---

Schéma olympijské kvalifikace - SESTUPNĚ
 
SKUPINA A
SKUPINA B
SKUPINA C
Kanada
Česko
Švýcarsko
Korea
Rusko
USA
Slovensko
kvalifikant 3
Švédsko
Finsko
kvalifikant 1
kvalifikant 2
 pozn.: kvalifikující týmy budou do skupin rozděleny podle žebříčku IIHF 2016
 
HLAVNÍ OLYMPIJSKÁ KVALIFIKACE
vítěz postupuje do skupiny B/C
vítěz postupuje do skupiny B/C
vítěz postupuje do skupiny B/C
Bělorusko
Slovinsko
Dánsko
Polsko
Lotyšsko
Německo
Rakousko
Japonsko
Norsko
Francie
Kazachstán
Itálie
 
II. KOLO OLYMPIJSKÉ PŘEDKVALIFIKACE
vítěz postupuje do skupiny D
vítěz postupuje do skupiny F
vítěz postupuje do skupiny E
Itálie
Velká Británie
Nizozemsko
Srbsko
Maďarsko
Polsko
Litva
Estonsko
Japonsko
Ukrajina
Chorvatsko
Rumunsko
 
vítěz postupuje do skupiny H
vítěz postupuje do skupiny G
Estonsko
Mexiko
Izrael
Bulharsko
Srbsko
Španělsko
Island
Čína
 
vítěz postupuje do skupiny K
Bulharsko-Gruzie
 
 

 
 
 
HLAVNÍ OLYMPIJSKÁ KVALIFIKACE – SKUPINA D
 
TABULKA SKUPINY D
 
1.
Slovinsko
3
2
1
0
0
12-3
8
2.
 
Bělorusko
3
2
0
1
0
12-8
7
3.
Dánsko
3
1
0
0
2
7-10
3
4.
Polsko
3
0
0
0
3
6-16
0
 
SLOVINSKO SE KVALIFIKOVALO NA HLAVNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ PŘI ZOH 2018
 
čtvrtek 1.září 2016
14:00 SELČ
Minsk arena, Minsk
1 800  diváků
střely na bránu
trestné minuty
30
6
 
Polsko
10
12
střely na bránu
trestné minuty
15:50 P1
17:38 EQ
24:46 EQ
28:41 P1
32:48 EQ
40:16 EQ
Kopitar (Urbas, Pance)
Jeglič (Tičar, Verlič)
Muršak (Ograjenšek, Gregorc)
Kopitar (Muršak, Ograjenšek)
Kranjc (Muršak, Ograjenšek)
Kopitar (Repe, Kovačevič)
6:1
57:12 EQ
Dziubinski (Dronia, Wronka)
Krošelj (Kristan) - Repe, Kovačevič, Gregorc, Robar, Vidmar, Kranjc, Štebih - Kopitar, Urbas, Pance - Jeglič, Tičar, Sabolič - Vidmar, Muršak, Kranjc - Mušič, Rodman, Kuralt - Pem
2:0
3:0
1:1
Odrobny (Radziszewski) - Borzecki, Bychawski, Dronia, Rompkowski, Bryk, Pociecha, Ciura, Wajda - Zapala, Kolusz, Malasinski - Pasiut, Chmielewski, Lopuski - Wronka, Bepierszcz, Dziubinski - Urbanowicz, Kalinowski, Ciura- Cichy
hlavní rozhodčí: STEFAN FONSELIUS (FIN), DANIEL KONC (SVK)
čároví rozhodčí: DMITRIJ GOLJAK (BLR), JURIJ IVANOV (RUS)
 
čtvrtek 1.září 2016
18:00 SELČ
Minsk arena, Minsk
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
32
10
 
Bělorusko
22
24
střely na bránu
trestné minuty
02:46 EQ
58:41 EQ, BB
Nicklas Jensen (Boedker)
Hansen (Ehlers, Nielsen)
2:5
11:50 EQ
17:08 O1
43:46 P1
53:17 EQ
59:24 ENG
Pavlovič (Linglet, Stas)
Volkov (Lysovec)
S.Kosticyn (Graborenko)
Stas (Platt)
S.Kosticyn
Andersen (Dahm) - Daniel Nielsen, O.Lauridsen, Larsen, Jesper B Jensen, Lassen, M.Lauridsen, Kristensen - Nielsen, Nicklas Jensen, Boedker - Ehlers, Bjorkstrand, Regin - Madsen, Hansen, Hadrt - M.Christensen, Storm, Green - Kristensen
1:2
0:0
1:3
Lalande (Charnauchov) - Stasenko, Lysovec, Jevenko, Graborenko, Bajlen, Gotovec, Chenkel - A.Kosticyn, S.Kosticyn, Gavruš - Platt, Stas, Linglet - Kulakov, Stěpanov, Kovyršin - Kitarov, Volkov, Pavlovič - Lopačuk
hlavní rozhodčí: DANIEL PIECHACZEK (GER), MARCUS VINNERBORG (SWE)
čároví rozhodčí: MARTIN KORBA (SVK), ANTON SEMJONOV (EST)
 
pátek 2.září 2016
14:00 SELČ
Minsk arena, Minsk
2 090 diváků
střely na bránu
trestné minuty
21
29
 
32
4
střely na bránu
trestné minuty
24:18 EQ
49:18 EQ
57:49 EQ
Kovačevič
Mušič (Kuralt)
Urbas (Kopitrar)
3:0
-
-
Krošelj (Kristan) - Repe, Kovačevič, Gregorc, Robar, Vidmar, Kranjc, Stebih- Kopitar, Pance, Urbas -  Jeglič, Tičar, Sabolič - Muršak, Verlič, Ograjenšek - Mušič, Marcel Rodman, Kuralt - Pem
0:0
1:0
2:0
Andersen (Dahm) - D.Nielsen, O.Lauridsen, Larsen, Jesper B Jensen, Lassen, M.Lauridsen, Kristensen - F.Nielsen, Boedker, N.Jensen - Ehlers, Bjorkstrand, Regin - Madsen, Hansen, Hardt - Storm, Crhistensen, Green
hlavní rozhodčí: DANIEL KONC (SVK), MARCUS VINNERBORG (SWE)
čároví rozhodčí: DMITRIJ GOLJAK (BLR), LUKAS KÖHLMULLER (GER)
 
pátek 2.září 2016
18:00 SELČ
Minsk arena, Minsk
10 820 diváků
střely na bránu
trestné minuty
33
6
Bělorusko
 
Polsko
15
14
střely na bránu
trestné minuty
13:51 P1
15:45 P2
16:18 P1
19:32 EQ
38:01 EQ
Bajlen (Stepanov, S.Kosticyn)
Stepanov (Bailen, A.Kosticyn)
Graborenko (Stas, S.Kosticyn)
Stas (Linglet, Platt)
A.Kosticyn (S.Kosticyn, Gavruš)
5:3
05:35 EQ
08:59 EQ
59:15 P1
Bychawski (Wajda)
Chmielewski (Lopuski, Pasiut)
Pociecha (Bryk, Wronka)
Lalande (9.Karnauchov) - Stasenko, Lysovec, Gotovec, Bailen, Jevenko, Graborenko, Chenkel - Gavruš, A.Kosticyn, S.Kosticyn - Platt, Stas, Linglet - Kulakov, Stepanov, Kovyršin - Kitarov, Pavlovič, Volkov, Lopačuk
4:2
1:0
0:1
Radziszewski (Odrobny) - Borzecki, Bychawski, Dronia, Rompkowski, Bryk, Pociecha, Ciura, Wajda- Zapala, Malasinski, Kolusz - Chmielewski, Pasiut, Lopuski - Dziubinski, Wronka, Bepierszcz - Urbanowicz, Kalinowski, Cichy
hlavní rozhodčí: STEFAN FONSELIUS (FIN), DANIEL PIECHACZEK (GER)
čároví rozhodčí: JURIJ IVANOV (RUS), ANTON SEMJONOV (EST)
 
neděle 4.září 2016
12:00 SELČ
Minsk arena, Minsk
2390 diváků
střely na bránu
trestné minuty
18
4
Polsko
 
26
4
střely na bránu
trestné minuty
13:10 EQ
50:20 EQ
Kalinowski (Cichy, Urbanowicz)
Urbanowicz (Kalinowski)
2:5
03:07 EQ
25:53 EQ
35:29 P1
42:02 EQ
52:24 EQ
Storm (Nielsen, Bau Hansen)
Boedker (N.Jensen, Jesper B Jensen)
Larsen (N.Jensen, F.Nielsen)
Ehlers (Bjorkstrand, Larsen)
Madsen (N.Jensen)
Odrobny (Radziszewski) - Borzecki, Bychawski, Dronia, Rompkowski, Pociecha, Bryk, Ciura, Wajda - Zapala Malasinski, Kolusz - Wronka, Pasiut, Lopuski - Chmielewski, Dziubinski, Bepierszcz- Urbanowicz, Kalinowski, Cichy
1:1
0:2
1:2
Dahm (S.Nielsen) - D.Nielsen, O.Lauridsen, Larsen, Jesper B Jensen, Lassen, M.Lauridsen, Kristensen - N.Jensen,F.Nielsen, Boedker - Ehlers, Bjorkstrand, Madsen- Christensen, Green, Hansen - Storm, Bau Hansen
hlavní rozhodčí: DANIEL KONC (SVK), DANIEL PIECHACZEK (GER)
čároví rozhodčí: DMITRIJ GOLJAK (BLR), LUKAS KÖHLMULLER (GER)
 
neděle 4.září 2016
16:00 SELČ
Minsk arena, Minsk
15 086 diváků
střely na bránu
trestné minuty
29
6
Bělorusko
 
32
6
střely na bránu
trestné minuty
38:08 EQ
51:41 P1
SN1
SN2
SN3
Stepanov (Kovyršin, Kulakov)
Stepanov (Bailen, S.Kosticyn)
Kulakov (neproměněný nájezd)
Stepanov (gól)
A.Kosticyn (neproměněný nájezd, tyč)
2:3 sn
21:46 P2
22:49 P1
SN1
SN2
SN3
RSN
Tičar (Kopitar)
Tičar (Jeglič, Robar)
Sabolič (neproměněný nájezd)
Kopitar (gól)
Tičar (gól)
Tičar
Karnauchov (Kulbakov) - Gotovec, Bailen, Jevenko, Graborenko, Lysovec, Stasenko, Chenkel - A.Kosticyn, S.Kosticyn, Gavrus- Platt, Stas, Linglet - Kulakov, Stepanov, Kovyršin - Pavlovič, Kitarov, Lopačuk, Volkov
0:0
1:2
1:0
0:0
1:2
Krošelj (Kristan) - Repe, Kovačevič, Gregorc, Robar, Vidmar, Kranjc, Stebih- Pance, Kopitar, Urbas - Jeglič, Tičar, Sabolič - Ograjenšek, Muršak, Verlič - Mušič, M.Rodman, Kuralt, Pem
hlavní rozhodčí: STEFAN FONSELIUS (FIN), MARCUS VINNERBORG (SWE)
čároví rozhodčí: JURIJ IVANOV (RUS), MARTIN KORBA (SVK)
 
                                 
 
 
OFICIÁLNÍ NOMINACE
SLOVINSKO                                                      hlavní trenér NIK ZUPANČIČ
BRANKÁŘI
OBRÁNCI
ÚTOČNÍCI
Robert KRISTAN
A/n/a
Blaž GREGORC
Mountfield Hradec Králové (ELH, Česko)
Anže KOPITAR
Los Angeles Kings (NHL, USA)
Gašper KROŠELJ
A/n/a
Luka VIDMAR
A/n/a
Jan MURŠAK
CSKA Moskva (KHL, Rusko)
Luka GRAČNAR
EC Red Bull Salzburg (EBEL, Rakousko)
Mitja ROBAR
EC-KAC (EBEL, Rakousko)
Robert SABOLIČ
Admiral Vladivostok (KHL, Rusko)
 
Žiga PAVLIN
A/n/a
Žiga JEGLIČ
Slovan Bratislava (KHL, Slovensko)
 
Klemen PRETNAR
Junosť Minsk (Bělorusko)
Rok TIČAR
Avtomobilist Jekatěrinburg (KHL, Rusko)
 
Miha ŠTEBIH
HC Slavia Praha (1.ČLLH, Česko)
Marcel RODMAN
Dresdner Eislöwen (DEL2, Německo)
 
Sabahudin KOVAČEVIČ
A/n/a/
Jan URBAS
Villacher SV (EBEL, Rakousko)
 
Jurij REPE
Rytíři Kladno (1ČLLH, Česko)
Anže KURALT
Brûleurs de Loups de Grénoble (L.Magnus, FRA)
 
Aleš KRANJC
Sij Acroni Jesenice (Slovinsko)
Ken OGRAJENŠEK
Graz 99ers (EBEL, Rakousko)
 
 
Aleš MUŠIČ
Olimpija Ljubljana (Slovinsko)
 
 
Žiga PANCE
EC-KAC (EBEL, Rakousko)
 
 
Miha VERLIČ
Villacher SV (EBEL, Rakousko)
 
 
Nik PEM
Olimpija Ljubljana (Slovinsko)
 
 
Žiga PEŠUT
Olimpija Ljubljana (Slovinsko)
 
Eric PANCE
Sij Acroni Jesenice (Slovinsko)
Andrej HEBAR
UTE Budapest (Maďarsko)
       
 
 
OFICIÁLNÍ NOMINACE
DÁNSKO                                                            hlavní trenér JAN KARLSSON
BRANKÁŘI
OBRÁNCI
ÚTOČNÍCI
Frederik ANDERSEN
Toronto Maple Leafs
Philip LARSEN
Vancouver Canucks
Frans NIELSEN
Detroit Red Wings
Sebastian DAHM
Graz 99ers
Oliver LAURIDSEN
Jokerit Helsinki
Mikkel BODKER
San Jose Sharks
Simon NIELSEN
Herning
Jesper B. JENSEN
Jokerit Helsinki
Oliver BJORKSTRAND
Columbus Blue Jackets
 
Nicholas B. JENSEN
Rungsted
Jannik HANSEN
Vancouver Canucks
 
Stefan LASSEN
Pelicans Lahti
Nikolaj EHLERS
Winnipeg Jets
 
Emil KRISTENSEN
Linköping
Peter REGIN
Jokerit Helsinki
 
Daniel NIELSEN
Henring
Mads CHRISTENSEN
München
 
Markus LAURIDSEN
Leksand
Nichlas HARDT
Malmö
 

Frederik STORM
Malmö
 
 
Morten GREEN
Rungsted
 
 
Morten MADSEN
Karlskrona
 
 
Nicklas JENSEN
New York Rangers
 
 
Mathias BAU HANSEN
Frederikshavn
 
   
 
   
       
 
 
HLAVNÍ OLYMPIJSKÁ KVALIFIKACE – SKUPINA E
 
TABULKA SKUPINY E
 
1.
Německo
3
3
0
0
0
14-2
9
2.
Lotyšsko
3
2
0
0
1
13-5
6
3.
Rakousko
3
1
0
0
2
4-14
3
4.
Japonsko
3
0
0
0
3
1-11
0
 
NĚMECKO SE KVALIFIKOVALO NA HLAVNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ PŘI ZOH 2018
 
čtvrtek 1.září 2016
14:30 SELČ
Arena Riga, Riga
979 diváků
střely na bránu
trestné minuty
51
6
 
Japonsko
13
16
střely na bránu
trestné minuty
03:26 EQ
17:22 P1
22:07 EQ
24:44 P1
27:56 P1
Macek (Draisaitl)
Schütz (Hager, Rieder)
Rieder (Draisaitl, Macek)
Kuhnhackl
Schütz (Hager, Seidenberg)
5:0
-
-
Grubauer (Endras) - Holzer, Ehrhoff, Seidenberg, Müller, Hordler, Akdag, Boyle - Kink, Goc, Seidenberg - Hager, Khnhackl, Schütz - Macek, Draisaitl, Rieder - Reimer, Kahun, Fauser - Wolf
2:0
3:0
0:0
Fukufuji (40.Onoda) - Yamada, Haga, Ushu, Yamashita, Hashimoto, Kumagai, Sakasi, Minoshima - Miura, Kawai, Tanaka - Takashai, Obara, Kuji - Nishiwaki, Ueno, Yamashita - Takagi, Saito, Osawa
hlavní rozhodčí: PETER GEBEI (HUN), MIKAEL NORD (SWE)
čároví rozhodčí: MAKSIMS BOGDANOVS (LAT), ANDREW DALTON (GBR)
 
čtvrtek 1.září 2016
18:30 SELČ
Arena Riga, Riga
4 210 diváků
střely na bránu
trestné minuty
23
16
Rakousko
 
Lotyšsko
31
12
střely na bránu
trestné minuty
16:39 EQ
Hunderptfund (Geier, Herburger)
1:8
05:41 EQ
11:23 O1
25:18 EQ
27:36 P1
38:48 EQ
43:57 EQ
46:11 EQ
56:45 EQ
Daugavinš (Indrašis, K.Redlihs)
Dzerinš (Darzinš)
Bukarts (Meija)
Daugavinš (M.Redlihs, Darzinš)
Keninš (Abols, K.Redlihs)
Indrašis (Daugavinš, Karsumš)
Dzierkalš (Abolš, Keninš)
Abols (Keninš, Bartulis)
Kickert (40.Madlener) - Ulmer, Schumnig, Schlacher, Heinrich, Brunner, Mitterdorfer, Altmann - Lebler, M.Raffl, Grabner - T.Raffl, Kristler, Komarek- Hunderptfund, Geier, Herburger - Hadum, Ganahl, Fischer
1:2
0:3
0:3
Gudlevskis (Merzlikinš) - Kulda, Bartulis, K.Redlihs, Sotnieks, Rekis, Pujacs, Freibergs - Karsumš, Daugavinš, Indrašis - M.Redlihs, Darzinš, Dzerinš - Pujacs, Meija, Rekis - Abols, Keninš, Pavlovs - Dzierkalš
hlavní rozhodčí: MARIN FRAŇO (CZE), ALEKSI RANTALA (FIN)
čároví rozhodčí: RENÉ JENSEN (DEN), RUDOLF TOŠENOVJAN (CZE)
 
pátek 2.září 2016
14:30 SELČ
Arena Riga, Riga
1062 diváků
střely na bránu
trestné minuty
31
8
 
Rakousko
25
8
střely na bránu
trestné minuty
14:22
28:04
37:20
42:16
54:24
58:00
Goc (Kink, Y.Seidenberg)
Hager (Schütz, Müller)
Müller (Goc)
Reimer (Kahun, Akdag)
Schütz (Rieder, Kahun)
Draisaitl (Reimer)
6:0
-
-
Grubauer (Endras) - Holzer, Ehrhoff, Seidenberg, Müller, Hördler, Akdag, Boyle- Kink, Goc, Y.Seidenberg -  Kühnhackl, Hager, Schütz - Rieder, Macek, Draisatil - Reimer, Fauser, Kahun, Wolf
1:0
2:0
3:0
Kickert (Madlener) - Ulmer, Altmann, Schumnig, Heinrich, Mitterdorfer, Schlacher, Brunner - T.Raffl, M.Raffl, Grabner - Kristler, Komarek, Herbuger - Ganahl, Geier, Hunderptfund - Lebler, Haudum, Petrik, Fischer
hlavní rozhodčí: MIKAEL NORD (SWE), ALEKSI RANTALA (FIN)
čároví rozhodčí:MAKSIMS BOGDANOVS(LAT),RUDOLF TOŠENOVJAN (CZE)
 
pátek 2.září 2016
18:30 SELČ
Arena Riga, Riga
3 851 diváků
střely na bránu
trestné minuty
41
8
Lotyšsko
 
Japonsko
18
4
střely na bránu
trestné minuty
35:54 EQ
46:16 P1
59:52 ENG
Dzerinš (Sotnieks, K.Redlihs)
Karsums (Bartulis, Indrašis)
Dzerinš (Darzinš, M.Redlihs)
3:1
57:46
Kuji (Takahashi)
Merzlikins (Gudlevskis) - Kulda, Bartulis, K.Redlihs, Sotnieks, Rekis, Puijacs, Freibergs - Karsums, Daugavinš, Indrašis-  Darzinš, Dzerinš, M.Redlihs - Girgensons, Bukarts, Meija - Pavlovs, Keninš, Abolš, Dzierkals
0:0
1:0
2:1
Fukufuji (Onoda)- Yamada, Haga, Ushu, Yamashita, Hashimoto, Kumagai, Sasaki, Minoshima - Kawai, Tanaka, Miura - Takahashi, Obara, Kuji - Nishiwaki, Ueno, Yamashita - Takagi, Saito, Osawa
hlavní rozhodčí: MARTIN FRAŇO (CZE), PETER GEBEI (HUN)
čároví rozhodčí: ANDREW DALTON (GBR), JAKA GASPER ZGANČ (SLO)
 
neděle 4.září 2016
13:00 SELČ
Arena Riga, Riga
727 diváků
střely na bránu
trestné minuty
24
4
Japonsko
 
Rakousko
40
8
střely na bránu
trestné minuty
-
-
0:3
18:23 P1
47:27 P1
58:33 EQ
Grabner (Herburger, M.Raffl)
Kristler (Schumnig)
T.Raffl (Fischer)
Fukufuji (Onoda) - Yamada, Haga, Yamashita, Ushu, Hashimoto, Kumagai, Sasaki, Minoshima - Kawai, Nishiwaki, Tanaka - Takahashi, Obara, Kuji - Miura, Ueno, Yamashita -Takagi, Saito, Osawa
0:1
0:0
0:2
Kickert (Madlener ) - Ulmer, Altmann, Schumnig, Mitterdorfer, Schlacher - M.Raffl, Grabner, Herburger - T.Raffl, Krisler, Fischer - Lebler, Geier, Hunderptfund - Haudum, Ganahl, Petrik
hlavní rozhodčí: PETER GEBEI (HUN), MIKAEL NORD (SWE)
čároví rozhodčí:MAKSIMS BOGDANOVSK (LAT),JAKA GAŠPER ZGANČ(SLO)
 
neděle 4.září 2016
17:00 SELČ
Arena Riga, Riga
10 035 diváků
střely na bránu
trestné minuty
28
6
Lotyšsko
 
27
10
střely na bránu
trestné minuty
34:55 P1
46:19 P1
Indrašis (Bartulis, Daugavinš)
Karsums (Indrašis, Daugavinš)
2:3
16:18 P1
24:51 EQ
54:51 P1
Draisaitl (Kühnhackl, Reimer)
Schütz (Hager, Kahun)
Kühnhackl (Macek, Draisaitl)
Gudlevskis (29.Merzlikinš) - Kulda, Bartulis, K.Redlihs, Sotnieks, Rekis, Pujacs, Freibergs - Indrašis, Karsums, Daugavinš - Darzinš, Džerinš, M.Redlihs - Meija, Girgensons, Bukarsts - Abols, Drzierkals, Keninš, Pavlovs
0:1
1:1
1:1
Grubauer (Endras) - Hölzer, Ehrhoff, D.Seidenberg, Müller, Hördler, Akdag, Boyle - Kink, Y.Seidenberg, Goc - Reider, Macek, Draisaitl - Kühnhackl, Hager, Schütz - Reimer, Fauser, Kahun, Wolf
hlavní rozhodčí: MARTIN FRAŇO (CZE), ALEKSI RANTALA (FIN)
čároví rozhodčí: RENÉ JENSEN (DEN), RUDOLF TOŠENOVJAN (CZE)
 
                                 
 
 
OFICIÁLNÍ NOMINACE
NĚMECKO                                                        hlavní trenér MARCO STURM
BRANKÁŘI
OBRÁNCI
ÚTOČNÍCI
Philipp GRUBAUER
Washington Capitals
Denis REUL
Adler Mannheim
Tobias RIEDER
Arizona Coyotes
Dennis ENDRAS
Adler Mannheim
Justin KRUEGER
SC Bern
Brooks MACEK
EHCH Red Bull Mnichov
Timo PIELMEIER
ERC Ingolstadt
Korbinian HOLZER
Anaheim Ducks
Marcus KINK
Adler Mannheim
 
Daryl BOYLE
EHC Red Bull Mnichov
Leon DRAISAITL
Edmonton Oilers
 
Christian EHRHOFF
Chicago Blackhawks
Tom KÜHNHACKL
Pittsburgh Penguins
 
Dennis SEIDENBERG
Boston Bruins
Yannic SEIDENBERG
EHC Red Bull Mnichov
 
Frank HÖRDLER
Eisbären Berlin
Patrick REIMER
Thomas Sabo
 
Sinan AKDAG
Adler Mannheim
Gerrit FAUSER
Grizzlys Wolfsburg
 
Moritz MÜLLER
Kölner Haie
Patrick HAGER
Kölner Haie
 
 
Felix SCHÜTZ
Rögle BK
 
 
Marcel GOC
Adler Mannheim
 
 
Dominik KAHUN
EHC Red Bull Mnichov
 
 
Marcel NOEBELS
Eisbären Berlin
 
 
David WOLF
Adler Mannheim
 
 

     
 
HLAVNÍ OLYMPIJSKÁ KVALIFIKACE – SKUPINA F
 
TABULKA SKUPINY F
 
1.
Norsko
3
2
0
1
0
9-6
7
2.
Francie
3
1
1
0
1
7-4
5
3.
Kazachstán
3
1
1
0
1
8-9
5
4.

Itálie
3
0
0
1
2
4-9
1
 
NORSKO SE KVALIFIKOVALO NA HLAVNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ PŘI ZOH 2018
 
čtvrtek 1.září 2016
16:00 SELČ
Jordal Amfi, Oslo
643 diváků
střely na bránu
trestné minuty
31
16
 
Itálie
24
4
střely na bránu
trestné minuty
25:40 EQ
60:27 EQ
Chakiachvili (Hecquefeuille, Meunier)
S.da Costa (Bellemare, Chakiachvili)
2:1 pp
23:20 P1
D.Kostner (S.Kostner)
Huet (Quemener) - Chakiachvili, Hecquefeuille, Manavian, Besch, Janil, Beron - S.da Costa, Bellemare, S.Treille - Fleury, Lacroix, T.da Costa-  Y.Treille, Meunier, Raux - Claireaux, Lampérier, Henderson - Perret, Douay
0:0
1:1
0:0
1:0
Andreas Bernard (Cloutier) - Trivellato, Larkin, Marchetti, Gellert, Zanatta, Hofer, Miglioranzi, Oberdorfer - Scandella, Anton Bernard, Insam - Morini, Diego Kostner, Simon Kostner - Gander, Andergassen, di Casmirro - Spinell, Traversa, Marchetti
hlavní rozhodčí: STEPHEN RENEAU (USA), MAXIM SIDORENKO (BLR)
čároví rozhodčí: JOEP LEERMAKERS (NED), ALEXANDER WALDEJER (GBR)
 
čtvrtek 1.září 2016
20:00 SELČ
Jordal Amfi, Oslo
2 714 diváků
střely na bránu
trestné minuty
21
10
Kazachstán
 
41
6
střely na bránu
trestné minuty
21:23 EQ
31:27 EQ
34:26 EQ
60:31 EQ
Starčenko (Rymarev)
Dallman (Ivanov)
Starčenko
Bochenski (Dawes, Dallman)
4:3 pp
23:48 EQ
58:43 BB
59:46 P1+BB
Zuccarello (Bastiansen)
Holos (Zuccarello, Thoresen)
Bastiansen
Kolesnik (46.Malgin) - Semjonov, Dallman, Savčenko, Tryjasunov, Lipin, Lakiza, Ibraibekov - Kučin, Dawes, Bochenski - Chudjakov, Starčenko, Rymarev- Puškarjov, Šin, Ivanov - Bělgibajev, Grenc, Markelov
0:0
3:1
0:2
1:0
Haugen (Haukeland) - Holos, Norstebo, Sveum, Tollefsen, Espeland, Odegaard - Bastiansen, Thoressen, Zuccarello - K.A.Olimb, M.Olimb, Tollefsen - Trettenes, Martinsen, Roymark - Roest, Kristiansen, Forsbert - Salsten
hlavní rozhodčí: JOZEF KUBUŠ (SVK), GORDON SCHUKIES (GER)
čároví rozhodčí: MASI PUOLAKKA (FIN), STANISLAV RAMING (RUS)
 
pátek 2.září 2016
16:00 SELČ
Jordal Amfi, Oslo
378 diváků
střely na bránu
trestné minuty
29
6
 
Kazachstán
25
6
střely na bránu
trestné minuty
07:10 EQ
15:32 EQ
55:31 EQ
57:40 EQ
S.Treille (Chakiachvili)
Fleury (S. da Costa)
Fleury (Janil)
Douay (Y.Treille)
4:1
00:20 EQ
Dawes
Huet (Quemener) - Chakiachvili, Hecquefeuille, Manavian, Besch, Janil, Beron  - Bellemare, S.da Costa, S.Treille - Fleury, Lacroix, T.da Costa - Y.Treille, Meunier, Raux - Claireaux, Douay, Lampérier - Henderson, Perret
2:1
0:0
2:0
Kolesnik (Malgin) - Semjonov, Dallman, Savčenko, Tryjasunov, Lipin, Lakiza, Ibraibekov - Kučin, Dawes, Bochenski - Čudjakov, Starčenko, Rymarev - Puškarjov, Ivanov, Lakiza - Belgibajev, Grenc, Markelov
hlavní rozhodčí: GORDON SCHUKIES (GER), MAXIM SIDORENKO (BLR)
čároví rozhodčí: MASI PUOLAKKA (FIN), ALEXANDER WALDEJER (GBR)
 
pátek 2.září 2016
20:00 SELČ
Jordal Amfi, Oslo
3751 diváků
střely na bránu
trestné minuty
34
14
 
Itálie
13
31
střely na bránu
trestné minuty
08:35 EQ
18:39 P1
51:26 P1
57:51 P1
M.Olimb (Thoresen)
Kristiansen (Thoresen, Zuccarello)
Holos (M.Olimb, K.A.Olimb)
Martinsen (K.A.Olimb)
4:1
34:51 EQ
Traversa (Spinell)
Haugen (Soberg) - Holos, Norstebo, Sveum, Tollefsen, Espeland, Odegaard, Kaasastul - Zuccarello, Thoresen, Bastiansen - Rosseli Olsen, M.Olimb, K.A.Olimb - Trettenes, Roymark, Martinsen - Kristiansen, Salsten, Forsberg - Roest
2:0
0:1
2:0
Cloutier (Andreas Bernard) - Trivellato, Larkin, Marchetti, Gellert, Zanatta, Hofer, Miglioranzi, Oberdorfer - Insam, Scandella, Anton Bernard - Morini, Diego Kostner, Simon Kostner - Gander, di Casmirro, Andergassen - Spinell, Traversa, Marchetti
hlavní rozhodčí: JOZEF KUBUŠ (SVK), STEPHEN RENEAU (USA) 
čároví rozhodčí: BALASZ KOVACS (HUN), JOEP LEERMAKERS (NED)
 
neděle 4.září 2016
11:30 SELČ
Jordal Amfi, Oslo
386 diváků
střely na bránu
trestné minuty
15
2
Itálie
 
Kazachstán
21
4
střely na bránu
trestné minuty
06:47 EQ
38:54 P1
Scandella (Anton Bernard, Insam)
Traversa (Marchetti, Zanatta)
2:3
08:51 P1
28:42 EQ
56:12 EQ
Chudjakov (Rymarev, Šin)
Bochenski (Šin)
Starčenko (Tryjasunov, Savčenko)
Cloutier (31.Andreas Bernard) - Trivellato, Larkin, Marchetti, Gellert, Zanatta, Hofer, Miglioranzi, Oberdorfer - Insam, Scandella, Anton Bernard- Morini, Diego Kostner, Simon Kostner - Gander, di Casmirro, Andergassen - Spinell, Traversa, Marchetti
1:1
1:1
0:1
Kolesnik (Malgin) - Semjonov, Dallman, Savčenko, Tryjasunov, Lipin, Lakiza, Ibrajbekov - Bochenski, Starčenko, Kučin - Čudjakov, Šin, Rymarev - Belgibajev, Puškarjov, Ivanov - Grenc, Michajlis
hlavní rozhodčí: JOZEF KUBUŠ (SVK), GORDON SCHUKIES (GER)
čároví rozhodčí: BALASZ KOVACS (HUN), ALEXANDER WALDEJER (GBR)
 
neděle 4.září 2016
15:00 SELČ
Jordal Amfi, Oslo
4277 diváků
střely na bránu
trestné minuty
22
10
 
22
24
střely na bránu
trestné minuty
26:59 EQ
57:31 P1
Zuccarello (Thoresen)
Norstebo (Martinsen)
2:1
21:49 EQ
Y.Treille (Meunier)
Haugen (Haukeland) - Norstebo, Holos, Sveum, Tollefsen, Espelenad, Odegaard, Kaasastul - Bastiansen, Zuccarello, Thoresen - K.A.Olimb, M.Olimb, Rosseli Olsen - Trettenes - Roymark, Martinsen - Kristiansen, Salsten, Forsberg, Roest
0:0
1:1
1:0
Huet (Quemener)  - Chakiachvili, Hecquefeuille Besch, Manavian, Janil, Beron- S.da Costa, Bellemare, Treille - Fleury, Lacroix, T.da Costa - Y.Treille, Meunier, Raux, Douay- Lampérier, Claireaux, Henderson, Perret
hlavní rozhodčí: STEPHEN RENEAU (USA), MAXIM SIDORENKO (BLR)
čároví rozhodčí: MASI PUOLAKKA (FIN), STANISLAV RAMING (RUS)
 
                                 
 
 
ŠIRŠÍ NOMINACE
NORSKO                                                         hlavní trenér PETTER THORESEN
BRANKÁŘI
OBRÁNCI
ÚTOČNÍCI
Lars HAUGEN
Färjestads BK (SHL, Švédsko)
Christian BULL
IF Björklöven (H.Allsvenskan, Švédsko)
Anders BASTIANSEN
Frisk Asker (GET-Ligaen, Norsko)
Henrik HAUKELAND
Leksand IF  (SHL, Švédsko)
Jonas HOLOS
Färjestads BK (SHL, Švédsko)
Robin DAHLSTROM
Lorenskog IK (GET-Ligaen, Norsko)
Steffen SOBERG
Vålerenga Oslo (GET-ligaen, Norsko)
Christian KÅSASTUL
Frisk Asker (GET-Ligaen, Norsko)
Kristian FORSBERG
Stavanger Oilers (GET-Ligaen, Norsko)
 
Erlend LESUND
Mora IK (H.Allsvenskan, Švédsko)
Tommy KRISTIANSEN
Stavanger Oilers (GET-Ligaen, Norsko)
 
Andreas ROYKÅS MARTHINSEN
Djurgården IF (SHL, Švédsko)
Andreas MARTINSEN
Colorado Avalanche (NHL, USA)
 
Dennis SVEUM
Stavanger Oilers (GET-Ligaen, Norsko)
Sondre OLDEN
Leksand IF (SHL, Švédsko)
 
Ole-Kristian TOLLEFSEN
Färjestads BK (SHL, Švédsko)
Ken Andre OLIMB
Linköpings HC (SHL, Švédsko)
 
Mats TRYGG
Lorenskog IK (GET-Ligaen, Norsko)
Mathis OLIMB
Linköpings HC (SHL, Švédsko)
 
Henrik ODEGAARD
Frisk Akser (GET-Ligaen, Norsko)
Niklas ROEST
Sparta Sarpsborg (GET-Ligaen, NOR)
 
 
Martin ROYMARK
Tappara Tampere (Liiga, Finsko)
 
 
Eirik SALSTEN
Stavanger Oilers (GET-Ligaen, NOR)
 
 
Andreas STENE
Timrå IK (H.Allsvenskan, Švédsko)
 
 
Patrick THORESEN
ZSC Lions (NLA, Švýcarsko)
 
 
Mathias TRETTENES
Almtuna IS (H.Allsvenskan, Švédsko)
 
 
Mats ZUCCARELLO
New York Rangers (NHL, USA)
       
 
 
KONEČNÁ NOMINACE
FRANCIE                                                         hlavní trenér DAVE HENDERSON
BRANKÁŘI
OBRÁNCI
ÚTOČNÍCI
Florian HARDY
Dornbirner, Rakousko
Grégory BERON
Amiens, Francie
Pierre-Edouard BELLEMARE
Philadelphia Flyers, USA
Cristobal HUET
Lausanne, Švýcarsko
Nicolas BESCH
Bordeaux, Francie
Valentin CLAIREAUX
Lukko Rauma, Finsko
Ronan QUEMENER
Aalborg, Dánsko
Florian CHAKIACHVILI
Rouen, Francie
Stéphane DA COSTA
CSKA Moskva, Rusko
 
Kévin HECQUEFEUILLE
Bordeaux, Francie
Teddy DA COSTA
Servette Ženeva, Švýcarsko
 
Jonathan JANIL
Bordeaux, Francie
Floran DOUAY
Servette Ženeva, Švýcarsko
 
Antonin MANAVIAN
a/b/a
Damien FLEURY
Kunlun Red Star, Čína
 
 
Brian HENDERSON
Angers, Francie
 
 
Maxime LACROIX
Angers, Francie
 
 
Loic LAMPÉRIER
Rouen, Francie
 
 
Laurent MEUNIER
La Chaux-de-Fonds, Švýcarsko
 
 
Jordann PERRET
Rouen, Francie
 
 
Damien RAUX
Rouen, Francie
 
 
Sacha TREILLE
Rouen, Francie
 
 
Yorick TREILLE
Rouen, Francie
 
 

       
 
 
 
 
 
II.kolo olympijské předkvalifikace – SKUPINA G
Stado Olimpico, Cortina d'Ampezzo, Itálie
čtvrtek 11.2.2016
17:30 SEČ
  Velká Británie
6:5
Nizozemsko
4.Cowley, 18.Phillips, 29.Myers, 37.Cowley, 50.Shields, 56.Richardson
2:1
2:2
2:2
3.Wurm, 34.Bruijsten, 35.Brekelmans, 44.Bruijsten, 52.Hagemeijer
čtvrtek 11.2.2016
20:45 SEČ
Itálie
8:0
Srbsko
2.Marchetti, 13.Plastino, 17.Devergilio, 33.Frank, 36.Gander, 37.Egger, 43.Kostner, 52.Plastino
3:0
3:0
2:0
-
sobota 13.2.2016
17:30 SEČ
Velká Británie
6:2
Srbsko
5.Shields, 12.Davies, 30.Shields, 36.Clarke, 55.Clarke, 60.Lachowicz
2:1
2:1
2:0
9.Rakovič, 26.Bjelogrlič
sobota 13.2.2016
20:45 SEČ
  Nizozemsko
2:4
Itálie
3.Marx, 21.Hagemeijer
1:2
1:1
0:1
1.Insam, 10.Kostner, 34.Devergilio, 52.Frigo
neděle 14.2.2016
17:30 SEČ
Srbsko
3:7
Nizozemsko
25.Djumič, 30.Vučurevič, 55.Filipovič
0:2
2:2
1:3
1.Bruijsten, 17.Bruijsten, 38.Nagtzaam, 40.Dalhuisen, 56.Dalhuisen, 56.Staats, 58.Bruijsten
neděle 14.2.2016
20:45 SEČ
  Itálie
6:2
Velká Británie
9.Borgatello, 11.Anton Bernard, 16.Kostner, 36.Borgatello, 48.Gellert, 60.Ramoser
3:0
1:1
2:1
39.Tait, 46.Clarke
 
 
TABULKA SKUPINY G
 
1.
Itálie
3
3
0
0
0
18-4
9
2.
Velká Británie
3
2
0
0
1
14-13
6
3.
Nizozemsko
3
1
0
0
2
14-13
3
4.
Srbsko
3
0
0
0
3
5-21
0
                           
 
 
 
II.kolo olympijské předkvalifikace – SKUPINA H
Budapest Sportaréna, Budapešť, Maďarsko
čtvrtek 11.2.2016
16:00 SEČ
  Polsko
6:2
Estonsko
2.Wronka, 16.Chmielewski, 19.Guzik, 22.Bepierszcz, 24.Kolusz, 46.Rompkowski
3:0
2:1
1:1
21.Petrov, 44.Petrov
čtvrtek 11.2.2016
19:30 SEČ
Maďarsko
4:0
Litva
15.Gallo, 28.Hari, 43.Banham, 46.Kiss
1:0
1:0
2:0
-
pátek 12.2.2016
14:30 SEČ
Polsko
9:1
Litva
16.Pasiut, 18.Chmielewski, 21.Zapala, 24.Urbanowicz, 26.Dziubinski, 38.Malasinski, 40.Dziubinski, 41.Zapala, 53.Bepierszcz
2:0
5:0
2:1
56.Bogdžjul
pátek 12.2.2016
18:00 SEČ
  Maďarsko
7:1
Estonsko
2.Sofron, 16.Gallo, 24.Sofron, 33.Banham, 44.Vincze, 57.Vincze, 59.Sarauer
2:0
2:1
3:0
27.Rooba
neděle 14.2.2016
14:30 SEČ
Estonsko
4:1
Litva
1.Markov, 3.Švarogin, 16.Konyšev, 44.Markov
3:1
0:0
1:0
14.Nomanovas
neděle 14.2.2016
18:00 SEČ
  Maďarsko
0:1sn
Polsko
-
0:0
0:0
0:0
0:0
(0:1)
RSN Zapala
 
 
TABULKA SKUPINY H
 
1.
Polsko
3
2
1
0
0
16-3
8
2.
Maďarsko
3
2
0
1
0
11-2
7
3.
Estonsko
3
1
0
0
2
7-14
3
4.
Litva
3
0
0
0
3
2-17
0
                           
 
 
 
 
II.kolo olympijské předkvalifikace – SKUPINA J
Tsukisamu Sapporo Arena, Sapporo, Japonsko
čtvrtek 11.2.2016
6:30 SEČ
  Ukrajina
3:0
Rumunsko
30.Luhovy, 39.Michnov, 55.Gniděnko
0:0
2:0
1:0
-
čtvrtek 11.2.2016
10:00 SEČ
Chorvatsko
0:3
Japonsko
-
0:0
0:1
0:2
35.Osawa, 56.Osawa, 56.Tanaka
sobota 13.2.2016
6:30 SEČ
Ukrajina
6:0
Chorvatsko
2.Gdiněnko, 8.Pobjedonosčev, 16.Petrangovskij, 25.Kiša, 50.Blagij, 60.Bondarjev
3:0
1:0
2:0
-
sobota 13.2.2016
10:00 SEČ
  Japonsko
7:0
Rumunsko
26.Kuji, 34.Hirano, 36.Ueno, 37.Nishiwaki, 38.Obara, 53.Kuji, 58.Yamashita
0:0
5:0
2:0
-
neděle 14.2.2016
6:30 SEČ
Rumunsko
1:4
Chorvatsko
27.Molnar
0:1
1:2
0:1
7.Kanaet, 32.Mikulič, 40.Novak, 59.Sakič
neděle 14.2.2016
10:00 SEČ
  Japonsko
2:1
Ukrajina
47.Takagi, 51.Obara
0:0
0:0
2:1
55.Petrangovsky
 
 
TABULKA SKUPINY J
 
1.
Japonsko
3
3
0
0
0
12-1
9
2.
Ukrajina
3
2
0
0
1
10-2
6
3.
Chorvatsko
3
1
0
0
2
4-10
3
4.
Rumunsko
3
0
0
0
3
1-14
0
                           
 
 
 
 
 
I.kolo olympijské předkvalifikace – SKUPINA K
Tondiraba jäähall, Tallinn, Estonsko
čtvrtek 5.11.2015
14:00 SEČ
  Mexiko
8:2
Bulharsko
12.Perez, 31.Tommasi, 40.Peréz, 40.Goméz, 47.Goméz,  52.Goméz, 55.Peréz, 60.Diaz
1:0
3:2
4:0
21.Iškreňov, 35.Šemkov
čtvrtek 5.11.2015
18:00 SEČ
Izrael
1:19
Estonsko
44.Revniaga
0:6
0:5
1:8
2.Kuzněcov, 5.Gornošťajev, 12.Fjodoruk, 14.Lahesalu, 17.Vorang, 18.Rooba, 29.Rooba, 30.Lahesalu, 31.Russ, 34.Lukats, 39.Rooba, 42.Fjodoruk, 43.Sorokin, 46.Lukats, 46.Sorokin, 52.Kuzněcov, 55.Gornošťajev, 57.Lukats, 58.Gornošťajev
pátek 6.11.2015
14:00 SEČ
Mexiko
5:0
Izrael
9.Chabat, 17.Chabat, 25.Smithers, 51.Chabat, 57.Ugarte
2:0
1:0
2:0
-
pátek 6.11.2015
18:00 SEČ
Estonsko
26:0
Bulharsko
2.Kuzněcov, 4.Rooba, 7.Titarenko, 7.Sinikas, 9.Arrak, 11.Auksi, 14.Rooba, 17.Arrak, 7.Titarenko, 20.Arrak - 25.Kožyrev, 25.Rooba, 28.Arrak, 28.Titarenko, 32.Goronštajev, 35.Rooba, 37.Teppan, 38.Sorokin, 41.Rooba, 44.Titarenko, 54.Vorang 54.Russ, 55.Russ, 55.Arrak, 60.Kuzněcov
10:0
8:0
8:0
-
neděle 8.11.2015
12:00 SEČ
Bulharsko
2:5
Izrael
18.Bojaděv, 46.Hristov
1:0
0:1
1:4
25.Spektor, 51.Spektor, 56.Aharanovič, 59.Spektor, 60.Kafri
neděle 8.11.2015
16:00 SEČ
Estonsko
13:3
Mexiko
13.Fjodoruk, 14.Lukats, 15.Vorang, 23.Rooba, 29.Rooba, 33.Rooba, 44.Sorokin, 49.Arrak, 49.Gornoštajev, 50.Minin, 52.Sorokin, 52.Teppan, 57.Minin
3:1
3:2
7:0
11.Martinéz, 31.Lopéz, 40.Chabat
 
 
TABULKA SKUPINY K
 
1.
Estonsko
3
3
0
0
0
58-4
9
2.
Mexiko
3
2
0
0
1
16-15
6
3.
Izrael
3
1
0
0
2
6-26
3
4.
Bulharsko
3
0
0
0
3
4-39
0
                           
 
 
 
I.kolo olympijské předkvalifikace – SKUPINA L
Francisco Fernandez Ochoa, Valdemoro, Španělsko
pátek 6.11.2015
16:00 SEČ
Island
4:5sn
Srbsko
8.Bjarnason, 17.Andersson, 47.Leifsson, 51.Björnsson
2:2
0:1
2:1
0:0
0:1
2.Milovanovič, 17.Vučurevič, 38.Filipovič, 48.Milovanovič, RSN Jankovič
pátek 6.11.2015
19:30 SEČ
Španělsko
10:1
Čína
6.Solorzano, 7.Ubieto, 23.Angles, 24.Puyuelo, 29.Carbonell, 32.Munoz, 36.Vea, 37.Solorzano, 48.Munoz, 56.Fuentez
2:0
6:1
2:0
30.Xia
sobota 7.11.2015
16:00 SEČ
Srbsko
5:1
Čína
5.Milovanovič, 12.Lukovič,
14.Popravka, 20.Rakovič, 25.Popravka
4:0
1:1
0:0
25.Yang
sobota 7.11.2015
19:30 SEČ
Španělsko
5:3
Island
11.Munoz, 15.García, 25.Pedraz, 37.Gonzalez, 55.Gonzales
2:1
2:1
1:1
4.Mikaelsson, 22.Gudnason, 49.Leifsson
neděle 8.11.2015
16:00 SEČ
Čína
3:11
Island
36.Bao, 52.Liu, 60.Hu
0:7
1:2
2:2
2.Hedström, 8.Arnason, 9.Palsson, 14.Arnason, 15.Hedström, 16.Palsson, 16.Helgason, 34.Maack, 35.Hedström, 43.Hedström, 53.Hedström
neděle 8.11.2015
19:30 SEČ
Srbsko
5:3
Španělsko
28.Filipovič, 37.Filipovič, 45.Popravka, 58.Milovanovič, 60.Brkušanin (ENG)
0:2
2:0
3:1
12.Betran, 18.Fuentes, 51.Pedraz
 
 
TABULKA SKUPINY L
 
1.
Srbsko
3
2
1
0
0
15-8
8
2.
Španělsko
3
2
0
0
1
18-9
6
3.
Island
3
1
0
1
1
18-13
4
4.
Čína
3
0
0
0
3
5-26
0
                           
 
 
 
Kvalifikační utkání BULHARSKO-GRUZIE
10.10.2015
Sofie, BUL
BULHARSKO
9:1
2-1 / 3-0 / 4-0
GRUZIE
Bulharsko postupuje do skupiny K
 
 
 
 
 
 
TOPlist