---

 
 
SPOLEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI
 
 
poř.
ze skupiny
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
 
1
1C
Švédsko
3
3
0
0
0
0
0
8-1
+7
9
 
 
 
2
1A
Česko
3
2
0
1
0
0
0
9-4
+5
8
 
 
 
3
1B
O.S.Rusko
3
2
0
0
0
0
1
14-5
+9
6
 
 
 
4
2A
Kanada
3
2
0
0
1
0
0
11-4
+7
7
 
 
 
5
2C
Finsko
3
2
0
0
0
0
1
11-6
+5
6
 
 
 
6
2B
Slovinsko
3
0
1
1
0
0
1
8-12
-4
4
 
 
 
7
3B
USA
3
1
0
0
0
1
1
4-8
-4
4
 
 
 
8
3A
Švýcarsko
3
1
0
0
0
0
2
10-9
+1
3
 
 
 
9
3C
Německo
3
0
0
1
0
0
2
4-7
-3
2
 
 
 
10
4B
Slovensko
3
1
0
0
1
0
1
6-7
-1
4
 
 
 
11
4C
Norsko
3
0
0
0
1
0
2
2-11
-9
1
 
 
 
12
4A
Korea
3
0
0
0
0
0
3
1-14
-13
0
 
 
 
 
 
SYSTÉM ŘAZENÍ A POSTUPOVÝ KLÍČ
 
 
Týmy se do tabulky řadí podle výsledků v základní skupině podle standardních pravidel a podle výsledků ze základních skupin, rozhodující je vždy:
1. pořadí ve skupině
2. bodový zisk
Jestliže tyto parametry nestačí a zůstává shoda, postupuje se podle kritérií 3 až 5 vždy do rozhodnutí
3. lepší rozdíl ve skóre (vstřelené mínus inkasované branky)
4. vyšší počet vstřelených branek
5. vyšší umístění v žebříčku IIHF 2017
 
 
Mužstva umístěná ve společné tabulce na prvních čtyřech místech postupují přímo do čtvrtfinále.
Mužstva umístěná na pátém až dvanáctém místě hrají v osmifinále a rozřazeny jsou podle pořadí do dvojic:
5. tým s 12. týmem, vítěz bude hrát čtvrtfinále proti týmu č. 4
6. tým s 11. týmem, vítěz bude hrát čtvrtfinále proti týmu č. 3
7. tým s 10. týmem, vítěz bude hrát čtvrtfinále proti týmu č. 2
8. tým s 9. týmem, vítěz bude hrát čtvrtfinále proti týmu č. 1
 
 
O časovém rozdělení týmů do volných termínů se rozhodne až po základní části.
 
ROZDĚLENÍ DO PRVNÍHO KOLA PLAY-OFF
 
 
1.
ŠVÉDSKO
přímo do čtvrtfinále
 
 
2.
ČESKO
přímo do čtvrtfinále
 
 
3.
O. S. RUSKO
přímo do čtvrtfinále
 
 
4.
KANADA
přímo do čtvrtfinále
 
OS1
5.
Finsko
vs
12.
Korea
 
OS2
6.
Slovinsko
vs
11.
Norsko
 
OS3
7.
USA
vs
10.
Slovensko
 
OS4
8.
Švýcarsko
vs
9.
Německo
 
 
 
úterý 20.2.2018
4:10 SEČ
Gangneung Hockey Centre
6 391 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
33
08:39
USA
 
Slovensko
23
06:32
střely na bránu
přesilovky min.
Zapolski (Maxwell)
Gunderson, Sanguinetti - Roe, O'Neill, Little
Welch, Gilroy - Greenway, Bourque, Gionta
Billins, Blum - Arcobello, Donato, Terry
Wisniewski - Stoa, Butler, Slater, McCarthy
5:1
Laco (Konrád)
Baranka, Ďaloga - Cingel, Lamper, Marcinko
Čerešňák, Graňák - Bubela, Bakoš, Haščák
Čajkovský, Starosta-  Hovorka, Nagy, Surový
Mikuš - Kudrna, Krištof, Ölvecký, Sukel
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání:
 
0:0
3:1
2:0
 
14:52
21:36
22:20
33:30
35:13
42:34
49:52
50:28
54:21
56:46
2 min
EQ
P2
EQ
2 min
2 min
EQ
2 min
timeout
P1
Gionta (sekání)
Donato (Gilroy, Terry)
Wisniewski (Terry)
Arcobello (Terry)
Greenway (sekání)
Sanguinetti (podražení)
Roe (Little, O'Neill)
Greenway (podražení)
oddechový čas
Donato (Wisniewski)
 
03:36
22:02
22:02
36:54
43:25
55:58
2 min
2 min
25 min
P1
2 min
2 min
Bubela (hákování)
Nagy (nedovolené bránění brankáři)
Čajkovský (úder do oblasti hlavy a krku)
Čerešňák (Graňák, Nagy)
Starosta (sekání)
Ďaloga (sekání)
hlavní rozhodčí: ALEKSI RANTALA (FIN), ANSSI SALONEN (FIN)
čároví rozhodčí: HENRIK PIHLBLAD (SWE), SAKARI SUOMINEN (FIN)
                                       
úterý 20.2.2018
8:40 SEČ
Gangneung Hockey Centre
6 312 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
34
10:28
Slovinsko
 
Norsko
26
04:00
střely na bránu
přesilovky min.
Krošelj (Gračnar)
Gregorc, Robar - Urbas, Muršak, Verlič
Podlipnik, Kovačevič - Kuralt, Tičar, Sabolič
Vidmar, Kranjc - D.Rodman, Goličič, M.Rodman
Repe - Mušič, Ograjenšek, Pance, Hebar
1:2 pp
Haugen (Haukeland)
Holos, Norstebo - K.A.Olimb, P.Thoresen, M.Olimb
Bonsaksen, Sorvik - Bastiansen, Rosseli Olsen, Reichenberg
Espeland, Odegaard- S.Thoresen, Forosberg, Hoff
Johannesen- Trettenes, Kristiansen, Roymark, Roest
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl.
nejlepší hráč utkání:
 
1:0
0:0
0:1
0:1
06:38
22:07
51:25
P1
2 min
2 min
Urbas (Muršak)
Vidmar (podražení)
Pance (podražení)
 
06:10
19:09
37:29
43:06
45:32
56:33
59:49
63:06
2 min
2 min
2 min
EQ
2 min
2 min
2 min
EQ
Hoff (hákování)
Espeland (nedovolené bránění)
S.Thoresen (podražení)
Kristiansen (Roymark, Bastiansen)
Reichenberg (hákování)
K.A.Olimb (hákování)
Bonsaksen (nedovolené bránění)
Bonsaksen (Rosseli Olsen, P.Thoresen)
hlavní rozhodčí: DANIEL STRICKER (SUI), TOBIAS WEHRLI (SUI)
čároví rozhodčí: VÍT LEDERER (CZE), MIROSLAV LHOTSKÝ (CZE)
                                       
úterý 20.2.2018
13:10 SEČ
Gangneung Hockey Centre
5 409 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
36
03:59
Finsko
 
Korea
2+
09:00
střely na bránu
přesilovky min.
Koskinen (Metsola)
Kivistö, Lepistö - Junttila, Kemppainen, Hartikainen
Hietanen, Koivisto - Tolvanen, Kontiola, Peltola
Heiskanen, Ohtamaa - Osala, Pyörälä, Manninen
Kukkonen - Anttila, Koskiranta, Savinainen, Enlund
5:2
Dalton (Park Sung-je)
Young, Kim Won-jun - Kim Ki-sung, Kim Sang-wook, Radunske
Regan, Lee - Swift, Testwuide, Cho Min-ho
Oh Hyon-ho, Plante - Lee, Ahn Jin-hui, Shin Sang-hoon
Seo Yeong-jun, Kim Wong-jun, Shin Sang-woo, Park Jin-kyu
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
nejlepší hráč utkání:
 
1:0
2:2
2:0
 
04:42
23:44
26:23
40:00
47:20
59:53
P1
P1
EQ
2 min
P1
EQ, ENG
Kontiola (Tolvanen, Kemppainen)
Kontiola (Lepistö, Tolvanen)
Heiskanen (Tolvanen)
Lepistö (hrubost)
Hietanen (Osala, Savinainen)
Manninen (Hietanen, Koskiranta)
 
03:54
16:43
22:51
30:06
32:09
47:02
57:42-
2 min
2 min
2 min
EQ
EQ
2 min
- 59:53
Lee Don-ku (vysoká hůl)
Radunske (krosček)
Oh Hyonho (podraažení)
Radunske (Regan, Kim Sang-wook)
Ahn Jin-hui (Shin Sanghoon)
Plante (hákování)
EÚ hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí: ROMAN GOFMAN (RUS), TIMOTHY MAYER (USA)
čároví rozhodčí: NICOLAS FLURI (SUI), GLEB LAZAREV (RUS)
                                       
úterý 20.2.2018
13:10 SEČ
Kwandong Hockey Centre
2 878 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
21
09:47
Švýcarsko
 
Německo 
12
07:00
střely na bránu
přesilovky min.
Hiller (Genoni)
Diaz, Furrer - Suter, Ambühl, Moser
Blum, Untersander - Praplan, Hollenstein, Haas
Geering, Schlümpf - Bodenmann, Scherwey, Corvi
Loeffel - Rüfenacht, Schäppi, Almond, Herzog
1:2 pp
aus den Birken  (Pielmeier)
Boyle, Ehrhoff - Mauer, Ehliz, Fauser
M.Müller, Seidenberg - Noebels, Wolf, Goc
J.Müller, Hördler - Schütz, Hager, Pföderl
Krupp - Kink, Kahun, Plachta, Macek
nejlepší hráč utkání:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl.
nejlepší hráč utkání:
 
0:1
1:0
0:0
 0:1
00:09
00:09
23:40
25:33
44:23
5 min
20 min
EQ
2 min
2 min
Almond (úder do oblasti hlavy a krku)
Almond (trest do konce utkání)
Moser (Ambühl, Suter)
Bodenmann (nedovolené bránění)
Corvi (podražení)
 
01:19
02:59
07:10
13:09
16:18
50:11
51:58
60:26
P1
2 min
2 min
2 min
2 min
2 min
2 min
EQ
Pföderl (Hördler, Hager)
Schütz (krosček)
Noebels (podražení)
Hager (podražení)
Mauer (podražení)
Ehliz (vysoká hůl)
Boyle (podražení)
Seidenberg (Kahun, Mauer)
hlavní rozhodčí: JAN HRIBIK (CZE), LINUS OHLUND (SWE)
čároví rozhodčí: FRASER MCINTYRE (USA), HANNU SORMUNEN (FIN)
                                       
 
LEGENDA
 
 
EQ
P1
P2
O1
O2
ENG
EA
T-O
SN
RSN
TS
Z
V
VP
VN
PP
PN
P
branka vstřelená při vyrovnaném počtu hráčů na ledě (5/5, 4/4, 3/3)
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 1 hráče
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 2 hráčů
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 1 hráče
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 2 hráčů
gól do prázdné brány soupeře při hře bez brankáře (EMPTY NET GOAL)
gól vstřelený při hře bez brankáře s extra útočníkem (EXTRA ATTACKER)
oddechový čas (time-out)
samostatný nájezd (číslo za zkratkou upřesňuje pořadí jednotlivých nájezdů)
rozhodující samostatný nájezd (GWS – GAME WINNING SHOT)
trestné střílení (PS – PENALTY SHOT)
celkový počet odehraných utkání
vyhraná utkání v základní hrací době (3 body)
vyhraná utkání v prodloužení (2 body)
vyhraná utkání v samostatných nájezdech (2 body)
prohraná utkání v prodloužení (1 bod)
prohraná utkání v samostatných nájezdech (1 bod)
prohraná utkání v základní hrací době (bez bodu)
 
       
OSMIFINÁLE, PŘEDKOLO PLAY-OFF ZOH 2018 LEDNÍ HOKEJ  NA ZOH 2018 PROGRAM A VÝSLEDKY, PCHJONGČCHANG, KOREA 2018
tabulka osmifinále hokej zoh 2018 / tabulka předkolo-play-off lední hokej zoh 2018 / společná tabulka skupin zoh 2018

 

TOPlist