---

 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
DEUTSCHLAND CUP 2019
Krefeld
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Rusko "B"
3
2
1
0
0
0
0
10-6
+4
8
 
 
2
Švýcarsko
3
1
0
1
0
0
1
9-9
0
5
 
 
3
Slovensko
3
1
0
0
0
0
2
5-5
0
3
 
 
4
Německo
3
0
0
0
1
1
1
6-10
-4
2
 
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
15:30 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
 Slovensko
 
Švýcarsko
 
01:54
42:50 P1
Bondra (Sukeľ, Malec)
Haščák (Puliš, Gernát)
2:3
29:03
37:53
47:54 P1
Simion (Bertschy)
Rod (Bertschy)
Pestoni (Bertschy, Fuchs)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:2
1:1
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
19:00 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Německo
 
Rusko „B“
 
20:53 P1
28:05 P1
39:38
Pföderl (Plachta, Akdag)
Pföderl (Wolf, Plachta)
Mauer
3:4 pp
16:08 O1
23:50
50:17
60:22
Děmidov (Chybysov)
Judin (Prochorkin)
Chybysov (Judin, Prochorkin)
Zemčjonok (Světlakov, Okulov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:1
3:1
0:1
0-1
 
 
 
sobota 10.11.2018
13:30 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Německo
 
Švýcarsko
 
01:27 P1
51:32
59:19
Pföderl (Pietta, Hungerecker)
Bergmann (Mauer, Ebner)
Noebels (Sezemsky, Ebner)
3:4 sn
02:20
09:09
28:03
RSN
Herren (Martschini, Glauser)
Rod (Bertschy, Glauser)
Rod (Fora)
Martschini
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nájezdy
 
 
1:2
0:1
2:0
0:0
0:2
 
 
 
sobota 10.11.2018
17:00 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Rusko „B“
 
Slovensko
 
13:50
41:05 P1
Michajlov (Manukjan, Malcev)
Okulov (Děmidov, Světlakov)
2:1
08:10
Kudrna (Mikuš)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:0
1:0
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
11:00 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Švýcarsko
 
Rusko „B“
 
-
-
2:4
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
14:30 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Německo
 
Slovensko
 
-
-
0:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Minsk 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Lotyšsko
3
2
0
1
0
0
0
10-3
+7
8
 
 
2
Bělorusko
3
2
0
0
1
0
0
10-5
+5
7
 
 
3
Francie
3
0
0
1
0
0
2
6-11
-5
2
 
 
4
Slovinsko
3
0
0
0
1
0
2
4-11
-7
1
 
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
13:15 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Lotyšsko
 
Slovinsko
 
04:51
19:52
23:34
36:45 P1
Maslovskis (Mamicics, Auzinš)
Dzierkals (Kulda, Salija)
Kulda (Kalnš)
Kalnš
4:1
50:05 P1
Simšič (Pretnar, Ograjenšek)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
2:0
0:1
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
17:15 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Bělorusko
 
Francie
 
-
-
5:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
14:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Francie
 
Lotyšsko
 
57:12 P1
Leclerc (Rech)
1:4
15:18
17:00
25:16
58:04 ENG
Kalnš (Freibergs, Zabis)
Marenis
Kalnš (Zabis)
Rancevs (Dzierkals, Batna)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
0:1
1:1
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
18:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Bělorusko
 
Slovinsko
 
00:11
23:51
29:45 P1
45:36
Parfejevec (Razvadovskij, Vorobej)
Kislyj (Bokun, Demkov)
Kislyj (Remezov, Demkov)
Gavus (Stepanov, Denisov)
4:1
01:40
Bašič
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
2:0
1:0
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
14:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Francie
 
Slovinsko
 
38:19
40:32 P1
RSN
Perret (Leclerc, Thiry)
S.Treille (T. da Costa, Fleury)
Rech
3:2 sn
17:52
51:34
Kuralt (Štebih)
Cimzar (Planko)
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:1
1:0
1:1
0:0
1:0
 
 
 
sobota 10.11.2018
18:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Bělorusko
 
Lotyšsko
 
36:58
Děnisov (Gavrus, Fejoktistov)
1:2 sn
00:51
RSN
Kulda (Homjakovs, Švars)
Kalnš
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:1
1:0
0:0
0:0
0:2
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Polsko 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Norsko
1
1
0
0
0
0
0
4-2
+2
3
 
 
2
Rakousko
1
0
1
0
0
0
0
2-1
+1
2
 
 
3
Dánsko
1
0
0
0
0
1
0
1-2
-1
1
 
 
4
Polsko
1
0
0
0
0
0
1
2-4
-2
0
 
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
14:00 SELČ
Polsko
 
Rakousko
 
Norsko
 
-
-
DNF
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
Páteční utkání POL-DEN a AUT-NOR byla zrušena kvůli technickým problémům na ledové ploše a nepočítají se do tabulky.
pátek 9.11.2018
17:30 SELČ
Polsko
 
Polsko
 
Dánsko
 
-
-
DNF
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
14:30 SELČ
Polsko
 
Dánsko
 
Rakousko  
 
53:20
Meyer
1:2 pp
21:18
62:03
Schneider (Ganahl, Nissner)
Hofer
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:0
0:1
1:0
0:1
 
 
 
soboa 10.11.2018
17:00 SELČ
Polsko
 
Polsko
 
Norsko
 
32:24 P1
34:44
Pas (Goscinski, Giminski)
Neupauer (Goscinski)
2:4
17:32
25:23
29:15
55:51
Noer (Knold, Olsen)
Ostby (Olsen)
Medby (Olsen, Johannesen)
Heier (Kasastul, Olsen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
2:2
0:1
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
13:00 SELČ
Polsko
 
Norsko
 
Dánsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
17:30 SELČ
Polsko
 
Polsko
 
Rakousko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Maďarsko XI/2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Kazachstán
3
3
0
0
0
0
0
11-6
+5
9
 
 
2
Maďarsko
2
1
0
0
0
0
1
8-4
+4
3
 
 
3
Itálie
3
1
0
0
0
0
2
8-12
-4
3
 
 
4
Korea
2
0
0
0
0
0
2
5-10
-5
0
 
 
 
 
 
středa 7.11.2018
16:00 SELČ
Maďarsko
 
Maďarsko
 
Kazachstán
 
51:49
Szirányi (Sarauer, Gergö Nagy)
1:3
20:37
22:32
23:18
Savickyj (Šestakov)
Gurin (Gurkov, Petuchov)
Jakovlev (Polochov, Alexandrov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:3
1:0
 
 
 
 
středa 7.11.2018
19:30 SELČ
Maďarsko
 
Itálie
 
Korea
 
00:50
16:54
31:23 P1
47:08 P1
59:13
Rosa (Zanatta, Marchetti)
Gander (Trivellato)
Bardaro (Marchetti)
Rosa (Bardaro, Frei)
S.Kostner (Lacedelli)
5:2
19:51
37:32 P1
Song Hjon-čol (Mun Kuk-han, Pak Šin-ku)
Kim Ki-song (I Ton-ku)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
1:1
2:0
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
19:30 SELČ
Maďarsko
 
Korea
 
Kazachstán
 
24:46 P1
30:54
47:15
I Ton-ku (Čon Čun-u, Kim Ki-song)
Šin Sang-un (So Jong-čon, Mun Kuk-an)
An Jin-Hi (Nam I-to,  Kim Sang-uk)
3:5
14:31 P1
15:05
25:00
25:18
54:28
Stěpanenko (Nurgaljev, Korolinskij)
Petuchov (Grukov, Ibrajbekov)
Petuchov (Gurkov, Gurin)
Boryševič (Jakovlev, Nekrjach)
Petuchov (Gurin, Gurkov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
2:2
1:1
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
16:00 SELČ
Maďarsko
 
Kazachstán
 
Itálie
 
13:29 P1
39:10
54:33
Grenc (Gurin, Nurgaljev)
Grenc (Panjukov)
Ibrajbekov (Gurin, Gurkov)
3:2
09:37 P1
44:43
Frei (Marchetti, Bardaro)
Lacedelli (Casetti, Brighenti)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:0
1:1
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
19:30 SELČ
Maďarsko
 
Maďarsko
 
Korea
 
-
  DNS
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
16:00 SELČ
Maďarsko
 
Maďarsko
 
Itálie
 
06:17
15:53
25:59
31:00
46:44
48:13
57:20
Sarauer (Nagy, Koger)
D.Szabo (Terbocs, P.K.Szabo)
Hari (V.Galló, Bartális)
G.Nagy (Sarauer, D.Koger)
Pozsgai (K.Nagy, Terbocs)
J.Vás (Mágosi, Szirányi)
Hari (Wehrs, V.Galló)
7:1
17:17
Bardaro (Gonzales, Trivellato)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
2:0
3:0
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Litva 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Lotyšsko
2
2
0
0
0
0
0
6-2
+4
6
 
 
2
Japonsko
2
1
0
0
1
0
0
7-4
+3
4
 
 
3
Rumunsko
2
1
0
0
0
0
1
8-5
+3
3
 
 
4
Litva
2
1
0
1
0
0
1
3-3
0
2
 
 
5
Bělorusko "B"
2
1
0
0
0
0
1
2-5
-3
3
 
 
6
Estonsko
2
0
0
0
0
0
2
4-11
-7
0
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
15:30 SELČ
Litva
 
Lotyšsko "B"
 
Estonsko
 
02:20
46:07 P1
54:49
56:29
Ozolinš
Maksims Širokovs (Aleksejs Širokovs)
Homjakovs
Ozolinš (Bernhards)
4:1
12:59
Rooba (Makrov, Lahesalu)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:0
3:0
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
19:00 SELČ
Litva
 
Litva
 
Japonsko
 
-
-
3:2 sn
-
-
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nájez
 
 
0:1
1:0
1:1
0:0
2:1
 
 
 
pátek 9.11.2018
15:30 SELČ
Litva
 
Estonsko
 
Rumunsko
 
24:23
40:09
45:49 P1
Parras (Makrov, Gornostajev)
Sorokin (Vorang)
Makrov (Lahesalu)
3:7
16:20
30:00 P1
31:25
42:01
42:16
46:29 O1
55:25
Balasz (Constantin)
Fodor (Gergö Bíró, Tranca)
Casaneanu (Gergö Bíró, Mocnar)
Gergö Bíró (Cjanad, Ottó Bíro)
Xasice (Constantin)
Borysenko (Tranca, Cjanad)
Ottó Bíro (Esombor)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:2
2:4
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
19:00 SELČ
Litva
 
Bělorusko "B"
 
Japonsko
 
25:43
Marščjonok
1:5
11:04 P1
17:07
29:46
38:36
54:48 P1
Yamada (Furuhashi)
Iwamoto (Tanaka)
Hitosato (Kumagai)
Yamada (Shinohara)
Tanaka (Kawai, Hitosato)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
1:2
0:1
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
15:30 SELČ
Litva
 
Rumunsko
 
Lotyšsko "B"
 
36:22
P. Balász (Constantin, Mocnar)
1:2
33:18 P1
33:44
Bernhards (Homjakovs)
Riekstins (Širokovs A., Grinbergs)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:2
0:0
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
19:00 SELČ
Litva
 
Litva
 
Bělorusko "B"
 
-
-
0:1
16:40 P1
Nikulin (Slyš, Marčenko)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
0:0
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
TOPlist