---

 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
LUCERN CUP 2018
Lucern, Švýcarsko
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
16:15 SELČ
-
 
Rusko
 
Slovensko
 
39:26
54:30
Provolnev (Fjodorov)
Chochlačev (Alexejev)
2:1
39:42
Chovan (Lantoši)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:1
1:0
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
20:15 SELČ
-
 
Švýcarsko
 
Rakousko
 
25:37
27:10
54:20 P1
Rüfenacht (Moser, Ambühl)
Marschini (Rod)
Hofmann (Loeffel, Martschini)
3:1
58:15 O1
Zweger (Haudum)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:0
1:1
 
 
 
o třetí místo
pátek 14.12.2018
16:15 SELČ
-
 
Slovensko
 
Rakousko
 
19:31
21:03
23:34
34:45
43:05
44:40
Hudáček Libor (Chovan)
Puliš (Libor Hudáček)
Ďaloga (Libor Hudáček)
Tybor (Hecl, Kytnár)
Ďaloga (Malec)
Buček (Tybor)
6:1
32:23
Schneider (Kainz)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
3:1
2:0
 
 
 
finále
pátek 14.12.2018
20:15 SELČ
-
 
Rusko "B"
 
Švýcarsko
 
04:46
14:19
16:05
40:22
56:14 ENG
Alexejev (Tkačjov)
Zub (Iljin, Rykov)
Tkačjov
Kručinin
Lij
5:1
10:36 P1
Hollenstein
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
0:0
2:0
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Norsko 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Norsko
3
3
0
0
0
0
0
13-6
+7
9
 
 
2
Francie
3
2
0
0
0
0
1
7-4
+3
6
 
 
3
Bělorusko
3
1
0
0
0
0
2
9-8
+1
3
 
 
4
Maďarsko
3
0
0
0
0
0
3
3-14
-11
0
 
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
16:00 SELČ
Norsko
 
Francie
 
Maďarsko
 
08:55 P1
44:14 P1
53:03 P1
Ville (Barbero)
Ritz (Correia)
Barbero (Ville, Matima)
3:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:0
2:0
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
20:00 SELČ
Norsko
 
Norsko
 
Bělorusko
 
08:08 P1
13:33
19:44 TS
32:33
51:03
58:43 P1
Johannesen (Haga, Kristiansen)
Karterud (Espeland, Haga)
Lindström
Olsen
Haga (Thoresen, Reichenberg)
Lindström (Holos)
6:1
46:15
Fjoktistov (Gavrus)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
1:0
2:1
 
 
 
 
pátek 14.12.2018
16:00 SELČ
Norsko
 
Francie
 
Bělorusko
 
22:06
Dusseau (Maia, Ritz)

1:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
1:0
0:0

 
 
 
pátek 14.12.2018
20:00 SELČ
Norsko
 
Maďarsko
 
Norsko
 
08:47
45:36
Pozsgai (Neméth, P.K.Szabo)
V.Galló
2:3
24:15
36:52
41:11 P1
Pa.Thoresen (Lindström, Kristiansen)
Espeland (Rosseli Olsen, T.Olsen)
T.Olsen (Reichenberg)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:2
1:1
 
 
 
 
sobota 15.12.2018
12:00 SELČ
Norsko
 
Bělorusko
 
Maďarsko
 
25:14
28:22 P1
30:49
33:17 P1
37:20
38:49 TS
42:44
53:22
Parfejevec (Bokun)
Stefanovič (Ustiněnko)
Demkov (Kislyj, Remezov)
Remezov (Kislyj, Demkov)
Litvinov (Gavrus, Fjokticov)
Gavrus
Fjoktiscov (Gavrus)
Stefanovič
8:1
12:23
Goz (Terbocs, Neméth)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
6:0
2:0
 
 
 
 
sobota 15.12.2018
16:00 SELČ
Norsko
 
Norsko
 
Francie
 
16:29
22:18
29:58
35:11 P1
Karterud (Lindström, Pat.Thoresen)
Kristiansen (Johannesen, Norstebo)
Pat.Thoresen (Reichenberg, Lindström)
Reichenberg (Pat.Thoresen)
4:3
05:41
15:19
41:55
Dusseau
Valier
Ritz (Maia)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
3:0
0:1
 
 
 
 
                                 
 
 
TOPlist