---

 Divize III
Zimen Dvorec na Sporta, Sofia, Bulharsko
10.4. - 16.4.2017
Lucembursko se kvalifikuje o Divize MS IIB 2018
 
Bosna a Hercegovina se 7.4.2017 vzdala účasti na turnaji, všechna utkání byla kontumačně uzavřena se skóre 5:0 ve prospěch soupeřů.
 PRŮBĚŽNÉ
POŘADÍ
 1.
 
2.
 
 
3.
 
 
4.
 
 
5.
 
 
6.
 
 
7.
 
 
8.
 
 
 
 
SKUPINA  A
NEHRAJE SE
KONTUMAČNÍ
VÝSLEDEK
Bosna a Hercegovina
DNP
0-5
Hong Kong
-
-:-
-:-
-:-
-
10.4.2017
19:00 SELČ
Bulharsko
3:0
Taiwan
EQ 21:51 Dikov (Gatčev)
P1 38:55 Vasiljev (Muhačev, Bojadjev)
EQ 54:42 Iškrenov (Dikov)
0:0
2:0
1:0
-
NEHRAJE SE
KONTUMAČNÍ
VÝSLEDEK
Bosna a Hercegovina
DNP
0-5
Taiwan
-
-:-
-:-
-:-
-
11.4.2017
19:00 SELČ
Hong Kong
3:10
Bulharsko
EQ 02:01 Au-Yeung (Tang)
P1 08:55 Au-Yeung (Yeung, Tang)
EQ 26:39 Lau (Sham, Tai)
2:4
1:2
0:4
EQ 09:20 Iskrenov (Dikov, Vasiljev)
P1 11:14 Nikolov (Hodulov, Bojadjev)
P1 16:13 Dilkov (Vasiljev)
EQ 19:08 Iskrenov (Gačev, Dikov)
EQ 36:05 Muhačev (Jotov, Vasiljev)
EQ 39:29 Dilkov (Gačev)
EQ 42:44 Jotov (Dikov, Vasiljev)
EQ 47:34 Muhačev (Jotov, Vasiljev)
EQ 53:28 Iskrenov (Mladěnov, Dikov)
O1 58:13 Iskrenov (Dikov)
13.4.2017
15:30 SELČ
Taiwan
2:5
Hong Kong
P1 27:50 Yang (Chnang, Wei)
EQ 45:03 Lin (Pai, Tseng)
0:3
1:1
1:1
P1 06:13 Au-Yeung
EQ 13:34 Kan (Chau)
EQ 13:59 Ngan (Chau)
EQ 31:38 Kan (Leung)
O1, ENG 58:54 Chau
NEHRAJE SE
KONTUMAČNÍ
VÝSLEDEK
Bulharsko
DNP
5-0
Bosna a Hercegovina
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
SKUPINA A
 
 
1.
Bulharsko
3
3
0
0
0
18-3
9
 
 
2.
Hong Kong
3
2
0
0
1
13-12
6
 
 
3.
Taiwan
3
1
0
0
2
7-8
3
 
 
4.
Bosna a Hercegovina
3
0
0
0
3
0-15 kontumačně
0
 
 
 
SKUPINA  B
10.4.2017
12:00 SELČ
Lucembursko
17:0
SA Emiráty
EQ 01:15 Welter (Wambach, Linster)
EQ 04:07 Mosr (Houdremont)
O1 07:01 Linster (Welter, T.Beran)
EQ 11:00 Eriksson (R.Beran)
EQ 20:24 R.Beran (Eriksson, Cannon)
EQ 21:03 Wambach (Mosr)
EQ 22:48 Cannon (R.Beran)
EQ 32:56 R.Beran (Cannon)
EQ 33:27 Cannon (Houdremont, Mosr)
EQ 37:31 Houdremont (Linster)
EQ 40:15 Cannon (R.Beran)
O1 44:41 Welter (T.Beran)
P1 47:08 Cannon (Eriksson, R.Beran)
P1 50:00 Linster (Houdremont)
EQ 53:55 Cannon (Schons, Mossong)
EQ 54:06 Welter (R.Beran)
EQ 59:20 Linster (Mossong)
4:0
6:0
7:0
-
10.4.2017
15:30 SELČ
JAR
5:6
Gruzie
P1 05:44 Magmoed (Birrell, Bremner)
EQ 28:35 Valadas
P1 48:35 Samaai (Gonsalves)
EQ 52:09 Marais
P1 55:08 Giot (Marais)
1:1
1:2
3:3
EQ 04:12 Dumbadze (Kožjulin)
EQ 33:57 Dumbadze (Filimonov, Šalunov)
P1 36:06 Šalunov (Kurbatov, Dumbadze)
EQ 42:50 Kurbatov (Jeiranašvili)
P1 47:43 Filimonov (Kurbatov)
P1 51:52 Kurbatov (Dumbadze, Kožljulin)
11.4.2017
12:00 SELČ
Lucembursko
6:4
Gruzie
P1 13:29 Schons (Cannon, R.Beran)
EQ 20:31 Eriksson (R.Beran, Cannon)
P1 25:25 R.Beran (Cannon)
EQ 36:39 Cannon (R.Beran, Eriksson)
P1 57:10 Welter (R.Beran)
EQ, ENG 59:09 Cannon
1:1
3:1
2:2
P1 19:40 Kožjulin (Kurbatov)
TS 37:35 Švecov
EQ 42:07 Švecov (Kožjulin)
P1+HBB 57:10 Filimonov (Kurbatov, Švecov)
11.4.2017
15:30 SELČ
SA Emiráty
0:8
JAR
-
0:1
0:4
0:3
EQ 04:05 Botha (Bremner)
EQ 26:43 Compton (Valadas)
EQ 32:48 van Doesburgh (Samaai, de Jager)
P1 33:14 Samaai (Birrell)
P1 38:08 Magmoed (Birrell, Botha)
EQ 49:05 de Jager (Edwards, Husselman)
O1 54:29 van Doesburgh (Botha)
O1/SV 58:28 Gonsalves
13.4.2017
12:00 SELČ
  Gruzie
19:0
SA Emiráty
P1 04:13 Švecov (Kožjulin, Dumbadze)
EQ 04:31 Šveco (Filimonov)
EQ 07:50 Šalunov (Oganěžjanij, Kurbatov)
EQ 08:58 Oganěžjanij (Švecov)
EQ 11:39 Kožjulin (Švecov, Filimonov)
EQ 13:29 Filimonov (Švecov, Kurbatov)
EQ 13:39 Kožjulin
EQ 15:09 Kožjulin (Jeiranašvili)
EQ 18:25 Šalunov (Kožjulin)
P1 20:36 Kurbatov (Švecov)
EQ 37:58 Dumbadze (Šalunov)
O1 49:09 Kožjulin (Šalunov)
EQ 49:38 Dumbadze (Kurbatov, Kožjulin)
EQ 51:24 Kožjulin (Kurbatov, Dumbadze)
EQ 52:57 Kurbatov (Švecov)
O1 54:53 Kožjulin
O1 57:40 Kožjulin (Dumbadze)
EQ 59:07 Kožjulin (Filimonov)
EQ 59:41 Kurbatov (Dumbadze)
9:0
2:0
8:0
-
13.4.2017
19:00 SELČ
JAR
1:3
Lucembursko
EQ 50:54 Valadas (Birrell)
0:1
0:0
1:2
EQ 07:04 Minden (Holtzem)
EQ 56:46 R.Beran (Cannon, Eriksson)
ENG 59:11 Houdremont (Holtzem)
 
 
SKUPINA B
 
 
1.
Lucembursko
3
3
0
0
0
26-5
9
 
 
2.
Gruzie
3
2
0
0
1
29-11
6
 
 
3.
JAR
3
1
0
0
2
16-7
3
 
 
4.
SA Emiráty
3
0
0
0
3
0-44
0
 
 
 
 
čtvrtfinále play-out
čtvrtfinále hrají týmy ze třetích a čtvrtých míst, hraje se o celkové páté místo
15.4.2017
12:00 SELČ
Taiwan
4:0
SA Emiráty
EQ 06:43 Tseng (Tang, Chang)
EQ 10:25 Lin (Shen, Tseng)
EQ 12:32 Wei (Yang)
EQ 46:17 Shen (Wei)
3:0
0:0
1:0
-
NEHRAJE SE
KONTUMAČNÍ
VÝSLEDEK
JAR
DNP
5-0
Bosna a Hercegovina
-
-:-
-:-
-:-
-
 
semifinále play-off
semifinále hrají týmy z prvních a druhých míst ze skupiny
15.4.2017
15:30 SELČ
Lucembursko
8:1
Hong Kong
EQ 02:50 Linster (R.Beran)
EQ 17:41 Cannon (R.Beran)
EQ 19:59 Cannon (Linster)
EQ 28:19 Minden (T.Beran, Welter)
EQ 29:34 Cannon
EQ 48:51 R.Beran
EQ 57:20 Wambach
EQ 58:07 Mosr (Houdremont, Thill)
3:0
2:1
3:0
EQ 20:11 Au-Yeung (Tang, Wong)
15.4.2017
19:00 SELČ
Bulharsko
9:3
Gruzie
EQ 07:59 Iškrenov (Hodulov)
P2 11:23 Vasiljev (Muhačev, Jotov)
EQ 15:19 Nikolov (Hodulov)
EQ 17:29 Cvetanov (Vasiljev, Jotov)
O1 26:38 Muhačev (Dikov, Bojadjev)
EQ 37:15 Georgejev (Muhačev, Jotov)
EQ 44:12 Cvetanov (Jotov, Hodulov)
EQ 50:16 Iškrenov (Hodulov, Bojadjev)
P2 52:36 Cvetanov (Gjurov, Jotov)
4:0
2:1
3:2
P2 24:10 Kožjulin (Švecov)
EQ 42:32 Švecov (Kurbatov, Kožjulin)
EQ 55:30 Švecov (Kurbatov)
 
finálová část
   finále  
16.4.2017
19:30 SELČ
Lucembursko
10:4
Bulharsko
EQ 04:36 T.Beran (Welter)
EQ 15:47 Welter (Mosr)
EQ 18:49 Schons (Scheier, R.Beran)
P1 22:48 Linster (Eriksson)
EQ 31:34 Welter (T.Beran)
EQ 37:56 Mosr
P2 39:53 Cannon (R.Beran)
P2 51:06 Mosr (Schons)
EQ 52:50 T.Beran (Holtzem)
EQ, ENG 56:34 R.Beran
3:3
4:1
3:0
EQ 02:15 Vasiljev (Muhačev, Jotov)
P1 09:17 Jotov (Gjurov, Muhačev)
EQ 15:15 Iškrenov (Hodulov)
O1  29:39 Jotov (Muhačev)
  o 3.místo  
16.4.2017
15:30 SELČ
  Hong Kong
3:14
Gruzie 
EQ 08:11 Sham (Tang, Au-Yeung)
P1 25:56 Tang (Au-Yeung, Sham)
EQ 53:38 Tang
1:6
1:3
1:5
EQ 06:13 Dumbadze (Kožjulin)
EQ 07:51 Kožjulin (Dumbadze, Geperidze)
P1 10:26 Kurbatov (Dumbadze, Filimonov)
P1 15:12 Švecov (Filimonov, Kožjulin)
EQ 18:45 Kožjulin
EQ 19:40 Švecov (Oganěžjanij, Filimonov)
EQ 28:28 Švecov (Kurbatov, Filimonov)
EQ 31:08 Dumbadze (Kožjulin)
EQ 32:09 Oganěžjanij (Kurbatov, Švecov)
EQ 42:09 Švecov (Filimonov)
P1 45:44 Švecov (Kožjulin, Kurbatov)
EQ 48:45 Kožjulin (Kurbatov, Dumbadze)
EQ 50:47 Jeranašvili (Šalunov)
P1 56:41 Oganěžjanij (Kožjulin, Švecov)
  o 5.místo 
16.4.2017
11:30 SELČ
JAR
7:3
Taiwan
EQ 01:05 Willemstijn (van Doesburgh)
EQ 05:53 Husselman (Birrell, Gordon)
P1 18:11 Giot (Edwards)
EQ 25:56 Husselman (Giot)
EQ 31:56 Edwards (Gordon, Husselman)
EQ 39:56 Botha (van Doesburgh)
EQ 48:22 Samaai (Edwards, Gordon)
3:2
3:0
1:1
EQ 06:54 Wei
EQ 19:56 Shen (Yang, Wei)
P1 43:29 Tang (Pai)
  o 7.místo 
NEHRAJE SE
KONTUMAČNÍ
VÝSLEDEK
SA Emiráty
DNP
5-0
Bosna a Hercegovina
-
-:-
-:-
-:-
-
 
TOPlist