---

Program turnaje a plán vysílání ČT a RTVS
č.
datum
čas
dějiště
utkání
TV plán
1
pátek 4.5.
16:15
Kodaň
Rusko-Francie
STV Dvojka ZÁZNAM
2
pátek 4.5.
16:15
Herning
USA-Kanada
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
3
pátek 4.5.
20:15
Kodaň
Švédsko-Bělorusko
ČT Sport ZÁZNAM od 02:35
STV Dvojka NAŽIVO
4
pátek 4.5.
20:15
Herning
Německo-Dánsko
ČT Sport ŽIVĚ od 2.třetiny
STV Dvojka ZÁZNAM
5
sobota 5.5.
12:15
Kodaň
Švýcarsko-Rakousko
ČT Sport ZÁZNAM od 14:40
STV Dvojka NAŽIVO
6
sobota 5.5.
12:15
Herning
Norsko-Lotyšsko
ČT Sport ŽIVĚ od 2.třetiny
STV Dvojka ZÁZNAM
7
sobota 5.5.
16:15
Kodaň
Francie-Bělorusko
ČT Sport ZÁZNAM od 03:15
STV Dvojka ZÁZNAM
8
sobota 5.5.
16:15
Herning
Finsko-Korea
ČT Sport ZÁZNAM od 18:30 + další
9
sobota 5.5.
20:15
Kodaň
Česko-Slovensko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
10
sobota 5.5.
20:15
Herning
Dánsko-USA
ČT Sport ZÁZNAM od 22:45
STV Dvojka ZÁZNAM
11
neděle 6.5.
12:15
Kodaň
Rakousko-Rusko
ČT Sport ZÁZNAM od 14:30
STV Dvojka NAŽIVO
12
neděle 6.5.
12:15
Herning
Korea-Kanada
ČT Sport ŽIVĚ od 13:30
STV Dvojka ZÁZNAM
13
neděle 6.5.
16:15
Kodaň
Švédsko-Česko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
14
neděle 6.5.
16:15
Herning
Německo-Norsko
ČT Sport ZÁZNAM od 18:45
STV Dvojka ZÁZNAM
15
neděle 6.5.
20:15
Kodaň
Slovensko-Švýcarsko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
16
neděle 6.5.
20:15
Herning
Lotyšsko-Finsko
ČT Sport ZÁZNAM od 22:40
STV Dvojka ZÁZNAM
17
pondělí 7.5.
16:15
Kodaň
Bělorusko-Rusko
ČT Sport ZÁZNAM od 18:40
STV Dvojka NAŽIVO
18
pondělí 7.5.
16:15
Herning
USA-Německo
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka ZÁZNAM
19
pondělí 7.5.
20:15
Kodaň
Švédsko-Francie
ČT Sport ZÁZNAM od 22:40
STV Dvojka NAŽIVO
20
pondělí 7.5.
20:15
Herning
Kanada-Dánsko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka ZÁZNAM
21
úterý 8.5.
16:15
Kodaň
Rakousko-Slovensko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
22
úterý 8.5.
16:15
Herning
Korea-Lotyšsko
ČT Sport ZÁZNAM od 18:40
STV Dvojka ZÁZNAM
23
úterý 8.5.
20:15
Kodaň
Česko-Švýcarsko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
24
úterý 8.5.
20:15
Herning
Finsko-Norsko
ČT Sport ZÁZNAM od 22:40
STV Dvojka ZÁZNAM
25
středa 9.5.
16:15
Kodaň
Švýcarsko-Bělorusko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
26
středa 9.5.
16:15
Herning
Německo-Korea
ČT Sport ZÁZNAM od 18:40
STV Dvojka ZÁZNAM
27
středa 9.5.
20:15
Kodaň
Švédsko-Rakousko
ČT Sport ZÁZNAM od 23:20
STV Dvojka NAŽIVO
28
středa 9.5.
20:15
Herning
Finsko-Dánsko
ČT Sport ZÁZNAM od 22:30
STV Dvojka ZÁZNAM
29
čtvrtek 10.5.
16:15
Kodaň
Slovensko-Francie
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
30
čtvrtek 10.5.
16:15
Herning
USA-Lotyšsko
ČT Sport ZÁZNAM od 18:40
STV Dvojka ZÁZNAM
31
čtvrtek 10.5.
20:15
Kodaň
Česko-Rusko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
32
čtvrtek 10.5.
20:15
Herning
Norsko-Kanada
ČT Sport ZÁZNAM od 22:45
STV Dvojka ZÁZNAM
33
pátek 11.5.
16:15
Kodaň
Francie-Rakousko
STV Dvojka NAŽIVO
34
pátek 11.5.
16:15
Herning
Dánsko-Norsko
STV Dvojka ZÁZNAM
35
pátek 11.5.
20:15
Kodaň
Bělorusko-Česko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
36
pátek 11.5.
20:15
Herning
USA-Korea
ČT Sport ZÁZNAM od 22:45
STV Dvojka ZÁZNAM
37
sobota 12.5.
12:15
Kodaň
Slovensko-Švédsko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
38
sobota 12.5.
12:15
Herning
Lotyšsko-Německo
ČT Sport ZÁZNAM od 01:50
STV Dvojka ZÁZNAM
39
sobota 12.5.
16:15
Kodaň
Rakousko-Bělorusko
ČT Sport ZÁZNAM od 18:35
40
sobota 12.5.
16:15
Herning
Dánsko-Korea
ČT Sport ZÁZNAM od 03:45
41
sobota 12.5.
20:15
Kodaň
Rusko-Švýcarsko
ČT Sport ZÁZNAM od 22:40
STV Dvojka NAŽIVO
42
sobota 12.5.
20:15
Herning
Kanada-Finsko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka ZÁZNAM
43
neděle 13.5.
16:15
Kodaň
Francie-Česko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
44
neděle 13.5.
16:15
Herning
Norsko-USA
ČT Sport ZÁZNAM od 18:45
STV Dvojka ZÁZNAM
45
neděle 13.5.
20:15
Kodaň
Švýcarsko-Švédsko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
46
neděle 13.5.
20:15
Herning
Německo-Finsko
ČT Sport ZÁZNAM od 22:40
STV Dvojka ZÁZNAM
47
pondělí 14.5.
16:15
Kodaň
Rusko-Slovensko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
48
pondělí 14.5.
16:15
Herning
Korea-Norsko
ČT Sport ZÁZNAM od 18:40
STV Dvojka ZÁZNAM
49
pondělí 14.5.
20:15
Kodaň
Česko-Rakousko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
50
pondělí 14.5.
20:15
Herning
Kanada-Lotyšsko
ČT Sport ZÁZNAM od 22:45
STV Dvojka ZÁZNAM
51
úterý 15.5.
12:15
Kodaň
Švýcarsko-Francie
ČT Sport ZÁZNAM od 14:40
STV Dvojka NAŽIVO
52
úterý 15.5.
12:15
Herning
Finsko-USA
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka ZÁZNAM
53
úterý 15.5.
16:15
Kodaň
Bělorusko-Slovensko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
54
úterý 15.5.
16:15
Herning
Kanada-Německo
ČT Sport ZÁZNAM od 18:40
STV Dvojka ZÁZNAM
55
úterý 15.5.
20:15
Kodaň
Rusko-Švédsko
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
56
úterý 15.5.
20:15
Herning
Lotyšsko-Dánsko
ČT Sport ZÁZNAM od 22:40
STV Dvojka ZÁZNAM
57
čtvrtek 17.5.
16:15
Kodaň
čtvrtfinále
ČT Sport ŽIVĚ nebo ZÁZNAM
STV Dvojka NAŽIVO nebo ZÁZNAM
58
čtvrtek 17.5.
16:15
Herning
čtvrtfinále
ČT Sport ŽIVĚ nebo ZÁZNAM
STV Dvojka NAŽIVO nebo ZÁZNAM
59
čtvrtek 17.5.
20:15
Kodaň
čtvrtfinále
ČT Sport ŽIVĚ nebo ZÁZNAM
STV Jednotka NAŽIVO/Dvojka ZÁZNA
60
čtvrtek 17.5.
20:15
Herning
čtvrtfinále
ČT Sport ŽIVĚ nebo ZÁZNAM
STV Jednotka NAŽIVO/Dvojka ZÁZNA
61
sobota 19.5.
15:15
Kodaň
semifinále
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
62
sobota 19.5.
19:15
Kodaň
semifinále
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
63
neděle 20.5.
15:45
Kodaň
o bronz
ČT Sport ŽIVĚ
STV Dvojka NAŽIVO
64
neděle 20.5.
20:15
Kodaň
finále
ČT Sport ŽIVĚ
STV Jednotka NAŽIVO
 
TOPlist