---

 
 
 
MS hokejistů do 18 let 2015 – skupina A
ARENA LUZERN
 
 
1.
Rusko
4
4
0
0
0
20-7
12
2.
USA
4
3
0
0
1
30-8
9
3.
Slovensko
4
1
1
0
2
9-18
5
4.
Švédsko
4
1
0
0
3
16-17
3
5.
Německo
4
0
0
1
3
5-30
1
 
 
čtvrtek 16.4.2015 14:45 SELČ
 
čtvrtek 16.4.2015 18:45 SELČ
Švédsko
1:3
Slovensko
 
Rusko
3:1
USA
46.Ek Eriksson
0:0
0:1
1:2
38.Solenský
56.Hecl
60.Lešťan
 
24.Gurjanov
28.Žukenov
60.Sokolov
0:1
2:0
1:0
8.Terry
 
pátek 17.4.2015 14:45 SELČ
 
pátek 17.4.2015 18:45 SELČ
Slovensko
0:10
USA
 
Rusko
6:0
Německo
-
0:4
0:6
0:0
2.Terry
11.Tkachuk
15.Roslovič
19.Roslovič
21.Matthews
27.Bracco
29.Fitzgerald
30.Kunin
31.Warren
 
7.Jurťajkin
12.Gurjanov
21.Barabanov
25.Kvatlanov
32.Jemec
55.Kaprizov
2:0
3:0
1:0
-
 
sobota 18.4.2015 17:00 SELČ
 
neděle 19.4.2015 13:00 SELČ
Německo
1:7
Švédsko
 
Slovensko
2:4
Rusko
48.Eder
0:1
0:5
1:1
9.Ohlsson
25.Ohlsson
27.Eriksson
30.Asplund
37.Eriksson
39.Ohlsson
50.Grundström
 
18.Horváth
49.Lestan
1:2
0:1
1:1
6.Ivanjuženkov
7.Gurjanov
24.Žukenov
58.Jurťajkin
 
neděle 19.4.2015 17:00 SELČ
 
pondělí 20.4.2015 18:45 SELČ
USA
6:4
Švédsko
 
Německo
3:4sn
Slovensko
6.Keller
34.McAvoy
38.White
44.Keller
52.Matthews
60.Krys (ENG)
1:1
2:2
3:1
5.Grundstrom
37.Eriksson
40.Dahlen
51.Asplund
 
8.Eder
35.Mayenschein
56.Kalble
1:0
1:1
1:2
0:0
0:1
21.Bondra
43.Andrisík
52.Valent
RSN Solenský
 
úterý 21.4.2015 14:45 SELČ
 
úterý 21.4.2015 18:45 SELČ
USA
13:1
Německo
 
Švédsko
4:7
Rusko
8.Roslovic
11.Kunin
13.Roslovic
14.Tkachuk
27.White
31.Kunin
31.Terry
35.Boka
39.Kunin
45.Bracco
48.Matthews
52.Warren
53.Roslovic
4:0
5:1
4:0
23.Schütz
 
1.Lindgren
12.Lindström
23.Ölund
43.Olhaver
2:1
1:2
1:4
1.Vorobyov
30.Gurjanov
38.Žukenov
49.Gurjanov
53.Sokolov
54.Ivanjuženkov
58.Gurjanov
 
 
 
 
 
MS hokejistů do 18 let 2015 – skupina B
ARENA ZUG
 
 
1.
Kanada
4
4
0
0
0
21-11
12
2.
Finsko
4
3
0
0
1
14-6
9
3.
Česko
4
2
0
0
2
12-10
6
4.
Švýcarsko
4
0
1
0
3
5-14
2
5.
Lotyšsko
4
0
0
1
3
10-21
1
 
 
čtvrtek 16.4.2015 15:45 SELČ
 
čtvrtek 16.4.2015 19:45 SELČ
Kanada
11:6
Lotyšsko
 
Finsko
6:1
Česko
12.N.Roy
18.J.Roy
24.Howden
25.Harkins
27.J.Roy
27.Stephens
28.Capobianco
40.Brisebois
44.J.Roy
47.Stephens
50.N.Roy
2:3
6:0
3:3
11.Zile
18.Priede
18.Bernhardš
42.Bunčis
51.Cukste
57.Ezitiš
 
9.Niemela
24.Säärijärvi
26.Laine
28.Säärijärvi
43.Tammela
47.Palmu
1:1
3:0
2:0
11.Hájek
 
pátek 17.4.2015 15:45 SELČ
 
pátek 17.4.2015 19:45 SELČ
Lotyšsko
1:4
Česko
 
Finsko
3:1
Švýcarsko
36.Zile
0:1
1:1
0:2
5.D.Kaše
25.Zacha
51.Anděl
60.Zacha (ENG)
 
7.Puljujärvi
22.Laine
52.Säärijärvi
1:1
1:0
1:0
14.Malgin
 
sobota 18.4.2015 18:45 SELČ
 
neděle 19.4.2015 14:45 SELČ
Švýcarsko
1:4
Kanada
 
Lotyšsko
1:3
Finsko
39.Diem
0:1
1:2
0:1
5.Barzal
23.Barzal
30.Roy
41.Beauvillier
 
14.Puide
1:0
0:2
0:1
29.Nättinen
36.Laine
47.Laine
 
neděle 19.4.2015 18:45 SELČ
 
pondělí 20.4.2015 19:45 SELČ
Česko
2:3
Kanada
 
Švýcarsko
3:2pp
Lotyšsko
7.Zacha
34.Koblížek
1:1
1:1
0:1
17.Wotherspoon
26.Beauvillier
45.Beauvillier
 
23.Thürkauf
42.Fuchs
64.
0:0
1:1
1:1
1:0
26.Balcers
45.Balcers
 
úterý 21.4.2015 15:45 SELČ
 
úterý 21.4.2015 19:45 SELČ
Kanada
3:2
Finsko
 
Česko
5:0
Švýcarsko
30.Barzal
31.Chabot
37.Benson
0:2
3:0
0:0
10.Saarela
20.Laine
 
16.Kaše
18.Špaček
29.Zacha
34.Zbořil
60.Suchý
2:0
2:0
1:0
-
 
čtvrtfinále
 
ARENA LUZERN
 
ARENA ZUG
čtvrtek 23.4.2015 14:45 SELČ
 
čtvrtek 23.4.2015 16:00 SELČ
USA
7:2
Česko
 
Kanada
5:3
Švédsko
-
4:0
0:1
3:1
-
 
6.Harkins
7.Stephens
20.Sideroff
38.Stephens
56.Knott
3:1
1:1
1:1
8.Carlsson
23.Eriksson
56.Grundström
 
ARENA LUZERN
 
ARENA ZUG
čtvrtek 23.4.2015 18:45 SELČ
 
čtvrtek 23.4.2015 20:00 SELČ
Finsko
3:0
Slovensko
 
Rusko
0:5
Švýcarsko
7.Laine
46.Tavernier
49.Tavernier
1:0
0:0
2:0
-
 
-
0:1
0:2
0:2
8.Forrer
33.Impose
40.Impose
44.Malgin
52.Volejníček
 
 
 
 
semifinále
ARENA ZUG
 
Kanada-USA
Finsko-Švýcarsko
 
 
sobota 25.4.2015 15:00 SELČ
 
sobota 25.4.2015 19:00 SELČ
Kanada
2:7
USA
 
Finsko
5:4pp
Švýcarsko
32.Sideroff
45.Stephens
0:0
1:2
1:5
23.Keller
38.Matthews
43.Matthews
43.White
45.Greenway
48.White
50.White
 
2.Puljujärvi
20.Laine
43.Säärelä
49.Laine
66.Säärelä
2:2
0:0
2:2
1:0
5.Riat
17.Suleski
59.Hischier
60.Riat
 
 
 
medailová utkání
ARENA ZUG
 
O BRONZ
 
FINÁLE
neděle 26.4.2015 15:00 SELČ
 
neděle 26.4.2015 19:00 SELČ
Kanada
5:2
Švýcarsko
 
USA
2:1pp
Finsko
8.Gawdin
10.Harkins
12.Sideroff
37.Howden
39.Gawdin
3:2
2:0
0:0
18.Riat
19.Miranda
 
39.Roslovic
73.White
0:1
1:0
0:0
1:0
1.Nättinen
 
 
play-out o udržení
 
1.ZÁPAS – ARENA ZUG
 
 
čtvrtek 23.4.2015 12:15 SELČ
 
Lotyšsko
5:3
Německo
 
5.Dzierkalš
16.Cukste
20.Tralmaks
27.Bunčis
48.Zile
3:1
1:0
1:2
2.Kiefersauer
57.Mayenschein
59.Kalble
 
 
2.ZÁPAS – ARENA LUZERN
 

Lotyšsko v sérii vítězí 2-0 na zápasy
a kvalifikuje se na MS"18" 2016
 
Německo sestupuje do MS"18" Divize IA
v roce 2016 bude nahrazeno Dánskem.
pátek 24.4.2015 18:00 SELČ
 
Německo
3:5
Lotyšsko
 
1.Körner
25.Eder
52.Napravnik
1:0
1:2
1:3
27.Dzierkalš
35.Bunčis
43.Bernhards
44.Zohovs
58.Zohovs
 
 
3.ZÁPAS – ARENA LUZERN
 
3.ZÁPAS SE HRAJE POUZE
ZA NEROZHODNUTÉHO STAVU
neděle 26.4.2015 12:00 SELČ
 
-
-:-
-
 
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
 
 
TOPlist