---


Euro hockey challenge 2014
   
 
Tabulka ročníku 2014
 
poř.
tým
Z
V
VP
VSN
PSN
PP
P
skóre
body
1.
Finsko
6
5
0
0
0
0
1
20-6
15
2.
Česko
6
5
0
0
0
0
1
20-7
15
3.
Švédsko*
5
4
0
0
1
0
0
24-10
13
4.
Švýcarsko
6
2
0
1
1
0
2
15-14
9
5.
Rusko
6
3
0
0
0
0
3
13-13
9
6.
Slovensko
6
3
0
0
0
0
3
12-15
9
7.
 Lotyšsko
6
3
0
0
0
0
3
13-17
9
8.
Německo
6
2
0
0
1
0
3
12-14
7
9.
Norsko*
5
2
0
0
0
0
3
9-20
6
10.
Bělorusko
6
1
0
1
0
0
4
15-19
5
11.
Francie
6
1
0
1
0
0
4
13-18
5
12.
Dánsko
6
1
0
0
0
0
5
12-25
3
 
*) Druhé utkání ŠVÉDSKO-NORSKO bylo předčasně zrušeno za stavu 1-0 kvůli špatnému ledu. V tabulce zápas není započítán, proto mají obě mužstva hendikep (pouze pět utkání, tři body nebyly rozděleny)
 
1.kolo
9.4.2014 - 19:45 SELČ      Rapperswil, SUI
 
11.4.2014 - 20:00 SELČ       Arosa, SUI
Švýcarsko
1:4
Švédsko
Švýcarsko
4:3sn
Švédsko
53:18 Schlumpf
2:0
1:0
1:1
07:09 Klasen
18:45 Andersén
21:51 Axelsson
50:13 Hersley
10:14 Neuenschwander
17:14 Froidevaux
50:00 Neuenschwander
RSN Suri
2:1
0:1
1:1
0:0
09:49 Ahnelöv
21:35 Bång
42:01 Klasen
 
10.4.2014 - 17:30 SELČ      Jyväskylä, FIN
 
11.4.2014 - 17:30 SELČ       Kuopio, FIN
Finsko
5:1
Lotyšsko
Finsko
5:1
Lotyšsko
18:37 Huhtala
21:29 Keränen
27:50 Pakarinen
45:09 Sallinen
54:52 Hytönen
1:1
2:0
2:0
15:14 Galvinš
25:21 Lahti
29:54 Savinainen
43:48 Kiiskinen
44:17 Tuppurainen
53:15 Wirtanen
0:0
2:1
3:0
35:48 Širokovs
 
9.4.2014 – 19:00 SELČ      Lillehammer, NOR
 
11.4.2014 - 19:00 SELČ       Lillehammer, NOR
Norsko
2:1
Bělorusko
Norsko
3:2
Bělorusko
28:58 M.Olimb
57:50 Skroder
0:0
1:1
1:0
33:50 Stepanov
06:15 Stene
14:39 S.Thoresen
54:19 Dahlstrom
2:1
0:1
1:0
02:27 Osipov
30:17 Dadonov
 
10.4.2014 - 18:00 SELČ      Děčín, CZE
 
11.4.2014 - 17:30 SELČ       Děčín, CZE
Česko
4:0
Dánsko
Česko
2:0
Dánsko
20:43 Radil
21:11 Roman
24:00 Roman
47:01 Nosek (TS)
0:0
3:0
1:0
-
17:13 Valský
31.Radil
1:0
1:0
0:0
-
 
11.4.2014 - 17:00 SELČ      Bratislava, SVK
 
13.4.2014 - 17:00 SELČ      Bratislava, SVK
Slovensko
1:3
Rusko
Slovensko
4:3
Rusko
32:25 Lapšanský
0:0
1:1
0:2
31:22 Kutuzov
44:22 Malyčin
58:46 Zubov
-
2:0
2:2
0:1
-
 
10.4.2014 - 19:15 SELČ      Weißwasser, GER
 
11.4.2014 - 20:15 SELČ       Crimmitschau, GER
Německo
3:4sn
Francie
Německo
2:0
Francie
23:24 Hospelt
35:13 Brückner
48:39 Ehliz
0:1
2:0
1:2
13:04 Besch
43:35 Claireaux
51:46 Fleury
RSN Desroisiers
00:26 Hospelt
50:36 Plachta
1:0
0:0
1:0
-
 
 
2.kolo
16.4.2014 - 19:00 SELČ      Ängelholm, SWE
 
18.4.2014 - 15:00 SELČ       Malmö,SWE
Švédsko
5:2
Dánsko
Švédsko
6:2
Dánsko
14:12 J.Lundqvist
16:55 Rahimi
22:35 Torp
27:02 Hersley
32:42 Arlbrant
2:1
3:0
0:1
02:43 Bjorkstrand
57:30 Bjorkstrand
06:27 Thuresson
19:04 Thuresson
20:33 Bång
27:07 Ollas
48:53 Olausson
52:28 Klassen
2:1
2:1
2:0
02:35 Christensen
34:33 Christensen
 
17.4.2014 - 17:30 SELČ      Savonlinna, FIN
 
18.4.2014 - 17:30 SELČ       Mikkeli, FIN
Finsko
3:0
Německo
Finsko
3:2
Německo
37:38 Sallinen
43:23 Savinainen
50:34 Pöysti
0:0
1:0
2:0
-
05:54 Lahti
10:08 Keränen
59:20 Taimi
2:0
0:2
1:0
20:13 Ehliz
33:26 Mauer

16.4.2014 – 19:00 SELČ      Havlíčkův Brod, CZE
 
17.4.2014 - 18:00 SELČ       Havlíčkův Brod, CZE
Česko
6:2
Norsko
Česko
5:1
Norsko
05:57 Vitásek
11:25 Vincour
29:30 Petružálek
38:02 Vondrka
52:31 Kolář
55:51 Filippi
2:0
2:1
2:1
32:29 Froshaug
57:54 Mads Hansen
01:29 Nosek
10:26 Valský
34:57 Jank
38:50 Zaťovič
48:33 Zohorna
2:0
2:0
1:1
57:45 K.A.Olimb
 
17.4.2014 - 19:00 SELČ      Grodna, BLR
 
18.4.2014 - 19:00 SELČ       Grodna, BLR
Bělorusko
2:5
Švýcarsko
Bělorusko
2:1sn
Švýcarsko
1:07 A.Kosticyn
43:23 Stěpanov
1:2
0:3
1:0
9:45 Robin
11:10 Kparghai
23:34 Plüss
24:17 Suri
26:27 Walser
26:24 Kislyj
RSN Kaljužnyj
0:0
1:1
0:0
0:0
1:0
30:46 Pestoni
 
17.4.2014 - 20:00 SELČ      Gap, FRA
 
19.4.2014 - 15:00 SELČ      Grenoble, FRA
Francie
4:2
Slovensko
Francie
1:3
Slovensko
00:49 Fleury
09:06 T.da Costa
14:06 T.da Costa
42:15 Lamperier
3:0
0:0
1:2
43:34 Špirko
53:50 Šťastny
47:11 T.da Costa
0:0
0:2
1:1
22:42 Šatan
27:29 Tybor
52:59 Šatan
 
18.4.2014 - 16:00 SELČ      Riga, LAT
 
19.4.2014 - 16:00 SELČ      Riga, LAT
Lotyšsko
2:3
Rusko
Lotyšsko 
1:0
Rusko
01:21 Bukarts
31:34 Upitis
1:1
1:2
0:0
11:38 Šipačev
33:01 Širokov
39:56 Glinkin
29:05 Stals
0:0
1:0
0:0
-
 
 
3.kolo
23.4.2014 - 19:30 SELČ      Östersund, SWE
 
25.4.2014 - 19:00 SELČ       Sundsvall, SWE
Švédsko
6:1
Norsko
Švédsko
DNF
Norsko
02:45 Rahimi
23:27 Olausson
31:06 Danielsson
31:40 Olausson
53:34 Rasmussen
59:27 Axelsson
1:1
3:0
2:0
15:56 Espeland
01:28 Olausson
-:-
-:-
-:-
-
 Utkání č. 2 bylo přerušeno za stavu 1-0 z důvodu problémů s ledovou plochou. 
24.4.2014 - 17:00 SELČ      Košice, SVK
 
26.4.2014 - 17:00 SELČ       Poprad, SVK
Slovensko
0:3
Finsko
Slovensko
2:1
Finsko
-
0:1
0:1
0:1
8.Keränen
31.Hytönen
46.Teräväinen
13.Švarný
32.Šatan
1:0
1:1
0:0
21.Mäntylä
 
25.4.2014 – 19:45 SELČ      Neuchâtel, SUI
 
27.4.2014 - 13:30 SELČ       Basilej, SUI
Švýcarsko
3:1
Česko
Švýcarsko
1:2
Česko
6.Brunner
24.Josi
56.Pestoni
1:0
1:0
1:1
57.Vondrka
24:02 Romy
0:1
1:1
0:0
04:19 Růžička
28:15 Mozík (TS)
 
24.4.2014 - 18:45 SELČ     Odense, DEN
 
26.4.2014 - 19:00 SELČ     Rodovre, DEN
Dánsko
5:4
Bělorusko
Dánsko
3:4
Bělorusko
13:50 Kristensen
28:18 Storm
49:24 Jesper "B"Jensen
52:16 Storm
52:49 J.Jakobsen
1:1
1:2
3:1
12:12 Stepanov
33:13 Kaljužnyj
37:06 Jevenko
43:27 Stepanov
11:47 Spelling
21:03 Bjorkstrand
52:36 Madsen
1:1
1:2
1:1
15:35 Usenko
25:18 Kosticyn
31:42 Štas
41:16 Štas
 
24.4.2014 – 19:30 SELČ      Mnichov (München), GER
 
26.4.2014 – 14:30 SELČ      Landshut, GER
Německo
2:4
Rusko
Německo
3:0
Rusko
30:01 Plachta
43:16 Schütz
0:4
1:0
1:0
4:00 Nikulin
4:38 Plotnikov
5:30 Tichonov
13:18 Glinkin
14:59 Ehliz
24:21 Schütz
59:58 Seidenberg
1:0
1:0
1:0
-
 
25.4.2014 - 18:30 SELČ      Riga, LAT
 
26.4.2014 - 16:00  SELČ      Riga, LAT
Lotyšsko
2:1
Francie
Lotyšsko
6:3
Francie
12:58 Cipulis
50:22 M.Redlihs
1:0
0:0
1:1
48:37 Fleury
11:49 Vasilijevs
16:36 M.Redlihs
25:52 Vasilijevs
26:33 Meija
35:43 M.Redlihs
49:50 Indrašis
2:0
3:3
1:0
22:28 Janil
28:44 Fleury
33:58 Y.Treille
 
 
www.mshokej.wbs.cz   911/313/813
kopírování a sdílení obsahu je povoleno s uvedením zdroje
TOPlist