---

Další turnaje
 
listopad 2015
listopad 2015
listopad 2015
listopad 2015
listopad 2015
prosinec 2015
prosinec 2015
únor 2016
únor 2016
únor 2016
 
 
 
Slovakia cup 2016
DOXXbet arena Žilina, Slovensko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.

 
 



 
 
body 6
skóre 6-1
body 3
skóre 4-3
body 0
skóre 1-7
 
 
čtvrtek 11.2.2016
17:00 SEČ
Slovensko
2:1
Bělorusko
14.Marcinko, 47.Cehlárik
1:1
0:0
1:0
4.Ustiněnko
pátek 12.2.2016
17:00 SEČ
Bělorusko
3:1
Švýcarsko
30.Kulakov, 43.Demkov, 60.Demkov
0:0
1:0
2:1
58.Corvi
sobota 13.2.2016
17:00 SEČ
Slovensko
4:0
Švýcarsko
13.Lušňák, 19.Bakoš, 27.Hrnka, 57.Dej
2:0
1:0
1:0
-
 
 
 
 
Euro ice hockey challenge - RAKOUSKO
Innsbruck, Rakousko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 

 
 
body 6
skóre 8-7
body 6
skóre 13-10
body 3
skóre 8-7
body 3
skóre 6-11
 
čtvrtek 11.2.2016
16:30 SEČ
Francie
1:2
Slovensko "23"
16.Berthon
1:0
0:1
0:1
38.Kudrna, 46.Galamboš
čtvrtek 11.2.2016
20:20 SEČ
Rakousko
2:6
Slovinsko
33.Geier, 42.Hofer
0:2
1:4
1:0
13.Sabolič, 16.Ograjenšek, 22.Ograjenšek, 24.Koblar, 30.Pretnar, 35.Pem
pátek 12.2.2016
16:30 SEČ
Slovinsko
4:3
Francie
12.Mušič, 33.Tičar, 36.Tičar, 42.Mušič
1:0
2:3
1:0
26.Lamperier, 36.Lamperier, 37.Claireaux
pátek 12.2.2016
20:20 SEČ
Rakousko
3:1
Slovensko "23"
14.Peter, 26.Pallestrang, 34.Lebler
1:0
2:0
0:1
55.Gašparovič
sobota 13.2.2016
12:30 SEČ
Slovensko "23"
5:3
Slovinsko
2.Macík, 13.Paukovček, 18.Stupka, 26.Stupka, 55.Kudrna
3:1
1:2
1:0
5.Verlič, 37.Ograjenšek, 39.Pem
sobota 13.2.2016
16:00 SEČ
Rakousko
1:4
Francie
4.Lebler
1:0
0:2
0:2
26.Fleury, 35.Desrosiers, 50.Cara, 59.Besch
 
 
Euro ice hockey challenge - DÁNSKO
Kodaň, Dánsko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.

 
 




 
 
body 6
skóre 3-0
body 3
skóre 3-2
body 0
skóre 1-5
 
 
čtvrtek 11.2.2016
20:00 SEČ
Korea
1:3
Norsko
60.Shin
0:2
0:1
1:0
7.Heier, 11.Röste Fossen, 24.Valkvae Olsen
pátek 12.2.2016
20:30 SEČ
Dánsko
2:0
Korea
32.Bjorkstrand, 53.Christensen
0:0
1:0
1:0
-
sobota 13.2.2016
17:30 SEČ
Dánsko
1:0
Norsko
27.Madsen
0:0
1:0
0:0
-
 
 
 
 
Euro ice hockey challenge - POLSKO
Katowice, Polsko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 


 
 
body 6
skóre 10-8
body 6
skóre 6-5
body 4
skóre 7-8
body 2
skóre 7-9
 
čtvrtek 17.12.2015
16:00 SEČ
Kazachstán
4:2
Francie
12.Panšin, 32.Michajliš, 49.Stepaněnko, 59.Rachmanov
1:0
1:2
2:0
34.Rech, 38.Berthon
čtvrtek 17.12.2015
19:30 SEČ
Polsko
2:0
Itálie
41.Zapala, 53.Cichy
0:0
0:0
2:0
-
pátek 18.12.2015
15:45 SEČ
Polsko
1:3
Kazachstán
33.Chmielewski
0:2
1:0
0:1
16.Žajlaujov, 20.Michajliš, 57.Jevdokimov
pátek 18.12.2015
19:30 SEČ
Francie
3:2pp
Itálie
18.T.da Costa, 44.Perret, 65.T.da Costa
1:2
0:0
1:0
1:0
1.Castlunger, 17.Monferone
sobota 19.12.2015
16:00 SEČ
Itálie
5:3
Kazachstán
3.Presti, 32.Gellert, 47.DeVergilio, 54.Kostner, 60.Wunderer
1:1
1:1
3:1
1.Anciferov, 22.Panšin, 43.Rymarev
sobota 19.12.2015
19:30 SEČ
Polsko
3:2
Francie
16.Guzik, 23.Guzik, 59.Pasiut
1:0
1:2
1:0
26.Henderson, 34.Janil
 
 
 
 
Arosa challenge 2015
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 5
skóre 5-3
body 4
skóre 6-4
body 3
skóre 6-5
body 0
skóre 2-7
 
semifinále
pátek 18.12.2015
16:15 SEČ
Bělorusko
1:4
Slovensko
25.Platt
-:-
-:-
-:-
2.Marcinko, 14.Čerešňák, 28.Hlinka, 42.Skalický
semifinále
pátek 18.12.2015
20:15 SEČ
Švýcarsko
2:1
Norsko
8.Schäppi, 15.Suri
2:0
0:0
0:1
53.Thoresen
o umístění
sobota 19.12.2015
16:15 SEČ
Švýcarsko
3:2 sn
Slovensko
31.Romy, 35.Martschini, RSN Wieser
0:0
2:1
0:1
0:0
(2-1)
30.Kudrna, 54-Skalický
o umístění
sobota 19.12.2015
20:15 SEČ
Norsko
1:5
Bělorusko
4.Holos
1:0
0:3
0:2
22.Platt, 31.Korobov, 38.Děmkov, 50.Děmkov, 52.Platt
                   
 
Deutschland cup 2015
Augsburg, Německo
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 6
skóre 11-7
body 5
skóre 8-9
body 4
skóre 7-11
body 3
skóre 6-5
 
pátek 6.11.2015
16:00 SEČ
USA
1:0
Slovensko
24.Hanowski
0:0
1:0
0:0
-
pátek 6.11.2015
19:30 SEČ
Německo
2:3
Švýcarsko
18.Gogulla, 49.Boyle
1:0
0:2
1:1
25.Moser, 31.Hofmann, 52.Martschini
sobota 7.11.2015
14:00 SEČ
Švýcarsko
4:5pp
USA
26.Cunti, 34.Hofmann, 35.Martschini, 43.Hofmann
0:0
3:1
1:3
0:1
25.Slater, 44.Conelly, 53.Hanowski, 53.Wellman, 63.Billins
sobota 7.11.2015
17:30 SEČ
Německo
4:2
Slovensko
1.Macek, 15.Ehliz, 25.Gogulla, 29.Gogulla
2:0
2:0
0:2
42.Skalický, 58.Réway
neděle 8.11.2015
13:00 SEČ
Slovensko
4:0
Švýcarsko
12.Šťastný, 26.Marcinko, 43.Dravecký, 58.Šedivý
1:0
1:0
2:0
-
neděle 8.11.2015
16:30 SEČ
USA
2:5
Německo
33.Stapleton, 39.Stoa
0:3
2:1
0:1
6.Kahun, 6.Hager, 14.Gogulla, 34.Wolf, 60.Wolf
 
 
Euro ice hockey challenge - NORSKO
DNB Arena, Stavanger, Norsko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 12-3
body 5
skóre 9-5
body 3
skóre 5-11
body 1
skóre 2-9
 
čtvrtek 5.11.2015
15:00 SEČ
Dánsko
6:0
Francie
16.Starkov
21.Starkov
21.D.Nielsen
34.Poulsen
54.Poulsen
55.D.Nielsen
1:0
3:0
2:0
-
čtvrtek 5.11.2015
19:00 SEČ
Maďarsko
0:4
Norsko
-
0:1
0:2
0:1
20.Bastiansen, 28.Trettenes, 28.Sveum, 42.Åsk
pátek 6.11.2015
15:00 SEČ
Dánsko
2:1sn
Maďarsko
42.Karvinen, RSN Green
0:0
0:1
1:0
0:0
1:0
25.Somogyi
pátek 6.11.2015
19:00 SEČ
Norsko
4:2
Francie
2.Dahlström, 26.Mostue, 49.Reichenberg, 53.Dahlström
1:1
1:0
2:1
9.Perret, 50.Chakiachvili
sobota 7.11.2015
13:00 SEČ
Francie
3:1
Maďarsko
43.Fleury, 50.Janil, 52.Manavian
0:1
0:0
3:0
16.Somogyi
sobota 7.11.2015
17:00 SEČ
Norsko
4:1
Dánsko
1.Bonsaksen, 4.Reichenberg, 31.Bonsaksen, 51.Mostue
2:1
1:0
1:0
20.Frank
 
 
Euro ice hockey challenge - LOTYŠSKO
Liepaja, Lotyšsko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 8-3
body 6
skóre 10-9
body 3
skóre 4-3
body 0
skóre 4-11
 
čtvrtek 5.11.2015
14:00 SEČ
Bělorusko
1:0
Itálie
4.Stepanov
1:0
0:0
0:0
-
čtvrtek 5.11.2015
18:30 SEČ
Lotyšsko
5:4
Japonsko
12.Širokovs, 14.Brahmaniš, 16.Cipulis, 28.Brahmaniš, 59.Karsumš
3:2
1:0
1:2
12.Shigeno, 15.Takahashi, 52.Yamashita, 53.Tanaka
pátek 6.11.2015
14:00 SEČ
Itálie
3:0
Japonsko
13.Castlunger, 21.Larkin, 30.Bernard
1:0
2:0
1:0
-
pátek 6.11.2015
18:30 SEČ
Lotyšsko
3:4
Bělorusko
1.Karsumš, 31.Pujacs, 54.Karsumš
1:2
1:1
1:1
5.Ustiněnko, 11.Filičkin, 23.Mušjenko, 53.Razvadovsky
sobota 7.11.2015
12:00 SEČ
Japonsko
0:3
Bělorusko
-
0:1
0:1
0:1
16.Andrjušenko, 40.Bojarčuk, 50.Lopačuk
sobota 7.11.2015
16:00 SEČ
Lotyšsko
2:1
Itálie
2.Širokov, 24.J.Redlihs
1:0
1:0
0:1
44.Bernard
 
 
 
 
Euro ice hockey challenge - POLSKO I
Katowice, Polsko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
 
 
body 9
skóre 11-3
body 5
skóre 7-8
body 3
skóre 6-7
body 1
skóre 3-9
 
čtvrtek 5.11.2015
16:00 SEČ
Korea
1:2 pp
Rakousko
1. Sang-Wook
1:1
0:0
0:0
0:1
1.Hartl
62.Ganahl
čtvrtek 5.11.2015
19:30 SEČ
Polsko
1:2
Slovinsko
43.Lopuski
0:0
0:1
1:1
35.Koblar, 48.D.Rodman
pátek 6.11.2015
16:00 SEČ
Slovinsko
5:1
Rakousko
13.Jeglič, 16.Ropret, 22.Repe, 45.Jeglič, 54-Hebar
2:1
1:0
2:0
18.Ganahl
pátek 6.11.2015
19:30 SEČ
Polsko
3:1
Korea
 
4.Wronka, 16.Urbanowicz, 17.Kolusz
3:0
0:1
0:0
33.Sang-Hoon
sobota 7.11.2015
16:00 SEČ
Slovinsko
4:1
Korea
3.D.Rodman, 26.Jeglič, 51.Pešjak, 60.Repe
1:0
1:1
2:0
29.Sang-Wook
sobota 7.11.2015
19:30 SEČ
Polsko
2:4
Rakousko
15.Rompkowski, 54.Kotlorz
1:2
0:1
1:1
8.Pallestrang, 11.Cijan, 38.Cijan, 60.xxx
 
 
Euro ice hockey challenge - RUMUNSKO
Galati Arena, Galati, Rumunsko
TABULKA
TURNAJE
 
1.
2.
3.
4.
 
 
A
B
 
 
body 9
skóre 15-1
body 5
skóre 8-4
body 4
skóre 11-11
body 0
skóre 4-17
 
pátek 6.11.2015
17:00 SEČ
Rumunsko "B"
0:5
Nizozemsko
-
0:2
0:2
0:1
7.van Bentem, 15.van Gorp, 28.Verschuren, 39.Verreijen, 59.Collier
pátek 6.11.2015
20:15 SEČ
Rumunsko
0:5
Ukrajina
-
0:3
0:0
0:2
16.Bondarjev, 17.Petrangovskij, 17.Babyněc, 55.Petrangovskij, 59.Petrangovskij
sobota 7.11.2015
17:00 SEČ
Rumunsko
5:4
Rumunsko "B"
18.Goga, 33.Molnar, 44.Zsok, 55.Molnar, 60.Nagy
1:1
1:3
3:0
19.Constantin, 29.Peter, 29.Peter, 32.Hildebrand
sobota 7.11.2015
20:15 SEČ
Nizozemsko
1:3
Ukrajina
24.Mackie-Kwist
0:0
1:1
0:2
29.Babyněc, 45.Bondarjev, 56.Tolčuško
neděle 8.11.2015
17:00 SEČ
Rumunsko "B"
0:7
Ukrajina
-
0:2
0:2
0:3
6.Savčenko, 13.Petrangovsky, 24.Alečjuk, 31.Bojkov, 51.Romanenko, 57.Petrangovsky, 58.Bondarjev
neděle 8.11.2015
20:15 SEČ
Rumunsko
1:2sn
Nizozemsko
18.Szocs
1:1
0:0
0:0
0:0
(1:2)/6
18.Verschuren
RSN Stempher
 
TOPlist