---

Kubok pervego kanala 2017
Channel One cup 2017
1
Rusko
3
3
0
0
0
8-1
9
2
Česko
3
2
1
0
0
11-4
8
3
Finsko
3
1
0
1
1
6-7
4
4
Švédsko
3
1
0
0
2
7-8
3
5
Kanada
3
1
0
0
2
5-8
3
6
Korea
3
0
0
0
3
4-13
0
výsledky duelů celků EHT s Kanadou a Koreou se nezapočítávají do celkové tabulky EHT
středa 13.12.2017
18:30 SEČ
O2 arena Praha, CZE
16 227 diváků
střely na bránu: 26
trestné minuty: 10
 
střely na bránu: 20
trestné minuty: 10
52:15 P1
53:37 EQ
61:04 P1
Růžička (Nestrašil, Erat)
Růžička (Mertl, Doudera)
Růžička (Němec, Erat)
3:2 pp
05:45
19:09 P1
Manninen
Kemppainen (Juntilla)
Furch (Bartošák)
Kundrátek, Jordán - Erat, Holík, Růžička
Mozík, Kolář - Radil, Koukal, Vondrka
Němec, Doudera - Řepík, Mertl, Kubalík
Michálek, Šulák - Nestrašil, Lev, Zohorna
 
0:2
0:0
2:0
1:0
 
Koskinen (Metsola)
Koivisto, Riikola - Hartikainen, Kemppainen, Junttila
Mikkola, Ohtamaa - Anttila, Kontiola, Pihlström
V.Lajunen, Lehtonen - Peltola, Koskiranta, Savinainen
Hakanpää - Puustinen, J.Lajunen, Manninen
Ruohomaa
hlavní rozhodčí:  LINUS OHLUND (SWE), MARCUS LINDE (SWE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
středa 13.12.2017
17:30 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
4 882 diváků
střely na bránu: 57
trestné minuty: 2
 
střely na bránu: 10
trestné minuty: 10
02:57 EQ
30:19 P1
32:01 EQ
59:28 ENG
Frattin
Gragnani (Ellison, Parenteau)
Wolski (Roy, Robinson)
Howden
4:2
05:01 EQ
17:44 EQ
Kim Sang-Wook (Kim Ki-Sung)
Kim Sang-Wook (Kim Ki-Sung, Testwuide)
Scrivens (Brust)
Robinson, Lee - Beck, Roy, Wolski
Elliot, Genoway - Parenteau, Ellison, Klinkhammer
Lalonde, Despres - Kozun, O'Dell, Talbot
Gragnani - Frattin, Vey, Bourque
Howden
 
1:2
2:0
1:0
 
Dalton (Park Sung-Je)
Kin Won-Jun, Yeong Jun-Seo  - Testwuide, Kim Ki-Sung, Kim Sang-Wook
Oh Hyon-Ho, Matthew - Sang Hoon, Cho Min-Ho, Radunske
Regan, Lee Don-Ku - Ahn Jin-Hui, Park Woo-Sang, Swift
Kim Hyeok, Kim Won-Jung, Lee Young-Jun, Shin Sang-Woo
Woo-Jeon Jung
hlavní rozhodčí:  -
čároví rozhodčí: -
 
                             
čtvrtek 14.12.2017
16:45 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
11 781 diváků
střely na bránu: 35
trestné minuty: 6
 
střely na bránu: 22
trestné minuty: 12
12:52 EQ
34:13 EQ
41:56 TS
Kalinin (Vojnov, Šipačov)
Kalinin (Vojnov, Širokov)
Gusev
3:1
09:24 EQ
Pettersson (Lundqvist)
Košečkin (Sorokin)
Vojnov, Gavrikov - Kalinin, Šipačov, Kovalčuk
Chafizullin, Kiselevič - Plotnikov, Andronov, Tělegin
Marčenko, Nestěrov - Kaprizov, Šalunov, Gusev
Zub, Jakovlev - Ketov, Kablukob, Širokov
Grigorenko
 
1:1
1:0
1:0
 
Fasth (Hellberg)
Hersley, Kronwall - Möller, Lindholm, Lindström
Ahnelöv, Gustafsson - Zacriksson, Lander, Axelsson
Nygrén, Fransson - Stålberg, Engqvist, Omark
Junland, Tommernes - Pettersson, Lundqvist, Everberg
Norman
hlavní rozhodčí:  ALEKSI RANTALA (FIN), ANSSI SALONEN (FIN)
čároví rozhodčí: -
 
                             
pátek 15.12.2017
13:00 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
2 418 diváků
střely na bránu: 56
trestné minuty: 18
 
střely na bránu: 13
trestné minuty: 8
10:37 EQ
17:23 EQ
18:31 EQ
41:14 EQ
Manninen (Riikola, J.Lajunen)
Kontiola (Anttila, Riikola)
Jokipakka (Ruohomaa, Ikonen)
Ikonen (Ruohomaa)
4:1
10:11 EQ
Kim Ki-Sung (Kim Sang-Wook)
Ramo (Metsola)
Koivisto, Mikkola - Anttila, Kontiola, Pihlström
Lehtonen, Virtanen - Peltola, Koskiranta, Savinainen
Hakanpaa, Riikola - Ikonen, Ruohomaa, Korpikoski
Jokipakka - Puustinen, J.Lajunen, Manninen
Junttila
 
3:1
0:0
1:0
 
Dalton (Park Sung-Je)
Kim Won-Jun, Yeong Jun Seo - Testwuide, Kim Ki-Sung, Kim Sang-Wook
Oh Hyon-Ho, Matthew - Kim Won-Jung, Cho Min-Ho, Radunske
Regan, Lee Don-Ku - Kwon Tae-An, Lee Young-Jun, Swift
Kim Hyeok, Kim Dong-Hwan - Park Woo-Sang, Jung Woo-Jeon, Shin Hyung-Yun
Shin Sang-Woo
hlavní rozhodčí:  JAN HRIBIK (CZE), PAVEL HODEK (CZE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
pátek 15.12.2017
17:30 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
10 093 diváků
střely na bránu: 24
trestné minuty: 6
 
střely na bránu: 14
trestné minuty: 6
19:29 EQ
26:53 P1
59:28 ENG
59:56 ENG
Řepík (Mozík)
Mozík (Polášek, Kovář)
Erat (Sekáč, Němec)
Řepík
4:1
31:42 P1
Ellison (Gragnani, Kozun)
Francouz (Furch)
Kundrátek, Polášek - Erat, Kovář, Sekáč
Michálek, Doudera - Vondrka, Koukal, Zohorna
Němec, Vitásek - Růžička, Mertl, Kubalík
Mozík, Kolář - Řepík, Horák, Nestrašil
Lev
 
0:0
1:1
3:0
 
Brust (Scrivens)
Robinson, Lee- Beck, Roy, Wolski
Noreau, Genoway - Frattin, Vey, Bourque
Elliot, Gragnani - Purcell, Howden, Garbutt
Lalonde - Kozun, O'Dell, Talbot, Ellison
hlavní rozhodčí:  KONSTANTIN OLENIN (RUS) , ROMAN GOFMAN (RUS)
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
sobota 16.12.2017
11:00 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
4 064 diváků
střely na bránu: 24
trestné minuty: 28
 
střely na bránu: 53
trestné minuty: 16
20:42 EQ
Testwuide (Kim Ki-Sung)
1:5
23:39 EQ
25:11 EQ
30:38 EQ
49:07 O1
56:24 P1
Bergström (Hersley, Omark)
Lander (Wikstrand, Nygren)
Lindholm (Lindström)
Everberg (Zacriksson)
Engqvist (Bergström, Omark)
Dalton (Park Sung-Je)
Kim Won-Jun, Yeong Jun-Seo - Testwuide, Kim Ki-Sung, Kim Sang-Wook
Matthew, Kim Dong-Hwan - Shin Sang-Hoon, Cho Min-Ho, Swift
Regan, Lee Don-Ku - Ahn Jin-Hui, Park Woo-Sang, Radunske
Kim Hyeok, Oh Hyon-Ho - Kim Won-Jung, Lee Young-Jun, Shin Sang-Woo
Shin Hyung-Jun
 
0:0
1:3
0:2
 
Fasth (Hellberg)
Hersley, Burström - Möller, Lindholm, Lindström
Ahnelöv, Gustafsson -Zacriksson, Lander, Axelsson
Nygrén, Wikstrand - Omark, Engqvist, Bergström
Junland, Tommernes - Pettersson, Lundqvist, Everberg
Norman
hlavní rozhodčí:  JURIJ OSKIRKO (RUS), DENIS NAUMOV (RUS))
čároví rozhodčí: -
 
                             
 
sobota 16.12.2017
15:00 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
- diváků
střely na bránu: 16
trestné minuty: 33
 
střely na bránu: 15
trestné minuty: 16
42:24 P1
49:23 EQ
Nestěrov (Gusev)
Plotnikov (Gavrikov, Kovalčuk)
2:0
-
-
Košečkin (Sorokin)
Gavrikov, Vojnov - Kovalčuk, Šalunov, Grigorenko
Kiselevič, Chafizullin- Kalinin, Andronov, Plotnikov
Nestěrov, Marčenko - Gusev, Šipačov, Kaprizov
Jakovlev, Ljubuškin - Ničuškin, Kablukov, Ketov
Širokov
 
0:0
0:0
2:0
 
Scrivens (Brust)
Robinson, Lee- Kozun, Roy, Bourque
Noreau, Genoway - Parenteau, Ellison, Wolski
Elliot, Gragnani - Howden, Vey, Talbot
Lalonde, Frattin - Garbutt, O'Dell, Klinkhammer
Beck
hlavní rozhodčí:  PAVEL HODEK(CZE), JAN HRIBIK (CZE)
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 17.12.2017
11:00 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
8 870 diváků
střely na bránu: 14
trestné minuty: 31
 
střely na bránu: 20
trestné minuty: 16
40:39 P1
Lindström (Zacriksson, Kronwall)
1:4
12:18 EQ
15:55 P1
54:25 EQ
57:56 ENG
Mozík (Vondrka, Kovář)
Řepík (Mozík, Vondrka)
Erat (Kolář, Kovář)
Nestrašil (Koukal, Erat)
Hellberg (Fasth)
Burström, Kronwall - Bergström, Lindholm, Lindström
Tommernes, Junland - Zacriksson, Axelsson, Lander
Nygrén, Wikstrand - Omark, Engqvist, Stålberg
Fransson, Ahnelöv - Everberg, Lundqvist, Pettersson
Norman
 
0:2
0:0
1:2
 
Furch (Francouz)
Kundrátek, Jordán - Erat, Kovář, Sekáč
Němec, Doudera - Růžička, Koukal, Vondrka
Vitásek, Polášek - Řepík, Mertl, Zohorna
Mozík, Kolář - Horák, Holík, Lev
Nestrašil
hlavní rozhodčí:  ROMAN GOFMAN (RUS), KONSTANTIN OLENIN (RUS)
čároví rozhodčí: -
 
                             
neděle 17.12.2017
15:00 SEČ
Ledovyj Dvarjec Moskva, RUS
- diváků
střely na bránu: 28
trestné minuty: 6
 
střely na bránu: 23
trestné minuty: 2
08:06 EQ
12:19 EQ
59:43 ENG
Andronov (Zub)
Šalunov (Gusev)
Ničuškin (Grigorenko)
3:0
-
-
Sorokin (Košečkin)
Vojnov, Gavrikov - Plotnikov, Kalinin, Kovalčuk
Zub, Chafizullin - Grigorenko, Andronov, Tělegin
Marčenko, Nestěrov - Kaprizov, Šalunov, Gusev
Ljubuškin, Jakovlev - Ketov, Kablukov, Ničuškin
Širokov
 
2:0
0:0
1:0
 
Koskinen (Rämö)
V.Lajunen, Mikkola - Hartikainen, Kemppainen, Junttila
Ohtamaa, Riikola - Manninen, Kontiola, Korpikoski
Hakanpää, Virtanen - Ikonen, Ruohomaa, Savinainen
Jokipakka, Puustinen - Anttila, Koskiranta, Pihlström
hlavní rozhodčí:  MARTIN FRAŇO (CZE), ANTONÍN JEŘÁBEK (CZE)
čároví rozhodčí: -
 
                           
 
 
   ČESKO - nominace
Brankáři:
Patrik Bartošák (Vítkovice Ridera)
Pavel Francouz (Traktor Čeljabinsk)
Dominik Furch (Avangard Omsk)
Útočníci:
Martin Erat (Kometa Brno)
Petr Holík (BK Mladá Boleslav)
Roman Horák (Viťaz Podolsk)
Petr Koukal (Mountfield Hradec Králové)
Jan Kovář (Metallurg Magnitogorsk)
Dominik Kubalík (HC Ambri-Piotta)
Jakub Lev (Vítkovice Ridera)
Tomáš Mertl (Škoda Plzeň)
Andrej Nestrašil (Něftěchimik Nižněkamsk)
Lukáš Radil (Spartak Moskva)
Martin Růžička (Oceláři Třinec)
Michal Řepík (Slovan Bratislava)
Jiří Sekáč (AK Bars Kazaň)
Michal Vondrka (Piráti Chomutov)
Tomáš Zohorna (Amur Chabarovsk)
Obránci:
Milan Doudera (Oceláři Třinec)
Michal Jordán (Amur Chabarovsk)
Jan Kolář (Amur Chabarovsk)
Tomáš Kundrátek (Torpedo Nižnij Novgorod)
Zbyněk Michálek (Sparta Praha)
Vojtěch Mozík (Viťaz Podolsk)
Ondřej Němec (Kometa Brno)
Adam Polášek (HK Soči)
Libor Šulák (Pelicans Lahti)
Ondřej Vitásek (Jugra Chanty-Mansijsk)
 
 
   FINSKO - nominace
Brankáři:
Mikko Koskinen (SKA Petrohrad)
Juha Metsola (Amur Chabarovsk)
Karri Rämö (Jokerit Helsinki)
Útočníci:
Marko Anttila (Jokerit Helsinki)
Teemu Hartikainen (Salavat Julajev Ufa)
Juuso Ikonen (Brynäs Gävle)
Julius Junttila (Kärpät Oulu)
Joonas Kemppainen (Salavat Julajev Ufa)
Petri Kontiola (Lokomotiv Jaroslavl)
Lauri Korpikoski (ZSC Lions)
Jani Lajunen (HC Lugano)
Sakari Mannien (Örebro HK)
Jukka Peltola (Tappara Tampere)
Antti Pihlström (Jokerit Helsinki)
Juuso Puustinen (JYP Jyväskylä)
Mikael Ruohomaa (Kärpät Oulu)
Veli-Matti Savinainen (Jugra Chanty-Mansijsk)
Obránci:
Jani Hakanpää (Kärpät Oulu)
Jyrki Jokipakka (HK Soči)
Miika Koivisto (Kärpät Oulu)
Ville Lajunen (Spartak Moskva)
Mikko Lehtonen (Tappara Tampere)
Atte Ohtamaa (AK Bars Kazaň)
Juuso Riikola (KalPa Kuopio)
Jesse Virtanen (Färjestads BK)
 
 
   KANADA - nominace
Brankáři:
Barry Brust (Fribourg-Gottéron)
Ben Scrivens (Salavat Julajev Ufa)
Útočníci:
Taylor Beck (Kunlun Red Star)
René Bourque (Djurgården Hockey)
Gilbert Brulé (Lokomotiv Jaroslavl)
Matt Ellison (Metallurg Magnitogorsk)
Matt Frattin (Barys Astana)
Ryan Garbutt (Torpedo Nižnij Novgorod)
Rob Klinkhammer (AK Bars Kazaň)
Brandon Kozun (Lokomotiv Jaroslavl)
Eric O'Dell (HK Soči)
Pierre-Alexandre Parenteau (Avtomobilist Jekatěrinburg)
Teddy Purcell (Avangard Omsk)
Derek Roy (Linköping HC)
Max Talbot (Lokomotiv Jaroslav)
Linden Vey (Barys Astana)
Wojtek Wolski (Kunlun Red Star)
Obránci:
Simon Després (Slovan Bratislava)
Stefan Elliott (HV'71 Jönköping)
Chay Genoway (Lada Toljatti)
Shawn Lalonde (Kölner Haie)
Chris Lee (Metallurg Magnitogorsk)
Maxime Noreau (SC Bern)
Mat Robinson (CSKA Moskva)
Karl Stollery (Dinamo Riga)
 
 
 
   KOREA - nominace
Brankáři:
Matthew Dalton (Anjang Halla)
Kye Hoon Park (Daemyung Sangmu)
Sung Je Park (Gangwon High 1)
Útočníci:
Ki Sung Kim (Anjang Halla)
Sang Wook Kim (Anjang Halla)
Won Jung Kim (Anjang Halla)
Woo Sang Park (Anjang Halla)
Sang Woo Shin (Anjang Halla)
Min Ho Cho (Anjang Halla)
Brock Radunske (Anjang Halla)
Sang Hoon Shin (Dameyung Sangmu)
Jin Hui Ahn (Dameyung Sangmu)
Jung Woo Jeon (Dameyung Sangmu)
Michael Swift (Gangwon High 1)
Tae An Kwon (Gangwon High 1)
Hyung Yun Shin (Gangwon High 1)
Michael Testwuide (Gangwon High 1)
Young Jun Lee (Daemyung Killer Whales)
Obránci:
Won Jun Kim (Anjang Halla)
Alexander Plante (Anjang Halla)
Eric Regan (Anjang Halla)
Don Ku Lee (Anjang Halla)
Hyeok Kim (Gangwon High 1)
Hyun Ho Oh (Daemyung Killer Whales)
Dong Hwan Kim (Tohoku Free Blades)
Yeong Jun Seo (Daemyung Killer Whales)
 
 
  RUSKO - nominace
Brankáři:
Vasilij Košečkin (Metallurg Magnitogorsk)
Ilja Sorokin (CSKA Moskva)
Igor Šestjorkin (SKA Petrohrad)
Útočníci:
Pavel Dacjuk (SKA Petrohrad)
Nikita Gusev (SKA Petrohrad)
Ilja Kablukov (SKA Petrohrad)
Sergej Kalinin (SKA Petrohrad)
Jevgenij Ketov (SKA Petrohrad)
Ilja Kovalčuk (SKA Petrohrad)
Sergej Plotnikov (SKA Petrohrad)
Vadim Šipačov (SKA Petrohrad)
Sergej Širokov (SKA Petrohrad)
Sergej Andronov (CSKA Moskva)
Michail Grigorenko (CSKA Moskva)
Kirill Kaprizov (CSKA Moskva)
Velerij Ničuškin (CSKA Moskva)
Maxim Šalinov (CSKA Moskva)
Ivan Tělegin (CSKA Moskva)
Obránci:
Anton Bělov (SKA Petrohrad)
Vladislav Gavrikov (SKA Petrohrad)
Dinar Chafizullin (SKA Petrohrad)
Jegor Jakovlev (SKA Petrohrad)
Vjačeslav Vojnov (SKA Petrohrad)
Bogdan Kiselevič (CSKA Moskva)
Alexej Marčenko (CSKA Moskva)
Nikita Nestěrov (CSKA Moskva)
Ilja Ljubuškin (Lokomotiv Jaroslavl)
 
 
   ŠVÉDSKO - nominace
Brankáři:
Viktor Fasth (Växjö Lakers)
Magnus Hellberg (Kunlun Red Stars)
Útočníci:
Joakim Lindström (Skellefteå)
Pär Lindholm (Skellefteå)
Oscar Möller (Skellefteå)
Robert Nilsson (Kloten Flyers)
Fredrik Pettersson (Kloten Flyers)
Alexander Bergström (Sibir Novosibirsk)
Patrik Zacriksson (Sibir Novosibirsk)
Dick Axelsson (Färjestrads BK)
Andreas Engqvist (Djugården)
Joel Lundqvist (Frölunda)
Dennis Everberg (Avangard Omsk)
Anton Lander (AK Bars Kazaň)
John Norman (Jokerit Helsinki)
Linus Omark (Salavat Julajev Ufa)
Viktor Stålberg (AV Zug)
Obránci:
Johan Fransson (Servette-Genève)
Henrik Tömmernes (Servette-Genève)
Mikael Wikstrand (Färjestads BK)
Jonas Ahnelöv (Avangard Omsk)
Niclas Burström (Jugra Chanty-Mansijsk)
Erik Gustafsson (Něftěchimik Nižněkamsk)
Patrik Hersley (SKA Petrohrad)
Jonas Junland (Lausanne)
Staffan Kronwall (Lokomotiv Jaroslavl)
Magnus Nygrén (Davos)
 
 
 
 
 
TOPlist