---

Divize IIB
Paradice Ice Rink, Auckland, Nový Zéland
4.4. - 10.4.2017
ČÍNA postupuje do Divize MS IIA 2018
 
6.tým skupiny sestupuje do Divize MS III 2018
PRŮBĚŽNÉ
POŘADÍ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
 
 
 
4.4.2017
3:00 SELČ
Mexiko
5:1
KLDR  
EQ 18:52 de la Vega (Majul, Gomez)
EQ 25:47 Peréz (Majul)
EQ 26:50 de la Vega (Gomez, Majul)
EQ 32:06 Peréz (Najera, Bermejo)
EQ 53:46 Rubio (Kelo, Sierra)
1:0
3:1
1:0
EQ 35:41 Ri Cm (Ri Pi)
4.4.2017
6:30 SELČ
Izrael
2:5
Čína
EQ 19:40 Koževnikov (Klein)
EQ 39:21 Aharonovič (Kafri)
1:2
1:0
0:3
EQ 00:53 Xia (Zhang C)
EQ 01:58 Ying (Zhang Z)
EQ 47:24 Zhang P (Guan)
EQ 55:39 Zhang Z (Hu, Yang)
EQ, ENG 59:59 Zhang H (Ji, Ying)
4.4.2017
10:00 SELČ
Turecko
1:4
Nový Zéland
EQ 59:55 Semiz (Coskun)
0:1
0:2
1:1
EQ 17:57 Heyd (Challis)
EQ 20:29 Challis
EQ 24:58 Ratcliffe (Eaden, Polozov)
EQ 55:14 Challis (Cox)
5.4.2017
3:00 SELČ
Mexiko
2:6
Izrael
EQ 50:27 Gomez (Ugarte, Colas)
EQ 51:44 Majul (Sierra)
0:0
0:4
2:2
P1 30:49 Aharonovič
EQ 32:51 Spektor (Klein)
EQ 33:10 Mazour (Aharonovič, Vernyy)
P1 39:13 M. Koževnikov (Spivak, Klein)
EQ 51:44 Spektor (Klein)
P1 55:54 Mazour (M.Koževnikov, J.Koževnikov)
5.4.2017
6:30 SELČ
KLDR
11:3
Turecko
EQ 02:58 Ri P.I.
EQ 07:09 Hong C.R. (Ri C.M.)
EQ 07:33 Kim H.J. (Kim S.G.)
O1 10:30 An C.H. (Hong C.R., Ri P.I.)
EQ 12:59 Kim S.G. (Kang M.G.)
P1 18:47 Hong C.R. (Ri C.M., Kim S.G.)
P1 25:27 Ri C.M.
EQ 29:04 Kim M.C. (Ri P.I.)
EQ 32:56 Kim K.H. (Kang I.H.)
EQ 34:33 Hong C.R. (Ri P.I.)
EQ 42:15 Kim K.H. (Kang M.G.)
6:0
4:2
1:1
P1 27:11 Halil (Ozturk, Cetinkaya)
EQ 36:21 Gumus
P1 49:18 Halil (Semiz, Gumus)
5.4.2017
10:00 SELČ
Čína
6:2
Nový Zéland  
P1 18:24 Ji (Zhang H., Zhang Z.)
P1 27:40 Yang (Xia, Hu)
EQ/SV 47:31 Xiang (Yang, Liang)
EQ 50:23 P.Zhang (Hu)
EQ, ENG 59:33 Xiang
1:1
1:1
3:0
EQ 11:59 Heyd (Ruddle, Haines)
P2 24:54 Ruddle (Polozov, Ratcliffe)
7.4.2017
3:00 SELČ
Čína
8:3
KLDR
EQ 01:57 Z.Zhang (Lu, Ying)
EQ 02:31 C.Zhang (Chen)
EQ 07:15 H.Zhang (Li)
P1 12:18 Liu (Ji)
P1 16:46 Yang
EQ 19:59 Guan (Chen)
P2 30:34 Yang (Hu, C.Zhang)
O1 50:47 Xia (Guan)
6:1
1:1
1:1
EQ 14:49 C.G.Kim (C.H.An, K.H.Kim)
EQ 23:20 C.G.Kim
P1 59:59 K.H.Kim (C.M.Ri)
7.4.2017
6:30 SELČ
Mexiko
0:1
Turecko
-
0:1
0:0
0:0
O1 17:11 Bakal (Savas)
7.4.2017
10:00 SELČ
Izrael
2:5
Nový Zéland
O1 18:24 Spektor (Klein)
EQ 44:56 Spektor (Kapulkin)
1:3
0:2
1:0
P1 01:48 Burns (Henderson, Cox)
EQ 03:31 Ratcliffe (Ellis, Jackson)
EQ 16:46 Ratcliffe (Eaden, Henderson)
P1 27:34 Ratcliffe (Eaden, Craig)
EQ 36:41 Heyd (Ratcliffe)
9.4.2017
3:00 SELČ
Turecko
2:7
Čína
P1 16:59 Bakal (Semiz, Kars)
EQ 53:29 Bakal (Semiz)
1:2
0:2
1:3
P1 07:30 H.Zhang (Liu)
EQ 10:09 C.Zhang (Xia, Chen)
P1 27:10 Z.Zhang (Liu, H.Zhang)
P1 39:42 C.Zhang (Chen)
EQ 43:49 C.Zhang
EQ 49:59 Xiang (Z.Zhang, Ying)
EQ 54:46 H.Zhang (Li, Bao)
9.4.2017
6:30 SELČ
KLDR
2:9
Izrael
EQ 37:13 M.C.Kim (C.M. Ri, P.I. Ri)
O1 53:49 C.M. Ri
0:1
1:6
1:2
P1 12:47 Aharonovič (Spektor)
P1 28:43 Spektor (Aharonovič, M.Koževnikov)
EQ 33:06 Aharonovič (Spektor, Mazour)
EQ 34:30 Klein (Mazour)
EQ 35:30 Klein (Vernyj)
EQ 35:57 M.Koževnikov (J.Koževnikov)
P1 43:26 Klein (J.Koževnikov)
O1 57:03 Spektor (Klein)
9.4.2017
10:00 SELČ
Nový Zéland
4:2
Mexiko
EQ 18:52 Ellis
P1 19:39 Eaden (Ruddle)
EQ 36:14 Sandoy (Heyd)
EQ 55:40 Ratcliffe (Eaden, Polozov)
2:0
1:2
1:0
EQ 23:54 de la Vega
P1 38:46 de la Vega (Ugarte, Goméz)
10.4.2017
3:00 SELČ
Izrael
5:0
Turecko
EQ 08:46 Mazour (Vernyj, Klein)
EQ 22:03 Greenberg (J.Koževnikov)
P2 46:16 Klein (Vernyj, M.Koževnikov)
P1 47:11 Mazour (Spektor, Aharonovič)
P1 51:49 Mazour (J.Koževnikov, M.Koževnikov)
1:0
1:0
3:0
-
10.4.2017
6:30 SELČ
Čína
4:3
Mexiko
P1 07:46 Xia (Hu)
P1 18:18 Liang (Lu, C.Zhang)
EQ 35:40 Lu
O1 36:47 Xia
2:0
2:3
0:0
EQ 26:39 Goméz (Colas, Peréz)
P1 37:55 Colas (Majul, Goméz)
P1 39:18 Majul (Kelo, Goméz)
10.4.2017
10:00 SELČ
Nový Zéland
8:1
KLDR  
EQ 00:57 Challis (Heyd, Henderson)
EQ 19:42 Ratcliffe (Craig)
EQ 22:24 Ruddle
P1 26:44 Cox (Henderson, Challis)
P1 34:12 Ruddle (Polozov, Ratcliffe)
P1 39:58 Ruddle (Craig, Ratcliffe)
EQ 59:17 Challis (Henderson)
EQ 59:40 Hay (Polozov, Harrop)
2:1
4:0
2:0
EQ 15:20 C.G.Kim (M.G.Kang, N.H.Kim)
 
 
tabulka MS Divize IIB 2017
 
 
 
 
 
1.
Čína
5
5
0
0
0
29-10
15
2.
Nový Zéland
5
4
0
0
1
23-11
12
3.
Izrael
5
3
0
0
2
24-14
9
4.
KLDR
5
1
0
0
4
18-33
3
5.
Mexiko
5
1
0
0
4
12-16
3
6.
Turecko
5
1
0
0
4
7-27
3
 
 
TOPlist