---

Další turnaje
 
listopad 2016
listopad 2016
listopad 2016
prosinec 2016
prosinec 2016
únor 2017
únor 2017
únor 2017
únor 2017
 
 
 
 
 
Slovakia cup 2017
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 

 
 
body 6
skóre 8-5
body 3
skóre 9-6
body 3
skóre 6-7
body 0
skóre 3-8
 
pátek 10.února 2017
14:30 SEČ
semifinále
Švýcarsko
4:2
Bělorusko
2.Riat, 24.Schmütz, 52.Jörg, 60.Sutter
1:0
1:2
2:0
25.Vorobej, 28.Demkov
pátek 10.února 2017
18:00 SEČ
semifinále
Slovensko
6:2
Rusko "23"
9.Hudáček, 17.Gernát, 43.Švarný, 43.Macík, 44.Hudáček, 59.Hrnka
2:0
0:0
4:2
48.Šenfeld, 59.Garejev
sobota 11.února 2017
14:30 SEČ
o umístění
Rusko "23"
4:1
Bělorusko
3.Kazakov, 9.Kazakov, 50.Rafikov, 53.lešenko
2:1
0:0
2:0
3.Stefanovič
sobota 11.února 2017
18:00 SEČ
o umístění
Slovensko
3:4
Švýcarsko
36.Gernát, 37.Bakoš, 56.Čerešňák
0:2
2:1
1:1
2.Riat, 9.Sutter, 29.Leone, 57.Fazzini
 
 
 
 

Euro ice hockey chalenge - Graz 2017
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 7
skóre 7-3
body 7
skóre 7-4
body 3
skóre 5-8
body 1
skóre 3-7
 

čtvrtek 9. února 2017
16:30 SEČ
Francie
1:4
Norsko
28.Dame Malka
0:2
1:0
0:2
2.Olden, 9.Trettenes, 48.Trettenes, 49.K.A.Olimb
čtvrtek 9. února 2017
20:20 SEČ
Rakousko
2:1 pp
Slovensko "B" 
4.Woger, 62.Ganahl
1:0
0:0
0:1
1:0
54.Griger
pátek 10. února 2017
16:30 SEČ
  Slovensko "B"
1:3
Francie
55.Sukeľ
0:2
0:0
1:1
8.S.Treille, 13.Y.Treille, 53.Texier
pátek 10. února 2017
20:20 SEČ
Rakousko
2:1 sn
Norsko
56.Haudum, RSN Ganahl
0:0
0:1
1:0
0:0
1:0
28.Strom
sobota 11. února 2017
14:30 SEČ
Norsko
2:1
Slovensko "B" 
27.Salsten, 53.Stene
0:0
1:0
1:1
56.Puliš
sobota 11. února 2017
18:00 SEČ
Rakousko
3:1
Francie
31.Woger, 35.Cijan, 60.Woger
0:0
2:1
1:0
39.Lampérier
 
 
 
 

Euro ice hockey chalenge - Goyang 2017
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 6
skóre 13-6
body 6
skóre 8-8
body 6
skóre 9-7
body 0
skóre 2-11
 

čtvrtek 9. února 2017
6:30 SEČ
Maďarsko
2:1
Japonsko
46.Terbócs, 49.Nagy
0:1
0:0
2:0
20.Hirano
čtvrtek 9. února 2017
11:00 SEČ
Korea
4:2
Dánsko
31.Lee Don-Ku, 40.Kim Won-Jun, 47.Sang Wook, 60.Swift
0:1
2:0
2:1
16.Kristensen, 49.M.Lauridsen
pátek 10. února 2017
6:30 SEČ
Japonsko
1:6
Dánsko
39.Minoshima
0:2
1:3
0:1
6.Frank, 17.Asperup, 22.K.Lauridsen, 36.Asperund, 36.Zorko, 55.Bau Hansens
pátek 10. února 2017
11:00 SEČ
Korea
2:5
Maďarsko
5.Woo Jeon, 51.Choi
1:1
0:3
1:1
8.Nagy, 24.Gallo, 24.Érdely, 26.Nagy, 56.Nago
sobota 11. února 2017
5:00 SEČ
Dánsko
5:1
Maďarsko
13.Asperup, 14.Jakobsen, 47.Spelling, 57.Jakobsen, 60.Bau Hansen
2:1
0:0
3:0
16.Erdély
sobota 11. února 2017
10:00 SEČ
Korea
3:0
Japonsko
23.Regan, 33.Swift, 42.Kim Won-Jun
0:0
2:0
1:0
-
 
 
 
 

Euro ice hockey chalenge - Katowice 2017
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 16-5
body 5
skóre 8-9
body 3
skóre 8-12
body 1
skóre 6-14
 

čtvrtek 9. února 2017
16:00 SEČ
Itálie
3:4pp
Ukrajina
15.Frang, 17.Frigo, 20.Traversa
3:2
0:1
0:0
0:1
8.Taran, 14.Ramazanov, 32.Bucenko, 45.Ignatěnko
čtvrtek 9. února 2017
19:30 SEČ
Polsko
1:4
Slovinsko
13.Kapica
1:0
0:2
0:2
34.Ježovšek, 38.Verlič, 47.Urbas, 60.Urbas (ENG)
pátek 10. února 2017
16:30 SEČ
Polsko
3:2sn
Ukrajina
2.Urbanowicz, 17.Wajda, RSN Wronka
2:0
0:1
0:1
0:0
1:0
32.Ramazanov, 48.Zacharov
pátek 10. února 2017
20:00 SEČ
Slovinsko
6:2
Itálie
29.Podlipnik, 31.Urbas, 38.Urbas, 52.Verllič, 53.Ankerst, 55.D.Rodman
0:1
3:0
3:1
18.Insam, 57.Ramoser
sobota 11. února 2017
15:00 SEČ
Ukrajina
2:6
Slovinsko
26.Bucenko, 41.Babyněc
0:2
1:1
1:3
5.Hebar, 18.D.Rodman, 39.Verlič, 44.Pance, 57.Podlipnik, 59.Pretnar
sobota 11. února 2017
18:30 SEČ
Polsko
4:1
Itálie
16.Pasiut, 20.Dziubinski, 21.Dziubinski, 35.Wanacki
2:0
2:0
0:1
46.Insam
 
 
 
 
 
 
 
Turnaj čtyř zemí - Biel 2016
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 

 
 
body 6
skóre 7-1
body 3
skóre 8-7
body 3
skóre 7-8
body 0
skóre 1-7
 
pátek 16.prosince 2016
16:15 SEČ
semifinále
Slovensko
1:7
Bělorusko
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 16.prosince 2016
20:15 SEČ
semifinále
Švýcarsko
1:0
Francie
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17.prosince 2016
16:15 SEČ
  Francie
1:6
Slovensko
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17.prosince 2016
20:15 SEČ
Švýcarsko
6:1
Bělorusko
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
 
Euro ice hockey chalenge - Gdaňsk 2016
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 11-4
body 5
skóre 12-8
body 2
skóre 5-12
body 2
skóre 9-13
 

čtvrtek 15.prosince 2016
16:00 SEČ
Kazachstán
5:1
Ukrajina
-
-:-
-:-
-:-
-
čtvrtek 15.prosince 2016
19:30 SEČ
Polsko
6:5pp
Korea
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 16.prosince 2016
16:00 SEČ
  Korea
2:4
Kazachstán 
-
-:-
-:-
-:-
-
pátek 16.prosince 2016
19:30 SEČ
Polsko
5:1
Ukrajina 
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17.prosince 2016
15:00 SEČ
  Ukrajina
3:2pp
Korea
-
-:-
-:-
-:-
-
sobota 17.prosince 2016
18:30 SEČ
Polsko
1:2
Kazachstán 
-
-:-
-:-
-:-
-
 
 
 
 
 
 
Deutschland cup 2016
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 8
skóre 11-5
body 4
skóre 6-4
body 3
skóre 4-5
body 0
skóre 2-6
 
pátek 4.listopadu 2016
16:00 SEČ
Kanada
3:0
Švýcarsko
13.Robinson, 24.Kinrade, 59.Roy
1:0
1:0
1:0
-
pátek 4.listopadu 2016
19:30 SEČ
Německo
1:3
Slovensko
59.Krammer
0:0
0:1
1:2
34.Čajkovský, 52.Dravecký, 60.Hrnka
sobota 5.listopadu 2016
16:00 SEČ
Slovensko
4:3 sn
Kanada
11.Gernát, 32.Kudrna, 34.Jánošík,
RSN Dravecký
1:1
2:1
0:1
0:0
(1:0)
8.Clark, 33.Ellison, 48.Scott
sobota 5.listopadu 2016
19:30 SEČ
Švýcarsko
2:3
Německo
5.Herren, 38.Schäppi
1:0
1:1
0:2
26.Krammer, 46.Pföderl, 49.Reul
neděle 6.listopadu 2016
13:00 SEČ
Švýcarsko
1:4
Slovensko
42.Martschini
0:1
0:0
1:3
16.Cingel, 44.Čajkovský, 51.Haščák, 59.Haščák
neděle 6.listopadu 2016
16:30 SEČ
Německo
1:3
Kanada
46.Greilinger
0:3
0:0
1:0
6.Clark, 18.Roy, 19.Clark
 
 
 
Euro ice hockey challenge - Bled 2016
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 8
skóre 11-3
body 6
skóre 8-7
body 4
skóre 10-6
body 0
skóre 1-11
 
čtvrtek 3.listopadu 2016
16:00 SEČ
Francie
0:3
Bělorusko
-
0:0
0:2
0:1
13.Lopačuk, 40.Drozd, 48.Graborenko (P1)
čtvrtek 3.listopadu 2016
19:30 SEČ
Lotyšsko
2:3 pp
Slovinsko
41.Jelisejevs, 43.E.Kulda
0:1
0:0
2:1
0:1
15.Pešut, 60.Rodman (P1), 65.Tičar
pátek 4.listopadu 2016
16:00 SEČ
Bělorusko
4:0
Lotyšsko
15.Ustiněnko, 25.Graborenko, 37.Demkov, 41.Boyarčuk-
1:0
2:0
1:0
-
pátek 4.listopadu 2016
19:30 SEČ
Slovinsko
2:1
Francie
14.Sabolič, 60.Goličič
1:0
0:1
1:0
39.Bouvet
sobota 5.listopadu 2016
20:00 SEČ
Lotyšsko
6:0
Francie
10.Pavlovs, 11.Jekimovs, 30.Galoha, 49.Lipsbergs, 57.Cipulis, 60.Salija
-:-
-:-
-:-
-
sobota 5.listopadu 2016
16:30 SEČ
Bělorusko
4:3 sn
Slovinsko
40.Graborenko, 50.Kazakevič, 51.Graborenko, RSN Černikov
0:0
1:2
2:1
0:0
(2:1)
26.Ropret, 34.Kuralt, 42.Goličič
 
 
 
 
 
Euro ice hockey challenge - Budapešť 2016
TABULKA
ZÁKLADNÍ ČÁSTI TURNAJE
 1.
2.
3.
4.
5.
 6.
 body 6
skóre 5-2
body 4
skóre 8-7
body 3
skóre 6-6
body 3
skóre 4-4
body 2
skóre 3-3
 body 0
skóre 2-5
čtvrtek 3.listopadu 2016
15:30 SEČ
Itálie
0:2
Rakousko
-
0:1
0:0
0:1
9.Ulmer, 44.Unterweger
čtvrtek 3.listopadu 2016
19:00 SEČ
Maďarsko
2:1
Polsko
30.Orbán, 45.Sofrón
0:0
1:1
1:0
30.Dziubinski
pátek 4.listopadu 2016
15:30 SEČ
Korea
2:3 sn
Itálie
41.Kim Ki-Sung, 57.Testwuide
0:1
0:1
2:0
0:0
(1:2)
10.Gander, 21.Andergassen, RSN Gander
pátek 4.listopadu 2016
19:00 SEČ
Polsko
1:3
Dánsko
-
0:2
1:1
0:0
-
sobota 5.listopadu 2016
15:30 SEČ
Rakousko
4:6
Korea
4.Kristler, 26.Viveiros, 26.Wöger, 43.Hofer
1:1
2:2
1:3
1.Testwuide, 25.Testwuide, 36.Swift,
41.Cho Min-Ho, 52.Shin Sang-Hoon,
56.Cho Min-Ho
sobota 5.listopadu 2016
20:00 SEČ
Dánsko
1:3
Maďarsko
-
0:0
1:1
0:2
-
 
 
 
 
TOPlist