---

 
Euro hockey challenge 2018
Euro hockey challenge je organizovaná mezinárodní soutěžní příprava reprezentačních týmů na mistrovství světa. Existuje od roku 2011 a v uplynulých letech vystřídala více různch herních schémat.
V roce 2018 je schéma soutěže opět specifické, vzhledem k tomu že se koná v olympijském roce kdy se v dubnu v rámci přípravy hrají hned dva podniky Euro hockey tour.
 
Soutěžní Euro hockey challenge se účastní 12 nejlepších reprezentačních týmů Evropy. Do tabulky soutěže každý tým započítá výsledky osmi utkání odehraných během čtyř hracích týdnů.
 
V prvním a druhém týdnu jsou týmy rozděleny do dvojic a sehrají s každým soupeřem dvě utkání. Ve třetím a čtvrtém týdnu stejným způsobem pokračuje již jen osm mužstev - Česko, Švédsko, Rusko a Finsko hrají dva podniky Euro hockey tour (České a Švédské hry). Do tabulky turnaje , aby byla vyrovnaná, se těmto týmům počítají všechny výsledky odehrané na Českých hrách (třetí týden), ze Švédských her (čtvrtý týden) se počítají výsledky pouze dvou utkání - tj. Česko-Rusko a Švédsko-Finsko. Zbývající čtyři zápasy se počítají pouze do tabulky EHT.
 
 
Euro hockey challenge 2018 - tabulka*
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Česko
7
7
0
0
0
0
0
28-10
21
2.
Švédsko
7
5
0
0
0
0
2
28-17
15
3.
Finsko
7
4
1
0
0
1
1
24-13
15
4.
Slovensko
8
4
0
1
0
0
3
24-20
14
5.
Švýcarsko
8
4
1
0
0
0
3
17-15
14
6.
Norsko
8
4
0
0
0
1
3
15-15
14
7.
Rusko
7
3
0
0
0
1
3
13-11
10
8.
Francie
8
3
0
0
0
1
4
17-28
10
9.
Německo
7
1
2
0
1
1
2
19-19
9
10.
Dánsko
7
2
1
0
0
0
4
12-21
8
11.
Bělorusko
8
0
2
0
0
1
5
14-19
5
12.
Lotyšsko
8
0
0
0
0
1
7
7-30
1
 
 
  *upozornění pro čtenáře:
Vzhledem k pozdějším změnám v systému přípravy (utkání Německo-Dánsko se hraje pouze jednou, místo druhého utkání hraje Německo s Koreou a Dánsko s USA) a vzhledem k nejasnostem ohledně započítání turnajů EHT do tabulky berte prosím tuto tabulku pouze jako orientační ukazatel. Soutěž Euro hockey challenge v této sezoně nerespektuje žádný řád, ze kterého by bylo možné vytvořit vyrovnanou a spravedlivou tabulku. 
 
 
 
 
Euro hockey challenge 2018 – rychlý přehled
 
 
-
-
-
-
-
-
 
 
 
-
-
-
-
-
-
 
 
 
-
-
-
-
 
 
 
-
-
-
-
 
 
 
Euro hockey challenge 2018
1.týden
-
-
-
-
 
 
utkání 1/2
středa 4.4.2018
17:00 SELČ
Příbram, CZE
 
  Česko
 
Švýcarsko
 
08:10
17:23
26:26
53:33 P1
59:27
Galvas (Tomášek, Kaut)
Horák
Pavelka (Tomášek)
Hanzl (Kaut, Mozík)
Horák (Klok, Hrbas)
5:2
44:25 P1
53:52
Albrecht
Mottet
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
2:2
 
 
 
utkání 2/2
čtvrtek 5.4.2018
17:00 SELČ
Příbram, CZE
 
  Česko
 
Švýcarsko
 
18:02
19:38
32:16
57:10 ENG
Kaut (Pyrochta, Mozík)
Kousal (Červenka, Horák)
Polášek (Orsava, Musil)
Hanzl
4:1
44:48
Riat (Lammer)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
1:1
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 5.4.2018
18:30 SELČ
Norrköping, SWE
 
Švédsko
 
Slovensko
 
07:49 P1
22:56
29:37 P1
32:20 P1
34:34
35:09
Klingberg (Sundström)
Klingberg (Wikstrand, Pilut)
Klingberg (Lindqvist)
Cehlin (Zackrisson, Wikstrand)
Zackrisson (Cehlin, Grundström)
Almquist (Norman, Klingberg)
6:3
15:59
19:19
47:45
Valach (Krivošík, Svitana)
Bakoš (Hovorka)
Miklík (Nagy)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
5:0
0:1
 
 
 
utkání 2/2
pátek 6.4.2018
18:30 SELČ
Oskarshamn, SWE
 
Švédsko
 
Slovensko
 
08:49
12:34 P1
17:13
20:46
36:28
52:54 P1
58:27
Liss (Boqvist, Brannstrom)
Zackrisson (Wikstrand, Pilut)
Olund (Klingberg)
Liss )Olofsson)
Liss (Olofsson, Asplund)
Klingberg (Olofsson, Liss)
Grundström (Klingberg, Zackrisson)
7:1
26:50
Štrauch (Šoltés, Ďaloga)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
2:1
2:0
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 5.4.2018
17:30 SELČ
Turku, FIN
 
Finsko
 
Bělorusko
 
21:50
28:42
Lukka (Puustinen, Riikola)
Suomi (Meskanen, Vaakanainen)
2:3 pp
10:05
30:54
61:40 P1
Pavlovič (Linglet)
Drozd (Bělevič)
Šarangovič (Pavlovič, Korobov)
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
0:1
2:1
0:0
0:1

 
 
utkání 2/2
pátek 6.4.2018
17:30 SELČ
Hämeenlinna, FIN
 
Finsko
 
Bělorusko
 
10:30 P1
12:22 P1
56:18
61:16 P1
Savinainen (Lehtivuori, Puustinen)
Puustinen (Suomela)
Jurgens (Savinainen)
Jormakka (Savinainen, Suomela)
4:3 pp
21:44 P1
26:23
53:20
Gavruš (Graborenko, Kovyršin)
Kitarov (Drozd)
Znacharenko
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
2:0
0:2
1:1
1:0
 
 
 
utkání 1/2
pátek 6.4.2018
18:30 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Německo
 
09:11
22:53 P1
32:10
54:07 P1
Ilenko (Padakin)
Semjonov (Jelešin, Tjamkin)
Iljenko (Košelev)
Běrezgalov (Michejev, Kagarlickij)
4:1
49:03
Michaelis (Uvira)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:0
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 7.4.2018
16:00 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Německo
 
03:41 P1
20:51 P1
38:58
Chochlačev (Kagarlickij, Semjonov)
Dergačjov (Leščenko, Provolnev)
Demidov (Byvalcev, Verešagin)
3:4 pp
07:23
45:38
50:12
63:08
Michaelis (Bender, Nowak)
Sezemsky (Schmolz)
Krammer (Wagner)
Ebner
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:1
2:0
0:2
0:1
 
 
 
utkání 1/2
pátek 6.4.2018
19:00 SELČ
Halden, NOR
 
Norsko
 
Lotyšsko
 
23:18 P1
30:58
49:59
Trettenes (T.Olsen, Johannesen)
Heier
Forsberg (Rosseli Olsen, Salsten)
3:2
23:55
59:29
Kalnš (Abols)
Tralmaks (Zile, Siksna)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:1
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 7.4.2018
14:45 SELČ
Halden, NOR
 
Norsko
 
Lotyšsko
 
17:58 P1
19:39
28:27 P1
39:13 P1
47:06
55:08 P1
Rosseli Olsen (Kristiansen, Roest)
Lindström (Bonsaksen)
Roest (Espeland, Trettenes)
Kristiansen (Rosseli Olsen, Lindström)
Lindström (Rosseli Olsen, Trettenes)
Bastiansen (Forsberg, Olsen)
6:2
34:23
57:07 O1
Kalnš (Abols)
Abols
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
2:1
2:1
 
 
 
 
utkání 1/2
pátek 6.4.2018
20:00 SELČ
Grenoble, FRA
 
Francie
 
Dánsko
 
38:46
48:18
50:07
57:02 P1
Fleruy
Manavian
Stéphane da Costa
Correia
4:2
05:31
36:36
N.Jensen
Olesen
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:1
3:0
 
 
 
utkání 2/2
sobota 7.4.2018
20:45 SELČ
Grenoble, FRA
 
Francie
 
Dánsko
 
09:47 P1
15:45 P1
33:04
59:XX
Teddy da Costa (Valier, Manavian)
Rech (Hecquefeuille)
Fleury (Bouvet, Hecquefeuille)
xxx
4:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
1:0
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey challenge 2018
2.týden
-
-
-
-
 
utkání 1/2
pátek 13.4.2018
19:00 SELČ
Amiens, FRA
 
Francie
 
Česko
 
07:19 P1
15:36
Teddy da Costa (Rech)
Leclerc (Gallet, Taxier)
2:5
34:01
34:27
36:21
41:50
43:14
Stránský (Nestrašil, Pavelka)
Kaše (Birner, Moravčík)
Tomášek (Kaut, Sklenička)
Šťastný (Musil, Hrbas)
Nestrašil (Stránský)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:3
0:2
 
 
 
utkání 2/2
sobota 14.4.2018
20:45 SELČ
Cergy, FRA
 
Francie
 
Česko
 
06:23
10:19
Leclerc (Rech)
Perret (Ritz, Gutierrez)
2:6
19:54 P1
33:57 P1
37:52
45:26
45:44
58:22
Kaše (Stránský)
Pavelka (Kousal)
Hanzl (Šťastný)
Šťastný
Kousal (Kaut)
Řepík (Klok)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:2
0:3
 
 
 
 
utkání 1/2
sobota 14.4.2018
17:45 SELČ
Weisswasser, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
38:33 P1
Krammer (Uvira)
1:2 sn
43:52
RSN
Buc (Bondra, Svitana)
Bakoš
 
 1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj.
 
 
0:0
1:0
0:1
0:0
0:1  
 
utkání 2/2
neděle 15.4.2018
17:00 SELČ
Drážďany, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
01:40
Müller (Pietta, Wagner)
1:4
13:22
29:30
40:48
59:35 ENG
Šimun (Ďaloga, Nagy)
Čajkovský (Svitana, Bondra)
Nagy (Miklík, Gernát)
Paulovič
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:1
0:2
 
 
 
 
utkání 1/2
středa 11.4.2018
18:30 SELČ
Arena Riga, Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Finsko
 
-
-
0:3
26:05
31:00
49:20
Niemi (Anttila)
Suomi (Sandell, Ikonen)
Sandell (Suomi)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:2
0:1
 
 
 
utkání 2/2
čtvrtek 12.4.2018
18:30 SELČ
Arena Riga, Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Finsko
 
-
-
0:5
06:48
17:34
19:11
34:16
37:57 P1
Myttynen (Suomela)
Suomela
Manninen (Palola)
Manninen (Vääkäinainen)
Palola (Riikola)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:3
0:2
0:0
 
 
 
 
utkání 1/2
sobota 14.4.2018
18:10 SELČ
Gjovik, NOR
 
  Norsko
 
Rusko
 
-
-
0:2
25:25
37:58
Dergačjov
Jelešin
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:2
0:0
 
 
 
utkání 2/2
neděle 15.4.2018
15:00 SELČ
Gjovik, NOR
 
Norsko
 
Rusko
 
-
-
0:1
23:24
Michejev (Děmidov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
0:0
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 12.4.2018
20:00  SELČ
Rungsted, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko
 
53:27
N.Jensen
1:4
07:44
22:18
31:10 P1
52:26
Arnesson
Klingberg (Nyberg)
Almquist (Olofsson)
Olund
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:2
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 14.4.2018
20:00 SELČ
Rödövre, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko 
 
37:26
Spelling (Kristensen, Madsen)
1:5
03:05
05:05
11:51
43:04
43:42
Andersson (Liss, Norman)
Liss (Anersson, Olofsson)
Nilsson (Wikstrand, Pilut)
Everberg (Andersson)
Nilsson (Ölund)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:3
1:0
0:2
 
 
 
 
utkání 1/2
pátek 13.4.2018
20:15 SELČ
La Chaux-de-Fonds, SUI
 
Švýcarsko
 
Bělorusko
 
04:35
20:17
39:36
Fora (Simion)
Riat (Vermin)
Mottet (Loeffel)
3:2
44:08
57:27
Gavruš
Kovyršin (Pavlovič)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:0
0:2
 
 
 
utkání 2/2
neděle 15.4.2018
12:15 SELČ
Lausanne-Prilly, SUI
 
Švýcarsko
 
Bělorusko
 
22:51
30:45
Lammer
Frick (Lammer)
2:1
11:00
Remezov (Matěruchin, Karaban)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
2:0
0:0
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey challenge 2018
3.týden
-
-
-
 
 
utkání 1
Rusko
-:-
Švédsko
 
utkání 2
Finsko
-:-
Česko
 
utkání 3
Rusko
-:-
Finsko
 
utkání 4
Česko
-:-
Švédsko
 
utkání 5
Švédsko
-:-
Finsko
 
utkání 6
Česko
-:-
Rusko
 
 
utkání 1/2
pátek 20.4.2018
17:00 SELČ
Michalovce
 
Slovensko
 
Lotyšsko
 
14:13
18:43 P1
23:23
35:36
Bakoš (Miklík, Hovorka)
Miklík (Kudrna, Čajkovský)
Valach (Bondra, Svitana)
Bondra (Valach, Rybár)
4:1
29:24
Abolš (Indrašis)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
2:1
0:0
 
 
 
utkání 2/2
sobota 21.4.2018
17:30 SELČ
Poprad
 
Slovensko
 
Lotyšsko
 
08:25
39:16
59:26 ENG
59:58 ENG
Fehérváry (Graňák, Paulovič)
Hovorka (Bakoš, Čajkovský)
Kudrna (Hovorka)
Nagy (Čajkovský)
4:1
24:24
Roberts Bukarts
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:1
2:0
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 19.4.2018
19:15 SELČ
Wolfsburg, GER
 
Německo
 
Francie
 
03:42
07:28
08:20
13:40
18:21
31:45
57:29
Pietta (Mebus, Müller)
Hofflin (Müller, Mebus)
Ebner (Plachta, Kammerer)
Müller (Ebner, Pietta)
Plachta (Kammerer, Nowak)
Michaelis (Plachta, Nowak)
Ebner (Hofflin, Michaelis)
7:1
49:49
S.Treille (Auvitu)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
5:0
1:0
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 21.4.2018
17:45 SELČ
Berlin, GER
 
Německo
 
Francie
 
41:54
61:57
Ehliz (Eisenschmid, Draisaitl)
Ehliz (Draisaitl)
2:1pp
35:45
Rech (S.Treille, Manavian)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:0
0:1
1:0
1:0
 
 
 
utkání 1/2
pátek 20.4.2018
18:00 SELČ
Grodno, BLR
 
Bělorusko
 
Dánsko
 
46:19
Korobov (Drozd, Vorobej)
1:2
16:29
23:13
Russell (Asperup, Klarskov Nielsen)
Storm (Jesper Jensen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
1:0
 
 
 
utkání 2/2
sobota 21.4.2018
18:00 SELČ
Grodno, BLR
 
Bělorusko
 
Dánsko
 
-
-
0:2
17:33
25:22
Poulsen (Madsen)
Jesper Jensen (Storm, Hardt)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
0:0
 
 
 
 
utkání 1/2
pátek 20.4.2018
20:15 SELČ
Langenthal, SUI
 
Švýcarsko
 
Norsko
 
56:28 P1
Genazzi
1:2
36:32
43:08
Espeland (Lindström)
Lindström (Rosseli Olsen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 21.4.2018
16:15 SELČ
Biasca, SUI
 
Švýcarsko
 
Norsko
 
32:37 P1
45:36
54:14
Untersander (Bodenmann)
Riat (Corvi)
Mottet (Thürkauf)
3:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:0
2:0
 
 
 
 
 
 
 
 
Euro hockey challenge 2018
4.týden
-
-
 
 
utkání 1
Rusko
-:-
Česko
 
utkání 2
Švédsko
-:-
Finsko
 
 
utkání 1/2
pátek 27.4.2018
17:00 SELČ
Nitra, SVK
 
Slovensko
 
Francie
 
05:38
30:39
37:14
58:33
Haščák (Mikuš, Sekera)
Haščák (Krištof)
Bondra (Svitana, Sekera)
Jurčo (Jaroš, Krištof)
4:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:0
1:0
 
 
 
utkání 2/2
sobota 28.4.2018
18:00 SELČ
Piešťany, SVK
 
Slovensko
 
Francie
 
08:08
20:32
Ďaloga (Bakoš)
Sekera
2:3
15:47
37:44 P1
57:38
Rech (Lampérier)
T.da Costa (Chakiachvili)
Fleury (S.da Costa, Claireaux)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:1
0:1
 
 
 
 
utkání 1/2
čtvrtek 26.4.2018
18:30 SELČ
Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Švýcarsko
 
05:47
Džerinš
1:2 pp
47:13
64:23
Mottet
Riat
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
1:0
0:0
0:1
0:1
 
 
utkání 2/2
pátek 27.4.2018
18:30 SELČ
Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Švýcarsko
 
-
-
0:3
08:42
25:09
30:31
Walser (Frick)
Geisser (Riat, Vermin)
Loeffel
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:2
0:0
 
 
 
 
utkání 1/2
středa 25.4.2018
19:30 SELČ
xxx
 
Dánsko
 
Německo
 
24:03
29:59 P1
34:21
62:07
Meyer (N.Jensen, Regin)
N.Jensen (Larsen, Regin)
Poulsen (Madsen, Bjorkstrand)
Storm
4:3 pp
16:28
30:33
37:27
Wagner (Draisaitl)
Draisaitl (Plachta)
Plachta (Draisaitl)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
3:2
0:0
1:0
 
 
utkání 2/2
datum bude určeno
BU SELČ
bude upřesněno
 
Dánsko
 
Německo
 
-
-
nehraje se
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
utkání 1/2
pátek 27.4.2018
18:00 SELČ
bude upřesněno
 
Bělorusko
 
Norsko
 
41:43 P1
Linglet (Šarangovič, Vorobej)
1:2
03:38
52:16
Rosseli Olsen (Roymark, Roest)
Espeland (Lindström)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
1:1
 
 
 
utkání 2/2
sobota 27.4.2018
18:00 SELČ
bude upřesněno
 
Bělorusko
 
Norsko
 
00:21
45:32
61:34
Vorobej (Šarangovič, Linglet)
Pavlovič (Korobov, Linglet)
Kislyj (Šarangovič)
3:2 pp
11:07 P1
21:24
Lindström (Espeland, T.Olsen)
T.Olsen (Roymark)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:1
0:1
1:0
1:0
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist