---

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI
SLOVENSKO 2017
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI – POPRAD a SPIŠSKÁ NOVÁ VES 2017
KONEČNÉ POŘADÍ
 
 
 
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1.
USA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2.
Finsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3.
Rusko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4.
Švédsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5.
Kanada
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6.
Slovensko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7.
Česko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8.
Švýcarsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9.
Bělorusko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10.
Lotyšsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Lotyšsko sestupuje do MS Divize IA 2018 a v elitní skupině bude nahrazeno Francií.
 
 
a
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI 2017
DIVIZE IA
7.-13.4.2017 Bled (SLOVINSKO)
DIVIZE IB
15.-21.4.2017 Bled (SLOVINSKO)
1. FRANCIE
1. SLOVINSKO
2. KAZACHSTÁN
2. RAKOUSKO
3. DÁNSKO
3. JAPONSKO
4. NORSKO
4. ITÁLIE
5. NĚMECKO
5. UKRAJINA
6. MAĎARSKO
6. POLSKO
DIVIZE IIA
2.-8.4.2017 Gangneung (KOREA)
DIVIZE IIB
13.3.-19.3.2017 Bělehrad (SRBSKO)
1. RUMUNSKO
1. AUSTRÁLIE
2. ESTONSKO
2. ŠPANĚLSKO
3. LITVA
3. SRBSKO
4. KOREA
4. NIZOZEMSKO
5. VELKÁ BRITÁNIE
5. ISLAND
6. CHORVATSKO
6. BELGIE
DIVIZE IIIA
21.-27.3.2017 Tchaj-pej (Taiwan)
DIVIZE IIIB
17.-19.3.2017 Ciudad de México (MEXIKO)
1. ČÍNA
1. MEXIKO
2. IZRAEL
2. HONG KONG
3. TAIWAN
3. JAR
4. BULHARSKO
-
5. TURECKO
-
6. NOVÝ ZÉLAND
-
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA
V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
SLOVENSKO 2017
 
SKUPINA A
 
 
1.
Finsko
4
4
0
0
0
23-10
12
 
 
2.
Kanada
4
2
1
0
1
18-13
8
 
 
3.
Slovensko
4
2
0
1
1
13-10
7
 
 
4.
Švýcarsko
4
1
0
0
3
9-14
3
 
 
5.
Lotyšsko
4
0
0
0
4
3-19
0
 
 
  
 
Zimný Štadion mesta Poprad
čtvrtek 13.dubna 2017
15:30 SELČ
 Lotyšsko
1:4
Kanada
EQ 18:08 Paskausks
1:1
0:2
0:1
TS 11:50 Mattheos
P1 23:36 Comtois (Entwistle)
EQ 28:26 Ratcliffe (Schnarr)
EQ 50:48 Entwistle (Smith, Mitchell)
Zimný Štadion mesta Poprad
čtvrtek 13.dubna 2017
19:30 SELČ
Slovensko
4:5
Finsko
EQ 29:18 Hrehorčák
P1 31:20 Hrehorčák (Žiak)
EQ 35:53 Kupec (Žiak)
EQ 36:57 Stacho (Fehérváry)
0:1
4:3
0:1
EQ 09:55 Vesäläien (Ikonen)
EQ 23:46 Talvitie (Teräväinen)
P1 28:59 Vesäläinen (Heiskanen, Ylonen)
EQ 38:40 Ylonen (Virtanen, Talvitie)
EQ 52:17 Talvitie (Heiskanen, Utunen)
Zimný Štadion mesta Poprad
pátek 14.dubna 2017
19:30 SELČ
Švýcarsko
4:0
Lotyšsko
EQ 02:57 Eggenberger (Müller, Hischier)
EQ 13:12 Kurashev (Matewa, Sigrist)
P1 27:40 Sigrist (Le Coultre)
EQ 43:50 Eggenberger
2:0
1:0
1:0
-
Zimný Štadion mesta Poprad
sobota 15.dubna 2017
15:30 SELČ
Finsko
5:1
Švýcarsko
07:28 P1 Nyman (Talvitie, Ikonen)
16:14 Nyman (Vesäläinen, Ikonen)
32:14 Kotkaniemi (Kupari)
33:19 Ikonen (Nyman, Vesäläinen)
47:53 Latvala (Kotkaniemi, Koskenkorva)
2:0
2:0
1:1
47:40 Müller (Matewa, Hischier)
Zimný Štadion mesta Poprad
sobota 15.dubna 2017
19:30 SELČ
Kanada
4:3pp
Slovensko
18:18 Olson (Entwistle)
18:36 Mattheos (Chainey)
19:49 Ratcliffe
62:38 Mattheos (McIssac)
3:1
0:1
0:1
1:0
08:37 P1 Liška (Ružička)
36:34 Hrehorčák (Roman)
42:38 Liška (Fafrák)
Zimný Štadion mesta Poprad
neděle 16.dubna 2017
19:30 SELČ
Lotyšsko
2:7
Finsko
11:59 Petrovs (Udris)
28:51 Paskausks (Šmirnovs)
1:2
1:3
0:2
12:44 Vääkänäinen (Heiskanen, Vesäläinen)
13:51 P1 Ikonen (Heiskanen)
31:09 P2 Ikonen (Vesäläinen, Heiskanen)
31:52 P1 Ylonen (Kotkaniemi, Kupari)
39:14 P1 Ikonen (Vesäläinen, Nyman)
42:58 Vesäläinen (Vääkänäinen, Heiskanen)
55:45 Ylonen (Talvitie, Virtanen)
Zimný Štadion mesta Poprad
pondělí 17.dubna 2017
15:30 SELČ
Kanada
7:3
Švýcarsko
09:44 Studnicka (Olson)
12:29 Glass (Chainey)
23:31 Studnicka (Strome)
41:15 Glass (Chainey, Woo)
49:47 Olson (Glass, Chainey)
57:35 ENG Mattheos
59:19 Entwistle (McIsaac, Mitchell)
2:0
1:2
4:1
32:33 O1 Weibel
38:35 P2 Kurashev (le Coultre)
56:07 Eggenberger (Kurashev, Hischier)
Zimný Štadion mesta Poprad
pondělí 17.dubna 2017
19:30 SELČ
Slovensko
4:0
Lotyšsko
17:05 Havrila (Regenda, Hrehorčák)
26:47 P1 Ružička (Liška, Žiak)
31:05 Roman (Krivošík, Ivan)
42:56 P1 Fehérváry (Ružička, Fafrak)
1:0
2:0
1:0
-
Zimný Štadion mesta Poprad
úterý 18.dubna 2017
15:30 SELČ
Finsko
6:3
Kanada
00:56 P1 Vesäläinen
20:30 Vesäläinen (Vääkänäinen, Heiskanen)
26:56 Heiskanen (Ylonen)
32:37 O1 Virtanen
41:24 Engberg (Kotkaniemi)
58:22 ENG Vesäläinen (Engberg)
1:1
3:1
2:1
03:55 Studnicka (Brook)
38:38 Woo (Entiwistle, Strome)
51:18 P1 Entwistle
Zimný Štadion mesta Poprad
úterý 18.dubna 2017
19:30 SELČ
Švýcarsko
1:2
Slovensko
32:04 Kurashev (Hischier)
0:0
1:1
0:1
31:20 Fafrák (Ružička, Liška)
41:40 Balaz (Korenčík)
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA
V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
SLOVENSKO 2017
 
SKUPINA B
 
 
1.
USA
4
4
0
0
0
22-7
12
 
 
2.
Rusko
4
2
1
0
1
16-11
8
 
 
3.
Švédsko
4
2
0
0
2
8-12
6
 
 
4.
Česko
4
1
0
1
2
15-17
4
 
 
5.
Bělorusko
4
0
0
0
4
7-21
0
 
 
 
 
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
čtvrtek 13.dubna 2017
15:30 SELČ
Bělorusko
0:7
USA
-
0:0
0:5
0:2
EQ 21:44 Pastujov (Barratt, Gildon)
EQ 22:26 Reedy (Farabee, Knopeke)
EQ 27:50 Wahlström (Tkachuk, Barratt)
O1 33:00 Dhooghe (Farabee, Knoepke)
EQ 36:33 Wahlström (Norris, Mismash)
EQ 42:34 Mismash (Barratt, Pastujov)
EQ 44:55 Farrance (Poehling, Reedy)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
čtvrtek 13.dubna 2017
19:30 SELČ
Rusko
3:1
Švédsko
EQ 42:13 Maximov (Slepets)
EQ 51:02 Svečnikov (Čechovič)
EQ, ENG 59:58 Svečnikov  (Čechovič)
0:1
0:0
3:0
P1 09:05 Brannström (Lundeström, Hugg)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
pátek 14.dubna 2017
19:30 SELČ
Česko
7:4
Bělorusko
02:13 P1 Hrabík (Kvasnička, Nečas)
05:41 O1 Hladonik (Chytil, Bukač)
30:25 Kondelík (Škvrně, Šalda)
30:49 Král (Zadina, Chytil)
33:38 P1 Kaut (Zadina)
34:01 Kern (Galvas)
36:18 Kot (Martynov)
50:17 Chytil (Nečas, Kondelík)
2:1
4:1
1:2
19:59 O1 Martynov (Savrickij)
58:26 TS Marynov
59:51 Balrtruk
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
sobota 15.dubna 2017
15:30 SELČ
USA
5:4
Rusko
33:57 Mismash
36:28 Poehling (Dhooghe, Farabee)
39:30 O1 Poehling (Miller, Knoepke)
41:16 Norris (Tkachuk, Dhooghe)
49:59 Hughes (Barratt, Dhooghe)
0:1
3:0
2:3
10:59 O1 Koltygin (Rubinčik, Toropčenko)
45:19 Samarukov (Pereljajev, Toropčenko)
56:33 Samorukov (Slepec, Rubinčik)
57:09 Čechovič (Svečnikov, Koltygin)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
sobota 15.dubna 2017
19:30 SELČ
 Švédsko
3:2
Česko
03:40 Peterson (Elvenes, Westerlund)
20:35 Zetterlund
47:30 Gustafsson (Ginnig)
1:0
1:1
1:1
37:30 P1 Zadina (Kvasnička, Kondelík)
46:08 Kern
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
neděle 16.dubna 2017
19:30 SELČ
Bělorusko
2:3
Švédsko
12:38 Jerjomeneko (Kot, Martynov)
33:11 Baltruk (Pavlenko, Drozdov)
1:2
1:0
0:1
01:12 Gustafsson (Zetterlund)
04:09 Miketinac (Peterson)
59:48 P1 Bemström (Hugg, Lundeström)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
pondělí 17.dubna 2017
15:30 SELČ
USA
5:2
Česko
12:24 O1 Tkachuk (Kemp)
13:46 Gildon (Mismash)
23:43 Tortora (Farrance)
31:22 Gildon (Cockerill, Tortora)
58:00 P1 Gildon (Hughes, Wahlstrom)
2:1
2:1
1:0
01:51 Machala (Kern)
31:50 Safin (Kern, Machala)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
pondělí 17.dubna 2017
19:30 SELČ
 Rusko
4:1
Bělorusko
P1 28:11 Čechovič (Lipanov, Svečnikov)
EQ 29:28 Slepec
EQ 50:11 Svečnikov (Rubinčik)
P1 55:01 Čechovič (Samorukov)
0:0
2:1
2:0
EQ 26:12 Anosov (Ažgirej)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
úterý 18.dubna 2017
15:30 SELČ
 Švédsko
1:5
USA
P1 Westerlund (Brannström, Elvenes)
0:2
1:1
0:2
EQ 08:40 Dhooghe (Pastujov, Cockerill)
EQ 19:37 Wahlström (Mismash, Gildon)
TS 22:40 Farabee
O1 50:45 Poehling (Dhooghe)
P1 58:05 Wahlström (Hughes)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
úterý 18.dubna 2017
19:30 SELČ
 Česko
4:5pp
Rusko
17:21 Kvasnička (Kondelík, Safin)
33:43 P1 Zadina (Chytil)
44:43 Hrabík (Král, Kaut)
48:40 Kern (Kvasnička, Kondelík)
1:1
1:1
2:2
0:1
10:48 P1 Rubinčik (Galeniuk, Bitsadze)
29:31 Šaškov (Baranov)
43:23 Svečnikov (Lipanov, Čechovič)
57:55 Maximov (Slepec, Rubinčik)
64:06 Rubinčik (Muranov)
 

 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
SLOVENSKO 2017
 
 
čtvrtfinále
 
Zimný Štadion mesta Poprad
čtvrtek 20.dubna 2017
13:30 SELČ
Finsko
6:5pp
Česko
02:19 Heiskanen (Vääkänäinen, Vesälainen)
14:09 Nyman (Vesälainen)
18:26 P1 Vääkänäinen (Ikonen, Heiskanen)
19:14 Talvitie (Heiskanen, Ylonen)
25:24 Talvitie (Virtanen, Ylonen)
69:02 Virtanen (Heiskanen, Ylonen)
4:1
1:3
0:1
1:0
07:11 Mikyška (Hrabík, Dvořák)
27:02 P1 Chytil (Zadina, Safin)
32:00 Škvrně (Kondelík, Mikyška)
38:35 P1 Machala (Nečas, Kvasnička)
57:23 Zadina (Hladoník, Hrabik)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
čtvrtek 20.dubna 2017
15:30 SELČ
Kanada
3:7
Švédsko
21:58 Strome
34:38 Entwistle (Brook)
54:07 Comtois
0:1
2:3
1:3
19:57 Zetterlund
30:36 Bäck (Hugg, Zetterlund)
33:33 Olofsson (Lundeström)
39:38 Hugg (Liljegren, Brannström)
44:20 Olofsson
48:30 Brannström (Elvenes, Fjellström)
57:53 Lundeström
Zimný Štadion mesta Poprad
čtvrtek 20.dubna 2017
17:30 SELČ
Rusko
3:2pp
Slovensko
05:36 Čechovič (Svečnikov)
41:14 P1 Čechovič (Svečnikov, Šamorukov)
68:42 Slepec (Koltygin, Samorukov)
1:0
0:2
1:0
30:35 Ružička (Liška, Balaz)
34:02 Fafrák (Liška)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
čtvrtek 20.dubna 2017
19:30 SELČ
USA
4:2
Švýcarsko
00:51 Pastujov (Tkachuk)
34:02 Farrance (Barratt)
56:43 Norris
57:10 Tortora (Dhooghe)
1:0
1:2
2:0
23:51 Hischier (Gross)
30:49 P1 Müller (Patry, Sigrist)
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
SLOVENSKO 2017
semifinále
 
Zimný Štadion mesta Poprad
sobota 22.dubna 2017
15:30 SELČ
Finsko
2:1pp
Rusko
P1 25:14 Ylonen (Virtanen, Kotkaniemi)
EQ 67:01 Utunen (Anttalainen, Kupari)
0:0
1:0
0:1
1:0
EQ 41:37 Slepec (Toropčenko)
Zimný Štadion mesta Poprad
sobota 22.dubna 2017
19:30 SELČ
USA
4:3pp
Švédsko
EQ 10:28 Pastujov (Dhooghe, Miller)
P1 26:29 Gildon (Mismash, Hughes)
EQ 47:50 Hughes (Norris)
xxxxxxx
1:0
1:1
1:2
1:0
EQ 20:39 Olofsson (Bemström, Lundestrom)
44:11 P1 Zetterlund (Brannström, Liljegren)
EQ 46:46 Sylvegard (Johansson)
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
SLOVENSKO 2017
o bronz
 
Zimný Štadion mesta Poprad
neděle 23.dubna 2017
15:30 SELČ
Švédsko
0:3
Rusko
-
0:1
0:1
0:1
P1 16:27 Galeniuk (Čechovič, Svečnikov)
EQ 24:21 Samorukov
ENG 59:45 Maximov
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
SLOVENSKO 2017
FINÁLE
 
Zimný Štadion mesta Poprad
neděle 23.dubna 2017
19:30 SELČ
Finsko
2:4
USA
EQ 27:05 Rasanen (Koskenkorva, Kotkaniemi)
EQ, HBB 56:44 Vääkänäinen
0:2
1:2
0:1
EQ 03:51 Norris (Tkachuk)
EQ 16:47 Farabee (Tortora)
O1 21:03 Farabee (Cockerill, St.Cyr)
P1 31:03 Mishmash (Hughes, Norris)
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
SLOVENSKO 2017
 
 
PLAY-OUT
HRAJE SE NA DVA VÍTĚZNÉ ZÁPASY
Lotyšsko sestupuje do divize IA 2018
 
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
čtvrtek 20.dubna 2017
11:30 SELČ
Lotyšsko
0:2
Bělorusko
-
0:0
0:1
0:1
38:53 Martynov (Jerjemenko, Gabruš)
59:23 O1+ENG Jerjemenko (Baltruk)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
pátek 21.dubna 2017
17:30 SELČ
Bělorusko
2:3
Lotyšsko
30:19 Sapego (Drozdov, Jerjemenko)
49:58 P1 Pavlenko (Sapego, Baltruk)
0:1
1:1
1:1
08:23 Egle (Berzinš, Krolliš)
37:06 Šmirnovs (Paskausks, Egle)
55:07 Egle (Jasunovs, Berzinš)
STEZ Zimný Štadion
Spišská Nová Ves
neděle 23.dubna 2017
13:30 SELČ
hraje se pouze
za nerozhodnutého stavu
Lotyšsko
1:3
Bělorusko
P2+HBB Jasunovs (Karkls, Šmirnovs)
0:2
0:0
1:1
EQ 06:27 Drozdov (Martynov, Boršov)
EQ 19:25 Derjabin (Martynov)
EQ 44:00 Pavlenko (Boršjov, Savritskij)
 
 
TOPlist