---

Euro hockey challenge 2015
Přípravná soutěž dvanácti evropských zemí před mistrovstvím světa mění v roce 2015 svůj herní systém. Soutěž má nově čtyři soutěžní kola, přičemž týmy elitní evropské čtyřky poslední dvě kola sehrají současně jako finále soutěže Euro hockey tour. Současný herní systém byl schválen pro sezony 2015 a 2016, od následujícího roku se očekávají další velké změny.
 
 

Tabulka ročníku 2015
 
poř.
tým
Z
V
VP
VSN
PSN
PP
P
skóre
body
1.
Česko
8
5
0
2
0
0
1
23-9
19
2.
Švédsko
8
5
1
0
0
0
2
23-20
17
3.
Finsko
8
5
0
0
1
0
2
23-14
16
4.
Švýcarsko
8
3
1
1
0
2
1
25-20
15
5.
Francie
8
4
1
0
0
0
3
22-21
14
6.
Dánsko
8
3
0
0
0
1
4
20-21
10
7.
Německo
8
3
0
0
1
0
4
14-22
10
8.
Rusko
8
1
1
1
1
1
3
20-23
9
9.
Slovensko
8
2
0
0
3
0
3
21-26
9
10.
Norsko
8
3
0
0
0
0
5
16-23
9
11.
Lotyšsko
8
2
0
1
0
0
5
15-18
8
12.
Bělorusko
8
2
0
1
0
0
5
18-24
8

 
1.kolo
 
3.4.2015, 19:00 SELČ, Lillehammer
 
4.4.2015, 17:00 SELČ, Lillehammer
Norsko
0:4
Česko
 
Norsko
0:1
Česko
-
0:1
0:1
0:2
17.Svačina
33.Kolář
53.Mozík
58.Zaťovič
 
-
0:0
0:1
0:0
30.Simon
 
2.4.2015, 16:30 SELČ, Trenčín
 
4.4.2015, 17:00 SELČ, Bratislava
Slovensko
3:4
Švédsko
 
Slovensko
3:1
Švédsko
12.Lušňák
16.Nagy
33.Hudáček
2:0
1:2
0:2
24.Andersén
29.Pettersson
53.Riderwall
60.Kronwall
 
26.Graňák
29.Haščák
59.Gríger (ENG)
0:1
2:0
1:0
20.Gunnarsson
 
1.4.2015, 19:45 SELČ, Kloten
 
3.4.2015, 15:45 SELČ, Basilej
Švýcarsko
4:1
Finsko
 
Švýcarsko
0:2
Finsko
20.Hollenstein
22.Herzog
26.Walker
58.Hollenstein (ENG)
1:0
2:0
1:1
42.Hytönen
 
-
0:1
0:0
0:1
15.Hartikainen
53.Niemi
 
5.4.2015, 20:00 SELČ, Oberhausen
 
6.4.2015, 16:30 SELČ, Oberhausen
Německo
0:3
Rusko
 
Německo
2:3sn
Rusko
-
0:1
0:1
0:1
12.Mozjakin
29.Popov
51.Mozjakin
 
45.Ehliz
48.Reimer
0:1
0:1
2:0
0:0
0:1
9.Koledov
40.Jarulin
RSN Kagarlitskij
 
2.4.2015, 18:00 SELČ, Minsk
 
4.4.2015, 16:00, Lida
Bělorusko
2:1
Lotyšsko
 
Bělorusko
0:1
Lotyšsko
19.Gavruš
42.Ustiněnko
1:0
0:1
1:0
40.Širokovs
 
-
0:1
0:0
0:0
7.Džerinš
 
3.4.2015, 20:00 SELČ, Courchevel
 
4.4.2015, 20:00 SELČ, Megève
Francie
4:2
Dánsko
 
Francie
4:3
Dánsko
6.Bertrand
26.Meunier
57.Fleury
60.Meunier (ENG)
1:1
1:0
2:1
20.Karvinen
45.Gronvaldt
 
19.Faure
23.Bertrand
28.Manavian
35.Raux
1:2
3:1
0:0
05.Klarskov Nielsen
13.Starkov
26.Karvinen
 
 
2.kolo
 
9.4.2015, 17:00 SELČ, Jihlava, ČT Sport ŽIVĚ
 
10.4.2015, 18:00 SELČ, Jihlava, ČT Sport ŽIVĚ
Česko
3:2sn
Slovensko
 
Česko
3:1
Slovensko
15.Kolář
35.Pláněk
RSN Jan Kovář
1:1
1:0
0:1
0:0
1:0
13.Bartovič
52.Bartovič
 
1.Zaťovič
8.Simon
54.Valský
2:0
0:0
1:1
50.Hudáček
 
10.4.2015, 19:00 SELČ, Osakasharmn
 
11.4.2015, 15:00 SELČ, Norrköping
Švédsko
3:2
Norsko
 
Švédsko
4:1
Norsko
13.Andersson
15.Thuresson
52.Sörensen
2:0
0:1
1:1
32.Lovlie
57.Trygg
 
17.Wallmark
23.Bengtsson
51.Pettersson
56.xxx
1:0
1:1
2:0
25.Bryhnisveen
 
9.4.2015, 17:30 SELČ, Lahti
 
10.4.2015, 17:30 SELČ, Espoo
Finsko
4:0
Německo
 
Finsko
6:1
Německo
24.Kontiola
35.Pihlström
45.Louhivaara
58.Hytönen
0:0
2:0
2:0
-
 
8.Lindell
14.Huhtala
23.Pesonen
29.Salminen
48.Aaltonen
51.Immonen
2:1
2:0
2:0
17.Braun
 
8.4.2015, 19:45 SELČ, Ženeva
 
10.4.2015, 19:45 SELČ, La Chaux-de-Fonds
Švýcarsko
3:4pp
Rusko
 
Švýcarsko
3:2sn
Rusko
28.Suri
48.Walker
57.Haas
0:0
1:1
2:2
0:1
27.Mozjakin
43.Širokov
59.Popov
64.Mozjakin
 
10.Walker
30.Hollenstein
RSN Suri
1:1
1:0
0:1
0:0
1:0 (2:1)
11.Galužin
45.Plotnikov
 
9.4.2015, 19:30 SELČ, Aalborg
 
11.4.2015, 18:15 SELČ, Odense
Dánsko
3:1
Bělorusko
 
Dánsko
6:1
Bělorusko
6.Eller
19.Jakobsen
42.Jesper Jensen
2:1
0:0
1:0
14.Gavruš
 
3.Kristensen
14.Bjorkstrand
24.Storm
49.Storm
54.Staal
56.Green
2:0
1:1
3:0
36.Kitarov
 
9.4.2015, 18:30 SELČ, Riga
 
10.4.2015, 18:30 SELČ, Riga
Lotyšsko
1:2
Francie
 
Lotyšsko
0:1
Francie
7.Abols
1:2
0:0
0:0
15.Trabichet
17.Lampérier
 
-
0:0
0:1
0:0
37.Bertrand
 
 
3.kolo
 
 
 
16.4.2015, 17:00 SELČ, Košice (Steel arena)
 
18.4.2015, 17:00 SELČ, Poprad (ZŠ Mesta Poprad)
Slovensko
4:5sn
Bělorusko
 
Slovensko
5:2
Bělorusko
1.Baranka
22.Ďaloga
32.Miklík
46.Podhardský
1:2
2:0
1:2
2.Kaljužnyj
20.Kovyršin
48.Stepanov
51.Děmagin
RSN A.Kosticyn
 
2.Bližňák
8.Miklík
10.Lušňák
15.Mikúš
49.Hudáček
4:0
0:2
1:0
29.A.Kosticyn
39.Kovyršin (TS)
 
17.4.2015, 19:00 SELČ, Bergen
 
18.4.2015, 16:00 SELČ, Bergen
Norsko
2:1
Lotyšsko
 
Norsko
7:3
Lotyšsko
1.Martinsen
49.Lovlie
1:0
0:1
1:0
28.K.Redlihs
 
3.Stene
6.Froshaug
11.Bastiansen
31.K.A.Olimb
48.Nörstebo
57.S.Thoresen
60.Holos
3:2
1:0
3:1
4.Sprukts
15.Džerinš
58.Mustukovs
 
16.4.2015, 19:15 SELČ, Füssen
 
18.4.2015, 20:15 SELČ, Ravensburg
Německo
3:0
Francie
 
    Německo
4:3
Francie
20.Ehliz, 32.Ehliz, 43.Oppenheimer
1:0
1:0
1:0
-
 
2.Ehliz
4.Mebus
14.Krupp
22.Daschner
3:0
1:1
0:2
40.Y.Treille
49.Fleury
57.Bertrand
 
16.4.2015, 19:30 SELČ, Rungsted, Frederiksborg
 
18.4.2015, 17:00 SELČ, RØdovre
Dánsko
3:6
Švýcarsko
 
Dánsko
0:1pp
Švýcarsko
3.Madsen, 28.Madsen, 57.Nielsen
1:1
1:2
1:3
7.Loeffel, 22.Martschini, 30.Almond, 43.Haas, 48.Scherwey, 55.Hollenstein
 
-
0:0
0:0
0:0
0:1
64.Suri
 
 
4.kolo
 
 
 
24.4.2015, čas bude upřesněn, Riga
 
25.4.2015, čas bude upřesněn, Riga
Lotyšsko
5:1
Slovensko
 
Lotyšsko
3:2sn
Slovensko
13.Sprukts
17.Cipulis
19.Sprukts
40.Bukarts
60.Daugavinš
3:0
1:1
1:0
-
 
36.Daugavinš
47.Daugavinš
RSN Darzinš
0:0
1:0
1:2
0:0
1:0 (2:0)
53.Hudáček
59.Surový
 
24.4.2015, 18:00 SELČ, Minsk
 
25.4.2015, 17:00 SELČ, Salihorsk (Soligorsk)
Bělorusko
5:1
Norsko
 
Bělorusko
2:3
Norsko
10.Drozd
20.A.Kosticyn
23.S.Kosticyn
41.S.Kosticyn
60.Drozd
2:0
1:1
2:0
37.Sorvik
 
25.A.Kosticyn
26.Kaljužnyj
0:1
2:1
0:1
5.Lovlie
27.Lovlie
47.K.A.Olimb
 
24.4.2015, 19:30 SELČ, Vojens
 
25.4.2015, 19:30 SELČ, Vojens
Dánsko
1:0
Německo
 
Dánsko
2:4
Německo
18.Spelling
0:0
1:0
0:0
-
 
25.Hardt
30.Jakobsen
0:0
2:3
0:1
31.Reimer
38.Krüger
39.Oppenheimer
60.Müller (ENG)
 
24.4.2015 , 19:30 SELČ, Grénoble
 
26.4.2015, 17:00 SELČ, Lyon
Francie
2:3
Švýcarsko
 
   Francie
6:5pp
Švýcarsko
31.Desrosiers
49.Auvitu
0:0
1:0
1:3
43.Helbling
46.Rüfenacht
49.Helbling
 
17.S.da Costa
22.Roussel
25.Desrosiers
25.Bertrand
40.Auvitu
64.Roussel
1:1
4:3
0:1
1:0
4.Streit
26.Suri
31.Bieber
38.Scherwey
54.Löffel
 

 

TOPlist