---

Další turnaje 2017/2018
 
listopad 2017
listopad 2017
listopad 2017
listopad 2017
prosinec 2017
únor 2018
únor 2018
Asie
Asie
 
 
 
 
 
Euro ice hockey challenge - Herning, Aalborg, Silkeborg - Dánsko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 8
skóre 12-7
body 4
skóre 11-9
body 3
skóre 9-15
body 3
skóre 11-12
 

čtvrtek 15. února 2018
19:00 SEČ
Dánsko
4:2
Francie
-
0:0
2:1
2:1
-
čtvrtek 15. února 2018
19:00 SEČ
Lotyšsko
6:1
Rakousko
-
2:1
1:0
3:0
-
pátek 16. února 2018
18:30 SEČ
Francie
5:3
Lotyšsko
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 16. února 2018
19:00 SEČ
Rakousko
3:5
Dánsko
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17. února 2018
14:15 SEČ
Rakousko
5:4
Francie
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17. února 2018
17:15 SEČ
Dánsko
3:2sn
Lotyšsko
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
 
Euro ice hockey challenge Katowice 2018
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 9-3
body 6
skóre 9-7
body 3
skóre 3-6
body 0
skóre 4-9
 

pátek 16. února 2018
16:30 SEČ
Kazachstán
4:2
Maďarsko
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 16. února 2018
20:00 SEČ
Polsko
1:2
Itálie
 
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17. února 2018
16:30 SEČ
Maďarsko
4:1
Itálie
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17. února 2018
20:00 SEČ
Polsko
1:4
Kazachstán
-
-:-
-:-
-:-
-
neděle 18. února 2018
15:30 SEČ
Itálie
0:1
Kazachstán
-
-:-
-:-
-:-
-
neděle 18. února 2018
19:15 SEČ
Polsko
2:3
Maďarsko 
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
 
 

MECA hockey games 2017
Hamar, NOR
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 6
skóre 9-7
body 6
skóre 7-5
body 5
skóre 9-5
body 0
skóre 3-13
 

čtvrtek 14. prosince 2017
16:00 SEČ
Francie
2:4
Slovensko
-
-:-
-:-
-:-
-
čtvrtek 14. prosince 2017
20:00 SEČ
Norsko
4:3pp
Rusko "B"
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 15. prosince 2017
16:00 SEČ
Rusko "B"
3:2pp
Slovensko  
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 15. prosince 2017
20:00 SEČ
Norsko
6:0
Francie
3.M.Olimb, 15.K.A.Olimb, 19.Forsberg, 26.Rosseli Olsen, 51.Reichenberg, 58.Kasastul
3:0
1:0
2:0
-
sobota 16. prosince 2017
13:00 SEČ
Francie
1:3
Rusko "B"
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 16. prosince 2017
17:00 SEČ
Norsko
0:1sn
Slovensko 
-
0:0
0:0
0:0
0:0
0:2
RSN: -
 
 

Deutschland cup 2017
Augsburg, GER
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
 
body 9
skóre 17-6
body 6
skóre 7-5
body 3
skóre 7-12
body 0
skóre 4-12
 

pátek 10. listopadu 2017
16:00 SEČ
USA
1:2
Slovensko
54.Sanguinetti
0:1
0:1
1:0
6.Lamper, 27.Hovorka
pátek 10. listopadu 2017
19:30 SEČ
Německo
2:8
Rusko "B"
14.Pietta, 22.Raedeke
1:1
1:4
0:3
7.Fjodorov, 32.Ketov, 33.Okulov, 37.Kagarlickij, 38.Naumenkov, 52.Šumakov, 53.Michejev, 58.Ketov
sobota 11. listopadu 2017
16:00 SEČ
Německo
0:3
Slovensko  
-
0:1
0:0
0:2
5.Bakoš, 48.Haščák, 60.Čerešňák
sobota 11. listopadu 2017
19:30 SEČ
Rusko "B"
5:2
USA
34.Jarulin, 36.Naumenkov, 38.Karpov, 58.Michejev, 60.Tichonov
0:2
3:0
2:0
1.Arcobello, 13.Kolarik
neděle 12. listopadu 2017
13:15 SEČ
Slovensko
2:4
Rusko "B"
25.Haščák, 26.Ďaloga
0:1
2:2
0:1
4.Makajev, 33.Makajev, 39.Makajev, 59.Makajev
neděle 12. listopadu 2017
16:45 SEČ
USA
1:5
Německo
38.Little
0:1
1:3
0:1
4.Mauer, 24.Raedeke, 33.Macek, 34.Holzmann, 58.Seidenberg
 
 
 
Euro ice hockey chalenge - Cergy-Pontoise & Ámiens, Francie 2017
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 14-7
body 5
skóre 12-13
body 2
skóre 7-11
body 2
skóre 5-9
 

čtvrtek 9.listopadu 2017
16:30 SEČ
Bělorusko
5:7
Lotyšsko
31.Bujnickij, 31.Ambrožejčik, 41.Levša, 46.Bojarčuk, 47.Vasilčuk
0:2
2:0
3:5
1.Roberts Bukarts, 17.Bičevskis, 45.Abolš, 56.Rihards Bukarts, 59.Bičevskis, 60.Abolš
čtvrtek 9.listopadu 2017
20:00 SEČ
Francie
2:3 pp
Slovinsko
13.Fleury, 42.Bertrand
1:0
0:2
1:0
0:1
24.Sabolič, 38.Kuralt, 61.Tičar
pátek 10.listopadu 2017
16:30 SEČ
Lotyšsko
4:1
Slovinsko
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 10.listopadu 2017
20:00 SEČ
Bělorusko
3:2 pp
Francie  
-
0:2
1:0
1:0
1:0
-
sobota 11.listopadu 2017
18:00 SEČ
Francie
1:3
Lotyšsko  
x
0:1
0:0
1:2
16.Roberts Bukarts, 48.Zolmanis, 52.Freibergs
sobota 11.listopadu 2017
20:00 SEČ
Slovinsko
3:5
Bělorusko
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
Euro ice hockey chalenge - Innsbruck, Rakousko 2017
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 11-5
body 5
skóre 8-5
body 4
skóre 11-8
body 0
skóre 8-17
 

čtvrtek 9.listopadu 2017
17:00 SEČ
Dánsko
7:4
Korea
13.Bruggisser, 27.Kristensen, 31.Asperup, 33.Hojbjerg, 52.M.Madsen, 55.Lassen, 55.Rondbjerg
1:1
3:2
3:1
13.Radunske, 31.Cho Min-Ho, 34.Testwuide, 60.Testwuide
čtvrtek 9.listopadu 2017
20:30 SEČ
Rakousko
2:3pp
Norsko
12.Zwerger
58.Hunderptfund
1:0
0:0
1:2
0:1
48.Bastiansen
56.M.Olimb
63.M.Olimb
pátek 10.listopadu 2017
17:00 SEČ
Norsko
0:2
Dánsko
-
0:0
0:1
0:1
22.Jesper B Jensen, 56.Jesper B Jensen
pátek 10.listopadu 2017
20:30 SEČ
Rakousko
8:3
Korea
6.Ganahl, 8.Ganahl, 11.Ulmer, 19.Wogner, 28.Ganahl, 34.Hunderptfund, 40.Lebler, 45.Hunderptfund
4:1
3:1
1:1
1.Kim Ki-Sung, 40.Cho Min-Ho,
41.Kim Sang-Wook
sobota 11.listopadu 2017
14:30 SEČ
Korea
1:5
Norsko  
51.Radunske
0:1
0:2
1:2
3.Forsberg, 27.Reichenberg, 31.Roymark, 41.Bastiansen, 50.Salsten
sobota 11.listopadu 2017
17:30 SEČ
Rakousko
1:2
Dánsko
54.Hunderptfund
0:0
0:1
1:1
32.Lassen, 60.Rondbjerg
 
 
Euro ice hockey chalenge - Budapešť, Maďarsko 2017
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 6
skóre 10-8
body 5
skóre 8-7
body 4
skóre 9-10
body 3
skóre 7-10
 

pátek 10.listopadu 2017
15:30 SEČ
Japonsko
2:1
Itálie
26.Furuhashi, 27.Furuhashi
0:0
2:0
0:1
59.Frei
pátek 10.listopadu 2017
19:00 SEČ
  Maďarsko
1:4
Polsko
22.Dudas
0:1
1:2
0:1
15.Pasiut, 23.Sczechura, 35.Chmielewski, 42.Kolusz
sobota 11.listopadu 2017
15:30 SEČ
Polsko
3:2
Japonsko
15.Szczechura, 22.Dronia, 44.Guzik
1:1
1:0
1:1
17.Hashimoto, 55.Hashimoto
sobota 11.listopadu 2017
19:00 SEČ
Itálie
2:5
Maďarsko  
8.Marchetti, 21.Frigo
1:2
1:0
0:3
11.Mágosi, 12.Sarauer, 46.Mágosi, xx, xx
neděle 12.listopadu 2017
14:30 SEČ
Itálie
4:3
Polsko
1.Kostner, 15.Pavlu, 18.Andergassen, 21.Marchetti
3:1
0:1
1:1
7.Lopuski, 20.Rompkowski, 47.Cochi
neděle 12.listopadu 2017
18:00 SEČ
Maďarsko
3:4 sn
Japonsko
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
 
 
středa 4.4.2018
18:30 SELČ
Budapešť, HUN
střely na bránu:
-
 Maďarsko
 
Rakousko
střely na bránu:
-
01:20
29:43 P1
31:12 P1
60:33
Sofrón (Sarauer)
Erdély (Stipsicz, Hari)
Nagy (Sofrón)
Sarauer (Sofrón, Wehrs)
4:3 pp
37:29
48:35
54:35
Ganahl (Woger)
Strong (Ban)
Strong (Bichofberger)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 prodl.
 
 
 
1:0
2:1
0:2
 1:0
 
 
 
 
 
                               
čtvrtek 5.4.2018
19:15 SELČ
Vídeň, AUT
střely na bránu:
-
Rakousko
 
Maďarsko
střely na bránu:
-
36:22
Sticha (Kainz)
1:3
18:40
33:01
37:16
Sofrón (Sarauer, Szabó)
Németh (Hari, Stipsicz)
Németh (Kiss)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:2
0:0
 
 
 
 
                                 
 
neděle 8.4.2018
17:00 SELČ
Celje, SLO
střely na bránu:
-
Slovinsko
 
Chorvatsko
střely na bránu:
-
00:06
01:55
03:23
09:12
14:43
19:46
27:45
39:58 P1
44:35 P1
52:00
56:53
57:20
Tičar (Pavlin)
Ropret (Cepon)
Pance (Sabolič)
Urbas (Verlič)
Ograjenšek (Ropret, Goličič)
Tičar (Verlič)
Sabolič (Kuralt)
Kranjc (Tičar, Pavlin)
Sabolič (Vidmar, Kranjc)
Goličič (Ropret)
Tičar (Urbas, Kranjc)
Tičar (Cepon, Kranjc)
12:1
40:38
Rendulič (Zanoski)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
6:0
2:0
4:1
 
 
 
 
   
 
středa 11.4.2018
19:00 SELČ
Bled, SLO
střely na bránu:
-
Slovinsko
 
Maďarsko
střely na bránu:
-
19:24
39:06
Mušič (Pavlin)
Verlič (Tičar)
2:3 pp
04:33
07:45
63:17
Érdely (Köger)
Nagy (Pozsgai, Somogyi)
Sofrón (Bodo)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
1:2
1:0
0:0
0:1
 
 
 
                                 
 
středa 11.4.2018
19:30 SELČ
Neumarkt-Egna, ITA
střely na bránu:
-
Itálie
 
Rakousko
střely na bránu:
-
38:05
Gander (Insam, D.Kostner)
1:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:0
0:0
 
 
 
 
                                 
 
 
čtvrtek 12.4.2018
17:45 SELČ
Innsbruck, AUT
střely na bránu:
-
Rakousko
 
Itálie
střely na bránu:
-
18:23
25:36
58:01 P1
 
RSN
Sticha (Antonitsch, Kainz)
Unterweger (Oberkofler, Ganahl)
Macierzynski (Hunderptfund, Bischofberger)
Bischofberger
4:3 sn
25:53
37:12
49:23
Lambacher (Hofer, Brighenti)
Berger (Felicetti)
Flicetti (Brighenti)
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
1:0
1:2
1:1
0:0
3:2
 
 
 
                                 
 
čtvrtek 12.4.2018
18:00 SELČ
xxx
střely na bránu:
-
Srbsko
 
Chorvatsko
střely na bránu:
-
-
-
2:1
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:0
1:0
 
 
 
 
                                 
 
 
pátek 13.4.2018
17:45 SELČ
-
střely na bránu:
-
Maďarsko
 
Japonsko
střely na bránu:
-
45:51 P1
49:20 P1
60:50
Nagy (Sofrón, Mágosi)
Bodo (Nagy, Vás)
Sebok (Pozsgai, Sofrón)
3:2 pp
39:49 P1
54:17
Hashiba (Takagi)
Furuhashi (Terao)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
0:0
0:1
2:1
1:0
 
 
 
 
 
                               
sobota 14.4.2018
20:00 SELČ
Milton Keynes, GBR
střely na bránu:
-
Velká Británie
 
Litva
střely na bránu:
-
-
-
2:3
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:0
0:3
 
 
 
 
                                 
  
neděle 15.4.2018
17:00 SELČ
-
střely na bránu:
-
Itálie
 
Kazachstán
střely na bránu:
-
01:14
48:49
Lambacher (Castlunger, Deluca)
Insam
2:4
04:00
32:39
35:43
36:20
Grenc (Jevdokimov, Michajlis)
Markelov (Polochov, Aklozin)
Michajlis
Markelov (Polochov, Šalapov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:3
1:0
 
 
 
 
                                 
 
 
neděle 15.4.2018
18:15 SELČ
Coventry, GBR
střely na bránu:
-
Velká Británie
 
Litva
střely na bránu:
-
11:42
15:10
Farmer
Farmer
2:7
04:30
10:13
29:54
32:39
40:46
45:01
51:00
Gintautas
Krakauskas
Bosas
Rybakov
Bosas
Bosas
Krakauskas
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
0:2
0:3
 
 
 
 
                                 
 
 
pondělí 16.4.2018
18:00 SELČ
---
střely na bránu:
-
Polsko
 
Ukrajina
střely na bránu:
-
-
-
4:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:1
2:1
 
 
 
 
                                 
 
pondělí 16.4.2018
17:45 SELČ
----
střely na bránu:
-
Itálie
 
Kazachstán
střely na bránu:
-
05:04 P1
15:44
44:25 O1
57:52
McMonagle (Gander, Insam)
Felicetti (Deluca)
Deluca (McMonagle, Felicetti)
Gander (Insam, Pavlů)
4:2
41:08 P1
43:54 P1
Rymarev (Starčenko)
Michajlis (Jevdokimov, Metalnikov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:0
2:2
 
 
 
 
                                 
 
úterý 17.4.2018
18:00 SELČ
----
střely na bránu:
-
Chorvatsko
 
Srbsko
střely na bránu:
-
-
-
5:3
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
4:1
1:1
 
 
 
 
                                 
 
úterý 17.4.2018
18:00 SELČ
----
střely na bránu:
-
Polsko
 
Japonsko
střely na bránu:
-
14:23
18:36
48:59
57:50
59:59
Rompkowski (Jarosz)
Kapica (Dziubinski, Witecki)
Kolusz
Witecki (Kapica, Dziubinski)
Neupauer (Tomasik)
5:2
46:54
59:26
Sato (Yamada)
Hashimoto
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:0
3:2
 
 
 
 
                                 
 
středa 18.4.2018
17:30 SELČ
----
střely na bránu:
-
Maďarsko
 
Ukrajina
střely na bránu:
-
07:13 P1
20:22
22:39
46:24
RSN
Vás (Galló, Hari)
Galló (Stipsicz, Hari)
Köger (Erdély)
Bodo (Stipsicz, Sarauer)
Sarauer
5:4sn
51:36 P1
57:22 O1
59:35 EA
59:49 EA
Zacharov (Michnov)
Bucenko
Bucenko (Babynec, Nimenko)
Ljalka (Michnov)
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
1:0
2:0
1:4
0:0
3:1
 
 
 
                                 
 
 
středa 18.4.2018
17:45 SELČ
Vídeň, AUT
střely na bránu:
-
Rakousko
 
Kazachstán
střely na bránu:
-
-
-
0:5
10:02
23:38
44:27 P1
45:23
59:51 P1
Orechov (Akolzin, Polochov)
Starčenko (Rymarev, Dallman)
Starčenko (Rymarev, Kuchin)
Akolzin (Markelov, Segadějev)
Jevdokimov (Lakiza, Michajlis)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
0:3
 
 
 
 
                                 
 
středa 19.4.2018
19:15 SELČ
Vídeň, AUT
střely na bránu:
-
Rakousko
 
Slovinsko
střely na bránu:
-
05:51 P1
18:09
Lebler (Kirchschlager, Hunderptfund)
Ban (Schumnig, Zwerger)
2:1
07:34
Urbas
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:0
0:0
 
 
 
 
                                 

středa 25.4.2018
17:00 SELČ
Piešťany, SVK
střely na bránu:
-
Slovensko
 
Korea
střely na bránu:
-
41:29
53:51
Jurčo (Čajkovský, Graňák)
Jánošík (Hovorka, Jurčo)
2:1
33:36
Kim Ki-sung (Ahn Jin-hui, Kim Sang-wook)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
2:0
 
 
 
 
                                 

 
pátek 27.4.2018
13:30 SELČ
---
střely na bránu:
-
Německo
 
Korea
střely na bránu:
-
24:37 P1
36:18
49:26
55:52
Eisenschmid (Draisaitl, Ehliz)
Draisaitl (Ehliz, Müller)
Ehliz (Plachta, Nowak)
Uvira (Seidenberg D., Krammer)
4:3
20:37
29:28
34:04
Seo Yeong-jun
Radunske (Cho Min-ho)
Lee Don-ku
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:3
2:0
 
 
 
 
                                 

 
 

úterý 1.5.2015
16:00 SELČ
---
střely na bránu:
-
Lotyšsko
 
Kanada
střely na bránu:
-
17:59
Abols (M.Redlihs, Freibergs)
1:6
16:59
21:08
26:05
26:33
45:32
49:20
McDavid (Horvat, Parayko)
Beauvillier (Schwartz, Schenn)
Dubois (Horvat, Parayko)
Pageau (Parayko, Dubois)
Pageau
Nugent-Hopkins (McDavid, Schwartz)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1-1
0-3
0-2
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 

úterý 1.5.2018
20:30 SELČ
---
střely na bránu:
-
Dánsko
 
USA
střely na bránu:
-
19:13 P1
33:32
Hardt (J.Jensen, Nielsen)
Bau Hansen (J.Jensen)
2-3
07:42 O1
12:33
23:54
Butcher (Ryan, Milano)
Atkinson (Butcher)
Larkin (Kane, Butcher)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1-2
1-1
0-0
 
 
 
 
                                 
 
 
IIHF ICE HOCKEY
CHALLENGE CUP OF ASIA
 
 
 
 
CHALLENGE CUP OF ASIA
FILIPÍNY 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Mongolsko
4
3
0
0
0
0
1
26-12
+14
9
 
 
2
Thajsko
4
3
0
0
0
0
1
31-10
+21
9
 
 
3
Filipíny
4
3
0
0
0
0
1
38-12
+26
9
 
 
4
Singapur
4
0
0
1
0
0
3
6-33
-27
2
 
 
5
Kuvajt
4
0
0
0
1
0
3
5-39
-34
1
 
 
 
 
 
úterý 3.4.2018
9:30 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Singapur
 
Mongolsko
09:12 O1
30:59 O1
59:55
Tan J.R.
Tan J.R.
Kok H.W.
3:5
16:51 P1
31:59 P1
37:38 P1
48:28
59:41 ENG
Jargalšajchan
Zorigt
Namjil
Bold
Ičinorov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:2
1:2
 
 
 
úterý 3.4.2018
13:15 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Filipíny
 
Thajsko
16:12
17:20
56:36
59:59
Tiong-so
Sanchez
Fuglister
Fuglister
4:7
18:16 P1
22:12 P1
29:49
37:52
40:34
56:53
58:05
Thanakroekkiat
Thamwongsin
Kitayama
Khuhakaew
Khuhakaew
Kulrat
Kitayama
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:3
2:3
 
 
 
středa 4.4.2018
13:00 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Mongolsko
 
Kuvajt
14:36
21:38
25:55 P1
26:24
32:40
39:45 P1
47:47 P1
53:32
54:39
57:02 P1
58:39
Namjil
Ider
Erdenajav
Bold
Enchtur
Erdenebileg
Erdenetogtoch
Tsogtoo
Zorigt
Ičinnorov
Tsogtoo
11:2
15:07
18:08 P1
Alsarraf
Alsarraf
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
5:0
5:0
 
 
 
čtvrtek 5.4.2018
9:30 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Thajsko
 
Singapur
04:39
06:23 P1
08:45
11:03
21:52
22:56
29:09
35:31 P1
46:06 P1
53:11
54:12
Thamwongsin
Thamwongsin
Chuhakaew
Aekkasemnarong
Supadilokluk
Kitayama
Chuhakaew
Kulrat
Chuhakaew
Sareethash
Thanakroekkiat
11:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
4:0
4:0
3:0
 
 
 
čtvrtek 5.4.2018
13:00 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Kuvajt
 
Filipíny
-
-
0:13
02:42
09:01 P1
16:16 P1
18:16 O1
21:40 O1
24:36
30:28 P1
36:11
37:08 O1
37:16
42:59 O1
47:45
48:02
Sanchez
Fuglister
Imperial
Sanchez
Fuglister
Syquiatco
Cadiz
Pastrana
Sanchez
Sanchez
Imperial
Lancero
Fuglister
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:4
0:6
0:3
 
 
 
pátek 6.4.2018
13:00 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Filipíny
 
Mongolsko
01:22
08:12 P2
18:01 P1
28:15 P2
39:17 O1
45:11 P1
Fuglister
Syquiatco
Fugliste
Fuglister
Fuglister
Sanchez
6:5
11:49 P1
18:26
30:24
56:18 O1
56:53
Erdenetogtoch
Bold
Ider
Ganbold
Ider
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:2
2:1
1:2
 
 
 
sobota 7.4.2018
9:30 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Mongolsko
 
Thajsko
10:34 P1
24:54
35:20
37:02
41:49
Chuluunbat
Purevdorj
Zorigt
Namjil
Ganbold
5:1
35:51
Chuhakaew
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
3:1
1:0
 
 
 
sobota 7.4.2018
13:00 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Kuvajt
 
Singapur
39:34 P1
43:33 P1
Alawadhi
Almaraqi
2:3 sn
04:27
20:55
RSN
Chew W.
Liu Z.
O'Brien
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl sn
 
 
0:1
1:1
1:0
0:0
1:2
 
 
neděle 8.4.2018
9:30 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Thajsko
 
Kuvajt
04:54
13:17
28:33
29:08
29:54
31:23
37:48
38:29 P1
40:47
54:20 P2
58:33
58:40
Kitayama
Thaiyanont
Nagayama
Chuhakaew
Limpinphet
Tengsakul
Tengsakul
Kulrat
Thamwongsin
Luckanatinakorn
Tengsakul
Luckanatinakorn
12:1
32:19 P1
Al Maragi
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
6:1
4:0
 
 
 
neděle 8.4.2018
13:00 SELČ
SM Mall of Asia Ice Skating Rink, Manilla, PHI
Singapur
 
Filipíny
-
-
0:15
01:34
04:09
04:30
09:56
10:31
21:02
23:44
32:17
33:16
33:58
36:48
43:00
56:11 O1
58:08
59:46 P1
Cadiz
Fuglister
Montano
Imperial
Regencia
Fuglister
Cadiz
Imperial
Syquiatco
Samson
Samson
Samson
Montano
Montano
Fuglister
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:5
0:6
0:4
 
 
 
 
 
 
 
 
CHALLENGE CUP OF ASIA-DIVIZE I
MALAJSIE 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Malajsie
3
3
0
0
0
0
0
29-2
+27
9
 
 
2
Indie
3
1
0
0
0
0
2
6-14
-8
3
 
 
3
Macao
3
1
0
0
0
0
2
6-12
-6
3
 
 
4
Indonésie
3
1
0
0
0
0