Klingberg, Karlsson Everberg - Landeskog, Söderberg, Eriksson - Nordström, Lundqvist, Krüger - Kempe
 
2:2
0:0
0:1
 
Korpisalo (Säteri)- Honka, Ohtamaa, Lajunen, Jaakola, Hietanen, Vittäsmäki, Kivistö, Järvinen - Aaltonen, Kemppainen, Pyörälä - Rantanen, Pihlström, Palola - Puljujärvi, Hintz, Männinen - Hannikainen, T.Sallinen, Osala - M.Aaltonen
hlavní rozhodčí:  HODEK (CZE), ŠÍR (CZE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 30.4.2017
18:30 SELČ
Budvar arena, České Budějovice
počet diváků 6401
vyprodáno
střely na bránu: 24
trestné minuty: 6
 
střely na bránu: 15
trestné minuty: 6
P1 18:07
EQ 24:00
EQ 53:12
Hyka (Šulák)
Vrána ((Kovář, Radil)
Kovář (Radil
3-4 sn
EQ 21:29
EQ 50:28
P1 57:40
RSN
Dadonov (Šipačov)
Provorov (Tělegin)
Gusev (Šipačov, Dadonov)
Gusev
Mrázek (Furch) - Jeřábek, Krejčík, Kindl, Šulák, Rutta, Kolář, Sklenička, Doudera - Radil, Kovář, Vrána - Řepík, Holík, Birner - Hyka, Horák , Zohorna - Lev, Hanzl, Doudera
 
1:0
1:1
1:2
0:0
(2:3)
 
Sorokin (Karejev) - Provorov, Mironov, Bělov, Běrezgalov, Nišučkin, Naumenkov- Plotnikov, Tkačjov, Mozjakin - Dadonov, Šipačov, Gusev - Nišučkin, Ljubimov, Tělegin - Burdasov, Světlakov, Golyšev
hlavní rozhodčí:  BJORK (SWE), ANDERSSON (SWE)
čároví rozhodčí: -
 
 
 
                         
 

ČESKO - nominace
Brankáři:
Petr Mrázek (Detroit Red Wings)
Pavel Francouz (Traktor Čeljabinsk)
Dominik Furch (Avangard Omsk)
Útočníci:
Michal Birner (HC Fribourg Gottéron)
 
Roman Červenka (HC Fribourg Gottéron)
Tomáš Filippi (Metallurg Magnitogorsk)
Robin Hanzl (HC Verva Litvínov)
Petr Holík (PSG Zlín)
Roman Horák (Viťaz Podolsk)
Tomáš Hyka (BK Mladá Mosleva)
Lukáš Kašpar (Dynamo Moskva)
Jan Kovář (Metallurg Magnitogorsk)
Jakub Lev (HC Škoda Plzeň)
Lukáš Radil (Spartak Moskva)
Michal Řepík (HC Sparta Praha)
 
Jiří Sekáč (AK Bars Kazaň)
Jakub Voráček (Philadelphia Flyers)
Petr Vrána (HC Sparta Praha)
Tomáš Zohorna (Amur Chabarovsk)
Obránci:
Milan Doudera (HC Oceláři Třinec)
Radko Gudas (Philadelphia Flyers)
Jakub Jeřábek (Viťaz Podolsk)
Michal Kempný (Chicago Blackhawks)
Jakub Kindl (Florida Panthers)
Jan Kolář (Amur Chabarovsk)
Jakub Krejčík (Kometa Brno)
Tomáš Kundrátek (Slovan Bratislava)
Jan Rutta (Piráti Chomutov)
David Sklenička (HC Škoda Plzeň)
Radim Šimek (Bílí Tygři Liberec)
Libor Šulák (HC Orli Znojmo)
 
FINSKO - nominace
Brankáři:
Joonas Korpisalo (Columbus Blue Jackets)
Joni Ortio (Skellefteå AIK)
Harri Säteri (Viťaz Podolsk)
Útočníci:
Juhamatti Aaltonen (IFK Helsinkli)
Miro Aaltonen (Viťaz Podolsk)
Sebastian Aho (Carolina Hurricanes)
Valtteri Filppula (Philadelphia Flyers)
Markus Hännikainen (Columbus Blue Jackets)
Roope Hintz (IFK Helsinki)
Joonas Kemppainen (Sibir Novosibirsk)
Sakari Manninen (JYP Jyväskylä)
Oskar Osala (Metallurg Magnitogorsk)
Olli Palola (Växjö Lakers)
Antti Pihlström (Jokerit Helsinki)
Jesse Puljujärvi (Edmonton Oilers)
Mika Pyörälä (Kärpät Oulu)
Tomi Sallinen (Kchun-lun Red Star Peking)
Mikko Rantnanen (Colorado Avalanche)
Obránci:
Juuso Hietanen (Dynamo Moskva)
Julius Honka (Dallas Stars)
Topi Jaakola (Jokerit Helsinki)
Joonas Järvinen (Kchun-lun Red Star Peking)
Tommi Kivistö (Avtomobilist Jekatěrinburg)
Lasse Kukkonen (Kärpät Oulu)
Ville Lajunen (Jokerit Helsinki)
Veli-Matti Vittasmäki (Ilves Tampere
Atte Ohtamaa (AK Bars Kazaň, KHL)
 
ŠVÉDSKO - nominace
Brankáři:
Eddie Läck (Carolina Hurricanes)
Viktor Fasth (CSKA Moskva)
Niklas Svedberg (Salavat Julajev Ufa)
Útočníci:
Denis Everberg (Växjö Lakers)
Richard Gynge (Něftěchimik Nižkěkamsk)
Marcus Krüger (Chicago Blackhawks)
William Karlsson (Columbus Blue Jackets)
Mario Kempe (Viťaz Podolsk)
Carl Klingberg (AV Zug)
Gabriel Landeskog (Colorado Avalanche)
Elias Lindholm (Carolina Hurrucanes)
Pär Lindholm (Skellefteå AIK)
Joel Lundqvist (Frölunda Indians)
Joakim Nordström (Carolina Hurricanes)
Linus Ömark (Salavat Julajev Ufa)
Victor Rask (Carolina Hurricanes)
Carl Söderberg (Colorado Avalanche)
Obránci:
Oliver Ekman-Larsson (Arizona Coyotes)
Viktor Hedman (Tampa Bay Lightning)
Philip Holm (Växjö Lakers)
John Klingberg (Dallas Stars)
Eric Martinsson (Växjö Lakers)
Calle Rosén (Växjö Lakers)
Anton Strålman (Tampa Bay Lightning)
Henrik Tömmernes (Frölunda Indians)
 
RUSKO - nominace
Brankáři:
Andrej Vasiljevskij (Tampa Bay Lightning)
Ilja Sorokin (CSKA Moskva)
Andrej Karejev (Něftěchimik Nižněkamsk)
Útočníci:
Sergej Andronov (CSKA Moskva)
Anton Burdasov (Avangard Omsk)
Jevgenij Dadonov (SKA Petrohrad)
Anatolij Golyšev (Avtomobilist Jekatěrinburg)
Nikita Gusev (SKA Petrohrad)
Nikita Kučerov (Tampa Bay Lightning)
Roman Ljubimov (Philadelphia Flyers)
Sergej Mozjakin (Metallurg Magnitogorsk)
Vladislav Naměstnikov (Tampa Bay Lightning)
Valerij Nišučkin (CSKA Moskva)
Sergej Plotnikov (SKA Petrohrad)
Andrej Světlakov (CSKA Moskva)
Vadim Šipačov (SKA Petrohrad)
Ivan Tělegin (CSKA Moskva)
Vladimír Tkačjov (AK Bars Kazaň)
Obránci:
Viktor Antipin (Metallurg Magnitogorsk)
Anton Bělov (SKA Petrohrad)
Alexej Běrezgalov (Metallurg Magnitogorsk)
Vladislav Gavrikov (Lokomotiv Jaroslavl)
Bogdan Kiseljevič (CSKA Moskva)
Andrej Mironov (Dynamo Moskva)
Ivan Provorov (Philadelphia Flyers)
Artěm Zub (SKA Petrohrad)
Andrej Zubarev (SKA Petrohrad)
 
 
TOPlist