---

 
  
 
 
skupina A
Brno, Břeclav, Znojmo
 
 
 
Konečná tabulka skupiny A
1.
USA
4
4
0
0
0
18-3
12
2.
Finsko
4
3
0
0
1
15-9
9
3.
Kanada
4
2
0
0
2
19-10
6
4.
Česko
4
1
0
0
3
12-21
3
5.
Dánsko
4
0
0
0
4
6-23
0
 
 
 
12.4.2012    16:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Dánsko-Kanada
1:6
 
1:3
0:2
0:1
 
DEN:
12.
Bjorkstrand
CAN:
1.
14.
18.
34.
39.
41.
Laughton
Smith
Winther
Carrier
Rychel
Dumba
 
 
12.4.2012    20:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Finsko-USA
0:4
 
0:0
0:0
0:4
 
FIN:
-
-
USA:
41.
44.
45.
49.
Kerdiles
Lane
Shore
Carrick
 
 
13.4.2012    15:00 SELČ    ČT4 Sport ŽIVĚ (+záznam ve 22:50)
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Česko-Dánsko
8:4
 
1:1
6:2
1:1
 
CZE:
6.
23.
25.
27.
27.
32.
36.
56.
Volek
Soumelidis
Procházka
Štěncel
Vrána
Simon
Slováček
Vrána
DEN:
14.
29.
32.
53.
Bjorkstrand
Bjorkstrand
Lauridsen
Illemann
 
 
14.4.2012    13:00 SELČ    ČT4 Sport ŽIVĚ (+záznam v neděli v 01:15)
Alcaplast aréna, Břeclav (Česká republika)
USA-Česko
5:0
 
1:0
3:0
1:0
 
USA:
14.
30.
33.
39.
50.
Kerdiles
Trouba
Jones
Shore
Hartman
CZE:
-
-
 
 
14.4.2012    18:00 SELČ
Alcaplast aréna, Břeclav (Česká republika)
Kanada-Finsko
2:4
 
1:0
1:3
0:1
 
CAN:
20.
26.
Dumba
Rychel
FIN:
26.
33.
40.
59.
Makinen
Pokka
Lehkonen
Kulmala
 
 
15.4.2012    18:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Dánsko-USA
0:4
 
0:1
0:2
0:1
 
DEN:
-
-
USA:
2.
21.
27.
55.
Lane
Jones
Vatrano
Shore
 
 
16.4.2012    16:00 SELČ      ČT4 Sport ŽIVĚ (záznam v úterý v 8:00)
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Kanada-Česko
6:2
 
4:1
0:1
2:0
 
CAN:
10.
13.
14.
17.
45.
51.
Gaunce
Gaunce
Laughton
Reinhart
Dumba
Rychel
CZE:
13.
26.
Chlapík
Volek
 
 
16.4.2012    20:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Finsko-Dánsko
5:1
 
1:0
2:1
2:0
 
FIN:
17.
24.
25.
48.
52.
Markkula
Lehkonen
Lehkonen
Kulmala
Ikonen
DEN:
34.
Asperup
 
 
17.4.2012    16:00 SELČ   ČT4 Sport ŽIVĚ (záznam ve středu v 7:00)
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Česko-Finsko
2:6
 
0:2
1:1
1:3
 
CZE:
29.
49.
Simon
Hudeček
FIN:
6.
11.
26.
41.
56.
57.
Vainonen
Kulmala
Mustonen
Kulmala
Markkula
Barkov
 
 
17.4.2012    20:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
USA-Kanada
5:3
 
0:0
2:2
3:1
 
USA:
25.
39.
45.
47.
60.
Grzelcyk
Berber
Jones
Vertrano
Lane
CAN:
23.
30.
56.
Shinkaruk
Dumba
Pulock
 
 
 
 
 
 
 
skupina B
 
 
 
xá tabulka skupiny B
1.
Švédsko
4
4
0
0
0
20-4
12
2.
Rusko
4
2
0
0
1
14-7
6
3.
Německo
4
2
0
0
2
12-17
6
4.
Lotyšsko
4
2
0
0
2
11-14
6
5.
Švýcarsko
4
0
0
0
4
6-24
0
 
 
 
12.4.2012    16:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Lotyšsko-Rusko
1:6
 
0:2
0:2
1:2
 
LAT:
53.
Golovkovs
RUS:
8.
17.
22.
36.
42.
48.
Jakimov
Chacej
Žarkov
Zadorov
Osnovin
Slepyšov
 
 
12.4.2012    20:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Německo-Švédsko
1:8
 
1:1
0:2
0:5
 
GER:
6.
Shevyrin
SWE:
15.
22.
30.
41.
51.
54.
58.
59.
Kalin
Wennberg
Kalin
Wennberg
Collberg
Wennberg
Forsberg
Djoos
 
 
13.4.2012    19:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Švýcarsko-Lotyšsko
2:4
 
1:2
1:2
0:0
 
SUI:
7.
35.
Schmütz
Balmelli
LAT:
2.
12.
29.
40.
Jevpalovs
Lavrovs
Kulda
Golovkovs
 
 
14.4.2012    14:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Rusko-Německo
2:4
 
1:2
1:1
0:1
 
RUS:
10.
34.
Nišuskin
Jakimov
GER:
18.
20.
29.
55.
Tiffels
Kurth
Kurth
Bedner
 
 
14.4.2012    18:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Švédsko-Švýcarsko
7:2
 
3:0
1:1
3:1
 
SWE:
7.
9.
15.
22.
47.
50.
60.
Possler
Kalin
Forsberg
Possler
Sandberg
Collberg
Possler
SUI:
35.
51.
Herzog
Müller
 
 
15.4.2012    18:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Lotyšsko-Švédsko
1:3
 
0:0
0:1
1:2
 
LAT:
43.
Kondrats
SWE:
26.
45.
60.
Kalin
Forsberg
E.Lindholm
 
 
16.4.2012    16:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Německo-Lotyšsko
4:5
 
1:1
2:2
1:2
 
GER:
-
-
LAT:
-
-
 
 
16.4.2012    20:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Rusko-Švýcarsko
6:0
 
1:0
2:0
3:0
 
RUS:
4.
21.
39.
49.
52.
54.
Zadorov
Slepyšev
Jakimov
Dělnov
Žarkov
Brabanov
SUI:
-
-
 
 
17.4.2012    16:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Švédsko-Rusko
2:0
 
2:0
0:0
0:0
 
SWE:
7.
9.
Forsberg
Forsberg
RUS:
-
-
 
 
17.4.2012    20:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Švýcarsko-Německo
2:6
 
0:4
0:1
2:1
 
SUI:
54.
57.
Herzog
Simion
GER:
11.
15.
18.
19.
39.
51.
Eisenschmid
Draisaitl
Draisaitl
Zienteg
Ziegler
Bender
 
 
 
 
 
 
skupina o udržení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Průběžná tabulka skupiny o udržení
1.
Česko
3
2
0
0
1
16-11
6
2.
Švýcarsko
3
2
0
0
1
8-7
6
3.
Lotyšsko
3
1
0
1
1
11-13
4
4.
Dánsko
3
0
1
0
2
8-12
2
 
 
 
19.4.2012    15:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Česko-Švýcarsko
1:4
 
0:1
1:1
0:2
 
CZE:
27.
60.
Slováček
Hudeček
SUI:
12.
22.
41.
52.
F.Schmutz
Zangger
Brandi
F.Schmutz
 
 
19.4.2012    19:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Lotyšsko-Dánsko
3:4
 
0:1
2:0
1:2
/0:1
 
LAT:
-
-
DEN:
-
-
 
 
20.4.2012    15:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Česko-Lotyšsko
7:4
 
2:1
4:1
1:2
 
CZE:
10.
11.
23.
25.
32.
33.
59.
Zadražil
Procházka
Vrána
Tomeček
Vrána
Simon
Simon
LAT:
10.
26.
43.
48.
Kalvitis
Jelisejevs
Lipsbergs
Kulda
 
 
20.4.2012    19:00 SELČ
Hostan Arena, Znojmo (Česká republika)
Dánsko-Švýcarsko
1:2
 
0:1
0:1
1:0
 
DEN:
60.
Bjorkstrand
SUI:
13.
24.
Kummer
Busser
 
čtvrtfinále I
19.4.2012    15:00 SELČ
Alcaplast aréna, Břeclav (Česká republika)
Finsko-Německo
8:0
 
2:0
4:0
2:0
 
FIN:
4.
11.
25.
31.
35.
40.
41.
56.
Mustonen
Terevainen
Ikoken
Haapala
Antonen
Lehkonen
Teravainen
Haapala
GER:
-
-
             
 
čtvrtfinále II
19.4.2012    19:00 SELČ
Alcaplast aréna, Břeclav (Česká republika)
Rusko-Kanada
2:4
 
0:2
1:1
1:1
 
RUS:
24.
56.
Filippov
Slepyšev
CAN:
10.
18.
38.
52.
Dumba
Rychel
Rychel
Girard
             
 
 
semifinále I
20.4.2012    15:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Švédsko-Finsko
7:3
 
1:1
2:2
4:0
 
SWE:
17.
22.
27.
46.
53.
58.
60.
De la Rose
Possler
Karlsson
Pettersson
Forsberg
Collberg
Collberg
FIN:
4.
30.
32.
Lehkonen
Lehkonen
Riskolainen
             
 
 
semifinále II
20.4.2012    19:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
USA-Kanada
2:1
 
1:1
0:0
1:0
 
USA:
11.
47.
Compher
Osterberg
CAN:
16.
Smith
             
 
 
o 5.místo
21.4.2012    14:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Rusko-Německo
4:1
 
0:1
2:0
2:0
 
RUS:
25.
37.
48.
49.
Chacej
Chacej
Ničuškin
Mironov
GER:
16.
F.Tiffels
             
 
 
o bronz
22.4.2012    12:00 SELČ
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Finsko-Kanada
4:5 pp
 
0:2
3:2
1:0
/0:1
 
FIN:
21.
32.
40.
50.
Haapala
Lehkonen
Haapala
Ristolainen
CAN:
11.
16.
24.
31.
63.
Shinkaruk
Reinhart
Shinkaruk
Gaunce
Shinkaruk
             
 
 
finále
22.4.2012    16:00 SELČ   ČT4 Sport záznam od 23:15
Kajot Aréna, Brno (Česká republika)
Švédsko-USA
0:7
 
0:1
0:3
0:3
 
SWE
-
-
USA:
19.
29.
33.
38.
41.
48.
60.
DiPauli
O´Regan
Compher
Kerdiles
Hartman
Carrick
Kerdiles
             
 
 
 
TOPlist