---

 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2018
DIVIZE IA
Budapešť
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
 
1
Velká Británie
5
3
0
1
0
0
1
16-15
+1
11
 
 
 
2
Itálie
5
3
0
0
0
0
2
15-11
+4
9
 
 
 
3
Kazachstán
5
3
0
0
0
0
2
18-10
+8
9
 
 
 
4
Maďarsko
5
2
0
0
1
0
2
9-14
-5
7
 
 
 
5
Slovinsko
5
2
0
0
0
0
3
15-15
0
6
 
 
 
6
Polsko
5
1
0
0
0
0
4
11-19
-8
3
 
 
Velká Británie a Itálie postupují na MS 2019 - elitní skupina.
 
Polsko sestupuje do divize IB 2019.
 
 
 
pozn.: V případě bodové shody tří a více týmů rozhoduje minitabulka vzájemných zápasů. 
 
 
neděle 22.4.2018
12:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1545 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
15
05:34
 
35
06:00
střely na bránu
přesilovky min
06:50 P1
35:59
44:50 P1
O'Connor (Perlini, Shields)
Dowd (Ehrhardt)
Perlini (Hammond, O'Connor)
3:1
12:22
Gregorc (Urbas, Verlič)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Marc Iwert (GER)
Trpimir Piragič (CRO)
 
1:1
1:0
1:0
 
Thomas Caillot (FRA)
Daniel Soos (HUN)
 
 
neděle 22.4.2018
16:00 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
7170 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
28
14
 
27
8
střely na bránu
přesilovky min
-
-
0:3
43:38
45:36
47:42 P1
Orechov (Grenc)
Rymarev (Starčenko)
Rymarev (Semjonov)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Lassi Heikkinen (FIN)
Oldřich Hejduk (CZE)
 
0:0
0:0
0:3
 
Michael Harrington (CAN)
Marc-Henri PROGIN (SUI)
 
 
neděle 22.4.2018
19:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1100 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
21
03:06
 
32
06:30
střely na bránu
přesilovky min
05:27
Zapala
1:3
33:21
38:34 P1
59:43 ENG
Scandella (Andergassen, Hochkofler)
Helfer (Andergassen, Hofer)
Deluca (Andergassen, Felicetti)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Jeff Ingram (CAN)
Ladislav Smetana (AUT)
 
1:0
0:2
0:1
 
Ludvig Lundgren (SWE)
Josef Spur (CZE)
 
 
pondělí 23.4.2018
16:00 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
930 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
38
11:07
 
27
07:40
střely na bránu
přesilovky min
24:30
58:43 EA
Drozg (Pociecha, Witecki)
Urbas (Verlič, Gregorc)
2:4
02:49 P1
27:29
36:09 TS
51:24
Kapica (Dziubinski, Chmielewski)
Neupauer (Pociecha, Witecki)
Kolusz
Chmielewski (Rompkowski, Dziubinski)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Lassi Heikkinen (FIN)
Ladislav Smetana (AUT)
 
0:1
1:2
1:1
 
Marton Neméth (HUN)
Josef Spur (CZE)
 
 
pondělí 23.4.2018
19:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
7150 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
39
05:19
 
22
04:53
střely na bránu
přesilovky min
04:52
31:37 O1
Traversa (Kostner, Zanatta)
Larkin (Deluca, S.Kostner)
2:3
21:17
32:32 P1
41:06
Sarauer (Sofron, Galló)
J.Vás (Sebök, Galló)
Sebök (Wehrs)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Alex DiPietro (SUI)
Marc Iwert (GER)
 
1:0
1:2
0:1
 
Thomas Caillot (FRA)
Marc-Henri Progin (SUI)
 
 
úterý 24.4.2018
16:00 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1345 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
42
8
 
25
14
střely na bránu
přesilovky min
14:28 P1
32:22
34:20
41:58
45:55
46:44
Grenc (Jevdokimov, Michajlis)
Segadějev (Lakiza)
Starčenko (Kučin)
Starčenko (Rymarev)
Michajlis (Lakiza)
Asetov
6:1
02:33
Ferrara (Brooks)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Oldřich Hejduk (CZE)
Trpimir Pigarič (CRO)
 
1:1
2:0
3:0
 
Michael Harrington (CAN)
Ludvig Lundgren (SWE)
 
 
středa 25.4.2018
12:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1325 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
40
10:00
 
29
10:05
střely na bránu
přesilovky min
05:18
09:37
25:26
Hochkofler (Goi, McMonagle)
D.Kostner (Insam, Gander)
McMonagle (Deluca, Lambacher)
3:0
-
-
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Lassi Heikkinen (FIN)
Marc Iwert (GER)
 
2:0
1:0
0:0
 
Ludvig Lundgren (SWE)
Daniel Soos (HUN)
 
 
středa 25.4.2018
16:00 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1435 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
34
07:20
 
39
06:00
střely na bránu
přesilovky min
03:02
18:37 P1
44:56
46:40 P2
59:29 ENG
Perlini (Richardson, Farmer)
Shields (Farmer, Perlini)
Brooks (Dowd, Lee)
O'Connor (Hammond, Shields)
Phillips (Lachowicz, Betteridge)
5:3
12:21 P1
23:21
29:42
Dronia (Chmielewski, Kapica)
Kapica (Pociecha, Chmielewski)
Zapala (Malasinski, Murray)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Alex DiPietro (SUI)
Oldřich Hejduk (CZE)
 
2:1
0:2
3:0
 
Thomas Caillot (FRA)
Marton Neméth (HUN)
 
 
středa 25.4.2018
19:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
7460 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
47
10:00
 
33
10:55
střely na bránu
přesilovky min
06:57
29:35
55:06
56:52 ENG
Magovač (Mušič, Ograjenšek)
Urbas (Goličič, Verlič)
Goličič (Kuralt, Ograjenšek)
Kovačevič (Kuralt, Podlipnik)
4:1
25:07 P1
Sebök (Hari, Wehrs)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Jeff Ingram (CAN)
Ladislav Smetana (AUT)
 
1:0
1:1
2:0
 
Michael Harrington (CAN)
Josef Spur (CZE)
 
 
čtvrtek 26.4.2018
19:00 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
7370 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
34
06:31
 
36
05:06
střely na bránu
přesilovky min
25:21
32:13
Komorski (Dronia)
Chmielewski (Kolusz)
2:3
01:04 P1
09:17
40:30
Sebök (Galló, Hari)
Benk (Mágosi)
Hari (Sebök)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Jeff Ingram (CAN)
Trpimir Pigarič (CRO)
 
0:2
2:0
0:1
 
Michael Harrington (CAN)
Ludvig Lundgren (SWE)
 
 
pátek 27.4.2018
16:00 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1645 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
23
04:00
 
36
01:33
střely na bránu
přesilovky min
06:39
10:48
38:04
Petuchov (Asetov)
Grenc (Metalnikov, Jevdokimov)
Asetov (Petuchov, Polochov)
3:5
05:17
15:47
27:28 P1
37:50 P1
53:56
Verlič (Urbas, Goličič)
Urbas (Verlič, Goličič)
Verlič (Magovač, Sabolič)
Kovačevič (Ograjenšek, Podlipnik)
Verlič
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Alex DiPietro (SUI)
Jeff Ingram (CAN)
 
2:2
1:2
0:1
 
Marton Neméth (HUN)
Daniel Soos (HUN)
 
 
pátek 27.4.2018
19:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1750 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
33
08:00
 
17
04:00
střely na bránu
přesilovky min
07:23
13:30
45:08
Lambacher (Deluca, Helfer)
Larkin (Hofer, Goi)
Scandella (Hochkofler, Pavlů)
3:4
07:01
08:07
22:10
48:44
Perlini (Lee, Swindlehurst)
Dowd (Brooks, O'Connor)
O'Connor (Richardson)
Perlini
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Lassi Heikkinen (FIN)
Ladislav Smetana (AUT)
 
2:2
0:1
1:1
 
Thomas Caillot (FRA)
Marc-Henri Progin (SUI)
 
 
sobota 28.4.2018
12:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
1505 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
31
06:33
 
30
04:00
střely na bránu
přesilovky min
12:20
13:34
24:34 P1
39:19 P1
46:03
59:08 P2
Starčenko (Rymarev, Kučin)
Akolzin (Orechov)
Starčenko (Semjonov, Dallman)
Starčenko (Dallman, Semjonov)
Kučin (Starčenko, Rymarev)
Starčenko (Rymarev, Semjonov)
6:1
27:19
Zapala (Lyszczarczyk)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Alex DiPietro (SUI)
Marc Iwert (GER)
 
2:0
2:1
2:0
 
Michael Harrington (CAN)
Daniel Soos (HUN)
 
 
sbota 28.4.2018
16:00 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
2465 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
34
04:15
 
33
04:53
střely na bránu
přesilovky min
17:11
23:55 P1
38:52
Podlipnik (Mušič, Vidmar)
Tičar (Urbas, Verlič)
Kovačevič (Tičar, Podlipnik)
3:4
01:39 P1
29:26 P1
33:43
59:58 EA+ENG
Gander (D.Kostner, McMonagle)
Sullivan (D.Kostner, Deluca)
Trivellato (Deluca, Lambacher)
D.Kostner (Sullivan, Scandella)
 
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Oldřich Hejduk (CZE)
Trpimir Piragič (CRO)
 
1:1
2:2
0:1
 
Marton Neméth (HUN)
Marc-Henri Progin (SUI)
 
 
sobota 28.4.2018
19:30 SELČ
László Papp Budapest Sport Arena
7870 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
33
05:36
 
42
08:00
střely na bránu
přesilovky min
03:31 P1
41:53
57:00
Bodo (Nagy, Sarauer)
Erdély (Hari)
Hari - neproměněné trestné střílení
2:3 sn
50:55
59:45 EA
RSN
Dowd (Brooks, Richardson)
Farmer
O'Connor
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
náj.
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Lassi Heikkinen (FIN)
Jeff Ingram (CAN)
1:0
0:0
1:2
0:0
1:3
Ludvig Lundgren (SWE)
Josef Spur (CZE)
 
 
                                       
 
 
 
 
SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU  SLOVINSKO
soupiska platná 22.4.2018
SLOVINSKO
hlavní trenér: KARI SAVOLAINEN
 
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
29
Matija PINTARIČ
 
 
 
 
Rouen Dragons
30
Gašper KROŠELJ
 
 
 
 
Rodovre Mighty Bulls
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
4
Aleksandar MAGOVAC
 
 
 
 
HDD Jesenice
14
Matic PODLIPNIK
 
 
 
 
HC Karlovy Vary
15
Blaž GREGORC
 
 
 
 
HC Hradec Králové
17
Žiga PAVLIN
 
 
 
 
HC České Budějovice
20
Sabahudin KOVAČEVIČ
 
 
 
 
HC Karlovy Vary
23
Luka VIDMAR
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
28
Aleš KRANJC
 
 
 
 
Eispiraten Crimmitschau
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
8
Luka BAŠIC
 
 
 
 
HDD Jesenice
10
Anže KURALT
 
 
 
 
Amiens Gothiques
12
Jan DROZG
 
 
 
 
Shawinigan Cataractes
13
Miha VERLIČ
 
 
 
 
JYP Jyväskylä
16
Aleš MUŠIČ
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
18
Ken OGRAJENŠEK
 
 
 
 
Graz 99ers
19
Žiga PANCE
 
 
 
 
EC Dornbirn
21
Andrej HEBAR
 
 
 
 
Olimpija Ljubljana
22
Anže ROPRET
 
 
 
 
Ujpesti TE
24
Rok TIČAR
 
 
 
 
Sibir Novosibirsk
25
Robert SABOLIČ
 
 
 
 
Torpedo Nižnij Novgorod
26
Jan URBAS
 
 
 
 
Fischtown Pinguins Bremerhaven
38
Boštjan GOLIČIČ
 
 
 
 
Grenboble Brûleuts de Loups
                   
 
 
SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU  KAZACHSTÁN
soupiska platná 22.4.2018
KAZACHSTÁN
hlavní trenér: GALYM MAMBETALEJEV
 
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
1
Henrik KARLSSON
 
 
 
 
Barys Astana
30
Dmitrij MALGIN
 
 
 
 
Nomad Astana
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
3
Artěmij LAKIZA
 
 
 
 
Nomad Astana
4
Kevin DALLMAN
 
 
 
 
Barys Astana
5
Leonid METALNIKOV
 
 
 
 
Torpedo Usť-Kamenogorsk
6
Kirill POLOCHOV
 
 
 
 
Barys Astana
7
Maxim SEMJONOV
 
 
 
 
Barys Astana
24
Madjar IBRAJBEKOV
 
 
 
 
Nomad Astana
28
Valerij ORECHOV
 
 
 
 
Barys Astana
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
8
Anton SEGADĚJEV
 
 
 
 
Barys Astana
10
Nikita MICHAJLIS
 
 
 
 
Barys Astana
15
Jegor PETUCHOV
 
 
 
 
Nomad Astana
16
Jaroslav JEVDOKIMOV
 
 
 
 
Nomad Astana
17
Dmitrij GURKOV
 
 
 
 
Nomad Astana
18
Pavel AKOLZIN
 
 
 
 
Arlan Koschetau
21
Vladimir MARKELOV
 
 
 
 
Barys Astana
22
Roman STARČENKO
 
 
 
 
Barys Astana
23
Jevgenij RYMAREV
 
 
 
 
Torpedo Usť-Kamenogorsk
25
Maxim VOLKOV
 
 
 
 
Kulager Petropavlovsk
26
Alichan ASETOV
 
 
 
 
Nomad Astana
27
Ivan KUČIN
 
 
 
 
Barys Astana
29
Dmitrij GRENC
 
 
 
 
Nomad Astana
                   
 
 
SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU  ITÁLIE
soupiska platná 22.4.2018
ITÁLIE
hlavní trenér: CLAYTON BEDDOES
 
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
1
Andreas BERNARD
 
 
 
 
Ässät Pori
30
Marco de FILIPPO ROIA
 
 
 
 
SG Cortina
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
5
Alex TRIVELLATO
 
 
 
 
EC Bad Nauheim
6
Luca ZANATTA
 
 
 
 
EHC Olten
9
Armin HOFER
 
 
 
 
HC Pustertal
14
Jan PAVLŮ
 
 
 
 
Bayreuth Tigers
15
Sean McMONAGLE
 
 
 
 
EC Dornbirn
17
Michael SULLIVAN
 
 
 
 
Asiago Hockey
26
Armin HELFER
 
 
 
 
HC Pusteral
27
Thomas LARKIN
 
 
 
 
Adler Mannheim
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
3
Markus GANDER
 
 
 
 
Bolzano Foxes
8
Marco INSAM
 
 
 
 
Ässät Pori
10
Giulio SCANDELLA
 
 
 
 
Asiago Hockey
12
Tommaso TRAVERSA
 
 
 
 
Ritten Sport
13
Peter HOCHKOFLER
 
 
 
 
Red Bull Salzburg
19
Raphael ANDERGASSEN
 
 
 
 
HC Pusteral
20
Ivan DeLUCA
 
 
 
 
WSV Sterzing- Vipiteno
22
Diego KOSTNER
 
 
 
 
HC Lugano
23
Simon KOSTNER
 
 
 
 
Ritten Sport
24
Luca FELICETTI
 
 
 
 
WSV Sterzing-Vipiteno
25
Alex LAMBACHER
 
 
 
 
Kassel Huskies
28
Tommaso GOI
 
 
 
 
HC Ambri-Piotta
                   
 
 
SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU - POLSKO
soupiska platná 24.4.2018
POLSKO
hlavní trenér: TED NOLAN
 
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
1
John MURRAY
 
 
 
 
GKS Tychy
30
Przemysław ODROBNY
 
 
 
 
TatrySki Podhale Nowy Targ
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
17
Mateusz BRYK
 
 
 
 
GKS Tychy
3
Bartosz CIURA
 
 
 
 
GKS Tychy
12
Paweł DRONIA
 
 
 
 
Löwen Frankfurt
2
Kamil GÓRNY
 
 
 
 
GKS Tychy
9
Bartłomiej POCIECHA
 
 
 
 
GKS Tychy
28
Mateusz ROMPKOWSKI
 
 
 
 
Comarch Cracovia
22
Damian TOMASIK
 
 
 
 
TatrySki Podhale Nowy Targ
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
19
Krystian DZIUBIŃSKI
 
 
 
 
Comarch Cracovia
21
Damian KAPICA
 
 
 
 
Comarch Cracovia
26
Marcin KOLUSZ
 
 
 
 
TatrySki Podhale Nowy Targ
27
Filip KOMORSKI
 
 
 
 
GKS Tychy
25
Mikołaj ŁOPUSKI
 
 
 
 
TAURON KH GKS Katowice
23
Alan LYSZCZARCZYK
 
 
 
 
Sudbury Wolves
16
Tomasz MALASIŃSKI
 
 
 
 
TAURON KH GKS Katowice
 
Mateusz MICHALSKI
 
 
 
 
TatrySki Podhale Nowy Targ
13
Bartłomiej NEUPAUER
 
 
 
 
TatrySki Podhale Nowy Targ
7
Jakub WITECKI
 
 
 
 
GKS Tychy
11
Maciej URBANOWICZ
 
 
 
 
Comarch Cracovia
10
Krzysztof ZAPAŁA
 
 
 
 
TatrySki Podhale Nowy Targ
 8  Aron CHMIELEWSKI
 
 
             HC Oceláři Třinec
 
 
 
 
SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU – VELKÁ BRITÁNIE
soupiska platná 22.4.2018
VELKÁ BRITÁNIE
hlavní trenér: PETER RUSSELL
 
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
1
Jackson WHISTLE
 
 
 
 
Belfast Giants
30
Ben BOWNS
 
 
 
 
Cardiff Devils
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
2
Dallas EHRHARDT
 
 
 
 
Manchester Storm
4
Stephen LEE
 
 
 
 
Nottingham Panthers
6
Zach SULLIVAN
 
 
 
 
Braehead Clan
13
David PHILLIPS
 
 
 
 
Sheffield Steelers
17
Mark RICHARDSON
 
 
 
 
Cardiff Devils
23
Paul SWINDLEHURST
 
 
 
 
Manchester Storm
28
Ben O‘CONNOR
 
 
 
 
Sheffield Steelers
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
5
Benjamin DAVIES
 
 
 
 
Guildford Flames
7
Robert LACHOWICZ
 
 
 
 
Nottingham Panthers
8
Matthew MYERS
 
 
 
 
Cardiff Devils
9
Brett PERLINI
 
 
 
 
Nottingham Panthers
10
Robert FARMER
 
 
 
 
Nottingham Panthers
12
Robert DOWD
 
 
 
 
Sheffield Steelers
14
Liam KIRK
 
 
 
 
Sheffield Steelers
18
Oliver BETTERIDGE
 
 
 
 
Nottingham Panthers
19
Colin SHIELDS
 
 
 
 
Belfast Giants
20
Jonathan PHILLIPS
 
 
 
 
Sheffield Steelers
21
Mike HAMMOND
 
 
 
 
Manchester Storm
24
Brendan BROOKS
 
 
 
 
Braehead Clan
27
Luke FERRARA
 
 
 
 
Coventry Blaze
                   
 
 
 
SOUPISKA NÁRODNÍHO TÝMU MAĎARSKO
soupiska platná 22.4.2018
MAĎARSKO
hlavní trenér: JARMO TOLVANEN
 
BRANKÁŘI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
30
Ádám VAY
 
 
 
 
Rapid City Rush
31
Miklós RAJNA
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
OBRÁNCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
2
Kevin WEHRS
 
 
 
 
HC Innsbruck
3
Balázs GÖZ
 
 
 
 
Norfolk Admirals
4
Tamás POZSGAI
 
 
 
 
MAC Budapest
5
Arnold VARGA
 
 
 
 
Ujpésti TE
6
Bence SZIRÁNYI
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
7
Zsombor GARAT
 
 
 
 
MAC Budapest
12
Bence STIPSICZ
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
ÚTOČNÍCI
 
 
jméno hráče
 
 
 
klub
8
Vilmos GALLÓ
 
 
 
 
Timra IK
9
András BENK
 
 
 
 
Ujpésti TE
10
Gergö NAGY
 
 
 
 
Quad City Mallards
13
Krisztián NAGY
 
 
 
 
MAC Budapest
14
Balazs SEBÖK
 
 
 
 
KalPa Kuopio
15
Andrew SARAUER
 
 
 
 
VSV Villach
16
Dániel KÓGER
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
17
Christopher BODÓ
 
 
 
 
MAC Budapest
20
István SOFRON
 
 
 
 
VSV Villach
21
János VAS
 
 
 
 
DVTK Jegesmedvék Miskolc
22
János HÁRI
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
25
Bálint MAGOSI
 
 
 
 
DVTK Jegesmedvék Miskolc
26
Csanád ERDÉLY
 
 
 
 
Fehérvár AV‘19
                   
 
 
 
 
 
 
 
LEGENDA
 
 
EQ
P1
P2
O1
O2
ENG
EA
T-O
RSN
TS
branka vstřelená při vyrovnaném počtu hráčů na ledě (5/5, 4/4, 3/3)
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 1 hráče
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 2 hráčů
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 1 hráče
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 2 hráčů
gól do prázdné brány soupeře při hře bez brankáře (EMPTY NET GOAL)
gól vstřelený při hře bez brankáře s extra útočníkem (EXTRA ATTACKER)
oddechový čas (time-out)
rozhodující samostatný nájezd (GWS – GAME WINNING SHOT)
trestné střílení (PS – PENALTY SHOT)
 
       
 
TOPlist