---

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI
RUSKO 2018
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI – ČELJABINSK 2018
KONEČNÉ POŘADÍ
 
 
 
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1.
Finsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2.
USA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3.
Švédsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4.
Česko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5.
Kanada
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6.
Rusko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7.
Slovensko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8.
Bělorusko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9.
Švýcarsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10.
Francie
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 
 
 
 
SKUPINA A
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Kanada
4
3
1
0
0
0
0
22-9
+13
11
 
 
 
2
Švédsko
4
3
0
0
0
1
0
14-11
+3
10
 
 
 
3
USA
4
2
0
0
0
0
2
21-14
+7
6
 
 
 
4
Bělorusko
4
1
0
0
0
0
3
11-24
-13
3
 
 
 
5
Švýcarsko
4
0
0
0
0
0
4
10-21
-11
0
 
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 19.4.2018
12:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
2920 diváků
 
 
 Švédsko
 
Švýcarsko
 
 
15:39
30:00
31:46
Berggren
Berggren (Gustafsson)
Berggren (Böqvist)
3:1
30:59
Sopa (Wetter, Gross)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:1
0:0
 
 
 
čtvrtek 19.4.2018
16:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
7405 diváků
 
 
Kanada
 
USA
 
 
15:59
26:11
30:14
38:04
51:07
59:41 ENG
Lafreniere (Dellandrea)
Foudy
Bahl (Noel, Hillis)
Lavoie (McShane)
Lavoie (Foudy, McIsaac)
Thomas (Bahl)
6:4
04:56
24:14 P1
46:40 P1
49:35
Frabee (Caufield, Wise)
Wahlström (Gruden, Hughes)
Wahlström (York, Hughes)
Hughes (Gruden)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
3:1
2:2
 
 
 
pátek 20.4.2018
12:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
3017 diváků
 
 
Švýcarsko
 
USA
 
 
06:02
20:58
28:19
28:48
34:38
Mettler (Sopa, Wetter)
Mettler (Sopa, Wetter)
Köhler (Nussbaumer)
Villa (Vouillamoz, Verboon)
Patry (Mettler, Wetter)
5:8
02:54
03:35
04:50
27:22
36:04 P1
38:25
45:35
46:49
Hughes (Gruden)
Janicke (Pivonka, Miller)
Turcotte (Samuelsson, Emberson)
Farabee (York)
Wahlström (Hughes, York)
Hughes (Wahlström)
Weiss (York, Stastney)
Samuelsson (Turcotte, Knight)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:3
4:3
0:2
 
 
 
pátek 20.4.2018
16:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
6818 diváků
 
 
Kanada
 
Bělorusko
 
 
01:19
02:03
03:00
12:01
12:48
36:49
44:44
50:16 O1
McBain (Noel)
Lavoie (Wouters)
Lafreniere (Thomas, Byram)
McIsaac (Hillis, McShane)
Noel (Veleno, McBain)
Foudy (McShane, Robertson)
Noel (Veleno, McBain)
Dellandrea (Lafreniere)
8:3
01:45
06:48
40:29
Usov (Škrabov)
Protas (Kazjanin)
Masilevič (Pyšchajlo)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
5:2
1:0
2:1
 
 
 
sobota 21.4.2018
12:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
4691 diváků
 
 
Bělorusko
 
Švédsko
 
 
15:23
24:27 P1
58:08 EA
Alistrov (Barkovskij, Protas)
Boršjov (Masilevič)
Oxenťuk
3:4
22:18 P2
24:12
51:21 P1
52:41 P1
Wernblom (Bäck, Berggren)
Böqvist (Pasic, Eliasson)
Pasic (Böqvist, Gustafsson)
Gustafsson (Böqvist, Berggren)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:2
1:2
 
 
 
neděle 22.4.2018
12:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
5715 diváků
 
 
USA
 
Švédsko
 
 
02:25 P1
Wahlstrom (Hughes, Farabee)
1:3
10:51 P1
58:26
59:56 ENG
Lilja (Wernblom, Bäck)
Wernblom (Johansson, Ginning)
Wenblom (Bäck)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:0
0:2
 
 
 
neděle 22.4.2018
16:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
7354 diváků
 
 
Švýcarsko
 
Kanada
 
 
-
-
0:5
04:44
26:24 O1
33:11 P1
37:46
55:32 P1
Lafreniere (Noel, Dellandrea)
Dudas (McShane)
McShane (Foudy, Tychonick)
Wouters (Robertson, Bahl)
Lavoie (Noel, Merkley)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:3
0:1
 
 
 
pondělí 23.4.2018
12:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
3090 diváků
 
 
Bělorusko
 
Švýcarsko
 
 
27:00
30:02
44:56
58:44
59:48
Kazjanin (Alistrov)
Koljačonok (Kazjanin, Alistrov)
Ažgirej (Alistrov, Protas)
Levšunov (Kazjanin, Alistrov)
Alistrov (Kazjanin, Koljačonok)
5:4
12:37 P1
16:38
48:20 P1
49:06
Nussbaumer (Mettler, Tanner)
Gross (de Nisco, Barbei)
Patry (Nussbaumer, Tanner)
Henauer (Verboon)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
2:0
3:2
 
 
 
úterý 24.4.2018
12:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
4876 diváků
 
 
USA
 
Bělorusko
 
 
02:19 P1
16:57
22:13
24:26
26:16
33:13 P1
39:02
53:39
Turcotte (Gruden, Caufield)
Miller (York)
Wahlström (Hughes, Farabee)
Caufield (Wise, York)
Farabee (Hughes, Emberson)
Caufiled
Hain (Giles, Turcotte)
Caufield (Turcotte)
8:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
5:0
1:0
 
 
 
úterý 24.4.2018
16:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
7273 diváků
 
 
Švédsko
 
Kanada
 
 
10:27
58:26 P1
Böqvist (Fafemo, Olofsson)
Böqvist (Lundkvist)
2:3 pp
26:39
48:15
62:27 P1
Lavoie (McIsaac, Dellandrea)
Wouters (Lafreniere, Merkley)
Lafrenier (Merkley, Veleno)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:0
0:1
1:1
0:1
 
 
                                       
 

 
 
 
 
SKUPINA B
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Finsko
4
4
0
0
0
0
0
21-8
+13
12
 
 
 
2
Rusko
4
2
0
1
0
0
1
20-13
+7
8
 
 
 
3
Slovensko
4
2
0
0
1
0
1
19-14
+5
7
 
 
 
4
Česko
4
1
0
0
0
0
3
15-14
-1
3
 
 
 
5
Francie
4
0
0
0
0
0
4
4-30
-26
0
 
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 19.4.2018
12:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
1217 diváků
 
 
Slovensko
 
Finsko
 
 
32:19
36:02 P1
Okuliar (Čajkovič, Kováčik)
Čajkovič (Kňažko, Kováčik)
2:5
01:50
30:23 P1
39:08 P1
55:18 P1
59:32 ENG
Aaltonen (Neväsaari, Lundell)
Nordgren (Lundell, Tanus)
Lundell (Tanus, Utunen)
Utunen (Lundell, Tanus)
Kotkaniemi (Nordgren)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
2:2
0:2
 
 
 
čtvrtek 19.4.2018
16:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
6 771 diváků
 
 
Rusko
 
Francie
 
 
06:06 P1
08:09
13:28
13:52
33:01
34:05
47:31 O1
Kizimov (Žabrejev, Romanov)
Ischakov (Marčenko, Morozov)
Zamula (Podkolzin, Michajlov)
Marčenko (Galenjuk)
Michajlov (Podkolžin, Ochotjuk)
Zavgorodni (Galenjuk, Žuravljov)
Morozov (Marčenko)
7:1
58:05 P1
Dube (Bruche, Quattrone)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
4:0
2:0
1:1
 
 
 
pátek 20.4.2018
12:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
2170 diváků
 
 
Francie
 
Finsko
 
 
-
-
0:7
31:17
35:05
39:31
47:54
48:16
51:51
56:43
Kakko
Petman (Kakko, Salmela)
Hirvonen (Moilanen, Petman)
Lundell (Honka, Nevasaari)
Kakko (Kotkaniemi, Nordgren)
Petman (Thomson, Hirvonen)
Nordgren (Thomson)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:3
0:4
 
 
 
pátek 20.4.2018
16:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
3580 diváků
 
 
Slovensko
 
Česko
 
 
04:20 P1
06:33 P1
13:03 EA
14:12
32:50
Mrázik
Mrázik (Dlugoš, Turan)
Džugan (Čajkovič, Cederle)
Čajkovič (Bučko)
Okuliar (Čajkovič)
5:2
08:34
31:51
Lauko (Klejna)
Plášek (Zábranský, Střondala)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
4:1
1:1
0:0
 
 
 
sobota 21.4.2018
12:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
7498 diváků
 
 
Česko
 
Rusko
 
 
17:11 P1
58:10 P1,EA
Lauko (Pekař, Kvasnica)
Střondala (Gajarský, Jeník)
2:3
35:26 P1
49:20 EQ
52:22 EQ
Morozov (Žuravljov, Žabrejev)
Podkolzin (Michajlov, Spiridonov)
Dorofejev (Zamula, Žiljakov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:1
1:2
 
 
 
neděle 22.4.2018
12:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
7496 diváků
 
 
Finsko
 
Rusko
 
 
04:52
11:29
39:51 P1
47:20
52:55
Nordgren (Kotkaniemi, Kakko)
Tanus (Honka, Ranta)
Ranta (Neväsaari, Kotkaniemi)
Seppala (Tanus)
Nordgren (Kokkonen, Kotkaniemi)
5:4
06:09
08:12 P1
35:54 P1
36:55 EQ
Žabrejev (Žuravljov, Dorofejev)
Marčenko (Žuravljov,, Miftachov)
Morozov (Žuravljov, Žabrejev)
Dorofejev (Marčenko)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
1:2
2:0
 
 
 
neděle 22.4.2018
16:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
4590 diváků
 
 
Francie
 
Slovensko
 
 
15:04 P1
Gallet (Schmitt)
1:7
11:23
15:40
21:01 P1
30:10
36:53
41:00
41:23
Kňažko (Čajkovič, Kováčik)
Čajkovič (Okuliar)
Okuliar (Čajkovič, Kováčik)
Kňažko (Kováčik, Okuliar)
Paulíny (Kováčik, Čajkovič)
Okuliar (Čajkovič, Ilenčík)
Paulíny (Ferenyi, Tkáč)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
0:3
0:2
 
 
 
pondělí 23.4.2018
12:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
3781 diváků
 
 
Česko
 
Francie
 
 
07:26
27:45 P1
31:11
39:35
42:09
43:14
47:04
48:13
54:27
Strondala (Klejna, Plášek)
Plášek (Zábranský, Jeník)
Plášek (Střondala)
Pekař (Blümel, Lauko)
Kvasnica (Lauko, Pekař)
Gajarský (Jeník, Doktor)
Blümel (Čajka, Teplý)
Kvasnica (Lauko)
Pytlík (Teplý, Jeník)
9:2
18:26
26:14
Dair (Fabre, Brûche)
Dube (Quattrone)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
3:1
5:0
 
 
 
úterý 24.4.2018
12:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
4620 diváků
 
 
Finsko
 
Česko
 
 
20:35
21:11
29:56
37:03 P2
Nordgren (Kakko)
Kupari
Kotkaniemi (Kakko)
Nordgren (Kakko, Tanus)
4:2
46:02 P1
57:44 EQ
Lauko (Zábranský, Haš)
Střondala (Klejna, Jeník)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
4:0
0:2
 
 
 
úterý 24.4.2018
16:30 SELČ
Traktor Ice Arena, Čeljabinsk, RUS
7 367 diváků
 
 
Rusko
 
Slovensko
 
 
17:00
32:01 P1
33:32
34:00
52:36
RSN
Marčenko (Romanov, Ochotjuk)
Misjul (Malyšev, Dorofejev)
Romanov (Kizimov, Sorkin)
Podkolzin (Morozov)
Ischarov (Sorkin, Spiridonov)
Kizimov
6:5 sn
13:27 P2
15:00 P1
15:22
28:59
47:50 P1
Čajkovič (Ilenčík, Okuliar)
Dlugoš (Sojka, Mrázik)
Bučko (Mrázik, Tkáč)
Tkáč (Pauliny)
Mrázik (Dlugoš, Dzugan)
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
náj.
 
 
1:-3
3:1
1:1
0:0
2:0
 
 
                                       
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
RUSKO 2018 
čtvrtfinále
čtvrtek 26.4.2018
12:30 SELČ
Ice arena Traktor, Čeljabinsk, RUS
4879 diváků
 
 
Finsko
 
Bělorusko
 
 
01:39 P1
10:27
14:39
27:39
35:32 P2
L.Aaltonen (Lundell, Tanus)
Kakko (Utunen, Kokkonen)
Moilanen (Petma, Hirvonen)
Nousiainen (Moilanen, Petman)
Nordgren
5:2
21:53
41:59
Alistrov (Protas, Kazjanin)
Usov (Levšunov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
2:1
0:1
 
 
 
                                       

čtvrtek 26.4.2018
12:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
4460 diváků
 
 
Švédsko
 
Slovensko
 
 
05:20
29:19 P1
34:38 P1
39:58
45:16
57:36
Westfalt (Ginning, Nassen)
Pasic (Lundkvist, Berggren)
Gustafsson (Berggren)
Berggren (Pasic)
Wernblom
Berggren (Olofsson)
6:1
37:37 P2
Dlugoš (Turan, Okuliar)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
3:1
2:0
 
 
 
                                       
čtvrtek 26.4.2018
16:30 SELČ
Ice arena Traktor, Čeljabinsk, RUS
7499 diváků
 
 
Rusko
 
USA
 
 
22:26
Išchakov
1:5
08:47
52:55 O1
57:22
58:43 ENG
59:53 ENG
Caufield (Wise, Emberson)
Farabee (Stastney)
Wahlstrom (Hughes, Stastney)
Wise
Hughes
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:0
0:4
 
 
 
                                       
čtvrtek 26.4.2018
16:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
6530 diváků
 
 
Kanada
 
Česko  
 
 
53:19
Dellandrea (McShane, Tychonick)
1:2
11:30
50:03
Blümel (Čajka, Pekař)
Čajka (Pekař, Blümel)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
1:1
 
 
 
                                       
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
RUSKO 2017
semifinále
sobota 28.4.2018
12:30 SELČ
Ice arena Traktor, Čeljabinsk, RUS
6052 diváků
 
 
Finsko
 
Švédsko
 
 
07:46
17:19
Hirvonen (Moilanen, Kokkonen)
Kotkaniemi (Kakko, Honka)
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:0
0:0
 
 
 
                                       
sobota 28.4.2018
16:30 SELČ
Ice arena Traktor, Čeljabinsk, RUS
6459 diváků
 
 
USA
 
Česko
 
 
03:37
21:04
35:47
42:48
Hughes (Wahlström, Farabee)
Wahlström (Farabee)
Stastney (Wise, Miller)
Weiss (Stastney)
4:1
30:54
Zábranský (Kvasnica, Jeník)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:1
1:0
 
 
 
                                       
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
RUSKO 2017
o bronz
neděle 29.4.2018
12:30 SELČ
Ice arena Traktor, Čeljabinsk, RUS
5813 diváků
 
 
Švédsko
 
Česko
 
 
04:48
08:17 P1
16:17 P1
30:57 P1
45:31
Bäck (Ginning, Andersson)
Pasič (Gustafsson, Berggren)
Westfalt (Gustafsson, Pasic)
Johansson (Fagemo, Olofsson)
Ginning (Andersson, Gustafsson)
5:2
13:42 P1
25:57
Plášek (Zábranský, Haš)
Teplý (Kropáček, Pytlík)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
1:1
1:0
 
 
 
                                       
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
RUSKO 2017
FINÁLE
neděle 29.4.2018
16:30 SELČ
Ice arena Traktor, Čeljabinsk, RUS
7499 diváků
 
 
Finsko
 
USA
 
 
09:13 P1
12:33 P1
50:41 O1
Kupari (Honka, Kotkaniemi)
Kakko (Honka, Kupari)
Nordgren (Kotkaniemi)
3:2
16:53
28:24
Giles (Weiss, Emberson)
Janicke (Pivonka, Weiss)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:1
1:0
 
 
 
                                       
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI JUNIORŮ
DO 18 LET
RUSKO 2017
PLAY-OUT
HRAJE SE NA DVA VÍTĚZNÉ ZÁPASY
třetí utkání pouze za nerozhodnutého stavu
 
čtvrtek 26.4.2018
8:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
3086 diváků
 
 
Švýcarsko
 
Francie
 
 
02:40 P1
23:35 P1
28:29
31:58
39:10
Köhler (Gross, Nussbaumer)
Tanner (Patry, Köhler)
Barandun (Sopa, Mettler)
Patry
Sopa (Mettler, Wetter)
5:2
03:50
47:12
Quattrone (Rousseau, Brûche)
Allais (Leroux)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
4:0
0:1
 
 
 
                                       
sobota 28.4.2018
10:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
- diváků
 
 
Francie
 
Švýcarsko
 
 
-
-
0:6
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
0:2
0:2
 
 
 
                                       
neděle 29.4.2018
10:30 SELČ
Arena Metallurg, Magnitogorsk, RUS
- diváků
 
 
Švýcarsko
 
Francie  
 
 
-
-
DNP
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
třetí utkání se hraje pouze za nerozhodnutého stavu
                                       

 
Francie sestupuje do divize IA MS "18" 2019
TOPlist